Jak zarabiać w Internecie: 137 sposobów, które działają WIELKIE już teraz!

Zarabianie w Internecie wywołuje wiele różnych rzeczy w naszej zbiorowej wyobraźni. Niektórzy ludzie wyobrażają sobie dobrą stronę:


Nastolatek wirusowy na YouTube, a następnie przynoszący miliony sponsorów i przychody z reklam. Lub chytra osoba, która ma prosty pomysł na prowadzenie biznesu online i przekształca go w małe imperium.

pieniądze gif

A potem są złe obrazy: ludzie w „gospodarce koncertowej” pracujący bez zasiłków lub stabilnego wynagrodzenia.

To są rzeczy, które zrobić zdarzają się, ale są to skrajności długiego spektrum, które obejmuje wszystko inne pomiędzy.

To długa lista, ponieważ istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, i chcę dać wiarę w pełen zakres możliwości dochodu z Internetu.

Pozycje na tej liście dotyczą wszelkiego rodzaju rzeczy i są ostrzegane, że nakładanie się jest dość duże. Niektóre rzeczy to strategie zarabiania pieniędzy w Internecie. Inne rzeczy to strony internetowe do sprzedaży rzeczy. Jeszcze inne są gigantycznymi platformami handlowymi lub witrynami, które płacą za to czy tamto. Naturalne jest nakładanie się.

UWAGA: jeśli myślisz o zarabianiu w Internecie, potrzebujesz strony internetowej dla swojego produktu lub usługi. Za mniej niż 3 USD miesięcznie możesz zacząć korzystać z DARMOWEJ domeny i hostingu Unlimited od GreenGeeks.

Jak zapewne się domyślacie, mam dość doświadczenia w zarabianiu pieniędzy online i chciałbym wyrazić uznanie dla wszystkich wspaniałych możliwości i niekończących się niuansów, jakie dał nam współczesny świat!

Gotowy? Zacznijmy więc.

Pamiętaj, że umieściłem przyciski Upvote poniżej każdej opcji. Możesz głosować na nich i daj mi znać te, które lubisz.

Contents

Pozycja 1: Użyj hackowania w skarbcu Disneya

The "Disney Vault ”jest terminem używanym przez Disney’a do polityki umieszczania niektórych animowanych filmów fabularnych na moratorium. Krótko mówiąc: film Disneya będzie dostępny do kupienia przez jakiś czas, a następnie przez kilka lat przejdzie do „Disney Vault”.

Sklepienie Disneya

I wtedy? Po pewnym czasie – zwykle nieco dłuższym lub krótszym niż dekada – film jest dostępny do ponownego wydania.

Możesz się zastanawiać, dlaczego mówię o czymś tak długoterminowym. Rozumiem doskonale, że jedną z wielkich rzeczy w Internecie jest to, że przyspiesza i jeśli chcesz zarabiać pieniądze w Internecie szybko to nie jest najlepsza taktyka.

To powiedziawszy, może to być dobra rzecz, o której powinieneś wiedzieć. Nazywam to hackem Disney Vault, ponieważ zbyt mało ludzi korzysta z tej taktyki, mimo że jest to dość łatwe do zrobienia.

Oto jak to działa: film Disneya, zwykle starszy animowany, zostanie ponownie wydany. Kiedy to się stanie, kup go. Wejdzie do Disney Vault… a kiedy zostanie ponownie wydany wiele lat później, będzie droga droższy niż kiedy go kupiłeś. Następnie możesz przejść dalej, a następnie sprzedać go w serwisie eBay.

Uruchom ten proces kilka razy, a zobaczysz bardzo dobry zysk. I tak, musisz trochę poczekać.12 punktów

Pozycja 2: Stream na Twitchu

Twitch jest platformą znaną wielu młodym ludziom, ale może być nieznana osobom spoza grupy demograficznej.

Twitch to największa platforma do streamingu, która zasadniczo polega na tym, że ludzie transmitują na żywo (np. Nagrywają się na żywo, zwykle godzinami).

Najpopularniejszym zastosowaniem Twitcha i większości platform streamingowych jest granie. Chociaż ludzie przesyłają strumieniowo podczas gry, rozmawiają również na różne tematy. Ludzie również przesyłają strumieniowo, gdy idą na wydarzenia lub oglądają je online, pracują nad projektami, a zwłaszcza rozmawiają z innymi streamerami.

Ponieważ Twitch i inne platformy transmisji strumieniowej stały się wyjątkowo popularne – pamiętaj, że publiczność nie jest tam tylko przez trzydzieści sekund, ale czasem godzinami – marki pospiesznie wypełniają obszar sponsoringiem i reklamami.

Ta sama zasada obowiązuje tutaj jednak, podobnie jak w przypadku YouTube. W miarę rozwoju kanału znajdziesz jednego lub dwóch sponsorów i otrzymasz zapłatę za reklamowanie ich produktów wśród odbiorców.

Istnieje jednak więcej sposobów zarabiania na Twitchu: innym głównym sposobem, w jaki streamer może zarabiać pieniądze, są fani. W tym zakresie jedną z wielkich rzeczy jest napiwki.

Dokładnie tak to brzmi: podczas oglądania darmowego strumienia niektórzy z twoich fanów mogą być skłonni przekazać pieniądze na twoją stronę, aby cię wspierać. Różne platformy przesyłania strumieniowego wymyśliły, jak sprawić, by napiwki były przyjemnym i satysfakcjonującym procesem dla widza, co oznacza, że ​​zwiększyły kwotę, którą zarobisz na napiwkach.

Innym ważnym sposobem na zarabianie pieniędzy przez fanów jest zostać partnerem Twitcha. Gdy masz STAADY obserwowanych przez 500 widzów, możesz zostać partnerem Twitcha za darmo. Gdy tak się stanie, możesz wyświetlić przycisk „subskrybuj” na swojej stronie – i za każdym razem, gdy subskrybent się subskrybuje, otrzymasz miesięcznie 2,50 USD od Twitcha.

I tak, podobne zasady obowiązują w konkurencyjnych serwisach streamingowych Twitcha. W rzeczywistości nawet YouTube ma opcję wskazania dla transmisji na żywo. Ale ostatecznie Twitch absolutnie dominuje dziś w streamingu na żywo.2 punkty

Pozycja 3: Sprzedaj swoje notatki

Zmieńmy trochę. Oto opcja dla naszych czytelników: jeśli już chodzisz do szkoły, a jeśli już robisz notatki w klasie, możesz sprzedawać swoje notatki online.

Wspaniałe jest to, że nie musisz być studentem w pełnym wymiarze godzin, po prostu musisz gdzieś chodzić na zajęcia. Wspaniałą rzeczą w sprzedaży notatek online jest to, że wykonałeś już większość pracy, jeśli zabrałeś notatki w pierwszej kolejności!

Jedną z popularnych witryn tego typu jest Stuvia:

Stuvia

Jest też Nexus Notes, który jest nieco bardziej renomowany.

Inną dobrą rzeczą w sprzedaży notatek online jest to, że jeśli jesteś już w klasie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz już bezpośrednią sieć społecznościową. Większość z nich nie musi kupować swoich notatek.

Ale są szanse, że jest kilka takich, którzy chcą, a nawet naprawdę chcą. Zachęcam więc do nie tylko sprawdzenia stron, o których wspomniałem, ale do samodzielnego oferowania swoich usług.3 punkty

Punkt 4: Sprzedaj swoje plany lekcji

Pozwól, że najpierw będę przygnębiony: należy zachować ostrożność. W zależności od miejsca zamieszkania może istnieć pewna szara strefa przy zakupie i sprzedaży planów lekcji. Musisz samodzielnie sprawdzić szczegółowe przepisy i zasady.

Ponadto jest to coś, co niekoniecznie będzie szybkim sposobem na wzbogacenie się. Ponieważ możesz nie tylko sprzedawać plany lekcji, ale pomysły na lekcje, fiszki, zajęcia i gry itp. – podobnie jak w przypadku wielu rzeczy, wkładaj pracę, która Twoim zdaniem jest odpowiednia.

Ale z pewnością jest na to rynek. Podobnie jak w przypadku tej listy, możesz sprzedawać w różnych miejscach, w tym na zewnętrznych stronach internetowych i we własnych sieciach społecznościowych.

Jednym z dobrze ugruntowanych rynków specjalnie dla zasobów edukacyjnych jest TeachersPayTeachers:

TeachersPayTeachers

Jak sama nazwa wskazuje, jest to naprawdę rynek nauczycieli, którzy kupują i sprzedają sobie nawzajem, więc jest to doskonałe miejsce do interakcji z rówieśnikami i zapewnienia czegoś przydatnego!4 punkty

Pozycja 5: Sprzedaj swoją poradę

To jest zabawne – jedną rzeczą, dzięki której Internet ułatwia sprzedaż, są porady. Ludzie sprzedają porady od zawsze, ale tam, gdzie Internet się zmienił, wiele na to pozwala więcej ludzie do dzielenia się poradami.

memy

Do pewnego stopnia możesz rozważyć sprzedaż kursów edukacyjnych tak samo, jak sprzedawanie porad. Ale tutaj mam na myśli jakąś radę w szybszym sensie.

Teraz jednym z powodów, dla których warto sprzedawać porady online, jest to, że istnieje spora szansa, że ​​jesteś w tym naprawdę dobry. A jeśli tak, to na pewno są ludzie w Internecie, którzy zapłaciliby za więcej od eksperta na ten temat.

A co najważniejsze, nie musisz dużo inwestować, aby sprzedawać swoje porady. To niskie ryzyko i stosunkowo łatwe, choć nadal będziesz musiał się wysilić.

Zanim zaczniesz szukać rynku internetowego, chciałbym zwrócić uwagę, że możesz zrobić dobrą robotę, sprzedając porady osobom w Twojej sieci. Są to osoby zaznajomione z Twoją wiedzą specjalistyczną w danej dziedzinie i są bardziej skłonne do zapłaty, jeśli ją znają.

Jednak jeśli chcesz korzystać z rynku, Clarity.fm jest prawie na pewno najlepszym wyborem. Jest to bardzo prosta konfiguracja: zostajesz zatwierdzony jako ekspert w czymś, a klient będzie szukał ekspertów, dopóki nie znajdzie właściwego.

przejrzystość

Potem wybiorą kilka razy, aby z tobą współpracować, i musisz wrócić do nich w określonym czasie – jeśli to się uda, świetnie! Będziesz z nimi rozmawiać i naliczać stawkę za minutę. Ocenią Cię po wymianie.

Ale oczywiście skorzystaj z innych platform sprzedaży porad. Problem z Clarity.fm polega na tym, że jest to tylko rada związana z biznesem – nie byłbyś w stanie dać muzykowi lub twórcy kreatywnego wkładu, na przykład, chyba że byłby związany z biznesem.4 punkty

Punkt 6: Wygraj konkurs nazewnictwa na Squadhelp

Może jesteś profesjonalnym konsultantem biznesowym, który chce dodatkowej gotówki. Może dobrze znasz słowa i potrzebujesz dodatkowej gotówki. Tak czy inaczej, możesz zarobić dodatkową gotówkę, dobrze się bawiąc ze Squadhelp.

Squadhelp to strona internetowa poświęcona pomaganiu firmom w uzyskaniu nazwy. Firmy mogą robić dwie główne rzeczy: po pierwsze, mogą kupować nazwy. Po drugie, z czego słynie Squadhelp – firmy mogą rozpocząć konkurs nazw.

W konkursie nazewnictwa setki uczestników (w tym przypadku Ty) wystawią nazwy.

Squadhelp

Oś czasu jest nieco bardziej skomplikowana, ale krótka wersja jest taka, że ​​po zawężeniu listy i przeprowadzeniu testów odbiorców, firma wybierze zwycięzcę.

Zwycięzca otrzymuje zapłatę. Firma płaci znacznie mniej niż gdyby zatrudniła konsultanta, a ty? Bądźmy szczerzy, to będzie solidna kwota, biorąc pod uwagę, że wszystko, co zrobiłeś, to podać nazwę i czekać.

Oczywiście nawet jeśli masz fenomenalne pomysły na nazwy dla firm, nie wygrasz każdego konkursu. Nie można więc na tym polegać w żaden sposób.

Ale hej, to może być świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki na boku!6 punktów

Pozycja 7: Utwórz / pomóż w tworzeniu kart okolicznościowych

Jest to jeden z bardziej nowatorskich sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, ale ma sens, gdy poświęcisz chwilę, aby o tym pomyśleć. Ile gotowych kart widzisz, gdy idziesz do sklepu spożywczego? Jakie są różne co kilka miesięcy?

Kto wymyśli te wszystkie rzeczy?

Cóż, potencjalnie ty. Może to być istotne, jeśli jesteś artystą, jeśli chodzi o oczywistą możliwość sprzedaży swoich projektów. Ale możesz również pomóc w tworzeniu kart okolicznościowych, jeśli jesteś pisarzem lub pisarzem.

A jeśli potrafisz zarówno projektować, jak i pisać, to dlaczego nie? Sprzedaj obie swoje usługi firmom z kartami okolicznościowymi.

Teraz różne firmy zajmują się tym na różne sposoby. Jeśli korzystasz z Blue Mountain Arts, wyślesz poezję (lub w inny sposób dobrze przygotowaną, artystyczną prozę) za pośrednictwem poczty elektronicznej, a jeśli Blue Mountain Arts to lubi, otrzymasz odpowiedzi z dalszymi komentarzami. Płacą 300 USD za wiersz za prawa na całym świecie i 50 USD za jednorazowe użycie.

Karty Calypso również przyjmą wiadomości / tekst karty, choć nie musi to być poezja, i są szczególnie przyjazne w przyjmowaniu sztuki.

Karty NobleWorks przyjmą zarówno prace artystyczne, jak i pisemne, podobnie jak Oatmeal Studios. Jeśli prowadzisz własne badania, znajdziesz wiele innych opcji, ale są to jedne z najbardziej znanych.

Karty NobleWorksZdjęcie dzięki uprzejmości: Noble Works Cards

Wynagrodzenie będzie się różnić: czasami jest to stała stawka za typ zaakceptowanego zgłoszenia, jak w przypadku Blue Mountain Arts. Innym razem otrzymasz wynagrodzenie proporcjonalne do sprzedaży, ale to rzadsze.

Pomaganie w tworzeniu kart okolicznościowych przez dotarcie do firm jest świetne dla osób posiadających kwalifikacje artystyczne lub pisarskie, ale które nie chcą inwestować we własną infrastrukturę lub próbować założyć własną kartę sprzedaży.

Oczywiście możesz sprzedawać własne kartki z życzeniami, tak jak możesz sprzedawać własne koszulki lub projektować nadruki. Ale dla wielu z was będzie to łatwiejszy sposób zarabiania za sztukę / pisanie.3 punkty

Pozycja 8: Umieść reklamy na ekranie blokady

Nie ma w tym żadnej dwuznaczności … oto element, który może tylko zdobądź pieniądze przez nowoczesny świat online.

Krótko mówiąc, istnieje kilka firm / aplikacji, które płacą za wyświetlanie reklam na ekranie blokady telefonu lub tabletu. Zazwyczaj firmy te są pośrednikami i zarabiają pieniądze od innych firm poszukujących bezpośrednich miejsc reklamowych.

Teraz muszę od razu wyjaśnić jedną rzecz: o ile wiem, Apple nie zezwala na te aplikacje w App Store. To dotyczy tylko użytkowników Androida.

Kolejna rzecz: w większości te aplikacje nie płacą bezpośrednio gotówką za każdym razem, gdy oglądasz reklamę lub odblokowujesz ekran. Zazwyczaj otrzymasz punkty, które można wymienić na określoną kwotę gotówki.

Oto niektóre z najważniejszych:

ScreenLift jest mniej nachalny w porównaniu do podobnych aplikacji (mniejsze reklamy) i jest dość renomowany.

Nagrody ScreenLift

Dostosuj nieco ekran blokady w aplikacji, a następnie użyj telefonu tak, jak zwykle. Za każdym razem, gdy odblokujesz telefon, odblokujesz niewielką liczbę punktów (zwanych windami), które można wymienić na wypłatę za pośrednictwem PayPal lub za karty upominkowe dla popularnych sprzedawców detalicznych.

Fronto to kolejna opcja i jest jedną z najpopularniejszych przy ponad 9 milionach pobrań. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 r. Użytkownicy wykorzystali nagrody w wysokości ponad 5 MILIONÓW USD. Jest to trochę bardziej interesujące niż ScreenLift, ponieważ nagrody zmieniają się w zależności od sposobu przesuwania:

Przesuń w prawo, aby odblokować telefon, a otrzymasz niewielką liczbę punktów – zwykle domyślną kwotę. Przesuń w lewo, a zobaczysz reklamę / treść i zarobisz znacznie więcej (zwykle 10x więcej punktów).

Nagrodami będą albo dobre kupony, karty upominkowe Amazon lub wypłaty gotówki w PayPal. Twój wybór.

Kilka innych opcji: Slidejoy pozwala zarabiać podobnie jak poprzednie dwa, ale daje ci możliwość automatycznego przekazywania wszystkich zarobków na cele charytatywne. S’more jest prostszy i nie daje dodatkowych punktów, niezależnie od tego, czy angażujesz się w reklamy, czy wyświetlasz więcej reklam niż potrzeba.

Jak zapewne się domyślacie, nie są to jedyne opcje. To tylko niektóre z niewielu, które są dość godne uwagi.

Dam ci jeszcze jedną szybką wskazówkę na temat tych aplikacji: niektóre z nich mogą być używane w tandemie, co oznacza, że ​​możesz korzystać z wielu aplikacji jednocześnie, aby znacznie zwiększyć swoje zarobki.

Oczywiście kwota, którą zarobisz, to niewiele. Ludzie mogą zarabiać od 10 do 40 USD miesięcznie, co daje z grubsza poczucie skali. Ale jeśli chodzi o dochód pasywny, jest on tak pasywny, jak to tylko możliwe!4 punkty

Pozycja 9: Sprzedaj swoje włosy

Czy to dla ciebie wystarczająco dziwne? Jeśli nie, świetnie!

Tak, możesz sprzedawać swoje włosy przez Internet. I nie, nie musisz polegać na Craigslist (choć jesteś mile widziany, jeśli masz dość odwagi).

Istnieje kilka witryn, które wyraźnie służą wyłącznie do kupowania i sprzedawania włosów. Nie jest to dokładnie sposób na zarabianie pieniędzy „pasywnie”, ponieważ nadal musisz wykonywać sprzedaż, ale przynajmniej nie musisz zarządzać zapasami – po prostu pozwól rosnąć włosom i kiedy chcesz je obciąć , ty też możesz sprzedawać!

Teraz najbardziej znanym i renomowanym rynkiem sprzedaży włosów jest HairSellon (rozumiesz ?!).

Sprzedaj swoje włosy

HairSellon nie pobiera żadnych prowizji i ma wiele wskazówek, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak dokładnie zmierzyć i opisać włosy.

Mają nawet kalkulator ceny włosów, który pomoże ci oszacować. Wystarczy założyć konto, opublikować ofertę i sprzedać oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę… łatwy peasy!

Drugim konkurentem HairSellon byłby BuyandSellHair.com. BuyandSellHair pojawił się w wielu publikacjach prasowych i jest jedynym innym rynkiem fryzjerskim o porównywalnej wielkości, natężeniu ruchu i reputacji HairSellon.

Musisz uiścić jednorazową opłatę za wpis w wysokości 14,50 USD, która potrwa trzy miesiące. Ale to wszystko – BuyandSellHair również nie pobiera prowizji.

Jak zapewne zauważyłeś, większość aukcji włosów łatwo kosztuje kilkaset dolarów. Dolny limit wynosi zwykle nieco ponad 100 USD, a najwyższy poziom może zbliżyć się do 1000 USD.

Więc jeśli twoje włosy ostatnio stają się zbyt długie, dlaczego nie zarobić kilkuset za fryzurę, którą i tak dostaniesz?3 punkty

Punkt 10: Wygraj konkurs projektowania wnętrz

Oto dość dziwny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie: jeśli jesteś projektantem wnętrz, możesz wykorzystać swoje umiejętności za dodatkowe pieniądze w Internecie poprzez konkursy na aranżację wnętrz.

W większości można je znaleźć tylko na kilku stronach. Jedna z tych witryn nosi nazwę GoPillar.

GoPillar jest zasadniczo taki sam jak konkurs nazewniczy Squadhelp, ale dotyczy projektowania wnętrz.

GoPillar

Ktoś rozpoczyna konkurs, który będzie dostępny dla każdego projektanta w GoPillar. Jeśli wybierzesz swoje projekty, wygrasz nagrodę konkursową i będziesz mógł współpracować z osobą zamawiającą projekt, tym samym dając ci nowego klienta.

Inną opcją jest Roomstyler:

Roomstyler ma podobny format i interfejs jak GoPillar, ale zanim staniesz się zbyt podekscytowany, te konkursy nie są dla pieniędzy. Są dla zabawy.

stylista pokoju

Więc po co to poruszać?

Ponieważ będziesz mieć profil pokazujący, że Twój konkurs wygrywa. Jeśli masz dużo, może to być wyjątkowa rzecz, aby pokazać potencjalnemu klientowi… lub nawet sposób, aby klient cię odkrył!

Drugim narzędziem jest bycie źródłem inspiracji dla twoich rzeczywistych prac projektowych.1 punkty

Punkt 11: Użyj Appen

Prawdopodobnie nie słyszałeś o Appen, a dla tych z was, którzy chcą tylko trochę pasywnego lub „łatwego” dochodu online, to w porządku.

Ale dla tych z Was, którzy szukają poważniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, Appen należy pamiętać.

Czym jest Appen? Spójrz na lewy dolny kwadrat na tym zdjęciu:

Wprowadzenie Appen

Mówiąc najprościej, Appen łączy kontrahentów internetowych z firmami. Co odróżnia go od ogólnej tablicy ofert pracy, takiej jak Indeed.com, czy też rynku freelancerów, takiego jak Upwork?

Istnieje wiele podobieństw między platformami, nie można temu zaprzeczyć. Ale kontrahenci Appen, w przeciwieństwie do Indeed, są w większości wirtualni / zdalni.

I w przeciwieństwie do Upwork i Indeed, wykonawcy Appen są głównie poszukiwani do zadań związanych z technologią przez firmy związane z technologią. Nawet gdy korzystają z nich firmy nietechniczne, dotyczy to czegoś związanego ze sztuczną inteligencją.

Oto kolejna rzecz, która wyróżnia Appen: dostępnych jest kilka rodzajów zadań związanych z technologią, dla łatwego wyboru:

appen

Co to znaczy?

Oznacza to, że możesz wybrać pracę, która jest długoterminowa i zdalna – w zasadzie praca „do pracy” – lub praca krótkoterminowa – koncert – lub nawet praca wyjątkowo krótkotrwała – mikro zadanie.

Ale tematem jednoczącym jest to, że zdecydowana większość wszystkich tych rodzajów pracy może być wykonana w zaciszu własnego domu.

Krótko mówiąc, Appen to świetny sposób na znalezienie pracy zdalnej związanej z technologią i sztuczną inteligencją oraz zawężenia pracy przez poświęcenie czasu.0 punktów

Punkt 12: Bądź wirtualnym nauczycielem języka angielskiego

Wierzcie lub nie, ten w rzeczywistości różni się od poprzedniego przedmiotu. Zdalny korepetytor ESL jest nadal zdalnym korepetytorem, ale rynek wirtualnych korepetytorów ESL jest zaskakująco solidny – wystarczający, aby zagwarantować sobie miejsce na liście.

Obecnie prowadzę wirtualny korepetycje z języka ESL przez rok i jest to zaskakująco słodki koncert. Istnieje wiele firm zatrudniających do tej pracy, z których wiele to Chińczycy, którzy obsługują chińskich studentów, ale niekoniecznie.

Nie wszystkie firmy potrzebują certyfikatu ESL, choć jest to oczywiście preferowane. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu korepetycji lub innego rodzaju poświadczeń z języka angielskiego, to długa droga.

Ceny są bardzo różne, ale w dolnej części zaczynają się od 12 USD za godzinę. Wiele chińskich firm zaczyna zatrudniać około 16 USD na godzinę, a niektóre mogą wzrosnąć nawet do 22 USD lub więcej.

vipkid

Oto haczyk: jako nauczyciel ESL prawdopodobnie pracowałbyś w dziwnych godzinach w ciągu dnia. Może być naprawdę wcześnie rano lub naprawdę późno w nocy. To zdecydowanie zależy od tego, gdzie są Twoi klienci.

Teraz oprócz korzystania z firm jako pośredników, możesz po prostu znaleźć osoby, które chcą korepetycji z języka angielskiego dla siebie lub swoich dzieci i pracować bezpośrednio z nimi. Zaletą tego jest to, że pracujesz we własnej strefie czasowej!

Niektóre z dużych chińskich firm to: VipkidTeachers (na zdjęciu powyżej), Landi English, DaDa, WhalesEnglish.

Niektóre amerykańskie obejmują: iTutorGroup, Cambly, Vivaling, Take Lessons. Ale dam ci wskazówkę – amerykańskie firmy zwykle płacą mniej niż chińskie tutaj.

To rosnące pole, może być zabawne (w końcu masz do czynienia z uroczymi dziećmi) i satysfakcjonujące, i godziwie płaci za pracę zdalną!3 punkty

Punkt 13: Pożycz swoje rzeczy na kredytach lub RentNotBuy

Możesz zrobić więcej niż pożyczać pieniądze online. Możesz robić więcej niż sprzedawać rzeczy, które posiadasz online. Możesz pożyczka rzeczy, które również posiadasz online!

Craigslist jest tak naprawdę bardzo popularną witryną do tego rodzaju interakcji lokalnych, ale nie jest przeznaczona wyłącznie do wypożyczania.

Jednym z dedykowanych zasobów są pożyczki.

Pożyczki

Jest założony przez miłośników przyrody, którzy chcą promować pożyczanie towarów, przynajmniej częściowo, ponieważ jest to lepsze dla środowiska. Zasady dotyczące pożyczek są bardzo wyluzowane:

Utwórz konto i opublikuj wpis. Osoby szukające tego, co wymieniasz, będą mogły znaleźć je w witrynie. Jeśli potencjalny najemca zgadza się z Twoją stawką, wynajmuje ją według tej stawki.

Bułka z masłem!

Kolejną znaną witryną artykułów osobistych i domowych jest RentNotBuy. Właściciele RentNotBuy są podobni do pożyczek pod tym względem, że cenią efektywność wynajmu zamiast kupowania.

RentNotBuy nie zawiera reklam ani opłat za wystawienie – wystarczy wymienić swój przedmiot w żądanej cenie i poczekać, aż ktoś się z nim zgodzi lub odpowiednio negocjuje.

Wadami RentNotBuy i Loanables jest to, że obie strony są dość wolne, jeśli chodzi o spory między najemcami a kredytobiorcą. Na szczęście nadal istnieje system recenzji, który zwiększa wiarygodność każdej osoby korzystającej z witryny.2 punkty

Punkt 14: Wypożycz swoje instrumenty muzyczne na Sparkplug

To solidny przedmiot, ponieważ prawie mogę zagwarantować, że większość z was nigdy nie słyszała o Sparkplug. Jestem gotów się założyć, że wielu z was, którzy o tym nie słyszeli, może na tym zarabiać bez większych problemów.

To dość proste: użyj Sparkplug, aby wypożyczyć swoje instrumenty muzyczne, sprzęt, a nawet przestrzeń, jeśli ją posiadasz.

Instrumenty muzyczne i sprzęt (a zwłaszcza przestrzeń kosmiczna) mogą być zbyt drogie, aby je posiadać, a nawet wynająć od większych firm. Ale ktoś w okolicy może wynająć swoje rzeczy, prawda? Tam właśnie wchodzisz.

Świeca zapłonowa skupia się wokół ludzi koordynujących się w mniej więcej tym samym regionie. W rzeczywistości Sparkplug próbuje sprawić, byś poznał osobę, której pożyczasz – co jest dobre, ponieważ nie chcesz, aby twój sprzęt został uszkodzony – ale możesz zdecydować się na dostawę.

Możesz otrzymać płatność bezpośrednio na swoje konto bankowe w ciągu jednego dnia od rozpoczęcia okresu najmu. Najemca zwróci Twój produkt po ustalonym czasie, a Ty skontrolujesz go, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie, i pozostawisz opinię o nim po.

Jest to dość proste i chociaż może być logistycznie łatwiejsze dla ludzi na obszarach miejskich, wciąż jest o wiele więcej ludzi, którzy mogą zarabiać pieniądze, robiąc to, niż byliby w innym przypadku. Aha, i to nie tylko USA.!0 punktów

Punkt 15: Wynajmij (lub sprzedaj) swoje miejsce parkingowe

Z uwagi na nowy świat, w którym żyjemy… tak, możesz również wynająć swoje miejsce parkingowe online!

To oczywiście nie dotyczy wszystkich. Istnieje spora szansa, że ​​nawet jeśli masz miejsce parkingowe, nie będziesz chciał się nim podzielić.

Ale jeśli masz miejsce parkingowe, z którego nie korzystasz cały czas i jesteś otwarty na pomysł, równie dobrze możesz zarobić na nim dodatkowe pieniądze. Istnieje kilka aplikacji / witryn, z których można korzystać, ale zasadniczo sedno jest takie samo:

Zarejestruj się, a ktoś wybierze Twoje miejsce, jeśli będzie tego potrzebować. Zapłacą ci za wypożyczenie. Niektóre usługi mogą umożliwiać sprzedaż zamiast wynajmu. Prosty!

JustPark jest najbardziej znaną z tych aplikacji, ponieważ jest używana przez 3,5 miliona kierowców:

JustPark

Do tej pory JustPark liczy ponad 30 MILIONÓW funtów zarobionych przez właścicieli miejsc parkingowych. I tak, to jest brytyjska waluta… ale zanim się martwisz, tak, możesz użyć jej w Stanach Zjednoczonych!

Pavemint to konkurencyjna usługa, która jest podobnie łatwa, a także bardzo dobrze ugruntowana i odebrana. Ponadto możesz wyróżnić specjalne funkcje, takie jak ładowarka EV, kamera bezpieczeństwa lub cokolwiek innego, aby podkreślić swoje miejsce ponad wszystkimi innymi.

Wreszcie jest SpotHero, który nie tylko pozwala wynająć miejsce parkingowe, ale go sprzedać!2 punkty

Punkt 16: Używaj samochodu jako mobilnego billboardu

Okej, więc nie chcesz pozwalać komuś innemu prowadzić samochód… nie ma problemu. I nie chcesz zejść z drogi, kierując ludźmi.

Jednym ze sposobów na pasywne zarabianie na samochodzie jest umożliwienie reklamodawcom wykorzystania go jako mini, mobilnego billboardu.

Można to zrobić na kilka różnych sposobów, poza indywidualnym kontaktowaniem się z reklamodawcami.

Grabb-to startup, który bardzo łatwo zamienia jedno z okien samochodu w ekran:

kierowcy

I jak mówią, instalacja jest bezpłatna i nadal można opuścić okno! Następnie możesz jechać tak, jak zwykle, lub zachować szczególną ostrożność, jeżdżąc wokół dużych wydarzeń i pokazów w Twojej okolicy.

Inną podobną usługą jest Carvertise, ale może nie być „online” – przynajmniej w przypadku Grabb-it korzystasz z Internetu do zarabiania pieniędzy i reklamowania się podczas normalnej działalności.

Dzięki Carvertise sprawy są bardziej osobiste, więc nie będę się tym zajmować: po prostu odpowiadasz na pytania po rejestracji i dopasujesz markę na podstawie twoich odpowiedzi. Twój samochód otrzyma owinięcie zamiast cyfrowego ekranu i możesz wybrać pomiędzy pełnym lub częściowym owinięciem.

Następnie po prostu jeździsz z dużą reklamą w samochodzie i zarabiasz co miesiąc przez bezpośredni depozyt. Nie szkodzi Twojemu samochodowi i zostanie profesjonalnie zdjęty pod koniec kampanii.

Kolejną usługą jest MyFreeCar. Działa skutecznie w ten sam sposób, dzięki czemu samochód jest owinięty platformą i płacony co miesiąc.

Ale hej, rozumiem, że te dwie ostatnie opcje mogą być szarą strefą „zarabiania pieniędzy w Internecie”, więc zostawię to w spokoju.2 punkty

Punkt 17: Zdobądź darmową gotówkę (lub karty podarunkowe) za bycie zdrowym dzięki Osiągnięciom

Osiągnięcie było nieco bardziej znane kilka lat temu, kiedy było znane jako AchieveMint, ale nadal istnieje! W rzeczywistości jest to najlepsza aplikacja zarówno w sklepach z aplikacjami Apple i Google Play.

Oto jak to działa: zarejestruj się na stronie internetowej lub pobierz aplikację i zarejestruj się tam. Po założeniu konta możesz rozpocząć łączenie innych aplikacji związanych ze zdrowiem / kondycją / stylem życia. Istnieje 20 innych aplikacji do wyboru.

Te aplikacje zwykle dotyczą medytacji, spacerów, jazdy na rowerze, śledzenia posiłków itp.

Będziesz używać połączonych aplikacji, aby zdobywać punkty za określone osiągnięcia. Na przykład, jeśli przejdziesz określoną ilość, otrzymasz za nią punkty za osiągnięcie. Są to zwykle kamienie milowe: na przykład medytacja przez aplikację przez 15 minut lub godzinę da ci określony zestaw punktów za osiągnięcie.

Gdy zdobędziesz 10 000 punktów, możesz wypłacić:

wykupić

Tak, to bardzo mała ilość.

Najważniejsze pytanie brzmi prawdopodobnie, jak szybko można zdobyć te 10 000 punktów… i szczerze mówiąc, nawet jeśli jesteś oddany aplikacji, dotarcie do 10 000 może zająć trochę czasu.

Moja rada: nie instaluj i nie używaj tej aplikacji jako źródła szybkiej gotówki. Powinno to stanowić dodatkową zachętę do zachowania zdrowia, scenariusz dwóch ptaków z jednym kamieniem.

W miarę upływu czasu monitorujesz i poprawiasz swoje zdrowie, naturalnie gromadzisz punkty i od czasu do czasu możesz zarabiać. Hej, jeśli już robisz tego rodzaju rzeczy, dlaczego nie zarobić na nie dodatkowych pieniędzy?3 punkty

Punkt 18: Zdobądź jeszcze więcej gotówki za zdrowie dzięki HealthyWage

HealthyWage jest bardzo podobny do Osiągnięcia, ale pomyślałem, że warto je było oddzielić, ponieważ każdy z nich jest wyjątkowy i dobrze ugruntowany.

Sprawdź, ile razy zauważono HealthyWage:

HealthyWage

W żadnym razie nie jest to zdzierstwo.

