G Suite jest do bani: 5 najlepszych alternatyw dla G Suite do zmiany z niego! (2020)

G Suite to ten, który sam się pakuje z chmurą obliczeniową, narzędziami do współpracy, oprogramowaniem i produktami, które zostały opracowane przez Google Cloud 28 sierpnia 2006 r. Jest uważany za pakiet aplikacji internetowych zaprojektowanych przez Google do celów biznesowych.


Jest to zbiór produktów firmowych, takich jak Gmail, dokumenty, arkusze, kalendarz, dysk, zdjęcia itp .; na podstawie subskrypcji dostarczonej przez Google.

Mówiąc prościej, jeśli pracujesz w firmie biznesowej, wszyscy muszą mieć swoje identyfikatory e-mail tej firmy. To właśnie robi G Suite; zapewnia adresy e-mail, które mogą mieć nazwę Twojej wygranej domeny.

Jest to jedna z takich funkcji dostarczonych przez G Suite. Nadal istnieje wiele funkcji i aplikacji, które są przez nas używane.

Chociaż G Suite oferuje wiele funkcji i usług za pośrednictwem Google, wciąż nie jest doskonały. Chociaż jest tak przydatny, nie zapewnia aplikacji komputerowych, z których można korzystać na komputerze, nawet gdy jesteś offline.

Jeśli więc utkniesz w miejscu, w którym dostęp do Internetu jest mniejszy, G Suite nie może ci pomóc. Ponadto nie ma żadnych wbudowanych formularzy do wiadomości e-mail; do tego samego musisz użyć aplikacji innej firmy.

Może istnieć wiele innych takich wad G Suite, które pytają, czy należy kontynuować, jeśli pracujesz dla firmy. Oto kilka alternatyw G Suite, które można traktować jako opcję.

1. Rackspace

Rackspace

Podobnie jak Google, Rackspace jest także globalnym przedsięwzięciem działającym w około 150 krajach. Szukając prostej aplikacji opartej na poczcie e-mail, powinieneś iść. Kosztuje około 2,99 USD miesięcznie dla użytkownika, jest najtańszy, aw porównaniu do G Suite jest to tylko połowa ceny.

Zapewnia takie funkcje, jak skrzynki pocztowe o pojemności 25 GB, odzyskiwanie wiadomości e-mail, wsparcie 24 × 7 dla klientów, a co najważniejsze, zawiera załączniki e-mail o wielkości nawet 50 MB, co w przypadku G Suite to zaledwie 25 MB.

Istnieje jednak pewna wada, że ​​nie można udostępniać kalendarzy ani współpracować z dokumentami, które były możliwe za pośrednictwem G Suite. Można to jednak uznać za świetną opcję.

Rackspace ma wiele zalet, które są następujące:

 • Rackspace zapewnia użytkownikom wsparcie 24 × 7.
 • Rackspace może być korzystny dla prowadzenia małych firm ze stosunkowo tańszymi usługami.

Rackspace ma kilka wad, które są następujące:

 • Brak przestrzeni dyskowej w chmurze OneCloud związanej z Rackspace. Aby skorzystać z dostępnej przestrzeni dyskowej w chmurze OneCloud, musisz kupić stosunkowo drogą subskrypcję OneDrive.

2. Zoho

Zoho

Jedną z najbardziej zalecanych alternatyw G Suite jest Zoho. Jeśli w Twojej firmie brakuje budżetów i potrzebujesz tańszego rozwiązania niż G Suite, Zoho jest doskonałą opcją. Kosztując tylko dolara miesięcznie, Zoho zapewnia Ci dostęp do e-maili biznesowych.

Jest uważany za przyjazny dla programistów, a także daje luz, najczęściej używaną aplikację w dzisiejszych firmach w cenie. Otrzymasz także kolejną kreatywną funkcję niektórych w tej samej cenie co Zoho Cliq.

Zoho Cliq pomaga zwiększyć produktywność, a także utrzymuje wszystkich pracowników w pętli. Niektóre z jego funkcji obejmują 5 GB przestrzeni dyskowej, 25 MB załączników do wiadomości e-mail, wsparcie czatu, 30 GB przestrzeni dyskowej w chmurze itp.

Zoho to świetna nazwa z kilkoma korzystnymi usługami, takimi jak:

 • Zoho ma osobny system czatu, dzięki czemu użytkownicy mogą odpowiednio zadawać pytania. Istnieje również udostępnianie plików, a także planowanie kalendarza dla użytkowników Zoho.
 • Jest to jedna z najbezpieczniejszych alternatyw ze ścianami kuloodpornymi w celu ochrony prywatności użytkowników.

Zoho ma kilka drobnych wad, które są następujące:

 • Zoho zapewnia doskonałe usługi, ale cena związana z każdą usługą jest nieco droga. Aby uzyskać 100 GB przestrzeni dyskowej, musisz kupić abonament profesjonalny, który jest dość kosztowny.

3. GoDaddy

Idź Tato

Wszyscy słyszeliśmy nazwę GoDaddy jako firmy hostingowej, a teraz przeszliśmy na usługi produktywności. Firma rozpoczęła teraz świadczenie usług produkcyjnych.

