CyberGhost VPN Review 2020 (nasze myśli po przetestowaniu)

Jeśli spojrzałeś na listy najlepszych VPN, na pewno napotkasz CyberGhost.


CyberGhost nie jest największą ani najpopularniejszą siecią VPN, ale z pewnością jest jedną z najbardziej uznanych.

CyberGhost zaskakująco istnieje dopiero od 2011 roku. CyberGhost ma silne poczucie tożsamości jako promotora prywatności i wolności w Internecie.

Tak, wszystkie VPN to mówią, wiem. Cóż, CyberGhost był pierwszą firmą VPN, która opublikowała raport dotyczący przejrzystości, a cała firma ma mniej niż dziesięć lat.
Może to być coś więcej niż tylko program CyberGhost.

I choć nie jest najpopularniejszą siecią VPN na świecie, obsługuje ponad 20 milionów użytkowników, więc na pewno coś idzie dobrze.

Ale hej, nie można ocenić, co CyberGhost mówi o sobie. Na szczęście już od jakiegoś czasu korzystam z CyberGhost i mogę dać Wam pełny przegląd dobrych, złych i niesamowitych rzeczy. Zacznijmy.

Plusy

Zacznę od dobrych wiadomości. Szczerze mówiąc, jest tego dużo, więc postaram się krótko.

Po pierwsze, CyberGhost ma rozsądną cenę. Niektóre osoby znajdą lepsze oferty z innymi firmami, ale dla tych, którzy chcą w pełni funkcjonalnego i wydajnego VPN, CyberGhost jest jedną z najlepszych ofert na rynku.

Po drugie, CyberGhost ma wiele funkcji.

Funkcje CyberGhost VPN

W szczególności CyberGhost ma wiele mocnych stron, jeśli chodzi o jego serwery, oraz wiele narzędzi, które dają użytkownikom kontrolę nad własnym doświadczeniem.

Jedną z imponujących rzeczy jest to, że CyberGhost robi to wszystko, będąc jednocześnie łatwym w użyciu. Interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny i całkowicie początkujący może zoptymalizować ustawienia CyberGhost (lub zostawić je w spokoju, jeśli sobie tego życzą).

Wreszcie, CyberGhost ma ogólnie solidną wydajność. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​CyberGhost był jedną z najszybszych sieci VPN na rynku, ale tu i ówdzie występują czkawki (i nie jestem pewien, do jakiego stopnia to tylko mój internet).

Niemniej jednak CyberGhost jest bardzo wydajny.

Podsumowując, CyberGhost radzi sobie bardzo dobrze w większości aspektów, dzięki czemu jest jedną z najbardziej atrakcyjnych sieci VPN na rynku.

Cons

To jedna z najkrótszych list „wad”, które zrobiłem od jakiegoś czasu. Najbardziej widoczną słabością jest obsługa klienta.

Mimo że CyberGhost ma system czatu na żywo i biletów, nie ma wsparcia telefonicznego. To nie jest poważny problem, a wiele sieci VPN nie ma wsparcia telefonicznego, ale byłoby miło.

Ponadto, podczas gdy przedstawiciele są w porządku, baza wiedzy / materiały informacyjne są trochę słabe.

zawartość cyberghost dla wad

Nie ma w tym nic złego, ale przydałoby się trochę więcej treści.

Poza tym chciałbym, aby w aplikacji było więcej linków do obsługi klienta. Możesz wyświetlić okno dialogowe opinii lub zgłaszania błędów, ale to nie to samo.

Poza tym muszę powiedzieć, że nie sądzę, że CyberGhost ma zbyt wiele wad, na które warto zwrócić uwagę.

Powiem jednak, że chociaż ceny są dobre za to, co jest oferowane, pakiety CyberGhost nadal będą dla niektórych osób nieco za duże.

Dla tych, którzy nie mają nic przeciwko rezygnacji z niektórych funkcji i serwerów, możesz zdecydowanie taniej niż CyberGhost.

Zwłaszcza jeśli potrzebujesz tylko prostej sieci VPN, CyberGhost może być trochę dla ciebie w zakresie tego, co oferuje.

Jeśli jednak chcesz mieć w pełni funkcjonalną sieć VPN, nie sądzę, aby CyberGhost działał zbyt źle. Ale hej, najpierw przejdźmy do szczegółów.

Ceny i funkcje

Zanim przejdziemy do wszystkiego, co oferuje CyberGhost, przyjrzyjmy się krótko cenie.

