Як убезпечити свій веб-сайт від злому (12 можливих способів)

Діловий веб-сайт виступає як вітрина магазину, оскільки це найчастіше перша точка контакту з клієнтами. З цієї причини розрядження щодо зовнішніх загроз безпеці може поставити під загрозу критичні ділові відносини. У всьому світі уряди завжди прагнули стримувати хакерів, застосовуючи суворі закони про розкрадання даних. Однак кількість випадків порушення даних продовжує зростати.


Зростаюча кількість зовнішніх загроз безпеці веб-сайтів має бути головною проблемою для будь-якого бізнесу. Це тому, що навіть одне порушення безпеки може вплинути на довіру клієнта, навіть якщо наслідки незначні.

У цій статті ми розберемо, що є безпекою веб-сайту, чому потрібно захистити свій веб-сайт, та поради щодо стримування хакерів.

Ми також розглянемо, як створення спеціальної команди з розробки символів у вашій команді може допомогти підвищити безпеку вашого веб-сайту.

Що таке безпека веб-сайтів?

Безпека веб-сайту – це будь-який план дій, спрямований на запобігання несанкціонованого доступу до даних та вмісту веб-сайту.

Що стосується безпеки веб-сайту…

85% клієнтів ніколи не матимуть справу з веб-сайтом, який надсилає свої дані в незахищене з’єднання.

Навіть гірше…

82% із них ніколи не ризикували б переглядати незахищений веб-сайт.

Незважаючи на цю тривожну статистику, більшість підприємств продовжують розглядати безпеку веб-сайтів як додаткову проблему. Згідно з доповіддю Risk Based Security, у першій половині 2019 року сталося понад 3800 порушень, що виявило більше 4 мільярдів записів.

Але це не шокуюча частина …

Із понад 4 мільярдів відкритих записів 3,2 мільярда були наслідком 8 порушень даних.

Захист веб-сайту допомагає захистити ваш веб-сайт від наступного:

DDoS-атаки: Це зловмисна атака, яка порушує нормальну роботу веб-сайту. Це відбувається, переповнюючи навколишню інфраструктуру веб-сайту непотрібним інтернет-трафіком.

Зловмисне програмне забезпечення: використовується для розповсюдження спаму, крадіжки конфіденційної інформації про клієнтів та отримання несанкціонованого доступу до сайту.

Чорний список: це тягне за собою несанкціоноване видалення веб-сайту з результатів пошукової системи. Він може також включати в себе позначення його попередженнями, отже, відволікаючи відвідувачів.

Defacement: замінює вміст веб-сайту шкідливим вмістом.

Експлуатування вразливості: змушує використовувати лазівки на веб-сайті, як старі плагіни, щоб взяти під контроль веб-сайт.

Зважаючи на те, що злому допомагають автоматизовані сценарії, що розмиваються в Інтернеті, щоб скористатись прорізами безпеки веб-сайту, ось наші 12 найкращих порад, які допоможуть захистити ваш сайт в Інтернеті.

хостинг-таблетки12 способів уникнути зламу вашого веб-сайту

 1. Регулярно оновлюйте програмне забезпечення
 2. Використовуйте HTTPS
 3. Шукайте ін’єкцію SQL
 4. Інвестуйте в автоматичні резервні копії
 5. Встановлення брандмауера веб-додатків (WAF)
 6. Посилити контроль доступу
 7. Сховати сторінки адміністратора
 8. Обмежити завантаження файлів
 9. Перевірте порти передачі електронної пошти
 10. Захистіть від атак XSS
 11. Спростіть повідомлення про помилки
 12. Встановіть сканери вразливості веб-сайтів

Дозвольте мені детально пояснити кожен момент.

1. Регулярно оновлюйте програмне забезпечення

регулярно оновлюйте

Оновлення програмного забезпечення може здатися очевидною пропозицією, але це перш за все в забезпеченні вашого веб-сайту.

Власники програмного забезпечення регулярно випускають програмні виправлення та оновлення безпеки для захисту систем від вразливих місць безпеки, таких як зловмисне програмне забезпечення та віруси .

Щойно ви отримаєте сповіщення про оновлення, що запропонують вам оновити, переконайтеся, що ви їх дотримуєтесь негайно. Наприклад, якщо ви використовуєте CMS або форум, завжди застосовуйте оновлення безпеки та патчі, щоб захистити свій веб-сайт.

2. Використовуйте HTTPS

використовувати https

Завжди стежте за https та зеленим зображенням блокування на панелі браузера кожного разу, коли ви видаєте конфіденційну інформацію. Ці два знаки допоможуть визначити, чи безпечна певна веб-сторінка чи ні.

Сертифікати SSL допомагають надійно переносити конфіденційну інформацію, таку як особисті дані, кредитні картки та контактну інформацію між сервером та веб-сайтом.

У 2018 році Google Chrome розгорнув оновлення безпеки, яке попереджає відвідувачів веб-сайтів про те, чи встановлений на веб-сайті сертифікат SSL чи ні. Якщо ваш веб-сайт не захищений, відвідувачі завжди відскакують, навіть якщо ви не збираєте конфіденційну інформацію.

3. Огляд ін’єкції SQL

стежте за ін'єкціями sql

Атаки SQL Injection трапляються, коли хакери використовують параметр URL для внесення змін у вашу базу даних. Як результат, вони можуть отримати несанкціонований доступ до вашого веб-сайту.

Використання стандартного Transact SQL піддає ваш веб-сайт атакам SQL Injection. Це пояснюється тим, що вони спрощують введення шахрайських кодів у запит вашого веб-сайту.

Щоб уникнути таких атак, завжди використовуйте параметризовані запити, оскільки вони прості у виконанні. Зайве говорити, що параметризовані запити широко використовуються у багатьох веб-мовах.

4. Інвестуйте в автоматичні резервні копії

автоматичні резервні копії

Ми не можемо більше наголошувати на наявності веб-сайту. Постійно розвивається характер кібератак означає, що жоден веб-сайт не є 100% безпечним. Останнє, що ви хочете, – це втратити все на своєму сайті просто тому, що ви забули створити резервну копію. З цієї причини вам потрібно завжди мати оновлену резервну версію свого веб-сайту.

Наявність сучасного резервного копіювання робить відновлення набагато простішим і дешевшим, незважаючи на розчарування, пов’язане з втратою даних.

Якщо у вас є проблеми з резервним копіюванням даних вручну, ви можете інвестувати в автоматичний інструмент резервного копіювання.

5. Встановіть брандмауер веб-додатків (WAF)

брандмауер веб-додатків

Ще одним ефективним способом стримування хакерів є встановлення брандмауера веб-додатків. WAF розміщуються перед сервером, де вони просіюють увесь небажаний трафік і блокують усі спроби злому..

Більшість сучасних брандмауерів веб-застосунків базуються на хмарі та постачаються як підключення до служби.

6. Посилити контроль доступу

налаштування контролю доступу

Ми завжди схильні йти з єдиними паролями, які легко запам’ятати. Хакери, будучи людьми, також усвідомлюють цю слабкість і вони схильні її використовувати. Як власник веб-сайту, переконайтеся, що ви створюєте захищені паролі, щоб запобігти несанкціонованим спробам входу з боку хакерів.

Крім того, ви можете використовувати генератори паролів для створення захищених паролів із спеціальним поєднанням символів, букв та цифр.

7. Сховати сторінки адміністратора

приховати сторінки адміністратора

Приховування ваших сторінок адміністратора від індексації пошукових систем – ще одна хитрість, яку ви можете використовувати, щоб завуалювати ваш веб-сайт. Для цього ви можете використовувати файл robots.txt, щоб відмовити сторінки адміністрування від переліку в пошукових системах, а отже, хакерам важче знайти їх.

Крім того, ви можете створити додатковий рівень захисту, обмеживши доступ для входу на веб-сайт до певних IP-адрес через ASP.NET.

8. Обмежити завантаження файлів

обмежити завантаження файлів

Завантаження файлів на веб-сайт – звичайне явище. Це особливо важливо, коли клієнти хочуть завантажувати зображення чи будь-які інші документи. Однак, як це корисно, наслідки для безпеки розміщення засобів завантаження файлів на вашому веб-сайті досить важливі.