GoDaddy współpracował również z Microsoftem i oferuje w swoim programie 365 aplikacji Microsoft Office. Jedyną wadą jest to, że nie zapewnia żadnej funkcji przesyłania wiadomości. Dlatego musisz polegać na innych aplikacjach.

Zapewnia 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze do przechowywania plików i innych rzeczy. Ponieważ GoDaddy zawsze precyzowało swoje bezpieczeństwo, będzie tak samo, jak w wiadomościach e-mail. W ten sposób staje się doskonałą opcją dla G Suite, ponieważ oferuje nieograniczoną liczbę e-maili, udogodnień i wsparcia Microsoft.

GoDaddy ma kilka zalet, które są następujące:

 • Użytkownicy mogą skorzystać z całodobowej pomocy technicznej, jeśli są świadkami problemów związanych ze świadczonymi usługami.
 • Jako partner GoDaddy z pakietem Microsoft Office jest to znacznie lepsza alternatywa pod względem nieograniczonej personalizacji poczty e-mail.

GoDaddy zawodzi w przypadku niektórych parametrów, które są następujące:

 • GoDaddy nie ma aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Jeśli utkniesz w tragicznej sytuacji, będziesz musiał poszukać Outlooka jako opcji.

Rozpocznij pracę z Godaddy

4. SamePage

Ta sama strona

SamePage jest nieco podobna do G Suite, jeśli chodzi o tworzenie treści i udostępnianie, ale nie obsługuje hostingu poczty e-mail. Jeśli więc już używasz aplikacji innej firmy do rozwiązania tego celu, SamePage jest doskonałą opcją do współpracy.

Udostępnia pakiet aplikacji biurowych, takich jak kalendarz, edytor tekstów itp., A także pozwala łączyć zespół ludzi na jednym dokumencie i sprawić, by działali na tym samym. W aplikacjach biurowych dostępne są również komentarze, połączenia wideo i opcje czatu.

SamePage pozwala zsynchronizować się z chmurą, dzięki czemu nie musisz przeciągać skrzynki, musisz ją połączyć i to wszystko. Jest to miejsce, które umożliwia interakcję ze wszystkimi aplikacjami innych firm na jednej stronie.

SamePage zapewnia bezproblemowe usługi z kilkoma zaletami, które są następujące:

 • SamePage pozwala wielu osobom na tej samej stronie dokumentu w dowolnym celu zmian. Tak więc SamePage nie ma problemów z awarią systemu.
 • Możesz alternatywnie współpracować z dowolnymi aplikacjami innych firm, jeśli korzystasz z SamePage.
 • SamePage staje się zunifikowanym portalem, jeśli korzystasz z wielu usług jednocześnie.

SamePage zawiera jeden powiązany problem:

 • SamePage nie oferuje użytkownikom hostingu poczty e-mail.

5. Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Szukasz wszechstronnego urządzenia z wszystkimi funkcjami takimi jak G Suite? Cóż, oto ten. Office 365 firmy Microsoft to zestaw wszystkich narzędzi i usług wymaganych dla Twojej firmy.

Umożliwia tworzenie spersonalizowanych wiadomości e-mail z oficjalną nazwą domeny, podobnie jak inne osoby do komunikacji na całym świecie z uznaniem dla Twojej firmy.

Główna wada G Suite polegająca na braku dostępu do trybu offline została rozwiązana przez tę aplikację, ponieważ zapewnia ona dostęp zarówno online, jak i offline.

Podobnie jak G Suite, pozwala otwierać dokumenty w przeglądarce bez użycia aplikacji innych firm. Zapewnia funkcje takie jak Skype do czatowania i połączeń, a także daje perspektywę na wiadomości e-mail.

Zapewnia również 1 TB dysku do przechowywania w chmurze w biznesplanie. Jest również wyposażony w najlepszą najnowocześniejszą funkcję ochrony przed zagrożeniami, taką jak Google. Po przejrzeniu wszystkich powyższych elementów, które są tak samo jak Google, Office 365 może być świetną alternatywą dla G Suite.

Plusy

 • Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dowolnej aplikacji Microsoft Office w dowolnym momencie, mając mniejsze szanse na kradzież danych.
 • Dzięki Microsoft Office 365 możesz współpracować z wieloma klientami oraz współpracownikami.
 • Możesz uzyskać dostęp do Microsoft Office 365 w przeglądarce internetowej.

Cons

 • Microsoft Office jest świetną platformą, ale ma problemy ze zgodnością z aplikacjami innych firm, co utrudnia użytkownikom zarządzanie pracą.

Wniosek

Mówiąc ściślej, G Suite to najlepsza opcja spośród wszystkich tych aplikacji, staje się ona trochę droga dla firm, które pracują na małej platformie lub nie mają na nią dużych dochodów.

Dlatego w takich przypadkach możesz skorzystać z powyższych alternatyw, które mogą zadziałać dla Twojej firmy i okażą się wystarczająco użyteczne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map