Bluehost vs GoDaddy – “6 тестів” на основі мого досвіду

Порівняння оновлено: квітень 2019 року

Якщо ви хочете провести хостинг, ви, звичайно, почули про ці два імена.


Bluehost та GoDaddy – два найбільші хостинг-провайдери там, настільки великі, що вони опиняться майже в кожному великому списку найкращих варіантів хостингу.

Як на землі можна тоді вибрати?

GoDaddy, мабуть, найвідоміший постачальник цих двох, але чи означає це, що це краще?

Титульна сторінка Bluehost дає початкову ціну 2,95 долара на місяць, а GoDaddy дає стартову ціну 3,99 долара на місяць, але варто відзначити різницю цін?

Зрештою, вибір за вами, і хоча це може бути важко вибрати, ми допоможемо вам потрапити туди.

Зміст

Перейдіть, щоб переглянути конкретний тест, натиснувши наступні посилання

 1. Опитування у Facebook
 2. Порівняння цін
 3. Порівняння особливостей
 4. Порівняння підтримки клієнтів
 5. Простота використання
 6. Безпека та надійність
 7. Вирок

1. Godaddy vs. Bluehost – Опитування у Facebook: Вирок

Я провів опитування у Facebook, де BlueHost отримав 63 голоси, а Godaddy – 51 голос.
Bluehost_vs_Godaddy_facebook_poll

Відведи мене до BlueHost

Тепер давайте перейдемо до наступної цікавої для вас більшості – вартості!

2. Порівняння цін

Bluehost vs Godaddy

Отже, як розбивається ціна між цими двома титанами?

Як і всі основні хостинг-провайдери, існує багато видів хостингу.

Спільний веб-хостинг, як правило, є найдешевшим і найпопулярнішим видом хостингу, де більш дорогими варіантами є, як правило, хмарний хостинг, хостинг віртуального приватного сервера (VPS) та спеціалізований хостинг сервера.

Більшість людей гуглить для отримання основної інформації про хостинг – початківців та менших користувачів – найбільш доступні спільні плани веб-хостингу.

Вони доступні за відносно низькі ціни, при цьому пропонують достатню кількість функцій для надійного задоволення клієнтів.

Коротка примітка: багато з цих цін стосуються лише вашого першого року служби.

Перелічені ціни як на спільний хостинг-пакетів Bluehost, так і на GoDaddy – це знижки за перший рік обслуговування, але значно підвищуються після першого року.

Безпосередньо від руки: спільні плани веб-хостингу Bluehost починаються від $ 2,95 на місяць для “базового” плану. За другий рівень спільного хостингу “Плюс” ви платите $ 5,95 на місяць, а за “Choice Plus” ви також платите $ 5,95 завдяки поточній знижці.плани bluehost

Нарешті, рівень “Go PRO” розпочнеться від $ 13,95 на місяць.

Навпаки, перший рівень GoDaddy називається “Економіка” і коштує дещо дешевше – $ 2,99 на місяць. “Делюкс” також трохи дешевший, він коштує $ 4,99 на місяць, а “Ultimate” коштує $ 5,99 на місяць. Четвертий рівень, який називається “Максимум”, коштуватиме $ 12,99 на місяць.
Годдді розділив плани хостингу

Щоб було зрозуміло: це “діловий” рівень спільного веб-хостингу. GoDaddy має окремий набір цінових рівнів для свого пакету «Бізнес-хостинг»: це, по суті, спрощений пакет VPS.

Навпаки, Bluehost просто називає його хостингом VPS.

Діловий хостинг GoDaddy починається з 19,99 дол. США із початкового рівня та продовжує “розширюватися” за $ 59,99.
Плани хостингу бізнесу Godaddy

Хоча бізнес-хостинг має чотири рівні з GoDaddy, у Bluehost є три (пам’ятайте, що це прямолінійний хостинг VPS). Однак у них той самий діапазон: “Стандарт” коштує $ 19,99, а “Ultimate” – $ 59,99.

Річ у тім, що хоч бізнес-хостинг GoDaddy як більш базовий VPS, вони також мають VPS-хостинг. Вони починаються від $ 19,99 і закінчуються в $ 74,99.

Нарешті, є спеціальний хостинг. Це один із найсерйозніших варіантів, на який ви можете скористатися, тому, мабуть, у вас є здоровенні потреби, якщо ви переглядаєте це.

Спеціальний хостинг сервера GoDaddy починається від $ 89,99 і закінчується в $ 179,99 між чотирма ярусами.

Спеціальний хостинг сервера Bluehost починається від $ 79,99 і закінчується в $ 119,99 між трьома рівнями.

Ціни дуже великі, тому підсумовуємо: Bluehost та GoDaddy мають спільний веб-хостинг, хоча GoDaddy просто називає його веб-хостингом на своєму сайті.

Вони також мають віртуальний приватний хостинг сервера та спеціальні варіанти хостингу.

Однак тільки Bluehost пропонує хмарний хостинг, тоді як GoDaddy – єдиний, який пропонує «Бізнес-хостинг» – але пам’ятайте, що це просто підстрижений хостинг VPS.

Як бачите, у них загалом однакові ціни. GoDaddy прагне запропонувати нижчі стартові ціни, але Bluehost іноді протидіє нижчим кінцевим цінам для найвищих рівнів. GoDaddy частіше має чотири, а не три яруси, але я не впевнений, наскільки це має значення.

І ще одне: Bluehost майже завжди пропонує вам 30-денну пробну версію кожного продукту. Якщо вам не подобається, що у вас є, навіть якщо це виділений сервер, ви можете повернути свої гроші, спробувавши його.

Навпаки, GoDaddy надає лише безкоштовну пробну версію для свого розробника веб-сайтів. Просто конструктор веб-сайтів.

Хоча GoDaddy іноді може запропонувати дещо нижчу ціну, Bluehost пропонує безкоштовну пробну версію – і це набагато цінніше, враховуючи, що ціни не такі різні для початку.

3. Порівняння особливостей

Якщо ви прочитали останній розділ, ви могли б подумати собі: “Це чудово, але який контекст цін?”

Зрештою, що ви отримуєте за ці ціни?

Як ви здогадаєтесь, стаття, що детально описує кожну особливість для кожного плану ціноутворення, буде нескінченно довгою (або близькою).

Тому я буду переважно дивитися на спільний хостинг – найпопулярніші варіанти, оскільки саме це ви, швидше за все, дивитесь.

Повний список функцій GoDaddy можна переглянути тут, а повний список Bluehost – тут.

Перший вгору: Bluehost. Якщо ви отримуєте базовий рахунок за $ 2,95 на місяць, вам дозволено один веб-сайт. На відміну від “Плюс”, “Вибір плюс” і “Прайм” всі сайти мають необмежену кількість. Ви також отримуєте 50 Гб накопичувача на жорсткому диску для базового та немерованого SSD для Plus та вище.Особливості bluehost

Ширина смуги пропускання не зафіксована (приємно, що вони не говорять необмеженою) для всіх рівнів, але ви отримуєте лише 5 припаркованих доменів та 25 піддоменів для Basic, а також лише 100 МБ пам’яті на один обліковий запис електронної пошти з дозволеним максимум 5 облікових записів (усі з них необмежені для двох останніх рівнів).

Для пакету економіки GoDaddy за 2,99 доларів на місяць ви аналогічно отримуєте один веб-сайт, але вдвічі більше пам’яті та непроменену пропускну здатність. Для планів Deluxe вгору (пам’ятайте, що Deluxe становить $ 4,99 порівняно з $ 5,95 для Bluehost за Plus) ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість пам’яті.
Особливості Godaddy

Як і в базовому плані Bluehost, план економіки GoDaddy дозволяє отримати 25 субдоменів.

Все, що вище, має необмежену кількість субдоменів. Нарешті, і GoDaddy, і Bluehost зручно включати безкоштовне доменне ім’я при покупці.

Поки що, здається, GoDaddy виграє битву за функції, правда?

Зрештою, це трохи дешевше – і навіть його найдешевший варіант має вдвічі більше місця на диску, ніж Bluehost … при тому, що все інше те саме.

Нарешті, хоча і Bluehost, і GoDaddy надають вам облікові записи електронної пошти разом із вашими хостинг-пакетами, Bluehost пропонує лише 100 МБ пам’яті на один обліковий запис для базових та 5 облікових записів електронної пошти – загалом 500 Мб.

