Jak blokować strony internetowe (super łatwe kroki, ze zrzutami ekranu)

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś chciałby blokować strony internetowe, czasami po prostu doprowadzają cię do poziomu, w którym chcesz rozbić ekrany urządzenia.


Podczas gdy niektóre strony internetowe tylko irytują cię do tego stopnia, inne mogą wysyłać szkodliwe wirusy, które mogą uszkodzić komputer i pliki.

Istnieją również strony internetowe, które mogą kraść informacje z twojego komputera lub danych online i nie każdy jest w stanie ominąć te strony lub zająć się nimi bez ich blokowania.

Najlepszym sposobem jest oczywiście zablokowanie tych stron na dobre! Istnieją różne metody blokowania witryn w różnych przeglądarkach lub systemach operacyjnych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak blokować witryny w systemie operacyjnym lub urządzeniu!

Najważniejszym celem Internetu była globalna wymiana informacji. Strony internetowe zostały utworzone, aby zawierać informacje wymagane do udostępnienia światu.

Ludzie mogli zobaczyć wiele zalet posiadania tej technologii, ale miała też inną perspektywę – ciemniejszą stronę, która wyświetla nieodpowiednie treści na ekranach w ściśle określonym celu.

Dlaczego powinienem blokować wyskakujące reklamy i strony internetowe??

Chociaż nie wszystkie wyskakujące reklamy próbują się przedostać do komputera w celu uzyskania informacji. Niektóre naprawdę działają w twoich ekranach i na twoje dane.

Pomimo dobrych wiadomości, że Google wziął go pod swoje ręce, że od 9 lipca będzie blokować irytujące reklamy w przeglądarce. Google planuje dodać do swoich funkcji blokowania reklam, które zostały uruchomione w lutym ubiegłego roku.

Zasadniczo to, co Google zamierza wdrożyć, to bezpieczne przeglądanie stron internetowych, wolne od złośliwych i wstrętnych praktyk.

Biura Google ustandaryzowały margines i ograniczały reklamy do tego, jakie praktyki lub rzeczy mogą się z tym wiązać. Program Better Ads zapewnił Google sukces.

To dobra wiadomość, że ponad 97% stron internetowych ma filtry sieciowe, dzięki czemu ich reklama może być wolna od skandalu lub treści uszkodzonych.

Jak zablokować witrynę na komputerze

Jeśli cofniemy się za 10 lat, blokowanie wyskakujących witryn reklamowych jest dość irytujące. Doprowadziło to do silnego niepokoju i agresji, ponieważ bez względu na to, ile razy otworzysz witrynę, będą one dla Ciebie dodatkową niespodzianką.

Mówiąc ściślej, mechanizm blokowania stron internetowych był bardzo skomplikowany w pierwszych dniach Internetu i nie wszyscy mieli rzeczywistą wiedzę na temat tego, jak to osiągnąć.

Potrzebne były łatwiejsze rozwiązania tego problemu, który dotyczył nie tylko komputerów, ale także smartfonów.

Ale w miarę upływu czasu powstało wiele rozwiązań blokujących niektóre witryny z twojego urządzenia, w postaci stron internetowych, aplikacji i rozszerzeń przeglądarki.

Nadal zastanawiasz się, jak zablokować witryny na komputerze?

Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się irytujących stron internetowych, które nie pozwalają ci być spokojnym, jest zalogowanie się do Freedom.to i skorzystanie z ich 30-dniowych pakietów próbnych. Oto, jak możesz zablokować strony internetowe w kilku łatwych krokach;

1. Pobierz aplikację z Freedom.to za darmo
zainstaluj wolność io

2. Po pobraniu aplikacji możesz blokować strony internetowe za pomocą aplikacji internetowejlista bloków wolności io

3. Możesz wybrać dowolną stronę internetową, którą chcesz zablokować, korzystając z opcji listy blokowanychblokuj wolność witryn io

4. Kliknij „Rozpocznij sesję” po dodaniu czasu trwania, aby zablokować witrynę na określony czas, aby zapewnić wygodę i spokój.swoboda sesji io

Oto jak zablokować strony internetowe na Androidzie

Dlatego zawsze szukamy sposobów blokowania stron internetowych na naszych telefonach z Androidem, a czasami po prostu nie szukamy odpowiednich stron internetowych, gdy wpisz „Jak zablokować strony internetowe”.

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale blokowanie witryn jest bardzo łatwe na telefonie (tak, zgadza się). Blokowanie stron internetowych w telefonie jest tak proste, jak jeden, dwa i trzy.

Wystarczy przejść do sklepu z zabawkami, pobrać aplikację na telefon i uruchomić aplikację. Zaloguj się do aplikacji i jesteś gotowy. Tak będzie wyglądać strona logowania.

HowtoBlockWebsites

To jest strona początkowa, którą zobaczysz natychmiast po uruchomieniu aplikacji

HowtoBlockWebsites

Wybierz „Nowa sesja” na pasku zadań podanym na dole aplikacji.

HowtoBlockWebsites

Kliknij listę bloków na stronie Nowa sesja

HowtoBlockWebsites

I wybierz witryny, które chcesz zablokować na telefonie z Androidem. Ustaw licznik i kliknij przycisk „Rozpocznij sesję” podany poniżej

HowtoBlockWebsites

Otóż ​​to!

Jak blokować strony internetowe na iOS

Cóż, posiadanie urządzenia z systemem iOS jest zaletą, ale dobroć jest czasem skomplikowane.

