GoDaddy Website Builder Review: Nasza opinia eksperta (2020)

Kreatorzy stron internetowych są praktycznie dobrodziejstwem, zwłaszcza gdy nie chcesz zatrudniać drogich programistów.


Kiedy projektujesz strony samodzielnie, wybór niedrogiego i niezawodnego narzędzia do tworzenia witryn jest najpewniejszym krokiem naprzód.

GoDaddy, popularna marka hostingu, jest równie obecna na rynku, kiedy mówimy o twórcach stron internetowych. Będąc znaną marką, na pewno nie możesz przegapić narzędzia do tworzenia witryn GoDaddy.

Na rynku jest dużo szumu na temat GoDaddy. Będąc jednym z największych rejestratorów domen, jak kompetentny jest twórca stron GoDaddy, to pytanie zadaje większość ludzi.

Od dłuższego czasu korzystam z narzędzia do tworzenia stron GoDaddy i postanowiłem przejrzeć i przedstawić swoje przemyślenia.

Bezzwłocznie zacznę od dostarczenia tego, co naprawdę podobało mi się w kreatorze stron GoDaddy.

Plusy na temat GoDaddy Website Builder:

To ekscytujące wiedzieć, że narzędzie do tworzenia witryn GoDaddy zawiera rozbudowaną listę funkcji. Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn GoDaddy rozkłada wiele skomplikowanych zadań związanych z tworzeniem stron internetowych.

Oto więc, dam ci rozstrzygającą listę najlepszych, jakie oferuje kreator stron GoDaddy.

Czas działania:

Zanim wybierzesz niezawodnego kreatora stron internetowych, jeśli martwisz się o dostępność, pozwól, że ci powiem, GoDaddy gwarantuje 99,9% czasu pracy. Jest to niezależne od wybranego planu.

Oto czas pracy, który nagrałem, który jest całkiem dobry, a jednocześnie spójny.

czas chrzestny

Oto średni czas działania:
 • Mar 2020: 99,97%
 • Luty 2020: 99,99%
 • Styczeń 2020: 99,99%
 • Gru 2019: 99,96%
 • Listopad 2019: 99,99%
 • Paź 2019: 99,73%
 • Wrz 2019: 100,00%
 • Sierpień 2019: 99,93%
 • Lip 2019: 99,98%
 • Czerwiec 2019: 100%
 • Maj 2019: 100%
 • Kwi 2019: 99,99%
 • Mar 2019: 99,99%
 • Luty 2019: 100%
 • Styczeń 2019: 100%
 • Gru 2018: 99,98%
 • Listopad 2018: 99,99%
 • Paź 2018: 100%
 • Wrz 2018: 100%
 • Sierpień 2018: 99,97%
Oto średni czas reakcji:
 • Mar 2020: 531ms
 • Luty 2020: 521 ms
 • Styczeń 2020: 529 ms
 • Grudzień 2019: 476 ms
 • Listopad 2019: 378 ms
 • Paź 2019: 403 ms
 • Wrz 2019: 370 ms
 • Sierpień 2019: 361 ms
 • Lip 2019: 457 ms
 • Czerwiec 2019: 456 ms
 • Maj 2019: 441 ms
 • Kwi 2019: 500 ms
 • Mar 2019: 490 ms
 • Luty 2019: 476 ms
 • Styczeń 2019: 482 ms
 • Gru 2018: 458 ms
 • Listopada 2018: 522 ms
 • Paź 2018: 467 ms
 • Wrz 2018: 487 ms
 • Sierpień 2018: 473 ms

Tutaj możesz sprawdzić szczegółowy wynik uptime.

Wniosek?

Godaddy jest ogólnie dobry w szybkości.

GoDaddy jest zbudowany z infrastrukturą zapewniającą wysoką prędkość, a także redundancję sieci.

Serwery są wyposażone w całodobowy monitoring bezpieczeństwa, który zapewnia również, że GoDaddy zapewnia najlepszy możliwy czas działania.

Funkcje i ceny:

Odpowiednie funkcje rozwiązują większość problemów związanych z tworzeniem witryn internetowych. Dzięki GoDaddy możesz dostosować swoją stronę internetową do swoich wymagań.

Gdy zaczniesz korzystać z narzędzia do tworzenia witryn, zadaje on kilka pytań w celu zapewnienia odpowiednich opcji szablonów.

zadaj pytanie twórcy stron internetowych GoDaddy

Dodanie nowej strony za pomocą narzędzia do tworzenia stron GoDaddy to kwestia kilku kliknięć. Po edycji witryny możesz dodać nową stronę.

dodaj nową stronę w ciekawym kreatorze stron

Spowoduje to utworzenie pustej strony, na której można dodawać sekcje. Możesz dodać treść witryny w dowolnym miejscu, a także to można łatwo dodać z poziomu narzędzia do tworzenia witryn.

galeria chrzestna

Podczas dodawania sekcji możesz także usuwać, edytować, przenosić lub duplikować dowolne sekcje.

Inne dostępne opcje pozwalają dodawać przewijane sekcje, wiele menu, galerię zdjęć, cennik, filmy z YouTube lub Vimeo.

GoDaddy pozwala użytkownikom dostosować nazwę strony w witrynie, a także pasek nawigacyjny. Tak, oczywiście, nie trzeba wspominać, że możesz modyfikować tekst, czcionkę i style.

modyfikacja motywu w kreatorze stron internetowych GoDaddy

Wszystkie plany są objęte szyfrowaniem SSL, dzięki czemu każdy rodzaj przesyłania danych jest bezpieczny. Podczas projektowania witryny internetowej dostępnych jest wiele opcji, ale możesz także skorzystać z innych funkcji, takich jak SEO, marketing i integracja z mediami społecznościowymi.

Wraz z silnym wsparciem dla tworzenia stron internetowych, kreator stron GoDaddy jest równie atrakcyjny, jeśli chodzi o rozwój e-sklepu.

rozwój e-sklepu

Po wybraniu planu sklepu internetowego możesz sprzedawać produkty lub usługi, konfigurować różne metody płatności, zarządzać wieloma rodzajami wysyłek.

Tworzenie stron internetowych e-commerce jest również wspierane przez silny e-mail marketing, integrację z mediami społecznościowymi i wsparcie SEO.

marketing e-mailowy

Ogólnie rzecz biorąc, stanowi solidną bazę do ustalenia obecności Twojego sklepu na rynku.

obecność sklepu na rynku

Dzięki GoDaddy możesz bezpośrednio łączyć się z platformami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, LinkedIn, Google+ i YouTube. Umożliwia rozprzestrzenianie się na rynku za pomocą wielu kanałów.

Brzmi nieźle, prawda? Więc jaki jest model wyceny, gdy wybierzesz narzędzie do tworzenia witryn GoDaddy?

Nie, martwi się, że to umiarkowanie cenowe. GoDaddy oferuje w sumie 4 plany dla swojego producenta stron internetowych. Najbardziej podstawowy plan zaczyna się od 5,99 USD / miesiąc.

Cena konstruktora stron GoDaddy

Łatwość użycia:

Kolejnym pozytywnym aspektem jest łatwość użycia GoDaddy. W momencie, gdy zaczniesz korzystać z narzędzia do tworzenia witryn, zorientujesz się, jak łatwe może być tworzenie stron internetowych.

Rozpoczęcie jest równie proste. Niezależnie od tego, czy są to dostosowania, czy inne funkcje kreatora stron internetowych, jest to oczywiste.

twórca stron internetowych godaddy

Zabawa elementami, wyrównywanie i strukturyzowanie różnych stron to po prostu kilka kliknięć. Aby dodać, istnieje wiele podstawowych samouczków dostępnych w GoDaddy.

GoDaddy zapewnia narzędzie do tworzenia stron GoCentral. Zapewnia to prawie gotowe strony internetowe, w których trzeba dodawać tylko dostosowania.

Kreator stron internetowych został stworzony specjalnie po to, aby budowanie stron było wyjątkowo płynne. Pozwala to na szybkie utworzenie działającej witryny.

Chociaż GoDaddy nie zapewnia zbyt wielu zaawansowanych funkcji, łatwo jest zacząć i zacząć korzystać.

To świetne miejsce na rozpoczęcie i odkrywanie, szczególnie dla początkujących.

Obsługa klienta:

GoDaddy, będąc tak popularną marką, rozumie, jak ważna jest obsługa klienta dla jej użytkowników.

Obsługa klienta jest dostępna przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Chociaż czat na żywo nie jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadal można się z nimi skontaktować przez telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Na ich oficjalnej stronie znajdziesz wiele linków do zasobów.

Ma sekcję pomocy, która zawiera kilka tematów, w tym konstruktora stron.

centrum pomocy dla twórców stron internetowych godaddy

Inne sposoby, w jakie GoDaddy pomaga, to wsparcie społeczności, FAQ i dedykowane sekcje blogów. Ogólnie GoDaddy ma doskonałą obsługę klienta, co znacznie ułatwia tworzenie stron internetowych.

Motywy i szablony:

Wybrane przez Ciebie motywy mówią dużo o Twojej stronie. Raczej jest to twarz twojej witryny. Na szczęście GoDaddy nigdy nie brakuje motywów i szablonów.

Daje szeroki wybór ponad 16000 szablonów motywów, które można dostosować. Aby dodać, większość z nich zawiera darmowe obrazy.

Motywy są zbudowane tak, aby idealnie pasowały do ​​każdego wymiaru układu. Reagowanie na wiele urządzeń to coś, co GoDaddy domyślnie gwarantuje.

Wyrównywanie i zastępowanie obrazów można łatwo wykonać w kreatorze stron internetowych.

Wyrównywanie i zastępowanie obrazów chrzestnych

Możesz stylizować te motywy w zależności od potrzeb. GoDaddy gwarantuje również wysoką standardową prędkość w branży dla każdego z ładowanych szablonów.

GoDaddy pozwala przełączać się między motywami, ale ostrzega, że ​​wcześniejsze zmiany w temacie nie zostaną zachowane.

Bezpłatny okres próbny:

Najlepsze, co powiedziałbym o kreatorze stron GoDaddy, to bezpłatna wersja próbna.

Każdy wybrany plan otrzymasz 1-miesięczny bezpłatny okres próbny.

wypróbuj darmowy program GoDaddy Webstie Builder

Jest to dobra okazja dla użytkowników, którzy naprawdę chcą zapoznać się z narzędziem do tworzenia stron internetowych, zanim zdecydują się na konkretny plan.

Bezpłatna wersja próbna pozwala wypróbować większość opcji, ułatwiając podgląd i wybór konkretnego motywu.

Cons:

Przechodząc dalej, pozwólcie, że przedstawię to, co moim zdaniem brakuje w kreatorze stron GoDaddy.

GoDaddy zapewnia swobodne dostosowywanie, co jest dobre. Daje to jednak podstawowe dostosowanie. Tak więc, jeśli potrzebujesz niezwykle atrakcyjnej wizualnie i kreatywnej strony internetowej, może to być trochę problem.

Jego łatwość sprawia, że ​​GoDaddy jest słusznym wyborem dla początkujących, chociaż wielu profesjonalistów internetowych uważa, że ​​ma mało elastyczności. Co oznacza, że ​​obsługuje kodowanie zerowe, a zatem nie można modyfikować pojedynczego typu elementu ani modyfikować CSS / HTML zgodnie z wymaganiami.

GoDaddy nie obsługuje wbudowanych blogów, co może być problemem, jeśli szukasz tej funkcji.

Teraz widzisz, gdzie może to być trudne. Cóż, zależy to wyłącznie od tego, czego oczekujesz od narzędzia do tworzenia witryn.

Innym ważnym czynnikiem jest cena za rozwój e-commerce. Jeśli wybierzesz plan roczny, będzie to kosztować 359,88 USD rocznie. Ta cena jest droższa w porównaniu do kilku innych twórców stron internetowych.

Czy polecam Godaddy Website Builder?

Czy nadal zastanawiasz się, czy użyć narzędzia do tworzenia witryn GoDaddy? Cóż, GoDaddy jest niezwykle łatwy w użyciu. Dowiesz się, jak łatwe może być tworzenie stron internetowych, wypróbowując ich narzędzie do tworzenia witryn.

GoDaddy ma dobrą listę funkcji obejmującą najbardziej istotne elementy tworzenia stron internetowych.

Jest to jedna z odpowiednich opcji w przypadku, gdy nie masz doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

Tak, ma kilka wad, ale nic, co mogłoby być poważnym blokerem.

Wreszcie, zgadzam się z tym, tak, to dobra opcja, aby spróbować. Nigdy nie boli, szczególnie gdy ma bezpłatny okres próbny. Więc śmiało i poznaj konstruktora stron GoDaddy.

godaday recenzja konstruktora stron

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map