Kluczowa różnica między HealthyWage a Achievement jest następująca:

Osiągnięcie polega na gromadzeniu punktów za różne, ogólnie zdrowe działania, które można następnie wymienić na pieniądze. Ale HealthyWage jest znacznie bardziej bezpośredni. Chodzi o stawianie zakładów na utratę wagi.

Istnieją różne zakłady i wyzwania, w których można wziąć udział, ale najsłynniejszym z nich jest HealthyWager. Podajesz ilość funtów, którą chcesz stracić, czas, w którym chcesz osiągnąć swój cel oraz kwotę, którą chcesz postawić na miesiąc.

Otrzymasz wtedy automatycznie nagrodę w oparciu o te wartości, a jeśli wygrasz – dostaniesz!

Różni się więc od Osiągnięcia bezpośrednim aspektem „wyzwania” i kwotami pieniędzy. Zwykle będą to twoje nagrody przynajmniej setki dolarów, jeśli wygrasz (najkrótszy czas, w którym możesz się zmierzyć, to 6 miesięcy), ponieważ twój zakład nie może przekroczyć 100 $.

Oczywiście kupujesz także zakład (tak właśnie działa, ludzie!).

Jeśli chcesz zaangażować się w odchudzanie, jest to świetny sposób na zrobienie tego. Nie tylko będziesz bardziej motywowany do realizacji celu odchudzania, ale i tak zarobisz pieniądze na coś, co chciałbyś zrobić!2 punkty

Pozycja 19: Oglądaj i oceniaj filmy za pieniądze w Swagbucks

Okej, wyjaśnię najpierw: Swagbucks mogą dobrze pasować do moich prac w ankietach i grupach fokusowych. Ale ma trochę inny format, trochę podobny do Osiągnięcia, więc zapisałem go tutaj.

Oto sedno: w Swagbucks odpowiadasz na ankiety. Po wypełnieniu ankiety Swagbucks da ci niewielką sumę pieniędzy – czasem nawet 0,05 USD, a czasem 35 USD.

Są to ankiety skutecznie tworzone i opłacane przez inne firmy, z pośrednikiem Swagbucks.

Jako dodatkowy bonus, niektóre firmy oferujące usługi subskrypcyjne będą płacić użytkownikom Swagbucks lub oferować obniżone ceny w nadziei, że uda im się dokonać subskrypcji na stałe. Możesz więc potencjalnie zaoszczędzić na niektórych rzeczach, które i tak kupiłeś.

Ale oto najważniejsza rzecz, o której chcę mówić: system treści wideo i filmów Swagbucks.

Jest to jedna z rzeczy, z których słynie Swagbucks. Zasadniczo istnieje wiele filmów, które można obejrzeć:

Swagbucks

Obejrzyj pewną liczbę filmów (zwykle playlisty wideo, jak widać powyżej), a dostaniesz pewną liczbę Swagbucks. Swagbucks można wymienić na pieniądze, płatne za pośrednictwem PayPal.

Teraz wiem, co myślisz: ile godzin będę musiał oglądać, aby zdobyć pieniądze?

To naprawdę niewiele. Jeśli jesteś zaangażowany, możesz konsekwentnie zarabiać 5 USD dziennie. Więc zdecydowanie polecam
nie
liczenie na oglądanie filmów w Swagbucks jako sposób na szybkie zarobienie dodatkowej gotówki – to po prostu nie jest czasochłonne.

Powodem, dla którego o tym mówię, jest to, że możesz zarobić trochę gotówki, oglądając filmy, by zabić czas.

Kiedy się nudzisz, robisz sobie przerwę w pracy lub szkole itp., Możesz oglądać filmy online. Dlaczego nie obejrzeć filmów na Swagbucks i zarobić sobie dodatkową filiżankę kawy lub lodów każdego tygodnia?2 punkty

Punkt 20: Przejrzyj muzykę za pieniądze na Slicethepie

Jeśli kochasz muzykę i chcesz zarobić trochę pieniędzy na zrobienie czegoś zabawnego i satysfakcjonującego, Slice the pie to świetna opcja.

Slicethepie to jedna z największych stron z recenzjami muzycznymi, z obecną liczbą ponad 2 milionów recenzentów. Ma dodatkowe kategorie recenzji, takie jak moda i akcesoria do telefonu, ale muzyka jest naprawdę tam, gdzie jest większość pracy.

Slicethepie koncentruje się na przyszłych wykonawcach. Oto jak to działa: niezależni artyści muzyczni i wytwórnie nagrywają piosenki na Slicethepie. Recenzenci dokonają przeglądu, a artyści i wytwórnie otrzymają duże ilości opinii, których potrzebują, aby odpowiednio poprawić lub sprzedać muzykę.

Jedną z wielkich zalet Slicethepie jest to, że za recenzje otrzymasz wynagrodzenie w gotówce. Nie musisz zawracać sobie głowy rabatami, rabatami, a nawet punktami. Otrzymujesz zapłatę za recenzję, a im wyższa jakość recenzji, tym więcej zarabiasz.

Po zarejestrowaniu się wybierasz, jaki rodzaj recenzji chcesz zrobić – w tym przypadku muzykę. Następnie zaczniesz słuchać piosenek i recenzować od razu (musisz słuchać co najmniej 90 sekund utworu).

Ile więc zarobisz? Bardzo mała ilość. Jeśli ci się spodoba, możesz spodziewać się, że zarobisz około 40 USD miesięcznie, ale jeśli nie robisz tego często, prawdopodobnie będzie o wiele mniej. Uwaga: minimalna kwota do wypłaty to 10 USD.

Istnieje kilka innych witryn, za które możesz zapłacić za słuchanie muzyki, ale są one mniej bezpośrednie. Możesz je sprawdzić tutaj, ale są one bardziej zorientowane na radio i punkty. O ile wiem, Slicethepie to po prostu najlepsza strona do zarabiania pieniędzy za słuchanie muzyki.

Tak czy inaczej, ten rodzaj pasuje do niektórych innych elementów w tym obszarze listy: dobrze, bo można zarabiać za coś fajnego. Nie jest to zamiennik pracy ani naprawdę dobry dodatkowy dochód – ale może ci się spodobać praca!1 punkty

Punkt 21: Zarabiaj na recenzowaniu oprogramowania za pomocą SoftwareJudge i G2C Crowd

Mówiłem już o prowadzeniu witryny z recenzjami i zarabianiu w ten sposób pieniędzy. I jak możesz powiedzieć, sprawdzam oprogramowanie na tej stronie. Ale nie mówię o zarabianiu w ten sposób (tj. W trudny sposób).

Mówię o zarabianiu w sposób podobny do powyższego – małe kwoty gotówki za niewielkie ilości pracy, która (mam nadzieję) jest dla Ciebie interesująca.

W tym przypadku niszą jest oprogramowanie. Może być więcej witryn, które warto sprawdzić, ale dla bezpieczeństwa zalecę tylko dwie.

Pierwszym z nich jest SoftwareJudge.com. To bardzo proste i do rzeczy: zarabiaj na recenzowaniu oprogramowania. Oprogramowanie jest publikowane na stronie głównej jako rodzaj wiadomości lub aukcji. Lista oprogramowania nie jest ogromna, ale wciąż jest kilka do wyboru.

Kwota, którą otrzymujesz? Różni się w zależności od tego, jak dobra jest Twoja recenzja. Otrzymasz zapłatę co najmniej 1 $. Jeśli robisz dobrze, maksimum, które możesz zarobić, to 50 USD. To właściwie całkiem przyzwoite pieniądze na stronę z recenzjami masowymi.

Nawiasem mówiąc, Twoja opinia zostanie zweryfikowana pod kątem uczciwości. Wykryty plagiat oznacza utratę płatności. Jedną z miłych rzeczy w mniejszej witrynie, takiej jak SoftwareJudge, jest to, że masz mniej konkurencji i zyskujesz bardziej osobisty charakter ze strony.

Wady: zarabiasz tylko wtedy, gdy osiągniesz minimum 200 $. Jeśli masz mniej, możesz otrzymać gratisy za pośrednictwem SoftwareJudge, co jest miłym dodatkiem dla tych, którzy są zainteresowani. Zdobycie minimum 200 $ nie zajmie Ci miesięcy, więc to nie tak, że jesteś zamknięty na zawsze na pieniądze.

Teraz jest WIELKI, który wszyscy znają. Nazywa się G2:

G2

Jak widać, z G2 korzystają miliony firm, w tym niektóre bardzo znane marki.

To dość proste: napisz recenzję oprogramowania. Jeśli Twoja opinia zostanie zatwierdzona, otrzymasz kartę upominkową o wartości od 5 do 10 USD. Czasami może być więcej, ale jest to zwykły zasięg i zwykle dotyczy to Starbucks lub Amazon.

Możesz jednak zarobić maksymalnie 5 kart podarunkowych. Więc moja rada? Napisz 5 recenzji, które zostaną zatwierdzone, weź swoje karty upominkowe (lub je sprzedaj) i idź. Możesz wypróbować jakieś oprogramowanie i coś z niego wynieść!0 punktów

Punkt 22: Sprzedawaj starsze telefony komórkowe w Gazelle, BuyBackBoss lub OC BuyBack

OK, przyznaję, że są to trzy rzeczy wtłoczone w jeden przedmiot, ale nieważne: chodzi o to, że możesz wymieniać swoje urządzenia na pieniądze. Na pokaz!

Gazela to jedna z największych i najbardziej renomowanych witryn sprzedaży starego telefonu. To bardzo proste i proste.

gazela

Jednym z głównych apeli Gazelle jest to, że możesz sprzedać zepsuty telefon (oczywiście w rozsądnym zakresie).

Chociaż Gazelle naprawdę specjalizuje się w telefonach, możesz również odsprzedawać inne używane produkty Apple, takie jak iPady, iPody (tak!) Lub MacBooki.

O ile mi wiadomo, nie możesz odsprzedawać technologii innych niż telefon od innych producentów, więc nie odsprzedawaj tego notebooka, którego nienawidzisz. Jednak, jak pokazuje zdjęcie, możesz odsprzedać swoje telefony z Androidem.

Dzięki Gazelle musisz tylko upewnić się, że Twój przedmiot jest rzeczywiście na swojej stronie. Jeśli nie znajdziesz tego telefonu / modelu elektronicznego w ich witrynie, nie możesz mu go sprzedać. Gdy znajdziesz swój produkt, odpowiesz na kilka pytań na jego temat, a oni wygenerują dla Ciebie ofertę. Jeśli ci się podoba, świetnie.

Aha, a wysyłka jest bezpłatna!

BuyBackBoss jest podobny i podobnie jak Gazelle dotyczy głównie telefonów. Poinformujesz BuyBackBoss o swoim telefonie (poprzez wypełnienie automatycznej ankiety) i natychmiast otrzymasz ofertę.

BuyBackBoss

Wysyłka jest bezpłatna, ponieważ BuyBackBoss wyśle ​​Ci opłaconą etykietę wysyłkową pocztą e-mail, którą wystarczy wydrukować. Możesz otrzymać zapłatę czekiem lub PayPal.

Możesz sprzedawać inne urządzenia Apple – iMac, iPady, iPody, zegarki Apple – i Google Pixel, ale to wszystko w przypadku produktów innych niż telefony.

OC BuyBack to kolejna skuteczna strona skupu, ale jest bardziej otwarta na to, co możesz sprzedać: możesz sprzedać 45 rodzajów telefonu, 9 rodzajów iPoda, 17 rodzajów tabletów, 4 rodzaje smartwatche, wraz z GoPros i AppleTVs.

OCBuyBack

Możesz oddać urządzenie lokalnie lub wysłać za darmo. Zasadniczo jest taki sam jak inne witryny, ale jest mniejszą / mniej popularną usługą.

Nextworth będzie ostatnim, o którym opowiem, ale jest bardzo podobny do innych (bezpłatne wyceny, wysyłka itp.), Więc nie mam nic więcej do powiedzenia. Z wyjątkiem tego, że jest dość renomowany:

następna wartość

I jedna z największych usług skupu, z ponad 12-letnią działalnością i 3 MILIONAMI wymiany.1 punkty

Pozycja 23: Sprzedawaj ubrania (i inne rzeczy), których nie używasz na Depop

Depop to kolejny rynek dla małych detalistów.

Depop

Depop jest dość otwarty zakończony. Możesz go użyć do sprzedaży szerokiej gamy przedmiotów osobistych, ale głównie skupia się na sprzedaży przedmiotów osobistych i bardziej kreatywnych, artystycznych typów.

Depop nie pobiera żadnych opłat, dopóki nie zarabiasz pieniędzy … ale złą wiadomością jest to, że ich opłaty są wyższe niż w przypadku większości innych platform: w tej chwili jest to 10% całkowitej transakcji (w tym koszty wysyłki).

Ponadto zazwyczaj pobierana jest opłata transakcyjna w wysokości 2,9%… co jest dość powszechne na platformach handlowych, ale oznacza to, że chcesz stracić 13% wszystkiego, co zrobisz. Kompromis polega na tym, że Depop jest bardzo popularny, szczególnie wśród młodszych osób i użytkowników Instagrama.

Oprócz popularności, Depop jest bardzo łatwy w użyciu:

Depop, jak sprzedać przedmiot

Depop jest znany większości ludzi z jego zastosowania w mediach społecznościowych – zwykle używają go ludzie próbujący pozbyć się ubrań, których już nie noszą / nie chcą, i jest skierowany do stosunkowo niewielkiej grupy odbiorców (obserwujący sprzedawców, którzy są zwykle ludźmi wiedzieć).

Chociaż oczywiście możesz zabrać swój sklep Depop tak daleko, jak chcesz, bar jest nieco niższy – większość sklepów jest zrelaksowana, zwykłe zdjęcia przedmiotów. Jest to jeden z najbardziej nieformalnych i najłatwiejszych do założenia rynków zbytu.1 punkty

Pozycja 24: Zostań testerem użyteczności

To nie jest działanie, które istnieje w „prawdziwym” świecie i zostało przekonwertowane na Internet. Jest to coś, co można zrobić tylko za pomocą Internetu.

Krótko mówiąc, ludzie muszą wiedzieć, że ich witryny są dobre, i są skłonni płacić ludziom za przeglądanie ich witryn i interakcję z nimi, aby upewnić się, że wszystko działa.

Czasami są firmy, których zadaniem jest pośrednik – łączenie kogoś, kto chce przetestować swoją witrynę, z testerami użytkowników. Innym razem indywidualna lub mała firma chce przetestować swoją witrynę.

A czasami twoim klientem będzie osoba lub grupa, która kupiła kilka witryn i chce, aby zostały przetestowane pod kątem ostatecznego celu, aby je później sprzedać.

Ponieważ możesz sam znaleźć dwa ostatnie typy klientów, powiem o niektórych platformach, które działają jak pośrednicy.

Pierwszym i najbardziej oczywistym jest Testowanie użytkownika. To zdecydowanie najbardziej renomowany i najczęściej używany portal testowania użytkowników online. Sprawdź niektóre firmy, które z niego korzystały:

Testowanie użytkownika

Teraz wymagania są dość niskie. Musisz mieć ukończone 18 lat, wystarczająco wyraźny i mieć solidne połączenie z Internetem.

Musisz pobrać oprogramowanie testujące User Testing, a podczas testu zostaniesz nagrany (to jest miejsce, w którym wchodzi część przegubowa).

Wynagrodzenie może wzrosnąć do 60 USD za test, ale zwykle wynosi 10 USD za test. Dobra wiadomość jest taka, że ​​test trwa zwykle około 20 minut. Wykonaj kilka testów przez godzinę lub dwie, a otrzymasz od 30 do 60 USD za dzień.

Nawet testy użytkowników nie zalecają, aby była to praca w pełnym wymiarze godzin … nie ma wystarczająco dużo pracy, aby zrobić to w pełnym wymiarze godzin. Będziesz mieć możliwość testowania witryn na podstawie danych demograficznych i oceny jakości jako tester.

I nie sądzę, że testowanie użytkowników jest Twoją jedyną opcją! Istnieje wiele innych witryn, które są dość blisko. Aby wymienić tylko kilka: Userlytics, TryMyUI, Userfeel i TestingTime.

Istnieją pewne odmiany, ale większość z nich płaci mniej więcej tyle samo, co testowanie użytkownika i ma podobnie wydłużone testy: 10-20 minut na test, zwykle za 10 USD za test. Czas testowania jest dłuższy, przy typowym przeprowadzaniu testu 30-90 minut, a także płace różne, ale ograniczone do 50 €.

Żadna z tych witryn nie jest odpowiednia do zarabiania na życie, a nawet jeśli korzystasz ze wszystkich tych witryn razem, nie jest to dobry zamiennik w pełnym wymiarze godzin.

To jednak przyzwoite pieniądze, jeśli chodzi o „łatwe” koncerty internetowe, to na pewno!1 punkty

Pozycja 25: Przejrzyj wyszukiwarki

Podobnie jak w przypadku witryn wymagających testowania pod kątem wad i słabego interfejsu użytkownika, podobnie wyszukiwarki muszą być testowane. Biorąc pod uwagę, że wyszukiwarki są podstawową siłą współczesnego Internetu, jest to ważna praca.

Jest to także praca, którą możesz wykonać w domu!

Bardziej technicznym terminem określającym to zadanie byłoby „ewaluator wyszukiwarek”. Nie ma wielu witryn poświęconych wyłącznie przeglądowi ofert pracy w wyszukiwarkach, ale niektóre z nich wyróżniają się bardziej niż ogólna tablica ogłoszeń lub niezależny rynek.

Istnieje jedna renomowana strona do zdalnej oceny wyszukiwarek: Appen. Jak już mówiłem, Appen nie skupia się wyłącznie na ocenie wyszukiwarek. Jest jednak znany z wielu zadań związanych z oceną wyszukiwarek.

Inną znaną firmą jest Lionbridge. Ale Lionbridge nie skupia się wyłącznie na zatrudnianiu osób oceniających wyszukiwarki. Lionbridge zaczynał jako badanie tłumaczeń i zajął się innymi rzeczami, zachowując pierwotny nacisk na język.

Sposób, w jaki przekłada się to na ocenę wyszukiwarek, może wymagać przetestowania wyszukiwarek w innych językach… choć niekoniecznie.

Inną witryną często testowaną w wyszukiwarkach jest iSoftStone. Podobnie jak Lionbridge, wiele wpisów iSoftStone to ogólne koncerty związane z crowdsource. A z tych koncertów niektóre dotyczą oceny wyszukiwarek.0 punktów

Punkt 26: Najlepszy ze wszystkich… bądź konsultantem online!

W przeciwieństwie do pracy dietetyka online, istnieje wiele ofert pracy konsultantów randkowych.

Przyznaję, że to nie jest tak częste jak pisanie czy projektowanie stron. Niemniej jednak sprawdź to:

oferty pracy konsultanta na odległość

Tak. Są tam. Teraz, jak widać, nie ma wielu witryn właśnie dla konsultantów randkowych, ale na regularnych tablicach ofert jest dużo ofert pracy.

Jedną z wielkich zalet wchodzenia w tę linię pracy online jest to, że nie musisz mieć formalnego wykształcenia ani certyfikatu. Ale są pewne rzeczy, które mogą ci pomóc w zdobyciu klientów i zdobyciu kwalifikacji:

Po pierwsze, jeśli masz jakieś szkolenie jako terapeuta, to całkiem niezłe kwalifikacje. Jeśli masz dyplom z psychologii lub pracy socjalnej, może to być również dobre.

I prawdopodobnie najlepsze byłoby, gdybyś miał udokumentowane doświadczenie w udzielaniu solidnych porad randkowych!2 punkty

Pozycja 27: Udziel odpowiedzi na JustAnswer

JustAnswer to super fajna strona z perspektywy osoby z dziwnymi pytaniami. Oczywiście internet jest pełen odpowiedzi, które są całkowicie bezpłatne.

Ale wiele pytań nie jest łatwo wyszukiwanych ani wyszukiwanych w Reddit. Czasami możesz mieć proste pytanie, ale na które może odpowiedzieć tylko ekspert. Szybkie odpowiedzi od ekspertów pokazują, gdzie pojawia się JustAnswer, i to właśnie odróżnia ją od Clarity.fm, który jest bardziej po stronie szybkiego doradztwa i porad.

Aplikacja jest bardzo łatwa i może zająć nawet 30 minut (choć sugeruję, abyś spędził dłużej).

Tylko odpowiedz

Istnieje ponad 175 kategorii, z których możesz wybierać i możesz pracować w całości na własnych godzinach.

Klienci często płacą 5 USD za pytanie, a na początku dostajesz 20% zniżki. Można to zrobić nawet do 50%, a niektóre mogą przekroczyć 5 USD – wiele pytań może w końcu osiągnąć 15–30 USD, więc obniżka nie jest taka zła, szczególnie jeśli pracujesz szybko i odpowiadasz na właściwe pytania.

Jest jednak jedna poważna wada: zarabiasz TYLKO, jeśli pytający oceni twoją odpowiedź jako pozytywną. Jeśli Twoja odpowiedź jest oznaczona jako przecząca, nie otrzymasz za to zapłaty – co jest dość frustrujące, nie trzeba dodawać.

Czy powinno to być twoje główne źródło dochodu? Oczywiście nie. Ale to może przynieść ci przyzwoitą sumę pieniędzy na boczny pośpiech, a może to być bardzo zabawne, jeśli tylko informujesz ludzi o tematach, które kochasz.-1 punkty

Pozycja 28: Spróbuj przepisać dźwięk

Transkrybowanie dźwięku jest rodzajem koncertu online, który jest dobry dla dodatkowej gotówki, ale nie całkiem do pracy na pełny etat. ty mógłby spraw, by działało w pełnym wymiarze godzin, ale nie poleciłbym tego, chyba że sam znajdziesz klienta, który byłby skłonny zapłacić dodatkowo.

W większości przypadków transkrypcja dźwięku jest świetna, jeśli chodzi o łatwą gotówkę na boku.

Niektóre zlecenia transkrypcji znajdują się na większych niezależnych platformach handlowych, takich jak Upwork lub Amazon Mechanical Turk. Ale zazwyczaj płacisz za transkrypcję dźwięku na określonych platformach tylko w celu transkrypcji.

Jednym z najbardziej popularnych jest TranscribeMe:

transkrybuj mnie

TranscribeMe ma jedne z najlepszych stawek na każdej platformie oferującej koncerty transkrypcyjne. Zarobki zwykle zaczynają się od 15 do 22 USD za godzinę (duża różnica, wiem).

GoTranscript zapłaci Ci do 0,60 USD za minutę, czyli 36 USD za godzinę – ale to jest wysoka zaleta. Zazwyczaj zaczynasz od niższej kwoty – średnie zarobki wynoszą 150 USD miesięcznie, więc jest to naprawdę poboczny ruch.

Istnieją inne platformy o różnym poziomie wynagrodzenia i różnych poziomach doświadczenia. Niektóre wymagają bardzo małego doświadczenia. Inni chcą osób z kwalifikacjami, a wiele platform chce, abyś wziął udział w teście szybkości pisania.

Chociaż chcesz sprawdzić szczegóły na każdej platformie, ogólną zaletą transkrybowania jest to, że praca zależy od Ciebie.

Na przykład wirtualny koncert korepetycji lub pisania nadal będzie wymagał spójnego harmonogramu i dotrzymywania terminów, nawet jeśli są bardziej elastyczne niż tradycyjne prace. Ale transkrybowanie dźwięku na platformę jest jednym z najbardziej elastycznych koncertów na świecie i możesz pracować w zasadzie, kiedykolwiek i jak często chcesz.1 punkty

Pozycja 29: Załóż blog / stronę i zrób MARKETING PARTNERSKI

Jest to jeden z najczęstszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie i lepiej uwierz, że jest to coś, co znam całkiem dobrze.

Jest to również jeden z najbardziej przesadnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Kluczową rzeczą do zapamiętania jest to, że marketing afiliacyjny MOŻE być naprawdę skuteczny… ale nie jest to z dnia na dzień ani „łatwe”.

Więc dla nieznanego: marketing partnerski ma miejsce, gdy zarabiasz prowizję, gdy ktoś kupuje produkt online na podstawie Twojej rekomendacji.

W praktyce zazwyczaj oznacza to, że prowadzisz blog lub witrynę i zawierasz linki partnerskie do produktów / usług online – jak możesz się domyślić, dla nas to hosting produktów:

rekomendacje

Jeśli dana osoba kupi produkt za pośrednictwem linku partnerskiego, otrzymasz prowizję. Ile? Jak można się spodziewać, jest różnie. Zazwyczaj jest to procent samej sprzedaży. I nawet to się zmienia.

Amazon zazwyczaj daje od 5% prowizji na niższym poziomie do 10% na wyższej półce za linki do dowolnych produktów sprzedawanych na Amazon.

Jeśli jesteś partnerem Shopify, możesz pobrać 20% miesięcznej opłaty uiszczonej na Shopify przez osobę, która przyjęła Twoją rekomendację.

Oto przykład programu partnerskiego firmy hostingowej (SiteGround):

Program partnerski SiteGround

W tym przykładzie, jeśli uzyskasz sprzedaż SiteGround 10 miesięcznie, przyniesiesz 750 USD. Jeśli zdobędziesz je 11, dostaniesz 1100 USD i tak dalej.

Więc proszę bardzo.

Prawdopodobnie dowiesz się, dlaczego w dzisiejszych czasach istnieje tak ogromny urok marketingu afiliacyjnego. Może przynieść pieniądze i możesz sprawować dużą kontrolę nad rodzajami produktów / dziedzin, w których chcesz pracować.

Niektórzy z najpopularniejszych blogerów (Pat Flynn, Michelle Schroeder, Ryan Robinson, LifeHacker Guy itp.) Zarabiają dziesiątki tysięcy dolarów miesięcznie za pośrednictwem swojego bloga i marketingu afiliacyjnego.

Publikują również swoje miesięczne raporty dotyczące dochodów, aby zobaczyć, w jaki sposób Ty również możesz zarabiać pieniądze poprzez marketing partnerski. Patrz poniżej:

Marketing afiliacyjny

Michelle Schroeder

Ryan Robinson

Pat Flynn

W rzeczywistości Michelle uczy również marketingu afiliacyjnego na tej stronie.

Na pewno możesz się tam czegoś nauczyć :)

Zanim zaczniesz próbować zarabiać pieniądze za pośrednictwem linków partnerskich, mam kilka wskazówek:

Po pierwsze, zadbaj o to, aby strona była dobra. Dbaj o jakość swoich treści i pamiętaj, że nadal musisz wnieść wartość dla odwiedzających witrynę. Nie tworzysz witryny do sprzedaży produktów, tworzysz witrynę, aby rozwiązać problemy użytkowników.

Po drugie, nie bój się być dopracowanym i krytycznym, kiedy polecasz produkty. Jeśli podasz świecące rekomendacje dla każdego linku partnerskiego, może się okazać, że nie możesz utrzymać ruchu lub ludzie zaczynają obawiać się twojego słowa.

Poza tym, idź, tygrysie!

Przydatne zasoby:

 • Marketing partnerski jest prosty0 punktów

Pozycja 30: Freelancing

To jest ta, którą znam i którą wielu z was wpadnie najbardziej, gdy znajdziecie sposoby na zarabianie pieniędzy w Internecie. WIELE innych pozycji na tej liście nakłada się na freelancing, więc uważaj to za „ogólny” lub wprowadzający.

Krótko mówiąc, freelancing jest obecnie OGROMNĄ rzeczą online. Wiele osób przyjmuje freelancerów do pracy zdalnej, a możliwości pojawiają się i znikają.

Dostępnych jest wiele różnych zewnętrznych zleceń, ale najwięcej możliwości dotyczy projektowania witryny, pisania i / lub edycji oraz marketingu.

Największe tematy dotyczą technologii finansowej (znanej również jako fintech), kryptowaluty, e-commerce i marketingu, ale hej – dostępnych jest mnóstwo wszystkiego.

Istnieje wiele różnych sposobów na znalezienie niezależnych koncertów. Niektórzy z moich przyjaciół, tacy jak Craigslist – twierdzą, że potencjalni klienci są bardziej wrażliwi.

Możesz użyć Upwork, który jest prawdopodobnie najbardziej znaną z sieci niezależnych klientów. Pamiętaj tylko, że Upwork obniża o 20% wszystko, co robisz… dla doświadczonych freelancerów nie jest to najlepsze. Ale dla początkujących jest to świetny sposób, aby upewnić się, że nie zostaniesz oszukany i zdobędziesz trochę doświadczenia!

Obejrzyj ten film o tym, jak zdobyć pierwszą pracę w Upwork lub na innych zewnętrznych stronach:

Inne strony freelancerów warte sprawdzenia to Freeeup, Workana i NoDesk

LinkedIn to kolejna częsta droga do znajdowania klientów, ale możesz być bardziej proaktywny dzięki LinkedIn: podczas gdy w Upwork zasadniczo będziesz aplikować na posty, na LinkedIn możesz aplikować na ogłoszenia LUB po prostu kontaktować się z ludźmi i oferować im swoje usługi.

Jeśli znasz rodzaj pracy, którą chcesz, często istnieją niszowe witryny, które agregują oferty pracy lub wymagają niezależnej pracy w tej dziedzinie. Niektóre z tych dobrych to:

 1. Flexjobs
 2. SolidGigs

Podsumowując: freelancing jest jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie i coraz łatwiej jest znaleźć potencjalnych klientów. Praca niezależna obejmuje projekty, które wymagają kilku godzin i całorocznych umów i obejmują wiele tematów.

Co oznacza… jest wiele możliwości!1 punkty

Pozycja 31: Sprzedawaj rzeczy online

Ok, możesz być trochę sceptyczny, jeśli chodzi o zdobycie własnego miejsca na liście. Cóż, pozwól mi to uzasadnić:

Sprzedaż rzeczy online jest jednym z NAJLEPSZYCH sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Pomyśl tylko o wszystkich rzeczach, które kupiłeś online!

Nie ma więc wątpliwości, że sprzedaż rzeczy to dobry sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Ale istnieje milion sposobów sprzedaży rzeczy online. Do pewnego stopnia cała ta lista dotyczy sprzedaży online: dóbr fizycznych lub czasu, wiedzy i umiejętności.

Najbardziej znane nazwy to Craigslist, eBay, Amazon, Facebook, ale jest WIELE innych.

Tak więc kilka kolejnych artykułów będzie dotyczyło tego, jak możesz sprzedawać fizyczne produkty online. To waha się od miejsca aby sprzedać swoje towary (takie jak nazwiska, które właśnie wymieniłem) do typy towarów, które możesz sprzedać. Oczywiście pewne nakładają się, ale takie jest życie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego warto sprzedawać towary online. Jestem gotów się założyć, że wiele osób na tej liście próbuje dowiedzieć się, jakie są rodzaje koncertów, miejsca pracy itp..

Ale jeśli jesteś kreatywny, możesz dojść do tego daleko. Możesz sprzedawać prawie wszystko w Internecie, a wiele platform handlowych robi wszystko, co w ich mocy, aby zagwarantować ci podstawowy poziom płatności po dokonaniu sprzedaży.

Niektóre przykłady obejmują Upwork, o którym już wspomniałem, ale także projekt logo, sprzedaż motywów lub konkursy nazewnictwa … z których wszystkie przejdę do!

Rzeczy, na które należy uważać: opłaty platformowe, które są albo w postaci stałych kwot lub procentów twoich zakupów, a także opłaty za przetwarzanie płatności.

Obiecuję, że sprzedaż rzeczy przez Internet jest łatwiejsza niż myślisz, a im bardziej niewykorzystany rynek, tym większa szansa na sprzedaż.

OK, gotowy? Przejdźmy do wielu wymiarów sprzedaży rzeczy online:1 punkty

Pozycja 32: Zostań milionerem z garażu

Termin „milioner sprzedający garaże” spopularyzował Aaron LaPedis w swojej książce o tym samym tytule. Tak, możesz zostać milionerem, sprzedając rzeczy w serwisie eBay, Amazon itp. I właśnie to robi Aaron, aby to udowodnić.

Zasadniczo sprowadza się to do kupowania wielu rzeczy, które są niedowartościowane przez sprzedawcę, a następnie sprzedawania ich za wyższą cenę (co w rzeczywistości jest warte, a potem trochę).

Jak można się spodziewać po frazie, metafora jest taka, że ​​idziesz na wyprzedaż do garażu i używasz swoich specjalnych instynktów i wiedzy, aby znaleźć najlepsze rzeczy. Oznacza to, że niekoniecznie kupujesz rzeczy od dużego detalisty – skupisz się głównie na mniejszych i lokalnych sprzedawcach.

Uwaga: możesz dokonać zakupu online lub osobiście! Albo jeszcze lepiej.

Kolejna uwaga: nie sądzę, że to nie jest dla ciebie, tylko dlatego, że nie masz w tym doświadczenia lub nie masz pewności, czy zauważysz niedowartościowane przedmioty.

Nie wchodź w tę strategię, jeśli te rzeczy są prawdziwe, to na pewno. Ale nie musisz stosować tej taktyki do „wszystkiego” – możesz zastosować ją tylko w niszy, którą rozumiesz.

Na przykład: możesz absolutnie nie mieć pojęcia, czy 98% rzeczy sprzedawanych na „sprzedaży garażowej” jest zaniżone. Ale, możesz być wielkim fanem tego lub innego gatunku science fiction i wiedzieć, że wydanie w twardej oprawie sprzedawane przez osobę X może przynieść znacznie więcej.

Tak długo, jak jesteś ostrożny, masz większą szansę, aby ta taktyka zadziałała, niż myślisz!0 punktów

Pozycja 33: milioner sprzedający garaże, który przywrócił rzeczy

Chociaż myślę, że o wiele więcej osób mogłoby pobrać wersję milionera z garażu, niż się spodziewałem, nie jestem tego taki pewien… tak naprawdę dotyczy to osób o solidnej zdolności do naprawy i przywracania przedmiotów.

„Oryginalny” milioner sprzedający garaże (facet, który wymyślił ten termin) faktycznie wykonał także prace przywracające przedmioty, które kupuje, a następnie odwraca. Ale bardzo wyraźnie zauważa, że ​​przywracanie może czasem być bardzo kosztowne, więc stara się, aby było to minimalne.

To powiedziawszy, z pewnością może to być taktyka otwarta (ponieważ może działać na różne przedmioty). Plus, ta dodatkowa premia – jeśli masz już umiejętności naprawy lub przywracania X typ przedmiotu, istnieje duża szansa, że ​​dobrze rozumiesz jego wartość po przywróceniu.

Będę jednak z tobą szczery, najbardziej niezawodnym obszarem dla tego rodzaju taktyki będzie elektronika (w szczególności telefony). Jeśli więc masz doświadczenie w odnawianiu i naprawianiu telefonów lub jeśli uważasz, że możesz w tym szybko stać się dobry, to naprawdę masz spore szanse na sprzedaż.

Ale jeszcze raz, nie porzucaj nadziei tylko dlatego, że to nie brzmi jak ty. Przywracanie, a następnie sprzedaż rzadkich wydań książek może wydawać się ryzykowne, ale może przynieść odważne zyski właściwej osobie.

Możesz to zrobić w przypadku taśm VHS, ubrań, mebli, naczyń i wszystkiego, co ludzie mogą kupić. Możesz kierować reklamy do osób, które chcą tańszych wersji zwykłych przedmiotów, lub kolekcjonerów, którzy chcą rzadkich przedmiotów i są gotowi wydać dodatkowe.

Niektóre dobre rynki to eBay i Craigslist, choć jest ich znacznie więcej.

W rzeczywistości kolejne pozycje na tej liście dotyczą miejsc, które możesz sprzedać!0 punktów

Pozycja 34: Sprzedaj na Amazon

Oto kolejny duży: możesz sprzedawać bezpośrednio w witrynach e-commerce. W szczególności Amazon!

Sprzedawaj na Amazon

Sprzedaż na Amazon wiąże się z pewnymi wyzwaniami, o których słyszałeś: mianowicie, że Amazon jest niesławny, jeśli chodzi o kopiowanie zewnętrznych sprzedawców, a następnie ustalanie priorytetów dla własnej marki Amazon po niższej cenie.

Są to prawdziwe i uzasadnione obawy, ale dobrze jest mieć je pod kontrolą. Po pierwsze, zewnętrzni sprzedawcy Amazona faktycznie od lat mają coraz większy udział w sprzedaży detalicznej Amazona.

Spójrz na to:

Sprzedaż detaliczna Amazon

Pochodzi z corocznego listu Jeffa Bezosa do akcjonariuszy. Ostatnio NAJWAŻNIEJSZA sprzedaż fizycznych towarów pochodzi od stron trzecich i wydaje się, że wzrośnie.

Chociaż Amazon z pewnością stanowi ryzyko, nadal jest jednym z najlepszych miejsc do sprzedaży online. Wszyscy sprzedawcy mogą wyświetlać produkty w ponad 20 kategoriach, a jeśli zarejestrujesz się w abonamencie Professional, możesz wymienić w kolejnych 10 kategoriach.

Ten profesjonalny plan będzie Cię dodatkowo kosztować:

plany amazon

Ale plan podstawowy jest bezpłatny, z wyjątkiem opłat za sprzedaż (które, szczerze mówiąc, płacisz bez względu na wszystko, jeśli korzystasz z czyjegoś centrum e-commerce).

Kolejna zaleta Amazon: poza tym, że jest to miejsce, do którego wiele osób już się wybiera, Amazon może obsłużyć wysyłkę, jeśli nie chcesz zrobić tego sam.

Może nie dla wszystkich, ale Amazon nie bez powodu jest największą firmą e-commerce. Z pewnością jest to opcja do rozważenia dla większości.

Możesz nauczyć się odnosić sukcesy w Amazon, postępując zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej:1 punkty

Pozycja 35: Sprzedaj w serwisie eBay

Możesz myśleć: eBay ?! To wciąż jest w pobliżu?!

Tak, wciąż jest na miejscu, a co więcej: wciąż jest niezwykle popularny. Amazon może być królem rynków cyfrowych, ale eBay to nie żart:

kupujący w serwisie eBay

Oto kolejny powód, dla którego warto rozważyć:

za darmo w serwisie eBay

Tak: w serwisie eBay można bezpłatnie wyświetlić do 50 produktów miesięcznie. Idź więcej niż 50? Wymienienie zwykle kosztuje 0,35 USD.

Porównaj to z Amazonem, którego darmowe konto pozwala wyświetlić 40 pozycji miesięcznie, i poprosi Cię o zapłatę 39,99 USD miesięcznie, jeśli chcesz sprzedać więcej niż 40 produktów.

Ponadto opłaty za sprzedaż w serwisie eBay mogą wydawać się wysokie na poziomie 10%, ale nie są wysokie w porównaniu z Amazonem. To prawda, że ​​Amazon może czasami być znacznie niższy (na przykład 6%), ale Amazon może być również znacznie wyższy (na 20%).

Co ciekawe w serwisie eBay, jeśli sprzedajesz jako osoba fizyczna, możesz to zrobić na tym samym koncie, którego używasz do kupowania rzeczy w serwisie eBay. W tym sensie sprzedaż jest mniej formalna i nieco bardziej zrelaksowana.

To powiedziawszy, pamiętaj, aby dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom, że nie zostaną oszukani. Gdy osiągniesz sukces w sprzedaży, aby zyskać reputację, będzie łatwiej, ale w międzyczasie zastanów się, w jaki sposób Twoi klienci mogą!

Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że eBay jest lepszy do sprzedawania dziwnych rzeczy, które leżą w pobliżu, ale których nie chcesz / potrzebujesz. Szczególnie rzeczy, które mogą spodobać się nabywcom niszowym lub produkty, które nie są już produkowane.

Oto przewodnik na eBayu, jak zacząć!1 punkty

Pozycja 36: Sprzedaj na Craigslist

Sprzedaż na Craigslist różni się nieco od większości innych platform tutaj. Podczas gdy Amazon oferuje OGROMNĄ przewagę, pomagając ci w wysyłce, a eBay jest ogromnym rynkiem online, Craigslist jest bardziej dopracowany.

Ludzie nie tylko sprzedają na Craigslist – próbują się też pozbyć, zatrudniają, próbują pozyskać wolontariuszy i tak dalej.

Inną główną różnicą w Craigslist jest to, że jest zorientowana na region. Podczas gdy możesz dużo wykonać pracę online, odległość między tobą a osobą, z którą się kontaktujesz, zwykle jest stosunkowo niewielka.

Spójrz na pasek po prawej:

Craigslist

Z perspektywy kogoś, kto próbuje zarabiać w Internecie, powiedziałbym, że dwa główne sposoby korzystania z Craigslist są następujące:

Po pierwsze, możesz zamieścić na nim swoje CV, umiejętności itp. I sprawdzić, czy ktoś jest zainteresowany zatrudnieniem Twoich usług.

Po drugie, i do tego tak naprawdę rozumiem, czy możesz sprzedawać dobra fizyczne na Craigslist. Craigslist jest dobry do sprzedaży przedmiotów, które odnowiłeś, naprawiłeś, przywróciłeś lub ogólnie nie używasz (jak wspomniałem wcześniej), zwłaszcza, że ​​koszty wysyłki byłyby niższe (w niektórych przypadkach możesz być w stanie dostarczyć je osobiście ).

Główną zaletą Craigslist jest to, że możesz sprzedawać różnego rodzaju przedmioty, a jeśli sprzedajesz dziwne asortymenty, masz spore szanse na znalezienie kogoś, kto zechce wydać.

Ponadto z mojego doświadczenia wynika, że ​​ludzie są bardziej wrażliwi na swoje zainteresowanie Craigslist niż na innych stronach.0 punktów

Pozycja 37: Sprzedaj na Facebooku

Być może zauważyłeś, że Facebook ma własny rynek cyfrowy. Zasadniczo zignorowałem to przez jakiś czas, aż zacząłem zdawać sobie sprawę z tego, jak solidny jest.

Jeśli jesteś sceptyczny, pomyśl o skali: w zasadzie każdy, kto ma konto na Facebooku, ma dostęp do rynku Facebooka.

Co oznacza, że ​​dostęp do niego mają ponad 2 MILIONY osób. To nie znaczy ty mają dostęp do 2 miliardów potencjalnych klientów – Facebook sortuje te rzeczy według regionu.

W tym sensie niektóre rzeczy na temat Craigslist są prawdziwe dla Facebooka – nie pozwolisz Facebookowi realizować wielu wysyłek do klientów. Zamiast tego próbujesz zachęcić przede wszystkim lokalnych nabywców.

Tak więc, podobnie jak w przypadku Craigslist, musisz być przygotowany na samodzielną wysyłkę lub dostarczenie towaru osobiście.

To powiedziawszy, masz solidną szansę na sprzedaż, ponieważ działasz w bardziej ograniczonym obszarze i nie musisz martwić się opłatami platformy.0 punktów

Pozycja 38: Sprzedawaj na innych ogólnych rynkach internetowych

Amazon, eBay, Facebook i Craigslist – to gigantyczne rynki zbytu, w których można sprzedawać praktycznie wszystko. Niedługo potem przejdę przez wiele różnych rynków zorientowanych na określone rodzaje produktów.

Ale wcześniej pozwólcie, że pokażę wam kilka innych rynków ogólnego przeznaczenia i różnych przedmiotów. Wielu z was nigdy wcześniej nie słyszało o tych stronach, co oznacza, że ​​są to zarówno dobre, jak i złe opcje.

Mercari jest popularny w porównaniu z innymi stronami z tej podlisty miejsc do sprzedaży online. To całkiem proste:

Mercari

Możesz bardzo łatwo skonfigurować, a Mercari da ci bezpłatne etykiety wysyłkowe. Oferty są bezpłatne, ale Mercari pobiera 10% prowizji od całej sprzedaży.

Jeśli korzystasz z etykiet wysyłkowych, które daje Ci Mercari, jesteś ubezpieczony do 200 USD, jeśli przedmioty zostaną zgubione lub uszkodzone podczas transportu. Możesz sprzedawać za pomocą witryny, ale jest ona naprawdę skoncentrowana na aplikacjach.

Oodle wydaje się dziwnym skrzyżowaniem Craigslist i eBay. Oodle koncentruje się na Twojej lokalizacji i jest w zasadzie reklamą ogłoszeń online (znowu jak Craigslist). W Oodle możesz sprzedawać lub handlować praktycznie wszystkim, ale musisz sam poradzić sobie ze wszystkim.

oodle

Wydaje się również, że koncentruje się na zwierzętach domowych i pojazdach. Ale hej, wszystko idzie.

Sell.com jest dość podobny do Oodle, ponieważ jest to kolejna lista ogłoszeń, która jest mniejsza niż Craigslist. Zazwyczaj kosztuje 1–3 USD, aby utworzyć aukcję czegokolwiek, ale zależy to od przedmiotu.

rynek Sell.com

Witryna jest bardzo otwarta na temat opłat za wystawienie, a po ich uiszczeniu nie będzie żadnych dodatkowych opłat. Wszystko inne jest twoje.

Kolejnym nowoczesnym, eleganckim rynkiem, na który można zajrzeć, jest VarageSale. Dokładnie tak to brzmi – wirtualna wyprzedaż w garażu. Chociaż w VarageSale możesz sprzedawać prawie wszystko, jednym kluczowym ograniczeniem jest to, że towary muszą być przyjazne dla rodziny… a administratorzy monitorują oferty, aby upewnić się!

varagesale

Jednak VarageSale jest bardzo praktyczny. Zasadniczo jesteś sam, jeśli masz problemy z kupującym. Ale drugą stroną, która jest naprawdę świetna, jest to, że VarageSale jest całkowicie darmowy. Bez opłat za aukcje, bez prowizji od sprzedaży.

Bardziej wyjątkowym jest Listia. Dzięki Listii nie zarabiasz dokładnie za to, co sprzedajesz… zarabiasz „Atrament”, punkty na miejscu, które są w zasadzie walutą Listii. Możesz wydawać atrament na inne rzeczy na Listii.

listia

Jeśli kopiesz głęboko, prawdopodobnie możesz znaleźć inne, ale są to niektóre strony, które uważam za najbardziej godne uwagi, jeśli szukasz marketów ogólnego przeznaczenia spoza wielkich nazwisk!0 punktów

Pozycja 39: Dropshipping

Wielu z was mogło nie słyszeć terminu „dropshipping”, ale założę się, że większość z was zna tę koncepcję:

Dropshipping ma miejsce, gdy handlujesz detalicznie, ale nie przechowujesz wszystkich swoich towarów w magazynie. Zamiast tego jakiś inny podmiot zajmuje się przechowywaniem i wysyłką tego, co dla ciebie sprzedajesz!

Najważniejsze korzyści to to, że nie musisz dużo inwestować w zapasy, kiedy zaczynasz działalność – na przykład nie musisz kupować magazynu. Twoje koszty ogólne mogą być znacznie niższe, co oznacza, że ​​brama do sprzedaży detalicznej jest szersza niż wcześniej.

Teraz już o tym wspominałem, kiedy mówiłem o Amazonce (oficjalnie nazywa się to realizacją Amazon).

Ale Amazon jest daleka od jedynej gry w mieście, nawet jeśli jest prawdopodobnie największą na Zachodzie. Shopify, kreator witryn e-commerce, przeznaczony jest również dla tych, którzy chcą korzystać z dropshipping.

jak działa oberlo

Z Shopify główna integracja odbywa się z firmą Oberlo. Wybierasz produkty, które chcesz sprzedać, a kiedy klient zamawia z Twojej witryny, Oberlo je wyśle.

Możesz nawet wysyłać produkty dropship z Chin za pomocą AliExpress

Większość innych twórców witryn z funkcjami e-commerce lub koszyka na zakupy ma co najmniej jedną integrację, która pomoże ci w dropshipping, nawet jeśli nie zapewniają tak dużego wsparcia, jak Shopify.

Teraz dropshipping może brzmieć zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe… i tak jest.

Nie twierdzę, że nie możesz na tym zarabiać: ludzie nie zrobiliby tego, gdyby nie było to opłacalne. Ale to nie jest tak proste, jak: „płacić niewiele narzutów, a następnie czerpać ogromne zyski”.

Przydatne zasoby:

 • Jak zarobiłem 178 492 $ w ciągu trzech miesięcy dzięki dropshipping1 punkty

Pozycja 40: Kup / sprzedaj na Flippa

Nie słyszałeś o Flippie? W porządku.

Flippa jest w zasadzie miejscem do kupowania lub sprzedawania firm internetowych.

Flippa

Być może zastanawiasz się, ile osób faktycznie kupuje na Flippa. W tej chwili liczba ta wynosi gdzieś na północ od 120 000 kupujących.

To może nie brzmieć dużo, biorąc pod uwagę skalę Internetu i rynków internetowych. Ale oto rzecz:

Kupujący Flippa

Ponad 120 000 kupujących ma łącznie ponad miliard dostępnych środków, a liczba kupujących rośnie o kilka tysięcy każdego miesiąca. Pieniądze są więc absolutnie gotowe, aby kupić wyhodowaną witrynę firmy.

Najtrudniejsze jest oczywiście to, że musisz już mieć firmę online, aby sprzedać firmę online. To może nie dotyczyć wielu z was, ale nie zniechęcaj się… ponieważ nadal może dotyczyć więcej niż myślisz.

Cóż, na Flippie, zamiast po prostu porzucić swoje przedsiębiorstwo, możesz zarobić pieniądze, sprzedając je komuś (kto z kolei może dalej rozwijać Twój biznes).

Możesz nawet kupować strony internetowe / aplikacje od Flippy i zarabiać przyzwoite pieniądze. Tak właśnie zrobił Priyadarshan Joshi, kiedy kupił istniejącą aplikację Mac o nazwie SplitScreen od Flippy za jedyne 1000 USD i zarobił na niej ponad 60 000 USD.

Flippa zapewnia wiele wsparcia, więc nie jesteś sam: ważne jest, aby Flippa pomógł ci docenić swoją firmę i dopasował cię do kupujących. Podobnie jak w przypadku wielu innych platform internetowych, Twoja transakcja jest bezpieczniejsza, gdy korzystasz z Flippy.

Przydatne zasoby:

 • Przeczytaj niektóre historie sukcesu Flippy0 punktów

Pozycja 41: Sprzedaż detaliczna na Bonanza

Bonanza to rynek cyfrowy, który jest dobrze przyjęty, ale nie ogromny. Jak dobrze przyjęty?

ecommerceBytes

Jest doceniany nie bez powodu. Teraz, jeśli chodzi o to, czym jest Bonanza, najlepiej jest być prostym: jest to rynek prawie wszystkich rodzajów dóbr fizycznych. Jednak naprawdę wyróżnia się jako miejsce do kupowania rzeczy osobistych, takich jak ubrania, sprzęt itp.

Kilka ważnych kwalifikacji: Bonanza nie jest wysyłana dla Ciebie – wszystko odbywa się między Tobą a kupującym. Więc po co używać go na jakiejkolwiek innej platformie / rynku?

Cóż, niektórzy twierdzą, że Bonanza ma lepsze wsparcie, choć myślę, że ciężko jest uzyskać obiektywne porównanie między nim a większymi konkurentami. I chociaż Bonanza może nie zostać dostarczona dla Ciebie, usprawnia proces od końca i pomaga w wydajnych etykietach wysyłkowych.

Ponadto Bonanza integruje się z innymi platformami handlowymi i jest to jedna z najlepszych funkcji tego. Nie musisz konfigurować wszystkiego od nowa, po prostu zsynchronizuj inne sklepy… to duża zaleta.0 punktów

Pozycja 42: Sprzedaj swoje produkty modowe na Tradesy

Tradesy jest bardzo podobny do Depop i technicznie nie ma prawie żadnych różnic w tym, co możesz sprzedać, ale bardziej skupia się na modzie i produktach wysokiej jakości niż Depop.

tradesy

Jednak Tradesy nadal ma podobny klimat „sprzedaj z szafy”.

Marka Tradesy jest bardzo wyraźna:

jak działa tradesy

Kupuj lub sprzedawaj skutecznie. To w zasadzie to.

Cena, którą widzi kupujący, obejmuje koszty wysyłki. Twoje etykiety wysyłkowe są bezpłatne, a nawet możesz otrzymać bezpłatny zestaw wysyłkowy Tradesy, aby mieć pewność, że możesz bezpiecznie wysłać towar.

Niestety, jeśli chodzi o opłaty, Tradesy jest bardziej stromy niż Depop. Obecnie Tradesy utrzymuje 19,8% prowizji, więc chociaż możesz ustawić własne ceny, aby to zrekompensować, zawsze zabierasz do domu 80% pełnej ceny.

Ale hej! Ludzie korzystający z Tradesy są przyzwyczajeni do kupowania droższych produktów i zawsze możesz obniżyć cenę, jeśli ludzie nie wydają się zainteresowani. Ostatecznie klienci nadal oszczędzają w porównaniu do zakupu produktów z pierwszej ręki.0 punktów

Pozycja 43: Sprzedaj na RealReal

RealReal ma bardziej szczegółowy cel niż Depop i Tradesy. Ma na celu odsprzedaż dóbr luksusowych. Oczywiście oznacza to, że pasek jest wyższy dla tego, co możesz sprzedać i co możesz zrobić w sprzedaży.

RealReal

Tak więc RealReal ma wyższe standardy w zakresie tego, co akceptuje niż większość innych miejsc – rzeczy muszą być co najmniej w dobrym stanie, od niektórych marek i w pewnych granicach towarów do noszenia.

Możesz otrzymać płatność bezpośrednią wpłatą, czekiem wysłanym pocztą lub kredytem na stronie (który zarabia dodatkowo 5%). Możesz zachować do 85% ceny sprzedaży swoich produktów, ale nie jesteś gwarantowane tę cenę, więc bądź ostrożny.

Jedną z interesujących rzeczy w RealReal jest to, że stara się sprzedać Twój przedmiot po najwyższej cenie, jaką jest wart w ciągu 30 dni. Mają zespół prawdziwych ludzi, którzy oceniają to, co publikujesz, aby je uwierzytelnić i odpowiednio wycenić.

Zalety RealReal

Sposób, w jaki RealReal opisuje siebie, nie jest niedokładny. Fakt, że poprzeczka do produktów jest wyższa, naprawdę oznacza tylko, że platforma chce odgrywać większą rolę w badaniu sprzedawców, więc masz mniej do zrobienia niż na bardziej konwencjonalnym rynku.

Zastanów się nad tym: jeśli sprzedałeś towary luksusowe w innym miejscu, potencjalni nabywcy byliby bardziej sceptyczni i musiałbyś wykonać więcej pracy, aby upewnić się, że Twój przedmiot jest odpowiednio wyceniony i nadaje się do użytku.

RealReal to całkiem niezła okazja, jeśli zamierzasz sprzedawać używane przedmioty luksusowe.0 punktów

Pozycja 44: Sprzedawaj niszową sztukę, przedmioty kolekcjonerskie i dzieła rzemieślnicze na Ruby Lane

Ruby Lane jest jedną z tych firm, które są znane na tyle, że wiele osób o nim słyszało, ale nie na tyle, by większość z nich wiedziała znacznie więcej niż sama nazwa.

Ruby Lane to rynek antyków, zabytkowych przedmiotów kolekcjonerskich, dzieł sztuki, biżuterii itp., A także największy rynek takich towarów. Istnieje ponad 2500 właścicieli sklepów, ponad milion odwiedzających miesięcznie i ponad 15 milionów produktów.

Teraz, jeśli wierzyć liczbom, wydawałoby się, że sprzedawcy Ruby Lane konsekwentnie zarabiają na sprzedaży. Ruby Lane jest wysoko oceniany przez sprzedawców… więc możesz się zastanawiać, jak wyróżniają się jego opłaty.

Ruby Lane jest trochę bardziej skomplikowany – nie ma opłat prowizyjnych, plus jednorazowa opłata w wysokości 0,19 USD za wystawienie przedmiotu, jednorazowa opłata konfiguracyjna 100 USD, a następnie opłaty konserwacyjne (tj. Opłaty platformy), które są różne według liczby sprzedawanych przedmiotów.

Jeśli podasz 80 pozycji lub mniej, będzie to 69 USD miesięcznie. Jeśli wymienisz 81-150 przedmiotów, będzie to 0,30 $ za sztukę. Zmniejsza się to, gdy sprzedajesz więcej przedmiotów, więc gdy sprzedajesz więcej niż 1 001 przedmiotów, płacisz 0,01 USD za przedmiot. Możesz zobaczyć szczegóły tutaj.

Oto jak Ruby Lane porównuje poziom wejścia / najmniejszy sklep z innymi platformami:

Ruby Lane

Załóżmy, że zarabiasz 5000 USD (zamiast 2000 USD, jak pokazano na wykresie), ale nadal mieścisz się w limicie 80 pozycji:

Opłata byłaby taka sama, jak gdybyś sprzedał 2000 przedmiotów. Na każdej innej platformie naliczany byłby stały procent tego, co robisz, niewiele na liście.

Więc jeśli uważasz, że możesz zarobić dużo pieniędzy w ramach limitu 80 pozycji, Ruby Lane byłaby świetną opcją.0 punktów

Pozycja 45: Sprzedaj w MoreCommerce

Być może nie słyszałeś o MoreCommerce. Prawdopodobnie słyszałeś jednak o Alibaba – chińskim giganta handlu elektronicznego.

MoreCommerce jest spółką zależną od Alibaba i robi coś interesującego: w gruncie rzeczy jest nie tyle rynkiem, co portalem do wielu różnych rynków.

MoreCommerce

Więc te wszystkie rynki, które odwiedziłem? Dostęp do wielu z nich można uzyskać za pośrednictwem MoreCommerce.

Szczerze mówiąc, jest to bardziej skomplikowane i skomplikowane rozwiązanie, którego wielu z was szuka. Jest to lepsze dla bardziej znanych firm działających w handlu detalicznym, i nie można wyłącznie dropship.

Dodatkowo opłaty są wysokie: mówimy o 15% opłat transakcyjnych (zwykle) za zamówienia plus abonament.

Ale dla niektórych z was warto sprawdzić wyłącznie operację wielokanałową. Nie wspominając o tym, że MoreCommerce wiąże się z kolejnym elementem, o którym chcę porozmawiać…0 punktów

Pozycja 46: Sprzedaj biżuterię na OpenSky

OpenSky to internetowy sklep z biżuterią, który istnieje od 2009 roku. Alibaba nabyła OpenSky oraz niektóre inne rynki i strony internetowe założone przez podobnych ludzi, i przyłączyła się do platformy MoreCommerce, o której właśnie mówiłem.

Dlaczego więc mówić o OpenSky?

Cóż, OpenSky jest nadal własnym rynkiem. Z punktu widzenia klienta MoreCommerce tak naprawdę nie wchodzi w grę. Powodem, dla którego postawiłem MoreCommerce przed OpenSky, jest to, że jeśli chcesz sprzedawać na OpenSky, to ty potrzeba zarejestrować się w MoreCommerce.

Jeśli chcesz wiedzieć cokolwiek na temat opłat konfiguracyjnych, limitów list itp., Musisz zapoznać się z MoreCommerce:

morecommerce opensky

Ceny różnią się – jeden rodzaj abonamentu zaczyna się od 32 USD miesięcznie, a drugi od 29,95 USD. Wraz z tym otrzymujesz różne warianty dostępu do wielu platform handlowych i tak dalej.

Jasną stroną jest to, że w przeważającej części otrzymujesz nieograniczoną liczbę ofert, kanałów, zamówień i wsparcie ekspertów, nawet z poziomu subskrypcji podstawowej.

Podejrzewam więc, że wiele osób nie uważa, że ​​warto sprzedawać na OpenSky – ale dla niektórych osób może to być świetny rynek. Pamiętaj, że będziesz przechodzić przez MoreCommerce, aby sprzedawać w OpenSky.1 punkty

Pozycja 47: Sprzedaż książek

Teraz zajmę się popularnymi miejscami sprzedaży książek online. Jak można się było spodziewać, możesz sprzedawać książki na innych platformach, ale te strony będą szczególnie dobrym rozwiązaniem dla niektórych z was.

Onto BookScouter: jest to strona przede wszystkim w celu ustalenia wartości używanych podręczników (choć zwykle robi to każda inna książka). To całkiem proste:

boolscouter

Sprawdzasz numer ISBN swojej książki, a BookScouter przeszuka wiele witryn i rynków, aby znaleźć ceny, za które jest sprzedawana.

Podaje numer ISBN w każdej witrynie (co musisz zrobić, jeśli sprzedałeś je w witrynie), co pozwala uzyskać ceny lub przynajmniej zgadywać. Spoglądasz na szereg ofert i sam decydujesz, gdzie chcesz sprzedawać swoje książki.

Limity? Niektóre starsze książki nie mają numeru ISBN, a BookScouter nie będzie z nimi bardzo pomocny. Wyklucza to również niektóre antyczne lub rzadkie wydania, ale nic nie szkodzi – trzeba by trochę dopracować, aby je docenić. W przypadku książek o rzadkich edycjach możesz w każdym razie sprzedać je na RubyLane (wspomniane wcześniej)

Teraz, w przypadku witryn, które faktycznie dostaną gotówkę bezpośrednio:

AbeBooks to renomowany internetowy rynek książek. Kiedy byłem studentem, kupiłem tam nawet książki na zajęcia.

abebooks.com

Książki sprzedawane w ofercie AbeBooks – w przeważającej części prawie każda książka jest dobra – ale szczególny nacisk kładzie się na rzadsze książki i książki niezależnych wydawców.

AbeBooks obciąży Cię jako sprzedawcę na trzy główne sposoby: miesięczna opłata abonamentowa, która jest warstwową opłatą zależną od liczby posiadanych ofert; prowizja od sprzedaży; oraz opłaty za obsługę / transakcje dostawcy usług płatniczych.

Cena subskrypcji? To zaczyna się od 25 $ miesięcznie i do 500 ofert. 37 USD miesięcznie pozwoli ci wymienić 4000 rzeczy. Robi się dość wysoko, z maksimum 500 $ miesięcznie dla ponad 500 000 ofert.

Zajmiesz się wysyłką na własną rękę, ale AbeBooks ma oprogramowanie do zarządzania zapasami, które może ci pomóc, i może zostać zintegrowane z innym oprogramowaniem do zarządzania zapasami.

AbeBooks

Jeśli masz tylko kilka książek do sprzedania, miesięczne opłaty subskrypcyjne i prowizyjne oznaczają, że AbeBooks prawdopodobnie nie jest tego wart. Ale chodzi o to, że AbeBooks oferuje również coś dla mniejszych sprzedawców:

Usługa wykupu książek jest świadczona dzięki współpracy między TextbookRush.com i AbeBooks. To jest specjalnie na odkup mały liczba używanych książek.

ValoreBooks to kolejne miejsce, w którym możesz sprzedawać używane lub wcześniej posiadane książki. To nie jest rynek, ale strona skupu.

Jedną z dużych zalet jest to, że jest to bardzo proste:

Przewaga Abebooks

Możesz wysłać swoje wykupy za darmo, co jest dużą premią, jeśli nie osiągasz wysokiego zysku.

Tutaj możesz sprawdzić niektóre wymagania dotyczące odsprzedaży książek, ale dotyczy to przede wszystkim jakości, a nie rodzaju książki.

Oprócz prostoty i bezpłatnej wysyłki istnieje jeszcze jedna dodatkowa korzyść: ValoreBooks postara się zaoferować najlepszą możliwą cenę, a jeśli znajdziesz lepszą cenę w innym miejscu, dopasują to jeśli dasz im znać!0 punktów

Pozycja 48: Sprzedaj swoją elektronikę (ogólnie)

Sprzedaż elektroniki to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. W końcu elektronika jest szeroko stosowana, ale ma też poważny problem:

Są drogie. Pomyśl o tym – wiele osób czyta i prawie każdy ma smartfona. Ale większość ludzi może sobie pozwolić na dobrą, wysokiej klasy książkę, jeśli kupi ją od czasu do czasu, a wiele osób ma trudności z uzyskaniem nawet telefonów ze średniej półki.

Jeśli nie jesteś entuzjastą najnowszych technologii, zakup najnowszego modelu po prostu nie jest tego wart dla większości ludzi. To prawda, że ​​wiele osób ma plany płatności za drogie telefony, a nawet tablety, ale wiele osób kupuje także telefony, a następnie dodaje karty SIM.

Chodzi mi o to, że wiele osób jest zainteresowanych kupowaniem telefonów przez Internet, a tutaj masz dużą szansę. I oczywiście nie są to tylko telefony, ale wszelkiego rodzaju elektronika – tablety, komputery, aparaty fotograficzne, telewizory i różne inteligentne urządzenia.

Jeśli masz stary telefon, którego nie używasz, ale nadal jest w dobrym stanie – świetnie, możesz go sprzedać! Jeśli masz umiejętności odnawiania lub naprawy telefonów, to świetnie, możesz sprzedać odnowiony telefon!

Najlepszymi stronami do tego są zwykli podejrzani, główne rynki internetowe: eBay i Amazon. Craigslist i Facebook, mniej. Jest kilka mniejszych, skoncentrowanych na technologii platform handlowych, do których za chwilę przyjdę.

Jeśli nie dotyczy to Ciebie, nie martw się: możesz odsprzedać telefon grupie, która go naprawi / odnowi.

Obejmuje to niektóre opcje, które zamierzam omówić: Gazela, BuyBackBoss i OC BuyBack.

Nie martw się, nie zostawię Ci „sprzedaży elektroniki to wypróbowany i przetestowany sposób zarabiania pieniędzy w Internecie”.

Ale spędzę kilka następnych przedmiotów na omówieniu niektórych konkretnych sposobów sprzedaży technologii online, co oznacza witryny z technologiami i elektroniką, które mogą zaoferować ci określone korzyści.

Począwszy od nas:1 punkty

Pozycja 49: Sprzedaj elektronikę w Swappa

Jest to oddzielone od poprzedniego przedmiotu, ponieważ w takim przypadku będziesz sprzedawać na rynek, nie sprzedając swojej technologii do Strona.

Teraz Swappa jest bardziej otwarta na to, co możesz zaoferować niż Gazelle:

swappa

Główną różnicą jest to, że w przeciwieństwie do Gazelle, nie odsprzedajesz Swappy. Używasz Swappa jako giełdy do sprzedaży swojej technologii.

W związku z tym jesteś gotowy do wysyłki, ale nie ma opłat za sprzedaż. Co jest GŁÓWNĄ premią.

Biorąc to pod uwagę, Swappa ma fajną funkcję o nazwie Swappa Local. Oznacza to, że możesz sprzedawać w określonym obszarze metra, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Dostępnych jest wiele miast z różnymi ofertami – Charlotte, NC, jest najniższa z 32 ofert, a Seattle-Tacoma jest największym z 863 ofertami.

Jestem pod wrażeniem liczby miast korzystających z Swappa, więc nie zakładaj, że Twojego obszaru metra nie ma na liście lub że raczej nie będziesz sprzedawać za pomocą Swappa Local.1 punkty

Pozycja 50: Sprzedaj na digiCircle jako alternatywę dla Swappa

Podobnie jak Swappa, digiCircle jest NAJWYŻSZYM rynkiem zbytu na Twoją technologię. Ale MOŻESZ również odsprzedać bezpośrednio do digiCircle.

Tak, wygląda trochę jak stara szkoła:

koło digi

Ale ma nowoczesne funkcje.

Tak jak powiedziałem, digiCircle oferuje usługi dropshipping dla sprzedawców, co odróżnia go od Swappy. Ale zwykle, aby zakwalifikować się do dropshipping, musisz już zarobić 3000 $ na sprzedaży w witrynie.

Jeśli chodzi o sprzedaż do digiCircle, istnieje kilka innych wymagań poza tym, że twoja technika jest w dobrym stanie i ma wszystkie niezbędne akcesoria. Jeśli wartość urządzenia przekroczy 50 USD, otrzymasz bezpłatną wysyłkę!0 punktów

Pozycja 51: Sprzedaj DVD (i gry i tak, nawet płyty CD) na Decluttr

Tak, jest to rodzaj rzeczy, którą możesz sprzedać, a nie konkretny rynek do sprzedaży. Cóż, DVD są trochę skomplikowane. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że ludzie w dzisiejszych czasach przesyłają strumieniowo, nawet jeśli DVD są nadal często używane.

Prawdopodobnie spodziewasz się, podobnie jak ja, że ​​wykorzystanie DVD zmniejszy się w nadchodzących latach, ponieważ oglądanie w Internecie ma jeszcze większy priorytet.

Dlaczego więc sugeruję, abyś sprzedawał DVD online za pieniądze?

Prosty: ponieważ ludzie nadal je kupują. Jeśli już, to fakt, że użycie DVD prawdopodobnie się zmniejszy, oznacza, że ​​jest to najlepszy czas, aby je sprzedać, podczas gdy nadal będą zarabiać przyzwoite pieniądze.

Chociaż osobiście polecam trzymać na specjalnych dyskach DVD, abyś mógł je później sprzedawać po wysokich cenach. Ale to będzie dużo później.

Na razie możesz sprzedawać płyty DVD w rozsądnych cenach Decluttr. Działa tak samo, jak sprzedaż książek i technologia współpracuje z innymi witrynami, które ci pokazałem – wprowadź kod kreskowy, uzyskaj wycenę z witryny, a następnie wyślij za darmo do nich.

Możesz także sprzedawać swoje gry wideo (jeśli są na dyskach) i płyty CD.0 punktów

Pozycja 52: Sprzedaj swoje rzemiosło na Etsy

Prawie na pewno słyszałeś o Etsy. Etsy jest tak popularny, że istnieje spora szansa, że ​​go wykorzystałeś. Ale mimo to pozwól mi przejść do podstaw:

Etsy jest rynkiem dla przedmiotów wykonanych ręcznie lub w stylu vintage. To oczywiście kończy się na szerokiej gamie przedmiotów, ale ogólnie ludzie sprzedają ubrania, modne akcesoria, sztukę i meble.

Jeśli sprzedajesz rzeczy, które mogłyby być sprzedawane na Etsy, ale tak naprawdę wcześniej nie traktowałeś poważnie pomysłu sprzedaży na Etsy, być może niektóre z tych liczb zmienią zdanie:

Etsy ma ponad 33 MILIONÓW nabywców, aw 2017 r. Wydali ponad 3 MILIONY dolarów. To może wydawać się małe w porównaniu do gigantów takich jak Amazon, ale wciąż jest ogromne w porównaniu do wielu konkurentów Etsy.

Najlepsza dla mnie liczba to to, że Etsy ma ponad 1,8 miliona sprzedawców. To ogromna liczba sprzedawców dla witryn, które nie znajdują się na tym samym poziomie, co Amazon czy eBay.

Moim zdaniem Etsy trafia w dobry punkt: jest wystarczająco duży, aby wszyscy o nim słyszeli i można uzyskać sprzedaż. Jest też trochę bardziej skoncentrowany niż sklep internetowy, taki jak Amazon, więc twoje rzeczy wciąż mają duże szanse na sprzedaż.

Teraz dla rzeczy, które chcesz wiedzieć … oto jak działają opłaty:

Opłata transakcyjna w wysokości 5% nie jest idealna, ale nie jest najgorsza pod żadnym względem wyobraźni. Opłata za wpis w wysokości 0,20 USD również nie jest zła.

Dostępna jest opcja konta „Plus”, która kosztuje dodatkowe 10 USD miesięcznie i zawiera dodatkowe narzędzia (między innymi uzyskanie niestandardowej domeny i lepsze narzędzia dostosowywania).

Jeśli jesteś małym sprzedawcą, który może oferować wyroby ręcznie robione, dzieła rzemieślnicze lub produkty vintage, Etsy nie jest żartem. Jest powód, dla którego jest tak popularny. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj.

Przydatne zasoby:

 • Historie sukcesu Etsy0 punktów

Pozycja 53: Sprzedaj swoją muzykę

Jedną z rzeczy, które Internet zrewolucjonizował, jest muzyka: w dzisiejszych czasach ludzie mogą słuchać muzyki w niezwykle przystępnej cenie. Tak czy inaczej, większość ludzi może słuchać większości piosenek, które lubią za darmo.

Może to być świetne dla konsumenta, ale ma także oczywiste wady, jeśli jesteś muzykiem. Już teraz masz obowiązek pojawienia się na zatłoczonym polu, a teraz musisz konkurować z darmową muzyką?

Nie udaję, że to łatwe, ale tam sposoby sprzedawania muzyki online. W rzeczywistości istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na muzyce online.

Jednym ze sposobów jest zwrócenie się do kibiców o przekazanie darowizny lub przekazanie niewielkiej kwoty na platformie finansowania społecznościowego. Nie będę tu o tym mówić, ale dojdę do tego później na tej liście – bądźcie czujni!

Jest też SoundCloud… ale powiem o tym wraz z YouTube i innymi serwisami społecznościowymi, więc bądźcie czujni.

Teraz wymieniam je przede wszystkim dlatego, że możesz ich używać w koordynacji ze swoim własnym sklepem muzycznym. Prawdopodobnie będziesz chciał promować swoją muzykę na różnych platformach.

Możesz mieć własną stronę internetową, która umożliwia płatne pobieranie niektórych utworów. Ale możesz utrzymywać stronę SoundCloud i zintegrować ją ze swoją witryną, aby ludzie mogli uzyskać bardzo solidną próbkę Twojej pracy, zanim zdecydują się zapłacić za nią więcej.

Teraz, gdy już wcześniej wspomniałem o utworzeniu witryny e-commerce, rozmawiałem o niej i będę o niej mówił na tej liście. Sprzedaż na czołowych platformach różni się od posiadania własnego sklepu, więc iTunes otrzyma własną sekcję.

Chcę rzucić światło na Bandcamp: wypełnia świetne miejsce, ponieważ pozwala muzykom nie tylko sprzedawać swoją muzykę na stronie, ale także zarządzać własnymi sklepami na stronie. Ponadto Bandcamp jest nadal wystarczająco popularny, aby przyciągać ludzi, którzy chcą tylko słuchać muzyki, więc nie zabierasz fanów na nieznane terytorium.

Jak popularne Spójrz na to:

bandcamp

Zgadza się. Tylko w ostatnim miesiącu artystom wypłacono 8 milionów dolarów za pośrednictwem Bandcamp.

Powodem, dla którego sugeruję Bandcamp, jest to, że wymaga o wiele mniej konfiguracji niż tworzenie własnej strony internetowej i jest o wiele łatwiejszy dla słuchaczy.

Jest również mniej skomplikowany niż Apple i pozwala zachować więcej muzyki – a ponadto jest bardziej przyjazny dla fanów.

Możesz kontrolować praktycznie wszystko w swoim sklepie Bandcamp. Możesz wybrać ceny, do których chcesz sięgnąć po swoje utwory i albumy, i zmieniać je w dowolnym momencie.

Oto niezła zaleta: możesz ustawić MINIMUM zakupu … i mnóstwo czasu, fani przekroczą minimum, aby wyrazić poparcie.

Tak więc podsumowanie sprzedaży muzyki za pośrednictwem własnego sklepu: oprócz samodzielnego tworzenia strony internetowej, Bandcamp jest jedną z najlepszych opcji (w niektórych przypadkach może być lepsza konfiguracja własnej strony).

Teraz powiem więcej o sprzedaży na dużych platformach do odtwarzania muzyki:1 punkty

Pozycja 54: Sprzedaj swoją muzykę samodzielnie przez Apple lub Amazon

Podkreślę raz jeszcze: używając tych opcji nie zarządzasz dokładnie własnym sklepem. To ważne rozróżnienie między tymi trzema a BandCamp lub posiadaniem własnej witryny.

Ale nadal dostajesz rodzaj quasi-sklepu. Więc jest jeszcze trochę niezależności – spójrzmy.

W Apple będziesz używać iTunes Connect. Musisz złożyć wniosek i mieć ważny identyfikator Apple ID, ale przyjęcie go nie jest trudne.

itunes connect

Podczas korzystania z iTunes musisz wyceniać swoje albumy i single według określonych poziomów cenowych, które zostały już ustalone. Poziomy różnią się w zależności od lokalizacji, ale zawsze są co najmniej trzy: tył, środek i przód.

Powrót ma najniższe ceny, Front ma najwięcej, a Mid ma… zgadłeś, środek! Możesz wybierać spośród dostępnych poziomów cen w swoim kraju, ale jeśli tego nie zrobisz, iTunes użyje ustawienia domyślnego (zwykle środkowego).

Teraz zanim zapytasz: tak, iTunes się zamyka. Część muzyczna przejdzie do Apple Music, ale iTunes Connect nadal będzie miejscem, w którym możesz zarządzać swoimi utworami.

Dzięki Amazonowi jest to prostsze. Pamiętasz, jak mówiłem o sprzedaży na Amazon? Zasadniczo to samo.

Amazon ma jednak kilka dodatkowych programów dla sprzedawców muzyki. Jednym z nich jest Zaleta: chodzi przede wszystkim o pomoc niezależnym artystom w sprzedaży płyt CD.

Drugim jest CreateSpace: to firma wydawnicza, która połączyła się z Kindle Direct Publishing (o której opowiem za chwilę), ale nadal zachowuje muzykę i dźwięk.

Należy jednak pamiętać o istotnym rozróżnieniu: istnieje różnica między udostępnieniem Twojej muzyki w usłudze Amazon Music (która jest odpowiednikiem Apple Music, Google Play Music, Spotify itp.) A samodzielną sprzedażą własnej muzyki jako sprzedawca w sklepie Amazon.

W tym drugim masz większą kontrolę. W tym pierwszym… prawdopodobnie będziesz potrzebować dystrybutora. To samo dotyczy Muzyki Google Play. Przejdźmy do następnego elementu:0 punktów

Pozycja 55: Zarabiaj na dużych platformach muzycznych, korzystając z dystrybutorów

Sprzedaż za pośrednictwem Apple Music / iTunes lub Amazon Music jest trudna, jeśli jesteś małym, niezależnym artystą. Więc wiesz, co robi większość ludzi?

Używają pośrednika. Istnieje garstka renomowanych dystrybutorów / witryn pośrednich zaprojektowanych w celu ułatwienia małym i niezależnym artystom sprzedaży na głównych platformach – bez nich jest to bardzo trudne.

Największym może być TuneCore:

tunecore

Wystarczy, że prześlesz do TuneCore i wybierzesz wszystkie platformy, na których chcesz udostępnić swoje rzeczy. Wszystkie pieniądze zarobione przez te platformy trafią na twoje konto TuneCore, z którego możesz wypłacić.

TuneCore nie pobiera żadnego procentu przychodów ze sprzedaży lub strumieniowania, dlatego jest to tak świetna opcja.

ReverbNation jest konkurentem, który również nie przejmie żadnych twoich praw ani opłat licencyjnych, i dystrybuuje również na główne platformy. To samo dotyczy Ditto Music i CD Baby.

pogłostak samocdbaby

Istnieją pewne różnice między tymi dystrybutorami, ale w większości działają one w ten sam sposób. Możesz zachować wszystko, co stworzysz, i możesz dystrybuować je na dowolną platformę, którą chcesz.

Zazwyczaj istnieją różne poziomy cenowe, na które można się zapisać. Ditto Music ma poziomy w skali roku i liczbę artystów: 19 USD rocznie za nieograniczoną dystrybucję dla jednego artysty, 29 USD rocznie dla 2 artystów itp..

ReverbNation ma bezpłatną opcję, która nie pozwala na dystrybucję, ale opcja Premium za 19,95 USD miesięcznie obejmie dystrybucję (i wiele więcej – nie koncentruje się wyłącznie na dystrybucji).

Rozważ więc swoje opcje, ale bardziej prawdopodobne jest, że potrzebujesz dystrybutora, jeśli chcesz dostać się do Amazon, Google Play, Spotify i innych.0 punktów

Pozycja 56: Sprzedawaj ebooki w Amazon

Wiele osób sprzedaje e-booki na Amazon, a to dlatego, że może Ci się to bardzo dobrze udać.

Jednym z powodów, dla których ludzie to robią, jest to, że jest to łatwe: nie musisz szukać agenta i poprosić wydawnictwa, aby zaakceptowało twój manuskrypt. Musisz tylko coś napisać, umieścić na Amazon i zachęcić ludzi do przeczytania.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że wiele osób sprzedaje e-booki za darmo w Amazon – to strategia, na której tak naprawdę nie zamierzam się skupiać, ale zasadniczo dotyczy promocji blogów / witryn.

Jeśli chcesz sprzedać e-booka na Amazon zamiast korzystać z e-booka Amazon w celach promocyjnych, musisz zrobić coś inaczej.

Biorąc to pod uwagę, oto dlaczego sprzedaż ebooka na Amazon może być dla Ciebie właściwym rozwiązaniem…

Po pierwsze, jest bezpłatny.

Po drugie, szybko trafia na rynek – publikacja może potrwać kilka minut, a Twój ebook pojawi się w sklepie za dzień lub dwa.

Zarobisz do 70% sprzedaży do klientów w większości głównych krajów, co może nie być idealne, ale znowu wydajność jest ważnym czynnikiem.

Do licha, możesz nawet zdecydować się na wydrukowanie go w programie. Możesz dowiedzieć się więcej o Kindle Direct Publishing tutaj.

Teraz wiele osób uważa, że ​​nie ma cierpliwości ani energii, aby napisać książkę, nawet jeśli wybraliby drogę wydawniczą.

Ale jeśli masz już dużo materiałów pisanych na określony temat, zdziwisz się, jak łatwo możesz połączyć wszystko i przekształcić je w ebook.

To jest szczególnie prawdziwe dla osób prowadzących blogi. W końcu Twój blog najprawdopodobniej dotyczy określonego tematu – po prostu wybierz ulubione posty po dobrym portfolio, połącz je podczas edycji, aby zachować spójność i boom.

Dzięki KDP skala Amazon jest główną atrakcją. Możesz wycenić swój ebook na niski, bardzo niski, do tego stopnia, że ​​kupiłoby go wiele osób, ponieważ „dlaczego nie?”

A jeśli kupi go wiele osób… cóż, nie musisz mi mówić, że to dobrze!

Przydatne zasoby:

 • Mark Dawson, który podobno Amazon płaci rocznie 450000 dolarów za swoje ebooki, prowadzi bezpłatny kurs samodzielnej publikacji na Youtube dla wszystkich autorów.

formuła publikowania na youtube0 punktów

Pozycja 57: Sprzedawaj ebooki na Blurb

Kindle Direct Publishing jest zdecydowanie najpopularniejszą platformą do samodzielnego publikowania w ogóle, a na pewno także do e-booków.

Innym popularnym konkurentem jest Blurb. Głównym celem Blurb jest umożliwienie ludziom tworzenia e-booków i czasopism. Możesz także użyć Blurb do tworzenia fizycznych książek, ale najczęściej używa się go w dwóch poprzednich.

nota wydawnicza

Blurb ma nawet darmowe oprogramowanie, które pomoże Ci stworzyć książkę lub czasopismo, w tym szablony i samouczki na temat korzystania z narzędzi.

Chociaż to prawda, że ​​Blurb konkuruje z Kindle Direct Publishing, zyskał również szerokie zastosowanie ze względu na łatwą integrację z Amazon. Możesz utworzyć książkę na Blurb, przesłać ją na Blurb, a następnie opublikować w Amazon, tak jakbyś korzystał z Amazon bezpośrednio.

Co więcej, Blurb jest zintegrowany z Apple iBooks i Barnes & Szlachetne ebooki. Popularnie Blurb ma własną księgarnię.

To powszechny widok: mali i niezależni twórcy wysyłają linki Blurb do swoich obserwujących, którzy będą mogli kupić ebook, jeśli chcą.0 punktów

Pozycja 58: Sprzedaj swoje obrazy (lub inne dzieła sztuki wizualnej)

Jeśli malujesz lub jesteś artystą wizualnym, lepiej uwierzyć, że w Internecie są miejsca, w których możesz zarabiać pieniądze.

Jednym z powszechnych miejsc, w których artyści sprzedają online, jest Etsy, z oczywistych powodów. Ale to nie jedyny sposób na zrobienie tego.

Sztuka Saatchi jest jednym z najpopularniejszych rynków oryginalnej sztuki wizualnej. W przypadku witryny poświęconej wyłącznie sprzedaży ORYGINALNYCH elementów uzyskują one duży ruch:

sztuka saatchi

To, co możesz zatrzymać, jest wprawdzie sztywne: 65% każdego kawałka. Dobrą wiadomością jest to, że jest bardzo niewiele opłat i Saatchi zajmie się wysyłką.

Inną opcją jest Artfinder, który ma ponad 500 000 odbiorców. Twoja obniżka wyniesie około 67% … chociaż znowu, opłaty są niższe.

Możesz być zdenerwowany dużymi cięciami, jakie podejmują te strony, ale mam surowe wiadomości: po pierwsze, inne witryny robią jeszcze większe cięcia. Po drugie, to tylko część walki ze sprzedażą sztuki wizualnej.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nadal możesz wziąć sprawy w swoje ręce, a nie chodzi mi tylko o Etsy lub eBay. Możesz także stworzyć własną stronę internetową, ponieważ większość hostów i twórców stron ma funkcje e-commerce dla niektórych planów.

Lub możesz po prostu użyć narzędzia do tworzenia witryn e-commerce, takiego jak Shopify lub BigCommerce.

Być może zastanawiasz się, dlaczego nie wspomniałem o witrynach, o których słyszałeś. Zaraz do nich dotrę:1 punkty

Pozycja 59: Sprzedaj wydruki swojej sztuki lub zdjęć

Widzisz, to jest główny punkt rozróżnienia: sprzedaż oryginalnego dzieła sztuki w porównaniu ze sprzedażą obrazu dzieła. Czasami oznacza to to samo, ale Internet coraz bardziej podkreśla różnicę.

Poprzedni przedmiot dotyczył raczej sprzedaży oryginalnych dzieł sztuki. Jednak w zależności od medium masz dużą szansę przekształcić swoje dzieła sztuki w coś, co można sprzedać więcej niż jeden raz.

Redbubble to jedna z najbardziej znanych stron tego typu. Redbubble zajmie się drukowaniem i wysyłką za Ciebie, więc jeśli zdecydujesz, w jaki sposób chcesz, aby twoja sztuka była drukowana (lub koszulki, plakaty itp.), Dobrze jest iść.

redbubble

Mają unikalną funkcję pozwalającą ci ustawić marżę: istnieje cena podstawowa twoich produktów, która obejmuje usługę Redbubble, a dodanie marży do tej ceny bazowej będzie stanowić cenę detaliczną, którą widzi klient.

Społeczeństwo6 to kolejna dość podobna usługa. Podobnie jak w przypadku Redbubble, przesyłasz swoją grafikę, a następnie wybierasz, na jakich produktach ma ona być. Następnie musisz po prostu promować swoją pracę i pozwolić Społeczności 6 zająć się drukowaniem i wysyłką.

społeczeństwo6

W Society6 dostajesz 10% każdej sprzedaży i możesz zwiększyć marżę (choć tak jak w przypadku Redbubble, to zwiększyłoby ogólną cenę).

Jest jeszcze jedna strona, którą ludzie często nie doceniają przy sprzedaży odbitek: DeviantArt!

Większość ludzi uważa DeviantArt za witrynę dla artystów, która jest przestarzała i nie jest już używana. Cóż, jest nadal używany przez cały czas i zasadniczo każdy z kontem DeviantArt ma możliwość sprzedaży odbitek, jeśli chce.

Deviant Art

Będziesz musiał przejść na członkostwo podstawowe, aby uzyskać dodatkowe korzyści, takie jak ustalanie własnych cen w celu zwiększenia zarobków, ale mimo to jest to solidna opcja.

Zazzle jest bardzo podobny do Redbubble and Society6, ponieważ możesz po prostu przesyłać projekty i sprzedawać produkty z pracą na nim.

zazzle

Sprzedaż odbitek sztuki wizualnej na ścianę lub ubrania lub artykuły gospodarstwa domowego pokrywa się z innym obszarem sprzedaży sztuki wizualnej…0 punktów

Pozycja 60: Sprzedaj swoje umiejętności projektowania graficznego

Jak już powiedziałem, może to częściowo pokrywać się z poprzednim elementem, ale nadal jest inne. Nie mówię tu dużo o tym, że tworzysz grafiki, które już stworzyłeś, i które są już bardziej tradycyjne.

Mówię więcej o stworzonej przez ciebie grafice, która najwyraźniej ma być projektem graficznym. Więc zamiast malowanego lub rysowanego przez ciebie rysunku, który również zdajesz sobie sprawę, że można go wydrukować na innych rzeczach, mówię o czymś stworzonym w celu wykorzystania go jako projektu graficznego.

Teraz możesz to zrobić w witrynach, o których już wspomniałem, więc nie będę ich ponownie omawiać. Prześlę ci jednak nowy wpis:

99Designs jest specjalnie ukierunkowany na projektowanie graficzne. Może to pokrywać się z poprzednimi stronami, o których wspomniałem, ale koncentruje się bardziej na sprzedaży logo i projektów dla konkretnych firm.

99designs

Oznacza to, że nie będziesz tworzyć jednego projektu i sprzedawać go w dowolnym miejscu, ale dostosujesz pracę dla swoich klientów. Możesz myśleć o tym jako o rynku dla niezależnych projektantów.

Możesz dopasować się do klienta i zmusić go do zapłaty na własną rękę, ale możesz także wziąć udział w konkursach projektowych. Zasadniczo niektóre firmy rozpoczną konkurs i pozwolą freelancerom spróbować – zwycięzca bierze wszystko!

99Designs pobiera opłatę za wprowadzenie w wysokości 100 USD za pierwszego klienta, ale rozkłada się na pierwsze 500 USD, które zarabiasz u tego klienta. Istnieje dodatkowa opłata za platformę za projekt, który wylądujesz, ale różni się w zależności od twojego „poziomu projektanta” (co oznacza twój poziom doświadczenia / CV na platformie).

Projektant najwyższego poziomu płaci tylko 5%, podczas gdy nowicjusz płaci 15%. Projektanci średniego poziomu otrzymują… tak, 10%.1 punkty

Pozycja 61: Sprzedawaj ubrania z projektami graficznymi

Tak, tak, to pokrywa się z poprzednimi elementami, ale wysłuchaj mnie.

Chociaż możesz używać Redbubble, Society6, Zazzle i innych do sprzedawania koszul z nadrukowaną grafiką, możesz również skupić się wyłącznie na koszulach.

Dlaczego?

Ponieważ koszule są znanymi dobrymi kandydatami do masowego kupowania i sprzedaży. Nawet jeśli nie kupujesz hurtowo, możesz kupić koszulę za niski koszt i odsprzedać ją za wyższy koszt, jeśli masz na niej coś dobrego.

Zajmę się t-shirtem tylko w następnym elemencie, ale na razie pozostańmy przy projektach graficznych na koszulkach.

Istnieją strony specjalnie ukierunkowane na tę niszę sprzedaży online.

Teespring jest prawdopodobnie najpopularniejszą z tych stron. Ma dobrze ugruntowaną konfigurację dla artystów zamierzających sprzedawać mniejszą liczbę przedmiotów oraz dla osób, które chcą zwiększyć sprzedaż.

Spreadshop to kolejna opcja, podobnie jak Teepublic. I zanim zapytasz, tak, w zasadzie każda strona, która pozwala sprzedawać projektowane przez ciebie koszule, pozwala również sprzedawać inne artykuły odzieżowe i akcesoria.

Może to również przejść do ogólnej sprzedaży koszulek, co oznacza, że ​​nawet jeśli nie jesteś artystą, może to być dla Ciebie istotne.

Widzisz, jedną z rzeczy związanych z Teespring i innymi usługami, o których wspomniałem, jest to, że tak naprawdę nie są one tylko dla artystów. Są przeznaczone dla osób, które chcą sprzedawać koszule, które nie są zwyczajne.

Co oznacza, że ​​tak długo, jak możesz złożyć coś, co ludzie by kupili, są to solidne opcje, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym artystą, czy nie. W rzeczywistości wiele osób sprzedaje koszulki online bez dużego doświadczenia w projektowaniu graficznym.

Oto niektóre z liczb Teespring:

Liczby Teespringa

Nie musisz być projektantem, aby wyciągać te liczby. Po prostu zacznij sprzedawać koszule (i podobne ubrania), ponieważ może to być dość opłacalne, jeśli zrobisz to dobrze.

Co więcej, może być doskonałym źródłem pasywnego dochodu, jeśli odpowiednio go skonfigurujesz.0 punktów

Pozycja 62: Sprzedaj swoje projekty internetowe

Nie, właściwie nie rozmawiałem już o tym, sprytnie. Kiedy mówiłem wcześniej o sprzedaży projektów, chodziło o rzeczywiste projekty graficzne produktów fizycznych.

Ale możesz bardzo łatwo przenieść tę zasadę na strony internetowe i jest ona bardzo potrzebna. Pod koniec dnia istnieje mnóstwo stron internetowych, a wiele osób potrzebuje ich witryn, aby wyglądały dobrze i niepowtarzalnie.

Teraz możesz sprzedawać swoje projekty na różne sposoby. Jednym ze sposobów możesz to zrobić, kontaktując się bezpośrednio z osobami, które znasz, i oferuj swoje motywy internetowe.

Innym sposobem jest umieszczenie motywów i szablonów na popularnym rynku.

Bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych i renomowanych miejsc do tego jest Themeforest. Thepierwszy jest szczególnie znany ze swoich motywów WordPress, ale to nie jest limit.

Chodzi o to, że w przeciwieństwie do koszulek ludzie kupujący motywy przez Internet są zazwyczaj gotowi wydać pieniądze. W końcu jest to inwestycja w ich biznes i chociaż wszyscy chcieliby zaoszczędzić pieniądze, to realistyczne jest, że możesz uzyskać wysoką cenę za dobry motyw.

Mam na myśli, po prostu sprawdź te liczby z Themeforest:

numery rynkowe envato

* Uwaga: Envato Market uruchamia Themeforest.

Niektóre alternatywy dla Themeforest to Templamatic i CreativeMarket. Uwierz lub nie, możesz nawet sprzedawać motywy na eBayu!0 punktów

Pozycja 63: Kupuj / sprzedawaj domeny

Byłbyś zaskoczony, jak opłacalne jest sprzedawanie domen online. Najpierw jednak przejdę do sedna:

Firmy mają nazwy. Strony internetowe, zwłaszcza firmy posiadające strony internetowe, mają nazwy. Witryny naprawdę nie mają tej samej nazwy – nie ma Facebook.net, który konkurowałby z Facebook.com.

Nazwy domen, które można traktować jako nazwy witryn, są unikalne. Każda przyzwoita witryna chce mieć solidną nazwę domeny, która ją wyróżnia.

A ponieważ nazwa domeny jest tak fundamentalną częścią obecności online, oznacza to, że witryny i firmy są gotowe wydać pieniądze, aby uzyskać odpowiednią nazwę.

Jeśli mają szczęście, mogą po prostu zarejestrować własną domenę za stosunkowo niską cenę. Ale dzieje się tak, jeśli znają imię, którego chcą i już kupią. Ta osoba lub firma może pomyśleć o właściwej nazwie za rok – do tego czasu TY możesz być właścicielem tej nazwy domeny.

W takim przypadku będą musieli negocjować z tobą w sprawie ceny, aby uzyskać nazwę, a nie taniej ceny podstawowej, którą mogliby mieć.

To jest zasada i od tego momentu staje się jeszcze bardziej skomplikowana. To nie jest łatwa praca: nie możesz po prostu kupić „pizza.com” i sprzedać go za milion dolarów, ponieważ większość oczywistych i wielkich nazwisk jest już zarejestrowana.

Ale jeśli jesteś kreatywny i cierpliwy, możesz zatrzymać niektóre nazwiska za stosunkowo niski koszt i odwrócić je, aby uzyskać duży zysk później.

Nawiasem mówiąc, robisz to także luzem. Wielu rejestratorów nazw domen pozwoli Ci zarejestrować się hurtowo po niższym koszcie za nazwę, a stamtąd możesz sprzedawać hurtowo lub indywidualnie w razie potrzeby.

Ostatnia uwaga: nie musisz czekać, aż ktoś otworzy firmę, która ma nadzieję na nazwę, którą kupiłeś. To długa szansa.

Ale jest wielu ludzi, którzy sami próbują zdobyć najlepsze nazwiska w celu ich późniejszego przekazania i którzy zrekompensowaliby ci to, co masz, nawet jeśli sami nie planują założenia witryny z tym.

Istnieje bajillion rejestratorów nazw domen, ale oto lista dobrych, które pomogą Ci zacząć!

Przydatne zasoby:

 • Flippa
 • Sedo
 • Aukcje chrzestne0 punktów

Pozycja 64: Hosting resellerów

Hosting dla sprzedawców jest trochę podobny do sprzedaży domen, ponieważ wspierasz firmy w ich obecności online, ale na tym kończą się podobieństwa.

Jeśli nie wiesz, to tak brzmi hosting: proces utrzymywania witryny. Strony internetowe zużywają zasoby. Jeśli witryna zawiera wiele filmów, potrzebuje miejsca do przechowywania. Jeśli witryna obsługuje wielu użytkowników, musi być w stanie obsługiwać dobre prędkości i nie powodować awarii.

Niektóre duże firmy mogą hostować własne strony internetowe. Dużo korzysta z hostingu korporacyjnego klasy przemysłowej – najbardziej znanym przykładem jest Amazon, z którego serwerów korzysta wiele dużych firm (w tym wielu konkurentów z innych dziedzin).

Jednak małe i średnie firmy (SMB) zazwyczaj nabywają indywidualny pakiet hostingowy samodzielnie. Mogą to zrobić albo za pośrednictwem hosta internetowego, który bezpośrednio sprzedaje plan hostingowy, albo za pomocą narzędzia do tworzenia witryn, które będzie utrzymywać witrynę, ale skupi się bardziej na funkcjach zarządzania witryną.

Oto, gdzie możesz zarobić pieniądze: możesz kupić pakiet sprzedawcy bezpośrednio od firmy hostingowej. Możesz użyć dowolnej zawartości pakietu do odsprzedaży hostingu X klientom.

Pomaga poznawać ludzi i być dobrym w zakładaniu witryn – w końcu najlepszy sposób na to, aby ludzie kupili Twój hosting przez tę samą firmę hostingową ty kupiony od ma pomóc im w utrzymaniu ich witryn.

Historie sukcesów:

 • Jak Cody McLain zarobił 600 tys. USD na swojej firmie hostingowej przed ukończeniem 18 lat!

Przydatne artykuły:

 • Jak zdobyć kolejnych 2000 klientów na hosting dla sprzedawców0 punktów

Pozycja 65: Sprzedaj swoje zdjęcia (ogólnie)

To świetny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie i chcę na to zwrócić szczególną uwagę, ponieważ ogromna część Internetu to obrazy i zdjęcia.

Pomyśl tylko: ogromna część mediów społecznościowych koncentruje się na udostępnianiu zdjęć. Niezależnie od tego, czy są to profesjonaliści, czy amatorzy, fotografie są podstawą współczesnej kultury internetowej.

Istnieje wiele sposobów sprzedaży zdjęć. Możesz sprzedawać odbitki swoich zdjęć w taki sam sposób, w jaki mówiłem o sprzedaży odbitek dzieł sztuki wcześniej. Możesz także stworzyć własną witrynę e-commerce i sprzedawać zdjęcia.

Jedną z wielkich zalet sprzedaży zdjęć w Internecie, oprócz tego, że istnieje milion miejsc, w których można to zrobić, jest to, że możesz sprzedawać oryginalne zdjęcia i wysyłać odbitki lub sprzedawać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Teraz powinienem być z tobą szczery od samego początku: tak jak przy sprzedaży swojej sztuki, możesz uzyskać najlepsze marże zysku, sprzedając bezpośrednio na własnej stronie.

Tak właśnie zrobił Sandeep Maheshwari, kiedy założył Imagesbazaar w 2006 roku. Teraz zarabia miliony na sprzedaży swoich zdjęć.

Lub możesz go sprzedać za pośrednictwem platform fotograficznych.

SmugMug jest jedną z takich platform, podobnie jak Zenfolio. Możesz myśleć o nich jako o skrzyżowaniu twórców witryn i twórców galerii… Najważniejsze jest to, że zostały stworzone z myślą o Tobie.

Squarespace to kolejna opcja. Jest to ogólny kreator stron internetowych, ale znany jest z podkreślania eleganckiego wyglądu i stron galerii.

Korzystanie z crowdfundingu i witryn z modelami subskrypcji jest również dobrą taktyką, ale przejdę do tego później. Bądźcie czujni!

Możesz także zarabiać w Internecie, sprzedając fotografie. Spędzę kilka następnych przedmiotów na kilku opcjach:1 punkty

Pozycja 66: Sprzedaj swoje zdjęcia w iStockPhoto i Getty Images

Prawie na pewno słyszałeś o iStockPhoto. Jest to jedno z największych repozytoriów zdjęć wolnych od tantiem (i innych mediów cyfrowych), które należy do Getty Images. I prawie na pewno słyszałeś o Getty Images, ponieważ jest podobnie sławny.

Mają ponad 200 000 współpracowników i obsługują ponad 1,5 miliona klientów w prawie każdym kraju.

W iStockPhoto i Getty Images chodzi o to, że nie możesz po prostu założyć konta za darmo i zacząć publikować zdjęcia, aby ludzie mogli je kupić. Twoje konto musi zostać najpierw zatwierdzone:

jak dołączyć do zdjęć getty

Ale kiedy to się stanie, wszystko jest całkiem łatwe. Przesyłaj zdjęcia w dowolnym momencie. Gdy zostanie zaakceptowany, będzie dostępny online. Jeśli odwiedzający / klient zobaczy go i chce z niego skorzystać, kupi licencję, która pozwoli mu pobrać plik i go użyć.

Zarobki różnią się w zależności od rodzaju licencji, którą kupuje klient – na przykład klient może zakupić licencję na użytek osobisty lub licencję na użytek komercyjny – ale zawsze będzie to procent licencji.

Stawki opłat licencyjnych zwykle zaczynają się od 15% dla zdjęć i 20% dla filmów / ilustracji w iStockPhoto. Uczestnicy „wyłączni” mogą zarobić 25–45%. W przypadku zdjęć Getty zaczyna się od 20% dla zdjęć. I tak, zachowujesz prawa autorskie!0 punktów

Pozycja 67: Sprzedaj swoje zdjęcia Shutterstock

Być może zastanawiasz się, dlaczego nawet zadałem sobie trud umieszczenia Shutterstock jako osobnego przedmiotu. W końcu chodzi o to samo prawo?

Tak, podstawy są takie same. Jedną z głównych różnic jest to, że Shutterstock jeszcze bardziej akceptuje różne typy mediów niż Getty Images. Ale to nie jest główna różnica, dla której tu jesteś.

żaluzja

Okej, nie chcę, żebyś był zbyt podekscytowany. Z Shutterstock nie zarabiasz ogromnych opłat licencyjnych. Podział zarobków Shutterstock różni się jednak od iStockPhoto i Getty Images.

Częściowo dlatego, że Shutterstock ma opcję pakietu subskrypcji: klienci mogą licencjonować do 750 zdjęć miesięcznie za regularną opłatą. Ale głównym powodem jest to, że Shutterstock płaci ci ustalone numery tantiem za poziom zarobków w ciągu całego życia.

Jeśli więc zarobiłeś od 0 do 500 USD na Shutterstock, otrzymasz 0,25 USD za pobranie miesięcznych zdjęć subskrybentów, o których wspomniałem. Pobranie obrazu na żądanie dowolnej wielkości da ci 1,88 USD. Shutterstock stosuje wartości procentowe dla klipów filmowych (dostajesz 30%) i niestandardowych zdjęć lub ulepszonych zdjęć licencyjnych (20%).

Pozostałe przedziały zarobków to 500–3 000 USD, 3 000–10 000 USD i powyżej 10 000 USD. Teraz Twoje najdroższe pliki do pobrania nigdy nie będą wyższe niż 2,85 USD.

Brzmi to naprawdę słabo, ale ten model ma dobre zalety dla niektórych fotografów. Po pierwsze, świetnie nadaje się do pasywnego dochodu – po prostu pozwól swoim zdjęciom wykonać pracę za Ciebie. Im więcej zarabiasz, tym większa jest Twoja szansa na włamanie się na kolejny poziom i cykl się kończy.1 punkty

Pozycja 68: Sprzedaj swoje zdjęcia Adobe / Fotolia

Adobe Stock jest dobrą opcją, ponieważ jest obsługiwany przez renomowaną firmę programistyczną.

Zostawiłem to na koniec, ponieważ najprościej mówiąc, ma prawdopodobnie najlepsze tantiemy. Otrzymasz 33% prowizji za każde pobranie zdjęcia lub grafiki wektorowej. Możesz poprosić o wypłatę natychmiast po uzyskaniu co najmniej 25 USD.

Kolejną zaletą Adobe jest to, że ogólnie rzecz biorąc, jest to nieco wyższy poziom niż Shutterstock i Getty Images pod względem jakości obrazu i liczby klientów. Nie zrozumcie mnie źle, mają wiele wspólnego.

I jest wiele świetnych treści na temat poprzednich dwóch podmiotów. Ale zdjęcia Adobe Stock są szczególnie poszukiwane przez ludzi, którzy przede wszystkim potrzebują obrazów wysokiej jakości, w przeciwieństwie do osób na Shutterstock i Getty Images / iStockPhoto, które potrzebują tylko „dobrych” zdjęć.

Wreszcie, sprzedaż zdjęć w Adobe Stock oznacza, że ​​będą one również w Fotolia, kolejnej firmie zajmującej się fotografią, która została przejęta przez Adobe w 2014 roku. Twój zasięg został więc rozszerzony na inny podmiot.

Mówiąc ogólnie, uważa się, że Adobe Stock ma lepszą obsługę klienta. Jeśli chodzi o sprzedaż zdjęć, to…0 punktów

Pozycja 69: Sprzedaj swoje filmy

Jak zapewne zauważyłeś w poprzednich artykułach, możesz także sprzedawać filmy wideo. Zasada jest w zasadzie taka sama.

W rzeczywistości strony, z których możesz korzystać, są takie same! Możesz sprzedawać filmy wideo na Shutterstock, Getty Images / iStockPhoto i Adobe Stock.

Zwykle filmy otrzymują wyższą opłatę licencyjną niż obrazy. Na przykład Adobe Stock daje 33% dla obrazów i 35% dla filmów, chociaż zakres może być ostrzejszy w przypadku innych witryn.

Możesz jednak sprzedać o wiele więcej niż zwykłe filmy – możesz sprzedawać filmy z rzeczywistą zawartością.

Jest to oczywiście trudniejsze przedsięwzięcie ze względu na prosty fakt, że trzeba nakłonić ludzi do obejrzenia filmu, co trwa dłużej niż skłonienie kogoś do obejrzenia zdjęcia. Ponadto będziesz dużo więcej inwestować w tworzenie treści. Oto kilka opcji:

Uscreen to dość wyjątkowa platforma. Jego celem jest pełnienie roli pewnego rodzaju rynku dla twórców filmów. Ludzie mogą wypożyczać Twoje filmy, kupować je, a nawet kupować subskrypcje Twoich treści. Możesz dodawać kupony i promocje itp., Podobnie jak bardziej uznany twórca filmów.

uscreen

Inną ważną opcją jest Vimeo: ogólnie uważane za miejsce dla bardziej zaawansowanych treści wideo, Vimeo pozwala także twórcom sprzedawać swoje filmy. Aby to zrobić, musisz mieć Vimeo Pro, który kosztuje 20 USD miesięcznie.

Jednak dzięki temu zyskujesz 1 TB przestrzeni dyskowej rocznie, a co najważniejsze, aż 90% przychodów.

Amazon jest kolejną często używaną opcją, poprzez Prime Video Direct. Zaletą tego jest to, że Twoje treści mogą być łatwo kupione przez prawie wszystkich i łatwo oglądane przez każdego z telefonem, tabletem lub smart TV.1 punkty

Pozycja 70: Sprzedaj swoje efekty dźwiękowe i / lub efekty wideo

Jest to dość niszowa kategoria, więc nie spędzę na niej zbyt wiele czasu, ale dobrze wiedzieć o tych z was, którzy mogliby to zrobić.

Pomyśl o tych wszystkich rzeczach związanych ze sprzedażą zdjęć i filmów: możesz to zrobić w zasadzie, ale z efektami wideo i efektami dźwiękowymi.

Widzisz, duże studia i firmy produkcyjne będą miały wysokiej jakości efekty dźwiękowe / wideo, z którymi bez problemu sobie poradzą. Ale w dobie Internetu jest wielu mniejszych twórców, którzy chcą urozmaicić swoje treści, ale nie mają do tego odpowiednich umiejętności ani budżetu.

Pamiętasz rynek Envato? To firma, która prowadzi Themeforest, gdzie ludzie kupują motywy i szablony witryn.

Cóż, Envato prowadzi także VideoHive, który może być jednym z najbardziej renomowanych rynków wyłącznie do kupowania materiałów wideo – większość z nich to efekty specjalne, animacje itp..

Dla tych, którzy są naprawdę dobrzy w programie Adobe After Effects, możesz sprzedawać szablony projektów ruchu w RocketStock – które, jak można się domyślać, są częścią rodziny Shutterstock.

Aby uzyskać efekty dźwiękowe, możesz je sprzedać w AudioJungle.0 punktów

Pozycja 71: Sprzedaj swój głos

Wiem, że to brzmi przerażająco, ale wysłuchaj mnie. Każdy ma głos, ale bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że może na tym zarobić, nie będąc profesjonalnym piosenkarzem / aktorem.

Można to zrobić na wiele sposobów. Możesz spróbować znaleźć potencjalnych klientów, którzy chcą zatrudnić ludzi, którzy zajmą się przekazywaniem głosu do treści.

W tym celu możesz przejść do Upwork, Fiverr, a nawet Craigslist.

Ale inną opcją byłoby przejście do witryn specjalizujących się w usługach głosowych:

Covoco jest jednym z najpopularniejszych: wystarczy utworzyć profil i uzyskać weryfikację. Następnie możesz od razu przystąpić do przesłuchania projektów i nawiązania kontaktu z klientami.

VoiceBunny to kolejna opcja i ma małą armię ponad 28 000 aktorów głosowych dostępnych na koncerty. Działa w zasadzie tak samo jak Covoco, chociaż czasami jest też opcjonalny aspekt rekrutacji.

Jasne, to nisza, ale kto wie! A jeśli interesuje Cię narracja i wykonywanie narracji, może to być dobry krok w karierze i sposób zarabiania pieniędzy w Internecie.0 punktów

Pozycja 72: Opowiedz w tej notatce audiobooki

Jest to zgodne z poprzednim punktem dotyczącym sprzedaży Twojego głosu, ale jest bardziej skomplikowane. Zanim mówiłem o znajdowaniu zaproszeń na głosy na targowiskach, które mogą obejmować koncerty do narracji audiobooków, ale zwykle będą to koncerty krótkoterminowe.

Możesz jednak zarabiać przyzwoite pieniądze na audiobookach. Jest to oczywiście dłuższy proces: choć liczy się długość książki, prawdopodobnie będziesz mieć co najmniej godziny nagrań na projekt.

Teraz na szczęście istnieje kilka stron internetowych, które można sprawdzić oprócz zwykłych i wspomnianych zewnętrznych platform handlowych.

ACX to mój pierwszy wybór. To strona w całości poświęcona rynkowi audiobooków. Łączy autorów, agentów, wydawców, narratorów, inżynierów i studia nagrań… w zasadzie wszyscy zaangażowani w proces audiobooka.

acx

Dobrą rzeczą w narracji audiobooków jest również dobra zaleta w ACX: istnieje praktycznie nieograniczona liczba projektów do narracji. Znalezienie książek, które chcesz opowiedzieć, to prawdziwe wyzwanie, ale przynajmniej nie ma ograniczeń co do pracy, którą ty mogą zrobić.

Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć swój profil, w tym kilka próbek, i poczekać na zauważenie przez autorów i wydawców. Możesz także ubiegać się i przesłuchać książki, które chcesz opowiadać.

Możesz wybrać stawkę za skończoną godzinę lub 50% tantiem, albo jedno i drugie… co jest moim zdaniem naprawdę dobrą okazją.

Inną opcją dla ACX jest Findaway Voices. Podobnie jak ACX, Findaway próbuje połączyć się z klientami po utworzeniu konta i zapłaci za ustaloną stawkę za ukończoną godzinę.

Głosy Findwaya

Projekty otrzymają rekomendacje na podstawie stawek, które sam dla siebie ustaliłeś, co stanowi dodatkowy bonus, ponieważ upewniasz się, że patrzysz tylko na te, które zapłacą ci wystarczająco.

Opowiadanie audiobooków może być trochę ryzykowne, ponieważ stawka za ukończoną godzinę oznacza, że ​​nie otrzymujesz zapłaty za cały czas spędzony na projekcie. Jeśli będziesz musiał wykonać nowe ujęcia lub spróbować ponownie, to ten czas nie wejdzie do gry.

Dlatego chcesz ustawić wysoką stawkę PFH, aby uwzględnić dodatkowy czas. Robienie tego przy zachowaniu konkurencyjności jest trudne… ale zostawię to tobie!1 punkty

Pozycja 73: Sprzedaj swoich potencjalnych klientów

Jest to coś, co możesz sprzedawać online, co czasem jest skomplikowane i na pewno wymaga od ciebie już rozsądku biznesowego, ale jest również lukratywne, jeśli jest dobrze wykonane.

Być może już pracujesz dla firmy, która wymaga pozyskiwania potencjalnych klientów lub możesz po prostu prowadzić własną działalność gospodarczą. Gromadzenie ich może być trudne, więc pamiętaj, że nie jest to „łatwy” sposób zarabiania pieniędzy w Internecie.

Niezależnie od tego, jak pozyskujesz potencjalnych klientów, możesz je sprzedawać na różne sposoby: jednym ze sposobów jest kontakt z różnymi firmami w branży i oferowanie im swoich list mailingowych.

Innym jest użycie platformy przeznaczonej do wyświetlania … list! Lead Roster jest wyraźnym przykładem, ponieważ możesz przeglądać i publikować różne rodzaje leadów. Kolejną, bardziej dopracowaną opcją jest Leadrop lub Fuelsy.

Zaletą Fuelsy jest to, że integruje się z Hubspot i Salesforce, co znacznie usprawnia zarządzanie istniejącymi potencjalnymi klientami.

Kluczową kwestią jest to, że powinieneś uważać, aby nie nadużywać władzy nad danymi kontaktowymi: broker listy potencjalnych klientów prawdopodobnie upewni się, że poświadczysz, że Twoi potencjalni klienci zapisali się na twoją listę i że mają prawo zrezygnować z dostępu do swoich informacji udostępniane stronom trzecim.0 punktów

Pozycja 74: Sprzedaż kursów edukacyjnych

Zaletą tej metody zarabiania pieniędzy w Internecie jest to, że nie jest ona tak niszowa, że ​​jeszcze jej nie spotkałeś. Na przykład, jestem skłonny założyć się, że większość osób niewykształconych nie wiedziała, że ​​istnieją popularne witryny takie jak TeachersPayTeachers.

Ale większość ludzi spotkała się z obecnością bezpłatnych i płatnych kursów w Internecie – obfitość treści edukacyjnych w Internecie jest jedną z jego największych zalet, jak zauważa wiele.

Nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym nauczycielem, możesz być ekspertem w czymś. Dlaczego więc nie zarobić na nauczanie tego?

Oprócz tworzenia i sprzedaży kursów we własnej witrynie lub znalezienia osób, które chcą zatrudnić nauczycieli w tej lub innej dziedzinie online, możesz użyć platformy specjalnie do sprzedaży kursów edukacyjnych.

Najbardziej znany jest oczywiście Udemy:

udemy

Mam na myśli, że to szalona lista liczb. A dla mnie najlepsze są 30 milionów studentów i 42 000 instruktorów. Oznacza to, że możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców bez powtarzania innego instruktora, o ile wiesz, co robisz.

Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to wysokiej jakości narzędzia do nagrywania audio i wideo, które większość ludzi ma w postaci swoich telefonów. Możesz nawet wykonać screencast, jeśli nie chcesz być przy kamerze. Dostanie się do ciebie zajmuje trochę czasu, ponieważ Udemy zatrzymuje pieniądze na wypadek, gdyby student zażądał zwrotu pieniędzy.

Otrzymasz jednak w zasadzie to, za co płacą Twoi uczniowie, co jest świetne. Ponadto możesz zaoferować tyle bezpłatnych / płatnych lekcji, ile chcesz, aby przyciągnąć studentów.

Niektórzy wybitni konkurenci to Podia, Teachable i Thinkific. Chociaż są to dalekie od jedynych opcji.

Możesz także eksperymentować z platformami finansowania społecznościowego, ale jak już wspomniałem, przejdę do nich później.1 punkty

Pozycja 75: Odsprzedaż biletów

Zanim się zdziwisz, nie, odsprzedaż biletów (zwana także skalpowaniem) nie jest nielegalna w całym kraju w USA. Podczas gdy rząd federalny nie nakłada żadnych ograniczeń w tej kwestii, różne stany, a nawet hrabstwa mogą mieć własne kary lub przepisy. Musisz więc sprawdzić, co Cię dotyczy.

To powiedziawszy, istnieje duża firma w sprzedaży biletów online. A nawet jeśli nie zajmujesz się skalpowaniem biletów, możesz mieć bilety na wydarzenie, na którym Cię nie obchodzi lub na które nie możesz wziąć udziału. Dlaczego nie rozładować i zdobyć trochę gotówki?

Ticketmaster to jedna z najbardziej znanych witryn do kupowania i sprzedawania biletów między fanami. Bardzo łatwo jest odsprzedawać bilety, zwłaszcza jeśli już je kupiłeś w Ticketmaster.

biletmaster

Głównym konkurentem Ticketmaster jest Stubhub, który jest znacznie bardziej zorientowany na osoby, które chcą sprzedawać bilety. Stubhub jest czasami uważany za największy internetowy portal biletowy i zapewnia bezpłatną dostawę.

stubhub

Ostatnia opcja to Vividseats, a Craigslist jest również bardzo dobry, jeśli chcesz odsprzedać niewielką liczbę biletów.0 punktów

Pozycja 76: Sprzedaj swoje aplikacje w App Store / Play Store

Okej, tak: ma wysoki pasek wejścia. Jeśli chcesz zarobić trochę gotówki w Internecie przy mniejszym wysiłku i mniejszej wiedzy, to nie wszystko.

Biorąc to pod uwagę, jeśli masz już możliwość zbudowania aplikacji, dlaczego tego nie zrobić? Możesz wycenić ją na niską masową konsumpcję lub wycenić na wysoką, aby dotrzeć do niszy ludzi gotowych zapłacić nieco więcej niż w innym przypadku.

Możesz nawet go zwolnić i użyć lejka, aby zachęcić użytkowników aplikacji do zapłaty. Strony takie jak Twitter i Reddit nadają się do promowania aplikacji, zwłaszcza jeśli jest ona bezpłatna i wydaje się nowatorska.

Chcesz poznać kolejne „oszustwo” przy sprzedaży aplikacji? Możesz sprzedawać szablony aplikacji online, styl aukcji. Fiverr to jedno potencjalne miejsce, choć dalekie od jedynego. Oczywiście możesz uzyskać najwięcej bezpośrednio, sprzedając Apple App Store lub Google Play Store.

Nawet jeśli nie jesteś projektantem, możesz zyskać, wynajmując kogoś do stworzenia aplikacji dla istniejącej firmy. Niewiele firm ma aplikacje i nie wszystkie muszą, ale jeśli możesz zaoferować aplikację, która zapewnia wartość dla swoich klientów, możesz zwiększyć sprzedaż!

Historie sukcesów:

 • 4 młodych twórców aplikacji, którzy zostali milionerami0 punktów

Pozycja 77: Twórz i sprzedawaj oprogramowanie (oprócz aplikacji mobilnych)

W rzeczywistości jest to trochę bardziej otwarte niż tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne. Z drugiej strony możesz mieć nieco trudniejszy czas, aby nakłonić ludzi do zainstalowania Twojej pracy, jeśli nie jest to tak łatwe, jak pobranie aplikacji na telefon / tablet.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz zachęcić ludzi do sprawdzenia naszego oprogramowania na wiele różnych sposobów, a jeśli jest to przydatne, wiele osób może być nim zainteresowanych.

Weź również pod uwagę, że możesz stworzyć oprogramowanie do korzystania z przeglądarek – jest to na ogół łatwiejsze dla potencjalnych klientów.

Jeśli chodzi o miejsca do sprzedaży oprogramowania, muszę powiedzieć, że sprzedaż na własną rękę będzie jednym z najlepszych zakładów. To zdecydowanie oznacza, że ​​musisz zainwestować więcej czasu / energii / pieniędzy, ale nie ma tak wielu stron do sprzedaży oprogramowania, jak w przypadku sprzedaży ubrań, zdjęć lub książek.

Co ma sens. Ale dobrą wiadomością jest to, że nie musisz spędzać całego czasu na swojej stronie.

Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn e-commerce, takiego jak Shopify lub BigCommerce, a nawet ogólnego narzędzia do tworzenia witryn z funkcjami e-commerce (takiego jak Wix lub Squarespace) znacznie ułatwi Ci dystrybucję produktu.

I chociaż niekoniecznie uważam, że powinieneś oferować tylko darmowe oprogramowanie, z pewnością możesz zaoferować bezpłatne wersje próbne lub bezpłatne wersje „lite”. Zachowaj przydatność, a ludzie będą płacić!0 punktów

Pozycja 78: Sprzedaj kod źródłowy.

Jest to trochę podobne do sprzedaży aplikacji lub oprogramowania. W rzeczywistości pod wieloma względami zasadniczo sprzedajesz oprogramowanie, które stworzyłeś – oprócz tego, że nie sprzedajesz gotowej wersji klientowi, sprzedajesz kod źródłowy komuś, kto następnie rozprowadza go wśród klientów.

Ludzie są, co zrozumiałe, skłonni do inwestowania w tego rodzaju rzeczy, zwłaszcza że dobra aplikacja może później zarobić znacznie więcej pieniędzy.

Chociaż niektórzy twórcy wolą oczywiście zachować swój kod źródłowy dla siebie i swojego zespołu, nie mogę cię winić, jeśli uważasz, że możesz sprzedać jakiś kod.

Jednym z największych rynków sprzedaży kodu źródłowego jest Chupamobile:

Chupamobile

Inną popularną opcją jest Crunchbase, podobnie jak Codester, ale jeśli mam być szczery, możesz znaleźć innych, Googling i wykorzystując swoje instynkty.

I jak często mówię, możesz dowiedzieć się, jak sprzedawać na własną rękę, korzystając z zewnętrznych stron internetowych, forów dyskusyjnych itp.0 punktów

Pozycja 79: Sprzedawaj produkty cyfrowe online

Okej, już to omówiłem. Kiedy mówiłem o sprzedaży twojej muzyki, zdjęć, sztuki, aplikacji, a nawet kursów edukacyjnych … to wszystko są produkty cyfrowe.

Ale w takich przypadkach mówiłem głównie o ich sprzedaży do platformy, które ułatwiłyby ludziom kupowanie. Świat sprzedaży produktów cyfrowych wykracza daleko poza to.

Pierwszy sposób: możesz samodzielnie sprzedawać swoje produkty cyfrowe. Nadal wspomniałem o tym kilka razy, ale sposobem na zrobienie tego jest założenie własnej witryny e-commerce. Nadal musisz zainwestować w to trochę pieniędzy, ale zasadniczo możesz zachować większość tego, co zarabiasz.

Oto szersza część sprzedaży produktów cyfrowych: nie muszą to być twoje dzieła. I Nie, Nie mówię o kradzieży … pomyśl o tym, jak każdy może dostać się do sprzedaży detalicznej bez prowadzenia własnej fabryki lub sieci wysyłkowej.

Zamiast fizycznych elementów, uczyń go cyfrowym. Zasadniczo możesz robić podobne rzeczy: prowadzić sklep, w którym sprzedaje się produkty cyfrowe innych ludzi. Z pewnością jest mniej powszechny, ale jeśli go szukasz, nie znajdziesz problemu.

W rzeczywistości może się okazać, że wiele z tych cyfrowych produktów jest nadal twórczymi dziełami, takimi jak książki elektroniczne lub muzyka. Upewnij się tylko, że współpracujesz uczciwie z koordynatorami, z którymi produktami chcesz sprzedawać.

Ogólnie rzecz biorąc, korzyści ze sprzedaży produktów cyfrowych mówią same za siebie: małe koszty początkowe, łatwiejsza dystrybucja i możliwość łatwej automatyzacji procesu kasowego.

Wady polegają na tym, że konkurujesz z wieloma darmowymi treściami, choć Twoja nisza jest tutaj ważna. Ponadto może być stosunkowo łatwe dla kogoś, kto kupi Twój produkt cyfrowy, a następnie przekaże go innym bez żadnych kosztów… ani kosztów.

Możesz zobaczyć więcej szczegółów na temat sprzedaży produktów cyfrowych tutaj!1 punkty

Pozycja 80: Używaj lejków marketingowych lub oprogramowania do ich tworzenia (Clickfunnels)

Ścieżki to bardzo ważna koncepcja e-commerce i marketingu cyfrowego. Można powiedzieć, że są wszechobecne i są używane niezależnie od tego, czy dana osoba o nich wie.

Mówię ci, ponieważ jeśli wiesz, co to jest lejek, możesz go ulepszyć i zwiększyć sprzedaż! Dodatkowo mam dobre narzędzie, które warto sprawdzić.

Przede wszystkim lejek, znany również jako lejek marketingowy, to w zasadzie zestaw kroków, które użytkownicy muszą wykonać, zanim dotrą do konwersji (rzecz, którą chcesz, aby zrobili, czyli zwykle sprzedaż).

To naprawdę takie proste. Ta koncepcja jest przydatna, ponieważ możesz pomyśleć o konkretnych krokach w strategii marketingowej i projekcie strony internetowej, które prowadzą klienta do wykonania tego lub innego działania. Gdy zaczniesz intensywnie myśleć w tych kategoriach, możesz znacznie ulepszyć ścieżkę.

Oto przykład:

lejek marketingowy i sprzedażowy

Jak widać, lejek obejmuje szeroki zakres rzeczy.

Być może zastanawiasz się, jak zacząć. Dla tych z was, którzy prowadzą bardzo małe firmy, zwłaszcza freelancerów i ludzi, którzy dopiero zaczynają pracę, powiedziałbym, że powinniście to przemyśleć.

Rozumiem przez to, badaj, planuj i eksperymentuj. Badania te mogą obejmować badania dotyczące działania ścieżek i ich optymalizacji, a także analizy statystyk witryny.

Kiedy poczujesz się komfortowo, pomyśl o zainwestowaniu w oprogramowanie zaprojektowane wyłącznie w celu rozbudowy i ulepszenia ścieżek. Jest ich sporo, ale oto niektóre z najlepszych:

Keap, wcześniej znany jako Infusionsoft, jest rodzajem wszechstronnego narzędzia. Główne uwzględnione narzędzia to: narzędzie do zarządzania kontaktami, narzędzie do automatycznego marketingu e-mailowego oraz narzędzie potoku sprzedaży (co w zasadzie oznacza ścieżkę). Jest więcej narzędzi, ale są to duże i każde z nich jest bardzo solidne.

Podczas gdy Keap bardziej koncentruje się na e-mailach (z pewną uwagą na stronie internetowej), Leadpages jest silniej skoncentrowany na samej witrynie. Jedną z jego podstawowych funkcji jest pomoc w zbudowaniu strony docelowej, ale wykracza ona znacznie ponad to i zdecydowanie podkreśla ulepszenie ścieżek.

I na koniec są Clickfunnels. Clickfunnels mogą czasem być przesadą dla małych firm, ale dla wielu okazuje się, że warto: Clickfunnels ma mniej niż 100 000 użytkowników, ale pomogło im przetworzyć ponad 4 miliardy dolarów.

Naprawdę nie potrafię tego wyjaśnić bardziej niż stwierdzenie, że jego jedynym celem jest poprawa marketingu, sprzedaży i ścieżek na stronie.

Gdziekolwiek jesteś w swojej branży online, nie zaniedbuj strategii dotyczącej ścieżek!0 punktów

Pozycja 81: Handel na rynku Forex

Być może nigdy nie słyszałeś o handlu na rynku Forex. Cóż, ty myśleć nie masz: handel forex oznacza tylko kupowanie lub sprzedawanie walut. „Forex” to skrót od „rynku walutowego”.

Jak można się spodziewać, jest to znaczna część globalnych finansów, a globalny dzienny obrót wynosi około 5 trylionów dolarów, co jest największą liczbą spośród wszystkiego, co mam na tej liście. Głównymi aktorami w tej grze są duże banki, ale także osoby prywatne.

Wszystkie transakcje na rynku Forex obejmują „pary walutowe”: jednoczesny handel dwiema walutami. Najczęściej jest to Euro i Dolar, ale nie jest to jedyna używana para. Strona kupuje ilość jednej waluty, płacąc ilość innej.

Jak zarabiać pieniądze?

To trudne pytanie i, jak można się domyślać, handel na rynku Forex jest niestabilny i ryzykowny. Jeśli masz doświadczenie w handlu, nie będzie tak źle, ale jeśli jesteś początkującym… prawdopodobnie będziesz chciał przeprowadzić badania i zacząć od drobnych.

Biorąc to pod uwagę, najważniejsze jest to, że musisz kupić walutę i sprzedać ją później za wyższą cenę. Oto przykład tego, jak wyglądałoby to w praktyce:

handlowcy

W tym przykładzie kupujesz euro za dolary, a potem, gdy kurs wymiany jest wyższy, przeliczasz z powrotem na dolary.

Brzmi prosto, ale wymaga umiejętności i dobrego wyczucia czasu! Dobrą wiadomością jest to, że ponieważ kursy walut zawsze się zmieniają, masz duże szanse, aby dobrze to wyliczyć.0 punktów

Pozycja 82: Sprzedaj sygnały w handlu forex

Teraz, gdy wiesz trochę więcej na temat handlu na rynku Forex, i zakładam, że przy pewnej praktyce masz dobre ręce.

Wtedy zaczynają się dziać dobre rzeczy. Możesz teraz zacząć sprzedawać swoje sygnały innym.

W jaki sposób?

Poprzez stronę o nazwie Collective2 pojawia się na zdjęciu.

Gdy masz już dobrą historię transakcji w Collective2, inni użytkownicy mogą „subskrybować” twoje transakcje. W ten sposób otrzymają te same transakcje na swoim koncie, co Twoje, a Ty otrzymasz zapłatę dla poszczególnych subskrybentów.

To idealny przykład rozwiązania następującego problemu:

Są to ludzie, którzy mają pieniądze, ale nie mają wiedzy (handlowej). I,

są ludzie, którzy mają wiedzę (handlową), ale nie mają pieniędzy.

I pamiętaj, że 20 najlepszych handlowców w Collective2 zarabia miesięcznie od 58 000 $ do 5 778 000 $, sprzedając sygnały!

twórcy najlepszych strategii zarabiania0 punktów

Pozycja 83: Inwestuj w bitcoiny (lub, co bardziej prawdopodobne, w inne kryptowaluty)

Zdecydowanie już znasz Bitcoiny. W rzeczywistości Bitcoin to podobno stare wiadomości na bardzo silnym rynku kryptowalut.

Po pierwsze, zameldowanie: kryptowaluta to wirtualna waluta. Są zdecentralizowane (a raczej powinny) i teoretycznie są odporne na regularną kontrolę, choć zaczyna się to zmieniać. Kryptowaluty używają specjalnych funkcji kryptograficznych do transakcji, stąd nazwa.

Dlaczego więc w nie inwestować? Na początek wymiana kryptowaluty online ma niewiele opłat za przetwarzanie. Są również bardzo bezpieczne, a natura technologii blockchain ułatwia weryfikację transakcji.

I wreszcie „wielki” powód: ponieważ wyceny kryptowalut są bardzo niestabilne mogą uzyskać ogromny zwrot z inwestycji. Kluczem jest zrobić to dobrze.

Po pierwsze, bądź gotowy na ryzyko… obliczone ryzyko. Zaryzykuj tylko to, na co możesz sobie pozwolić, i pamiętaj, że przez cały czas pojawiają się nowe monety. Bitcoin był kiedyś zdecydowaną większością rynku kryptowalut, a obecnie jest to mniej więcej połowa lub mniej.

Istnieje wiele witryn, które powiedzą o kapitalizacji rynkowej monet, i jest wiele miejsc, w których można zobaczyć trendy i historię występów monet. CoinMarketCap jest dobrym przykładem.

Ale na głębszym poziomie powinieneś zrobić, co możesz, aby zapoznać się z monetami, w które chcesz zainwestować. Wykonuj badania wykraczające poza linie trendu i liczby.

Oto przydatny przewodnik, jeśli dopiero zaczynasz!0 punktów

Pozycja 84: Inwestuj i handluj akcjami

Dodanie tego jest prawie oszustwem. Ludzie handlują akcjami dosłownie od stuleci… ale dzięki internetowi prawie każdy może to zrobić bez wychodzenia z domu.

Inwestowanie online jest ogromnym tematem, w którym można zarobić własną serię artykułów, więc powiem krótko.

Handel akcjami online ma zasadniczo takie same wyzwania, ryzyko i korzyści, jak handel oldschoolowy. Jeśli dopiero zaczynasz, musisz popracować nad znalezieniem odpowiedniego maklera papierów wartościowych dla siebie.

Broker to osoba lub firma (w twoim przypadku prawie zawsze firma), która ma licencję na kupno / sprzedaż akcji. Sugeruję przejrzenie tej listy, aby uzyskać przegląd głównych różnic między popularnymi maklerami giełdowymi.

Tymczasem kilka podstawowych informacji na temat tego, czego szukać:

Czy broker ma minimalną kwotę wymaganą do otwarcia i utrzymania konta (jeśli jesteś początkującym, możesz nie mieć dużo do inwestowania); wysokość prowizji pobieranej przez brokera za transakcję (może być stała, procentowa, a nawet NIC); uwzględniony poziom obsługi klienta i materiałów edukacyjnych.

TD Ameritrade i E * Trade to jedne z najpopularniejszych brokerów online dla początkujących, a oba są bezpłatne.

W rzeczywistości wielu brokerów usuwa swoje prowizje, aby pozostać konkurencyjnym! Więc jeśli chcesz zaangażować się w giełdę, ale nie masz dużo pieniędzy do zainwestowania, obecna era internetu jest dla Ciebie świetnym momentem!0 punktów

Pozycja 85: Wypełnij ankiety za gotówkę

Jest to prawdopodobnie jeden z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie (choć nie jest to bułka z masłem). Jest to stosunkowo prosta koncepcja:

Firmy potrzebują informacji, aby właściwie sprzedawać i sprzedawać swoje produkty. A naukowcy ze środowisk akademickich muszą wiedzieć, co ludzie myślą o przedmiotach.

Są całe witryny poświęcone ankietom – jednym z przykładów jest ankieta Junkie:

ankieta ćpun

Są to dwa bardzo różne typy bytów, ale podstawowe elementy są bardzo podobne z twojej perspektywy jako ankietera:

Znajdziesz telefon do uczestników ankiety – czasem będzie to oznaczane jako „uczestnicy badań”, „badania rynku” lub podobne. Możesz znaleźć to online przez Google w okolicy, a może subskrybujesz gdzieś powiadomienia o możliwościach ankiety.

Możesz także zobaczyć to publicznie. Tak czy inaczej, proces rejestracji jest zwykle dość prosty, ale istnieje spora szansa, że ​​nie uzyskasz zgody na każde badanie.0 punktów

Pozycja 86: Weź udział w ankietach dotyczących wygranych w loterii

Jest to oczywiście podobne do poprzedniego elementu, ale ważne jest, aby odróżnić. Widzisz, wiele ankiet, które znajdziesz, nie są przeznaczone na gotówkę i są tak powszechne, że prawdopodobnie je zignorujesz. Ale dzięki temu są również niesamowicie powszechne i łatwe do znalezienia.

Jeden z najlepszych sposobów na ich znalezienie? Wystarczy przejrzeć kategorię „spam” lub „promocja” e-maila.

Zasadniczo te ankiety nie oferują od razu gotówki … ale weź je, a zostaniesz wciągnięty w losowanie lub loterię loterii. Korzyści mogą oczywiście być różne… czasami jest to zwykła gotówka, czasem będzie to jakaś wersja kredytu sklepowego. Innym razem będzie to nagroda fizyczna lub towar, który możesz następnie sprzedać lub po prostu użyć zgodnie z przeznaczeniem.

Podobnie jak w przypadku ostatniego elementu, niektóre z tych materiałów są przeznaczone dla naukowców i nauk ścisłych, podczas gdy większość z nich dotyczy sektora prywatnego. Jeśli jesteś na uniwersytecie lub w środowisku uniwersyteckim, mogę zagwarantować, że istnieje wiele niewykorzystanych możliwości losowania.

Jeśli nie, nie martw się. Prawdopodobnie na paragonie znajdują się ankiety, gdy otrzymujesz artykuły spożywcze lub kupisz coś na stacji benzynowej!

Oczywiście nie zawsze jest to opłacalne. Jeśli wykonasz jedną ankietę, która zajmuje na przykład 30 minut, może to być strata czasu (chyba że loteria jest duża i masz spore szanse na wygraną).

Załóżmy jednak, że przeprowadzasz jedną 5-minutową ankietę w tygodniu, a nawet co 3 dni. Pewnie kiedyś coś wygrasz i przez stosunkowo krótki czas lub energię z twojej strony!0 punktów

Punkt 87: Weź udział w grupach fokusowych

Jest to dość podobne do ankiet na gotówkę, choć jest bardziej skomplikowane. W niektórych przypadkach te ankiety, ale miej dla nich więcej mięsa.

Pamiętaj, że niektóre z nich są osobiście, więc nie są całkowicie online – ale niektóre są.

Podobnie jak w przypadku ankiet dotyczących gotówki, a nawet loterii, zaangażowanych byłoby tutaj kilka różnych grup. Jednak najbardziej znaczącymi opcjami są zazwyczaj grupy badań rynku i firmy prowadzące bezpośrednio własne badania.

Uczestnicy badań naukowych wciąż mają wiele możliwości, ale większość koncertów będzie miała charakter prywatny.

Teraz, gdy różnią się one od prostych badań, grupy fokusowe obejmują… GRUPY. Więc nie rozmawiasz sam z osobą na ekranie. Będziesz z grupą ludzi, dzieląc się opiniami i rozmawiając razem.

W rzeczywistości często ankiety są punktem wyjścia dla grup fokusowych:

zostać zaproszonym

Kiedy przeprowadzasz badania kliniczne – czy to akademickie, czy dla firm zajmujących się ochroną zdrowia – istnieje wiele więcej biurokracji, że tak powiem. Nie są trudne, ale istnieją oczywiście regulacje zapewniające, że uczestnicy nie zostaną poszkodowani.

Niemniej jednak są solidną opcją dla tych, którzy są zainteresowani – oto przykład z jednego dobrego punktu wyjścia, focusgroup.com:

focusgroup.com

Podsumowując, grupy fokusowe często pokrywają się z ankietami online, ale nie są takie same. Wiele z nich ma charakter fizyczny, ale ponieważ technologia sprawia, że ​​bardziej szczegółowa komunikacja jest bardziej opłacalna, coraz więcej użytkowników korzysta z Internetu!1 punkty

Pozycja 88: Wykonuj mikro prace (szczególnie w Fiverr)

Mikro-zadania, znane również jako mikro-zadania, stanowią podzbiór ekonomii koncertów i są zjawiskiem wyjątkowo internetowym. Z tego pojęcia można się domyślić: to mała zapłata za małe zadanie.

Co oznacza, że ​​mikroprzedsiębiorstwa mogą obejmować szeroki zakres działań. Niektóre z nich są nawet w prawdziwym świecie, a wiele z nich jest dostępnych online. Niektóre z nich potrzebują tylko jednej osoby, a niektóre są crowdsourcingowe, co oznacza, że ​​grupa ludzi ma niewielką rolę.

Jest to dość szeroka kategoria, dlatego spędzę kilka następnych elementów na kilku różnych typach / formatach mikroprocesorów i na niektórych znaczących platformach dla nich. Ale zanim to zrobię, chcę krótko porozmawiać o jednym z głównych miejsc dla mikroprzedsiębiorstw:

To byłby Fiverr. Fiverr jest najbardziej znany z tego, że jest rynkiem dla freelancerów, a raczej Upwork.

Jednakże, podczas gdy Upwork i Fiverr często mają pokrywające się kontrakty, ogólna różnica polega na tym, że Upwork jest przeznaczony na dłuższe i lepiej płatne prace koncertowe. Fiverr wywodzi swoją nazwę od koncepcji, że klient może zapłacić freelancerowi 5 USD, co powinno dać ci poczucie rzeczy.

Chociaż oczywiście nie musisz oferować usług za 5 USD, chodzi o to, że jesteś freelancerem, który jest dobry w robieniu pewnych rzeczy i który może podjąć krótkoterminową pracę dla klienta.

Fiverr jest podobny do Upwork, ponieważ w dużej mierze polega na tobie jako freelancer w poszukiwaniu potencjalnych klientów. To prawda, że ​​mogą cię znaleźć, ale nie możesz na tym polegać, dopóki nie zdobędziesz silnej historii i reputacji na platformie.

Ostatnia korzyść z Fiverr: możesz oferować pakiety na swojej stronie, aby ułatwić potencjalnym klientom zakup czegoś od ciebie.

Na przykład poziom podstawowy za 10 USD, który zapewni komuś podstawową pracę w Photoshopie w ciągu 3 dni, lub pakiet wysokiego poziomu, który kosztuje 100 USD, ale może uzyskać szczegółową imprezę w krótszym czasie.

To jest Fiverr… ale to tylko rysuje powierzchnię. Następne kilka przedmiotów obejmie platformy, które lepiej nadają się do zapisania się na konkretne zadania niż sprzedawanie siebie jako freelancer.0 punktów

Pozycja 89: Wykonuj mikro prace na Gigwalk lub Zaarly

Są to rodzaje platform mikro-zadań / koncertów do zadań osobistych. Więc dopóki nie są całkowicie internetowe sposoby zarabiania pieniędzy, nadal są częściowo sposobami zarabiania pieniędzy w Internecie.

Przynajmniej nie jest to sposób zarabiania pieniędzy, który naprawdę istniałby przed erą współczesnego internetu. Warto zauważyć, że te aplikacje mogą także zawierać koncerty online… to naprawdę zależy.

Przejdźmy więc do tego:

Gigwalk jest obecnie jedną z najbardziej znanych i popularnych platform mikro-zadań. Duża popularność wynika z faktu, że jest tak prosty:

proste raportowanie

Potrzebujesz tylko telefonu, a stamtąd możesz zapisać się na koncerty z listy. Po zaakceptowaniu wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i przesłać swoją pracę bezpośrednio w aplikacji.

Najważniejsze jest jednak to, że naprawdę koncentruje się na działaniu w Twojej okolicy. Jest to złe, o ile ogranicza to, co możesz wybrać, ale jest dobre, ponieważ oszczędza czas na szukanie i zwiększa prawdopodobieństwo, że zostaniesz wybrany do tego, o co się ubiegasz.

Świetną funkcją Gigwalk jest to, że klient ma możliwość dodania cię do swojej prywatnej siły roboczej, jeśli podoba ci się twoja wydajność: oznacza to, że masz dostęp do koncertów dostępnych tylko dla tej prywatnej siły roboczej.

Zaarly działa w ten sam sposób, chociaż jest nieco bardziej selektywny, jeśli chodzi o umożliwienie Ci dołączenia jako usługodawca, i nie ma żadnych opłat, z wyjątkiem 10% po otrzymaniu zapłaty.

Taskrabbit to kolejna platforma, która jest mniej więcej tak renomowana jak Gigwalk. Jest dość podobny do Zaarly i Gigwalk, ale zwykle obejmuje więcej osobistych koncertów niż profesjonalnych.

taskrabbit

Na przykład o wiele bardziej prawdopodobne jest, że dostaniesz złotą rączkę, montaż mebli, sprzątanie itp. Z Taskrabbit niż na Gigwalk. Chociaż powiedziawszy to, różnego rodzaju ludzie chcą różnego rodzaju zadań.

I jak powiedziałem wcześniej: żadna z tych platform nie jest przeznaczona wyłącznie do pracy osobiście! Wiele z nich to osobiście występy, które są koordynowane przez Internet, ale na tych platformach nadal można oglądać występy online.

Teraz przejdź do następnego:1 punkty

Pozycja 90: Wykonuj mikro prace za pomocą Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk jest pod wieloma względami pionierem mikroprojektów internetowych. Jest także pionierem pracy crowdsourcingowej.

amazon mechaniczny turk

Przejdźmy więc do tego: architektura Mechanical Turk jest dość podobna do aplikacji i stron, o których wspomniałem w ostatnim elemencie. Jednak Mechanical Turk jest znacznie większy i tak naprawdę jest przeznaczony tylko do pracy online.

Istnieją tysiące różnych rodzajów zadań dostępnych na rynku MTurk. Można je jednak ogólnie podzielić na zadania i zadania związane z wadami oprogramowania i algorytmów.

W końcu pomyśl o nazwie: mechaniczny. Opublikowane zadania są wcześniej znane jako „Zadania wywiadu ludzkiego” i nie zawsze są łatwe, ale generalnie nie wymagają wiedzy specjalistycznej.

Niektóre przykłady popularnych typów zadań obejmują przetwarzanie obrazu i wideo (identyfikowanie i wybieranie rzeczy przez człowieka), weryfikowanie danych, przetwarzanie danych (co oznacza kategoryzowanie, tłumaczenie, transkrybowanie itp.) Oraz zbieranie informacji.

MTurk różni się w zależności od zadania, ale generalnie jest niski za godzinę. Więc jeśli chcesz to zrobić, musisz być mądry: powinno to być proste zadanie, które możesz wykonać na przykład szybko, lub bardzo interesujące zadanie, jeśli zajmie Ci to więcej czasu.

Z tego powodu należy wziąć pod uwagę czas potrzebny na zgłoszenie się na koncert.1 punkty

Pozycja 91: Bądź wirtualnym asystentem

Wirtualny asystent online oferuje milion sposobów zarabiania pieniędzy. Wirtualni asystenci są bardziej poszukiwani niż myślisz i prawdopodobnie masz kwalifikacje na wiele z tych stanowisk!

Oczywiście powinieneś wziąć pod uwagę stopień zaangażowania, jaki chcesz mieć. Bycie wirtualnym asystentem zawsze oznacza bycie praktycznym i zorientowanym na szczegóły, ale wciąż istnieją pewne ważne różnice.

Niektóre osoby mogą chcieć zatrudnić długoterminowo, który może być skutecznie sekretarką za pośrednictwem komputera: ktoś, kto zarządza kalendarzami, spotkaniami, obsługuje konta w mediach społecznościowych itp..

Wiele koncertów z wirtualnymi asystentami ma mniejszy zasięg, nawet jeśli są długoterminowe: na przykład wiele z nich to zadania menedżera mediów społecznościowych lub podobne. Możesz również zostać poproszony o opiekę nad kalendarzem i pomoc w koordynowaniu spotkań lub planowaniu treści witryny.

Chociaż w wielu miejscach można znaleźć zaproszenia do wirtualnych asystentów, odkryłem, że Upwork jest dla nich szczególnie ciężki. Rzeczywiście ma też swój sprawiedliwy udział, a jeśli zdecydujesz się na Google, prawdopodobnie znajdziesz najnowsze posty w ofertach pracy Google.

Tak, nie ma specjalnie widocznych rynków z ofertami dla wirtualnych asystentów. Są one jednak na tyle popularne na wspomnianych stronach (oraz na innych tablicach, które możesz znaleźć samodzielnie), że nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem ich.

Miłej pomocy!1 punkty

Pozycja 92: Uruchom stronę internetową z kuponami

Co to jest strona z kuponami? Odpowiedź: to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w domu.

Ok, oto co to tak naprawdę oznacza: strona z kuponami to strona, która daje kupony. Duh. Ludzie oczywiście uwielbiają te witryny, ponieważ nie muszą dawać dużo – mogą oszczędzać pieniądze i otrzymywać specjalne oferty bez konieczności inwestowania dużo czasu lub pieniędzy.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mogą założyć własne witryny z kuponami, ponieważ zakładają, że nie mogą konkurować z dużymi witrynami z kuponami. To prawda, że ​​istnieje wyzwanie, ale jeśli masz wiedzę na temat niszy, możesz dla niej stworzyć witrynę z kuponami.

Zaletą tego jest to, że jest to stosunkowo niedrogie. To naprawdę zależy od tego, ile chcesz zainwestować w budowę swojej witryny, ale teraz możesz stworzyć solidną witrynę za stosunkowo niskie koszty.

Ponadto większość programów, których używasz do oferowania kuponów, ma niskie słupki do wejścia – wiele z nich będzie darmowych.

Główną wadą jest, jak się domyślacie, konkurencja. Nawet jeśli osiedlisz się w niszy, zajmie to trochę czasu i pracy, aby Twoja witryna wyszła na słońce. Dlatego nawet mimo tego, że prowadzenie witryny z kuponami jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, tak jest bardzo oddzielić od pasywnego dochodu online.

Niektóre kupony i programy codziennych transakcji, które mogą być przydatne, to: Coupons.com Brandcaster; CentsOff; Daily Deal Builder; i Savings.com.

brandcaster

Są to dalekie od twoich jedynych opcji, ale są dobrym miejscem do rozpoczęcia. Zazwyczaj oferują kupony i maksymalnie ułatwiają rozpowszechnianie i promowanie tych ofert w Twojej witrynie. Czasami również pomogą Ci zarabiać na swojej witrynie dzięki przychodom z reklam.

Ponadto często można uzyskać prowizje partnerskie z innych popularnych witryn lub aplikacji (na przykład Swagbucks).0 punktów

Pozycja 93: Outsourcing i podwykonawstwo

Zwróć uwagę tutaj, ponieważ wiąże się to z wieloma niuansami.

Ekonomia koncertów jest częściowo niesławna z powodu ilości zlecanej i zlecanej podwykonawcom pracy, która jest wykonywana.

Pomyśl o zamożnej amerykańskiej firmie płacącej komuś z Wietnamu za kodowanie swojej witryny: amerykańska firma oszczędza pieniądze, nie musząc zatrudniać pracownika zatrudnionego w niepełnym wymiarze godzin przy minimalnym wynagrodzeniu w USA, a wietnamski programista zarabia więcej niż przeciętnie w Wietnamie.

Wygląda na to, że wszyscy wygrywają, ale jest niesławny wśród wielu osób, ponieważ ludzie w krajach wysoko rozwiniętych tracą pracę i muszą konkurować z osobami wykwalifikowanymi, ale proszącymi o mniej. Więc możesz być sceptyczny.

Z pewnością jest w tym trochę prawdy, ale rzeczywistość jest nieco bardziej niuansowa. Przede wszystkim tony ludzi w USA i innych krajach o wysokich zarobkach można zlecać online podwykonawcom.

Zarabianie pieniędzy jako podwykonawca lub zlecenie na zewnątrz jest czasem trudne, ale czasami pozwala zapłacić znacznie więcej pieniędzy proporcjonalnie do zadania. Wiele firm, z różnych powodów, woli zatrudniać ludzi w swoich krajach, nawet jeśli jest to online.

A jeśli ktoś dużo płaci z innego kraju… co z tego? Pieniądze to pieniądz. Najważniejsze jest to, że jako podwykonawca lub outsourcing, klient nadal ostatecznie oszczędza nie płacenie pracownikowi w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Co oznacza, że ​​możesz zarabiać więcej, wykonując określone, konkretne zadanie lub zestaw zadań. Nie musisz wykonywać pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, ale nadal możesz za nią zarobić proporcjonalnie wysoką cenę, ponieważ klient wciąż oszczędza pieniądze.

Dlatego warto przyjrzeć się jako freelancer.

Oto druga strona: załóżmy, że prowadzisz firmę online.

W takim przypadku „zarabiasz” pieniądze online, zlecając je lub zlecając podwykonawcom. Oczywiście jest to bardziej sposób na oszczędzanie pieniędzy, ale hej, to więcej pieniędzy w kieszeni na koniec dnia, prawda?0 punktów

Pozycja 94: Staże HR przez LinkedIn

Jest to jedna z tych rzeczy, których wiele osób nie zna.

HR oznacza tutaj zasoby ludzkie, tak samo jak w tradycyjnej firmie. LinkedIn to sieć społecznościowa dla profesjonalistów. Jak zarabiać na tym?

Kluczowym słowem jest umieszczenie: twoja praca tutaj polega zasadniczo na rekrutacji. Innym slangowym terminem byłoby headhunter. Pracując jako niezależny kontrahent online, musisz znaleźć świetnych kandydatów do obsadzenia określonych stanowisk w firmie.

LinkedIn jest świetnym zasobem z oczywistych powodów, ale nie musi być Twoim jedynym zasobem. Możesz także korzystać z Facebooka, a właściwie dowolnej witryny internetowej, która pozwala spojrzeć na potencjalnych kandydatów. Ale LinkedIn jest oczywiście najlepszą opcją.

Zazwyczaj nie musisz się martwić, w jaki sposób potencjalny najem i firma wynegocjują wynagrodzenie, godziny, a nawet drugie rozmowy. Twoim głównym zadaniem jest zapewnienie wspaniałej osoby na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną.

Gdy to zrobisz, otrzymasz wynagrodzenie za znalezienie kogoś przez firmę. Rzecz w tym, że najpierw musisz zatrudnić firmę, a przez większość czasu otrzymasz zapłatę tylko, jeśli uda ci się kogoś dostarczyć.

Zaletą jest to, że łatwiej jest cię zatrudnić, ponieważ jest to bezpieczny zakład dla firmy. Zła wiadomość jest taka, że ​​jeśli zawiedziesz, nie dostaniesz zapłaty. Duh.

Pamiętaj, że niektóre firmy będą chciały płacić tylko wtedy, gdy faktycznie zatrudnią osobę… musisz być ostrożny podczas negocjacji z firmą, aby upewnić się, że sprawa jest jasna!1 punkty

Pozycja 95: Utwórz witrynę z recenzjami

Skąd mam wiedzieć, o czym mówię? Cóż, czytasz ten artykuł na mojej stronie z recenzjami, prawda?

Żarty na bok, tworzenie strony z recenzjami to dobry sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Łatwy? Nie. Podobnie jak w przypadku witryny z kuponami, musisz zainwestować czas, energię i pieniądze, aby rozwinąć swoją witrynę.

Zanim mnie odetniesz, tak, głównym sposobem zarabiania pieniędzy na witrynie z recenzjami są linki partnerskie i możliwe przychody z reklam. W tej chwili nie mówię o technice linków partnerskich, ale o konkretnym typie witryny, który dobrze z nimi współpracuje.

Rzecz w witrynie z recenzjami polega na tym, że musisz znaleźć swoją niszę. Powinno to być coś, co lubisz, abyś mógł ciężko nad tym popracować, ale także coś mniej powszechnego.

Gdy znajdziesz swoją niszę, będziesz musiał zmierzyć się z rzeczywistością, że istnieje prawdopodobieństwo, że nie ma zbyt wielu witryn w tej niszy lub w jej pobliżu. To nie znaczy, że twoja praca jest niemożliwa: nie musisz być w 100% nowy.

W końcu, jeśli wystarczająca liczba osób kupuje produkty w tej niszy, aby uzyskać pieniądze za pomocą linków partnerskich, będą inne witryny konkurujące z twoimi. Nadal możesz pokonać swoją konkurencję, upewniając się, że Twoja witryna jest odpowiednio zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek (mam tutaj listę narzędzi!).

Kolejnym kluczowym aspektem prowadzenia witryny z recenzjami nie jest całkowite odizolowanie się od konkurencji. Prostym faktem jest to, że jeśli dobrze grasz w swoje karty, najlepszą opcją dla wszystkich jest współpraca.

W Twojej niszy będzie tylko tyle witryn wysokiej jakości. Jeśli wspominasz o innych witrynach w Twojej witrynie, które wspominają o Tobie w swoich witrynach, możesz zarówno uzyskać ruch, jak i prowizje. Jeśli komentujesz ich posty – ten sam pomysł.

Jednym z najlepszych programów partnerskich, szczególnie dla witryn z recenzjami, jest Amazon.

Z początku może się to wydawać przytłaczające, ale nie martw się. Witryny z recenzjami są często wykorzystywane do zarabiania pieniędzy, ponieważ są w tym dobre. Na początek możesz sprawdzić moją ogromną listę taktyk promocji blogów!2 punkty

Pozycja 96: Załóż blog / witrynę i uzyskaj dochody z reklam!

Wielokrotnie mówiłem o korzystaniu z linków partnerskich do zarabiania pieniędzy. Chociaż jest to wypróbowana i prawdziwa metoda stosowana w wielu witrynach, jest to oczywiście tylko jeden z popularnych sposobów zarabiania pieniędzy przez blogi.

Inny? REKLAMY.

Teraz reklamy mogą być przydatne w uzupełnianiu dochodów partnera. Wiele witryn zarabia zarówno na reklamach, jak i na linkach partnerskich.

Ale jeśli Twoja witryna lub blog nie jest odpowiedni dla linków partnerskich (powiedzmy, jeśli naprawdę koncentrujesz się na treściach, które nie obejmują produktów) lub po prostu nie chcesz ich robić, reklama jest absolutnie sprawdzonym sposobem na zarabianie pieniędzy na swojej stronie.

Czy jest to udowodnione dla wszystkich? Na pewno nie. Ale oto przegląd tego, jak może Ci pomóc:

Istnieją trzy główne sposoby uzyskiwania przychodów z reklam z witryny. Pierwszy to ten, który jest niesławny: reklama płatna za kliknięcie (PPC). Rejestrując się na platformie PPC, otrzymasz zapłatę za każdym razem, gdy użytkownik kliknie reklamę. Czasami możesz uzyskać więcej, jeśli kliknięcie kończy się wyprzedażą.

Wadą PPC jest to, że zwykle nie dostajesz dużo pieniędzy za kliknięcie, więc naprawdę się opłaca tylko wtedy, gdy masz duży ruch. Zaletą jest to, że reklamy będą dostosowane do odbiorców i zgodne z treścią Twojego bloga, a na dodatek jest stosunkowo łatwe.

Najpopularniejszą platformą PPC jest Google AdSense. A jeśli nie chcesz tego używać (założę się, że zrobiłbyś to tylko, jeśli nie możesz uzyskać konta AdSense), możesz nawet spróbować BuySellAds.

Drugi sposób to reklama CPM: CPM oznacza tutaj Koszt na Mille (koszt tysiąca). To trochę podobne do płatności za kliknięcie, ponieważ liczby ruchu są najważniejsze. Ale zamiast kliknięć generujących pieniądze, są to wyświetlenia. Stąd „Mille” – zwykle 1000 kliknięć da ci zestaw jednostek pieniężnych.

Ostatnim sposobem jest sprzedaż miejsca reklamowego bezpośrednio reklamodawcom. Może to być znacznie bardziej dochodowe, ale jest też o wiele mniej pewne. Dzięki PPC i CPM możesz w zasadzie obliczyć, ile zarobisz dzięki X natężeniu ruchu po zarejestrowaniu się na platformie.

Ale kiedy rezerwujesz miejsce dla reklamodawców, musisz liczyć na ich zainteresowanie. Niektóre osoby używają nawet agencji, aby przekonać reklamodawców do umieszczania reklam w swoich witrynach.

Jest to mniej zautomatyzowane niż przychody z reklam PPC lub CPM, ale tak jak powiedziałem… jeśli to zrobisz, może to być dochodowe.0 punktów

Czy przeczytałeś artykuł, który właśnie zrobiłem na temat konkursów nazw Squadhelp? Okej, weźmy tę samą koncepcję, ale wyłączmy nazewnictwo przy projektowaniu logo.

Istnieje wiele stron, które mają tego rodzaju funkcje. Najbardziej znany to 99designs. Mówiłem już o tym trochę wcześniej jako ogólna strona dla freelancerów do pracy projektowej, ale są też konkursy na logo, które mogą być dobrą opcją dla niektórych osób.

Inną opcją byłoby logocontest.com, który jest bardzo łatwy do zarejestrowania się jako projektant (chociaż nadal musisz przesłać próbki, aby zostać zatwierdzonym jako projektant).

Designhill jest również bardzo skoncentrowany na części konkursowej i rozszerza swoje konkursy na więcej niż tylko logo, ale także inne aspekty projektowania witryny.

Tak jak w przypadku konkursu na nazewnictwo, nie poleciłbym tego jako źródła dochodu, na którym można polegać. Jest dobry do zmoczenia stóp, dla zabawy i dla dodatkowej gotówki. Chociaż jest jeszcze jedna korzyść:

Projektanci, którzy uznają to za „właściwy”, mogą być trudni do zdobycia. Jeśli więc wygrasz konkurs na projekt, istnieje duża szansa, że ​​firma, która wybrała Cię, zatrudni cię osobiście do dalszej pracy.0 punktów

Pozycja 98: Bądź wirtualnym nauczycielem

Bycie wirtualnym / zdalnym nauczycielem jest jednym z najczęstszych zadań online. To jest tak otwarte, jak się wydaje:

Możesz być korepetytorem w szerokim zakresie tematów, a jeśli jesteś otwarty na więcej niż jeden temat. Zazwyczaj wirtualne korepetycje działają w taki sposób, że będziesz pracować z określoną osobą lub grupą osób przez określony czas na określony temat.

Podczas gdy wiele osób chce wirtualnych korepetytorów dla swoich dzieci, wiele osób, których uczysz, to także klienci, czyli dorośli.

Możesz także być korepetytorem dla niektórych klas w semestrze lub tutorem ogólnych umiejętności, które ktoś chce mieć. Możesz znaleźć kogoś, kto chce być korepetytorem poprzez ofertę pracy online, lub możesz mieć przyjaciela lub rówieśnika, który chce pomóc w nauce czegoś i byłby skłonny ci zapłacić.

Jeśli szukasz stanowisk online, Indeed ma wiele ofert pracy, podobnie jak Upwork. Ale są pewne strony specjalnie dla wirtualnych zajęć korepetytorów:

Niektóre z nich to Tutor.com, TutorMe i A3 Tutors.

Wynagrodzenie różni się w zależności od platformy, z której korzystasz, klientów, z którymi negocjujesz, ale podstawowa opłata za grę w piłkę wynosi około 15 USD za godzinę. Zatrudnienie w ramach ogłoszenia o pracę / negocjacji z klientem zwykle może być bardziej dochodowe – możesz otrzymać wynagrodzenie w wysokości 40 USD lub więcej za godzinę.

Jest to oczywiście bardziej ryzykowne niż platforma, która działa na rzecz ochrony zaangażowanych stron. Jeśli jednak będziesz mieć doświadczenie w korepetycjach online, prawdopodobnie łatwiej będzie ci przejść do korepetycji lub uczyć osobiście (jeśli tego właśnie chcesz).

W przeciwnym razie możesz rozpocząć tworzenie niezależnego serwisu dla siebie jako nauczyciela. Możliwości są nieograniczone.

Oto kolejna możliwość:0 punktów

Pozycja 99: Publikowanie gości

Publikowanie gości to coś, co wiele osób zna przede wszystkim jako taktykę promowania blogów.

Ale jest to również sposób na zarabianie niezależnych pisarzy, jednocześnie budując swoje portfolio. W rzeczywistości posty gości są również znane z tego, że są znakiem rozpoznawczym przyszłych pisarzy.

Przejdźmy do tego:

Publikowanie przez gości jest dokładnie tak, jak to brzmi… gdy publikujesz na blogu lub czasopiśmie innej osoby lub grupy. Chociaż niekoniecznie tak jest, zazwyczaj będziesz gościć w miejscach, które są bardziej popularne niż twoje.

To prawda, że ​​możesz publikować posty w mniejszych placówkach, które są mniej więcej podobne do twojego, lub jeśli próbujesz wykorzystać nową niszę, mogą być mniejsze. Zazwyczaj jednak publikowanie gości ma na celu przekazanie twojego nazwiska i treści szerszej publiczności, a tym samym stronie o większym ruchu.

A teraz pozwólcie, że będę z wami szczery: wysyłanie gości zwykle nie kosztuje tony pieniędzy. Po pierwsze: większość blogów i punktów sprzedaży, które akceptują posty gości, nie płacą za nie. Po drugie, z tych, które to robią, pieniądze są zwykle takie sobie i będziesz miał większą konkurencję.

To powiedziawszy, wciąż istnieje wiele różnych witryn płacących za posty gości w niemal każdej niszy i dziedzinie. Możesz sprawdzić tę listę, aby zobaczyć kilka przykładów, ale te rzeczy cały czas się zmieniają, więc pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić witryny, w których chcesz przesłać post.

Zwykle działa to w ten sposób: znajdujesz witrynę, którą chcesz przesłać, i przeglądasz często zadawane pytania lub wytyczne dotyczące przesyłania utworów. Czasami możesz chcieć wysłać je e-mailem w celu zapytania. Zazwyczaj musisz podać wysokość i CV lub CV swojej pracy, więc może to być trudne dla początkujących.

Ale hej, choć może to być uciążliwe dla początkujących, pisarze, którzy zaczynają pracować na świecie, przekonają się, że warto go podjąć: pamiętaj, że nie zarabiasz tylko gotówki, ale budujesz swoje CV!1 punkty

Pozycja 100: Spróbuj korekty

Jest to rodzaj pracy, w której nie ma wielu dobrze ugruntowanych witryn ani rynków zorientowanych wyłącznie na niszę. Jest tak głównie dlatego, że korekta pokrywa się z zadaniami pisania online.

Głównym wyzwaniem od samego początku jest znalezienie pracy korekty w tempie, które jest dla Ciebie akceptowalne. Wiele osób zatrudnia do pisania prac online, a wiele z tych zadań obejmuje korektę rzeczy, których freelancer nie napisał (prawie wszystkie z nich wymagają oczywiście korekty tego, co piszesz).

Tak więc liczba klientów wynajmujących korektor jest nieco mniejsza. To powiedziawszy, wciąż tam są. Zazwyczaj są to ludzie i firmy, które już mają treści, które im się podobają, ale chcą tylko dodatkowej pary oczu, aby przeczesywać i wprowadzać mniejsze ulepszenia.

To, co uważam za najbardziej powszechne w Internecie w przypadku prac związanych z korektą, to mniejsi producenci treści: zwykle osoby prywatne lubią pisać własne treści i nie chcą zatrudniać kogoś do pisania dla nich… ale nie mają czasu ani energii, aby wybieraj każdy szczegół tego, co produkują.

I zazwyczaj ci ludzie zatrudniają się do krótkoterminowych projektów.

Jest to rodzaj rzeczy, którą prawdopodobnie znajdziesz jako korektor online. Jeśli chodzi o dobre miejsca do patrzenia, Upwork ma je przez cały czas, ale zwykle są to krótsze koncerty. Jeśli korzystasz z Google, możesz znaleźć niektóre z najnowszych ofert pracy … pamiętaj, że te koncerty przychodzą i odchodzą często.

Moją ostatnią radą jest uważanie na przepracowanie: korekta może być prosta, ale wciąż czasochłonna i wywierana jest duża presja. Jeśli Twoim JEDYNYM zadaniem jest upewnienie się, że nie ma błędów, każdy błąd, który przegapisz, jest gorszy niż zwykle.

Więc musisz być dokładny. Ale w rzeczywistości sytuacja polega na tym, że ponieważ klienci zatrudniają korektora, a nie pisarza, który również dokonuje korekty, mogą nie być skłonni do płacenia dużo.

Ale hej, jeśli potrafisz znaleźć ceny, w których możesz pracować, cała moc dla ciebie!1 punkty

Pozycja 101: Wykonaj tłumaczenie online

To w pewnym stopniu pokrywa się z poprzednim elementem, ponieważ wiele koncertów związanych z tłumaczeniem online obejmuje również transkrypcję (choć niekoniecznie).

I podobnie jak niektóre platformy lub klienci zatrudniający do usług transkrypcji będą chcieli, abyś zdał test, aby udowodnić swoją szybkość pisania, większość ludzi lub miejsc, które zatrudniają Cię do tłumaczenia, będą potrzebować dowodu twojej umiejętności.

Tak więc od samego początku wiele zleceń tłumaczenia online można znaleźć w zwykłych miejscach: Upwork, Indeed, a nawet Fiverr.

Ale oprócz korzystania z ogólnego niezależnego portalu do wyszukiwania tłumaczeń online, istnieje kilka stron zatrudniających tłumaczy, które możesz sprawdzić. Jak zwykle wyróżnię kilka:

Gengo to jedna z najpopularniejszych witryn tłumaczeniowych, w której można aplikować. Mają wystarczająco dużo pracy w większości języków.

LanguageLine jest jednym z największych pracodawców profesjonalnych tłumaczy ustnych i istnieje już od 37 lat. Nie wszystkie zadania są zdalne, ale wiele z nich – warto to sprawdzić.

Atrament Werbalny to kolejna znacząca postać, ale ostrzegamy, że musisz podjąć testy, aby się zatrudnić.

Mars Translation oferuje usługi tłumaczeń językowych od lokalizacji strony internetowej po konwersję DTP. Możesz zacząć zarabiać na swoich umiejętnościach tłumaczeniowych, dołączając do nich tutaj.

Poza większymi platformami zatrudniającymi tłumaczy możesz także znaleźć firmy, które Twoim zdaniem będą potrzebować tłumaczy, i zaoferować swoje usługi. Idź zdobyć ich!1 punkty

Pozycja 102: Wprowadzanie danych online

Jednym z największych stereotypów nudnej pracy biurowej jest wprowadzanie danych. Wyobrażamy sobie osobę w średnim wieku w kabinie, nieszczęśliwie poruszającą się po ekranie na ekranie.

A co, jeśli możesz otrzymać wynagrodzenie za pracę w zaciszu własnego domu, pracując we własnych godzinach? Nie byłoby tak źle. Na szczęście możesz to wypróbować.

Wspomniałem już o jednym wspólnym zasobie służącym do wprowadzania danych: Amazon Mechanical Turk. Wiele opublikowanych tam mikrojobów obejmuje wprowadzanie danych, a także dość często. Fiverr jest inny, chociaż jest mniej powszechny.

Innymi popularnymi miejscami do zdalnego wprowadzania danych są rodzaje witryn crowdsourcingowych i firm, które również chcą osób oceniających wyszukiwarki. Na przykład w Lionbridge istnieje wiele zadań wprowadzania danych.

Lionbridge

Myślę, że jednym z najlepszych miejsc do znalezienia pracy wprowadzania danych jest Rzeczywiście, a czasem ZipRecruiter. Oferty pracy zamieszczone tutaj są zazwyczaj dłuższe niż te opublikowane w Upwork, które można znaleźć na Fiverr / Craigslist.

Zapłata jest różna, ale zwykle nie dostaniesz mnóstwo pieniędzy za koncert wprowadzania danych. To powiedziawszy, zadania wprowadzania danych są publikowane wystarczająco często, abyś miał możliwości, kiedy ich potrzebujesz, a wynagrodzenie będzie co najmniej niezawodne, nawet jeśli nie będzie dużo.1 punkty

Punkt 103: Czy coaching biznesowy

Coaching biznesowy to coś, w co powinieneś się zaangażować tylko wtedy, gdy czujesz, że masz odpowiednie kwalifikacje. Możesz nawet mieć formalny stopień coachingowy, ale bardziej prawdopodobne jest, że będziesz liczyć na osiągnięcia w prawdziwym świecie.

Zła wiadomość: nie ma wielu znanych witryn do łączenia autokarów biznesowych z klientami. Jest jeden o nazwie Noomii, który sprawdzasz.

Dobra wiadomość: wszędzie tam, gdzie jest popularna praca online lub plansza koncertowa, pojawiają się zaproszenia do trenerów biznesowych.

Jeśli interesujesz się coachingiem biznesowym online, z pewnością możesz to osiągnąć. Musisz tylko chcieć założyć sklep jako niezależny trener. Oznacza to stworzenie strony internetowej dla siebie lub przynajmniej silnej obecności w mediach społecznościowych.

Nawet w obszarze coachingu biznesowego istnieje różnorodność. Możesz pracować w dowolnej niszowej firmie, o ile będą z tobą współpracować. Dobra wiadomość jest taka, że ​​im więcej robisz, tym łatwiej.

Na przykład możesz skorzystać z wszelkich istniejących konsultacji lub coachingu, uzyskać referencje lub wycenę od poprzednich klientów, a następnie umieścić je w swojej witrynie. Gdy zaczniesz pozyskiwać klientów online, możesz zrobić z nimi to samo.

A jeśli zdobędziesz wystarczająco dużo lub wystarczająco zbudujesz swoją reputację, możesz skupić się na szukaniu trenerów na przyjmowaniu ich.

Wspaniałe w tym wszystkim jest to, że chociaż musisz wykonać więcej pracy nóg z powodu braku platform, możesz także zachować więcej tego, co robisz. Na przykład, jeśli jesteś trenerem biznesu w Upwork, poniesiesz 20% opłaty za platformę.

Może to być przydatne do zdobycia doświadczenia i dodatkowych kwalifikacji, ale poza Upwork możesz obciążać klientów tym, czego chcesz za sesję Skype lub PDF przy tworzeniu sklepu Shopify. I musisz zapłacić tylko tyle, ile kosztuje korzystanie z narzędzi, których chcesz używać z klientami!0 punktów

Pozycja 104: Bądź internetowym trenerem fitness

Wiem, co myślisz: jak to jest sposób zarabiania pieniędzy w Internecie? Nie zatrudniaj trenerów fitness w prawdziwym życiu, aby trenować osobiście?

Cóż, na pewno masz rację większość trenerzy fitness wykonują swoją pracę osobiście. Ale dla trenerów fitness online jest więcej możliwości niż myślisz.

Po pierwsze, zastanów się, kto by tego chciał: zwykle ktoś, kto chce wygody trenera, z którym nie musi koordynować osobistych treningów. Ktoś, z kim mogą po prostu porozmawiać, aby poprawić swoją sprawność fizyczną.

Ponadto istnieje spora szansa, że ​​potencjalny klient ma nadzieję zapłacić mniej za pracę online. Jasna strona? Możesz nie potrzebować tylu formalnych kwalifikacji, jak w prawdziwym życiu.

Powiedziałbym również, że drugą stroną tego jest to, że musisz wykonać więcej pracy, aby udowodnić swoje umiejętności i umiejętności. Podczas gdy możesz po prostu wysłać próbkę pisania i wznowić udział w internetowym koncercie pisania, musisz mieć wyraźne umiejętności interpersonalne oprócz doświadczenia, aby zostać zatrudnionym jako trener.

Prawdopodobnie będziesz chciał kultywować markę online: może stwórz własną stronę internetową, ale jeśli nie, przynajmniej opublikuj na Instagramie lub YouTube z niektórymi treningami, strategiami, motywacją itp..

Nie ma naprawdę solidnych stron do łączenia trenerów fitness online z potencjalnymi klientami, ale mam kilka zasobów, które mogą być dla ciebie przydatne.

iBodyFit jest znaną witryną, na której można znaleźć osobistych trenerów fitness, ale obecnie nie reklamują zatrudniania – powiedziałbym, aby się z nimi skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany.

Fitness Mentors nie jest miejscem do ubiegania się, ale miejscem do wykorzystania jako zasób:

Mentorzy fitness

Może to być niedrogi sposób na uzyskanie licencji, jeśli jesteś zainteresowany tymi rzeczami.

W większości przypadków znajdziesz swoich klientów w taki sam sposób, jak większość freelancerów online. Przygotuj się więc na sprzedaż i działanie niezależnie! Chociaż może to być ryzykowne, masz spore szanse na zarabianie pieniędzy na klientach, którzy chcą wydać pieniądze na solidny program fitness.1 punkty

Punkt 105: Bądź dietetykiem online

OK, bądźmy szczerzy: bar na wejście tutaj jest trochę wysoki. Jest to coś, na co naprawdę powinieneś patrzeć, tylko jeśli: A) jesteś dietetykiem w świecie fizycznym lub B) masz zamiar być.

Powód jest prosty: dietetyk jest ekspertem w dziedzinie diety i żywienia. Około połowa zarejestrowanych dietetyków w USA posiada stopnie naukowe. W USA termin „dietetyk” lub „zarejestrowany dietetyk” jest chroniony przez Akademię Żywienia i Dietetyki.

Chodzi mi o to, że musisz być ekspertem i mieć w tym kwalifikacje, a nie tylko kogoś, kto dużo czyta na temat żywienia i jest pasjonatem zdrowia.

Jak zarabiałbyś pieniądze jako dietetyk online? Cóż, chociaż prawdą jest, że można znaleźć zaproszenia do czegokolwiek na ogólnie niezależnych platformach handlowych, posty dla dietetyków / dietetyków online będą, co zrozumiałe, rzadsze.

Proponuję więc obecność na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych… coś w rodzaju bycia trenerem fitness online, ale jeszcze bardziej. Powinieneś już mieć trochę certyfikatu lub jest w trakcie jego realizacji.

Dlaczego więc nie użyć tych poświadczeń w swojej witrynie lub mediach społecznościowych? Stamtąd możesz łatwiej znajdować i negocjować z potencjalnymi klientami.

Oto inny pomysł: załóż blog o żywieniu. Oczywiście, jest ich wiele, ale jeśli znajdziesz odpowiednią niszę, możesz zacząć zarabiać na prowizjach i dochodach z reklam.0 punktów

Punkt 106: Zdalne przekazywanie wiedzy pielęgniarskiej

Podobnie jak w przypadku poprzedniego elementu, pasek wejścia jest wysoki: należy wziąć to pod uwagę tylko, jeśli jesteś zarejestrowaną pielęgniarką lub pracujesz w tandemie z jednym.

Jestem gotów się założyć, że większość pielęgniarek pracuje osobiście, gdzie mogą maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności, a także otrzymać najwyższe wynagrodzenie.

Ale jeśli nie pracujesz w pełnym wymiarze godzin jako pielęgniarka, ale posiadasz kwalifikacje lub chcesz po prostu dodatkowego źródła dochodu, istnieje wiele osób, które chcieliby mieć dostęp do pielęgniarki zdalnie.

Zazwyczaj najlepszą opcją jest zajrzenie do szpitala lub firmy ubezpieczeniowej i sprawdzenie, czy zatrudniają pielęgniarki, aby udzielały porad na odległość. Niektóre z nich mogą odbywać się przez telefon, więc nie „online”, ale możesz także korzystać z czatu na żywo i tym podobnych.

Obecnie istnieje jedna widoczna platforma do znalezienia zdalnych zawodów medycznych:

fonemed

To jest Fonemed. Fonemed polega na pracy nad tym, aby opieka zdrowotna i porady zdrowotne były łatwiej dostępne zdalnie.

Nie jest on całkowicie poświęcony zdalnemu zatrudnianiu pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia, ale w ramach ogólnego skupienia się na zdalnej opiece zdrowotnej z pewnością pomaga również tym staraniom.0 punktów

Pozycja 107: Zostań konsultantem finansowym online

To jest duże, chłopaki. Powiem najpierw, że oferty pracy są dostępne, choć w wielu przypadkach musisz je stworzyć dla siebie.

Większy problem polega na tym, że musisz być ostrożny. Nie polecam wpisywać tego bezczelnie, szukając źródła szybkiej gotówki. Ludzie, którzy chcą zatrudnić konsultantów finansowych, ponoszą na nich dużą odpowiedzialność.

Jeśli to Cię nie odstraszy, oto coś pozytywnego: Ty nie musieć zarządzać wszystkimi lub nawet większością czyichś finansów, aby zostać konsultantem finansowym.

Istnieje wiele możliwości bycia konsultantem w zakresie części finansów danej osoby. I tak, zauważ, że powiedziałem osobę, a nie towarzystwo.

Możesz być konsultantem finansowym dla firmy lub małego biznesu, ale będzie to wiązało się z większą odpowiedzialnością. Dlatego powinieneś to zrobić tylko wtedy, gdy masz kwalifikacje – jeśli masz już doświadczenie w doradztwie finansowym dla małych firm.

Ale jeśli chodzi o oferty pracy i wspólne koncerty, wiele telefonów do konsultantów dotyczy osób szukających pomocy w finansach osobistych i rodzinnych. Tutaj też możesz zabłysnąć: porozmawiaj o swoich inteligentnych ruchach finansowych, o tym, jak zaoszczędziłeś pieniądze robiąc X lub bezpiecznie zainwestowałeś w Y itp..

Oto kolejna rzecz związana z doradztwem finansowym: możesz wziąć udział w długoterminowych lub krótkoterminowych koncertach. Na przykład możesz uzyskać klienta, który po prostu potrzebuje pewnych kompetentnych, neutralnych porad na temat tego, czy powinien wykonać akcję X czy Y..

Możesz również uzyskać kogoś, kto potrzebuje pomocy w zarządzaniu inwestycjami giełdowymi na kilka lat, a nawet na czas nieokreślony.

Chodzi mi o to, że świat online jest szeroko otwarty – i podobnie jak w przypadku innych rzeczy, zachęcam do stworzenia miejsca dla siebie online, aby promować się jako konsultant!0 punktów

Pozycja 108: Wirtualny CxO

Możesz być zdezorientowany co do CxO jest. Uwierz lub nie, wiesz dokładnie, co to jest:

doxO oznacza tutaj dowolne stanowisko kierownicze – używam „X” jako zmiennej (tj. C_O). W tym przypadku mam na myśli bycie wirtualnym CEO (Chief Executive Officer), CFO (Chief Financial Officer), COO (Chief Operations Officer) lub CMO (Chief Marketing Officer).

I chociaż masz rację, zgadnij większość czasami firmy wolą, aby najważniejsi członkowie pracowali fizycznie w biurze, wciąż jest wiele firm, które są teraz otwarte na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych członków do pracy wirtualnej.

Kluczowe jest to, że masz kwalifikacje. Zanim się zniechęcisz, nie musisz być dyrektorem generalnym ani dyrektorem finansowym dużej korporacji – choć możesz.

Istnieje wiele małych i średnich firm, w tym wiele startupów, które poszukują wykwalifikowanych osób zainteresowanych przede wszystkim swoją pracą. Praktyczna praca to kompromis, który wiele małych firm jest skłonnych podjąć, pod warunkiem, że zdobędą wykwalifikowanego oficera.

Jeśli chodzi o miejsca, w których można znaleźć tę pracę, zależy to przede wszystkim od Twojej własnej zdolności do nawiązywania kontaktów i korzystania z LinkedIn lub innych głównych ofert pracy. Na stronie Indeed.com będą publikowane posty dla dyrektorów naczelnych, ale wiele z nich dotyczy pracy osobistej.1 punkty

Punkt 109: Konsultant ds. Marketingu online

To jest coś, co sugeruję wziąć pod uwagę tylko wtedy, gdy masz solidne doświadczenie w marketingu. Ale zanim się odstraszysz i pominiesz następny element, zastanów się, co pociąga za sobą marketing:

Kiedy słyszysz „marketing”, prawdopodobnie myślisz o reklamach i e-mailu. Tak, wiele działań marketingowych odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej, reklam i mediów społecznościowych. Ale to o wiele więcej.

Marketing może obejmować projektowanie stron internetowych. Obejmuje optymalizację wyszukiwarek (SEO). Może również zawierać treść pisemną. Może zawierać mnóstwo różnych rzeczy, o ile wskazują one cele firmy.

Chodzi mi o to, że możesz być lepiej przygotowany do bycia konsultantem marketingowym, niż ci się wydaje. Być może nie wiesz, jak utworzyć lejek marketingowy (patrz wyżej)… ale możesz być ekspertem w SEO. Lub możesz być naprawdę dobry w wymyślaniu treści pisanych.

Możesz wykorzystać swoje dotychczasowe umiejętności, aby pomóc firmom w Twojej branży w marketingu online. Kieruj reklamy na firmy, które Ty wiedzieć możesz pomóc w swojej wiedzy.

Teraz, jeśli masz umiejętności marketingowe poza jedną dziedziną wiedzy, tym lepiej. Ludzie tacy jak ty są bardzo poszukiwani. W rzeczywistości firmy marketingowe zatrudniają cały czas w te dni.

Ale to jest na inny artykuł. W tej chwili mówię, że powinieneś być kreatywny z własnymi umiejętnościami i oferować małym firmom (lub większym, jeśli dasz sobie z tym radę) szansę na coś, o czym wiesz, że możesz im pomóc.

Sugerowałbym, że nawet jeśli planujesz robić to zdalnie, lokalne firmy są dobrym miejscem do rozpoczęcia. To dlatego, że znasz ten obszar i możesz rozmawiać z menedżerami ze wspólnym doświadczeniem i wiedzą o tym, gdzie działa firma.

Jeśli chcesz robić wszystko online, wybierz małą firmę, którą lubisz, w dziedzinie, którą lubisz, i pozwól swojej pasji i chęci pomóc firmie w rozwoju mówić same za siebie (wraz ze swoim doświadczeniem).1 punkty

Pozycja 110: Uruchom reklamy na Facebooku

Jest to rodzaj odgałęzienia powyższej roli konsultanta marketingowego.

Jest to o wiele bardziej skoncentrowane na konkretnej rzeczy, co oznacza, że ​​możesz albo wziąć mniej pieniędzy, albo więcej, w zależności od tego, w jaki sposób grasz kartami (zmuszanie firmy do zapłacenia ci trochę pieniędzy za wąski koncert, a nie zmuszanie firmy do płacić dużo proporcjonalnie do wysiłku).

Chodzi o reklamy na Facebooku: są ogromne. Są ogromne, ponieważ są bardzo skuteczne. Możesz myśleć reklama na Facebooku nigdy nie zmusiła cię do zakupu, ale liczby pokazują, że reklamy na Facebooku rzeczywiście wpływają na sprzedaż. W końcu Facebook nie byłby jedną z największych firm na świecie, gdyby ich reklamy nie działały.

Reklamy na Facebooku mają szczególną wartość dla małych firm, ponieważ mają niskie koszty wejścia. W szczególności nie ma minimalnej kwoty, którą firma musi wydać na reklamy.

Ale chociaż reklamy na Facebooku są idealne dla małych firm, nadal nie są używane tak często, jak mogłyby. A to dlatego, że właściciele małych firm są zajęci prowadzeniem małych firm. Większość małych firm po prostu nie zamierza zatrudnić pełnoetatowego eksperta ds. Marketingu.

Ale jeśli możesz uruchomić reklamy na Facebooku dla małych firm, trafiłbyś w wielką niszę. Jest to coś, na co większość małych firm może sobie pozwolić, zwłaszcza że mogą wydawać tyle, ile chcą.

Oto, jak by to działało: docierasz do małych firm i oferujesz swoje usługi tym, którzy chcieliby dotrzeć do nowych klientów za pośrednictwem reklam na Facebooku. Uprość: firma może zapłacić ci budżet, w którym czują się komfortowo.

Większość tego budżetu będzie przeznaczona na same reklamy – kupisz je – a niewielka część to twoja opłata (zwykle 10% do 20%).

Teraz uruchom to wiele razy i możesz zarobić przyzwoitą gotówkę, pomagając małym firmom zwiększyć ich zasięg, bez konieczności bycia pełnoetatowym specjalistą ds. Marketingu.1 punkty

Pozycja 111: Być konsultantem online ds. Podróży

Przyznaję, że jest to dość wąski koncert online, ale hej, jestem pewien, że przynajmniej niektórzy z was, którzy to czytają, mogliby to zrobić.

Ogólne kwalifikacje: jeśli dużo podróżujesz, uwielbiasz podróżować i jesteś całkiem dobry w znajdowaniu dobrych cen i planowaniu podróży.

Jeśli te rzeczy są prawdziwe, powiedziałbym, że jedna trzecia bitwy jest już wygrana. Do końca bitwy sugeruję zbudowanie dla siebie miejsca online, aby udowodnić swoje umiejętności.

Może pomóż swoim znajomym i rówieśnikom uzyskać dobre oferty lotów i hoteli. Następnie zdobądź ich opinie na temat swojej witryny i poproś ich, aby polecili cię znajomym, jeśli pomyśleli, że wykonałeś dobrą robotę.

Możesz nawet utworzyć grupę Facebook, stronę na Instagramie lub grupę LinkedIn dla swojej marki. Jak zachęcasz ludzi do przyłączenia się? Zawsze upewniasz się, że Twoja grupa / strona ma najnowsze oferty.

Dobrą rzeczą jest to, że możesz zacząć od małych rzeczy, w których jesteś już dobry, i stamtąd budować je do pożądanego rozmiaru.

Inną alternatywą jest znalezienie pracy online. I nie, nie chodzi mi tylko o znalezienie klienta lub koncertu online, ale o znalezienie prawdziwej zdalnej pracy. Istnieje wiele firm – zwykle kurortów, hoteli i biur podróży – które wynajmują zdalne biura podróży.

Aby przejść do bardziej mięsistej strony „konsultanta”, musisz jednak wykonać trochę pracy nóg!0 punktów

Pozycja 112: Inne rodzaje coachingu i doradztwa

Wiem, że właśnie wymieniłem kilka możliwych opcji doradztwa online i coachingu. Wymieniłem je albo dlatego, że były niszowymi rzeczami, o których być może wcześniej nie pomyślałeś, albo dlatego, że są popularnymi rzeczami, o których wcześniej zdecydowanie słyszałeś.

Ale teraz zamierzam rzucić nieco światła na ogólną dziedzinę doradztwa i coachingu online oraz kilka innych możliwych opcji!

Chodzi o to, że jeśli chodzi o to pole, twoja wyobraźnia jest zasadniczo granicą. Jeśli wystarczająca liczba osób coś zrobi, odsetek osób, które chcą zapłacić, jest lepszy. To może być uproszczenie, ale w gruncie rzeczy jest to prawda.

Chociaż podstawą marketingu jako trenera i pozyskiwania klientów może być ta sama branża dla branży, jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę lub podkreślić mniej więcej w zależności od branży.

Jeśli oferujesz usługi w dziedzinie, na której spoczywa duża odpowiedzialność, np. Finanse lub porady medyczne, zdecydowanie posiadaj referencje i przeszkolenie (tak jak powiedziałem). Niektóre inne dziedziny, w których może to być przydatne: doradztwo podatkowe (pokrywa się to z przygotowaniami podatkowymi, które omówię później); doradztwo w zakresie środowiska / zrównoważonego rozwoju; doradztwo polityczne i dotyczące kampanii; doradztwo w zakresie nieruchomości; doradztwo prawne.

Ponadto w twórczych zajęciach jest dużo miejsca. Możesz nauczyć kogoś grać na instrumencie lub malować. W przypadku kreatywnych zajęć, zwłaszcza tych, które są efektowne, możesz naprawdę użyć filmów i galerii, aby udowodnić swoje umiejętności.

Podczas gdy możesz używać Udemy, a nawet YouTube’a i Instagrama do prowadzenia filmów instruktażowych, te media będą szczególnie skuteczne w tutorialach rysunkowych lub muzycznych.

Czy zarabiasz dobre pieniądze na swojej stronie partnerskiej? Dobrze, a następnie trenuj kogoś, kto chce zbudować lub ulepszyć swoją stronę internetową. Przychody z reklam? Ta sama rzecz. Chociaż może się okazać, że dyplom z biznesu lub marketingu jest tu przydatny, namacalny sukces jest Twoim największym atutem w pozyskiwaniu klientów.

Naprawdę, możliwości są nieograniczone i nie mogę ich wszystkich wymienić. Jeśli jesteś wystarczająco przedsiębiorczy, możesz nawet podjąć nowy rodzaj pracy doradczej!0 punktów

Pozycja 113: Zasadniczo korzystaj z płatnej witryny subskrybenta / crowdfundingu

Prawdopodobnie już znasz się na crowdfundingu: kiedy grupa ludzi wpłaca niewielką ilość pieniędzy online, aby przyczynić się do większego celu finansowego.

Teraz jest całkiem sporo tego rodzaju stron, a kilka kolejnych elementów spędzę na ich przeglądaniu – ponieważ są pewne różnice, które moim zdaniem są ważne.

Ale wcześniej pozwól mi wyjaśnić nieco więcej: niektóre witryny crowdfundingowe nie wyglądają dokładnie jak witryny crowdfundingowe, a linie stają się rozmyte. Mianowicie są to witryny, które nie koncentrują się na pojedynczych projektach, ponieważ koncentrują się na bieżących subskrypcjach treści.

Przykładami mogą być Patreon, OnlyFans i Kofi. YouTube również zajmuje się tym. Niektóre przykłady stron ukierunkowanych na projekty to GoFundMe, Kickstarter, IndieGogo. Chociaż oczywiście różnice nie są tak zgrabne, jak je sobie wyobrażam, to z grubsza prawda.

Zaletą tych witryn jest to, że możesz wykorzystać moc wielkich liczb przez Internet i nie musisz prosić o dużo pieniędzy. Na przykład nie próbujesz kogoś zatrudnić za kilkaset. Próbujesz zdobyć setki (lub więcej lub mniej), aby zapłacić kilka dolców.

Różni się, ale ogólnie strony te pobierają procent twoich przychodów. I musisz być bardzo ostrożny, aby nie sprzedać swoich współpracowników BS. Ale powiedziawszy, istnieje wiele możliwości!0 punktów

Pozycja 114: Użyj Kickstartera

Kickstarter jest tym, o czym myśli większość z nas, gdy słyszymy termin „finansowanie społecznościowe”. Ale wciąż ma kilka ważnych różnic w porównaniu do innych opcji tutaj.

Oto podstawy:

Kickstarter jest przeznaczony dla pojedynczych projektów, więc nie będziesz prosił o subskrypcje. Kickstarter jest również stosunkowo surowy w sprawdzaniu crowdfunderów, co zrozumiałe, ale oznacza to, że niektórzy ludzie nie wezmą udziału.

Co ważne, Kickstarter jest wszystkim lub niczym. Oznacza to, że osiągasz swój cel lub nic nie dostajesz. Opłata wynosi 5% zebranych funduszy (więc nie będziesz pobierać opłat, jeśli nie osiągniesz celu finansowania).

Oto ważna część:

kickstarter

To, co sprawia, że ​​Kickstarter jest dobrą opcją dla wielu z was, to to, że nie jest przeznaczony na cele charytatywne. Więc jeśli próbujesz zrealizować jeden silny projekt, Kickstarter to świetny sposób na zrobienie tego.

Porównajmy to teraz z inną opcją:0 punktów

Pozycja 115: Użyj GoFundMe

GoFundMe jest jedną z innych znanych witryn crowdfundingowych, ale różni się bardzo od Kickstarter, jeśli chodzi o Ciebie, potencjalnego zarabiającego. Oto główna różnica:

GoFundMe

Tak. GoFundMe jest BEZPŁATNY – bez opłat platformowych lub cięć tego, co robisz. Nadal są transakcje kartami, ale jest to nieuniknione. I jej nie wszystko albo nic.

Ale zanim zaczniesz się ekscytować tym, jak możesz zbierać pieniądze za darmo, zwróć uwagę na drugą część tego przesłania: „dla ludzi i spraw, na których ci zależy”. Zobacz, gdzie Kickstarter nie jest przeznaczony do zbierania funduszy na cele charytatywne, GoFundMe jest silnie zorientowany na to.

Ważne jest, aby pamiętać, że GoFundMe nie jest tak rygorystyczny w kwestii tego, do czego możesz tworzyć kampanie. Ale ogólnie rzecz biorąc, kampanie służą celom non-profit, więc pamiętaj o tym, jak chcesz z nich korzystać.1 punkty

Pozycja 116: Użyj Indiegogo

Indiegogo jest ostatnim z „wielkich trzech” stron crowdfundingowych. To była jedna z pierwszych stron oferujących model crowdfundingowy, więc jest w grze już od jakiegoś czasu. Jest również najbardziej znany z tego, że jest zorientowany na cele przedsiębiorcze.

Podczas gdy korzystasz z Kickstarter do kreatywnego projektu (który może obejmować biznes), a GoFundMe do przedsięwzięć o charakterze non-profit (choć niekoniecznie), Indiegogo polega na zbieraniu pieniędzy na biznes.

Oto kolejna rzecz, która ją wyróżnia:

Indiegogo

Chociaż Indiegogo jest znane przede wszystkim z finansowania w stylu kampanii, i od tego to się przede wszystkim zaczęło, pozwala także rozwijać kampanię nawet po osiągnięciu celu kampanii.

Chociaż istnieją pewne różnice, Indiegogo zazwyczaj pobiera opłatę w wysokości 5%.

Teraz możesz być trochę niejasny, jakie są różnice między Kickstarter a Indiegogo, oprócz ogólnego „klimatu” lub kultury witryn.

Główne różnice są następujące: Indiegogo to nie wszystko albo nic, chyba że tego chcesz; możesz zachować środki po osiągnięciu celu (zgodnie z opisem); możesz uzyskać fundusze z niemal każdego miejsca na świecie; a proces zatwierdzania jest łatwiejszy.

W rzeczywistości jest Nie proces zatwierdzania lub aplikacji. Możesz zobaczyć pełną listę różnic tutaj.

Ale teraz czas przejść do mniej znanych obszarów finansowania społecznościowego, które zamieniają się w subskrypcje …0 punktów

Pozycja 117: Użyj Patreona

Patreon jest najbardziej znaną platformą abonencką crowdsourcingową, ale mimo to wiele osób nigdy o niej nie słyszało. Oto podsumowanie:

W Patreon ludzie płacą miesięczną subskrypcję za twoje treści. Patreon ma 5% opłaty za platformę i możesz ustawić cele, ale nic się nie stanie, jeśli nie zostaną spełnione.

Jedną z głównych różnic między Patreon i następnymi dwiema platformami jest to, że Patreon pozwala tworzyć poziomy członkostwa. Niektóre posty mogą być dostępne dla wszystkich, niektóre tylko dla określonego poziomu.

Możesz również wysyłać ludziom nagrody / cokolwiek, co produkujesz na zewnątrz z Patreon, ale kluczem jest to, że Patreon pozwala zobaczyć twoją wielopoziomową listę członków.

Oznacza to, że nie musisz tego znajdować jeden najsłodsze miejsce, które nie pyta za dużo lub za mało ludzi. Możesz ustawić poziom podstawowy, na który może sobie pozwolić duża liczba osób, a także poziom dla bardziej oddanych fanów, którzy mogą wydać dodatkowe, itd. Itd..

Pamiętaj, że nie mieć mieć wiele poziomów. Najpopularniejszym twórcą w Patreon jest podcast, który oferuje tylko jeden poziom 5 USD.

Należy również pamiętać, że Patreon ma alternatywę dla modelu abonenta miesięcznego:

Patreon

Model tworzenia jest dość podobny do poprzednich platform, które ci pokazałem. Ale Patreon jest najbardziej znany i używany w modelu miesięcznym.

Możesz używać Patreon do wielu różnych rzeczy, ale w dużej mierze jest to twórcze przedsięwzięcie – przynajmniej taka jest kultura. Większość twórców używa Patreon do podcastów, dzieł sztuki, fotografii, cosplayów i muzyki. Chociaż to nie jest limit.

Dowiedz się więcej tutaj!0 punktów

Pozycja 118: Lub użyj OnlyFans

OnlyFans jest konkurentem w Patreon, ale jest o wiele prostszy.

To pokaże sedno:

OnlyFans

OnlyFans, podobnie jak Patreon, opiera się przede wszystkim na modelu miesięcznej subskrypcji dla twórców. Jednak OnlyFans jest tylko miesięczne subskrypcje regularnych treści i nie ma żadnych poziomów.

Wada? Tracisz elastyczność posiadania tańszych opcji dla większej liczby osób i droższych opcji dla bardziej oddanych osób. Masz uniwersalną cenę i treść dla wszystkich.

Jednak prostota jest zaletą samą w sobie. Twoi subskrybenci nie muszą się martwić, jaka jest najlepsza oferta na twoich poziomach – tylko to, czy płacenie jednej ceny za miesiąc jest dobre.

Kolejna różnica polega na tym, że OnlyFans ma wyróżniającą się funkcję „napiwku”, dzięki której Twoi fani mogą dawać napiwki swoim postom lub po prostu dawać napiwki na koncie w żądanej ilości.

Teraz nie mogę cię okłamywać – OnlyFans słynie z tego, że jest intensywnie wykorzystywany przez twórców treści dla dorosłych. Ale hej, jesteśmy tu dorośli i mówię ci tylko, że OnlyFans to opcja zarabiania pieniędzy w Internecie.

Kluczem jest to, że OnlyFans jest przeznaczony nie tylko dla tego sektora lub treści, i nadal jest solidną opcją, jeśli tworzysz sztukę, muzykę lub niektóre zwykłe produkty.0 punktów

Pozycja 119: Lub użyj Ko-fi

Ko-fi jest mniej znane niż OnlyFans i Patreon, przynajmniej w USA, ale jest dość podobne, zachowując pewne kluczowe różnice. Oto podstawy:

Nazwa Ko-fi opiera się na pomyśle, że twoi kibice kupiliby ci filiżankę kawy. Ceny są oczywiście różne, ale w gruncie rzeczy taki jest początkowy przedział cenowy wsparcia – dość mały.

Oto kilka dużych różnic:

Ko-fi zarabia bezpośrednio

Płatność jest natychmiastowa i nie ma żadnych opłat platformowych. Możesz tworzyć cele zbierania funduszy, ale nie jest to wymagane i nie wszystko.

Kolejną istotną różnicą jest to, że Ko-fi nie koncentruje się na subskrypcjach, tak jak Patreon i OnlyFans. Zasadniczo skonfigurowałeś stronę, zaprezentowałeś trochę pracy, a jeśli ludzie to polubią, mogą ci zapłacić trochę jako wsparcie.

Możesz jednak także oferować subskrypcje za miesięczny dochód i pobierać prowizje. Jednak aby to zrobić, musisz zapłacić za złoto Ko-fi. Zaczyna się od 6 USD miesięcznie, a także usuwa reklamy Ko-fi, pozwala ustawić cenę darowizn i oferować pobieranie w wysokiej rozdzielczości (oprócz innych rzeczy, o których wspomniałem).

Fakt, że możesz zbierać darowizny bez opłat za pracę twórczą, jest świetny, ale warto zastanowić się, czy opłata 6 USD miesięcznie jest bardziej opłacalna w modelu subskrypcji w porównaniu do Patreon lub OnlyFans przyjmujących stały procent twoich zarobków.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że Patreon i OnlyFans są więksi i istnieje większe prawdopodobieństwo, że dostaniesz subskrypcję od osób, które już mają konta na tych platformach – więc łatwiej jest zdobyć pieniądze na większych platformach.

To powiedziawszy, Ko-fi z pewnością ma kilka dobrych cech, które mogą pomóc Ci zarabiać pieniądze online! I myślę, że to podsumowuje sekcję dotyczącą finansowania społeczności i subskrypcji!1 punkty

Pozycja 120: Kanały YouTube (ogólnie)

Kilka ostatnich stron, o których mówiłem, polega na tym, że są wyjątkowo skuteczne, jeśli masz wpływ na Internet. Mówiąc najprościej, osoba wpływowa to ktoś, kto cieszy się dużą popularnością w Internecie.

Kolejne pozycje będą dotyczyły sposobów zarabiania pieniędzy jako wpływowy użytkownik, w tym na YouTube. Ale w YouTube można zarabiać, nawet poza stroną sponsorowania wpływowych osób.

A ponieważ wszyscy starają się zyskać popularność na YouTube, powiem o tym, jak możesz ogólnie zarabiać na YouTube, a także o sposobie wpływania na następny element. OK, gotowe?

Po pierwsze: możesz zarabiać na YouTube pośrednio. Rozumiem przez to, że nie zarabiałbyś samego YouTube’a, ale wykorzystywałbyś YouTube jako narzędzie do zwiększania przychodów.

Innymi słowy, możesz publikować filmy, które przyciągają ludzi do Twojej marki. Potrzebujesz tylko niewielkiej części swoich widzów, aby znacznie zwiększyć liczbę klientów.

Po drugie, możesz zarabiać na przychodach z reklam. Teraz jest to coś, z czego YouTube jest trochę niesławny: wiele osób narzeka na duże cięcia w YouTube, co jest ważną skargą.

Wiele kanałów jest w dzisiejszych czasach demonetowanych z powodu drobnych naruszeń praw autorskich lub znaków towarowych. Zazwyczaj przegranymi tego porozumienia nie są duże firmy, ale osoby fizyczne i małe firmy – więc bądź ostrożny!

Niemniej jednak, jeśli wykonujesz swoją pracę, możesz zarabiać na reklamach w YouTube (zwykle zwanych Programem partnerskim YouTube). Innym sposobem zarabiania na reklamach w YouTube jest użycie linków partnerskich:

Zasadniczo zastosuj to, co powiedziałem wcześniej o blogach marketingu afiliacyjnego, do kanałów YouTube i gotowe.

To wiąże się z byciem wpływowym na YouTube, który obejmuje sponsoring i zawieranie umów z innymi firmami. Przejdźmy do następnego:0 punktów

Punkt 121: W szczególności bądź wpływowy na YouTube

Jak powiedziałem wcześniej, nie jest to coś, co można zrobić szybko: musisz ciężko pracować, być cierpliwym i podejmować ryzyko… i naprawdę lubić to, co robisz.

Jednym z największych wyzwań będzie publikowanie dobrych treści i publikowanie ich regularnie – nie mówiąc już o całym marketingu i promocji, które się z tym wiążą.

Ale gdy zaczniesz zauważać, że Twój kanał się rozwija, warto rozważyć sposoby zarabiania na nim poza programem YouTube Partners, o którym ci mówiłem.

Linki partnerskie są powiązane z faktem, że wpływają na Ciebie, ponieważ zwiększając grono odbiorców, prawdopodobnie zwiększysz swój udział w prowizyjnych transakcjach sprzedaży. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej:

Możesz także użyć swojej platformy do reklamowania i promowania swojej firmy.

Ale jednym z podstawowych elementów zarabiania pieniędzy jako wpływowego twórcy YouTube jest sponsorowanie przez firmy reklamowania produktów i usług.

Poziom reklam, które dla nich zrobisz, jest różny, zależnie od tego, co zapłacisz, więc nie mogę podać ci żadnych ogólnych danych. Jednak wiele osób robi to bez powodu – osiągnęły poziom popularności, który przyniesie im zyski.

Możesz sprawdzić potencjalnych sponsorów na Famebit. Jest darmowy i pobiera opłatę tylko wtedy, gdy zostaniesz sponsorowany… w tym momencie gratulacje!0 punktów

Punkt 122: Bądź wpływowy na Instagramie

Wprawdzie podstawy wpływania na Instagram będą takie same jak wpływanie na YouTube, Instagram jest godny uwagi ze względu na fakt, że jest GŁÓWNYM centrum aktywności influencerów.

W rzeczywistości powiedziałbym, że Instagram jest tym, o czym myśli większość ludzi, kiedy myśli o określeniu „influencer”.

Teraz jestem trochę sceptycznie nastawiony do liczb, które ludzie wyrzucają, i nie sądzę, aby istniały mocno udowodnione dane na temat tego, jak opłacalne jest wpływanie na Instagram. Ale istnieją pewne obliczenia, które wydają się obiecujące.

Digitalmarketing.org mówi nam, że osoby wpływające na Instagram naliczają marki od 75 do 3000 USD za post na Instagramie, przy średnim koszcie osoby wpływającej na średnim poziomie 271 USD za koszt.

I mikro-wpływ, co oznacza, że ​​ktoś ma mniej niż 1000 obserwujących? Średnia to 83 USD na reklamę.

Weź te liczby z odrobiną soli, ale nadal spójrz na nie:

koszty wpływających na media społecznościowe

Chodzi o to, że nawet jeśli nie masz miliona obserwujących, nadal masz spore szanse na sponsoring.

Kluczową sprawą jest upewnienie się, że przynajmniej stale zwiększasz liczbę obserwujących i że Twoje posty są zaangażowane. Liczenie obserwujących nie wystarczy – posty muszą mieć swój sprawiedliwy udział!0 punktów

Pozycja 123: Tak jak powyżej, ale zrób to za pomocą Twittera

Zarabianie na Twitterze różni się pod kilkoma kluczowymi względami od zarabiania na Instagramie, a nawet YouTube. Chociaż Twitter jest także serwisem społecznościowym, a jednocześnie Twitter robi mieć dużo zdjęć, punktem centralnym jest „tweet”.

Wszyscy wiemy, jak działa Twitter, więc przejdę do tego, jak zarabiać na Twitterze.

