Ціни на Bluehost – який план підходить саме вам? (2020)

Bluehost – головне ім’я в хостинговій галузі. Ви майже напевно чули про це перед цією статтею.


Деякі з вас можуть навіть розглянути можливість придбати його або переїхати до нього у іншого господаря.

Якщо ви хочете оглянути Bluehost, ви можете ознайомитися з моїм загальним оглядом його тут.

Але тут я зупинюся на конкретному аспекті Bluehost:

Це ціна Значить, наскільки це дійсно коштує понад цінник, які приховані витрати на послугу, і звичайно, якщо ціни є розумними.

Зауважте: щоб бути зрозумілим, я зосередитимусь головним чином на спільних планах веб-хостингу Bluehost, оскільки це, швидше за все, те, що вас усіх цікавить.

Плани цін Bluehost

Цінові плани Bluehost – це більш-менш стандартна структура хостингових планів.

За типом хостингу є кілька ярусів, які зазвичай знижуються на перший термін обслуговування, але вони поновлюються з більш високою швидкістю.

Це цінові плани на спільний веб-хостинг, що найбільше цікавить вас.

Перший рівень виглядає так, з нашою спеціальною знижкою:

Bluehost ціни поділили-переглянути

Але крім цього, “звичайні” спільні плани виглядають приблизно так:

плани ціноутворення з розділеними цінами

Але для того, щоб бути ретельним, саме з цього починаються спільні плани, оптимізовані WordPress:

bluehost, розділений ціною WordPress, переглянутий

Вони мають аналогічний ціновий діапазон, як звичайний спільний хостинг, збираючись до $ 6,95 на місяць на 3 яруси.

Bluehost ціна-vps ціноутворення планів-переглянути

Такі плани VPS:

І нарешті, ось що коштує цільові плани:

плани ціноутворення, присвячені ціні Bluehost

Як я вже говорив, основна увага цієї статті приділяється регулярним планам веб-хостингу. Але добре висвітлити основи.

Розбиття цін на Bluehost

Частина 1: скільки коштує Bluehost?

ВАРТІСТЬ Bluehost, звичайно, не зовсім та сама річ, як його ціноутворення.

Якщо ви подивилися лише цінник, ви подумаєте, що найдешевший план складає всього 2,95 долара на місяць (3,95 долара без нашої знижки), і це все, що вам потрібно для веб-сайту.

Насправді цінник застосовується лише за перший термін служби, а тривалість вашого терміну служби змінить ціну в місяць.

Таким чином, вартість самого хостингового пакету змінюється залежно від кількості зобов’язань, які ви хочете оплатити, і після закінчення цього терміну МОЖЕ бути більша вартість.

Наразі саме так виглядає основна вартість хостингу для більшості:

 • Ціна зі знижкою за перший рік – див. Попередній знімок екрана, але 3,95 долара на місяць за перший рівень, 5,95 долара на місяць за другий рівень тощо.
 • “Регулярна” ціна після поновлення, що означає ще один рік або більше послуги. Якщо ви покладаєте на ще один рік, коли ви поновлюєтесь, перший рівень – 8,99 дол. США на місяць. Якщо ви зобов’язуєтесь три рази більше, коли ви переглядаєте, перший рівень – 7,99 дол. США на місяць.
 • Якщо ви зареєструєте безкоштовний домен у Bluehost, вам потрібно буде оплатити його після першого року. Вам також потрібно буде заплатити за конфіденційність домену, якщо ви цього хочете, або скористатися більш високим рівнем, де включена конфіденційність домену (докладніше про це пізніше).

Я знаю, це здається трохи заплутаним. Ось діаграма, що показує РЕГУЛЯРНІ ціни на спільні плани Bluehost, тобто ПІСЛЯ першого терміну зі знижкою:

Ціни на блакитний гост-регулярні

Подібні ціни на поновлення застосовуються до більшості інших планів Bluehost – як правило, якщо ціна НЕ ідентифікується як “знижка”, це “звичайна” ціна, яку ви будете платити після поновлення.

Також є додаткові платежі (які я буду отримувати) за додаткові оновлення.

Якщо ви використовуєте WordPress або іншу CMS (систему управління вмістом) з Bluehost, ви можете заплатити за плагіни або теми.

Однак ціни, які ви будете платити за вибраний вами пакет, ТОЛЬКО, по суті, те, що я визначив вище: знижена ціна за перший рік, ціна поновлення на наступні роки.

Частина 2: Який план ціноутворення підходить саме вам?

По-перше, дозвольте мені показати, що є основним набором функцій для різних планів:

Bluehost розділяє ціни

Ви, напевно, можете здогадатися про суть: дешевші плани для людей, любителів та малого бізнесу.

Цінніші для малого бізнесу, середнього бізнесу, основних товарів тощо.

Це правда Але є деякі важливі нюанси. І в мене на цьому фронті є хороші новини:

Перший рівень має основи, але також і велику кількість пам’яті, що означає, що він може вмістити більше ніж найменші веб-сайти.

50 Гб може підтримувати велику кількість даних, і ви дійсно зіткнулися з проблемою з таким обмеженням, якщо ви зберігали години та години відеоконтенту (наприклад).

Крім того, пропускна здатність не зафіксована і включено SSL – навіть якщо малий бізнес веде бізнес на своєму сайті (а не просто підтримує веб-сайт ДЛЯ цегельного бізнесу), це може зробити цю роботу.

Однак ви обмежені лише одним веб-сайтом. Якщо ви хочете розмістити декілька сайтів, вам потрібно вибрати один з вищих рівнів.

Крім того, спільні плани хостингу часто рекламують “необмежену кількість” пам’яті та пропускну здатність – реально це означає, що ФОРМАЛЬНІ обмеження на плани не мають.

Але спільний хостинг – це ефективна, дешевша форма хостингу, і це означає, що якщо даний клієнт використовує занадто багато ресурсів, усі інші будуть сповільнені..

Тож якщо вам потрібно підтримати багато відвідувачів або іншим чином зайняти багато місця, вас можуть попросити оновити.

Вибір найвищого рівня, що сприяє підвищенню продуктивності – це хороший спосіб переконатися, що цього не відбудеться.

Загалом, якщо ви дійсно очікуєте на регулярний об’єм трафіку або хочете бути ГОТОВИМ до перенапруг у ньому (тобто, якщо ви очікуєте вірусного моменту), ви можете розглянути один із планів VPS.

Але підводячи підсумок, з Bluehost я б сказав, що багато малих підприємств можуть використовувати лише перший рівень.

Однак тим, хто хоче набагато більше місця та декількох веб-сайтів, безумовно, слід отримати вищі рівні – зокрема, третій чи четвертий яруси будуть добре, оскільки вони містять резервну копію сайту та інші додаткові функції.

Частина 3: Додаткові витрати Bluehost

Спільні плани мають додаткові додатки за додаткову плату.

Деякі з цих розширених функцій входять до вищих рівнів, але за деякі потрібно просто платити:

bluehost з розділеними цінами

Діапазон цін на них може змінюватися. Наприклад, SiteLock має свій набір цін.

Однак саме такі додаткові коштують як мінімум:

Вартість аддонів, що ділиться ціною bluehost

Здебільшого це різана та суха. Якщо ви хочете, ви платите за це.

Можливо, ви не хочете більшості з них, але є велика ймовірність, що вам потрібно хоч один-два.

ЗАРАЗ, я маю слово попередження для людей, які мають намір зареєструвати домен у Bluehost:

У той час як Bluehost пропонує безкоштовний домен протягом першого року, конфіденційність доменних імен становить 14,88 доларів за домен на рік.

Конфіденційність домену не потрібна, але це те, що більшість людей хочуть зареєструвати домен. По суті, без конфіденційності домену кожен може шукати місцезнаходження власника певного домену в публічному реєстрі.

Конфіденційність домену – це функція, яку зазвичай реєструють реєстратори, яка дозволяє вводити інформацію компанії замість вашої.

Це означає, що якщо ви хочете конфіденційність домену, вам, як правило, потрібно заплатити Bluehost вартості домену, щоб отримати його. АБО вам доведеться перейти до 3-го чи 4-го рівнів, де включена конфіденційність домену.

На відміну від цього, багато великих реєстраторів доменів включають конфіденційність домену БЕЗКОШТОВНО з придбанням домену.

Ви можете ознайомитись з моїм списком найкращих реєстраторів доменних імен, щоб дізнатися більше про це.

У будь-якому разі, суть у тому, що ваш “безкоштовний” домен із Bluehost може не багато, якщо ви хочете захистити свою особу:

Ви можете заощадити гроші, зареєструвавши домен самостійно, разом із реєстратором, який БЕЗКОШТОВНО захищає вашу конфіденційність.

Окрім того, спільні плани Bluehost пропонують лише ЄДНУ поштову скриньку, і це безкоштовно протягом 30 днів для верхніх трьох ярусів.

Через 30 днів, або за перший рівень, він виплачується, якщо ви хочете його зберегти.

Частина 4: Ціни на Bluehost порівняно з цінами конкурентів

Взагалі кажучи, спільне ціноутворення Bluehost знаходиться в середній / середній частині, а його VPS та спеціальні ціни знаходяться на нижньому кінці середнього.

Деякі найдешевші плани хостингу надходять із IONOS (раніше 1&1, або 1&1 IONOS), GoDaddy та FastComet, тому я коротко перейду їх:

 • IONOS має план на 4 долари на місяць без збільшення цін при поновленні. Сюди входить 10 Гб пам’яті та 10 облікових записів електронної пошти.
 • IONOS також має план на 1 долар на місяць на перший рік, який поновлюється на рівні 8 доларів на місяць. Сюди входить 50 облікових записів електронної пошти і формально не обмежує їх зберігання.
 • В даний час GoDaddy починає від $ 5,99 на місяць протягом першого року, поновлюючи $ 8,99 на місяць після цього. Сюди входить 100 Гб пам’яті та безкоштовна електронна пошта на рік.
 • GoDaddy часто проводить акції, де перший рік становить $ 1 – 2 $ на місяць.
 • В даний час FastComet починається від $ 1 на місяць, але поновлюється від $ 9,95 на місяць. Сюди входить 15 Гб пам’яті, необмежена кількість електронної пошти та безліч інших функцій, таких як щоденні резервні копії та CDN (що підвищує продуктивність).

Знову ж таки, це не обов’язково найдешевші варіанти коли-небудь, але вони є одними з найдешевших варіантів MAINSTREAM.

Давайте коротко моделюємо: найдешевший план Bluehost порівняно з прикладами вище.

В даний час IONOS МОЖЕТ дешевше. Якщо у вас є план на місяць на місяць на два роки, аналогічна ціна оновлення (8 доларів на місяць) означає, що ви все одно заплатите менше, ніж за Bluehost протягом двох років.

Але якщо тривати три роки, різниця не така вже й велика.

Постійний план $ 4 на місяць? З часом це дешевше. Але він має бідніші ресурси, як набагато менше сховища, і не добре обладнаний для нічого, крім мінімального трафіку.

З GoDaddy на момент написання цього повідомлення Bluehost явно дешевший.

Але навіть якщо GoDaddy знизив ціну, Bluehost не гірше. У GoDaddy є більше пам’яті та електронної пошти, але це не SSD-накопичувач, що означає гірші показники.

Продовження роботи GoDaddy нарівні з Bluehost, і іноді краще, але у нього є тонна переробка, важче орієнтуватися, і, як правило, під час поновлення пробирається багато додаткових комісій.

Багато людей користуються GoDaddy протягом року, а потім беруть гроші під заставу, коли бачать свою плату за оновлення – так що це одна з причин, коли її ціна не настільки вища, як здається.

Більш докладно про це і про те, як ціни на Bluehost є вищими тут.

GoDaddy, напевно, найбільший конкурент Bluehost, і багато хто приходить до Bluehost від GoDaddy – якщо це потенційно ви, я також отримав керівництво про те, як зробити перехід на Bluehost.

З FastComet, здається, FastComet надає більше за ціну. Однак це стосується лише першого року, оскільки регулярна ціна оновлення FastComet вище, ніж Bluehost.

Також є ще щось:

FastComet працює гірше, ніж Bluehost, в наших записах про час роботи. Те саме стосується IONOS.

У будь-якому випадку, ці тенденції справедливі і для інших порівнянь господарів. Конкуренти Bluehost можуть виявитися дешевшими, але тоді вони зазвичай втрачають такий ключовий ресурс, як сховище для Bluehost.

Коли конкуренти Bluehost пропонують більше функцій, кращу продуктивність або більш гарантоване сховище SSD, вони зазвичай також дорожчі.

Якщо ціна є вашим підсумком, Bluehost не найдешевший. Але якщо вам потрібна середина між продуктивністю, ресурсами та вартістю, ціна Bluehost чудова.

Частина 5: Поширені питання щодо Bluehost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map