Як ми переглядаємо веб-хостингові компанії

Протягом багатьох років ми в HostingPill написали ряд відгуків різних хостинг-компаній.


У таких оглядах ми були досить послідовними у форматуванні та підході до перегляду.

Перегляд хостингу завжди буде предметом; проте ми завжди прагнули зробити наші огляди максимально повними, реалістичними & максимально об’єктивні.

Щоб вдосконалити наш процес перегляду хостинг-рішень, у цій статті я детально розповім, як ми йдемо з цими критиками.

Це буде дотримуватися загального формату наших оглядів, але, звичайно, цього разу я буду говорити про нашу методологію та те, що відбувається за лаштунками.

Незалежно від того, як ми оцінюємо, що є “дешевим” або “хорошим”, обслуговування клієнтів, це буде висвітлено.

Отже, сказавши все це, давайте зануримось прямо!

Як ми переглядаємо ціни

Як ми переглядаємо ціни

Якщо ви раніше читали кілька наших статей, ви знаєте, що ми ставимо ціни як один із перших розділів.

Це не випадковість або просто для естетичного: ціноутворення, як правило, перше, на що люди дивляться.

Ось угода: настав 2018 рік, і ви можете отримати гідний пакет з більш ніж однією хостинговою компанією.

Звичайно, ситуація у кожного різна, але, швидше за все, ви не занадто обмежені у своїх можливостях.

Це означає, що ціноутворення є пріоритетним – яка найкраща пропозиція?

Багато найважливіших функцій є спільними між платформами, тож що дозволяє вам економити?

Ціноутворення також може бути на жаль складним часом.

Кожна хостингова компанія незмінно пропонує більше одного типу хостингових послуг, від спільного веб-хостингу до спеціалізованих серверів, і все це постачається зі своїми цінами.

Переглядаючи ціноутворення, ми дивимось на всі ці речі і переглядаємо їх відносно конкуренції компанії та найпоширеніших ринкових цін..

Однак не всі різниці в ціні однаково важливі.

Спільний веб-хостинг – це один із найпоширеніших типів облікових записів хостингу, оскільки він найдешевший і найпростіший – найкращий для особистих веб-сайтів та користувачів, які потребують меншої площі та менше ресурсів..

Ціни на спільний веб-хостинг, як правило, однакові в різних регіонах – коливання між компаніями, як правило, становлять кілька доларів один за одного.

Якщо послуга знаходиться в ціновому діапазоні лише декілька доларів на місяць, різниця в одному або двох доларах технічно є основною, пропорційною витратам.

Ми це враховуємо, але не можемо ставитися до цього занадто суворо – ця демографічна група користувачів повинна бути достатньою, щоб заощадити гроші, як вони вважають за потрібне (саме тому ми все ще повідомляємо про це), але практично кажучи, ці цінові різниці не має великого значення.

Додавання або віднімання певних функцій у цьому першому ярусі може компенсувати або зменшити значення пакету початкового рівня – долар або два можуть мати значення менше, коли введено сертифікат SSL або видалено доменне ім’я.

1&1 Хостинг, наприклад, був однією з найкращих дешевих хостингових платформ, яку ми коли-небудь використовували за $ 0,99 на місяць протягом перших 12 місяців.

1і1 ціни на хостинг

Однак ця ціна є «дешевою», оскільки вона включає сертифікат SSL, ім’я домену та 100 Гб пам’яті – досить вражаюча для першого рівня.

На відміну від цього, HostPapa і SiteGround мають деякі цінніші варіанти початкового рівня.

Чому ми все ще їх любимо?

Тому що вони все ще пропонують надійні функції та дешевші за інші варіанти.

SiteGround StartUp Shared _Hosting Особливості

Функції спільного хостингу для початківців HostPapa

Ціни мають значення більш важкі, наприклад, VPS та спеціалізований хостинг.

Зрештою, більше грошей під загрозою, і клієнти можуть варіюватися від малого до великого бізнесу з різними бюджетами на хостинг.

Це частина того, що робить такі продукти, як 1&1 хостинг (знову) та Hostinger – кілька найкращих пропозицій для VPS хостингу: ціна, враховуючи якість хостингу, відмінна, навіть якщо вона дорожча, ніж параметри спільного веб-хостингу.