GoDaddy пропонує 5 Гб для Економ, карликовий Bluehost.

Сказавши це, 5 Гб GoDaddy триває протягом усіх рівнів, тоді як Bluehost дозволяє необмежено зберігати, якщо ви оновите, а GoDaddy надає лише одну безкоштовну поштову скриньку.

Так, я визнаю, незважаючи на мої особисті переваги щодо Bluehost, GoDaddy спочатку звучить більш конкурентоспроможно.

Ось ще щось, що слід врахувати: Bluehost пропонує вам безкоштовний сертифікат SSL від свого базового плану вгору.

GoDaddy включає лише сертифікат SSL для свого плану Ultimate.
Godaddy SSL

Сертифікат SSL – це те, що гарантує, що ваші відвідувачі – ваші клієнти, справді – почуватимуться захищеними на своєму сайті.

Якщо у вас немає сертифіката SSL, це ще не кінець світу, якщо ви не вважаєте, що хочете, щоб на вашому веб-сайті відбувалися будь-які транзакції..

Якщо ви продаєте що-небудь на своєму сайті, краще якось отримати сертифікат SSL.

І Bluehost дозволяє отримати його дуже просто, включивши його в пакет 2,95 долара на місяць.

GoDaddy дає її за 7,99 дол. США на місяць, що перевищує ціну вдвічі – і це одна з найважливіших функцій, яку ви можете отримати.

В цілому, я думаю, що GoDaddy виглядає краще, особливо на папері та дешевшими рахунками.

Однак, включений Bluehost сертифікат SSL є вагомим внеском, і різниця в цінах не така значна між двома.

Я дозволю GoDaddy просуватися разом з цим, але продовжуйте читати, тому що тут є ще трохи!

4. Порівняння підтримки клієнтів

Солідна підтримка клієнтів має важливе значення для будь-якого хостинг-провайдера, але особливо для цих двох.

Оскільки вони такі великі, вони повинні відповідати тягарем підтримки набагато більшої бази клієнтів, ніж інші платформи. То як вони складаються?

Як і у більшості хостингових послуг, у розпорядження клієнта є досить багато ресурсів.

По-перше, є виїзна документація та освітні ресурси.

По-друге, є представники, призначені для того, щоб допомогти клієнтам у вирішенні конкретних питань або додати людського дотику.

Перший, як правило, складається з бази знань, поширених запитань, відеороликів із інструкціями тощо. Останній зазвичай складається з підтримки телефону, електронної пошти та чату.

Bluehost робить свою підтримку клієнтів дуже явною.

Внизу кожної сторінки є невелике меню з основними ресурсами сайту: підтримка отримує власний розділ із швидкими посиланнями на чати, квитки, базу знань та сторінки статусу системи.

Квитки / система квитків по суті є підтримкою електронної пошти: вона здається досить простою та достатньо міцною.

Їх лінія підтримки телефону не відразу очевидна, залежно від сторінки, на якій ви перебуваєте, але вона є. На цій сторінці перераховані різні телефонні номери для різних категорій питань.

Нарешті, їхня база знань, яку вони називають довідковим центром, є доступною та всебічною.

Я визнав, що чат Bluehost в цілому чуйний. Примітка. Часи в нижньому лівому куті за секунди від останнього повідомлення в чаті.
Чат BlueHost 1

Представник “приєднався” до чату протягом декількох секунд після мого початку.
BlueHost чат 2

Я впевнений, що оригінальну відповідь було вставлено копією. Після повторного повторення запитання я отримав відповідь протягом декількох хвилин.
Чат Bluehost 3

Загалом, 2-3 хвилини навряд чи поганий час очікування – і це особливо приємно, тому що я приєднався до чату без використання облікового запису, але як звичайний відвідувач веб-сайту.

GoDaddy має більш-менш такий же набір ресурсів, що і Bluehost.

У верхній частині домашньої сторінки є дуже доступний номер для підтримки телефону, і їх довідкову сторінку (також відому як базу знань) також легко знайти.

Наскільки я можу розібратися, довідковий центр GoDaddy нарівні з Bluehost; Єдиною причиною, по якій би ви хотіли віддати перевагу одному над іншим, є особисті смакові переваги.

Однак функція чату GoDaddy помилково представлена; хоча кнопка “чат зараз” розміщена поряд із номером підтримки 24/7, вона не здається корисною.