Po pierwsze, wiele znanych sieci VPN oferuje bezpłatne usługi wraz z płatnymi opcjami. CyberGhost nie jest jednym z nich, przykro mi to mówić. CyberGhost oferuje tylko płatne plany – ale to nie jest całkiem zła rzecz.

Wynika to z faktu, że bezpłatne sieci VPN czasami narażają się na podejrzane praktyki dotyczące prywatności. To nie ryzyko, które chcesz podjąć, jeśli Twoim celem jest anonimowość w Internecie. W pewnym sensie CyberGhost jest uczciwy wobec swoich użytkowników: jeśli chcesz prywatności na najwyższym poziomie, musisz zapłacić.

W każdym razie bardziej rozczarowujące jest to, że CyberGhost nie oferuje dłuższego okresu próbnego. CyberGhost oferuje tylko 24-godzinny bezpłatny okres próbny, a następnie musisz wybrać.

To lepsze niż nic, ale za mało czasu, aby dokonać w pełni świadomego wyboru. Plany mają jednak 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc nie musisz ryzykować.

zwrot pieniędzy za cyberghost

Jeśli chodzi o same ceny, CyberGhost jest jak większość sieci VPN, oferując niższe ceny za dłuższe zobowiązania. Powiedziałbym, że ceny CyberGhost są dość normalne w przypadku planów VPN, choć nieco wyższe.

Nacisk na lekko. Rozumiem, że wielu użytkowników VPN nie jest firmami, ale osobami z różnych środowisk, które mogą być zainteresowane ochroną swojej anonimowości przy niższych kosztach.

W porządku, ale moim zdaniem ceny CyberGhost są bardzo dobre dla jakości funkcji oferowanych przez CyberGhost.

W każdym razie niektóre opcje promocyjne CyberGhost są dość przystępne nawet według standardów VPN.

Jeśli chodzi o płatności, CyberGhost jest dość typowy w akceptowaniu kart, PayPal lub Bitcoin (nie ma innych Monet, przepraszam!).

Teraz, aby ceny zaczęły działać: CyberGhost może pracować na maksymalnie 7 urządzeniach jednocześnie. Niektóre sieci VPN oferują więcej, ale 5-10 jest dość typowe i myślę, że 7 urządzeń jest dość solidnych, szczególnie w tych cenach.

połącz 7 urządzeń cyberghost

Gdy użyjesz go na jednym z tych urządzeń, przekonasz się, że serwery CyberGhost są jedną z jego mocnych stron. Jeśli obawiasz się, że CyberGhost, działający głównie w Europie Środkowej, nie będzie miał serwerów w Twojej okolicy, prawdopodobnie się pomylisz.

CyberGhost ma ponad 3000 serwerów w 60 krajach. Oczywiście niektóre kraje mają większy udział tych serwerów niż inne, ale wciąż jest to naprawdę dobra liczba serwerów na kraj, więc masz ogromny wybór.

Oto jedna z moich ulubionych rzeczy związanych z CyberGhost: CyberGhost ułatwia przejście na najlepsze serwery.

VPN często wyróżnia kilka serwerów, ale CyberGhost wykonuje dla Ciebie mnóstwo pracy, wybierając długą listę najlepszych serwerów do torrentowania i przesyłania strumieniowego.

W przypadku przesyłania strumieniowego CyberGhost informuje nawet, które serwery najlepiej nadają się do przesyłania strumieniowego z których usług. Możesz także dodawać do zakładek serwery, a nawet zarządzać nimi w ramach kategorii. To jest bardzo obszerne.

cyberghost streaming VPN

Oprócz możliwości przełączania się między serwerami, możesz przełączać się między protokołami VPN. Podobnie jak w przypadku większości sieci VPN, OpenVPN jest domyślny, ale można również przejść do protokołów L2TP-IPsec lub IKEv2.

Niektóre sieci VPN oferują dodatkowe narzędzia oprócz podstaw technologii VPN. CyberGhost jest jednym z nich. Najbardziej widoczne,

CyberGhost ma wbudowany blok reklam, a także bloker złośliwego oprogramowania i ochronę przed wyciekiem DNS / IP.

cyberghost blokujący złośliwe oprogramowanie

Dodatkowo CyberGhost ma automatyczny przełącznik zabijania. Nie jest to obecne w każdej sieci VPN i kłamałbym, gdybym powiedział, że naprawdę muszę z nich skorzystać, ale to wciąż fajna funkcja.

Zasadniczo oznacza to, że jeśli połączenie zostanie zerwane, niektóre aplikacje będą automatycznie blokowane przed dostępem do Twojego urządzenia. To szybka tarcza.

W przypadku najbardziej podstawowych rzeczy, o których prawie nie uważam, że warto wspomnieć, ponieważ można je założyć w przypadku najbardziej płatnych opcji: CyberGhost ma politykę braku dzienników i nieograniczoną przepustowość.

Wkrótce omówię wydajność i bezpieczeństwo, ale krótko mówiąc: tak, jest szybki i tak, jest bezpieczny.

Ogólnie rzecz biorąc, muszę powiedzieć – CyberGhost jest tak samo funkcjonalny jak najlepsze sieci VPN i ma bardzo rozsądne ceny do uruchomienia. Dostajesz mnóstwo narzędzi, a co najważniejsze, pełną kontrolę nad nimi. Do licha, połowa narzędzi ma dać ci kontrolę nad swoim doświadczeniem.

Z tego powodu argumentowałbym, że CyberGhost jest obecnie jedną z najlepszych sieci VPN, a ponadto ma jedne z najlepszych cen.

Łatwość użycia

Ok, to wszystko brzmi świetnie – wiele możliwości dostosowania i funkcji. Łał! Ale to nie może być trochę narzucające się?
Dla pierwszego użytkownika może to być trochę. Myślę jednak, że większość osób, nawet nowicjusze, może wejść na pokład w ciągu godziny (maksymalnie).

Założenie konta jest dość proste. Zetknąłem się ze starszymi recenzjami, które informowały, że CyberGhost był nieco bardziej mylący w procesie rejestracji, ale myślę, że to już nie problem, ponieważ obecnie można to zrobić w ciągu kilku minut.

Przez minuty rozumiem cały proces pobierania oprogramowania, rejestracji konta, płacenia i rozpoczynania korzystania z VPN. A kiedy zaczniesz korzystać z VPN, konstrukcja jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika.

Pokażę ci, co mam na myśli. Tak zwykle wygląda CyberGhost na komputerze.

cyberghost wygląda na pulpicie

Jeśli klikniesz tę małą strzałkę obok menu rozwijanego serwera, pojawi się.

interfejs cyberghost

To imponujące zarządzanie serwerami, o którym mówiłem wcześniej. Możesz go trochę rozszerzyć stąd. I proszę bardzo, to jest twoje pełne okno:

połączenie z serwerem cyberghost

A potem ponownie kliknij tę strzałkę, a wróci do pierwotnego rozmiaru, w którym wystarczy przełączyć tylko jeden przycisk lub dwa. I jak już powiedziałem, CyberGhost jest bardzo pomocny w określeniu, które serwery są idealne.

Zarządzanie kontem i przełączanie innych ustawień jest tak samo użyteczne, jak wszystko inne pokazane do tej pory.

Mam tylko jedną skargę: czasami kiedy otwieram okno CyberGhost, jest ono zbyt duże dla mojego ekranu. Muszę ręcznie zmieniać rozmiar ekranu, aby dopasować go za każdym razem, co jest denerwujące, ale nie jest to wielka sprawa.

Podsumowując, CyberGhost jest dość łatwy. Różnica między CyberGhost a najprostszymi VPNami jest naprawdę tylko kilka kliknięć.

To prawda, że ​​CyberGhost technicznie nie jest najłatwiejszym VPN na rynku, ale to dlatego, że nie jest najprostszym VPN na rynku.

I nie wyobrażam sobie narzekać na to, biorąc pod uwagę, że CyberGhost sprawia, że ​​uzyskanie tak spersonalizowanego VPN jest tak proste, jak to możliwe..

Obsługa klienta

Ach – ale co z obsługą klienta? Zawsze może się nie udać, dlatego dobra obsługa klienta jest niezbędna.

CyberGhost oferuje trochę bazy wiedzy. Przede wszystkim na stronie pomocy technicznej znajduje się kilka przewodników, kilka artykułów na temat rozwiązywania problemów oraz kilka artykułów na często zadawane pytania. To nic wielkiego, ale jest bardzo odpowiednie dla zakresu VPN.

strona wsparcia cyberghost

Jeśli chodzi o bezpośredni kontakt z przedstawicielami, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem systemu sprzedaży biletów lub czatu na żywo.

Tak, nie ma wsparcia telefonicznego, ale przynajmniej nadal możesz skontaktować się z przedstawicielem za pomocą czatu na żywo.

Uważam, że przedstawiciele są dość pomocni, ale nie miałem również poważnych problemów z CyberGhostem, więc nie mogę powiedzieć, że w pełni przetestowałem przedstawicieli z trudniejszym pytaniem. Niemniej jednak czat na żywo i system biletowy CyberGhost mogą w zasadzie załatwić sprawę.

