HostGator Vs GoDaddy: Порівняння на основі швидкості, ціни та підтримки

HostGator Vs GoDaddy: Порівняння на основі швидкості, ціни та підтримки

HostGator Vs GoDaddy: Порівняння на основі швидкості, ціни та підтримки

godaddy_vs_hostgator 2018Веб-хостинг – це смішна річ. Є понад 1000 постачальників того, що по суті є тим самим продуктом. Цей самий продукт, який не має видимих ​​показників продуктивності.


Я не можу придумати багато інших речей, які б ти придбав, не знаючи більше інформації. Уявіть, що орендуєте кімнату в квартирі разом з іншими людьми.

А тепер уявіть, що ви не знаєте, з якою кількістю людей ви ділитесь, скільки у них матеріалів або в якому бізнесі вони.

Це поглиблене порівняння GoDaddy та Hostgator, я розміщую сотні сайтів для різних клієнтів у всіляких різних хостинг-компаніях. Це стає кошмаром для управління, і саме час я об’єднав все в одне місце, щоб заощадити гроші та зусилля.

Перш ніж здійснити занурення та вибрати постачальника, мені потрібно порівняти деякі великі гармати.

Я буду порівнювати GoDaddy & Хостгатор, напевно, дві найбільші компанії веб-хостингу, обидві можуть похвалитися безліччю однакових можливостей і, здається, мають хороші відгуки в цілому.

Обидва існують досить довго, щоб у них були налагоджені системи підтримки, а спільнота – позаду них, яка дуже добре знайома з їх продуктами та підводними каменями..

Я знаю, що ти думаєш; “Чому ви вирішили порівнювати GoDaddy і Hostgator? Що з компанією хостингу X, Y і Z, я чув, що вони чудові”.

Моя відповідь на це почуття двояке: по-перше, якщо я переміщу всі свої сайти на одній платформі, це разова угода, я не хочу більше цього робити в майбутньому, тому мені потрібна компанія, яка буде триматися тривалий термін.

По-друге, я хочу послідовності, багато менших компаній дивовижно почати з того, щоб з часом загальмувати.

Ви можете пропустити решту деталей і подивитися висновок тут.

Давайте зануримось у HostGator vs. Godaddy…

Що ми повинні враховувати, вибираючи найкраще між HostGator та GoDaddy?

 1. Особливості та ціни
 2. Швидкість роботи
 3. Чуйність
 4. Орієнтир
 5. Підтримка клієнтів
 6. Остаточний вердикт

Перш ніж ми продовжимо, я хочу повідомити вам, що у мене є купонний код HostGator, який може заощадити 113,01 дол. США на плані хетчлінгу, 149,00 доларів на плані немовлят, 329,00 доларах на бізнес-плані.

Активуйте код купона HostGator

GoDaddy vs HostGator – Порівняння особливостей з ціною

Тепер до бізнесу, настав час порівняти те, що пропонують обидва постачальники щодо хліба та масла.

Я порівнюю план середнього рівня для кожного постачальника, на мою думку, вони повинні бути придатними для веб-сайту малого бізнесу або невеликого блогу WordPress.

Таблиця порівняння цін GoDaddy vs HostGator:

GoDaddyХостГатор
ПланЕкономікаШтрихування
Щомісячна ціна2,99 дол2,75 дол
Щомісячна вартість поновлення7,99 дол6,95 дол
Домени11
СторінкиНеобмеженийНеобмежений
Зберігання100 ГББез вимірювання
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірювання
Безкоштовні адреси електронної пошти1Необмежений
Рахунок FTPТакТак
Хостинг електронної поштиТакТак
Підтримка веб-поштиТакТак
Захист від спамуТакТак
$ 100 Google AdwordsТак
Кредит на рекламу Bing у розмірі 100 доларівТак
Гарантія повернення грошей30 днів45 днів
Відвідайте HostGator

Як ви бачите, обидва пропонують, схоже, дуже схожий продукт, але, звичайно, немає деталей, на яку ефективність очікувати.

Обидва продукти включають підтримку цілодобово, 99,9% Uptime, Google AdWords Credit, встановлення програмного забезпечення (для таких речей, як WordPress) та доступ до cPanel..

Пропозиція GoDaddy включає захист DDOS (Millage може змінюватись) та один безкоштовний домен. Вони пропонують резервні копії та додаткові ресурси за ціною. Варто зазначити, що вони обмежують бази даних MySQL до 1 (25 Гб) і включають лише 1 електронну скриньку з максимальним розміром пам’яті 5 ГБ.

Для безпеки веб-сайту Godaddy уклав партнерство з Sucuri (Перегляд) для захисту веб-сайту від хакерів та видалення зловмисного програмного забезпечення з веб-сайту.

