Безкоштовний VPN проти оплаченого VPN: що краще? (2020)

Якщо ви суворо ставитесь до будь-якої своєї інтернет-діяльності, отримання послуги VPN неминуче.


Сервіс створить для вас безпечне, приватне та зашифроване з’єднання в Інтернеті, особливо підключення, які не дуже безпечні.

Розглядаючи вибір VPN для використання, вам потрібно буде дослідити той, який має надійний баланс протоколів підключення, чудових функцій та розташування сервера.

Служба VPN має інші великі переваги, які потрібні багатьом користувачам, і тому необхідно отримати ідеальну послугу VPN, яка запропонує вам це.

Як вибрати або безкоштовну VPN, або платну VPN

Остаточний вибір, отримати безкоштовний або платний VPN, буде сильно залежати від того, що ви хочете досягти.

Наприклад, якщо вам просто потрібна VPN, яка надасть вам доступ до деяких служб, таких як Netflix, або до будь-якого географічного обмеженого вмісту, то безкоштовного VPN може бути достатньо.

Однак якщо ви шукаєте більш серйозну VPN, яка надасть вам кращу безпеку в Інтернеті, тоді точно вам єдиним варіантом є використання платної VPN.

Безкоштовне обслуговування VPN

Безкоштовний сервіс VPN – це чудовий варіант для людей, які скорочують витрати або шукають зручні для кишені послуги.

Отримати безкоштовний VPN дуже просто, оскільки процес завантаження та встановлення дуже простий.

Це буде прекрасним способом захистити себе під час роботи в Інтернеті, особливо коли ви знаходитесь у громадських магазинах Wi-Fi або робите щось не надто серйозне.

Мінусом цього є те, що якщо ви шукаєте безпеку високого рівня, він не зможе запропонувати вам це.

Деякі VPN, наприклад Hola, є прекрасним прикладом цього, і огляд VPN Hola чітко визначає, чому.

Оскільки це простий і дешевий спосіб захисту вас від хакерів, він здебільшого дуже хиткий і ненадійний..

Незважаючи на те, що він обслуговує вас у деяких областях, ви не можете покластися на нього, щоб надати вам потрібні протоколи безпеки.

Мінуси використання безкоштовного VPN

 • Ви отримаєте шкідливу рекламу

зловмисна рекламаБільшість безкоштовних VPN генерують гроші, показуючи користувачам рекламу, через яку це може бути дуже неприємно.

Більш засмучуючим є те, що деякі з їхніх оголошень є шкідливими і можуть призвести до впровадження зловмисного програмного забезпечення на ваш пристрій.

 • Ваші дані можуть бути продані третім сторонам

Оскільки ці безкоштовні VPN також хочуть отримати гроші та залишитися на плаву, вони інколи збирають ваші онлайн-дані та продають їх третім сторонам.

Зазвичай це відбувається через рекламу, яку ви постійно бачите у своєму браузері, оскільки вони продають дані корпораціям та рекламодавцям, які зацікавлені отримати певну інформацію.

 • Вони пропонують вам обмежену пропускну здатність, функції та протоколи розташування

Використовуючи безкоштовний VPN, ви будете ділитися пропускною здатністю з багатьма іншими користувачами, що в кінцевому підсумку призводить до більш низької швидкості з’єднання і не хорошого досвіду перегляду.

Безкоштовний VPN, на відміну від платного, не має такої кількості корисних функцій, як комутатор Internet kill та кілька входів.

Нарешті, вони пропонують застарілі протоколи безпеки, які залишають вас відкритими, оскільки багато третіх осіб зможуть отримати ваші особисті дані.

 • Приводить до витоку IP-адреси

При використанні безкоштовних VPN-сервісів тунель, який ідеально підтримує користувачів анонімним для глядачів, може не існувати або може бути недостатньо безпечним..

Це призводить до того, що ваша IP-адреса, і в кінцевому рахунку, ваші особисті дані залишаються відкритими і можуть бути відстежені або відстежувані сторонніми сторонами.

Для безкоштовних VPN витоки трафіку IP дуже поширені, на відміну від платних VPN.

Безкоштовні VPN не постачаються з функцією перемикання в Інтернеті, яка має платні VPN, а це означає, що ваша особа не завжди захищена.

Платні VPN

Платні VPN, на відміну від безкоштовних VPN, вирішують більше створених ними проблем.

Більшість платних VPN мають безкоштовні пробні версії, такі як ExpressVPN, в основному гарантія повернення грошей.

Якщо ви перейдете з безкоштовного сервісу на платний сервіс, ви помітите значний вплив з точки зору анонімності та протоколів безпеки.

Плюси

 • Більш швидкісні швидкості

Платна VPN гарантує вам кращий досвід перегляду з точки зору швидкості Інтернету.

Це тому, що для платних VPN вони обробляють стільки з’єднань одночасно, не будучи повільними, оскільки вони стратегічно розміщені скрізь, щоб ви могли обходити цифрові перешкоди високими швидкостями.

 • Першокласна безпека

Якщо є одне, що платна VPN може гарантувати вам високу безпеку, оскільки вони використовують 256-бітове шифрування AES, щоб приховати всі ваші онлайн-дії.

Це забезпечує повну доказову безпеку всіх ваших даних, оскільки все, чим ви ділитесь через Інтернет, залишатиметься конфіденційним.

 • Без обмеження пропускної здатності

Завдяки платним параметрам VPN ви отримаєте необмежену пропускну здатність на всіх VPN-серверах.

Це ідеально, тому що якщо немає скорочення швидкості з’єднання, ви можете легко займатися своєю діяльністю, не турбуючись про квоти.

 • Відмінна підтримка клієнтів

Оскільки ви платите за підписку під час використання платних VPN, вони взамін інвестують у найкращу підтримку клієнтів.

Догляд за клієнтами доступний протягом 24 годин, а це означає, що ви можете зв’язатися з ними так часто, як хочете, і коли виникне потреба.

 • Основні функції

Якщо ви хочете покращити свій Інтернет-досвід, платні VPN стануть у нагоді, оскільки вони надають вам доступ до широкого спектру функцій.

Це ідеально, оскільки чим більше чудових функцій, тим більше переваг ви отримаєте при користуванні Інтернетом.

 • Підтримка багатоплатформ

Оскільки більшість користувачів, безумовно, мають більше одного пристрою, з яким вони підключаються до Інтернету, платний VPN – ідеальний вибір, оскільки їх можна налаштувати на будь-який пристрій та використовувати одночасно.

Мінуси

 • VPN – це дорого

дорогий впнМаючи платний VPN, можливо, ви отримаєте чудові функції та переваги, але вам потрібно буде зайти в кишені.

Деякі платні VPN дорожчі за інші через додаткові функції, які вони пропонують, і це не обов’язково доступно або доступно для всіх.

 • Не всі платні VPN є 100% надійними та безпечними

Там багато VPN-провайдерів, і важливо зазначити, що не всі вони гарантують безпеку, і не всі вони можуть покладатися на 100%.

Отже, це означає, що вам потрібно все-таки добре провести свої дослідження, щоб отримати ідеально платну VPN, щоб отримати співвідношення ціни та якості.

Висновок

Використання безкоштовного VPN без сумніву загрожує безпеці та конфіденційності в Інтернеті.

Однак це все ще може стати у нагоді, коли у вас немає грошей, оскільки це допоможе вам у кількох інших речах, особливо коли на загальнодоступному Wi-Fi.

Отримувати платні VPN дуже рекомендується, оскільки він має більше функцій, він ефективний і більшість із них гарантують вашу безпеку в Інтернеті.

Однак все ж важливо провести глибокі дослідження, щоб отримати ідеальний VPN, щоб отримати співвідношення ціни та якості завдяки хорошому досвіду.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map