Коли я натиснув його, він просто сказав мені зателефонувати за номером служби підтримки. Мені не вдалося отримати доступ до жодного поля прямого чату.
godaddy chat 1

Ну, я увійшов, щоб перевірити його, використовуючи свій особистий обліковий запис сайту, і знайшов… той самий результат.

Майте на увазі, що GoDaddy має певні години для використання в чаті в реальному часі (так, у них є цілодобова підтримка телефону, але не 24/7 підтримка чату – зрозумійте), але це було протягом цих годин.
Годді чат 2

Можливо, у моєму браузері щось налагоджено… але я сумніваюся в цьому, адже це раніше ніколи не було, і я часто спілкуюся з людьми в прямому чаті.

Я сподіваюся, що це не суперечливо, тому, якщо я дам Bluehost більше кредитів за підтримку чату.

В цілому обидва сайти мають гідну підтримку клієнтів. Але якщо я стану чесним, підтримка GoDaddy відчуває себе менш твердим і більш базовим, голим мінімальним підходом.

Здається, Bluehost набагато активніше підтримує свою клієнтську базу. Крім того, Bluehost очевидно має кращу підтримку в чаті.

5. Простота використання

Простота використання є важливою, особливо для найбільших хостинг-провайдерів: вони такі великі, тому що вони приваблюють величезну кількість людей.

Зрештою, такий вид дає вже відповідь: вони обидва прості у користуванні сервіси. Чесно кажучи, у мене немає чого більше сказати.

Коли послуга проста у користуванні та має великий досвід користувачів, просто не варто багато чого говорити – простота використання – це те, що ви дійсно коментуватимете, якщо щось піде не так.

Єдині недоліки – неминучі: хостинг може бути складним, оскільки є багато речей, про які потрібно подбати.

Є власне процес хостингу, потім піклуватися про доменні імена, а також будувати сам веб-сайт тощо і так далі.

Однак і Bluehost, і GoDaddy роблять це максимально просто; принаймні, це не стало набагато легше на будь-якій іншій платформі.

CPanel GoDaddy:

Godaddy cPanel

BlueHost cPanel:

bluehost хостинг cPanel
bluehost cPanel 2

Не забувайте, що обидві ці платформи мають навчальні посібники, поширені запитання та інструкції щодо використання в базах знань..

Більшість цих матеріалів доступні без облікового запису, тому якщо ви дійсно хочете відчути фактор зручності використання послуг без реєстрації, ви можете ознайомитися з довідковими центрами.

Загалом, я не рахую помітних відмінностей між зручністю використання для GoDaddy або Bluehost.

6. Безпека та надійність

Тепер поговоримо про безпеку та надійність. Це одна з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу на послуги хостингу: чи можуть вони захистити вашу присутність в Інтернеті?

Хороші новини про те, що основні постачальники, такі як Bluehost та GoDaddy, є достатньо налагодженими до того, що ви, мабуть, в цілому безпечні.

Однак ми ніколи не можемо бути занадто обережними, і надійний час роботи веб-сайту має важливе значення. Коли це сказано, давайте зануримось!

Резервне копіювання – досить важлива особливість хостинг-сервісів. Якщо, не дай Бог, щось трапиться, і ваш сайт знизиться, ви не хочете втрачати жодної роботи чи важливих змін.

Bluehost автоматично створює резервні копії кожного дня, тижня та місяця вашого облікового запису. Ви можете бути впевнені, що відновлення облікового запису не буде занадто великим завданням.

У Bluehost також є доступна сторінка, на якій повідомляються оновлення про відключення сервера. Це чудово, якщо ви дбаєте про прозорість (вам слід).

Вони також згадують інструмент, який захищає сайти на спільних серверах (який інакше може бути ризикованішим, ніж VPS або виділені сервери).

Є додаткові додатки, які також додають до вашої безпеки, такі як: блокування сайту, інструменти конфіденційності домену та унікальні IP-адреси.

Коли я намагався розглянути інші деталі безпеки на їхньому сайті, я не міг знайти жодної. Це не те саме, що Bluehost не має хороших протоколів безпеки, але відсутність офіційної інформації невтішно.

З іншого боку, GoDaddy має доступну сторінку про безпеку сайту.