Незалежно від того, наскільки ретельно ваші системи перевіряють справжність завантажених файлів, шкідливі помилки все ще можуть прокрастися. Щоб цього уникнути, завжди зберігайте завантажені файли за межами каталогу webroot. Крім того, завжди використовуйте сценарій під час доступу до таких файлів, коли це необхідно.

9. Зондуйте порти передачі електронної пошти

зонди для передачі електронної пошти

Однією з найпростіших лазів, які зловмисники використовують для злому веб-сайту, – це не сам веб-сайт. Натомість вони використовують ваші порти електронної пошти, щоб передати їх на веб-сайт.

Отже, важливо забезпечити передачу електронної пошти. Для цього вам потрібно перейти до налаштувань електронної пошти та перевірити порти, через які спілкується.

Якщо ви здійснюєте передачу через порт POP3 110, порт IMAP 143 або порт SMTP 25, велика ймовірність того, що передача електронної пошти не захищена. Однак порт IMAP 993, порт SMTP 465 та порт POP3 995 відносно безпечні, оскільки вони зашифровані.

10. Захист від атак XSS

захистити від атаки xss

Напад міжсайтових сценаріїв (XSS) виникає, коли зловмисний сценарій вводиться на доброякісний і надійний веб-сайт.

В основному цей зловмисний сценарій працює на стороні клієнта, маніпулюючи вмістом сторінки та крадіжкою інформації. Потім ця інформація передається зловмиснику, який може використовувати її в шкідливих цілях.

Існує багато способів уникнути атак XSS, наприклад перевірка всіх зовнішніх входів. Крім того, ви також можете запобігти вразливості XSS за допомогою входу користувача. Вихід користувача від введення вимагає, щоб ви збирали та підтверджували безпеку даних, отриманих від сторонніх сторін, перш ніж надавати їх кінцевому користувачеві.

11. Спростіть повідомлення про помилки

спростити повідомлення про помилки

Помилки є великим відключенням для користувачів веб-сайту і часто можуть призводити до високих показників відмов. Однак вам слід встановити баланс між інформацією, яка видаватиметься, і тією, що потрібно відмовити. Ніде більше не висловлюється приказка «потрапити туди, де найбільше боляче», крім складання повідомлення про помилку.

Витікання всіх ваших секретів залишає вас відкритими, і зловмисники можуть скористатися такою інформацією, щоб потрапити туди, де вона найбільше болить. Щоб цього уникнути, надайте мінімальні підказки про помилки, не розкриваючи деталей про винятки.

12. Встановіть сканери вразливості веб-сайтів

сканер на вразливість веб-сайтів

Якщо ви не можете визначити, де лежать технічні недоліки на вашому веб-сайті, виправити ситуацію може бути важко. Одним з найкращих способів протидіяти цьому є інвестування в сканери вразливості веб-сайтів.

Ці сканери здійснюють пошук по всіх веб-сторінках, виявляють уразливості та виписують відповідні засоби захисту.

Роль розвитку Symfony в безпеці веб-сайтів

Symfony – одна з найпопулярніших PHP-систем з відкритим кодом з архітектурою MVC. Завдяки надійній безпеці токенів API, захисту CSRF та динамічній серіалізації, його широко використовують внутрішні та віддалені команди розвитку для створення високопродуктивних додатків та веб-сайтів.

Завдяки своєчасним оновленням, це є основою вибору для більшості проектів розвитку.

Фінальні думки

Як бачите, безпека веб-сайту торкається широкого спектру областей. Як власник бізнесу, важливо зберігати веб-сайт у безпеці. Ставтесь до нього так само, як ви ставитесь до закладу з цегли та розчину, використовуючи охоронця. У цегельному та будівельному розчині прориви можуть взагалі ніколи не траплятися, але не варто вам залишатися готовими.

Наведені вище поради щодо безпечного веб-сайту не повинні бракувати ідей, з чого почати. У той нещасний випадок, що ви не дотепні, IT аутсорсинг дозволяє найняти спеціалізовану команду розробників, яка допоможе забезпечити ваш веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map