Hostgator пропонує доступ до SSH, потокове передавання аудіо / відео, захист DDOS, необмежені поштові скриньки та обмеження розміру чи кількості баз даних MySQL.

Я хочу поговорити більше про обмеження MySQL, це може здатися не великою справою, але для мене це так. Якщо у мене на одному хостингу є декілька сайтів WordPress, але для різних клієнтів, я дійсно хочу їх тримати окремо, як для зручності, так і для безпеки.

З GoDaddy мені доведеться підписатися на кілька облікових записів хостингу або зберегти їх у одній великій базі даних.

Для мене (і, сподіваюся, для вас) резервне копіювання – велика справа. МАСИВНА угода. Як говорить стара приказка: «Якщо не підготуватися, то це готується до невдачі».

Ніколи цього не забувайте. Так легко випадково видалити частини вашого сайту або весь ваш сайт, щось зламати або зламати. Факт, що Hostgator включав резервні копії без зайвих витрат, є плюсом. Масовий плюс.

GoDaddy vs HostGator – Порівняння даних

Настав час стискати числа. Я провів три тести, щоб показати середній час відгуку для кожної компанії. Я встановив зразок сайту як на GoDaddy, так і на Hostgator (на планах, які ми порівнювали вище) і провів тести на швидкість, реакцію та порівняльний тест.

1. Швидкість

Коли я кажу про швидкість, я дійсно кажу про початковий час завантаження сторінки. Це дуже важливо, повільні сторінки дорівнюють високій частоті відмов.

Більшість людей не чекатимуть більше 6 секунд для завантаження сторінки перед відходом, деякі навіть не чекають цілу секунду.

Тестовий веб-сайт розміщений на GoDaddy

Godaddy швидкість

Тестовий веб-сайт розміщений на HostGator

Швидкість веб-сайту Hostgator

HostGator завантажується за 1,40 секунди, де GoDaddy завантажується за 3,05 секунди. HostGator переміг над Godaddy, коли справа доходить до швидкості.

2. Чуйність

Настільки ж важливим, як і час першого завантаження, я також повинен отримати уявлення про загальну реакцію сайту, тобто скільки часу потрібно для завантаження кожної сторінки, коли ви знаходитесь на сайті. Я проходив тест протягом 30 днів.

Перевірте час відгуку веб-сайту на HostGator

Час відповіді для Hostgator

Перевірте час відгуку веб-сайту на GoDaddy

Час відгуку на Godaddy

HostGator явно перемагає Godaddy.

Я думаю, що ми можемо погодитися, що тут з’являється закономірність. ДВІ як швидко, знову! Цей тест має ще більшу вагу для мене, він тривав протягом 30 днів, так що непарний сніговий день не вплине на результати занадто сильно.

Коли я сама грала з Hostgator, на моє око це виглядало більш чуйно, і ці тести мені справді підтвердили це.

Дивіться плани HostGator & ціни тут.

3. Орієнтир

Я використовував GTMetrix для вимірювання сайтів, він вимірює різні показники продуктивності та дає час завантаження в секундах. Я б не очікував, що це дасть нам щось відмінне від попередніх двох результатів, але дає нам можливість ще раз підтвердити результати..

Тест Godaddy vs Hostgator

Хостгатор – 0,7 секунди
GoDaddy – 1,8 секунди

Так трохи інші числа, але порядок величини однаковий.

Підсумок даних

Мені подобається надійність цих тестів на ефективність. Всі вони на стороні сервера, що дозволяє уникнути будь-яких проблем з повільністю на окремих клієнтських машинах.

Я також використовував суміш різних тестів з різних джерел.

Ці дані вказують лише в один і єдиний спосіб, GoDaddy не може конкурувати з Hostgator за ефективність хостингу.

У всіх трьох тестах Hostgator був вдвічі швидшим. ДВОЙНИЙ. Ви повинні пам’ятати, що Hostgator трохи дешевше GoDaddy, але все ж він є більш потужним хостингом.

GoDaddy vs HostGator – підтримка

Я трохи поговорив про підтримку, яку надають обидві компанії, я вважав, що було б корисно показати чорно-біле порівняння того, як це виглядало, зв’язавшись обох за допомогою їхніх функцій чату в прямому ефірі з однаковими питаннями.

Хостгатор:

підтримка hostgator

Почніть з HostGator

GoDaddy:

підтримка godaddy

Почніть з GoDaddy

Сподіваємось, що ви можете побачити тут, що одного разу я пробрався до Hostgator, обидві групи підтримки блискавились, реагуючи протягом хвилини в обох випадках.

Підтримка Hostgator дала трохи більше інформації, яка була корисною, тоді як підтримка GoDaddy швидше послідовно. В цілому, я б сказав, що підтримка обох компаній хороша.