Duże nakładanie się na Instagram polega na liczbie obserwujących i ogólnym zasięgu. Im więcej obserwujących masz na Twitterze, tym bardziej prawdopodobne jest, że sponsor doceni twoje tweety.

Podobnie jak w przypadku Instagrama, celebryci i wielcy wpływowi mogą otrzymać tonę pieniędzy za tweet. Musisz to zrobić na własnej skórze: musisz zdobyć następujące osoby, które będą z Tobą współpracować. I zanim cię poprowadzę, wiedz, że Twitter generalnie ma mniejszą aktywność sponsoringową niż Instagram.

Istnieje jednak inny sposób zarabiania pieniędzy na Twitterze!

Tak mówiłem, ale w przypadku stron internetowych: linki partnerskie. Działa tak samo jak za pośrednictwem strony internetowej, a nawet możesz używać swojej witryny lub bloga w połączeniu z kontem na Twitterze. Tweetuj streszczenia swoich artykułów i dołączaj do nich linki partnerskie.

W końcu może być łatwiej zachęcić ludzi do obejrzenia krótkiego tweeta niż całego artykułu w Twojej witrynie!0 punktów

Pozycja 124: Rozpocznij podcast i zdobądź sponsorów

Tak, tak, nakładają się, nakładają… pewnie, istnieją podobieństwa między tym a poprzednimi tematami. Ale ma kilka istotnych różnic:

Dwie największe różnice: 1) nie masz filmu (prawdopodobnie) i 2) częściej niż nie prosisz ludzi o słuchanie czegoś długiego.

Nawet krótki odcinek podcastu trwałby około 10–15 minut. W dobie Internetu, proszenie ludzi, aby po prostu konsumowali dźwięk przez zaledwie 15 minut, jest trudną sprzedażą. Albo to jest?

Pamiętasz, jak powiedziałem, że Twitch i podobne platformy zwykle oglądają strumienie godzinami? Niesamowite jest obserwowanie, jak długi format wideo stał się niezwykle popularny w czasach, które naszym zdaniem charakteryzują się krótkim czasem koncentracji.

Podcasty są w tym sensie bardzo podobne do streamingu. Podcasty absolutnie eksplodowały popularnością, a obecnie każdy ma jeden… a ludzie wciąż słuchają, mimo że to tylko godziny dźwięku.

Chociaż chcesz przeprowadzić własne badania nad swoją niszą, wydaje się, że warto mieć mniejszą liczbę oddanych osób do słuchania dłuższych podcastów niż większą liczbę bezinteresownych osób słuchających krótkich odcinków.

Chociaż znowu, to naprawdę zależy od twojej dziedziny – albo może działać. Czy jesteś zainteresowany codzienną lub cotygodniową odprawą na temat wydarzeń w Twojej dziedzinie lub długimi komentarzami? Pomyśl w tych terminach o tym, jak chcesz sformatować treść.

Mam więc nadzieję, że ten kontekst przygotuje dla Ciebie scenę: to dobra era dla podcastów, ale jest też wiele wyzwań.

Krótkie słowo na temat odbiorców: każdy może słuchać podcastu podczas podróży do pracy lub szkoły. Ale jeśli wielu odbiorców to kierowcy ciężarówek lub kierowców dostawczych, mogą słuchać znacznie więcej niż osoby pracującej w biurze. Możesz założyć, że każdy znajdzie wolny czas, aby czegoś posłuchać… ale bądź ostrożny!

Teraz pozyskiwanie sponsorów podcastów jest w dużej mierze podobne do pozyskiwania sponsorów na Twitchu lub YouTube. Zasadniczo możesz wykonać następujące czynności: 1) samodzielnie sprzedawać i sprzedawać spoty reklamowe, 2) czekać na reklamodawców, 3) współpracować z gospodarzem podcastu, aby uzyskać sponsoring.

Zaangażowanie reklamodawców i sponsorów w podcast jest wiele niuansów, dlatego polecam sprawdzić ten link do dalszego czytania.

Ostatnia uwaga: możesz zostać sponsorowany przez swoich słuchaczy! Wielu producentów treści i podcastów decyduje się to zrobić, więc pomyśl o platformach dla subskrybentów i finansowania społeczności, o których wspomniałem wcześniej. Patreon jest bardzo popularny, szczególnie wśród podcasterów.

W rzeczywistości sprawdź tę listę najlepiej zarabiających Patreon:

najlepsi twórcy patreonów

Pierwszy na liście? Podcast (i tak, podcast, który zarabia prawie 140 000 $ miesięcznie). Jim C. Swim, na 4 miejscu? Robi filmy, które szczerze zbliżają się do pola podcastów. 5 miejsce? Podcast.

Chodzi mi o to, że możesz sponsorować na wiele sposobów za pomocą podcastu, więc dlaczego nie zrobić tego i zacząć mówić o czymś, co Cię pasjonuje?0 punktów

Pozycja 125: Zarabiaj w średnim programie partnerskim

Chociaż media społecznościowe są świetne, być może nie jest to twój preferowany środek przekazu. Może lubisz pisać przemyślane materiały. W takim przypadku preferowanym medium może być… Medium!

Być może słyszałeś o Medium, ale mogłeś go nie używać. Medium bierze swoją nazwę od pomysłu, że jest to format bloga „średniej” wielkości. Podczas gdy niektóre blogi mogą być naprawdę długie, a Twitter jest bardzo krótki, Medium służy do dzielenia się tymi fragmentami.

Teraz, jeśli lubisz pisać, ale chciałbyś także zarobić na tym trochę pieniędzy, skorzystanie z programu dla średnich partnerów może być świetną opcją.

To całkiem wyraźne. Musisz blogować jak zwykle. Aktywuj ustawienia dystrybucji i zarobków, a automatycznie uzyskasz uprawnienia do programu.

Zespół redaktorów i kuratorów firmy Medium codziennie ogląda mnóstwo treści na stronie, a jeśli jedna z Twoich historii spełnia standardy redakcyjne, zostanie polecona osobom czytającym podobne tematy.

A stamtąd? To się dzieje:

Średni program partnerski

Twoje wynagrodzenie będzie zasadniczo zależeć od tego, jak głęboko Średni czytelnicy angażują się w Twoje treści. A wynagrodzenie? Różni się:

Opłata abonamentowa dla średniego czytelnika zostanie rozdzielona między autorów i historie, z którymi najczęściej korzystano. Im więcej dany czytelnik czyta twoje rzeczy, tym więcej opłat abonamentowych trafi do Ciebie.

Opłata abonamentowa wynosi 5 USD miesięcznie, więc nie jest to dokładnie tona pieniędzy. Podobnie jak w przypadku wielu rzeczy na tej liście, liczysz na to, że duża liczba ludzi sprawi, że te liczby będą dla ciebie odpowiednie.

Ale najlepszą rzeczą w programie partnerskim Medium jest koncentracja na jakości. Wielu twórców treści jest, co zrozumiałe, wyłączone z powodu tego, jak bardzo muszą polegać na reklamie pieniężnej.

A jeśli jesteś pisarzem, istnieje spora szansa, że ​​nie zakochałeś się w Clickbait. Program dla średnich partnerów to dobry sposób na zarabianie pieniędzy dla pisarzy, którzy chcą zachować integralność artystyczną.0 punktów

Pozycja 126: Użyj funkcji monetyzacji SoundCloud Premier

Jest to mniej sposób na sprzedaż muzyki niż sposób zarabiania na produkowanej przez siebie muzyce. Tak, jest różnica.

Jeśli jesteś muzykiem, na pewno słyszałeś o SoundCloud. Witryna jest nie tylko popularna. To także, że kilku artystów stało się sławnych i osiągnęło światowy sukces muzyczny dzięki popularności SoundCloud.

Najbardziej znanym z nich jest Chance the Rapper. Kilka innych to XXXtentacion i Lil Pump, ale jest wielu innych, którzy osiągnęli mniejsze, ale znaczące poziomy sukcesu.

Nie trzeba dodawać, że dla tych ludzi głównym źródłem pieniędzy jest ich sukces po otrzymaniu sławy z SoundCloud. W tym przypadku sława była motorem … więc chociaż może to być dla Ciebie idealne, nie powinieneś oczekiwać tego dochodu tylko z monetyzacji SoundCloud.

Teraz to już nie przeszkadza, skupmy się na tym, jak to działa:

Aby się zakwalifikować, musisz być niezależnym twórcą. Oznacza to, że musisz być w 100% właścicielem wydawanej muzyki i praw do niej. Obecnie podcasty lub miksy nie kwalifikują się.

Musisz także być subskrybentem SoundCloud Pro lub SoundCloud Pro Unlimited i mieć co najmniej 1000 kwalifikujących się strumieni z ostatniego miesiąca. Kwalifikują się tylko transmisje z niektórych krajów – możesz sprawdzić listę tutaj.

Podobnie jak program partnerski Medium, Twoje pieniądze pochodzą z udziału w przychodach i są oparte na liczbie otrzymywanych strumieni. Im więcej utworów jest przesyłanych strumieniowo, tym większy jest udział.

Pamiętaj, że zarabiasz tylko za transmisje, które się wydarzyły po zarejestrowałeś się w Premier… więc nie działa wstecz (co ma sens).

Wyraźnie widać, że płace są różne i nie mogę dać ci solidnej liczby. Ale jeśli już planujesz udostępnić muzykę, dlaczego nie zainwestować w SoundCloud Pro, aby zarabiać na swoich utworach? Innym podobieństwem, jakie ma to w przypadku Medium, jest to, że nie liczycie na reklamy, liczycie na swoich słuchaczy.1 punkty

Pozycja 127: Pożyczki typu peer to peer

Pożyczki peer-to-peer, znane również jako pożyczki P2P, są zjawiskiem o wyjątkowym charakterze online. Technicznie rzecz biorąc, nie potrzebujesz Internetu, aby działał, ale jego rozwój i obecna skala są z pewnością spowodowane Internetem.

Wydaje się, że to pożyczanie P2P: praktyka dopasowywania rówieśników, aby mogli pożyczać i pożyczać sobie nawzajem. Zazwyczaj działa to w taki sposób, że odwiedzasz witrynę pożyczek P2P, aby pożyczyć lub pożyczyć pieniądze od osoby lub firmy.

I dlaczego miałbyś to zrobić??

Cóż, witryny pożyczkowe P2P są mniej regulowane niż bankowość w „prawdziwym świecie”. Jeśli pożyczasz, możesz pożyczać przy niższych stopach procentowych. Jeśli jesteś pożyczkodawcą, możesz uzyskać wyższy zwrot w porównaniu z produktami oszczędnościowymi lub inwestycyjnymi oferowanymi przez bank.

Duże ryzyko polega na tym, że pożyczkobiorca zbankrutuje… wiele pożyczek na stronach P2P jest niezabezpieczonych. Jednak platformy P2P ułatwiają zabezpieczenie pożyczek, ponieważ pożyczkobiorcy oferują część swoich aktywów jako zabezpieczenie.

Zazwyczaj jako pożyczkodawca w witrynie P2P będziesz konkurować z innymi pożyczkodawcami, aby uzyskać pożyczkobiorcę z dobrym kredytem lub na pewnym poziomie niezawodności – co oznacza, że ​​będziesz konkurował o obniżenie stóp procentowych.

Pożyczki P2P są regulowane w różnym stopniu w różnych krajach i prowincjach / stanach, więc najpierw sprawdź swoje własne prawo!

Teraz omówię kilka najlepszych opcji.

Jednym z nich jest Upstart: pożyczki Upstart zaczynają się od minimum 1000 USD, a maksimum od 50 000 USD. Tak więc, jeśli zamierzasz pożyczyć je, nie oczekuj nikogo. RRSO zaczyna się od 8,85%.

Jedną z cech charakterystycznych Upstart jest to, że bardziej wybacza wiarygodność kredytową: kwalifikowalność pożyczkobiorcy zależy również od wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Oznacza to, że masz dodatkowe ryzyko, ale także większy odsetek osób, które nie pożyczają od banków.

dorobkiewicz

Dodatkowo, Upstart wykorzystuje dużo solidnej technologii i ma na to duże pieniądze. A najlepsze w Upstart jest to, że ma znacznie mniej domyślnych ustawień niż większość banków i konkurencyjnych platform P2P.

Koło finansowania to kolejna opcja: pożyczkobiorcą docelowym są małe brytyjskie firmy, ale małe firmy z innych krajów mogą z niego korzystać, jeśli znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Holandii.

Statystyki Koła Finansowego są zadziwiające: od 2010 r. Na platformie zarobiono 290 MLN GBP na odsetki. Podobnie jak w przypadku Upstart, minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 GBP (czyli ponad 1000 USD).

Ostatnią opcją jest Prosper, pierwszy rynek pożyczek P2P w Stanach Zjednoczonych. Od momentu założenia w 2000 r. Udzielono pożyczek na kwotę ponad 12 miliardów dolarów. Pożyczki zaczynają się od 2000 USD i zwykle nie mogą przekraczać 40 000 USD.

Istnieją inne rynki kredytowe, na które możesz spojrzeć, ale są to jedne z największych i najbardziej renomowanych. Jak można się spodziewać, wiąże się to z pewnym ryzykiem – głównie w zależności od wyborów, których dokonujesz więcej niż samych platform.

I tak, są opłaty za platformę, które różnią się w zależności od witryny. Nawet po opłatach platformowych nadal będziesz udzielać więcej kredytów na tych stronach niż w innym przypadku.0 punktów

Pozycja 128: Odzyskaj gotówkę z Rakuten

Będę z tobą szczery: jest to mniej sposób na „zarabianie” pieniędzy w Internecie, a bardziej sposób na oszczędzanie pieniędzy w Internecie. Ale to jest świetny sposób oszczędzania online, a jak powiedział Ben Franklin – zaoszczędzony grosz to zarobiony grosz!

Rakuten jest bardzo prosty i skuteczny. Duże sklepy płacą Rakuten za kierowanie ruchem i klientów do nich. Rakuten następnie dzieli się z Tobą niektórymi pieniędzmi, dając ci pewien procent zwrotu gotówki.

Rakuten

Kluczową rzeczą jest to, że nie musisz robić niczego, czego już nie robisz, oprócz korzystania z oprogramowania Rakuten.

I chociaż prawdą jest, że procent jest niski w przypadku dużych sklepów, takich jak Amazon (do 5% cashback), eBay (2%) lub Walmart (5%), jeśli używasz go podczas zwykłych zakupów przez cały rok, może uratować setki.

Nie wspominając, że w niektórych sklepach otrzymasz zwrot do 40%, a nawet najwięksi detaliści, tacy jak Kohl i Macy, dostaną 10%.

Więc tak, może technicznie nie zarabiasz pieniędzy … ale skończysz z większą ilością pieniędzy w kieszeni bez zmiany czegokolwiek, co robiłeś wcześniej. Myślę, że warto o tym wspomnieć.1 punkty

Pozycja 129: Odzyskaj pieniądze z zakupów za pośrednictwem Paribus

Oto alternatywa dla Rakuten. Właściwie, podrap to: powinieneś użyć tych dwóch razem. Są podobne, ponieważ pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze, ale robią to na różne sposoby.

Rakuten chce, abyś robił zakupy jak zwykle i zwróci ci niewielki procent zakupów dokonanych w różnych sklepach. Dajesz Paribusowi e-mail, którego używasz do potwierdzeń, a Paribus automatycznie zauważy, czy w niektórych produktach nastąpiły zmiany cen od czasu ich zakupu.

jak działa Paribus

A jeśli cena obniży się od momentu zakupu, otrzymasz zwrot różnicy. Więc zarabiasz pieniądze online dokładnie? To jest szara strefa, ale na pewno oszczędzasz pieniądze, nie byłbyś inaczej, więc myślę, że warto o tym wspomnieć.

Kolejną cechą Paribusa jest to, że otrzymasz rekompensatę za opóźnione dostawy, co jest miłe.

Jest jeszcze jedna funkcja, ale nie dostaniesz żadnych pieniędzy: Paribus ma moduł do śledzenia zwrotów, który powiadomi Cię, kiedy coś, co kupiłeś, może zostać zwrócone. Jest to niezwykle przydatne i jest po prostu dobre do generowania oszczędności, nawet jeśli nie otrzymujesz bezpośrednio gotówki z Paribus.0 punktów

Pozycja 130: Wynajmij dom na Airbnb

Czy to się liczy jako sposób zarabiania pieniędzy w Internecie? Może to być szara strefa, ale tak bym powiedział. W końcu nie jest tak, że ta metoda zarabiania pieniędzy była naprawdę możliwa bez Internetu.

Airbnb: to znana firma, która pozwala zwykłym ludziom zarabiać na przyjmowaniu innych ludzi. Dla podróżnych i gości jest to zwykle tańsze niż hotel, a czasem może być też przyjemniejsze.

Zaletą Airbnb jest to, że jest dość łatwy do hostowania, nawet jeśli nie masz dużego domu: ludzie regularnie zatrzymują się w mieszkaniach, które mają dodatkowy pokój (to znaczy zasadniczo dzielą małą przestrzeń z gospodarzem).

Witryna hosta Airbnb

Proces jest dość prosty:

Tak. To zależy głównie od Ciebie. Airbnb może pomóc Ci ustalić właściwą cenę i możesz przeprowadzić własne badania, ale ostatecznie wybierasz, za jaką cenę chcesz podać swoją cenę.

Przyjemną rzeczą jest to, że nie musisz zawracać sobie głowy negocjacjami z gośćmi (chyba, że ​​są do bani). Goście, którzy zostają na twoim miejscu, to ci, którzy zgodzili się na ustaloną przez ciebie cenę i zapłacili za nią. Ponadto wybierasz wymagania, które chcesz.

Ale co jest najlepsze w Airbnb? Opłata naliczana jest tylko przez gospodarza w wysokości 3% opłaty za rezerwację. W porównaniu z większością opłat platformowych dla firm internetowych, to szalenie niski poziom.

A może zaprzyjaźnisz się!0 punktów

Pozycja 131: Wynajmij swój samochód

Dobra, wypożyczanie instrumentów muzycznych to jedno. Ale wynajmujesz samochód? To zrozumiałe, jeśli masz poważne zastrzeżenia do tego.

Ale jest częścią nowej gospodarki cyfrowej, nawet jeśli nie jest tak praktykowana jak współdzielenie przejażdżek czy AirBNB. Więc wysłuchaj mnie:

Zasadniczo klient będzie miał aplikację usługi wypożyczania samochodów, której pożyczasz, i zarezerwuje samochód, którego potrzebuje. Wielu właścicieli oferuje dostawę, ale nie musisz. Kierowcy / klienci zaproszeni są zwykle sprawdzani, zanim pozwolą im korzystać z usługi.

Turo (wcześniej RelayRides) jest największym pionierem tej praktyki. Rejestracja może zająć mniej niż 10 minut, zarobisz od 65% do 85% ceny wycieczki, a będziesz ubezpieczony do 1 miliona dolarów i będziesz chroniony przed kradzieżą i uszkodzeniami fizycznymi.

Turo oferuje również całodobową pomoc drogową i pozwala regulować przebieg samochodu.

Drugim głównym konkurentem Turo jest GetAround, który jest prawie taki sam:

GetAround

Jeśli więc jesteś w stanie pożyczyć swój samochód, możesz pasywnie zarobić setki dodatkowych miesięcznie i tysiące dodatkowych rocznie. W jakim nowym świecie żyjemy!1 punkty

Pozycja 132: Jedź do Ubera i / lub Lyft

Wiem, wiem – to trochę oszustwo, ponieważ wciąż zarabiasz pieniądze poza domem, na świecie. Z drugiej strony nadal zarabiasz pieniądze za pośrednictwem Internetu i nowoczesnej technologii… i stało się to niezwykle popularne.

Przejdźmy więc do tego: Uber to największa usługa współdzielenia przejazdów w USA, a kiedy jedziesz do Uber, będziesz pracować prawie całkowicie we własnym tempie.

Możesz nawet prowadzić z Uberem bez własnego samochodu: Uber ma partnerów samochodowych, którzy mogą zapewnić samochody do wynajęcia.

Kwota, którą bierze Uber, to około 25% twoich zarobków. To dużo, ale w zależności od przejażdżek, które jeździsz, może ci to nie zaszkodzić. W końcu jest to cena elastyczności.

Uber radzi sobie lepiej, sprawiając, że prowadzenie samochodu jest bardziej opłacalne: Uber współpracuje z innymi firmami, na przykład w celu zapewnienia bardziej przystępnych cenowo planów opieki zdrowotnej. Z pewnością warto to sprawdzić.

Jest też Lyft. Lyft jest w zasadzie taki sam jak Uber, który wszyscy znamy.

Podobnie jak Uber, ponieważ udostępnianie przejazdów stało się bardziej popularne, Lyft mógł dodać pewne funkcje i ulepszyć udostępnianie przejazdu dla rowerzystów i kierowców.

Lyft bierze około 20%, ale zaczyna oferować pewne korzyści, na które warto zwrócić uwagę. Na przykład:

lyft

To jest trochę interesujące i nowe. Ale nawet poza tym Lyft pracuje nad „Centrami Kierowców”, aby zapewnić bardziej przystępną obsługę techniczną samochodu i zapewnić angielskie certyfikaty biegłości.

Chociaż Lyft i Uber mogą być podobnymi usługami, istnieją pewne ważne rozróżnienia w opłatach, które wychwalają, pobieranych prowizjach, wyjątkach od tych zasad i dodatkowych korzyściach, które dają… więc uważaj!1 punkty

Pozycja 133: Bądź jurorem internetowym

Pozwól, że wyjaśnię kilka rzeczy:

Po pierwsze, nie chcę być dosłownym jurorem. Najczęściej będziesz fałszywym jurorem w pozornym procesie. Wynika to z faktu, że gdy niektórzy prawnicy przygotowują się do procesu, chcą upewnić się, że ich sprawy są silne.

Prawnik lub zespół prawników jest drogi i trudny we własnym zakresie. Ale niektóre firmy oferują fałszywe usługi jurorskie online, które pozwalają prawnikom na solidne sprawdzenie swojej sprawy bez nadmiernych wydatków.

Jako pozorowany juror powinien być każdy zwykły człowiek, który mógłby być jurorem, nie ma wielu wymagań wykraczających poza te, których normalny juror potrzebowałby. Tak długo, jak umiesz czytać, obywatel, nie skazany za przestępstwo itp., Będziesz uprawniony do większości usług.

Oto kilka znanych firm, które zatrudniają cię jako jurora online.

Po pierwsze, eJury:

ejury.com

W eJury każda sprawa jest rozpatrywana przez co najmniej 50 osób, aby uzyskać od adwokata wiele opinii. Adwokat prześle sprawę – fakty, które zostaną wykorzystane w sądzie, pytania przysięgłych, które zostaną wykorzystane w sądzie oraz pytania osobiste w celu uzyskania dodatkowych informacji zwrotnych.

Następnie eJury publikuje sprawę jako bezpieczną część witryny i tylko „eJurorzy” w odpowiednim obszarze kraju mogą uzyskać dostęp do sprawy – zostaną również powiadomieni e-mailem.

Następnie eJurorzy analizują sprawę, odpowiadają na pytania, a następnie przedstawiają swój werdykt, gdy będą gotowe.

To bardzo proste, ale oto główna wada: płaca jest bardzo niska. Będzie to od 5 do 10 USD za skrzynkę, a typowa skrzynka zajmuje około 35 minut.

Jeśli sprawy nie zajmują Ci zbyt długo, niska płaca może nie być taka zła. Jedyny problem polega na tym, że ponieważ skrzynki są odblokowane tylko w niektórych obszarach, nie możesz wybrać skrzynek, które są najbardziej interesujące. Jeśli mieszkasz w zaludnionym obszarze, możesz mieć różne opcje, ale jeśli nie … no cóż.

Kolejna strona to Online Verdict. Ogólnie jest dość podobny do eJury, a sprawy są również publikowane przez okręg / okręg federalny. Możesz więc zakwalifikować się tylko do spraw w twojej okolicy.

Jasną stroną jest to, że Online Verdict płaci więcej: o ile wiem, istnieje szeroki zakres od 20 do 60 USD za skrzynkę.

Wreszcie, istnieje usługa rejestracji bezpośredniej, która oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych wynagrodzeń dla pozorowanych przysięgłych. Wynagrodzenie wyniesie co najmniej 100 USD za dzień, ale wybór Twojej sprawy jest mniej prawdopodobny.

Podsumowując: chociaż istnieje kilka opcji bycia jurorem internetowym, jedną z ich cech łączących jest to, że nie wnoszą oni dużej ilości pieniędzy i nie są zbyt konsekwentni.

Jest to sposób zarabiania pieniędzy w Internecie, który możesz zrobić dość łatwo, ale powinieneś to zrobić, jeśli uważasz, że to interesujące… nie, jeśli potrzebujesz pieniędzy.1 punkty

Pozycja 134: Pomóż osobom przygotowującym podatki

Jakiś czas temu na tej liście mówiłem o różnego rodzaju konsultacjach i coachingu. Przygotowanie podatkowe nie zawsze jest tym samym, co doradztwo, ale ma pewne istotne cechy.

Po pierwsze, pomagasz ludziom i firmom zrozumieć ich finanse. Możesz pobierać własne stawki, pracować za pośrednictwem platform lub samodzielnie, a wszystko to możesz zrobić online.

Ale tutaj pomoc w przygotowaniu podatków jest jeszcze lepsza:

Każdy musi płacić podatki i prawie wszyscy go nie znoszą. Co oznacza, że ​​nie będziesz miał problemów ze znalezieniem klientów w czasie podatkowym.

Oczywiście tego rodzaju praca ma charakter sezonowy. Jeśli jesteś dobry w nawiązywaniu kontaktów, być może uda ci się zdobyć firmę lub osobę, która potrzebuje pomocy przez cały rok… ale nawet wtedy większość pracy będzie w tygodniach przed końcem kwietnia (przynajmniej w USA).

Inną dobrą rzeczą związaną z przygotowaniem podatków jest to, że w sezonie, w którym pracujesz, może być bardzo intratna, szczególnie gdy ludzie zaczynają się spieszyć, aby dotrzymać terminu.

Kolejną zaletą przygotowania podatkowego jest to, że jest to bardzo otwarte pole. Większość ludzi będzie chciała, abyś poradził sobie z większością obciążeń podatkowych, ale możesz także skończyć z rodzinami, które chcą tylko pomocy część ich formularzy podatkowych. To samo dotyczy firm.

Nie wspominając o tym, że możesz zostać poproszony o szybką obsługę formularza lub udzielenie bardzo dokładnych porad na temat oszczędzania pieniędzy dzięki podatkom.

Certyfikacja to mieszana torba: z jednej strony nie chcesz całkowicie brakować certyfikatów. Nawet zdesperowani prokrastynatorzy podatków mogą wybierać spośród niedrogich podatników, którzy nie wydają się wykwalifikowani.

Z drugiej strony nie potrzebujesz tak wielu formalnych kwalifikacji, jak mogłoby się wydawać z zewnątrz. Nie potrzebujesz nawet dyplomu (choć jeśli go masz, świetnie).

Absolutnym minimum w Stanach Zjednoczonych jest PTIN lub numer identyfikacji podatkowej osoby przygotowującej. PTIN jest wymagany od wszystkich, którzy otrzymują wynagrodzenie za przygotowanie podatków. Na szczęście możesz dostać jeden online w około 15 minut i nie jest wymagana żadna opłata.

ty powinien mieć co najmniej jeden kurs przygotowawczy do podatku. Jeśli wybierzesz tylko jedną rzecz, wybierz formalny IRS „Record of Completion” do rocznego programu sezonu archiwizacji. Ten program jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które nie są poświadczone przez osoby przygotowujące, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje.

Będzie to bardziej skomplikowane, jeśli chcesz pomóc firmom w przygotowaniu podatków, ale obsługa osób i rodzin jest dość łatwa, jeśli włożysz pracę i zwrócisz uwagę na szczegóły!0 punktów

Pozycja 135: Obsługa klienta online

Wiesz, dlaczego zapisałem to na koniec? Zadania obsługi klienta należą do najpopularniejszych zdalnych zleceń w okolicy. Poważnie, zawsze są w pobliżu.

ja prawie nie zalecamy szukania w tym celu tablic ofert pracy: są one na tyle powszechne, że jeśli poświęcisz trochę czasu na wyszukanie informacji w firmach, w których możesz być zainteresowany pracą, możesz znaleźć oferty zdalnej obsługi klienta.

obsługa klienta amazon

Te uruchamiają gamę. Niektóre firmy zatrudniają zarówno osobistych przedstawicieli obsługi klienta, jak i online. Niektórzy mogą zatrudniać dodatkowych przedstawicieli na krótki czas, podczas gdy wprowadzają zmiany w swojej witrynie lub firmie.

Inni mogą chcieć zatrudnić długoterminowo. Możesz zostać poproszony o pracę w nieparzyste godziny w nocy, szczególnie jeśli Twoja pozycja jest zdalna. Możesz pracować tylko w niepełnym wymiarze godzin.

Chodzi mi o to, że istnieje wiele możliwości. Główną zaletą zdalnej obsługi klienta jest to, że większość osób wykonuje pracę osobiście w zaciszu własnego domu, a wynagrodzenie będzie w przybliżeniu zgodne.

Przynajmniej jest to mniej „koncert”, a mniej „zrób to sam” w porównaniu z wieloma przedmiotami tutaj, a stabilność zapewnia pewien komfort.

Chociaż sugeruję, abyś był proaktywny w poszukiwaniu ofert obsługi klienta, dam ci zasób na początek: TTEC, którego celem jest łączenie klientów z obsługą klienta. I tak, z zadowoleniem przyjmują pracę zdalną.

Możesz także spojrzeć na OneSupport, ale ich posty przychodzą i odchodzą.

Zasadniczo większość obsługi klienta będzie obejmować obsługę konta, zwroty pieniędzy, specjalne promocje i tak dalej.

Aha i duży jedno… wsparcie techniczne. Jest to godne własnej kategorii:1 punkty

Pozycja 136: Zapewnienie zdalnego wsparcia technicznego

Jeśli wsparcie klienta jest ogromne w przypadku pracy zdalnej, wsparcie techniczne jest prawdopodobnie największą jego częścią. Oczywiście firmy potrzebują agentów obsługi klienta, którzy zajmą się innymi sprawami … ale wielu klientów będzie potrzebować pomocy w rozwiązywaniu problemów i problemów technicznych.

Wsparcie techniczne jest nieocenione dla wielu konsumentów i powinieneś być w stanie znaleźć dla niego oferty pracy

gdziekolwiek. Support.com często zatrudnia ludzi do zespołu wsparcia technicznego. Podczas czytania mogą pojawić się oferty pracy dla wsparcia technicznego online, ale od czasu do czasu melduj się, ponieważ ich pracą jest oferowanie.

Są też TTEC i OneSupport, o których wspomniałem wcześniej. Ale podobnie jak w przypadku poprzedniego elementu, zachęcam do nieco bardziej kreatywnego i proaktywnego działania w tym zakresie:

Najlepiej jest znaleźć branżę i firmę, które lubisz. Czy to telefony komórkowe? Usługa telefonu komórkowego czy sprzęt komórkowy? Akcesoria do urządzeń inteligentnych? Komputery Wszystko to?

Im więcej o tym myślisz, tym więcej firm technologicznych pracuje wokół ciebie. I wielu z nich zatrudnia agentów zdalnego wsparcia technicznego.

Na przykład wiele naszych witryn internetowych jest hostowanych przez popularne firmy hostingowe, takie jak Bluehost, SiteGround, GoDaddy itp., A wiele firm hostingowych zatrudnia na tę linię pracy. Możesz także sprawdzić swoje ulubione aplikacje, usługi przesyłania strumieniowego itd. I tak dalej.

Chodzi mi o to, że nie musisz śpieszyć się z zadaniem wsparcia technicznego Apple lub Google. Jeśli chcesz, to świetnie, ale jest wiele innych opcji do rozważenia!0 punktów

Pozycja 137: Być notariuszem internetowym (lub eNotariuszem)

Uff, ostatni! Zakończmy to czymś bardzo wyjątkowym.

W przypadku, gdy nie wiesz, notariusz jest osobą uprawnioną do pewnych formalności prawnych. Przeważnie oznacza to kogoś, kto może sporządzać lub certyfikować umowy.

Nie bój się! Nie mówię, że musisz iść do szkoły prawniczej i zacząć przygotowywać umowy online. Tak, możesz to zrobić, ale myślę o czymś nieco łatwiejszym.

Jako notariusz możesz po prostu poświadczyć dokumenty. W rzeczywistości praca notariusza polega w zasadzie na świadku: weryfikujesz, czy strony podpisujące dokument są tym, za kogo się podaje, i obserwujesz, jak podpisują umowę razem.

Jeśli jesteś już notariuszem, możesz reklamować swoje usługi online. Przede wszystkim poleciłbym reklamę w lokalnej społeczności.

Jeśli nie, możesz dość łatwo zostać notariuszem – i możesz to zrobić nawet online! Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat tutaj.

W każdym razie, gdy jesteś notariuszem, możesz zarabiać na notarialnie w niewielkiej liczbie witryn. Najważniejszym z nich jest DocuSign, prawdopodobnie najpopularniejsze oprogramowanie do podpisywania umów online.

docusign

Możesz także zajrzeć do trafnie nazwanej Notarize.com, która służy wyłącznie do uzyskiwania notarialnych dokumentów online. Wynagrodzenie notarize zaczyna się od 25 USD za notarialność, a nawet pomoże Ci uzyskać certyfikat, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!

DocVerify to trzecia opcja, która nie tylko pozwala ci wykonywać pracę online, ale pozwala potencjalnym klientom w Twojej okolicy znaleźć cię do osobistego biznesu (jeśli tego chcesz).

Zarabiaj na byciu świadkiem podpisania dokumentu z komputera? Cholera, internet jest świetny… i myślę, że to idealny sposób na zakończenie listy!1 punkty

Wniosek

Jeśli przewinąłeś tak daleko, zobaczyłeś, ile jest sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.

I znasz zabawną rzecz?

Mam tylko niektóre z nich! Prawdziwa lista jest prawdopodobnie niemożliwa, ponieważ ciągle odkrywane są nowe sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie. Do licha, nowe sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie zmyślony codzienny.

Ale powiedziałbym, że jeśli szukasz opcji, jest to co najmniej dobre miejsce na początek.

Zarabianie w Internecie może wiązać się z milionem różnych rzeczy: może oznaczać długie godziny pracy za niewielkie wynagrodzenie i brak korzyści. Może to również oznaczać zarabianie sześciu liczb przy mniejszym wysiłku niż w przypadku tradycyjnej pracy. I może oznaczać wszystko pomiędzy.

Najważniejsze jest to, że tak długo, jak zachowujesz rozsądek, ciężko pracujesz i uczysz się, z pewnością możesz znaleźć dochód online w odpowiedni sposób dla Was.

137 sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map