Крім врахування всього цього, ми також розглядаємо речі, які можуть несподівано коштувати грошей.

Це перетинається з відділом функцій, а часто і з безпекою.

Багато інструментів, особливо засоби безпеки, є безкоштовними або за замовчуванням для деяких облікових записів на деяких платформах, але це додаткові оновлення інших платформ.

Залежно від важливості функції (наприклад, включеного доменного імені або сертифіката SSL), “найдешевший” варіант може бути не таким дешевим, як ви думаєте..

Ці деталі важливі, і ми щось особливо уважно вивчаємо.

Нарешті, ми розглянемо гарантії повернення грошей та політику повернення коштів.

Практично кожна хостинг-компанія, яку ви подивитеся, пропонує гарантію повернення грошей. Нам тут важливо тривалість політики відшкодування та покриття.

Деякі відшкодування стосуються лише двох тижневих періодів, але найдовший, який я бачив (DreamHost), тривав приблизно 97 днів.

Гарантія мрій

Не існує дійсно кращого способу дізнатися, чи варто того продукту чи ні, ніж спробувати його, а деякі компанії дозволяють вам спробувати варіанти хостингу більш широко, ніж інші..

Все разом, головне питання для нас – це вартість різних товарів, пропонованих компанією відносно відповідних товарів інших компаній.

Наші вторинні проблеми – це приховані витрати, які можуть збільшитись, які потребують перегляду упаковки кожного товару та якість гарантії повернення грошей..

Як ми переглядаємо функції

Як ми переглядаємо функції

Як я вже говорив, нам подобається спочатку відмовлятися від ціни.

Тим не менше, функції є досить важливими, і для нас першочерговим завданням є вивчення способів їх розподілу.

Ви чули, як я розмовляю про те, як ми вивчаємо дрібні деталі в продуктах різної ціни.

Тільки цінники завжди мають значення, але повна картина розвивається, коли ви зрозумієте, які інструменти пропонуються за цінник.

Переглядаючи функції, ми спочатку переглядаємо офіційні списки функцій. Ми схильні зосереджуватися на спільних хостингах завдяки їх популярності.

Зрештою, суть цих статей полягає не в тому, щоб дати вам кожну окрему специфікацію – для цього ви можете безпосередньо перейти на веб-сайти компаній..

Ми також зосереджуємось на спільному хостингу – і певною мірою ми ділимося деякою увагою з WordPress та хмарним хостингом – тому що ці продукти мають найбільш важливе значення для функцій.

Коли ви переходите до більш дорогих продуктів, як-от VPS-хостинг, практично кожен інструмент стає доступним для вас – інвестиція з цього моменту стає кількістю ресурсів, які ви хочете виділити на ваш веб-сайт.

Для нас мова йде не лише про перелік функцій, а про якість конкретних функцій та їх розташування в різних продуктах.

Ми не просто вимірюємо кількість інструментів, наданих для спільного хостингового облікового запису першого рівня з Компанією A та її партнером у компанії B: ми вимірюємо, чи не вистачає інструменту в одному з них – це незначне розчарування чи великий недолік.

Звичайно, наш досвід із продуктом починає грати тут.

Зазвичай ми знаходимо основні інструменти роботи задуманими, але якщо є проблеми, ми беремо до відома негайно.

Ми не можемо це зрозуміти, швидко перебравшись з панеллю управління.

Натомість ми використовуємо наші облікові записи у різних компаніях, що займаються хостингом, протягом більш тривалого періоду часу, гарантуючи, що функції працюють з постійним використанням.

Якби ми цього не робили, найвигіднішими компаніями завжди були б переможці – завдяки нашому постійному використанню ми вважаємо, що Bluehost є однією з найкращих хостинг-компаній у всьому світі (вона також доступна!).

Особливості BlueHost

Як говориться, знайомство породить зневагу, і це є частиною того, чому ми ретельно перевіряємо особливості.

Лише ознайомившись із інструментом X чи Y, ми зможемо розібратися, що засмучує, а що гладко.

Як ми перевіряємо простоту використання

Як ми перевіряємо простоту використання

Пов’язана з оцінкою функцій – оцінка простоти використання; На відміну від попереднього фактору, однак, вивчення простоти використання передбачає більше суб’єктивного досвіду з нашого боку та трохи більше простоти.

Функції зазвичай працюють – принаймні для успішних компаній – саме тому одне з перших, що ми робимо, – це переглянути детальний перелік функцій та технічних характеристик, що надаються компаніями для різних продуктів.

Коли ми експериментуємо з ними, ми також починаємо формувати розуміння того, наскільки вони легкі чи важкі у використанні.

Простота використання не має технічних, названих або об’єктивних специфікацій; все, що ми можемо зробити, – це протестувати та звітувати.

Будь-хто може протестувати продукт – кожен робить його, використовуючи його – тому ми робимо підхід до колекції інструментів, що надаються користувачеві, як вони виглядатимуть користувачам різного досвіду та з різними потребами.

Ми перевіряємо перехід до панелі керування як перший крок, а потім переходимо до кожного меню та підменю та виявляємо, наскільки легко чи важко виконувати певні завдання чи робити певні налаштування.

Під час проходження панелі управління, керування обліковим записом та різних інструментів (таких як будівельники веб-сайтів) ми враховуємо доступність, швидкість та простоту.

Більшість популярних продуктів не надто складні, тому ми шукаємо поєднання простоти та контролю користувачів; нічого настільки простого, що ви втрачаєте функції, але і нічого, щоб переповнити вас своїми можливостями.

Хороший приклад – серед багатьох – FastComet.

fastcomet-cpanel

Підсумовуючи, простота використання вимагає широкого тестування з нашого боку і виходить за рамки вивчення характеристик та списків.

Маючи на увазі різні технічні можливості потенційного замовника під час тестування, ми можемо оцінити простоту використання компаній за рівнем досвіду та дати узагальнені рекомендації.

Як ми переглядаємо підтримку клієнтів

Як ми переглядаємо підтримку клієнтів

Коли ми оцінюємо простоту використання, ми перетинаємося з нашими оцінками підтримки клієнтів.

Пакет хостингу зовні може бути складним, але мати надійну підтримку клієнтів, що робить його таким же простим, як і будь-який конкурент.

Прикладом може бути користувальницький інтерфейс, який дає визначення, коли курсор наводить курсор на певний термін або навіть пункт меню: хоча він простий, він може змінити світ для нових користувачів і далеко не всюдисущий.

Однак, окрім цього, ми розглядаємо два основні типи підтримки клієнтів: інформаційний контент на місці та представники служби обслуговування клієнтів.

Інформаційний контент на сайті має форму текстових та мультимедійних статей (таких як статті з технічними запитами), сторінки з поширеними запитаннями, відео-уроки та форуми спільноти.

Дана хостинг-компанія, як правило, має певну комбінацію, хоча не все обов’язково.

Зазвичай вони централізовані у форматі бази знань, хоча іноді відеоуроки та форуми розділені.

Цей процес тривалий: ми не просто шукаємо питання, які ми використовуємо на місцях.

Ми шукаємо запитання, на які знаємо відповіді, просто щоб побачити, як з ними поводиться.

Як форум громади реагує на новачків?

Які питання висвітлюються в темі форуму, але вони відсутні в офіційних статтях з інструкціями?

Якби я не був знайомий з хостингом, чи підходить цей відеоурок, чи пролетів би мені над головою?

Ми намагаємось зрозуміти, наскільки сучасний такий контент, наскільки він доступний та наскільки ретельний.

Ми також любимо бачити якомога більше документації – чим більше інформації, тим краще, за умови її добре організованості.

Це важлива кваліфікація: база знань краще бути добре організованою, отже, питання про доступність.

Це є частиною того, що привело для мене FastComet: хоча я вважав, що FastComet в цілому сильний, він мав обмежену кількість інформаційного матеріалу, який не був таким інформативним, як у інших компаній, наприклад, SiteGround (який має суцільний блог та семінари вебінарів ) або HostGator (який має просту, але добре стиснуту сторінку підтримки).

Дізнайтеся, як запустити та керувати своїм веб-сайтом за допомогою навчальних посібників FastComet

Ми також розглядаємо, спираючись на наш досвід роботи з представниками служби обслуговування клієнтів.

У наших оглядах ми демонструємо швидкі тести чату в прямому ефірі, зроблені під час написання статті для останніх доказів.

Однак це далеко не єдиний раз, коли ми взаємодіємо з представниками служби обслуговування клієнтів.

Чат із господарем 2

Чат HostGator 3

Під час нашого тестування продуктів ми будемо користуватися чатом, підтримкою по телефону та електронною поштою не один раз, щоб зрозуміти, як компанія реагує на якість та відповідь..

Наші запитання часто прості, але ми також обов’язково закидаємо кулі кривих.

Наші огляди підтримки клієнтів засновані на такому досвіді з представниками служби обслуговування клієнтів та нашому досвіді використання інформаційного контенту на місці.

Підтримка клієнтів є дуже важливою, і її повинні цінувати навіть клієнти, які користуються технологією.

Як ми переглядаємо безпеку та надійність

як ми перевіряємо на предмет безпеки

Безпека, як я часто зауважую, не в останню чергу. Безпека – це те, що поєднує все інше разом – як тільки ви зрозумієте ціну товару, його функції, криву навчання та підтримку клієнтів, останнє, що лежить в основі хостингу, – це безпека..

Брат безпеки – це надійність. Зрозуміло, що вони перекриваються: сервіс може бути надійним, оскільки він має хороший рівень безпеки.

Однак надійність стосується насамперед цього питання: чи виріб робить те, що йому належить, послідовно і без особливих помилок?

Безпека та надійність є однозначно важливими для інтерпретації вартості компаній-хостингів, набагато важливіші, ніж це було б для більшості інших продуктів в автономному режимі.

Ви повинні знати, що ваш веб-сайт, ваша інформація та потенційно інформація ваших клієнтів захищена.

І якщо ви купили хостинг, вам потрібно знати, що ви продовжуватимете хостинг.

Переглядаючи безпеку та надійність, ми маємо два основні підходи.

Перший – вивчити те, що говорить компанія; друге – самостійно вимірювати час роботи та обстежувати доступні нам інструменти.

Останнє стосується надійності речей трохи більше, але все-таки відображає слабку безпеку сервера у випадку проблем.

Оцінка того, що говорить веб-сайт компанії, може бути складним. З одного боку, це, мабуть, єдине джерело офіційної інформації, яку ви зможете отримати про протокол безпеки компанії.

З іншого боку, компанії неминуче намагаються прозвучати добре на власних веб-сайтах.

Іноді компаніям дуже мало сказати про свої стандарти безпеки чи захист.

Це не обов’язково співвідноситься з поганим режимом роботи, але варто насторожитися, і варто задуматися з представником для тих, кого це стосується.

Як правило, ми хочемо бачити регулярні резервні копії для якомога більшої кількості облікових записів – для облікових записів початкового рівня досить часто не створювати резервні копії так часто, як облікові записи вищого рівня, але якщо вони можуть принаймні отримувати резервні копії щомісяця, це виграш в моїй книзі.

FastComet надає резервні послуги_ з кожним планом

Крім цього, сильні брандмауери, захист від DDoS-атаки та 256-бітове шифрування – це функції, які ми шукаємо: це означатиме, що компанія потрапить у галузевий стандарт.

Звичайно, обмеження на веб-сайті компанії є лише таким корисним.

Коли ми дивимось на речі з нашого кінця як на клієнтів, перший пункт, на який ми дивимось, – це тривалість роботи: це показник номер один щодо надійності компанії, що займає хостинг.

Коли ми купуємо хостинг у компаній, ми створюємо зразкові веб-сайти та використовуємо третю сторону під назвою Pingdom для детального запису часу нашої роботи та часу реагування протягом тривалості нашої послуги.

Наші тестові веб-сайти для моніторингу Uptime

Перш за все, ці записи є найважливішими: вони практичні.

В ідеалі ми хочемо бачити найвищі часи та найнижчий час реагування.

Хорошими прикладами можуть бути Bluehost, SiteGround або HostGator.

Тестовий майданчик Bluehost

тестовий сайт hostgator

випробувальний майданчик siteground

Зрештою, незалежно від того, що компанія каже про себе, ваша кінцева мета – підтримка вашого веб-сайту та захист даних.