Podsumowując, nie ma wiele do powiedzenia na temat obsługi klienta. To dość proste – niezłe, ale nie do końca gwiezdne.

Jednocześnie uważam, że CyberGhost działa na tyle dobrze, że potrzeba solidnej obsługi klienta została nieco zmniejszona. Co prowadzi mnie do następnego punktu…

Bezpieczeństwo i niezawodność

Oto odpowiedź, na którą czekałeś – jak faktycznie działa VPN?

Zachowałem najlepsze wieści na koniec, panie i panowie. Ponieważ CyberGhost działa doskonale. Niektóre sieci VPN oferują różne prędkości w swoich warstwach cenowych, ale dzięki CyberGhost każda umowa zapewni ci dobrą prędkość.

Teraz muszę to zakwalifikować: mój test prędkości w CyberGhost nie był zbyt gorący.

Oto test prędkości przy wyłączonym CyberGhost.

test prędkości cyberghost

A oto test prędkości z CyberGhost ON.

cyberghost włączony

Więc proszę bardzo. Oczywiście szybkość pobierania była znacznie wolniejsza. Szczerze mówiąc, nie wydawało się to zbyt dokładne. Czasami mój internet może być nierówny, więc po kilku minutach spróbowałem drugi raz.

prędkość podana przez cyberghost VPN

Więc może to tylko ja i mój nierówny internet, a może CyberGhost jest po prostu niestabilny. Z mojego doświadczenia (i doświadczenia większości jego użytkowników) tak nie jest.

W każdym razie powiedziałbym, że ogólnie CyberGhost ma bardzo solidną wydajność pod względem stabilności i ogólnie dobrą prędkość.

Jak widać, w drugim teście prędkość pobierania była bardzo zbliżona do mojej prędkości pobierania bez CyberGhost. Nie mogę powiedzieć, że tak jest przez cały czas, ale i tak zazwyczaj jest szybko.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, CyberGhost oferuje standardowe w branży 256-bitowe szyfrowanie AES. CyberGhost oferuje również opcję przełączania między protokołami VPN i ma opcję ochrony przed wyciekiem DNS, jak już wspomniałem. I to wszystko obok bloku reklam i bloków złośliwego oprogramowania.

Możesz także blokować śledzenie cię przez strony internetowe i automatycznie przekierowywać na połączenia HTTPs. Te narzędzia są doskonałymi dodatkami bezpieczeństwa, szczególnie dlatego, że możesz kontrolować stopień, w jakim chcesz zabezpieczyć korzystanie z Internetu.

Podsumowując, powiedziałbym, że CyberGhost jest jedną z najlepiej działających sieci VPN. Jego narzędzia bezpieczeństwa oferują pewną dodatkową ochronę, jeśli chcesz, a protokoły bezpieczeństwa CyberGhost są solidne. Dodatkowo, ogólnie uważam, że prędkości CyberGhost są dość solidne, i przez większość czasu jest to jedna z najszybszych sieci VPN w okolicy.

Czy polecam CyberGhost VPN??

Jestem pewien, że możesz odgadnąć odpowiedź, ale jaki jest werdykt w sprawie CyberGhost?

Krótko mówiąc, jest to niedroga sieć VPN, która jest dobrze wyposażona i ma solidną wydajność. Użytkownicy mają doskonałą kontrolę nad swoim doświadczeniem VPN, a serwery i dodatki bezpieczeństwa to dwa główne obszary, w których użytkownicy mogą robić, co chcą.

Co więcej, wszystko to jest niezwykle łatwe do nauczenia się i zarządzania. Tak, obsługa klienta może być trochę lepsza, ale to wystarcza i w każdym razie wątpię, że będziesz jej potrzebować.

Po raz kolejny nie mogę powiedzieć jednoznacznie, jak dobre są prędkości CyberGhost. Czują się dobrze, a kiedy je testuję, otrzymuję różne odpowiedzi, co najprawdopodobniej wynika z mojego własnego funky WiFi.

Powiedziałbym, że CyberGhost jest przynajmniej po lepszej stronie prędkości, aby być bezpiecznym, ale najczęściej jest jedną z najszybszych sieci VPN.

Podsumowując, to nie jest dla wszystkich. Ludzie, którzy chcą tylko prostych, tanich sieci VPN, powinni sprawdzić inne opcje. Ale wszyscy inni powinni zdecydowanie rozważyć CyberGhost – jest to jedna z najlepszych dostępnych sieci VPN.

Uzyskaj CyberGhost teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map