Як перемістити сайт розробника веб-сайтів GoDaddy до WordPress (2020)

GoDaddy – відоме ім’я, коли ми говоримо про розміщення веб-сайтів. Його розробник веб-сайтів широко використовується і відомий своєю простотою використання.


Конструктор веб-сайтів GoDaddy забезпечує основну функціональність і надзвичайно простий у використанні для новачків. Без сумніву, GoDaddy широко використовується.

Однак, що робити у випадку, якщо вам потрібно перейти на новий рівень?

GoDaddy має власний набір обмежень щодо створення інтуїтивно зрозумілих веб-сайтів. На щастя, у нас є WordPress, який достатньо таких потреб у розробці веб-сайтів.

WordPress – це ще одна популярна платформа, яка не вимагає знань з кодування, набагато простіше схожа на розробник веб-сайтів GoDaddy.

На відміну від розробника веб-сайтів GoDaddy, WordPress є більш надійним, гнучким і може підтримувати складні налаштування. Не маючи жодної другої думки, багато користувачів із складнішими вимогами до веб-розробки, як правило, переходять від конструктора веб-сайтів GoDaddy до WordPress.

Отже, саме про це я розповім тут і покажу, як ви можете перемістити конструктор веб-сайтів GoDaddy до WordPress.

Передумови для початку переміщення конструктора веб-сайтів GoDaddy на WordPress:

Перш ніж розпочати міграцію, вам потрібна відповідна послуга хостингу. Існує кілька хостинг-рішень, доступних виключно для хостингу WordPress.

Однак ви можете дотримуватися хостингу GoDaddy, якщо ви вже користуєтесь його хостинг-послугами.

Крім того, ви можете вибрати Bluehost, який також є офіційним хостинговим партнером WordPress.

bluehost банер

Широко використовуваний Bluehost у WordPress включає чітко визначені функції для користувачів WordPress за доступними цінами. Використовуючи Bluehost простий в установці WordPress і розпочніть роботу. Детальний посібник із встановлення Bluehost WordPress можна переглянути тут.

Особисто я також рекомендую ще один вибір для розміщення вашого WordPress, який є GreenGeeks.

Банер GreenGeeks

GreenGeeks надає цілий ряд функцій, вбудованих у його план і однаково доступний для WordPress. Хоча це може бути не офіційним хостинговим партнером WordPress, але це хороший вибір у випадку, якщо ви не використовуєте Bluehost.

GreenGeeks з WordPress простий в установці, і більше деталей щодо установки GreenGeeks WordPress можна переглянути тут.

Однак, як я вже згадував раніше, ви також можете дотримуватися послуги хостингу GoDaddy, якщо ви вже скористалися одним із планів хостингу..

Для міграції вам знадобиться домен, хостинг-платформа, WordPress на хостинговій платформі та теми / шаблони. Оскільки у вас вже є сайт для розробників веб-сайтів GoDaddy, я припускаю, що у вас є необхідний домен.

Перш ніж розпочати установку WordPress на GoDaddy, вам доведеться відключити конструктор веб-сайтів GoDaddy. Лише після відключення конструктора веб-сайтів GoDaddy ви зможете встановити WordPress в GoDaddy.

Для початку вам доведеться зробити резервну копію наявного веб-сайту. Ви можете скопіювати вручну кожну сторінку свого веб-сайту, включаючи зображення, використовуючи CTRL + S.

Знімок екрана SaveAs

Такий інструмент, як HTTrack, також може використовуватися для копіювання вашого веб-сайту.

Якщо ваш веб-сайт в основному містить текстовий контент, ви можете дуже добре використовувати HTTrack.

HTTracker

Після збереження веб-сторінок ви можете розпочати завантаження структури посилань. Ви можете вручну зберегти URL-адреси, якщо у вас невеликий веб-сайт із не надто великою кількістю сторінок.

URL-адреса

Для отримання URL-адреси доступні такі інструменти, як Klipper. Це доступно як плагін для браузера Chrome.

Зауважте, що резервне копіювання є важливим, оскільки після відключення конструктора веб-сайтів GoDaddy ви не зможете переглядати вміст веб-сайту, якщо ви не завершили міграцію..

Щойно у вас є необхідні резервні копії, ви можете продовжити та відключити конструктор веб-сайтів GoDaddy. Щоб відключити, увійдіть на портал GoDaddy. Тут натисніть на Веб-сайти.

Параметри для веб-сайтів

Виберіть Опції, де ви можете побачити деталі розробника веб-сайту. Тут ви можете скасувати рахунок.

Розробник веб-сайтів деактивується

Це може зайняти деякий час, щоб повністю вимкнутись.

Далі дозвольте надати докладнішу інформацію про встановлення GoDaddy WordPress у випадку, якщо ви вибираєте службу хостингу GoDaddy.

Установка GoDaddy WordPress:

Початок роботи з установкою GoDaddy WordPress простий. В якості першого кроку увійдіть у свій акаунт GoDaddy. Тепер, коли ви видалили конструктор веб-сайтів GoDaddy, вам потрібно буде хостинг-сервіс для домену.

Після входу в систему натисніть веб-хостинг та натисніть кнопку Керувати всім.