Якщо у вас є тривалий час роботи та реагування, буде вирішено основну проблему.

Нарешті, якщо будь-які інші інструменти безпеки стануть доступними як функції облікового запису, ми вважаємо, що їх варто згадати – якщо ми відзначимо їхні ціни.

Однак ми не хочемо надто зосереджуватися на цьому – це має більше спільного з тим, що ви можете придбати, і менше стосується кроків, які компанія робить для захисту своїх клієнтів..

Не можна також говорити про те, що якщо якісь основні проблеми із безпекою з’являються з одним з наших хостингових облікових записів – якщо у вас є велика кількість простоїв або в разі серйозного порушення даних – ми повідомляємо про це у своїх оглядах. На щастя, це рідкісний випадок.

Висновок

Тепер, коли ми розширили свою секретну методологію перегляду, я думаю, що нам пора підвести підсумки.

Ми захоплені хостингом, тому ми створили цілий веб-сайт про це.

Ми, звичайно, намагалися знайти найкращі хостингові компанії для себе, і ми хочемо допомогти усім знайти найкращу хостинг-компанію для них..

Тож ми переглядаємо хостинг-компанії: ми купуємо у них пакети, створюємо зразкові сайти та оцінюємо безліч предметів, які пропонує нам хостинг-компанія..

Ми розбиваємо ці речі на різні категорії, щоб ви могли краще бачити, що для вас добре чи погано – так що ви не витрачаєте ні цента.

Коли ми переглядаємо ціну, наша перша пропозиція – це офіційна структура цін компанії.

Тут можна отримати найсвіжішу та офіційну інформацію. Однак ми завжди будемо вважати, що ціна буде відносно конкуренції.

Крім цього, ми також розглядаємо приховані витрати та збори, гарантії повернення грошей. Наприклад, гарантія повернення грошей може охоплювати лише хостинг, але не купівлю доменних імен.

Крім того, певні важливі інструменти безпеки можуть бути дорогими оновленнями, які неминуче збільшують витрачену вами суму.

Для функцій важливі також офіційні списки. Однак ми хотіли б обмірковувати та перевіряти можливості власних рахунків.

Функції, як правило, виконуються як розроблено, але якщо є якісь винятки, ми беремо до уваги.

Завдяки оцінці простоти використання наше тестування продуктів дійсно вступає в дію. Тільки використовуючи продукт часто, протягом тривалого періоду часу, ми можемо ознайомитись з тим, де користувальницький інтерфейс не вистачає.

Це також спосіб формувати відчуття крутості кривої навчання – вивчаючи платформу.

Для підтримки клієнтів ми регулярно використовуємо інформаційний контент на місці (наприклад, відеоуроки та бази знань), щоб побачити, скільки відповідей можна отримати без контакту з людиною.

Ми також регулярно контактуємо з представниками служби обслуговування клієнтів – і включимо принаймні один останній зразок чату в наші огляди.

Нарешті, ми перевіряємо безпеку, переглядаючи офіційні протоколи безпеки компанії та продуктивність сервера (пов’язаний, але все ще окремий показник), вимірюючи власний час роботи та час відповіді..

Перебіг часу та час відповіді є одними з найважливіших речей, які ми вивчаємо, і вони дуже допомагають відрізняти компанії одна від одної: безпечний та послідовний хостинг – це врешті-решт ціль номер один у придбанні хостингу..

Підсумовуючи, ми схильні поєднувати інформацію компанії з широким тестуванням продукції.

Компанія може повідомити нам найновішу інформацію, яка корисна для порівняння певних об’єктивних реалій, таких як ціноутворення, списки функцій або протоколи безпеки..

Однак ми абсолютно використовуємо наш досвід як користувачі для більшої частини оглядів; це ціна, зроблена за продуктивність, чи ні?

Настільки ж хороший, як може звучати інструмент безпеки X, покращення часу роботи?

Ці функції звучать добре, але чи добре вони реалізуються в реальності?

Ці питання та інше ми задаємо собі регулярно під час допиту хостинг-компаній та їх продуктів.

Дякую за прочитання, і я сподіваюсь, що вас знайду в нашому наступному огляді!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map