Głównie dlatego, że wiele osób ma trudności ze znalezieniem tego, czego szukają, gdy szukają w sklepach z jabłkami usługi, która może blokować irytujące strony internetowe.

Użytkownicy iOS zazwyczaj mają kłopoty z powodu wyskakujących reklam, które niszczą ich wrażenia. Czy jesteś jednym z nich? Możesz rozpocząć pobieranie już teraz i zaoszczędzić sporo czasu!

Oto kilka prostych kroków, które możesz wykonać, aby pozwolić sobie na najlepsze chwile, nie martwiąc się o to, jakie wirusy dostaną się w twoje ręce (mamy na myśli iOS). Oto proste wskazówki krok po kroku

 1. Pobierz aplikację
 2. Zarejestruj się 30-dniowy bezpłatny okres próbny lub świetny pełny pakiet (wybór należy do Ciebie!)
 3. Wybierz „Nowa sesja”sesja wolności io ios
 4. Kliknij „Lista zablokowanych”
 5. Dodaj strony internetowe, które chcesz zablokowaćlista bloków wolności io ios
 6. Rozpocznij przeglądanie bez napięcia!

Jak używać rozszerzenia Chrome / Firefox do blokowania stron internetowych

Możesz zainstalować rozszerzenie Chrome tutaj i rozszerzenie Firefox stąd. Po otwarciu linku wykonaj te proste kroki, aby zablokować witryny i korzystać z przeglądarek, jak nigdy dotąd;

 1. Dodaj narzędzie Freedom do przeglądarki, klikając „Dodaj rozszerzenie”.dodaj rozszerzenie io wolnościrozszerzenie Freedom.io zacząć
 2. Rozpocznij nową sesję
 3. Dodaj licznik zgodnie z własnymi preferencjami
 4. Dodaj witryny i aplikacje, które chcesz zablokować
 5. Ciesz się pokazem czasu, jak nigdy dotąd!

Rozszerzenie jest również oferowane w przeglądarce Opera dla wygody użytkownika.

Alternatywne sposoby blokowania stron internetowych na iOS

Czasami zalecane przez nas metody nie działają w przypadku niektórych użytkowników, przyczyny często nie są takie same, a więc zamiast diagnozy, dlaczego nie działa dla Ciebie?

Możesz wybrać alternatywne sposoby blokowania stron internetowych. Więc jeśli z jakiegoś powodu nie możesz użyć wyżej wymienionej metody do blokowania swoich stron, nie bój się.

Dostępne są alternatywy.

Chociaż te alternatywy mogą nie zapewniać tego samego poziomu interfejsu, ale są zdecydowanie dobrymi opcjami, które możesz wybrać. Dwa programy, które mogą pomóc w blokowaniu stron internetowych:

 1. Zero WillPower
 2. Blokowanie witryn

Zero Willpower: jak sama nazwa wskazuje, gdy nie masz siły woli do kontrolowania się z rozpraszających strony, które mają zły wpływ na twój rytm pracy, jest to aplikacja dla ciebie, jeśli jesteś użytkownikiem iOS.

Jest to natywna aplikacja, która pozwala blokować wybrane witryny, aby uchronić Cię przed złym nawykiem ciągłego przeglądania Internetu w celu uzyskania korzyści.

Site Blocker: Site Blocker to aplikacja podobna do rozszerzenia Chrome Site Blocker. Bardzo przydatne jest oszczędzanie cennego czasu i unikanie niepotrzebnych lub szkodliwych stron internetowych, które możesz sam wybrać.

Alternatywne sposoby blokowania stron internetowych na telefonie z Androidem

Alternatywy są dobre. Czasami jest to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, jak dobrze działa bieżąca aplikacja w telefonie. Innym razem jest to po prostu sposób na kontynuację.

Ludzką naturą jest odkrywanie, a tym samym znalezienie najlepszej aplikacji na ich telefony.

To może nie działać najlepiej dla Ciebie, ale wszyscy chcielibyśmy poznać inny sposób „Jak zablokować stronę internetową na telefonie z Androidem” i tutaj jest dla Ciebie;

Site Blocker można również pobrać na telefony z Androidem za pomocą Google Playstore i możesz natychmiast skonfigurować blokowanie stron internetowych, które Twoim zdaniem rozpraszają uwagę, są czasochłonne lub nie są bezpieczne..

Wniosek

Czasami potrzebna jest niewielka pomoc, aby powstrzymać się od złych nawyków, aw erze napędzanej technologią może być ich wiele, które mogą powstrzymać cię od rutyny pracy.

Chociaż niektóre z tych wyskakujących aplikacji są szkodliwe, nadal odgrywają główną rolę w złych wpływach i rozpowszechniają niezdrowe nawyki. Więc nawet jeśli masz wątpliwości co do zablokowania witryny, nie powinieneś.

Nigdy nie wiadomo, ile dobrego te małe zmiany mogą zrobić dla wygody przeglądania. Aby dodać, nie tylko korzystasz ze stron internetowych i przeglądasz aplikacje.

Musisz więc być ostrożny, ponieważ nigdy nie wiesz, do czego prowadzi ta strona z grami Barbie!

Te przydatne aplikacje mogą oszczędzić życie, które pochłaniają dużo czasu, co może zwiększyć wydajność i prawdopodobnie zaoszczędzić wystarczająco dużo czasu dla siebie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map