На жаль, це скоріше інформаційний / повчальний посібник для клієнтів, а не ґрунтовна документація про їх власну безпеку.

Тож, хоча обидва провайдери не в змозі зробити легко доступними та доступними сторінки, що документують свої протоколи безпеки, ми все ще можемо переглянути час роботи.

Перебіг часу дуже важливий – адже ви хочете, щоб ваш веб-сайт був максимально розроблений.

Ми з’ясували, що протягом останніх двох місяців GoDaddy покращив час роботи.
Godaddy Uptime

Порівняйте це з відсотками Bluehost.
історія продовження роботи bluehost

На щастя, за два місяці до цього Bluehost на 100% тривав час роботи.

Але знову ж таки, на жаль, у попередні місяці року відбулися певні невтішні простої.

Тестовий майданчик у вересні був знижений на 9 хвилин та на 1 хвилину в жовтні, а також на 6 хвилин у січні.

Зараз загалом це ще не кінець світу, але Bluehost може зробити краще.

Я теж не думаю, що GoDaddy в цьому плані значно кращий; як ми вже говорили раніше, GoDaddy не використовує CloudSites.

В основному CloudSites показує копію вашого веб-сайту, яка зберігалась у хмарі у разі відмови сервера.

Якщо апаратне забезпечення виходить з ладу, надходить хмара, щоб врятувати вас – те, що GoDaddy не пропонує, і те, що не представлено цими показниками часу безперервного часу.

У будь-якому випадку ви можете продовжувати відстежувати тривалість роботи наших тестових сайтів за допомогою GoDaddy тут та Bluehost тут.

В цілому, я скажу, що Bluehost виграє для Cloudsites, але це далеко не GoDaddy за будь-якими показниками.

Bluehost vs GoDaddy: Вирок

Отже, який вирок?

Для резюме: Bluehost має трохи дорожчі дешеві плани, ніж GoDaddy, але відмінності мають тенденцію до вирівнювання або переходу на більш дорогі або преміальні варіанти.

Що стосується функцій, вони приблизно однакові. Однак GoDaddy загалом пропонує більше функцій для найдешевшого плану або більшої кількості тих же функцій (наприклад, місця для зберігання).

Важливими винятками є такі речі, як SSL-сертифікати та CloudSites, які Bluehost пропонує конкурентно (GoDaddy навіть не пропонує останніх).

Бази знань обох компаній приблизно однакові. Однак Bluehost має помітно кращу підтримку у формі прямого чату.

І Bluehost, і GoDaddy однаково прості у використанні; це справді лише питання особистої переваги.

Що стосується безпеки та надійності, GoDaddy може визирати над Bluehost.

У Bluehost в цілому є тривалий час роботи, але було кілька місяців із 2 або більше хвилинами простою в нашому записі – на що ми не виглядаємо занадто сприятливо.

Загалом, я б рекомендував GoDaddy для тих, хто менш серйозно ставиться до хостингу.

Для людей, які більше зацікавлені в хостінгу, які не мають здоровенних хостингових чи ділових потреб або просто хочуть невеликий блог чи веб-сайт, GoDaddy може бути кращим варіантом..

Це дешевше в цілому і пропонує більше грошей на долар.

Однак для тих, хто серйозніше, але все-таки хоче заощадити гроші, я вважаю, що Bluehost – це хороший варіант.

Він не завжди може бути таким дешевим, як GoDaddy, але він пропонує більшість однакових функцій за ціною, яка все ще низька відносно інших компаній, а також деякі дійсно важливі функції, такі як сертифікати SSL та CloudSites.

Це змішаний мішок!

Зрештою, подумайте про те, які потреби у вашому хостингу.

Якщо ви знаєте, що вам потрібно і що ви хочете робити в Інтернеті, ви будете добре.

Схожі повідомлення:
 1. Bluehost vs. HostGator – Чому BlueHost краще
 2. SiteGround Vs Bluehost: який найкращий, швидкий та надійний хостинг?
 3. HostGator Vs GoDaddy: Порівняння на основі швидкості, ціни & Підтримка
 4. BlueHost Vs GreenGeeks – ПЕРЕМОЖНИК на основі мого досвіду
 5. Порівняння DreamHost проти BlueHost – ФАКТИ, засновані на моєму досвіді
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map