Варіант керування веб-хостом

Далі, для відповідного облікового запису хостингу, ви можете натиснути на опцію Управління.

Веб-хостинг управляє всім

Після натискання кнопки Manage ви зможете побачити всю інформацію, пов’язану з вашим хостинговим рахунком. Тут у верхньому правому куті ви можете натиснути адміністратора cPanel. Натисніть на цю опцію, вона перенаправить вас на cPanel.

cPanel

Щоб додати хостинг, потрібно додати хостинг до домену. Це можна зробити через Домени Аддона.

У програмі cPanel знайдіть Домени та натисніть Addon Domains.

AddOn Domains

Після натискання на Addon Domains ви можете додати доменне ім’я. Решта полів, таких як субдомен та Document Root, будуть автоматично заповнені.

CPanel Додаткові домени

Ви можете встановити прапорець біля пункту Створити обліковий запис FTP, пов’язаний із цим Доменом Addon. Тут додайте відповідне ім’я користувача та пароль для свого облікового запису FTP.

FTP

Цим ви додали веб-хостинг GoDaddy у свій домен.

Далі я покажу вам, як встановити WordPress та перемістити ваш веб-сайт до WordPress.

На інформаційній панелі cPanel знайдіть програми, де ви можете переглядати WordPress.

cPanel WordPress

Клацніть на варіант WordPress, і це відобразить сторінку для встановлення WordPress. Крім цього, ви можете натиснути кнопку Встановити цей додаток.

Установка cPanel WordPress

На встановлення знадобиться кілька хвилин. За допомогою цього WordPress встановлюється за допомогою GoDaddy. Ви можете увійти на портал WordPress та перевірити його.

У випадку, якщо ви хочете вказати на існуючий Домен GoDaddy для інших веб-служб хостингу наприклад Bluehost або GreenGeeks, тоді вам доведеться виконати кілька додаткових кроків.

Після входу в обліковий запис GoDaddy ви можете вибрати домен, який ви хочете змінити, і натисніть кнопку Керувати, щоб відкрити Менеджер доменів.

Менеджер доменів

Тут ви можете переглянути сервери імен.

Налаштування пошуку імені GreenGeeks в Godaddy

Ви можете натиснути Додати сервер імен та додати відповідні нові хости WordPress тут. Натисніть кнопку ОК, щоб зберегти зміни. Переназначення записів DNS може зайняти до 24 годин. З цим кроком змін сервера Namename ваш домен GoDaddy буде перенесений на інші хостинг-сервіси, такі як Bluehost або GreenGeeks

Далі я розповім про те, як перемістити конструктор веб-сайтів GoDaddy до WordPress.

Перенесіть сайт розробника веб-сайту GoDaddy на WordPress:

Ви можете увійти в WordPress, встановлений на GoDaddy, Bluehost або GreenGeeks, скориставшись wp-admin для своєї URL-адреси. Ця URL-адреса схожа на – http: // myWordPressSite / wp-admin.

Це дасть консоль WordPress.

WordPress Увійти

Інформація про вхід буде надана платформою хостингу на ваш електронний лист. Ви можете використовувати ці облікові дані та увійти для перегляду інформаційної панелі WordPress.

У WordPress ви можете створити- Сторінки чи допис у блозі. Клацнувши на сторінці Сторінки, ви можете побачити меню Сторінок на інформаційній панелі. Тут ви можете натиснути кнопку Додати нове, щоб додати сторінки.

Параметри WordPress

Незалежно від вмісту, який ви скопіювали раніше з GoDaddy, ви можете вставити його в редактор WordPress. Таким чином ви можете імпортувати вміст і публікувати його.

Далі ми також можемо встановити переспрямовування, які ми раніше брали в резервну копію. Для старих посилань GoDaddy можна встановити переадресації. Перенаправлення на WordPress можна виконати за допомогою безкоштовних 301 плагінів для переадресації.

прості 301 переадресації

Після встановлення цього плагіна ви можете встановити URL-адреси для перенаправлення, надавши відповідні запит та призначення.

Плагін для перенаправлення WordPress

Збережіть зміни, щоб усі переадресації були здійснені на дійсному веб-сайті WordPress.

Бінго, що завершує міграцію сайту для розробників веб-сайтів GoDaddy на WordPress, розміщений на вашій платформі..

WordPress має кілька платних та безкоштовних тем. Налаштуваннями в WordPress можна легко керувати. Він має гарну колекцію плагінів, що дозволяє додавати практично будь-які функції. На інформаційній панелі WordPress натисніть Налаштування, а потім Загальні налаштування.

Настроювання

Тут ви можете встановити назву, часовий пояс, мову та інші деталі, перш ніж почати використовувати WordPress.

Висновок

Це завершує вашу міграцію з веб-GoDaddy Builder веб-сайту до WordPress. Ви можете вибрати GoDaddy або Bluehost або GreenGeeks для розміщення вашого веб-сайту WordPress.

WordPress є потужною платформою та підтримує високоякісні налаштування разом із удосконаленням SEO.

Крім цього, ви можете розпочати вивчення тем WordPress та декількох плагінів WordPress, які доступні в WordPress для SEO, розробки веб-сайтів, безпеки та інших додаткових функцій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map