GoDaddy vs HostGator – цільова аудиторія

ДЕТІ

У цьому немає жодних сумнівів, GoDaddy – це найбільше ім’я, що стосується доменних імен. Це призвело до того, що вони фактично стали місцем відвідування веб-сайтів для всіх речей, у них є величезний асортимент продукції за доступними цінами.

З моєї точки зору, головна мета GoDaddy – звернутися до користувачів, які не належать до ІТ, тобто власників малого бізнесу, вони, як видається, зосереджуються на спрощенні життя та зручності для користувачів, а не на високому рівні.

Реклама Godaddy

Прочитайте повний огляд GoDaddy..

ГАТОР

Хостгатор може бути не таким великим, як GoDaddy, проте, незважаючи на порівняно невеликий розмір, Hostgator є гігантом серед ІТ та веб-професіоналів.

Оголошення Hostgaor

Hostgator пропонує спрощений вибір продуктів, і, на мою думку, хоча їх пропозиція така ж зручна, як і GoDaddy, вони, схоже, націлені на більш технічну базу користувачів, сприяють продуктивності та якості хостингу.

Прочитайте повний огляд HostGator..

GoDaddy vs HostGator – оновлена ​​виділена серверна платформа

Порівнюючи ці дві компанії, я читав багато порівнянь та оглядів інших людей, щось, що з’являлося знову і знову, полягало в тому, що продуктивність усіх продуктів хостингу Hostgator з часом покращувалася.

Це рідко.

Чому це рідко? Як правило, коли хостинг-компанія запускається, вона повинна придбати якісь сервери. У цей самий момент, на початку життя хостинг-компаній, мабуть, найкраща робота, яку ви коли-небудь отримаєте на спільному веб-хостингу.

Із часом компанія отримує все більше клієнтів, вони купують більше серверів і всі радіють. У якийсь момент компанія розуміє, що вони, можливо, могли б видавити ще кілька сайтів на сервері, щоб заробити трохи більше грошей. Спектакль постраждає.

Як свідчить нижченаведене посилання, мені зрозуміло, що це не відбувається в Hostgator, вони активно модернізують свої сервери, щоб уникнути цієї точної проблеми. Я не міг знайти щось подібне, що відбувається в GoDaddy.

Прес-реліз - HostGator

Дивіться плани HostGator & ціни тут.

GoDaddy vs HostGator – практичний досвід

Мій досвід роботи з Hostgator це, мабуть, саме те, як ви могли очікувати, вони використовують cPanel, який я точно знаю, як користуватися.

Все працювало з першого разу, налаштування хостингу, встановлення WordPress тощо. Їх підтримка клієнтів була неймовірно корисною, немає часу на затримку, вони просто вирішили вирішити мою проблему.

Мій досвід роботи з GoDaddy був непоганий: він теж не був чудовим. Тепер я подумав, що GoDaddy використовує cPanel, але насправді вони використовують якусь власну версію cPanel, вона має більшість однакових особливостей, деякі речі робили по-різному, деякі речі були в різних місцях.

Мені було чесно сказати, я просто так звик до cPanel.

Тепер я повинен зізнатися, що я багато використовував GoDaddy. Я дуже багато значу. Моя попередня компанія використовувала його для хостингу та сертифікатів SSL для близько 100 клієнтів (вони були дешевими для того, що ми хотіли).

На мій досвід, користувальницький інтерфейс GoDaddy – жахливий. На щастя, вони мають хорошу підтримку, оскільки коли щось не працює через користувальницький інтерфейс (а це трапляється дуже багато), вам потрібно зателефонувати в службу підтримки, щоб упорядкувати її.

Висновок HostGator vs. GoDaddy

То який із них кращий: Хостгатор проти Годдіді? Ну, вони обидва надійні веб-хостингові компанії, і ваш вибір залежить від того, що ви цінуєте більше.

Якщо ви шукаєте необмежену кількість ресурсів (тобто сховища, пропускну здатність, електронні листи), тоді перейдіть на Hostgator. Ви можете отримати їх поточну знижку тут.

Якщо ви новачок, обмежений у бюджеті та потребує значної підтримки телефону, тоді вам слід вибрати Godaddy. Знижки Godaddy доступні тут.

А якщо ви шукаєте незалежну компанію з вищою роботою, я б пішов з FastComet (огляд)

І якщо ви тільки починаєте зі свого першого веб-сайту, я б запропонував вам ознайомитись з моїм посібником із налаштування WordPress.

Схожі повідомлення:
 1. Bluehost Vs Godaddy: який веб-хостинг виграє?
 2. Bluehost vs. HostGator – Чому BlueHost краще
 3. 1&1 проти GoDaddy: Порівняння та тести на основі мого досвіду
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector