Як заробити гроші в Інтернеті: 137 способів, які працюють ВЕЛИКІ зараз!

Заробіток в Інтернеті викликає багато різних речей у нашій колективній уяві. Деякі люди сприймають добру сторону:


Підліток вирушає на YouTube, а потім приносить мільйони спонсорів та дохід від реклами. Або хитра людина, яка має просту ідею ведення бізнесу в Інтернеті, і розширює її в невелику імперію.

гроші gif

І тут з’являються погані образи: люди в «економіці концертів» працюють без пільг або стабільної оплати праці.

Це речі, які робити трапляються, але вони є крайністю довгого спектру, що включає все інше між ними.

Це довгий список, тому що існує багато способів заробітку в Інтернеті, і я хочу надати довіру до повного спектру можливостей отримання доходу в Інтернеті.

Пункти цього списку стосуються всіляких речей, і їх попереджають, що існує велика кількість перекриттів. Деякі речі – це стратегії заробітку в Інтернеті. Інші речі – це веб-сайти для продажу речей. Ще інші – це торгові майданчики концертів, або сайти, які платять вам за те чи інше. Природно перекриття.

ПРИМІТКА. Якщо ви думаєте заробляти гроші в Інтернеті, вам потрібен веб-сайт для вашого продукту чи послуги. Менше $ 3 / місяць ви можете розпочати роботу з БЕЗКОШТОВНИМ доменом та необмеженим хостингом від GreenGeeks.

Як ви вже здогадалися, я до цього часу досить досвідчений, заробляючи гроші в Інтернеті, і я хотів би поділитися вдячністю за всі чудові можливості та нескінченний нюанс, який надав нам сучасний світ!

Готові? Почнемо тоді.

Зверніть увагу, що я розмістив кнопки Upvote під кожною опцією. Ви можете проголосувати за них і повідомити мені тих, хто вам подобається.

Contents

Пункт 1: Використовуйте хакерство Сейфа Діснея

The "Сейф Діснея »- термін, який використовує Дісней для своєї політики розміщення деяких анімаційних художніх фільмів на мораторії. Коротше кажучи: фільм Діснея буде доступний для придбання на деякий час, а потім перейде в “Сейф Діснея” протягом декількох років.

Сейф Діснея

І потім? Через деякий час – зазвичай трохи довше або коротше десятиліття – фільм доступний для повторного виходу.

Вам може бути цікаво, чому я говорю про щось так довго. Я прекрасно розумію, що одна з найкращих речей в Інтернеті – це те, що він прискорює роботу, і якщо ви хочете заробити гроші в Інтернеті швидко це не найкраща тактика.

Однак це може бути хорошою річчю для вас. Я називаю це взломом Disney Vault, оскільки недостатньо людей користується цією тактикою, незважаючи на те, що це зробити досить просто.

Ось як це працює: фільм Діснея, як правило, старіший анімаційний, буде розміщений на перевипуску. Як тільки це станеться, купіть його. Він потрапить у Сейф Діснея… і коли його знову випустять через роки, це станеться шлях дорожче, ніж коли ви його купили. Потім ви можете піти вперед, а потім продати його на eBay.

Запустіть цей процес ще чимало разів, і ви бачите дуже хороший прибуток. І так, треба трохи почекати.12 балів

Пункт 2: Потік на Twitch

Twitch – це платформа, з якою знайомі багато молодих людей, але яка може бути незнайома для тих, хто не є демографічним.

Twitch – це найбільша платформа для потокової передачі, яка, як правило, коли люди живуть (тобто записують себе наживо, як правило, годинами).

Найбільш поширене використання Twitch та більшості потокових платформ для ігор. Хоча люди прямують під час гри, вони також розмовляють про всілякі речі. Люди також прямують, коли вони ходять на події або дивляться їх в Інтернеті, працюють над проектами і особливо, коли вони спілкуються з іншими стримерами.

Оскільки Twitch та інші потокові платформи стали надзвичайно популярними – майте на увазі, що аудиторія не просто тридцять секунд, а іноді й години закінчуються – бренди поспішали заповнити область спонсорськими спонсорами та рекламою.

Цей принцип принципово застосовується і тут, як і в YouTube. Коли ваш канал зростає, ви знайдете спонсора чи двох, і вам заплатять за рекламу своїх продуктів перед аудиторією.

Насправді є більше способів заробити гроші на Twitch: інший основний спосіб стример може заробляти гроші через фани. І що стосується цього, одна з великих речей перекидання.

Це саме те, що це звучить: під час перегляду вільного потоку деякі ваші шанувальники можуть схильні здавати гроші на вашу сторінку, щоб підтримати вас. Різні потокові платформи придумали, як зробити чайові цікавим і корисним процесом для глядача, а це означає, що вони збільшили суму, яку ви заробляєте за порадами.

Інший головний спосіб заробити гроші через шанувальників – стати партнером Twitch. Після того, як у вас буде STEADY з 500 глядачів, ви можете стати партнером Twitch безкоштовно. Коли це станеться, ви можете отримати кнопку “підписатися” на своїй сторінці, і кожного разу, коли глядач підписується, вам будуть виплачувати $ 2,50 на місяць Twitch.

І так, подібні правила діють на конкуруючих потокових сайтах Twitch. Насправді навіть у YouTube є підказка щодо прямих трансляцій. Але в кінцевому рахунку, Twitch абсолютно домінує в грі в реальному часі сьогодні.2 бали

Пункт 3: Продайте свої замітки

Давайте трохи змінимо речі. Ось варіант для наших читачів учнів: якщо ви вже ходите в школу, і якщо ви вже робили нотатки в класі, то можете продавати свої замітки в Інтернеті.

У цьому найкраще, що вам не потрібно бути студентом денної форми навчання, вам просто потрібно десь проходити заняття. Чудова річ у продажу записів в Інтернеті – це те, що ви вже зробили більшу частину роботи, якщо ви брали замітки в першу чергу!

Один популярний сайт для цього – Stuvia:

Стувія

Існує також Nexus Notes, який трохи поважніше.

Інша хороша річ, що стосується продажу конспектів в Інтернеті, – це те, що якщо ти вже на уроці, є велика ймовірність, що ти вже маєш якусь безпосередню соціальну мережу людей. Більшості з них не потрібно купувати ваші нотатки.

Але є ймовірність, що небагато хто хоче чи навіть дуже хоче. Тому я закликаю вас не просто перевіряти сайти, про які я згадував, а пропонувати свої послуги самостійно.3 бали

Пункт 4: Продам свої плани уроків

Дозвольте мені бути спокійним: це над чим обережно. Залежно від місця проживання, у купівлі та продажу планів уроків може бути певна сіра зона. Вам доведеться самостійно перевірити конкретні положення та правила.

Крім того, це не те, що не обов’язково буде швидко розбагатіти схемою. Тому що, можливо, ви не просто продаєте плани уроків, а ідеї уроків, картки, заняття та ігри тощо – як і багато інших, вкладіть у роботу, яку ви вважаєте за потрібне..

Але для цього безумовно є ринок. Як і закономірність цього списку, ви можете продавати в різних місцях, включаючи сайти-фрілансери та у власні соціальні мережі.

Один добре відомий ринок спеціально для освітніх ресурсів – TeachersPayTeachers:

TeachersPayTeachers

Як випливає з назви, це дійсно ринок вчителів, які купують та продають один одному, тож це прекрасне місце для спілкування з однолітками та надання чогось корисного!4 бали

Пункт 5: Продайте свої поради

Це весело – одне, що в Інтернеті полегшило продаж, – це поради. Люди продають поради назавжди, але там, де Інтернет змінився, це дозволяє багато чого більше люди, щоб ділитися порадами.

меми

Певною мірою ви можете вважати, що продавати навчальні курси так само, як продавати поради. Але тут я начебто маю на увазі поради у швидшому розумінні.

Тепер однією з причин, що продають поради в Інтернеті, є те, що варто враховувати, – це те, що є великий шанс, що ви вже справді добрі в чомусь. І якщо так, то в Інтернеті, безумовно, є люди, які заплатили б почути більше від експерта з даної теми.

І найкраще, що вам не потрібно вкладати багато коштів, щоб продати свої поради. Це низький ризик і відносно легко, хоча все ж доведеться докласти зусиль.

Перш ніж шукати інтернет-ринок, я хотів би зазначити, що ви можете добре працювати, продаючи поради людям у вашій мережі. Це люди, знайомі з вашими знаннями в тій чи іншій місцевості і, швидше за все, платять, якщо знають людину.

Однак, якщо ви хочете скористатись ринком, то Clarity.fm – це майже напевно. Це дуже просте налаштування: ви щось затверджуєте як експерта, і замовник шукатиме експертів, поки не знайде потрібного.

ясність

Потім вони виберуть кілька разів, щоб працювати з вами, і вам доведеться повернутися до них протягом певного часу – якщо це вийде, чудово! Ви будете телефонувати з ними і стягувати тариф за хвилину. Вони оцінять вас після обміну.

Але звичайно, сміливо користуйтеся будь-якими іншими платформами, що продають поради. Проблема Clarity.fm полягає в тому, що це лише поради щодо бізнесу – ви б не змогли дати музиканту чи творчому письменнику певний вклад, наприклад, якщо б це не було пов’язано з бізнесом.4 бали

Пункт 6: Виграйте змагання з імен на ескадрильї

Можливо, ви професійний консультант з бізнесу, який хоче додаткових грошей. Можливо, ти гарна в словах і хочеш трохи грошей. Так чи інакше, ви можете заробляти ці додаткові гроші, розважаючись з ескадреллом.

Squadhelp – це веб-сайт, присвячений допомозі компаніям отримати ім’я. Підприємства можуть зробити дві основні речі: по-перше, вони можуть купувати імена. По-друге, тим, чим відомий Еквадор – підприємства можуть розпочати конкурс імен.

У змаганнях з називання сотні учасників (у даному випадку ви -) викладуть імена.

Ескадрильпа

Часова шкала є трохи складнішою, але коротка версія полягає в тому, що після звуження списку та проведення тестування аудиторії бізнес вибере переможця.

Переможець отримує зарплату. Бізнес платить значно менше, ніж якщо ви найняли консультанта, а ви? Будемо чесними, це буде солідна сума, враховуючи все, що ви зробили, щоб передати ім’я та почекати.

Очевидно, що навіть якщо ви придумали найменування для підприємств, ви не виграєте кожен конкурс. Тож на це ні на що не можна покладатися.

Але ей, це може бути цікавим способом заробити додаткові гроші на стороні!6 балів

Пункт 7: Створіть / допоможіть створити вітальні листівки

Це один з більш нових способів заробити гроші в Інтернеті, але це має сенс, коли ви задумаєтесь про це. Скільки попередньо готових карток ви бачите, коли заходите до продуктового магазину? Як бувають різні кожні кілька місяців?

Хто придумує всі ці речі?

Ну, потенційно ти. Це може бути актуально, якщо ви художник, оскільки очевидна можливість продавати свої проекти. Але ви також можете допомогти створити вітальні листівки, якщо ви поет чи загальний письменник.

І якщо ти вмієш робити як дизайн, так і слова, то чому б ні? Продавайте обидва свої послуги компаніям, що вітають листівки.

Зараз різні компанії говорять про це по-різному. Якщо ви використовуєте Blue Mountain Arts, ви надрукуєте поезію (або іншим чином добре пророблену, художню прозу) електронною поштою, і якщо Blue Mountain Arts сподобається, ви почуєте ще з подальшими коментарями. Вони платять 300 доларів за поему за права у всьому світі та 50 доларів за одноразове використання.

Карти Calypso також прийматимуть повідомлення / текст картки, хоча це не повинно бути віршами, і вони особливо привітні до сприйняття мистецтва.

Карти NobleWorks прийматимуть як мистецькі, так і письмові роботи, як і студії Oatmeal Studios. Якщо ви самостійно досліджуєте, ви знайдете безліч інших варіантів, але це кілька найвідоміших.

Картки NobleWorksНадано зображення: благородні робочі картки

Оплата відрізняється: іноді це фіксована ставка за тип прийнятої подачі, як у Blue Mountain Arts. В іншому випадку вам будуть виплачуватися пропорційно продажам, але це рідше.

Допомога в створенні вітальних листівок шляхом розсилки компаніям – це чудово для людей, які мають кваліфікацію художнього чи письменницького характеру, але вони не хочуть інвестувати у власну інфраструктуру чи намагатися розпочати власний бізнес-листівки з продажу.

Звичайно, ви можете продавати власні вітальні листівки, як продавати власні футболки чи дизайнерські принти. Але для багатьох із вас це буде простішим способом оплати за ваше мистецтво / письмо.3 бали

Пункт 8: Помістіть рекламу на заблокованому екрані

У цьому немає ніякої двозначності … ось предмет, який може тільки отримати гроші через сучасний інтернет-світ.

Коротше кажучи, є кілька компаній / додатків, які платять вам за перегляд реклами на заблокованому екрані телефону або планшета. Зазвичай ці компанії є посередниками і заробляють гроші на інших компаніях, які шукають місця прямої реклами.

Тепер я повинен зрозуміти одне: відразу, наскільки я знаю, Apple забороняє ці програми в App Store. Тож це лише для користувачів Android там.

Інша справа: здебільшого ці програми не платять вам безпосередньо готівкою, коли ви переглядаєте рекламу чи розблоковуєте екран. Зазвичай ви отримуєте бали, які можна викупити за певну суму готівки.

Тепер ось кілька найбільш помітних:

ScreenLift менш нав’язливий у порівнянні з аналогічними додатками (менші оголошення) і досить надійний.

ScreenLift нагороди

Ви трохи налаштовуєте заблокований екран у додатку, а потім використовуєте телефон так, як зазвичай. Щоразу, коли ви розблокуєте телефон, ви розблокуєте невелику кількість балів (так званих “Ліфти”), які можна викупити за виплату через PayPal або за подарункові картки популярним роздрібним торговцям.

Fronto – це ще один варіант, який є одним з найпопулярніших при понад 9 мільйонах завантажень. З моменту запуску в 2012 році його користувачі викупили понад 5 мільйонів доларів винагороди. Це трохи цікавіше, ніж ScreenLift, тому що ваші винагороди змінюються залежно від способу проведення пальцем:

Проведіть пальцем праворуч, щоб розблокувати телефон, і ви отримаєте невелику кількість балів – звичайну суму за замовчуванням. Проведіть пальцем вліво, і ви будете займатися рекламою / вмістом і заробляєте значно більше (зазвичай на 10 разів більше балів).

Нагороди будуть або через хороші купони, подарункові картки Amazon, або готівкові виплати на PayPal. Твій вибір.

Ще деякі варіанти: Slidejoy дозволяє заробляти аналогічно попереднім двом, але надає можливість автоматично передавати всі свої прибутки на благодійність. Більш простий і не надасть вам додаткових балів, незалежно від того, займаєтесь чи не рекламою чи переглядаєте більше оголошень, ніж потрібно.

Як ви, напевно, здогадалися, це далеко не єдині варіанти. Вони лише деякі з небагатьох, які досить помітні.

Я дам вам ще одну швидку пораду щодо цих додатків: деякі з них можна використовувати в тандемі, тобто ви можете використовувати відразу кілька додатків, щоб значно збільшити свій прибуток..

Звичайно, сума, яку ви заробите, не є великою. Люди можуть заробляти від 10 до 40 доларів на місяць за приблизний сенс масштабу. Але що стосується пасивного доходу, то це настільки пасивно, як і отримання!4 бали

Пункт 9: Продайте волосся

Вам це досить дивно? Якщо ні, чудово!

Так, ви можете продати волосся в Інтернеті. І ні, вам не потрібно покладатися на Craigslist (хоч і ласкаво просимо, якщо ви досить сміливі).

Є кілька сайтів, які явно призначені лише для купівлі та продажу волосся. Це не зовсім спосіб заробити гроші «пасивно», оскільки вам все одно доведеться виконувати роботу з продажу, але принаймні вам не потрібно керувати будь-яким інвентарем – просто нехай ваші волосся ростуть і коли ви хочете стригти їх. , Ви також можете продати!

Зараз найвідомішим і найвідомішим ринком продажу волосся є HairSellon (зрозумієте ?!).

Продайте волосся

HairSellon не бере жодних комісійних платежів, і має безліч порад, які допоможуть вам зрозуміти, як точно виміряти та описати своє волосся..

Вони навіть мають калькулятор цін на волосся, який допоможе вам оцінити. Просто зробіть обліковий запис, опублікуйте список та продайте найвищому учаснику торгів… легко горох!

Іншим конкурентом HairSellon буде BuyandSellHair.com. Компанія BuyandSellHair була представлена ​​у багатьох публікаціях для преси і є єдиною іншою ринкою волосся, яка має порівнянні розміри, споживання трафіку та репутацію для HairSellon.

Вам потрібно буде сплатити одноразову плату за лістинг у розмірі 14,50 долара, яка триватиме три місяці. Але це все – BuyandSellHair також не бере комісійних.

Як ви, напевно, помітили, більшість списків волосся легко йдуть на кілька сотень доларів. Нижній кінець зазвичай становить трохи більше 100 доларів, а найвищий – близько 1000 доларів.

Отже, якщо ваше волосся останнім часом стає занадто довгим, чому б вам не заробити кілька сотень за таку стрижку, яку ви все-таки збиралися отримати?3 бали

Пункт 10: Виграти конкурс дизайну інтер’єрів

Ось досить вигадливий спосіб заробити гроші в Інтернеті: якщо ви дизайнер інтер’єрів, ви можете використовувати свої навички для отримання додаткових грошей в Інтернеті через конкурси дизайну інтер’єру.

Здебільшого їх можна знайти лише на кількох сайтах. Один із таких веб-сайтів називається GoPillar.

GoPillar принципово такий самий, як конкурс іменувань Squadhelp, але це для дизайну інтер’єру.

GoPillar

Хтось запускає конкурс, який потім буде доступний для будь-якого з дизайнерів на GoPillar. Якщо ваш дизайн буде обраний, ви виграєте приз конкурсу і зможете працювати з особою, яка подає запит на дизайн, тим самим даючи вам нового клієнта.

Ще один варіант – Roomstyler:

Roomstyler за форматом та інтерфейсом схожий на GoPillar, але перш ніж ви занадто захоплюєтесь, ці конкурси не для грошей. Вони для розваги.

кімнатний стайлер

То чому б це виховувати?

Тому що у вас буде профіль, який показує перемоги вашого конкурсу. Якщо у вас багато, можна показати унікального клієнта потенційним клієнтом … або навіть способом змусити клієнта дізнатися вас!

Інша утиліта – це джерело натхнення для вашої реальної дизайнерської роботи.1 бали

Пункт 11: Використовуйте Appen

Ви, напевно, не чули про Аппен, а для тих із вас, хто просто хоче пасивний чи “легкий” дохід в Інтернеті, це добре.

Але для тих із вас, хто шукає більш серйозні способи заробітку в Інтернеті, Appen важливо пам’ятати.

То що таке Аппен? Подивіться на нижній лівий квадрат на цьому малюнку:

Вступ до аппен

Простіше кажучи, Appen підключає онлайн-підрядників до компаній. Тож те, що відокремлює його від загальної ради робочих місць, як-от zaista.com, або від ринку фрілансерів, таких як Upwork?

Ну, багато подібностей між платформами, не заперечуючи цього. Але підрядники Appen, на відміну від Справді, здебільшого є віртуальними / віддаленими.

І на відміну від Upwork і Дійсно, підрядчики Appen в основному шукають завдань, пов’язаних з технологіями, пов’язаними з технологічними компаніями. Навіть коли нетехнологічні компанії використовують їх, це щось із пов’язаного зі штучним інтелектом.

Ось ще одна річ, яка роз’єднує Appen: є кілька типів завдань, пов’язаних з технікою, для легкого вибору:

додаток

Що це означає?

Це означає, що ви можете вибрати роботу, яка є довгостроковою та віддаленою – в основному це “робота”, або робота, яка є короткостроковою – концерт – або навіть робота, яка є надзвичайно короткою, – мікро завдання.

Але об’єднавчою темою є те, що переважна більшість усіх цих видів робіт можна робити з комфорту вашого будинку.

Коротше кажучи, Appen – це чудовий спосіб пошуку віддаленої роботи, пов’язаної з технологією та AI, та для звуження робочих місць за часом.0 балів

Пункт 12: Будьте віртуальним викладачем ESL

Вірите чи ні, цей насправді відрізняється від попереднього пункту. Віддалений репетитор ESL все ще є віддаленим репетитором, але віртуальний ринок репетиторів ESL напрочуд міцний – достатньо, щоб гарантувати власне розміщення у списку.

Зараз я фактично займався віртуальним навчанням ESL протягом року, і це напрочуд приємна концертна робота. Для цієї роботи наймається чимало компаній, багато з яких китайці обслуговують китайських студентів, але це не обов’язково.

Не всі компанії потребують, щоб ви мали сертифікат викладання ESL, хоча це, очевидно, є кращим. Якщо у вас є досвід репетиторства або будь-який тип облікових даних з англійської мови, це дуже триває.

Ціни сильно різняться, але на нижньому кінці вони, як правило, починаються від 12 доларів на годину. Багато китайських компаній починають наймати близько 16 доларів на годину, а деякі можуть доходити до 22 доларів і більше.

vipkid

Ось у чому: як викладач ESL, ви, ймовірно, працюєте в непарні години дня. Це може бути справді рано вранці, або дійсно пізно вночі. Це безумовно залежить від того, де перебувають ваші клієнти.

Тепер, крім використання компаній в якості посередників, ви також можете просто знайти людей, які хочуть навчати ESL для себе чи своїх дітей та працювати безпосередньо з ними. Перевага цього полягає в тому, що ви працюєте у власному часовому поясі!

Деякі з великих китайських компаній включають: VipkidTeachers (на фото вище), англійська мова Landi, DaDa, WhalesEnglish.

Деякі американські включають: iTutorGroup, Cambly, Vivaling, Take Lessons. Але я дам вам підказку – американські компанії, як правило, платять менше ніж тут китайці.

Це поле, що розростається, може бути веселим (ви, зрештою, маєте справу з милими дітьми) і винагороджувати, і пристойно платить за віддалену роботу!3 бали

Пункт 13: Позикуйте свої речі на позики або RentNotBuy

Ви можете робити більше, ніж позичати гроші в Інтернеті. Ви можете робити більше, ніж продавати речі, якими володієте в Інтернеті. Ти можеш позика речі, якими ви володієте і в Інтернеті!

Craigslist – це дуже популярний сайт для локальної взаємодії, але він не присвячений лише позичанню.

Один виділений ресурс – позики.

Позикові

Він заснований ентузіастами природи, які хочуть рекламувати товари, що займаються позикою, принаймні частково, оскільки це краще для навколишнього середовища. Політика щодо позичкових зобов’язань дуже відсторонена:

Створіть обліковий запис та опублікуйте список. Люди, які шукають те, що ви перераховуєте, зможете знайти його на сайті. Якщо потенційний орендар погоджується з вашою ставкою, він орендує його за такою ставкою.

Простенька!

Ще один видатний сайт особистого і побутового користування – RentNotBuy. Власники RentNotBuy схожі на позики тим, що вони цінують ефективність оренди на відміну від покупки.

RentNotBuy не має плати за рекламу чи лістинг – вам потрібно лише перелічити товар за потрібною ціною і чекати, коли хтось погодиться з ним або домовиться відповідно.

Недоліками RentNotBuy та позичкових позицій є те, що обидва сайти досить руками, коли мова йде про суперечки між орендарями та позичальником. На щастя, все ще існує система огляду, щоб додати певну довіру до кожної людини, яка користується сайтом.2 бали

Пункт 14: Орендуйте свої музичні інструменти на Sparkplug

Це твердий предмет, оскільки я майже можу гарантувати, що більшість із вас ніколи не чули про свічку запалювання. І я готовий зробити ставку на багато з вас, хто не чув про це, також можете заробити на ньому без особливих клопотів..

Це досить просто: використовуйте Sparkplug для оренди своїх музичних інструментів, обладнання та навіть місця, якщо у вас є.

Музичні інструменти та обладнання (і особливо космос) можуть бути надто дорогими, щоб володіти або навіть орендувати їх у великих компаній. Але хтось із району, можливо, зможе взяти напрокат свої речі, правда? Ось куди ви заходите.

Свічка запалювання зосереджена навколо людей, що координують один одного приблизно в одному регіоні. Насправді Sparkplug намагається змусити вас познайомитися з людиною, якій ви позичили – що добре, оскільки ви не хочете, щоб ваше обладнання було пошкоджене – але ви можете вирішити доставку замість цього.

Ви можете платити безпосередньо на свій банківський рахунок протягом дня, починаючи з періоду оренди. Орендар поверне ваш товар через погоджений час, а ви огляньте його, щоб переконатися, що він у належному стані, і залиште огляд орендодавця після.

Це досить просто, і хоч людям у міських районах може бути логістично простіше, але це все ж таки набагато більше людей, які можуть заробляти гроші, роблячи це, ніж інакше. О, і це не лише США.!0 балів

Пункт 15: Орендуйте (або продайте) своє паркувальне місце

Зауваживши, що у цьому новому світі ми живемо… так, ви можете взяти в оренду і своє місце для паркування в Інтернеті!

Тож очевидно, це стосується не всіх. І є велика ймовірність, що навіть якщо у вас є місце для паркування, ви не захочете ділитися ним.

Але якщо у вас є місце для паркування, яке ви не використовуєте весь час, і ви відкриті до ідеї, ви можете також заробити на цьому додаткові гроші. Є кілька додатків / сайтів, якими ви можете користуватися, але загалом суть однакова:

Ви підписуєтесь, і хтось обере ваше місце, якщо воно знадобиться. Вони заплатять вам за його оренду. Деякі послуги можуть дозволяти вам продавати замість оренди. Простий!

JustPark – найвідоміший із цих додатків, оскільки ним користуються 3,5 мільйона драйверів:

JustPark

Поки JustPark нараховує понад 30 мільйонів фунтів, зароблених власниками паркувальних місць. Так, це – британська валюта … але перш ніж потурбуватися, так, ви можете використовувати її в США!

Pavemint – це конкуруючий сервіс, який так само простий, а також дуже налагоджений і отриманий. Крім того, ви можете виділити такі особливості, як зарядний пристрій EV, камера безпеки або що-небудь інше, щоб виділити місце вище всіх інших.

Нарешті, є SpotHero, який не тільки дозволяє орендувати паркувальне місце, але й продати його!2 бали

Пункт 16: Використовуйте свій автомобіль як мобільний рекламний щит

Гаразд, тому ви не хочете, щоб хтось інший їхав на вашій машині … немає проблем. І ви зовсім не хочете виходити з дороги, коли водите людей.

Один із способів можна пасивно заробляти на своєму автомобілі – дозволити рекламодавцям використовувати його як міні-мобільний рекламний щит.

Існує кілька різних способів зробити це, окрім індивідуального звернення до рекламодавців.

Grabb – це запуск, який дозволяє вам дуже легко перетворити одне з вікон автомобіля на екран:

водіїв

І як то кажуть, установка безкоштовна, і ви все ще можете скочувати вікно! Ви можете їздити так, як зазвичай, або доглядати за великими подіями та шоу у вашому районі.

Ще одна подібна послуга – Carvertise, але вона може не бути “онлайн” – принаймні, з Grabb-it, ви користуєтесь Інтернетом, щоб заробляти гроші та рекламувати, поки займаєтесь звичайним бізнесом..

Що стосується Carvertise, все є трохи більше особисто, тому я не буду надто вникати в нього: в основному, ви відповідаєте на запитання під час реєстрації, і ви будете відповідати бренду на основі ваших відповідей. Ваш автомобіль отримає обгортку замість цифрового екрану, і ви можете вибрати між повним або частковим обгортанням.

Тоді ви просто їздите з великою рекламою на вашому автомобілі і отримуєте щомісячний платіж прямим депозитом. Це не завдасть шкоди вашому автомобілю і його професійно знімуть в кінці кампанії.

Ще одна послуга – MyFreeCar. Це ефективно працює так само, що ви отримуєте свою машину, обернуту платформою і щомісяця сплачуєте її.

Але ей, я розумію, що останні два варіанти можуть бути сірою областю “заробляти гроші в Інтернеті”, тому я залишу це в спокої.2 бали

Пункт 17: Отримайте безкоштовні грошові кошти (або подарункові картки) за здоровий здобуток

Досягнення було трохи більш відомим кілька років тому, ще тоді, коли воно було відоме як AchieveMint, але воно все ще існує сьогодні! Насправді це найкраща програма як у магазинах додатків Apple, так і в Google Play.

Ось як це працює: зареєструйтесь на веб-сайті або завантажте додаток і підпишіться там. Щойно у вас є обліковий запис, ви можете почати підключати інші програми для здоров’я / фітнесу / способу життя. Є ще 20 додатків, які ви можете вибрати.

Зазвичай ці програми стосуються медитації, ходьби, їзди на велосипеді, обліку їжі тощо.

Ви будете використовувати додатки, з якими підключаєтесь, щоб отримувати очки за певні речі на Досягненні. Наприклад, якщо ви пройдете певну суму, ви отримаєте бали за неї за досягнення. Зазвичай це важливі етапи: наприклад, розмірковуючи протягом 15 хвилин або години на додатку, ви отримаєте певний набір балів за досягнення.

Коли ви отримаєте 10000 балів, ви зможете здійснити готівку:

викупити

Так, це дуже мала кількість.

Велике питання – це, мабуть, як швидко ви можете заробити ці 10 000 балів… і чесно кажучи, навіть якщо ви присвячені додатку, це може зайняти деякий час, щоб дістатися до 10 000.

Тому моє слово поради: не встановлюйте та не використовуйте цей додаток як джерело швидких грошових коштів. Це має бути додатковим стимулом для збереження здоров’я, сценарій «дві птиці-один-камінь».

Під час моніторингу та покращення свого здоров’я з часом ви природньо накопичуєте бали та зможете час від часу заробляти гроші. Гей, якщо ви вже робите подібні речі, то чому б не заробити на них додаткові гроші?3 бали

Пункт 18: Отримайте ще більше грошей за те, щоб бути здоровим за допомогою HealthyWage

HealthyWage дуже схожий на Achievement, але я подумав, що варто їх розділити, оскільки вони унікальні і добре встановлені.

Перевірте, скільки разів помічено HealthyWage:

HealthyWage

Таким чином, це не є здиранням жодним чином.

Ключова різниця між HealthyWage та досягненнями полягає в наступному:

Досягнення – це накопичення балів для різних видів діяльності, які, як правило, здорові, які потім можна обміняти на гроші. Але HealthyWage набагато пряміший. Йдеться про ставки на схуднення.

У цьому можна взяти різні ставки та виклики, але найвідоміший – HealthyWager. Ви вказуєте суму фунта, яку хочете втратити, кількість часу, яке ви хочете досягти своєї мети, і суму, яку ви хочете робити на місяць..

Тоді вам автоматично запропонують суму призу, виходячи з цих значень, а якщо ви виграєте – отримаєте її!

Таким чином, це дуже відрізняється від Досягнення прямотою аспекту “виклик” та кількістю грошей. Ваші призи зазвичай будуть принаймні сотні доларів, якщо ви виграєте (хоча найкоротший час, коли ви можете оскаржити себе, це 6 місяців), тому що ваша ставка не може перевищувати 100 доларів.

Звичайно, ви також купуєте ставку (саме так це працює у людей!).

Якщо ви хочете взяти на себе зобов’язання схуднути, це чудовий спосіб зробити це. Ви не тільки будете більш стимульовані для досягнення своєї мети для схуднення, але й заробляєте гроші на те, що хочете зробити в будь-якому випадку!2 бали

Пункт 19: Переглядайте та оцінюйте фільми за гроші на Swagbucks

Гаразд, спершу уточню: Swagbucks можуть акуратно вписатись у мої фрагменти опитувань та фокус-груп. Але він має трохи інший формат, який трохи схожий на Досягнення, тому я зберег його тут.

Ось суть: у Swagbucks ви відповідаєте на опитування. Завершивши опитування, Swagbucks дасть вам невелику суму грошей – іноді всього $ 0,05, а іноді – 35 доларів.

Це опитування, які ефективно створюються та сплачуються іншими компаніями, посередником яких є Swagbucks.

Як додатковий бонус, деякі компанії, які пропонують послуги з передплати, платять користувачам Swagbucks або надаватимуть знижені ціни в надії змусити їх підписатися реально. Тож ви потенційно зможете заощадити на деяких речах, які ви могли б придбати в будь-якому випадку.

Але ось головне, про що я хочу поговорити: система відео та кінофільму Swagbucks.

Це одне з речей, про які відомо Swagbucks. В основному є багато відео, яке ви можете переглянути:

Швачки

Перегляньте певну кількість відео (зазвичай, списки відтворення відео, як ви бачите вище), і ви отримаєте певну кількість Swagbucks. Swagbucks можна обміняти на гроші, оплачувати через PayPal.

Тепер я знаю, що ви думаєте: скільки годин мені потрібно було б дивитись, щоб отримати гроші?

Це насправді не так багато Якщо ви прихильні, ви можете постійно заробляти 5 доларів на день. Тому я настійно рекомендую
ні
розраховуючи на перегляд фільмів на Swagbucks як на спосіб швидкого заробітку – це просто не час.

Причина, про яку я говорю в першу чергу, полягає в тому, що ви можете заробити трохи грошей, переглядаючи відео, щоб все одно вбити час..

Коли вам нудно, відпочиваючи на роботі чи в школі тощо, ви можете дивитися відео в Інтернеті. Чому б не подивитися відео на Swagbucks і не заробляти собі додаткову чашку кави чи морозива щотижня?2 бали

Пункт 20: Перегляньте музику на гроші на Slicethepie

Якщо ви любите музику і хочете заробити трохи грошей на тому, щоб зробити щось веселе та повноцінне, нарізати пиріг – це чудовий варіант.

Slicethepie – один з найбільших сайтів з огляду музики, на сьогоднішній день – понад 2 мільйони рецензентів. У ньому є додаткові категорії оглядів, як-от модні та телефонні аксесуари, але музика справді є основною частиною роботи.

Slicethepie зосереджений на майбутніх художниках. Ось як це працює: незалежні музиканти та звукозаписні звукозаписи отримують кілька пісень на Slicethepie. Рецензенти переглянуть його, а виконавці та лейбли отримають велику кількість відгуків, які їм потрібно належним чином поліпшити чи продати музику.

Однією з найважливіших переваг Slicethepie є те, що ви отримуєте зарплату безпосередньо готівкою за свої відгуки. Не потрібно турбуватися зі знижками чи знижками чи навіть балами. Ви отримуєте зарплату за огляд, і чим вище якість огляду, тим більше вам платять.

Після реєстрації ви вибираєте тип рецензування, який хочете робити – у цьому випадку музику. Тоді ви почнете слухати пісні та переглядати одразу (ви повинні прослухати принаймні 90 секунд треку).

То скільки ви заробите? Дуже невелика кількість. Якщо вам сподобається, ви можете розраховувати робити приблизно 40 доларів на місяць, але якщо ви це робите не часто, можливо, це буде набагато менше. Зверніть увагу, що мінімум на зняття – 10 доларів.

Насправді є кілька інших сайтів, які можуть вам платити за прослуховування музики, але вони менш прямі. Ви можете перевірити їх тут, але вони більше орієнтовані на радіо та точки. Наскільки я можу сказати, Slicethepie – це просто найкращий сайт для отримання оплати за прослуховування музики.

Отож, у будь-якому випадку цей вид підходить для деяких інших пунктів у цій частині списку: це добре, тому що ви можете платити за щось цікаве. Це не заміна на роботу чи справді корисна для великого додаткового доходу, але ви можете виявити, що вам подобається робота!1 бали

Пункт 21: Отримуйте оплату за перегляд програмного забезпечення за допомогою SoftwareJudge та G2C Crowd

Я вже говорив про запуск веб-сайту з оглядом та заробляв гроші таким чином. І як ви можете сказати, я переглядаю програмне забезпечення на цьому сайті. Але я не говорю про те, щоб платити таким чином (тобто важким способом).

Я говорю про те, щоб отримувати зарплату аналогічно вище – невеликі обсяги готівки за невеликі обсяги роботи, які (сподіваємось) цікаві для вас.

У цьому випадку ніша – це програмне забезпечення. Можливо, буде більше сайтів, які варто перевірити, але я рекомендую лише два, щоб бути безпечним.

Перший – SoftwareJudge.com. Це дуже просто і важливо: платити за перегляд програмного забезпечення. Програмне забезпечення розміщується на домашній сторінці як своєрідна стрічка новин чи лістинг. Перелік програмного забезпечення не величезний, але є ще якийсь вибір.

Суму, яку вам платять? Він змінюється, залежно від того, наскільки хороший ваш відгук. Вам заплатять щонайменше $ 1. Якщо ви робите добро, максимум, який ви можете отримати, становить 50 доларів. Зараз це фактично досить пристойні гроші для масового перегляду сайту.

До речі, ваш відгук буде перевірений на чесність. Будь-який плагіат, який виявиться, означатиме втрату платежу. Одна з приємних речей щодо меншого веб-сайту, на зразок SoftwareJudge, – це те, що у вас менше конкуренції і ви отримуєте більш особисте відчуття від сайту.

Недоліки: ви отримуєте зарплату лише у випадку досягнення мінімуму 200 доларів. Якщо у вас менше, ви можете отримати халяви через SoftwareJudge, що є приємною вигодою для тих, хто цікавиться. І вам не знадобляться місяці, щоб отримати мінімум 200 доларів, тож не так, щоб вас назавжди замкнули від грошей.

Ось ОГОЛОШИЙ, про який всі знають. Це називається G2:

G2

Як бачите, G2 використовується мільйонами підприємств, включаючи деякі дуже гучні бренди.

Це досить просто: напишіть огляд програмного забезпечення. Якщо ваш відгук буде схвалено, ви отримаєте подарункову листівку від 5 до 10 доларів. Інколи може бути і більше, але це звичайний діапазон, і це зазвичай для Starbucks або Amazon.

Однак заробити можна лише до 5 подарункових карток. То моя порада? Напишіть 5 відгуків, які отримаєте схвалення, візьміть подарункові картки (або продайте) та йдіть. Ви можете насолоджуватися випробуванням певного програмного забезпечення та отримати щось із нього!0 балів

Пункт 22: Продайте старі стільникові телефони на Gazelle, BuyBackBoss або OC BuyBack

Гаразд, я визнаю, що це три речі, збиті в один предмет, але що б там не було: суть полягає в тому, що ви можете торгувати своїми пристроями за гроші. На шоу!

Газель – один з найбільших та найповажніших сайтів для продажу вашого старого телефону. Це дуже просто і просто.

газель

Одне з найважливіших закликів Gazelle полягає в тому, що ви можете продати пошкоджений телефон (звичайно, з розуму).

Хоча Gazelle дійсно спеціалізується на телефонах, ви також можете продати інші вживані продукти Apple, такі як iPad, iPod (так!) Або MacBooks.

Наскільки мені відомо, ви не можете продати нетелефонну техніку від інших виробників, тому не продавати назад той ноутбук ПК, якого ви ненавидите. Однак, як показує картинка, сміливо продайте свої телефони Android.

З Gazelle ви просто повинні переконатися, що ваш предмет є на їхньому сайті. Якщо ви не знайдете цю телефонну / електронну модель на своєму сайті, ви не можете продати її. Знайшовши товар, ви відповісте на деякі запитання щодо нього, і вони сформують пропозицію для вас. Якщо вам це подобається, чудово.

О, і доставка безкоштовна!

BuyBackBoss схожий, і, як Gazelle, це здебільшого для телефонів. Ви повідомляєте BuyBackBoss про свій телефон (через відповідь на автоматичне опитування) і отримуєте пропозицію негайно.

BuyBackBoss

Доставка безкоштовна, оскільки BuyBackBoss надішле вам етикетку передплаченої доставки електронною поштою, яку потрібно просто роздрукувати. Ви можете отримати оплату чеком або PayPal.

Ви можете продавати деякі інші пристрої Apple – iMacs, iPad, iPod, Apple Watches – і Google Pixel, але це все для продуктів, які не є телефонами.

OC BuyBack – ще один ефективний сайт викупу, але він є більш відкритим щодо того, що можна продати: ви можете продати 45 типів телефону, 9 типів iPod, 17 типів планшетів, 4 типи смарт-годинників, а також GoPros та AppleTV.

OCBuyBack

Ви можете скинути свій пристрій локально, або ви можете безкоштовно відправити. Це в основному те саме, що й інші сайти, але менший / менш популярний сервіс.

Nextworth – це останній, про який я поговорю, але він дуже схожий на інші (безкоштовні котирування, доставка тощо), тому я не маю багато чого більше сказати. За винятком того, що це досить авторитетно:

наступний варто

І одна з найбільших послуг викупу, що має понад 12 років бізнесу та 3 мільйони торгових внесків.1 бали

Пункт 23: Продайте одяг (та інші речі), які ви не використовуєте в Depop

Depop – це ще одне місце для невеликих торгових мереж.

Депоп

Депоп досить відкритого типу. Ви можете використовувати його для продажу широкого спектру особистих речей, але він в основному орієнтований на продаж особистих речей та більш креативні, художні типи.

Депоп не стягує жодних зборів, поки ви не заробляєте гроші … але погана новина полягає в тому, що їхні збори вище, ніж на більшості інших платформ: на даний момент це 10% від загальної транзакції (включаючи витрати на доставку).

Крім того, зазвичай існує 2,9% плати за трансакції PayPal…, що є звичайним явищем для ринків, але це означає, що ви шукаєте втратити 13% всього, що ви робите. Компроміс – це Depop є дуже популярний, особливо серед молодих людей та користувачів Instagram.

Крім популярності, Depop дуже простий у використанні:

Розкажіть, як продати предмет

Depop знайомий більшості людей за його використання в соціальних мережах – зазвичай його використовують люди, які намагаються позбутися одягу, якого більше не носять / не хочуть, і спрямований на відносно невелику аудиторію (ці послідовники продавця, які зазвичай люди, яких вони знаю).

Тож, звичайно, ви можете забирати свій магазин Depop, наскільки хочете, планка трохи нижче – більшість магазинів розслаблені, звичайні фотографії предметів. Це одне з найбільш неформальних і найпростіших на ринку торгових майданчиків.1 бали

Пункт 24: Станьте тестером юзабіліті

Це не діяльність, яка існує в “реальному” світі та перетворена в Інтернет. Це те, що можна зробити лише за допомогою Інтернету.

Коротше кажучи, люди повинні знати, що їх веб-сайти хороші, і вони готові платити людям за те, щоб вивчити їх веб-сайти та взаємодіяти з речами, щоб переконатися, що все працює.

Іноді є компанії, у яких робота посередника – зв’язують когось, хто хоче, щоб їх веб-сайт перевірився з тестерами користувачів. В іншому випадку особа чи невелика компанія захоче перевірити їх сайт.

І іноді вашим клієнтом стане людина чи група, яка купила купу сайтів і хоче, щоб вони перевірилися на остаточну мету – продати їх згодом.

Оскільки ви можете знайти останні два типи клієнтів самостійно, я розповім про деякі платформи, які виступають посередниками.

Перший і найбільш очевидний – Тестування користувачів. Це далеко не найвідоміший та найпопулярніший ринок тестування користувачів в Інтернеті. Ознайомтеся з деякими компаніями, які його використовували:

Тестування користувачів

Зараз вимоги досить низькі. Вам просто потрібно виповнитися 18 років, досить чітко сформулюватись і надійний Інтернет.

Вам доведеться завантажити програмне забезпечення для тестування User Testing, і ви будете записані під час тестування (саме тут починає грати суглобова частина).

Оплата може доходити до 60 доларів за тест, але це зазвичай 10 доларів за тест. Хороша новина полягає в тому, що тест зазвичай складає близько 20 хвилин. Зробіть кілька тестів на годину-дві, і ви отримаєте від 30 до 60 доларів за день.

Навіть тестування користувачів не рекомендує робити цю роботу на повний робочий день … недостатньо роботи, щоб зробити це повним робочим часом. Вам будуть надані можливості тестувати сайти на основі демографії та вашої оцінки якості тестувальника.

І не думайте, що Тестування користувачів – ваш єдиний варіант! Є багато інших сайтів, які є досить близько. Щоб назвати декілька: Userlytics, TryMyUI, Userfeel і TestingTime.

Існують деякі варіанти, але більшість з них платять приблизно так само, як тестування користувачів, і мають аналогічні подовжені тести: 10-20 хвилин тесту, зазвичай 10 доларів за тест. Час тестування довший, із типовим зайняттям 30-90 хвилин, а оплата різна, але обмежена 50 євро.

Жоден із цих сайтів не підходить для заробітку, і навіть якщо ви використовуєте всі ці сайти разом, це не є хорошою заміною на повний робочий день.

Це все ще пристойні гроші, наскільки “легкі” інтернет-концерти, але це точно!1 бали

Пункт 25: Огляньте пошукові системи

Так само, як потрібно перевірити веб-сайти на наявність недоліків та поганого користувальницького інтерфейсу, пошукові системи, які отримують людей, потребують тестування. А враховуючи, що пошукові системи – це основна сила сучасного Інтернету, це важлива робота.

Це також робота, яку ви можете виконувати вдома!

Більш технічним терміном для цієї роботи буде “оцінювач пошукової системи”. Немало сайтів, присвячених виключно пошуковій роботі в пошукових системах, але деякі мають їх більш помітно, ніж загальна рада роботи або ринок фрілансерів.

Є один авторитетний сайт для віддаленої оцінки пошукової системи: Appen. Appen орієнтована не лише на оцінку пошукових систем, як я вже обговорював. Однак відомо, що має багато завдань з оцінки пошукових систем.

Ще одна видатна компанія – Lionbridge. Але Lionbridge орієнтований не лише на наймання оцінювачів пошукової системи. Ліонбрідж почався як перекладацьке дослідження і перейшов до інших речей, зберігаючи початковий фокус на мові.

Те, як це перекидається на пошукову систему, – це, можливо, вам доведеться протестувати пошукові системи на інших мовах … хоча це не обов’язково.

Інший сайт, на якому часто проходить тестування пошукової системи, є iSoftStone. Як і Lionbridge, багато публікацій iSoftStone – це загальні концерти, пов’язані з масовим ресурсом. І з цих концертів деякі стосуються оцінки пошукових систем.0 балів

Пункт 26: Найкраще… бути консультантом у режимі онлайн!

На відміну від роботи в режимі онлайн-дієтолога, існує багато робочих місць консультантів.

Гаразд, це не так часто, як концерти для написання чи дизайну сайтів, я визнаю. Але все-таки перевірте це:

Робота консультантів з віддалених знайомств

Так. Вони там Зараз, як бачите, не так багато сайтів просто для знайомств-консультантів, але на звичайних дошках робочих місць є чимало оголошень.

Однією з найважливіших переваг роботи в Інтернеті є те, що вам не потрібно мати офіційну освіту чи сертифікацію. Але є деякі речі, які можуть допомогти вам отримати клієнтів та з’ясувати свою кваліфікацію:

По-перше, якщо ви проходите тренування терапевта, це досить хороша кваліфікація. Якщо ви маєте науковий ступінь з психології чи соціальної роботи, це теж може бути корисним.

І, мабуть, найкраще було б, якщо у вас є перевірений досвід надання солідних порад щодо знайомств!2 бали

Пункт 27: Дайте відповіді на JustAnswer

JustAnswer – це чудовий веб-сайт з точки зору людини, яка має дивні запитання. Звичайно, в Інтернеті повно відповідей, які є абсолютно безкоштовними.

Але багато питань не дуже легко в Google або шукати на Reddit. Іноді у вас може виникнути просте запитання, але таке, на яке може правильно відповісти лише фахівець. Швидкі відповіді експертів – це те, куди приходить JustAnswer, і це також відрізняє від Clarity.fm, який більше на стороні швидких консультацій та порад.

Подавати заявку дуже просто і може зайняти всього 30 хвилин (хоча я пропоную витратити більше часу).

JustAnswer

Існує понад 175 категорій, на які можна вибрати, і ви можете працювати повністю самостійно.

Клієнти часто платять 5 доларів за запитання, і ви отримуєте знижку на 20%, коли починаєте роботу. Це може бути відпрацьовано до 50%, а деякі можуть перевищувати 5 доларів – багато питань можуть закінчитися $ 15-30 $, тому скорочення, яке ви берете, не так вже й погано, особливо якщо ви швидко працюєте і відповідаєте на правильні запитання..

Однак є один головний недолік: ви ТИЛЬКО отримуєте зарплату, якщо запитувач оцінює вашу відповідь позитивною. Якщо ваша відповідь буде позначена як негативна, вам не заплатять за неї – що досить неприємно, не потрібно говорити.

Тож чи повинно це бути вашим основним джерелом доходу? Звичайно, ні. Але це може принести вам пристойну суму грошей на бічну суєту, і це може бути надзвичайно весело, якщо ви просто інформуєте людей про те, що любите.-1 бали

Пункт 28: Спробуйте переписати звук

Транскрибування аудіо – це тип концерту в Інтернеті, який підходить для додаткових грошей, але не зовсім для роботи на повний робочий день. ви міг змушуйте його працювати повний робочий день, але я б не рекомендував це, якщо ви не знайдете клієнта самостійно, який готовий заплатити додатково.

Здебільшого, транскрипція аудіо відмінно підходить для легкої готівки на стороні.

Деякі завдання з транскрипції є на великих ринках фрілансерів, таких як Upwork або Amazon Mechanical Turk. Але зазвичай ви будете платити за транскрибування аудіо на певних платформах лише за транскрипцію.

Один з найпопулярніших – TranscribeMe:

перепишіть мене

TranscribeMe має кілька найкращих тарифів будь-якої платформи, що пропонує концерти транскрипції. Заробіток зазвичай починається від 15 до 22 доларів на годину (велика різниця, я знаю).

GoTranscript заплатить вам до 0,60 долара за хвилину, що становить 36 доларів на годину, але це найкраща сторона. Зазвичай ви починаєте нижчим від цього – середній заробіток становить 150 доларів на місяць, тож це справді бічна суєта.

Є й інші платформи, з різним рівнем оплати праці та різним рівнем досвіду. Деякі вимагають дуже мало досвіду. Інші хочуть, щоб люди мали кваліфікацію, і багато платформ хочуть, щоб ви склали тест на швидкість написання.

Хоча ви хочете перевірити особливості кожної платформи, загальна користь транскрибування полягає в тому, що ви майже повністю залежить від роботи, коли вам захочеться.

Наприклад, віртуальний інструктаж чи навчання, як і раніше, вимагатиме, щоб ви працювали узгодженим графіком та дотримувались термінів, навіть якщо вони більш гнучкі, ніж традиційні завдання. Але транскрибування аудіо для платформи – одна з найбільш гнучких концертів, і ви можете працювати в основному, коли і скільки завгодно бажаєте.1 бали

Пункт 29: Створіть блог / сайт та робіть ПОВЕРХНІЙ МАРКЕТИНГ

Це один із найпоширеніших способів заробити гроші в Інтернеті, і ви краще повірте, що це я дуже добре знаю.

Це також один із найбільш завищених способів заробітку в Інтернеті. Головне, що потрібно пам’ятати, це те, що партнерський маркетинг МОЖЕ бути дійсно ефективним… але це не на ніч і не просто.

Тож для незнайомих: Партнерський маркетинг – це коли ви заробляєте комісію, коли хтось купує продукт в Інтернеті на основі вашої рекомендації.

На практиці це, як правило, дорівнює блогу чи веб-сайту, включаючи партнерські посилання на онлайн-продукти / послуги – як ви здогадуєтесь, для нас це хостинг продуктів:

рекомендація

Якщо людина придбає товар через ваше партнерське посилання, ви заробите комісію. Скільки? Як ви й очікували, вона змінюється. Зазвичай це відсоток від самого продажу. І навіть це варіюється.

Amazon зазвичай дає десь від 5% комісії на нижньому кінці та 10% на найвищому кінці за посилання на будь-які продукти, що продаються на Amazon.

Якщо ви партнер Shopify, ви можете взяти 20% щомісячної плати, сплаченої Shopify особою, яка прийняла вашу рекомендацію..

Ось приклад партнерської програми хостинг-компанії (SiteGround):

Партнерська програма SiteGround

У цьому прикладі, якщо ви отримуєте SiteGround 10 продажів на місяць, ви приносите $ 750. Якщо ви отримаєте їх 11, ви отримаєте 1100 доларів тощо.

Так що ви йдете.

Напевно, ви можете зрозуміти, чому сьогодні існує таке величезне звернення до афілійованого маркетингу. Це може принести гроші, і ви можете здійснювати великий контроль над видами продукції / сферою, в якій хочете працювати.

Деякі з найуспішніших блогерів (Пат Флінн, Мішель Шредер, Райан Робінсон, LifeHacker Гай тощо) заробляють десятки тисяч доларів на місяць за допомогою свого блогу та афілійованого маркетингу.

Вони також публікують свої щомісячні звіти про доходи, щоб побачити, як ви теж можете заробляти гроші за допомогою Партнерського маркетингу. Дивись нижче:

партнерський маркетинг

Мішель Шредер

Райан Робінсон

Пат Флінн

Насправді, Мішель також викладає Партнерський маркетинг на цьому сайті.

Ви точно можете там щось навчитися :)

Перш ніж зняти спробу заробити гроші через партнерські посилання, у мене є кілька вказівників:

Спочатку подбайте про те, щоб зробити хороший сайт. Слідкуйте за якістю вашого вмісту та пам’ятайте, що вам все одно доведеться цінувати відвідувачів вашого сайту. Ви не створюєте веб-сайт для продажу товарів, ви створюєте сайт для вирішення проблем із відвідувачами.

По-друге, не бійтеся бути нюансами та критичними, коли рекомендуєте продукти. Якщо ви даєте світяться рекомендації з кожним партнерським посиланням, ви можете виявити, що не можете підтримувати трафік або люди починають насторожено ставитися до вашого слова.

Окрім цього, займіться, тигр!

Корисні ресурси:

 • Партнерський маркетинг зробив простий0 балів

Пункт 30: Фрілансування

Це я дуже добре знайомий, і той, з ким ви багато зіткнетеся, найбільше знайдете способи заробити гроші в Інтернеті. МНОГО інших елементів у цьому списку перетинаються з фрілансінгом, тому вважайте це “загальним” або вступним пунктом.

Коротше кажучи, фріланс – це ВЕЛИЧЕЗНА річ в Інтернеті в наші дні. Є багато людей, які беруть участь у фрілансерах на віддалену роботу, і можливості з’являються та йдуть.

Доступно багато різноманітних фрілансерських робіт, але найбільше можливостей має бути у дизайні сайтів, написанні та / або редагуванні та маркетингу.

Найбільші теми, як правило, стосуються фінансових технологій (також відомих як fintech), криптовалюти, електронної комерції та маркетингу, але ей – є багато всього доступного.

Є багато різних способів знайти фріланс-концерти. Деякі мої друзі люблять Craigslist – вони кажуть, що потенційні клієнти там більше реагують.

Ви можете використовувати Upwork, який, мабуть, найвідоміший із мереж клієнтів-фрілансерів. Пам’ятайте лише, що Upwork знижує 20% від того, що ви робите … для досвідчених фрілансерів, це не найкраще. Але для початківців – це чудовий спосіб переконатися, що вас не обманюють та набувають певного досвіду!

Ознайомтеся з цим відео про те, як ви можете отримати свою першу роботу на Upwork або будь-яких інших веб-сайтах з фрілансу:

Інші сайти фрілансування, які варто перевірити, – Freeeup, Workana та NoDesk

LinkedIn – це ще одна загальна можливість пошуку клієнтів, але ви можете бути більш ініціативними щодо LinkedIn: тоді як на Upwork ви в основному застосовуватимете до публікацій, на LinkedIn ви можете звертатися до публікацій АБО просто зв’язуватися з людьми та пропонувати їм свої послуги.

Якщо ви знаєте тип роботи, який ви хочете, часто існують сайти з нішею, які об’єднують оголошення про вакансії або заклики до позаштатної роботи в цій галузі. Деякі з хороших:

 1. Flexjobs
 2. SolidGigs

Підводячи підсумок: фріланс – це один із найпопулярніших способів заробляти гроші в Інтернеті, а потенційних клієнтів стає все легше. Позаштатна робота включає проекти, які займають кілька годин та річні контракти, і охоплює багато предметів.

Що означає… можливостей дуже багато!1 бали

Пункт 31: Продаж матеріалів в Інтернеті

Гаразд, ти можеш трохи скептично поставитись до цього, заробивши своє місце у списку. Ну, дозвольте це виправдати:

Продаж матеріалів в Інтернеті – один з найкращих способів заробити гроші в Інтернеті. Подумайте лише про всі речі, які ви купили в Інтернеті!

Тож немає сумнівів, що продавати речі – це хороший спосіб заробити гроші в Інтернеті. Але є мільйон способів продажу матеріалів в Інтернеті. Певною мірою весь цей список стосується продажу чогось в Інтернеті: або фізичних товарів, або вашого часу, знань та навичок.

Найвідомішими іменами були б Craigslist, eBay, Amazon, Facebook, але Є МНОГО більше.

Отже, наступними кількома пунктами буде все про те, як можна продавати фізичні продукти в Інтернеті. Це варіюється від місця продавати ваші товари (наприклад, назви, які я щойно перераховував) типи товарів, які ви можете продати. Природно, є деякі перекриття, але це життя.

Тепер вам може бути цікаво, чому ви повинні продавати товари в Інтернеті. Я готовий зробити ставку, що в цьому списку багато людей, які намагаються розібратися у видах роботи, зонах позаштатних робіт тощо.

Але якщо ви творчі, ви можете дуже далеко досягти цього. Ви можете продавати майже будь-що в Інтернеті, і багато торгових майданчиків роблять все можливе, щоб гарантувати базовий рівень оплати за вас, як тільки ви фактично здійснюєте продажі.

Деякі приклади включають Upwork, про який я вже згадував, але також дизайн логотипу, продаж тем або конкурси імен … все, про що я дістанусь!

На що слід звернути увагу: плата за платформу, яка надходить у формі фіксованої суми або відсотків від внесених вами сум, плюс комісії за обробку платежів.

Я обіцяю, що продавати речі в Інтернеті простіше, ніж ти думаєш, і чим більше марно використовується на ринку, тим більше шансів на продаж.

Гаразд, готовий? Давайте розберемося в багатьох аспектах продажу матеріалів в Інтернеті:1 бали

Пункт 32: Стати мільйонером, який продається в гаражі

Термін «мільйонер з гаражних продажів» популяризував Аарон Лапедіс у однойменній книзі. Так, ви можете стати мільйонером, продаючи речі на ebay, Amazon тощо. І це те, що робить Аарон, щоб довести.

По суті, це зводиться до того, щоб купувати багато речей, які недооцінюються продавцем, а потім продавати їх за більш високу ціну (що насправді варто, а потім і деякі).

Як ви і чекаєте від цієї фрази, метафора полягає в тому, що ви їдете на продаж у гараж і використовуєте свої особливі інстинкти та знання, щоб знайти найкращі речі. Сенс тут полягає в тому, що ви не купуєте речі у великого роздрібного продавця обов’язково – ваша головна увага зосереджується на менших і місцевих продавцях.

Примітка: ви можете зробити покупку в Інтернеті або особисто! Або ще краще, обидва.

Ще одна примітка: не думайте, що це не для вас, просто тому, що ви цього не відчували, або тому, що не впевнені у своїй здатності помічати недооцінені предмети.

Я маю на увазі, не вдавайтеся в цю стратегію, якщо ці речі правдиві, це точно. Але вам не потрібно застосовувати цю тактику до “всього” – ви можете застосувати її лише до тієї ніші, яку ви розумієте.

Наприклад: ви можете абсолютно не уявляти, 98% речей, що продаються під час продажу гаража, занижена чи ні. Але, ви можете бути величезним шанувальником того чи іншого жанру наукової фантастики, і знаєте, що видання в твердій обкладинці, продане людиною X, може отримати набагато більше.

Тож, поки ви будете уважні до цього, ви маєте більше шансів зробити цю тактику справною для вас, ніж ви думаєте!0 балів

Пункт 33: мільйонер з гаражного продажу, який реставрував речі

Хоча я думаю, що набагато більше людей могли зняти версію гарантійного мільйонера, ніж очікувалося, я не дуже впевнений у цьому … це дійсно стосується людей, які мають надійні можливості ремонтувати та реставрувати предмети.

“Оригінальний” мільйонер з продажу гаражів (хлопець, який придумав цей термін) насправді також зробив певну роботу по відновленню предметів, які він купує, а потім гортає. Але він чітко відзначає, що відновлення іноді може бути дуже дорогим, тому він намагається мінімізувати його.

Однак, це, безумовно, може бути тактикою відкритого типу (оскільки вона може працювати для різних предметів). Крім того, є цей додатковий бонус – якщо ви вже кваліфіковані у ремонті чи відновленні Х тип предмета, є велика ймовірність, що ви будете чітко розуміти вартість цього елемента, коли буде відновлено.

Я просто буду чесним з вами, але найнадійнішою областю для такої тактики буде електроніка (зокрема телефони). Тож якщо у вас є досвід відновлення та ремонту телефонів, або ви думаєте, що можете швидко поправитись, то ви справді маєте досить пристойний шанс на продаж.

Але ще раз не відмовляйтесь від надії лише тому, що це не схоже на вас. Відновлення та продаж рідкісних видань книг може здатися ризикованим, але це може принести певні сміливі прибутки потрібній людині.

Ви можете зробити це для стрічок VHS, одягу, меблів, посуду чи ще чогось, що люди можуть придбати. Ви можете орієнтуватися на людей, які хочуть більш доступні версії звичайних предметів, або на колекціонерів, які хочуть рідкісних предметів і готові витратити додатково.

Деякі хороші торгові майданчики – це eBay та Craigslist, хоча їх набагато більше.

Власне, наступні товари цього списку – це місця, які ви можете продати!0 балів

Пункт 34: Продаж на Amazon

Ось ще один великий: ви можете продавати безпосередньо на сайтах електронної комерції. Зокрема, Амазонка!

Продаж на Amazon

Продаж в Amazon має певні труднощі, про які ви, можливо, чули: а саме, що Amazon відомий як копіювання сторонніх продавців, а потім пріоритет перед власною торговою маркою Amazon за нижчою ціною.

Це реальні та дійсні страхи, але добре їх тримати під контролем. Перш за все, сторонні продавці Amazon фактично мали більшу і більшу частку роздрібних продажів Amazon протягом багатьох років.

Заціни:

Роздрібні продажі Amazon

Це щорічний лист Джеффа Безоса акціонерам. Останнім часом ВАЖЛИВОСТІ продажів фізичних товарів були від третіх сторін, і це, схоже, зросте.

Тож як Amazon, безумовно, несе ризики, це все одно очевидно одне з найкращих місць для продажу в Інтернеті. Усі продавці можуть перелічити товари в більш ніж 20 категоріях, а якщо ви підписалися на професійний план, ви можете перелічити ще 10 категорій.

Цей професійний план обійдеться вам додатково:

плани амазонки

Але базовий план безкоштовний, за винятком плати за продаж (що, чесно кажучи, ви б платили, незважаючи ні на що, якщо ви використовуєте чужий центр електронної комерції).

Ще одна перевага Amazon: окрім місця, куди вже їздить багато людей, Amazon може впоратися з вашою доставкою, якщо ви не хочете робити це самостійно.

Так може бути не для всіх, але Amazon є найбільшою компанією з електронної комерції з причини. Це, безумовно, варіант для більшості.

Ви можете навчитися успіху в Amazon, дотримуючись порад, наведених нижче:1 бали

Пункт 35: Продаж на eBay

Ви можете думати: eBay ?! Це все ще існує?!

Так, вона все ще існує, і ще більше: вона все ще надзвичайно популярна. Amazon, можливо, є королем цифрових ринків, але eBay – це не жарт:

покупці на eBay

Ось ще одна причина, яку варто врахувати:

безкоштовно на eBay

Так: eBay дозволяє безкоштовно перераховувати до 50 продуктів на місяць. Їхати більше 50? Зазвичай це перерахування коштуватиме вам 0,35 долара.

Порівняйте це з Amazon, безкоштовний рахунок якого дозволяє вам перераховувати 40 предметів на місяць, і попросите платити 39,99 дол. США на місяць, якщо ви хочете продати більше 40 товарів.

Крім того, плата за продаж eBay може здаватися високою на рівні 10%, але вони не високі порівняно з Amazon. Це правда, що Amazon іноді може бути значно нижчим (наприклад, 6%), але Amazon також може бути значно вищим (на 20%).

Що цікаво про eBay, це те, що якщо ви продаєтесь як фізична особа, ви можете це робити з тим самим обліковим записом, який ви використовуєте для покупки матеріалів на eBay. У цьому сенсі продаж там менш формальний і трохи спокійніший.

Однак, пам’ятайте, що потрібно зробити все можливе, щоб запевнити своїх клієнтів, що вони не зірвуться. Як тільки у вас будуть успішні продажі, щоб розвинути репутацію, вам стане простіше, але тим часом подумайте так, як можуть ваші клієнти!

Як правило, я б сказав, що eBay краще продавати дивні речі, у яких ти лежиш, але не хочеш / не потребуєш. Особливо те, що може сподобатися покупцям нішевих товарів або продуктів, які вже не випускаються.

Ось посібник із eBay щодо початку роботи!1 бали

Пункт 36: Продаж у Craigslist

Продаж у Craigslist трохи відрізняється від більшості інших платформ тут. Незважаючи на те, що Amazon пропонує ВЕЛИЧЕЗНУ перевагу, що допомагає Вам з доставкою, а eBay – це масивний інтернет-ринок, Craigslist більш нюансований.

Люди не просто продають у Craigslist – вони також намагаються позбутися речей, наймаються, намагаються зайняти добровольців тощо.

Інша основна відмінність Craigslist полягає в тому, що він орієнтований на регіон. Тому, хоча ви можете зробити велику роботу в Інтернеті, відстань між вами та людиною, з якою ви спілкуєтесь, зазвичай буде відносно близькою.

Погляньте на смугу праворуч:

Craigslist

З точки зору того, хто намагається заробити гроші в Інтернеті, я б сказав, що два основні способи використання Craigslist такі:

По-перше, ви можете розмістити на ньому своє резюме, навички тощо і дізнатися, чи хтось зацікавлений у наймі ваших послуг.

По-друге, і це те, що я насправді отримую, – ви можете продавати фізичні товари на Craigslist. Craigslist добре підходить для продажу предметів, які ви відремонтували, відремонтували, відреставрували або взагалі не використовуєте (як я вже згадував раніше), тим більше, що ваші витрати на доставку будуть нижчими (у деяких випадках ви зможете доставити їх особисто ).

Важливим моментом на користь Craigslist є те, що ви можете продавати всілякі предмети, і якщо ви продаєте непарні асортименти, ви маєте досить хороший шанс знайти когось, хто бажає витратити.

Плюс, на мій досвід, люди, як правило, більше відгукуються про свій інтерес до Craigslist, ніж інші сайти.0 балів

Пункт 37: Продаж у Facebook

Ви можете чи не можете помітити, що Facebook має власний цифровий ринок. Я в основному ігнорував це деякий час, поки не почав розуміти, наскільки він надійний.

Якщо ви скептично налаштовані, подумайте про масштаби: в основному кожен, хто має обліковий запис Facebook, має доступ до ринку Facebook.

Що означає, що понад 2 мільйони людей можуть отримати доступ до нього. Тепер це не означає ви мають доступ до 2 мільярдів потенційних клієнтів – Facebook сортує ці речі за регіонами.

Тож у цьому сенсі деякі речі щодо Craigslist справедливі для Facebook – ви не збираєтесь дозволяти Facebook виконувати велику кількість поставок клієнтам. Натомість ви намагаєтесь заманювати переважно місцевих покупців.

Тож вам доведеться бути готовими, як і Craigslist, самостійно обробляти доставку або особисто доставляти товари.

Однак це означає, що ви працюєте в більш обмеженій зоні, і вам не потрібно турбуватися з платою за платформу.0 балів

Пункт 38: Продаж на деяких інших загальних інтернет-ринках

Amazon, eBay, Facebook та Craigslist – це гігантські ринки, де ви можете продати практично все, що завгодно. І незабаром після цього я пройду безліч різних ринків, орієнтованих на конкретні види продукції.

Але перед цим дозвольте вам показати ще кілька ринків загального призначення та різних предметів. Багато з вас ніколи раніше не чули про ці сайти, це означає, що вони є і хорошими, і поганими варіантами.

Mercari популярний порівняно з іншими сайтами в цьому під-списку місць для продажу в Інтернеті. Це досить просто:

Меркарі

Ви можете налаштувати дуже легко, і Mercari надасть вам безкоштовну етикетку доставки. Списки безкоштовні, але Mercari візьме 10% комісії від усіх ваших продажів.

Якщо ви використовуєте мітки доставки, які дає вам Mercari, ви застраховані на суму до 200 доларів, якщо товари втрачаються або пошкоджуються під час транспорту. Ви можете продавати за допомогою веб-сайту, але він дійсно орієнтований на додаток.

Oodle здається дивним кросовер між Craigslist та eBay. Oodle зосереджується на вашому місці та є в основному рекламою онлайн-оголошень (знову ж таки, як Craigslist). На Oodle ви можете продавати чи торгувати майже будь-чим, але в основному вам потрібно впоратись із усім.

oodle

Крім того, схоже, особлива увага приділяється домашнім тваринам та транспортним засобам. Але ей, все йде.

Sell.com досить схожий на Oodle тим, що це ще один список оголошень, менший за Craigslist. Зазвичай коштує $ 1 – 3, щоб зробити список за будь-що, але це залежить від товару.

sell.com marketplace

Сайт дуже чіткий щодо того, які плати за лістинг, і як тільки ви сплатите їх, більше ніяких зборів більше немає. Все інше – ваше.

Ще одна сучасна, елегантна ринка, на яку ви можете заглянути – VarageSale. Це саме те, що це звучить – віртуальна розпродаж гаража. Хоча ви можете продавати майже будь-що на VarageSale, одне ключове обмеження полягає в тому, що товари повинні бути зручними для сімей…!

varagesale

Однак VarageSale дуже рукотворний. Ви в основному самостійно, якщо у вас проблеми з покупцем. Але справді чудово, що VarageSale є абсолютно безкоштовним у використанні. Ні плати за лістинг, ні комісій з продажу.

Більш унікальна – Listia. З Listia ви точно не заробляєте гроші на тому, що продаєте … ви заробляєте “Чорнило”, на місці, які в основному є валютою Listia. Ви можете витратити свій чорнило на інші речі на Listia.

листя

Якщо ви копаєте глибоко, ви, ймовірно, можете знайти інших, але це деякі з сайтів, які я вважаю найбільш помітними, якщо ви шукаєте ринки загального призначення за межами великих імен!0 балів

Пункт 39: Дропшипінг

Багато з вас, можливо, не чули термін “дропшипінг”, але я думаю, що більшість з вас знайомі з цією концепцією:

Dropshipping – це коли ви займаєтесь роздрібною торгівлею, але не зберігаєте всі свої товари на складі. Натомість, інша організація здійснює зберігання та доставку того, що ви продаєте для вас!

Найважливіші переваги полягають у тому, що вам не потрібно багато вкладати гроші в інвентар, коли ви починаєте свій бізнес, наприклад, вам не потрібно придбати склад. Ваші накладні витрати можуть бути набагато нижчими, а значить, шлюз для вступу до роздрібної торгівлі ширший, ніж раніше.

Тепер я вже згадав про це, коли говорив про Amazon’s (Виконання Amazon – це те, що його офіційно називають).

Але Amazon – далеко не єдина гра в місті, навіть якщо це, мабуть, найбільша на Заході. Shopify, розробник сайту електронної комерції, також обслуговує тих, хто хоче скористатися дропшипінгом.

як працює oberlo

Основна інтеграція Shopify – це компанія, що називається Oberlo. Ви вибираєте товари, які хочете продати, і коли клієнт замовить ваш сайт, Oberlo доставить їх.

Ви навіть можете придбати товари з Китаю за допомогою AliExpress

Більшість інших розробників сайтів, які працюють з електронною комерцією або кошиком для покупок, мають принаймні інтеграцію або дві, які допоможуть вам у дропшипінгу, навіть якщо вони не надають йому такої підтримки, як Shopify.

Тепер, дропшипінг може здатися занадто гарним, щоб бути правдою … і це так і є.

Я не кажу, що ви не можете заробити на цьому гроші: люди не зробили б це, якби це не було вигідно. Але це не так просто, як “платити мало накладних витрат, а потім отримувати величезний прибуток”.

Корисні ресурси:

 • Як я заробив $ 178 492 за три місяці дропшипінгом1 бали

Пункт 40: Купуйте / продайте на Flippa

Ти не чув про Фліппу? Нічого страшного.

Flippa – це в основному ринок купівлі чи продажу інтернет-бізнесу.

Фліппа

Вам може бути цікаво, скільки людей насправді купують на Flippa. Наразі підрахунок знаходиться десь на північ від 120 000 покупців.

Це може здатися не дуже багато, враховуючи масштабність Інтернет та Інтернет-майданчиків. Але ось що:

Покупці Flippa

Ці 120 000+ покупців разом мають понад мільярд наявних коштів, а кількість покупців щомісяця зростає на кілька тисяч. Тож гроші абсолютно є, готові придбати бізнес-сайт, на якому ви росли.

Важкою частиною, звичайно, є те, що вам потрібно вже мати інтернет-бізнес, щоб продати інтернет-бізнес. Це може не стосуватися багатьох з вас, але не відстороняйтесь… адже це все ще може стосуватися більше, ніж ви думаєте.

Що ж, на Flippa замість того, щоб просто відмовитися від свого підприємства, ви можете заробити трохи грошей, продавши його комусь (хто, у свою чергу, може ще більше розвивати ваш бізнес).

Ви навіть можете придбати веб-сайти / програми у Flippa та заробити трохи пристойних грошей. Ось що зробив Приядаршан Джоші, коли він придбав у Flippa існуючий додаток для Mac під назвою SplitScreen лише за 1000 доларів і зробив з нього понад 60 000 доларів.

Flippa надає велику підтримку, тож ви не самостійно: головне, Flippa допоможе вам зрозуміти, як оцінити свій бізнес і відповідати вам покупцям. Як і на багатьох інших інтернет-ринках, ваша транзакція є більш безпечною, коли вона є на Flippa.

Корисний ресурс:

 • Прочитайте деякі історії успіху Flippa0 балів

Пункт 41: Роздрібний продаж на Бонанці

Bonanza – це добре сприйнятий, але не величезний цифровий ринок. Як добре сприйняли?

ecommerceBytes

Це цінується з уважної причини. Тепер, що стосується Bonanza, найкраще бути простим: це ринок для майже всіх видів фізичних товарів. Однак він дійсно виділяється як місце для придбання особистих речей, таких як одяг, обладнання тощо.

Деякі важливі кваліфікації: Бонанза не доставляється для вас – це все між вами та покупцем. Тож навіщо використовувати його на будь-якій іншій платформі / ринку?

Ну, дехто може стверджувати, що Бонанза має кращу підтримку, хоча я думаю, що важко порівняти між нею і більшими конкурентами. І хоча Bonanza може не доставляти для вас, він впорядковує процес з вашого кінця і допоможе вам у ефективній доставці етикетки.

Крім того, Bonanza інтегрується з іншими вашими ринками, і це одна з найкращих функцій. Не потрібно налаштовувати все знову з нуля, просто синхронізуйте між вашими іншими магазинами… головна перевага.0 балів

Пункт 42: Продайте свої товари моди на Tradesy

Tradesy дуже схожий на Depop, і в технічному плані майже немає відмінностей у тому, що ви можете продати, але це трохи більше нахиляється до моди та продуктів високого класу, ніж Depop.

торгувати

Однак у Tradesy все ще є аналогічний режим “продати з вашого шафи”.

Бренд Tradesy дуже зрозумілий:

як працює торгівля

Купуйте або продайте ефективно. Це в основному все.

Ціна, яку бачить покупець, включає ваші витрати на доставку. Ваші етикетки для доставки безкоштовні, і ви навіть можете отримати безкоштовний комплект для доставки Tradesy, щоб переконатися, що ви можете безпечно відправити товар.

На жаль, торгівля крутіша за Depop, наскільки гонорари йдуть, на жаль. В даний час Tradesy зберігає 19,8% комісії, тож, коли ви можете встановити власні ціни вище, щоб компенсувати, ви завжди будете брати додому 80% від повної ціни.

Але ей! Люди на Tradesy звикли купувати цінні предмети, і ви завжди можете знизити ціну, якщо люди не здаються зацікавленими. Зрештою, клієнти все-таки економлять у порівнянні з покупкою продукції з перших рук.0 балів

Пункт 43: Продаж у RealReal

RealReal має більш конкретну увагу, ніж Depop і Tradesy. Він спрямований на продаж розкішних товарів. Очевидно, це означає, що планка вище за те, що можна продати і що можна заробити в продажах.

RealReal

Тож RealReal має більш високі стандарти щодо того, що він приймає, ніж більшість інших місць – речі повинні бути принаймні у хорошому стані, від певних марок та в певних межах носячих товарів.

Ви можете сплатити прямим депозитом, поштовим чеком або кредитом на сайті (що заробляє додаткові 5%). Ви можете зберігати до 85% від продажної ціни своїх товарів, але це не так гарантовано ціна, тому будьте обережні.

Однією з цікавих речей про The RealReal є те, що він намагається продати ваш товар за найвищою ціною, яка коштує протягом 30 днів. У них є команда реальних людей, які оцінюють те, що ви публікуєте, для того, щоб підтвердити його автентифікацію та встановити відповідну ціну.

Переваги RealReal

Те, як описує себе RealReal, не є неточним. Той факт, що планка для продуктів вище, насправді означає лише, що платформа хоче взяти більшу роль у дослідженні своїх продавців, тому вам доведеться робити менше, ніж на більш звичайному ринку.

І врахуйте це: якщо ви продавали товари розкоші в іншому місці, потенційні покупці були б більш скептичними, і вам доведеться зробити більше роботи, щоб переконатися, що ваш товар є відповідним ціною та придатним для використання.

RealReal – це дуже добра угода, якщо ви збираєтесь продавати вживані предмети розкоші.0 балів

Пункт 44: Продаж нішевого мистецтва, колекціонування та ремісничих робіт на Рубі Лейн

Рубі Лейн – одна з тих компаній, яка досить знаменита, що багато людей чули про неї, але недостатньо відома, щоб більшість людей знала набагато більше, ніж її ім’я.

Ruby Lane – це ринок антикваріату, старовинних предметів колекціонування, образотворчого мистецтва, ювелірних виробів тощо, і це найбільший ринок таких товарів. Є понад 2500 власників магазинів, понад мільйон відвідувачів на місяць та понад 15 мільйонів продуктів.

Тепер, якщо вірити цифрам, здається, що продавці Ruby Lane постійно заробляють непогані гроші на продажах. А Ruby Lane високо оцінюється продавцями … тож вам може бути цікаво, як виділяються її збори.

Ну, Ruby Lane трохи складніше – комісійних комісій немає, плюс одноразова плата в розмірі 0,19 долара за перелік предметів, плата за одноразове встановлення в 100 доларів США, а потім після цього плата за технічне обслуговування (тобто плата за платформу), яка змінюється за кількістю проданих вами предметів.

Якщо ви перераховуєте 80 предметів або менше, це – 69 доларів на місяць. Якщо ви перераховуєте 81-150 предметів, це 0,30 долара за товар. Це зменшується, коли ви продаєте більше предметів, тож коли ви продаєте більше 1 1001 товар, ви платите за 0,01 долара за товар. Подробиці ви можете переглянути тут.

Ось як Ruby Lane порівнює початковий рівень / найменший варіант магазину з іншими платформами:

Рубін Лейн

Припустимо, ви заробляєте 5000 доларів США (замість 2 000 доларів США, як це використовується у графіку), але ви все ще в межах 80-відсоткового лістингу:

Ваша плата буде такою ж, як якщо б ви продали 2000 доларів. На будь-якій іншій платформі з вас буде стягнуто фіксований відсоток від того, що ви робите, а не багато, що ви перераховуєте.

Тож якщо ви думаєте, що зможете заробити багато грошей в межах 80 лістингу, Ruby Lane буде чудовим варіантом.0 балів

Пункт 45: Продаж на MoreCommerce

Можливо, ви не чули про MoreCommerce. Ви, напевно, чули про Алібабу – китайський гігант електронної комерції.

MoreCommerce є дочірньою компанією Alibaba, і вона робить щось цікаве: по суті, це не стільки ринок, скільки портал для безлічі різних ринків.

БільшеКомерція

Тож усі ті торгові майданчики, на яких я їздив? Багато з них можна отримати через MoreCommerce.

Тепер, чесно кажучи, це більш продумане і складне рішення, яке багато з вас шукає. Краще для більш усталених підприємств, що працюють в роздрібній торгівлі, і ви не можете використовувати виключно дропшип.

Плюс, плата висока: ми говоримо про 15% комісійних транзакцій (як правило) на замовлення плюс план підписки.

Але для деяких із вас варто перевірити виключно багатоканальну операцію. Не кажучи вже про те, що MoreCommerce прив’язується до наступного пункту, про який я хочу поговорити …0 балів

Пункт 46: Продаж ювелірних виробів на OpenSky

OpenSky – це інтернет-ринок ювелірних виробів, який існує з 2009 року. Alibaba придбав OpenSky та деякі інші торгові майданчики та веб-сайти, засновані схожими людьми, і приєднався до всього цього, до платформи MoreCommerce, про яку я щойно говорив.

Тож навіщо говорити про OpenSky?

Що ж, OpenSky все ще є власним ринком. З точки зору клієнта, MoreCommerce насправді не враховує. Причиною я ставлю MoreCommerce перед OpenSky тим, що якщо ви хочете продавати на OpenSky, ви потреба зареєструватися в MoreCommerce.

Якщо ви хочете дізнатися що-небудь про ваші збори за налаштування, ліміти переліків тощо, вам потрібно звернутися до MoreCommerce:

більше комерція відкрита

Ціни різняться – один тип передплати починається від 32 доларів на місяць, інший починається від 29,95 долара. Поряд з нею ви отримуєте різні варіанти доступу до декількох ринків збуту тощо.

Яскрава сторона полягає в тому, що здебільшого ви отримуєте необмежені списки, канали, замовлення та експертну підтримку навіть підписки на початковий рівень..

Тож я підозрюю, що багато людей не вважають, що варто продавати на OpenSky – але для деяких людей це може бути чудовим ринком. Зауважте, що ви продаватимете MoreCommerce на OpenSky.1 бали

Пункт 47: Продаж книг

Тож зараз я завітаю в популярні місця для продажу книг в Інтернеті. Як ви очікували, ви можете продавати книги на інших платформах, але ці сайти стануть особливо хорошими варіантами для когось із вас.

На BookScouter: це сайт, в першу чергу для з’ясування вартості використовуваних підручників (хоча зазвичай це робиться будь-яка інша книга). Це досить просто:

булскутер

Ви шукаєте номер ISBN вашої книги, і BookScouter здійснить пошук у багатьох сайтах та на ринках, щоб знайти, якими є ціни, на які вона продається..

Він надсилає номер ISBN кожному сайту (що потрібно робити, якщо ви продали їх на сайті), що дозволяє йому отримувати ціни або принаймні добре здогадуватися на них. Ви подивитесь на асортимент пропозицій і вирішите для себе, де ви хочете продати свої книги.

Межі? Деякі старі книги не мають ISBN, і BookScouter не буде їм дуже корисним. Це також виключає антикварні чи рідкісні видання книг, але це нормально – для того, щоб цінувати ці речі, вам доведеться зробити додаткові анонси. Для рідкісних видань ви можете будь-коли продати їх на RubyLane (згадувалося раніше)

Тепер для сайтів, які фактично отримують гроші безпосередньо:

AbeBooks – це авторитетний інтернет-ринок книг. Я навіть купував там книги для занять ще тоді, коли я був студентом університету.

abebooks.com

Книги, що продаються в асортименті AbeBooks – здебільшого майже будь-яка книга хороша – але особлива увага приділяється рідшим книгам і книгам незалежних видавців.

AbeBooks стягуватиме з вас вартість продавця трьома основними способами: щомісячна плата за підписку, яка є багаторівневою платою залежно від кількості записів, які ви отримали; комісійний збір за ваші продажі; і плата за послуги / трансакції постачальника послуг.

Ціна передплати? Це починається від 25 доларів на місяць і до 500 списків. $ 37 на місяць дозволить вам перерахувати 4000 речей. Він отримує досить високий показник, максимум 500 доларів на місяць для понад 500 000 списків.

Ви будете самостійно працювати з доставкою, але AbeBooks має певне програмне забезпечення для управління запасами, яке може допомогти вам, і може інтегруватися з іншим програмним забезпеченням для управління запасами.

AbeBooks

Якщо у вас є лише кілька книг для продажу, щомісячна плата за підписку та комісійні означає, що AbeBooks, мабуть, не варто. Але річ у тому, що AbeBooks також пропонує щось для менших продавців:

Послуга викупу книг надається завдяки співпраці між TextbookRush.com та AbeBooks. Це спеціально для викупу малий кількість використаних книг.

ValoreBooks – це ще одне місце, де ви можете продати вживані книги чи книги, що раніше їх належали. Це не ринок, а сайт викупу.

Однією з головних переваг є те, що це дуже просто:

Перевага Abebooks

Ви можете відправляти свої покупки безкоштовно, що є головним бонусом, якщо ви не отримуєте високий прибуток в першу чергу.

Тут ви можете ознайомитись із деякими вимогами, які стосуються книг про продаж, але мова йде про якість, а не про тип книги.

Окрім простоти та безкоштовної доставки, є ще один головний привілей: ValoreBooks намагатиметься дати вам найкращу ціну, і якщо ви знайдете кращу ціну десь в іншому місці, вони будуть відповідати якщо ви дасте їм знати!0 балів

Пункт 48: Продавайте електроніку (загально)

Продаж електроніки – це чудовий спосіб заробляти гроші в Інтернеті. Зрештою, електроніка широко використовується, але також має головну проблему:

Вони дорогі. Подумайте – багато людей читають, і майже у кожного є смартфон. Але більшість людей можуть дозволити собі приємну книгу високого класу, якщо купують її раз у раз, і багато людей намагаються дозволити собі навіть телефони середнього рівня.

Якщо ви не любитель новітніх технологій, придбати найновішу модель просто не варто для більшості людей. Правда, у багатьох людей є плани оплати дорогих телефонів і навіть планшетів, але багато людей також купують телефони та додають SIM-карти.

Моя думка в тому, що багато людей зацікавлені купувати телефони в Інтернеті, і тут є велика можливість для вас. І звичайно, це не просто телефони, а всіляка електроніка – планшети, комп’ютери, камери, телевізори та інші розумні пристрої.

Якщо у вас старий телефон, який ви не використовуєте, але все ще в хорошому стані – чудово, ви можете продати це! Якщо у вас є навички ремонту або ремонту телефонів, то чудово, ви можете продати оновлений телефон!

Найкращими сайтами для цього були б звичайні підозрювані, основні інтернет-ринки: eBay та Amazon. Craigslist та Facebook, рідше. Є декілька менших, орієнтованих на технологію, ринків, до яких я трохи завітаю.

Якщо жодне з вас не стосується, не хвилюйтесь: ви можете продати телефон групі, яка буде ремонтувати / відремонтувати його.

Це включає деякі параметри, над якими я збираюся перейти: Gazelle, BuyBackBoss та OC BuyBack.

Не хвилюйтесь, я не залишу вас, щоб “продаж електроніки – перевірений спосіб заробити гроші в Інтернеті”.

Але я проведу наступні кілька предметів, переглядаючи деякі конкретні способи продажу технологій в Інтернеті, тобто сайти, орієнтовані на технології та електронні сайти, які можуть запропонувати вам певні переваги.

Починаючи з нас:1 бали

Пункт 49: Продаж електроніки на Swappa

Це відокремлено від попереднього товару, оскільки в цьому випадку ви продаєте на ринок, не продаючи свою техніку до сайт.

Тепер Swappa більш відкритий щодо того, що ви можете запропонувати, ніж Gazelle:

своппа

Основна відмінність полягає в тому, що на відміну від Gazelle, ви не продаєте Swappa. Ви використовуєте Swappa як ринок для продажу своїх технологій.

Таким чином, ви самостійно здійснюєте доставку, але плати за продаж не передбачені. Що є ОСНОВНИМ бонусом.

При цьому, Swappa має цікаву функцію під назвою Swappa Local. Це означає, що ви можете продати в певній зоні метро, ​​щоб заощадити час та гроші. Є багато міст, які мають ряд списків – Шарлотта, штат Північна Кароліна, найнижча за 32 списками, а Сіетл-Такома – найбільший з 863 списками.

Я насправді вражений тим, як багато міст використовують Swappa, тому не вважайте, що ваша зона метро не входить у список, або що ви навряд чи зможете продавати за допомогою Swappa Local.1 бали

Пункт 50: Продаж на digiCircle як альтернатива Swappa

Як і Swappa, digiCircle НАЙБІЛЬШЕ місце для продажу ваших технологій. Але ви також можете продати назад безпосередньо в digiCircle.

Так, це виглядає трохи старої школи:

діги коло

Але у нього є сучасні функції.

Як я вже говорив, digiCircle пропонує послуги для продажу посередників, що відрізняє його від Swappa. Але зазвичай, щоб претендувати на дропшипінг, ви вже повинні заробити 3 000 доларів продажів на сайті.

Що стосується продажу DigiCircle, є кілька вимог, окрім того, що ваша техніка в хорошому стані та має всі необхідні аксесуари. Якщо вартість пристрою перевищує 50 доларів, ви отримаєте безкоштовну доставку!0 балів

Пункт 51: Продавайте DVDS (та ігри та так, навіть компакт-диски) на Decluttr

Так, це тип речі, яку ви можете продати, а не конкретний ринок для продажу. Ну, а DVD-диски трохи складніші. Ви, напевно, знаєте, що люди в основному передають поточний час, навіть якщо DVD все ще часто використовуються.

Ви, напевно, очікуєте, що як і я, використання DVD буде скорочуватися протягом найближчих років, оскільки перегляд онлайн має ще більший пріоритет.

То чому я пропоную вам продавати DVD в Інтернеті за гроші?

Простий: бо люди все ще їх купують. Якщо що-небудь, той факт, що використання DVD, ймовірно, зменшиться, означає, що це час, як завжди, продавати їх, поки вони все одно зароблять вам пристойні гроші.

Хоча я особисто рекомендую використовувати будь-які спеціальні DVD-диски, щоб ви могли продавати їх за високими цінами згодом вниз. Але це стане набагато пізніше.

Наразі ви можете продавати DVD за розумними цінами в Decluttr. Це працює так само, як продаються книги з технікою та техніка працює з іншими веб-сайтами, які я вам показав – введіть штрих-код, отримайте цитату з сайту, а потім безкоштовно відправте їм.

Ви також можете продавати свої відеоігри (якщо вони є на дисках) та компакт-диски.0 балів

Пункт 52: Продавайте свої ремесла на Etsy

Ви майже напевно чули про Етсі. Etsy настільки популярний, що є неабиякий шанс, що ви навіть використали його. Але навіть так, дозвольте мені перейти до основ:

Etsy – це ринок виробів ручної роботи чи старовинних виробів. Це, очевидно, закінчується великим асортиментом предметів, але зазвичай люди продають одяг, модні аксесуари, мистецтво та меблі.

Якщо ви, можливо, продаєте речі, які можна продати на Etsy, але ви ще не дуже серйозно сприймали ідею продажу на Etsy, можливо, деякі з цих номерів передумають:

У Etsy є понад 33 мільйони покупців, а в 2017 році вони витратили понад 3 мільярди доларів. Це може здатися мало в порівнянні з гігантами, як Amazon, але це все-таки масово порівняно з багатьма конкурентами Etsy.

Найкраще для мене – те, що в Etsy є понад 1,8 мільйона продавців. Це величезна кількість продавців для сайту, який не в тому ж рівні, як Amazon або eBay.

На мій погляд, Етсі потрапляє в приємне місце: воно досить велике, що всі чують про нього, і ви можете отримати продаж. Він також трохи більш цілеспрямований, ніж магазин, як Amazon, так що ваші речі все-таки мають хороші шанси продатись.

Тепер про речі, які ви хочете дізнатись … ось як працюють збори:

Плата за трансакцію у розмірі 5% не є ідеальною, але не найгіршою за будь-якої ділянки уяви. Плата за лістинг в розмірі 0,20 доларів також не є поганою.

Існує опція облікового запису “Плюс”, яка становить додаткові 10 доларів на місяць і додаткові інструменти (наприклад, отримання користувальницького домену та кращі інструменти для налаштування, серед іншого).

Якщо ви маленький продавець, який може запропонувати товари ручної роботи, ремісничі роботи чи старовинні вироби, Etsy – це не жарт. З цієї причини вона така популярна. Ви можете дізнатися більше тут.

Корисні ресурси:

 • Історії успіху Etsy0 балів

Пункт 53: Продайте свою музику

Одне з речей, які Інтернет зробив революційним шляхом, – це музика: сьогодні люди доступні для прослуховування музики. Так чи інакше, більшість людей можуть слухати більшість пісень, які їм подобаються безкоштовно.

Це може бути чудовим для споживача, але воно також має очевидні недоліки, якщо ви музикант. Ви вже несете тягар, намагаючись вийти на переповнене поле, і тепер вам доводиться змагатися з безкоштовною музикою?

Я не претендую, що це легко, але там є способи продажу музики в Інтернеті. Насправді існує маса способів заробити гроші в Інтернеті від музики.

Один із способів – попросити своїх прихильників пожертвувати або внести невеликі суми на платформу для фінансування натовпу. Я не буду про це говорити тут, але дізнаюся про це пізніше в цьому списку – будьте в курсі!

Є також SoundCloud… але я поговорю про це разом з YouTube та іншими веб-сайтами соціальних мереж, тож слідкуйте за новинами.

Тепер причиною, про яку я згадую їх в першу чергу, є те, що ви можете використовувати їх у координації зі своїм музичним магазином. Ймовірно, ви хочете рекламувати свою музику на різних платформах.

У вас може бути власний веб-сайт, який дозволяє платно завантажувати певні пісні. Але ви можете зберігати сторінку SoundCloud та інтегрувати її зі своїм сайтом, щоб люди могли отримати дуже надійний зразок вашої роботи, перш ніж вирішити платити за неї більше..

Тепер налаштувати веб-сайт електронної комерції для себе – це те, про що я говорив раніше, і я продовжуватиму говорити у цьому списку. Продаж на відомих платформах відрізняється від власного магазину, тому iTunes отримає свій розділ після цього.

Я хочу просвітити Bandcamp: він заповнює чудове місце, тому що дозволяє музикантам не просто продавати свою музику на сайті, а керувати власними магазинами на сайті. Крім того, Bandcamp все ще досить популярний, щоб залучати людей, які просто хочуть слухати музику, тому ви не відводите своїх шанувальників на незнайомі території.

Наскільки популярний? Заціни:

bandcamp

Це вірно. Тільки за останній місяць художникам через Bandcamp виплатили 8 мільйонів доларів.

Тепер причина, чому я пропоную Bandcamp, полягає в тому, що він вимагає набагато менших налаштувань, ніж створення власного веб-сайту, і це легше для доступу до слухачів.

Він також менш складний, ніж Apple, і дозволяє вам зберігати більше музики – плюс, що вона більш прихильна до шанувальників.

Ви можете в основному контролювати все, що стосується вашого магазину Bandcamp. Ви можете вибрати, за якими цінами ви хочете піти на свої пісні та альбоми, і змінювати їх коли завгодно.

Ось акуратна вигода: ви можете встановити МІНІМУМ для покупки… і за масу часу шанувальники вийдуть вище мінімального, щоб висловити підтримку.

Таким чином, що закінчує продаж музики через власний магазин: окрім створення веб-сайту самостійно, Bandcamp – це один із найкращих варіантів (у деяких випадках може бути кращим створити власний сайт).

Зараз я розповім докладніше про продаж на великих музичних платформах:1 бали

Пункт 54: Продавайте свою музику через Apple чи Amazon, власноруч

Дозвольте ще раз наголосити: використовуючи ці параметри, ви не зовсім керуєте власним магазином. Це важлива відмінність між цими трьома та BandCamp або наявність власного веб-сайту.

Але ви все одно отримуєте свого роду квазі-магазин. Отже, є ще якась незалежність – давайте подивимось.

У Apple ви будете використовувати iTunes Connect. Потрібно подати заявку та мати дійсний ідентифікатор Apple, але прийняття не є важкою частиною.

itunes підключити

Коли ви використовуєте iTunes, вам потрібно цінувати свої альбоми та сингли за певними ціновими рівнями, які вже встановлені. Рівні різняться залежно від вашого місця розташування, але їх завжди принаймні три: ззаду, середини та спереду.

Назад найнижчі ціни, спереду – найбільше, а Середина… ви здогадалися, середина! Ви можете вибрати доступні цінові рівні у вашій країні, але якщо ви цього не зробите, iTunes використовуватиме налаштування за замовчуванням (зазвичай середина).

Тепер, перш ніж запитати: так, iTunes закривається. Музична частина перейде до Apple Music – але iTunes Connect все одно стане місцем для управління вашими піснями.

З Amazon це простіше. Пам’ятаєте, коли я говорив про продаж на Amazon? В основному те саме.

Однак у Amazon є пара додаткових програм для продавців музики. Одна з них – перевага: справа в тому, щоб допомогти незалежним артистам продавати компакт-диски.

Інша – CreateSpace: це самовидавна компанія, яка об’єдналася з Kindle Direct Publishing (про яку я розповім через секунду), але вона все ще зберігає музичну та звукову музику.

Однак слід зазначити важливу відмінність: є різниця між тим, щоб ваша музика виходила на музику Amazon Music (що еквівалентно Amazon Apple Music, Google Play Music, Spotify тощо) та продавати власну музику незалежно як продавець у магазині Amazon.

В останньому ви отримуєте більше контролю. У першому … вам, мабуть, знадобиться дистриб’ютор. Те саме стосується Google Play Music. Тож до наступного пункту:0 балів

Пункт 55: Заробляйте гроші на великих музичних платформах, використовуючи дистриб’юторів

Продаж через Apple Music / iTunes або Amazon Music є складним, якщо ви маленький, незалежний художник. Отже, ви знаєте, що робить більшість людей?

Вони використовують посередника. Існує кілька поважних веб-сайтів, що розповсюджують дистриб’ютори / середні люди, розроблені для полегшення продажу малих та незалежних художників на основних платформах – адже без них досить складно.

Найбільшим може бути TuneCore:

tunecore

Все, що ви робите, – це завантаження в TuneCore і виберіть усі платформи, на яких ви хочете, щоб ваші речі стали доступними. Усі гроші, зароблені на цих платформах, потраплять у ваш рахунок TuneCore, з якого ви можете зняти гроші.

TuneCore не візьме жодного відсотка від ваших продажів або потокового доходу, тому це прекрасний варіант.

ReverbNation – це конкурент, який також не візьме жодних ваших прав або роялті, і він також поширюється на основні платформи. Те саме стосується Ditto Music і CD Baby.

ревернанціяdittocdbaby

Зараз між цими дистрибуторами є певна різниця, але здебільшого вони працюють однаково. Ви можете зберегти все, що ви робите, і ви можете розповсюджувати в основному будь-яку платформу.

Зазвичай існують різні рівні ціноутворення для реєстрації. Ditto Music має рівні на рік та кількість виконавців: 19 доларів на рік за необмежену дистрибуцію для одного виконавця, 29 доларів на рік для двох виконавців тощо.

У ReverbNation є безкоштовна опція, яка не дозволить вам розповсюджувати, але опція Premium в розмірі 19,95 дол. США на місяць включає дистрибуцію (і багато іншого – вона не орієнтована лише на дистрибуцію).

Тому врахуйте свої варіанти, але, швидше за все, вам знадобиться дистриб’ютор, якщо ви хочете потрапити в Amazon, Google Play, Spotify та інші.0 балів

Пункт 56: Продаж електронних книг на Amazon

Дуже багато людей продають електронні книги на Amazon, і це тому, що це може спрацювати для вас дуже добре.

Однією з причин, що люди роблять це, є те, що це легко: вам не потрібно шукати агента та отримувати видавництво, щоб прийняти ваш рукопис. Вам просто потрібно щось написати, поставити це на Амазонку і змусити людей читати це.

Ви, мабуть, помітили, що багато людей безкоштовно продають електронні книги на Amazon – це стратегія, на яку я не збираюся зосереджуватися, але це в основному для просування блогу / сайту.

Якщо ви хочете продати книгу на Amazon, а не використовувати свою книгу Amazon для просування, вам доведеться робити дещо інакше.

Однак, ось чому продавати книгу на Amazon може бути правильною справою для вас …

По-перше, це безкоштовно.

По-друге, вона швидко виходить на ринок – публікація може зайняти кілька хвилин, і ваша електронна книга з’явиться в магазині через день-два.

Ви заробляєте до 70% від продажів клієнтам у більшості великих країн, що може бути не ідеально, але знову-таки ефективність є важливим фактором.

Чорт забираєш, ти навіть можеш вибрати, щоб розмістити його для друку через програму. Ви можете дізнатися більше про Kindle Direct Publishing тут.

Зараз багато людей думають, що вони не мають терпіння чи енергії, щоб написати книгу, навіть якщо пішли шляхом самостійної публікації.

Але якщо у вас вже є багато написаного матеріалу на певну тему, ви здивуєтеся, як легко ви можете комбінувати все і перетворити його в електронну книгу.

Це є особливо вірно для людей, які ведуть блоги. Зрештою, ваш блог, швидше за все, стосується певної теми – просто підберіть улюблені публікації після того, як у вас є гарне портфоліо, з’єднайте їх разом під час редагування, щоб зберегти згуртованість і швидкість.

Що стосується КДП, то масштаб Амазонки є головною визначною пам’яткою. Ви можете цінувати свою електронну книгу низько, наднизько, до того, що купу людей купуватиме її, бо “чому б ні?”

І тоді, якщо купа людей купує це… ну, вам не потрібно, щоб я говорив вам, що це добре!

Корисний ресурс:

 • Марк Доусон, якому Amazon, за повідомленнями, платить 4,50 000 доларів на рік за свої електронні книги, проводить безкоштовний курс самовидачі на Youtube для всіх авторів.

формула самостійної публікації на youtube0 балів

Пункт 57: Продаж електронних книг на Blurb

Kindle Direct Publishing – це, безумовно, найпоширеніша платформа для самовидання в цілому, а також, безумовно, і для електронних книг.

Ще один популярний конкурент називається Blurb. Основна увага компанії Blurb – дозволити людям створювати електронні книги та журнали. Також можна використовувати Blurb для створення фізичних книг, але вони в основному використовуються для попередніх двох.

розмиття

У Blurb навіть є безкоштовне програмне забезпечення, яке допоможе вам створити свою книгу чи журнал, включаючи шаблони та навчальні посібники щодо використання інструментів.

Хоча справжній Blurb конкурує з Kindle Direct Publishing, він також отримав широке використання завдяки своїй легкій інтеграції з Amazon. Ви можете створити книгу в Blurb, завантажити її в Blurb, а потім опублікувати її в Amazon так само, як якщо б ви безпосередньо використовували Amazon.

Більше того, Blurb має інтеграцію з Apple iBooks та Barnes & Шляхетні електронні книги. І популярно, що у Blurb є своя книгарня.

Це звичайне видовище: маленькі та незалежні творці надсилають посилання на Blurb своїм підписникам, які зможуть придбати електронну книгу, якщо захочуть.0 балів

Пункт 58: Продайте свої картини (або інші образи візуального мистецтва)

Якщо ви малюєте або взагалі візуальний художник, то краще вірите, що в Інтернеті є місця, де можна заробити гроші.

Одне з поширених місць, де художники продають в Інтернеті – це Etsy, з очевидних причин. Але це далеко не єдиний спосіб зробити це.

Saatchi art – це одне з найпопулярніших майданчиків оригінального візуального мистецтва. На сайті, присвяченому лише продажу ОРИГІНАЛЬНИХ штук, вони отримують багато трафіку:

saatchi art

Те, що ви маєте зберегти, визнається жорстким: 65% кожного твору. Хороша новина полягає в тому, що плати є дуже мало, і Saatchi впорається з доставкою.

Інший варіант – Artfinder, який має аудиторію понад 500 000. Зниження буде приблизно 67% … хоча, знову ж таки, плата менша.

Можливо, ви будете засмучені великими скороченнями цих сайтів, але у мене є груба новина: по-перше, інші сайти зменшують ще більше. По-друге, це лише частина боротьби з продажу візуального мистецтва.

Тепер хороша новина – ви все ще можете взяти речі у свої руки, і я не маю на увазі лише через Etsy чи eBay. Ви також можете створити свій власний веб-сайт, оскільки більшість веб-хостів та розробників веб-сайтів мають функціональні можливості електронної комерції для певних планів.

Або ви можете просто скористатися конструктором веб-сайтів електронної комерції, як-от Shopify або BigCommerce.

Вам може бути цікаво, чому я не згадав про веб-сайти, про які ви чули. Ну, я збираюся дістатися до них:1 бали

Пункт 59: Продайте відбитки вашого мистецтва чи фотографії

Дивіться, це головна відмінність: продаж оригінальних творів мистецтва порівняно з продажем зображення. Іноді це означає те саме, але Інтернет все частіше підкреслює різницю.

Попередній предмет стосувався продажу оригінальних творів мистецтва. Однак, залежно від вашого середовища, ви маєте хороший шанс перетворити свої твори мистецтва в те, що можна продати не один раз.

Redbubble – один з найвідоміших сайтів для цього. Redbubble буде обробляти для вас друк та доставку, тому поки ви зрозумієте, як ви хочете, щоб ваше мистецтво надрукувало відбитки (або футболки, плакати тощо), вам буде добре.

червоний пузир

Вони мають унікальну особливість дозволяти вам встановлювати маржу: є базова ціна вашої продукції, яка покриває послугу Redbubble, а додавання вашої маржі до цієї базової ціни складе роздрібну ціну, яку бачить ваш клієнт..

Society6 – це ще одна послуга, яка досить схожа. Як і у Redbubble, ви завантажуєте своє мистецтво, а потім вибираєте, на яких продуктах ви хочете його використовувати. Після цього вам потрібно просто просувати свою роботу і дозволити Товариству 6 займатися друком та доставкою.

суспільство6

На Society6 ви отримуєте 10% від кожного продажу, і ви можете збільшити свою націнку (хоча, як і у Redbubble, це збільшить загальну ціну).

Є ще один сайт, який люди часто недооцінюють для продажу відбитків: DeviantArt!

Більшість людей думають про DeviantArt як про сайт для художників, який застарів і більше не використовується. Ну, він все ще використовується весь час, і в основному кожен, хто має обліковий запис DeviantArt, має можливість продати відбитки, якщо захоче.

Девіантне мистецтво

Вам доведеться перейти до базового членства для додаткових виплат, наприклад встановити власні ціни, щоб збільшити прибуток, але, тим не менше, це надійний варіант.

Zazzle дуже схожий на Redbubble та Society6, завдяки чому ви можете просто завантажувати конструкції та продавати продукти разом зі своєю роботою..

засліп

Продаж відбитків вашого візуального мистецтва для настінного мистецтва чи одягу чи предметів домашнього вжитку перетинається з іншою сферою продажу візуального мистецтва…0 балів

Пункт 60: Продавайте свої навички графічного дизайну

Як я вже сказав, це дещо збігається з попереднім пунктом, але воно все одно відрізняється. Тут я не дуже говорю про те, щоб ви вже створювали принти мистецтва, які вже є традиційними.

Я говорю більше про створене вами візуальне мистецтво, яке, очевидно, має бути графічним дизайном. Тому замість того, щоб картина чи малюнок, які ви зробили, також зрозуміли, що можуть бути надруковані на інших речах, я говорю про щось, зроблене з наміром, щоб використовувати його як графічний дизайн.

Тепер ви можете це зробити на сайтах, про які я вже згадував, тому я більше не переходжу їх. Однак я надішлю для вас новий запис:

99Designs спеціально орієнтований на графічний дизайн. Це може сильно збігатися з попередніми сайтами, про які я згадував, але більше зосереджується на тому, щоб ви продавали логотипи та дизайни для конкретних підприємств.

99 дизайнів

Це означає, що ви не будете робити один дизайн і продавати його в усьому місці, але пристосовуючи роботу для своїх клієнтів. Ви можете думати про це як про ринок дизайнерів-фрілансерів.

Ви можете зрівнятися з клієнтом і змусити їх самостійно платити вам, але ви також можете вступити на конкурси дизайнерів. В основному, деякі компанії розпочнуть конкурс і відпустять фрілансерів – переможець бере все!

99Designs стягує вступний внесок у розмірі 100 доларів за ваш перший клієнт, але він розподіляється на перші 500 доларів, які ви робите з цим клієнтом. Є додаткова плата за платформу за кожен проект, який ви приземляєте, але він змінюється залежно від вашого “дизайнерського рівня” (що означає рівень досвіду / резюме на платформі).

Дизайнер вищого рівня платить лише 5%, тоді як новачок платить 15%. Дизайнери середнього рівня отримують … так, 10%.1 бали

Пункт 61: Продавайте одяг із графічними малюнками на них

Так, так, це збігається з попередніми пунктами, але вислухай мене.

Хоча ви можете використовувати Redbubble, Society6, Zazzle та інші, щоб продати сорочки з надрукованим на них мистецтвом, ви також можете орієнтуватися виключно на сорочки.

Чому??

Тому що сорочки – це, мабуть, хороші кандидати для масового купівлі та продажу. Навіть якщо ви не купуєте оптом, ви можете придбати сорочку за низьку вартість і перепродати її за більш високу вартість, якщо у вас є щось хороше.

Я отримаю в футболку лише частину наступного пункту, але поки що, дотримуйтесь графічних малюнків на сорочках.

Є сайти, спеціально орієнтовані на цю нішу продажу в Інтернеті.

Teespring – це, мабуть, найпопулярніший із цих сайтів. У ньому є добре налагоджена установка як для художників, які мають намір продати меншу кількість предметів, так і для людей, які хочуть посилити продаж.

Spreadshop – це ще один варіант, як і Teepublic. І перш ніж запитати, так, в основному будь-який веб-сайт, який дозволяє продавати дизайн сорочок, також дозволить вам продавати інші предмети одягу та аксесуари.

Це також може перетворитися на загальний продаж футболок, тобто навіть якщо ви не художник, це все одно може бути актуальним для вас.

Дивіться, одна з речей про Teespring та інших служб, про які я згадувала, – це те, що вони не лише для художників. Вони призначені для людей, які хочуть продати сорочки не просто.

Це означає, що поки ви можете зібрати щось, що люди купували б, це тверді варіанти, незалежно від того, ви професійний художник чи ні. Насправді багато людей продають сорочки в Інтернеті без особливого досвіду в графічному дизайні.

Ось кілька номерів Teespring:

Номери підводки

Вам не потрібно бути дизайнером, щоб витягувати ці цифри. Просто займіться бізнесом продажу сорочок (і подібного одягу), оскільки це може бути досить вигідно, якщо ви зробите це правильно.

Більше того, коли ви правильно налаштуєте, це може стати чудовим джерелом пасивного доходу.0 балів

Пункт 62: Продайте веб-дизайни

Ні, я насправді про це вже не говорив, смарт-елен. Коли я говорив про продаж дизайну раніше, то мова йшла про фактичні графічні конструкції для фізичних продуктів.

Але ви можете перенести цей принцип на веб-сайти дуже легко, і він користується великим попитом. Зрештою, існує безліч веб-сайтів, і багатьом людям потрібні їх сайти, щоб вони виглядали добре і неповторно.

Зараз існують різні способи продажу ваших конструкцій. Один із способів зробити це – безпосередньо зв’язавшись з людьми, яких ви знаєте, і запропонувати свої веб-теми та інше.

Ще один спосіб – це перелік ваших тем та шаблонів на популярному ринку.

Без сумніву, одне з найпопулярніших і найповажніших місць для цього – Themeforest. Themeforest особливо відомий своїми темами WordPress, але навряд чи це межа.

І річ у тому, що, на відміну від футболок, люди, які купують теми в Інтернеті, як правило, готові виділити гроші. Зрештою, це інвестиція в їхній бізнес, і хоча всі хочуть заощадити гроші, реально ви можете отримати високу ціну за хорошу тему.

Я маю на увазі, просто перевірте ці номери з Themeforest:

envato ринкові номери

* Примітка: Енвато Маркет працює за Темою лісу.

Деякі альтернативи Themeforest включають Templamatic та CreativeMarket. І вірите чи ні, ви навіть можете продавати теми на eBay!0 балів

Пункт 63: Купівля / продаж доменів

Ви були б здивовані, наскільки вигідно продавати домени в Інтернеті. Дозвольте спочатку перейти до суті:

Компанії мають назви. Веб-сайти, особливо компанії, що мають веб-сайти, мають назви. Веб-сайти насправді не мають такої ж назви – немає Facebook.net, який конкурує з Facebook.com.

Доменні імена, які можна вважати іменами веб-сайтів, є унікальними. Кожен пристойний сайт хоче солідне доменне ім’я, завдяки чому воно виділяється.

Оскільки доменне ім’я є настільки фундаментальною частиною присутності в Інтернеті, це означає, що сайти та компанії готові виділити гроші на придбання потрібного імені.

Якщо їм пощастить, вони можуть просто зареєструвати доменне ім’я самостійно за порівняно низьку ціну. Але це якщо вони знають ім’я, яке хочуть, і вже збираються придбати. Ця особа чи компанія можуть придумати правильне ім’я за рік – до цього часу ви можете бути власником цього доменного імені.

У такому випадку їм доведеться домовитися з вами про ціну, щоб отримати ім’я, а не про дешеву базову ціну, яку вони могли мати.

Це принцип, і звідти воно лише ускладнюється. Це не зовсім проста робота: ви не можете просто купити “pizza.com” і продати її за мільйон доларів, адже більшість очевидних і великих імен уже зареєстровані.

Але якщо ви творчі та терплячі, можете потримати деякі імена за відносно низьку вартість і згодом передати їх для отримання високого прибутку.

Ви також робите це оптом, до речі. Багато реєстраторів доменних імен дозволять вам реєструватися оптом за меншою ціною за ім’я, а звідти ви можете продавати оптом або індивідуально за потребою.

Останнє зауваження: вам не потрібно чекати, коли хтось запустить компанію, яка сподівається на ім’я, яке ви випадково придбали. Це довгий постріл.

Але є багато людей, які самі намагаються здобути найкращі імена для того, щоб згодом їх переказати, і які компенсували б вам те, що у вас є, навіть якщо вони самі не планують запускати сайт із ним.

Існує мільярд реєстрів доменних імен, але ось список корисних для початку роботи!

Корисні ресурси:

 • Фліппа
 • Седо
 • Аукціони Godaddy0 балів

Пункт 64: Хостинг для торговельних посередників

Хостинг торговельних посередників трохи схожий на продаж доменів у тому, що ви підтримуєте бізнес за допомогою їхньої присутності в Інтернеті, але саме на цьому схожість закінчується.

Якщо ви не знаєте, веб-хостинг – це, як це звучить: процес оновлення веб-сайту. Веб-сайти споживають ресурси. Якщо веб-сайт має багато відео, він потребує пам’яті. Якщо веб-сайт обробляє безліч відвідувачів, він повинен мати можливість підтримувати хороші швидкості, а не збої.

Деякі великі компанії можуть розміщувати власні веб-сайти. Багато хто використовує галузевий хостинг підприємств – найвідомішим прикладом може бути Amazon, сервери якого використовує купа великих компаній (у тому числі багато конкурентів в інших сферах).

Однак, малий та середній бізнес (SMB) зазвичай придбає індивідуальний хостинг-пакет самостійно. Вони можуть це зробити або через веб-хостинг, який безпосередньо продає хостинг-план, або через розробник веб-сайтів, який буде підтримувати сайт, але більше зосереджується на функціях управління сайтом..

Ось, де можна зайти, щоб заробити гроші: ви можете придбати пакет реселерів прямо у хостингової компанії. Ви можете використовувати все, що вказано в пакеті, щоб перепродати хостинг для X кількості клієнтів.

Це допомагає пізнавати людей і бути добрим у створенні сайтів – адже найкращий спосіб змусити людей купувати ваш хостинг у тієї самої хостингової компанії ви куплений у – пропонувати їм допомогу в підтримці своїх сайтів.

Історії успіху:

 • Як Коді Маклайн заробив $ 600 000 від своєї хостингової компанії до того, як йому виповнилося 18 років!

Корисні статті:

 • Як отримати наступних 2000 клієнтів для посередництва хостингу0 балів

Пункт 65: Продам свої фотографії (загальні)

Це чудовий спосіб заробляти гроші в Інтернеті, і я хочу звернути на нього особливу увагу, оскільки величезна кількість Інтернету – це все про зображення та фотографії.

Подумайте лише про це: величезна частина соціальних медіа зосереджена на обміні зображеннями. Будь то від професіоналів чи любителів, фотографії є ​​основою сучасної інтернет-культури.

Існує маса способів продажу фотографій. Ви можете продавати відбитки своїх фотографій так само, як я говорив про продаж відбитків ілюстрацій раніше. Ви також можете створити власний веб-сайт електронної комерції та продавати фотографії.

І одна з найкращих речей щодо продажу фотографій в Інтернеті, окрім того, що є мільйон місць, де ви можете це зробити, – це те, що ви можете продавати оригінальні фотографії та відбитки суден, або ви можете продавати завантаження фотографій з високою роздільною здатністю..

Тепер я маю бути чесним з вами прямо з кажана: як і продаючи своє мистецтво, ви можете отримати найкращі норми прибутку, продаючи безпосередньо на власному сайті.

Це те, що зробив Сандіп Махешварі, коли він почав Imagesbazaar у 2006 році. Зараз він заробляє мільйони, продаючи свої фотографії.

Або ви можете продати його через фото платформи.

SmugMug – одна з таких платформ, як і Zenfolio. Ви можете подумати про це як про перехрестя між розробниками веб-сайтів та розробниками галерей … Суть полягає в тому, що вони зроблені з вами на увазі.

Інший варіант квадратичного простору. Це загальний розробник веб-сайтів, але відомий тим, що підкреслює елегантний дизайн та сторінки галереї.

Використання веб-сайтів з моделями грошового фінансування та підписки також є хорошою тактикою, але я хочу досягти цього пізніше. Слідкуйте за налаштуваннями!

Ви також можете заробляти гроші в Інтернеті, продаючи фотографії. Я витрачу наступні елементи, переглядаючи кілька варіантів:1 бали

Пункт 66: Продайте свої фотографії в iStockPhoto та Getty Images

Ви майже напевно чули про iStockPhoto. Володіє Getty Images, це одне з найбільших сховищ фотографій, що не беруть участь у роялті (та інші цифрові носії інформації). І ви майже напевно чули про Getty Images, тому що він так само відомий.

Вони мають понад 200 000 учасників та обслуговують понад 1,5 мільйона клієнтів майже в кожній країні.

Справа в iStockPhoto та Getty Images полягає в тому, що ви не можете просто безкоштовно зробити обліковий запис і почати публікувати фотографії для людей, які купують. Ваш рахунок потрібно спершу затвердити:

Як приєднатися до Getty образів

Але як тільки це трапиться, все відбувається досить легко. Надсилайте зображення, коли захочете. Щойно він буде прийнятий, він стане доступним в Інтернеті. Якщо відвідувач / клієнт бачить це і хоче ним скористатися, він придбає ліцензію, яка дозволяє завантажувати файл і використовувати його.

Заробіток відрізняється від типу ліцензії, яку купує клієнт – наприклад, клієнт може придбати ліцензію для особистого користування або ліцензію для комерційного використання – але це завжди буде відсоток від ліцензії.

Ставки роялті зазвичай починаються від 15% для фотографій і 20% для відео / ілюстрацій на iStockPhoto. “Ексклюзивні” вкладники можуть заробляти 25-45%. Для фотографій Getty вона починається з 20% для фотографій. І так, ви зберігаєте авторські права!0 балів

Пункт 67: Продайте свої фотографії в Shutterstock

Вам може бути цікаво, чому я навіть переймався тим, як викладати Shutterstock як окремий предмет. Зрештою, це приблизно те саме?

Так, основи однакові. Основна відмінність полягає в тому, що Shutterstock навіть більше сприймає різні типи медіа, ніж Getty Images. Але це не головна відмінність.

затвора

Гаразд, я не хочу, щоб ви надто хвилювались. Ви не збираєтеся заробляти величезні роялті з Shutterstock. Однак розподіл заробітку Shutterstock відрізняється від iStockPhoto та Getty Images.

Частина причини полягає в тому, що Shutterstock має варіант передплати: клієнти можуть регулярно ліцензувати до 750 зображень на місяць. Але головна причина полягає в тому, що Shutterstock виплачує вам фіксовані номери роялті за ваш рівень заробітку.

Тож якщо ви заробили від 0 до 500 доларів на Shutterstock, ви отримаєте $ 0,25 за завантаження щомісячних зображень абонентів, про які я згадав. За завантаження зображення на вимогу будь-якого розміру ви отримаєте 1,88 долара. Shutterstock застосовує відсотки до відеокліпів (ви отримуєте 30%) та власних зображень або покращених ліцензійних зображень (20%).

Інші дужки заробітку – від 500 до 3000 доларів, 3 000 – 10 000 доларів та вище 10 000 доларів. Тепер для найдорожчих завантажень це не буде більше 2,85 долара.

Це звучить дуже слабко, але ця модель має хороші переваги для деяких фотографів. По-перше, це чудово для пасивного доходу – просто дозвольте своїм фотографіям виконати роботу за вас. Чим більше ви заробляєте, тим більше шансів перейти в інший рівень, і тому цикл іде.1 бали

Пункт 68: Продайте свої фотографії в Adobe / Fotolia

Adobe Stock є хорошим варіантом, оскільки його підтримує дуже авторитетна програмна компанія.

Я зберегла його остаточно, тому що, просто кажучи, він має, мабуть, найкращі гонорари. Ви отримаєте 33% комісії за кожне завантаження фотографій чи зображень. Ви можете запросити виплату негайно, як тільки ви отримаєте принаймні 25 доларів.

Іншим моментом на користь Adobe є те, що в цілому це трохи вище рівня Shutterstock та Getty Images з точки зору якості зображення та клієнтської клієнтури. Не зрозумійте мене, є багато спільних.

І на колишніх двох об’єктах є багато чудового вмісту. Але фотографії Adobe Stock особливо переслідують люди, яким в першу чергу потрібні якісні зображення, на відміну від людей із Shutterstock та Getty Images / iStockPhoto, яким просто потрібні «хороші» зображення.

Нарешті, продаж ваших зображень на Adobe Stock означає, що ваші зображення також будуть на Fotolia, ще одній акціонерній компанії, що була придбана Adobe в 2014 році. Таким чином, ваш обсяг розширюється на іншу організацію.

Взагалі, Adobe Stock вважається кращою підтримкою клієнтів. Хоча на замітку про продаж фотографій, але…0 балів

Пункт 69: Продайте свої відео

Як ви, напевно, зрозуміли в попередніх пунктах, ви також можете продавати акції відео. Принцип в основному той самий.

А насправді сайти, якими ви можете скористатися, однакові! Ви можете продавати відеозаписи на Shutterstock, Getty Images / iStockPhoto та Adobe Stock.

Зазвичай відео отримують більшу плату за роялті, ніж зображення. Наприклад, Adobe Stock дає 33% для зображень і 35% для відео, хоча діапазон може бути головним для інших сайтів.

Однак ви можете продати набагато більше, ніж запасні відео – ви можете продавати відео з фактичним вмістом.

Очевидно, це важче починання простого факту, що ви повинні змусити людей насправді переглядати відео, що займає більше часу, ніж спонукати когось подивитися на фотографію. Крім того, ви будете інвестувати набагато більше у створення вмісту. Ось кілька варіантів, хоча:

Uscreen – це дуже унікальна платформа. Вся його мета – виступати як своєрідний ринок для творців відео. Люди можуть орендувати ваші відео, придбати їх або навіть придбати підписки на ваш вміст. Ви можете додавати купони та акції тощо, так, як це створив би більш створений автор відео.

uscreen

Інший головний варіант Vimeo: зазвичай вважається місцем для отримання більш високого класу відеоконтенту, Vimeo також дозволяє творцям продавати свої відео. Для цього вам потрібно мати Vimeo Pro, який становить 20 доларів на місяць.

Тим не менш, це дає вам 1 ТБ пам’яті на рік, а найкраще, цілих 90% доходу.

Amazon – ще один часто використовуваний варіант, завдяки Prime Video Direct. Перевага в цьому полягає в тому, що ваш контент може бути легко придбаний майже всіма особами і легко його переглядати через будь-кого із телефоном, планшетом чи смарт-телевізором.1 бали

Пункт 70: Продавайте свої звукові ефекти та / або відео ефекти

Це досить ніша категорія, тому я не витрачаю на це занадто багато часу, але добре знати про них із тих, хто може це зняти.

Подумайте про все, що стосується продажу фотографій та відео: ви можете це зробити, але з відеоефектами та звуковими ефектами.

Дивіться, великі студії та виробничі компанії матимуть звукові / відеоефекти високого класу, з якими вони працюють без проблем. Але в епоху Інтернету існує безліч менших творців, які хочуть приправити свій вміст, але не мають на це навичок чи бюджету..

Пам’ятаєте ринок Envato? Це компанія, яка керує Themeforest, де люди купують теми та шаблони веб-сайтів.

Енвато також працює із VideoHive, яка може бути одним із найповажніших ринків збуту виключно для придбання фондового відеоконтенту – більша частина – спеціальні ефекти, анімація тощо.

Для тих, хто справді хороший з Adobe After Effects, ви можете продавати шаблони дизайну руху на RocketStock – який, можливо, ви здогадалися, є частиною родини Shutterstock.

Для звукових ефектів ви можете продати його на AudioJungle.0 балів

Пункт 71: Продайте свій голос

Я знаю, що це звучить дуже моторошно, але почуйте мене. У кожного є голос, але дуже мало хто розуміє, що може заробити на цьому гроші, не будучи професійним співаком / актором.

Існує маса способів зробити це. Ви можете спробувати знайти потенційних клієнтів, які хочуть найняти людей, щоб вони озвучували вміст.

Для цього ви можете перейти до Upwork, Fiverr або навіть Craigslist.

Але іншим варіантом може бути перехід на сайти, спеціалізовані для голосових послуг:

Covoco – один з найпопулярніших: вам просто потрібно створити профіль і пройти перевірку. Тоді ви можете просто потрапити на прослуховування проектів та налагодити контакт з клієнтами.

VoiceBunny – це ще один варіант, і він має невелику армію з понад 28 000 голосових акторів, доступних для концертів. Це працює в основному так само, як і Covoco, хоча іноді також є необов’язковий змагальний аспект найму.

Звичайно, це ніша, але хто знає! І якщо у вас є інтерес до розповіді та проголошення голосу, це може бути хорошим кроком для цієї кар’єри і спосіб заробляти гроші в Інтернеті.0 балів

Пункт 72: На цій записці розкажіть аудіокниги

Це відповідно до попереднього пункту про продаж вашого голосу, але він є більш детальним. Перш ніж я говорив про пошук дзвінків на голосування на ринках, які можуть включати концерти для розповіді про аудіокниги, але, як правило, передбачають концерти на коротший термін.

Однак ви можете заробляти гідні гроші, розповідаючи аудіокниги. Це, природно, довший процес: хоча важлива тривалість книги, ви, мабуть, матимете принаймні години запису на проект.

На щастя, насправді є кілька веб-сайтів, які ви можете перевірити на додаток до звичайних та вищезгаданих ринків фрілансерів..

ACX – це мій перший вибір. Це веб-сайт, повністю присвячений ринку аудіокниг. Він підключає авторів, агентів, видавців, оповідачів, інженерів та студій звукозапису … в основному всіх, хто бере участь у процесі аудіокниги.

аккс

Хороша річ у розповіді аудіокниги також хороша річ про ACX: є практично необмежені проекти для розповіді. Пошук книг, які ви хочете розповісти, – справжній виклик, але принаймні немає вашої роботи може робити.

Все, що вам потрібно зробити, – це створити свій профіль, включаючи купу зразків, і чекати, коли вас помітять автори та видавці. Ви також можете застосувати та прослуховування книг, які ви хочете розповісти.

Ви можете вибрати ставку за готову годину або 50% гонорару, або і те і інше … що, на мою думку, це дуже добре.

Інший варіант для ACX – це Findaway Voices. Як і ACX, Findaway намагається підключити вас з клієнтами, як тільки ви зробите обліковий запис, і заплатить вам за встановлену ставку за закінчену годину.

Голоси Findway

Проекти рекомендують вам виходячи із встановлених для вас ставок, що є додатковим бонусом, щоб переконатися, що ви дивитесь лише на ті, які вам заплатять достатньо.

Розповідати аудіокниги може бути трохи ризиковано, оскільки ставка за закінчену годину означає, що ви не отримуєте зарплату за весь час, витрачений на проект. Якщо вам доведеться робити нові знімки або повторювати речі, цей час, який ви взяли, не вступатиме в гру.

Ось чому ви хочете встановити високий показник PFH, щоб враховувати додатковий час. Робити це, залишаючись конкурентоспроможним, складне… але я це залишу вам!1 бали

Пункт 73: Продайте свої клієнти

Це те, що ви можете продати в Інтернеті, що іноді є складним, і, безумовно, вимагає, щоб ви вже мали діловий глузд, але це також є прибутковим, коли все добре.

Ви, можливо, вже працюєте в компанії, яка передбачає збір клієнтів, або ви просто можете займатися собою. Збирати їх може бути важко, тому майте на увазі, що це не просто «простий» спосіб заробити гроші в Інтернеті.

Однак ви отримуєте свої потенційні клієнти, ви можете продавати їх різними способами: один із способів – зв’язатися з різними підприємствами у вашій галузі та запропонувати їм свої списки розсилки.

Інша полягає у використанні платформи, призначеної для перерахування … списків! Провідний рейтинг – це наочний приклад, оскільки ви можете переглядати та розміщувати різні типи потенційних клієнтів. Інший, більш відшліфований варіант – Leadrop, або Fuelsy.

Хорошим моментом щодо Fuelsy є те, що вона інтегрується з Hubspot і Salesforce, завдяки чому управління вашими існуючими потенційними клієнтами набагато ефективніше.

Ключовим моментом тут є те, що ви повинні бути обережними, щоб не зловживати своєю владою над контактною інформацією: брокер списку ведучих, ймовірно, переконається, що ви підтвердили, що ваші клієнти включені до вашого списку, і що вони мають право відмовитись від наявності своєї інформації ділиться з третіми особами.0 балів

Пункт 74: Продаж освітніх курсів

Що хорошого в цьому способі заробляти гроші в Інтернеті, це те, що він не настільки нішовий, що ви з ним не стикалися. Наприклад, я готовий зробити ставку на більшість людей, які не навчаються, не знали, що існують популярні сайти, такі як TeachersPayTeachers.

Але більшість людей стикалися з наявністю безкоштовних та платних курсів в Інтернеті – велика кількість достоїнств Інтернету є однією з його найбільших достоїнств.

І навіть якщо ви не професійний викладач, ви можете бути експертом у чомусь. То чому б не платити, щоб це навчити?

Окрім створення та продажу курсів на власному сайті або пошуку людей, які хочуть найняти вчителів у тій чи іншій області в Інтернеті, ви можете використовувати платформу спеціально для продажу навчальних курсів.

Найвідоміший, звичайно, Удемі:

удеми

Я маю на увазі, це божевільний список номерів. І найкраще для мене – 30 мільйонів студентів та 42 000 викладачів. Це означає, що ви можете охопити широку аудиторію, не повторюючи іншого інструктора, якщо ви знаєте, що ви робите.

Все, що вам справді потрібно, – це якісні засоби аудіо- та відеозапису, які більшість людей мають у формі своїх телефонів. Ви навіть можете робити екранізацію, якщо не хочете бути на камері. Щоб отримати доступ до вас, потрібен певний час, оскільки Udemy тримає гроші, якщо студент вимагає повернення коштів.

Однак ви отримаєте в основному все, за що платять ваші студенти, що чудово. Крім того, ви можете запропонувати стільки безкоштовних / платних уроків, скільки захочете, щоб залучити учнів.

Деякі видатні конкуренти включають Podia, Teachable та Thinkific. Хоча це далеко не єдині варіанти.

Ви також можете експериментувати з платформами краудфандингу, але, як я вже згадував, я перейду до них пізніше.1 бали

Пункт 75: Перепродаж квитків

Перед тим, як відмовитись, ні, перепродаж квитків (також відомий як скальпінг) не є незаконним по всій країні в США. Хоча федеральний уряд не встановлює жодних обмежень щодо цього питання, різні штати чи навіть округи можуть мати свої штрафи чи правила. Тож вам доведеться перевірити, що стосується вас.

Як сказано, існує велика справа з продажу квитків в Інтернеті. І навіть якщо ви не займаєтесь скальпіруванням квитків, у вас можуть бути кілька квитків на подію, яка вас не цікавить або яку ви не можете відвідати. Чому б не розвантажити його і отримати трохи готівки?

Ticketmaster – один з найвідоміших сайтів купівлі та продажу квитків між фанатами. Перепродавати квитки дуже просто, особливо якщо ви вже купили їх на Ticketmaster.

касир

Основним конкурентом білетів є “Stubhub”, який значно сильніше орієнтується на людей, які хочуть продати квитки. Stubhub насправді іноді вважають найбільшою на ринку онлайн-квитків, і вони отримують вам безкоштовну доставку.

заглушка

Останній варіант – Vividseats, і Craigslist також дуже хороший, якщо ви хочете перепродати невелику кількість квитків.0 балів

Пункт 76: Продавайте свої програми в магазині додатків / магазинах Play

Гаразд, так: у цьому є висока планка для вступу. Якщо ви просто хочете заробити гроші в Інтернеті з меншими зусиллями та меншим досвідом, це не все.

Якщо говорити, якщо у вас вже є можливість створити додаток, чому б не зробити це? Ви можете цінувати її низькою для масового споживання або високою ціною, щоб орієнтуватися на нішу людей, готових платити трохи більше, ніж вони б інакше.

Ви навіть можете зробити це безкоштовно і скористатися послідовністю, щоб користувачі додатків платили. Такі сайти, як Twitter та Reddit, добре підходять для просування додатка, особливо якщо він безкоштовний і здається новим.

Хочете дізнатись ще одну «накрутку» на продаж додатків? Ви можете продавати шаблони для додатків онлайн, стиль аукціону. Fiverr – це одне потенційне місце, хоча воно далеко не єдине. Хоча, звичайно, ви можете отримати найкращий результат, продавши Apple App Store або Google Play Store.

Навіть якщо ви не дизайнер, ви можете виграти, найнявши когось, щоб створити додаток для вашого існуючого бізнесу. Не багато підприємств мають додатки, і не всі з них потребують, але якщо ви можете запропонувати додаток, який приносить цінність для ваших клієнтів, ви можете збільшити продажі!

Історії успіху:

 • 4 Молодих розробників додатків, які стали мільйонерами0 балів

Пункт 77: Створення та продаж програмного забезпечення (окрім мобільних додатків)

Це насправді трохи більш відкрито, ніж створення додатків для мобільних пристроїв. З іншого боку, у вас може виникнути дещо жорсткіший час, щоб змусити людей встановлювати вашу роботу, якщо це не так просто, як завантаження програми на телефон / планшет.

Хороша новина – ви можете змусити людей перевіряти наше програмне забезпечення різними способами, і якщо воно корисне, багато людей можуть зацікавити його.

Подумайте також, що ви можете створити програмне забезпечення для браузерів – це те, що потенційним клієнтам, як правило, простіше вступити.

Що стосується місць продажу програмного забезпечення, я можу сказати, що продавати його самостійно – це одна з найкращих ставок. Це, безумовно, означає, що вам потрібно вкласти більше часу / енергії / грошей, але не існує тонна кількість сайтів для продажу програмного забезпечення, як там, для продажу одягу, фотографій чи книг.

Що має сенс. Але гарна новина полягає в тому, що вам не потрібно проводити весь свій час на своєму сайті.

Використання конструктора сайтів електронної комерції, як Shopify або BigCommerce, або навіть загального розробника сайтів з можливостями електронної комерції (наприклад, Wix або Squarespace), дозволить вам легко поширювати свій продукт.

І хоча я не обов’язково думаю, що ви повинні пропонувати лише безкоштовне програмне забезпечення, ви, безумовно, можете запропонувати безкоштовні пробні версії або безкоштовні “Lite” версії. Тримайте це корисно, і люди продовжуватимуть платити!0 балів

Пункт 78: Продам вихідний код.

Це схоже на продаж програми чи програмного забезпечення. Насправді ви багато в чому продаєте створене вами програмне забезпечення – за винятком випадків, коли ви не продаєте готову версію клієнту, ви продаєте вихідний код тому, хто потім поширюватиметься самим клієнтам..

Люди, зрозуміло, готові інвестувати в подібні речі, особливо тому, що хороша програма може в кінцевому підсумку заробляти більше грошей згодом..

Тож хоча деякі творці очевидно вважають за краще зберігати свій вихідний код собі та своїй команді, я не можу звинувачувати вас, якщо ви думаєте, що можете продати якийсь код.

Одним з найбільших ринків збуту вихідного коду є Chupamobile:

Чупамобіль

Ще один популярний варіант – це Crunchbase, як і Codester, але якщо я відвертий, ви можете знайти інших, гуляючи навколо, використовуючи свої інстинкти.

І як я часто кажу, ви можете зрозуміти, як продати самостійно, використовуючи веб-сайти-фрілансери, дошки оголошень тощо.0 балів

Пункт 79: Продаж цифрових продуктів в Інтернеті

Гаразд, так, я вже це висвітлював. Коли я говорив про продаж вашої музики, фотографій, мистецтва, додатків і навіть навчальних курсів … це все цифрові продукти.

Але в тих випадках я здебільшого говорив про їх продаж до платформи, які б полегшили покупцям люди. Світ продажу цифрових продуктів виходить далеко за межі цього.

Перший спосіб: ви можете продавати свої цифрові продукти самостійно. Я все одно про це згадував кілька разів, але так, як ви це зробите, створивши власний веб-сайт електронної комерції. Вам все одно доведеться вкласти трохи грошей у це, але принципово ви отримаєте, щоб зберегти більшість того, що заробляєте.

Тепер ось найширша частина продажу цифрових продуктів: вони не повинні бути вашими творами. І ні, Я не говорю про крадіжку … подумайте, як просто хто-небудь може потрапити в роздріб, не запускаючи власну фабрику чи транспортну мережу.

Замість фізичних предметів зробіть це цифровим. Можна принципово зробити подібні речі: запустити магазин, де продаються цифрові продукти, виготовлені іншими людьми. Це звичайно рідше, але якщо ви шукаєте його, ви знайдете це не проблема.

Насправді, ви можете виявити, що багато з цих цифрових продуктів все ще є творчими творами, як-от електронні книги чи музика. Будьте впевнені, що ви добросовісно співпрацюєте з творцями, яких ви координуєте, з продуктами яких ви хочете продати.

Загалом, переваги продажу цифрових продуктів говорять самі за себе: невеликі авансові витрати, легше розповсюдження та можливість легко автоматизувати процес оформлення замовлення.

Мінуси полягають у тому, що ви змагаєтеся з великою кількістю безкоштовного контенту, хоча ваша ніша тут важлива. Крім того, комусь може бути порівняно легко придбати ваш цифровий продукт, а потім безкоштовно поширити його іншим… або витратити.

Більш детальну інформацію про продаж цифрових продуктів ви можете переглянути тут!1 бали

Пункт 80: Використовуйте маркетингові воронки або програмне забезпечення для їх виготовлення (Clickfunnels)

Воронки є дуже важливою концепцією для електронної комерції та цифрового маркетингу. Можна сказати, що вони є всюдисущими і використовуються, незалежно від того, чи знає людина про них.

Тож я вам кажу, тому що якщо ви знаєте, що таке воронка, ви можете покращити її та збільшити продажі! Крім того, у мене є гарний інструмент, який варто перевірити.

Перш за все, воронка, також відома як маркетингова воронка, – це в основному сукупність кроків, які проходять ваші відвідувачі, перш ніж вони досягнуть конверсії (те, що ви хочете, щоб вони здійснили, як правило, це продаж).

Це дійсно так просто. Концепція корисна тим, що ви можете продумати конкретні кроки вашої маркетингової стратегії та дизайну веб-сайтів, які ведуть замовника до того чи іншого дії. Після того, як ви сильно подумаєте в цих термінах, ви можете значно покращити свою послідовність.

Ось приклад:

лійка маркетингу та продажу

Як бачите, лійка охоплює широкий спектр речей.

Тепер вам може бути цікаво, як можна почати. Тим із вас, хто веде дуже малий бізнес, особливо фрілансерам та людям, які тільки починають роботу, я б сказав, що ви повинні це придумати самостійно.

Під цим я маю на увазі, займайтеся дослідженнями, плануйте та експериментуйте. Це дослідження може включати дослідження того, як працюють послідовності та як їх оптимізувати, а також фактично вивчати аналітику вашого сайту.

Як тільки ви відчуваєте себе комфортно, подумайте про вкладення коштів у програмне забезпечення, призначене лише для створення та вдосконалення послідовностей. Їх досить багато, але ось кілька найкращих:

Keap, раніше відомий як Infusionsoft, є своєрідним інструментом «все в одному». Основними інструментами, що включаються, є: інструмент управління контактами, автоматизований інструмент маркетингу електронної пошти та інструмент продажу конвеєра (що в основному означає воронку). Інструментів є більше, але це великі, і кожен дуже надійний.

Оскільки Keap зосереджується більше на електронній пошті (з деякою увагою на веб-сайті), Leadpages сильніше зосереджується на самому вашому веб-сайті. Одна з його основних функцій – допомогти вам створити цільову сторінку, але вона виходить вище за це і сильно підкреслює поліпшення ваших послідовностей.

І, нарешті, є Clickfunnels. Clickfunnels іноді можуть бути надмірними для малого бізнесу, але для багатьох це виявляється, що це заслуговує на увагу: Clickfunnels має менше 100 000 користувачів, але це допомогло їм обробити понад 4 мільярди доларів.

Я не можу пояснити це набагато більше, ніж сказати, що його єдиною метою є покращення маркетингу, продажів та послідовностей веб-сайтів.

Тож де б ви не були у своєму інтернет-бізнесі, не нехтуйте стратегізацією щодо послідовностей переходів!0 балів

Пункт 81: Торгівля Forex

Ви ніколи не чули про торгівлю форекс. Ну ви думати у вас немає: торг за форекс означає лише купівлю чи продаж валюти. “Forex” – це скорочення для “валютного ринку”.

Як ви могли очікувати, це основна частина світових фінансів, і щоденний світовий оборот приблизно перевищує 5 трлн. Доларів, що найбільше за все, що я отримав у цьому списку. Головними учасниками цієї гри є великі банки, але в них беруть участь і особи.

Усі операції на валютному ринку включають “валютні пари”: одночасну торгівлю двома валютами. Найпоширенішими є євро та долар, але це навряд чи єдина використовувана пара. Сторона купує кількість однієї валюти, оплачуючи кількість іншої.

То як заробляти гроші?

Це складне питання, і, як ви здогадуєтесь, торгівля форекс є мінливою та ризикованою. Якщо у вас є досвід торгівлі, це буде не так вже й погано, але якщо ви новачок … ви, ймовірно, захочете зробити своє дослідження і почати з малого.

При цьому, суть полягає в тому, що ви повинні придбати валюту і продати її згодом за більш високу ціну. Ось приклад того, як це могло б виглядати на практиці:

торговці

У прикладі ви купуєте євро зі своїми доларами, а потім через деякий час, коли обмінний курс вищий, ви конвертуєте назад у долари.

Це звучить просто, але це вимагає майстерності та гарного часу! Хороша новина полягає в тому, що коли курси валют завжди коливаються, у вас є багато шансів виправити це правильно.0 балів

Пункт 82: Продаж сигналів у торгівлі форекс

Тепер, коли ви знаєте трохи більше про торгівлю форекс, і я припускаю, що з деякою практикою у вас є хороші руки.

Саме тоді починають відбуватися хороші речі. Тепер ви можете почати продавати свої сигнали іншим.

Як?

Через сайт під назвою Collective2 потрапляє в картинку.

Коли у вас є хороша історія торгів у Collective2, інші користувачі можуть “підписатися” на ваші торги. Таким чином вони отримують ті самі торги, які виконуються на своєму рахунку, як і ваші, і ви отримуєте зарплату на основі абонента.

Це ідеальний приклад вирішення наступної проблеми:

Це люди, які мають гроші, але не мають (торгових) знань. І,

є люди, які мають (торгують) знаннями, але грошей немає.

І зауважте, топ-20 трейдерів на Collective2 щомісяця заробляють від 58 000 до 5,78 000 доларів, продаючи сигнали!

топ розробників стратегії заробітку0 балів

Пункт 83: Інвестуйте в біткойн (або, швидше за все, в інші криптовалюти)

Ви вже точно чули про біткойн. Насправді, біткойн – це нібито стара новина на супер надійному ринку криптовалют.

По-перше, реєстрація: криптовалюта – це віртуальна валюта. Вони децентралізовані (або вони повинні бути) і теоретично неспроможні регулярно контролювати, хоча це починає змінюватися. Криптовалюти використовують спеціальні криптографічні функції для транзакції, звідси і назва.

То навіщо інвестувати в них? Для початку обмін криптовалютами в Інтернеті має невелику плату за обробку. Вони також дуже захищені, а природа технології blockchain полегшує перевірку транзакцій.

І, нарешті, “велика” причина: адже оцінка криптовалюти, як ви знаєте, мінлива, ви може отримати масову віддачу від інвестицій. Ключ робить це правильно.

По-перше, будьте готові ризикувати … розраховані ризики. Ризикуйте лише тим, що ви можете дозволити собі ризикувати, і пам’ятайте, що нові монети постійно виходять. Колись біткойн був переважною більшістю криптовалютів, а в наші дні це приблизно половина чи менше.

Існує багато сайтів, які розкажуть вам про ринкову капіталізацію монет, і є багато місць, де можна побачити тенденції та історію виступу монет. CoinMarketCap – хороший приклад.

Але на більш глибокому рівні вам слід зробити все, що ви можете, щоб ознайомитись з монетами, в які ви хочете інвестувати. Проведіть дослідження за межами трендових ліній та цифр.

Ось корисний посібник, якщо ви тільки починаєте роботу!0 балів

Пункт 84: Інвестиції та торгівля запасами

Це майже схоже на обман, щоб додати це. Люди торгували акціями буквально століттями … але завдяки Інтернету майже кожен може це зробити, не виходячи з затишку свого будинку..

Інвестування в Інтернеті – це велика тема, яка може заробляти на власних серіях статей, тому я просто промовлю це коротко.

Торгівля акціями в Інтернеті має принципово ті ж виклики, ризики та винагороду, що й торгівля старими школами. Якщо ви тільки починаєте, вам потрібно буде виконати певну роботу, знайти правильний біржовий брокер.

Брокер – це особа чи фірма (у вашому випадку майже завжди фірма), яка має ліцензію на купівлю / продаж акцій. Я пропоную вам ознайомитись із цим списком, щоб отримати огляд основних відмінностей між популярними біржовими брокерами.

Тим часом кілька основ, на що звернути увагу:

Чи має у брокера мінімальна сума, необхідна для відкриття та ведення рахунку (якщо ви новачок, можливо, у вас не багато, щоб почати інвестувати); сума комісії, яку бере брокер за торгівлю (може бути фіксованою, відсотком або навіть НІЧОГО); рівень підтримки клієнтів та навчального матеріалу.

TD Ameritrade і E * Trade – одні з найпопулярніших онлайн-брокерів для початківців, і обидва є безкоштовними.

Насправді в ці дні багато брокерів знімають свої комісії, щоб залишатися конкурентоспроможними! Тож якщо ви хочете долучитися до фондового ринку, але не маєте тонни грошей для вкладення коштів, нинішня епоха Інтернету – чудовий момент для вас!0 балів

Пункт 85: Візьміть опитування за готівку

Це, мабуть, один із найпростіших способів заробити гроші в Інтернеті (хоча це не тот-аут). Це порівняно просте поняття:

Компаніям потрібна інформація, щоб правильно продавати та продавати свою продукцію. І дослідникам академічних наук необхідно знати, що люди думають про речі для своїх предметів.

Є цілі сайти, присвячені підключенню до опитування. Одним із прикладів є опитування наркомана:

опитування наркомана

Це два досить різних типи сутностей, але основні елементи з вашого погляду досить схожі, як учасник опитування:

Ви знайдете дзвінок для учасників опитування – іноді це буде позначено як “учасники дослідження”, “дослідження ринку” тощо. Ви можете знайти це в Інтернеті через Googling навколо, або, можливо, ви десь підписалися на повідомлення про можливості опитування.

Ви також можете побачити це на публіці. Так чи інакше, процеси реєстрації зазвичай досить прості, але є шанс, що ви не отримаєте схвалення для кожного дослідження.0 балів

Пункт 86: Візьміть опитування для виграшів

Це очевидно схоже на попередній пункт, але його важливо розрізнити. Дивіться, багато опитувань, які ви знайдете, не для готівки, і вони настільки поширені, що ви, мабуть, їх ігноруєте. Але з цього приводу вони також шалено поширені і їх легко знайти.

Один з найкращих способів їх знайти? Просто перегляньте категорію “спам” чи “просування” електронної пошти.

В основному ці опитування не пропонують готівку одразу… але забирайте їх, і ви потрапляєте в розіграш розіграшів або міні-лотереї. Переваги можуть варіюватися, звичайно … іноді це прямі гроші, іноді це буде якась версія кредиту в магазині. В іншому випадку це буде фізичний приз або товар, який ви можете потім продати або просто використовувати за призначенням.

Як і в останньому пункті, частина цього матеріалу призначена для науковців та науки, тоді як більшість – це приватний сектор. Якщо ви перебуваєте в університеті чи університеті, я можу гарантувати, що існує багато недостатньо використаних можливостей для проведення опитування.

Якщо ні, не біда. Напевно, у вашій квитанції є опитування, коли ви отримуєте продуктові продукти або купуєте щось на АЗС!

Звичайно, це не завжди вигідно. Якщо ви, наприклад, зробите одне опитування, яке займає 30 хвилин, це може бути просто марною тратою часу (якщо розіграш розіграшу не великий і у вас є гідний шанс виграти).

Але припустимо, ви робите одне 5-хвилинне опитування на тиждень або навіть кожні 3 дні. Ви, певно, виграєте щось у якийсь момент і за порівняно мало часу або енергії з вашого боку!0 балів

Пункт 87: Приймайте участь у фокус-групах

Це досить схоже на опитування грошових коштів, хоча воно є більш детальним. У деяких випадках ці є обстеження, але в них більше м’яса.

Зауважте, що деякі з них є особисто, тому це не зовсім онлайн, але деякі є.

Як і в опитуваннях щодо готівкових грошей чи навіть розіграшів, тут буде залучено досить багато різних груп. Однак найвидатнішими варіантами для вас, як правило, є групи досліджень ринку та компанії, які безпосередньо займаються власними дослідженнями.

Є ще багато можливостей для учасників наукових досліджень, але більшість концертів буде приватним сектором.

Тепер, коли вони відрізняються від простих опитувань, це те, що у фокус-групах залучаються… ГРУПИ. Отже, ви не власно розмовляєте з людиною на екрані. Ви будете з групою людей, ділитесь думками та спілкуєтесь разом.

Насправді часто опитування є початковим пунктом для фокус-груп:

запросити

Коли ви проводите клінічні випробування – будь то академічні чи медичні компанії -, так би мовити, є набагато більше бюрократій. Їм не складно, але існують законопроекти, які гарантують, що учасникам не завдадуть шкоди.

Тим не менш, вони є надійним варіантом для тих, хто зацікавлений – ось приклад з однієї хорошої відправної точки, focusgroup.com:

focusgroup.com

Підсумовуючи це, фокус-групи сильно збігаються з онлайн-опитуваннями, але вони не однакові. Багато з них є фізичними, але оскільки технологія робить більш економічно вигідним спілкуватися, все більше й більше рухаються в Інтернеті!1 бали

Пункт 88: Робіть мікророботи (особливо у Fiverr)

Мікроробота, також відома як мікрозадачі, є підгрупою концертної економіки і є унікальним явищем в Інтернеті. Суть – це те, про що можна здогадатися, це невелика плата за невелике завдання.

Що означає, що мікро-завдання можуть включати в себе широкий спектр діяльності. Деякі з них навіть у реальному світі, і багато з них є в Інтернеті. Деяким з них потрібна лише одна людина, а деякі – переповнені людьми, а це означає, що купа людей робить невелику частину.

Це досить широка категорія, тому я витрачу наступні кілька елементів, переглядаючи декілька різних типів / форматів мікро-завдань та деякі відомі платформи для них. Але перш ніж це зробити, я хочу коротко поговорити про одне з основних місць для мікророботи:

Це був би Фіверр. Fiverr найбільш відомий тим, що є ринком для фрілансерів, а не Upwork.

Однак, хоча Upwork і Fiverr часто мають контракти, що перекриваються, загальна відмінність полягає в тому, що Upwork призначений на більш тривалий термін і більш високооплачувану концертну роботу. Фіверр отримує свою назву від ідеї, що клієнт може заплатити фрілансеру 5 доларів, що має дати вам уявлення про речі.

Хоча, звичайно, вам не потрібно пропонувати послуги за 5 доларів, ідея полягає в тому, що ви є фрілансером, який хороший у виконанні певних справ і який може взяти короткострокову концертну роботу для клієнта..

Там, де Fiverr схожий на Upwork, це те, що він багато в чому покладається на вас як на фрілансера, щоб знайти потенційних клієнтів. Це правда, що вони можуть знайти вас, але ви не можете розраховувати на це, поки не отримаєте міцну історію та репутацію на платформі.

Остання перевага Fiverr: ви можете запропонувати пакети на своїй сторінці, щоб полегшити потенційним придбати щось у вас.

Наприклад, рівень початкового рівня в 10 доларів, який отримає комусь основну роботу в Photoshop протягом 3 днів, або пакет високого рівня, який коштує 100 доларів, але може отримати комусь детальний концерт за коротший проміжок часу.

Отже, це Fiverr … але це лише дряпає поверхню. Наступні кілька пунктів стосуватимуться платформ, які краще підходять для підписки на конкретні завдання, ніж продажу себе як фрілансера.0 балів

Пункт 89: Робіть мікророботи на Gigwalk або Zaarly

Це типи мікро-робочих / концертних платформ для особистих завдань. Тож поки їх немає повністю онлайн-способи заробітку, вони все ще частково способи заробітку в Інтернеті.

Принаймні, це не спосіб заробити гроші, якими насправді були б до сучасної епохи Інтернету. І варто зазначити, що ці додатки можуть також включати концерти, які є в Інтернеті … це дійсно залежить.

Тож давайте до нього:

Gigwalk – це одна з найвідоміших і найпопулярніших платформ мікро-завдань. Велика його популярність пояснюється тим, що це так просто:

проста звітність

Вам просто потрібен телефон, і звідти ви можете записатися на концерти зі списку. Після того, як ви отримаєте прийняття, вам просто потрібно дотримуватися інструкцій і подавати свою роботу безпосередньо в додатку.

Ключове, однак, це те, що він дійсно зосереджений на роботі у вашому районі. Це погано, оскільки обмежує те, що ви можете вибрати, але це добре, тому що це економить ваш час на пошук та збільшує ймовірність того, що вас оберуть для того, до чого ви звернетесь.

Відмінною рисою Gigwalk є те, що клієнт має можливість додати вас до своєї приватної робочої сили, якщо їм подобається ваша робота: це означає, що ви отримуєте доступ до концертів, доступних лише для цієї приватної робочої сили..

Zaarly – це так само, хоча він дещо вибірковіший щодо того, щоб ви приєдналися до постачальника послуг, і не має плати за винятком 10%, коли ви отримуєте зарплату.

Taskrabbit – це ще одна платформа, яка приблизно така ж авторитетна, як і Gigwalk. Він дуже схожий на Zaarly та Gigwalk, але, як правило, включає більше особистих концертів, ніж професійні.

таскрабіт

Наприклад, у вас набагато більше шансів отримати майстерні, збирання меблів, прибирання тощо, концерти з Taskrabbit, ніж на Gigwalk. Хоча це й казало, всілякі люди хочуть всіляких завдань.

І як я вже говорив раніше: жодна з цих платформ не призначена виключно для особистої роботи! Дуже багато з них – це особисті концерти, які координуються через Інтернет, але все ще є онлайн-концерти, розміщені на цих платформах.

Тепер, на наступний:1 бали

Пункт 90: Робіть мікро-роботи з Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk багато в чому є піонером онлайн-мікро-робочих місць. Він також є піонером краудсорсингової роботи.

амазонський механічний турк

Тож давайте перейдемо до цього: архітектура Mechanical Turk досить схожа на програми та сайти, про які я згадував в останньому пункті. Однак Механічний турк значно більший і він справді лише для роботи в Інтернеті.

На ринку MTurk доступні тисячі і тисячі різних завдань. Але їх можна загалом віднести до завдань і концертів, які стосуються збоїв програмного забезпечення та алгоритмів.

Зрештою, подумайте над назвою: механічні. Опубліковані завдання більш відомі раніше як “Завдання з розвідки людини”, і вони не завжди прості, але, як правило, не вимагають знань.

Деякі приклади популярних типів завдань включають обробку зображень та відео (мати людину ідентифікувати та вибирати речі на зображеннях), перевірку даних, обробку даних (маючи на увазі категоризацію, переклад, транскрибування тощо) та збирання інформації.

Заробітна плата MTurk залежить від завдання, але, як правило, низька на годину. Тож якщо ви хочете це зробити, ви повинні бути розумними: це має бути просте завдання, яке ви можете швидко виконати, наприклад, або дуже цікаве завдання, якщо це займе у вас більше часу.

Важливо враховувати час, який вам знадобиться для подання заявки на концертну публікацію з цієї причини.1 бали

Пункт 91: Будьте віртуальним помічником

Є мільйон способів заробити гроші як віртуальний помічник в Інтернеті. Віртуальні помічники користуються більшим попитом, ніж ви думаєте, і ви, мабуть, кваліфіковані для багатьох таких посад!

Природно, ви повинні враховувати ступінь залученості, яку ви хочете мати. Бути віртуальним помічником завжди означатиме бути орієнтованим на деталі, але все ж є деякі важливі відмінності.

Дехто може захотіти довгострокового найму, який може бути ефективно секретарем через комп’ютер: хтось керує календарями, зустрічами, обробляє облікові записи соціальних мереж тощо.

Багато віртуальних асистентських концертів мають менший обсяг, навіть якщо вони є довгостроковими: наприклад, багато з них – це завдання “менеджера соціальних медіа” або подібні. Можливо, вас також попросять доглядати календар і допомогти координувати зустрічі або планувати вміст для сайту.

Хоча ви можете знайти дзвінки віртуальних помічників у багатьох місцях, я виявив, що Upwork дуже важкий для них. Дійсно також має свою неабияку частку, і якщо ви будете користуватися Google, ви, ймовірно, знайдете кілька останніх публікацій у вакансіях Google.

Так, не існує точно відомих ринків збуту спеціально для віртуальних помічників. Але вони досить поширені на згаданих нами сайтах (плюс інші дошки, які ви можете знайти самостійно), щоб у вас не виникало особливих проблем з їх пошуком.

Щаслива допомога!1 бали

Пункт 92: Створіть веб-сайт купонів

Що таке веб-сайт купонів? Відповідь: це один з найкращих способів заробити гроші на дому.

Гаразд, ось що це насправді означає: сайт з купонами – це сайт, який дає купони для людей. Дух. Люди, очевидно, люблять ці сайти, тому що їм не потрібно багато давати – вони можуть заощадити гроші та отримати спеціальні пропозиції, не вкладаючи багато часу чи грошей.

Багато людей не розуміють, що вони можуть заводити власні сайти купонів, тому що вони вважають, що не можуть конкурувати з великими сайтами з купонами. Це правда, є проблема, але якщо ви обізнані в ніші, ви можете створити для неї купонний сайт.

Переваги цього полягають у тому, що це порівняно доступно. Це дійсно залежить від того, скільки ви хочете інвестувати у створення свого сайту, але на даний момент ви можете зробити надійний сайт за відносно низькі витрати.

Крім того, більшість програм, які ви пропонуєте пропонувати купони, мають низькі смуги для входу – багато з них будуть безкоштовними.

Основним недоліком є, як ви здогадалися, конкуренція. Навіть якщо ви розташуєтесь у ніші, знадобиться час та робота, щоб ваш сайт вийшов на сонце. Ось чому, навіть якщо веб-сайт із купонами – це хороший спосіб заробляти гроші в Інтернеті, це дуже окремо від пасивного доходу в Інтернеті.

Деякі купони та програми щоденних угод, які можуть бути корисними, є: Coupons.com Brandcaster; CentsOff; Щоденний укладач угод; та Savings.com.

брендкастер

Це далеко не єдині ваші варіанти, але це гарні місця для початку. Зазвичай вони пропонують купони і максимально спрощують розповсюдження та просування цих пропозицій на вашому сайті. Вони також іноді допоможуть вам монетизувати ваш сайт за рахунок доходу від реклами.

Крім того, ви часто можете отримувати партнерські комісії з деяких інших популярних сайтів або додатків (наприклад, Swagbucks).0 балів

Пункт 93: Аутсорсинг та підряд

Зверніть увагу тут, адже тут багато нюансів.

Економіка концерту частково сумно відома за кількість робіт, що виконуються підрядниками та субпідрядниками.

Подумайте про заможну американську компанію, яка платить комусь із В’єтнаму, щоб кодувати їхній сайт: американська компанія економить гроші, не вимагаючи найманого працівника на неповний робочий день при мінімальній заробітній платі в США, а в’єтнамський розробник робить більше, ніж середня зарплата у В’єтнамі.

Здається, що всі перемагають, але серед багатьох це ганебно, тому що люди у високорозвинених країнах втрачають роботу і повинні конкурувати з кваліфікованими людьми, але просять менше. Тож ви можете поставитись до цього скептично.

У цьому, безумовно, є якась правда, але реальність дещо тонша. Перш за все, тонни людей в США та інших країнах з високою заробітною платою можуть бути підрядними через Інтернет.

Заробляти гроші в якості субпідрядників або підрядних служб іноді важко, але іноді це дозволяє платити набагато більше грошей пропорційно завданню. Багато підприємств з різних причин вважають за краще найняти людей у ​​своїх країнах, навіть якщо це онлайн.

І якщо хтось багато платить з іншої країни … так що? Гроші – це гроші. Суть полягає в тому, що, будучи субпідрядником або підрядним партнером, ваш клієнт все ще заощаджує ні оплата працівника, який працює на повну або неповну роботу.

Що означає, що ви можете заробити більше грошей лише за виконання певного, конкретного завдання чи набору завдань. Вам не потрібно виконувати роботу штатного працівника, але ви все одно можете заробити на нього пропорційно високу ціну, оскільки клієнт все ще економить гроші.

Тож тому варто розібратися у фрілансері.

Тепер ось зворотний бік: припустимо, ви ведете інтернет-бізнес.

У такому випадку ви “заробляєте” гроші в Інтернеті, використовуючи аутсорсинг або субпідряд. Звичайно, це дійсно більше спосіб заощадити гроші, але ей, це більше грошей у кишені наприкінці дня, правильно?0 балів

Пункт 94: Місце розташування HR через LinkedIn

Це одна з тих речей, які невідомі багатьом кваліфікованим людям.

HR тут означає людські ресурси, так, як це було б і в традиційній компанії. LinkedIn – соціальна мережа для професіоналів. То як же заробляти на цьому гроші?

Ключове слово – це розміщення: ваше завдання, в основному, бути рекрутером. Ще одним жаргонним терміном було б охорона на голову. Працюючи незалежним підрядником в Інтернеті, вам потрібно знайти чудових кандидатів на заміщення конкретних посад в компанії.

LinkedIn – це чудовий ресурс з очевидних причин, але це не потрібно, щоб це був ваш єдиний ресурс. Ви також можете скористатися Facebook, або справді будь-яким веб-сайтом, який дозволяє вам ознайомитись з потенційними кандидатами. Але LinkedIn, звичайно, найкращий варіант.

Зазвичай вам не потрібно буде турбуватися про те, як потенційний прокат і компанія домовляться про оплату або години чи навіть друге інтерв’ю. Ваша головна робота – доставити чудову людину на перше співбесіду.

Щойно ви зробите це, ви отримаєте зарплату за те, що знайти когось у компанії. Тепер справа в тому, що вам потрібно, щоб компанія спочатку найняла вас, і більшу частину часу ви будете отримувати зарплату лише в тому випадку, якщо успішно доставите когось.

Хороша частина цього полягає в тому, що ви можете найматись легше, оскільки це безпечна ставка для компанії. Погана новина полягає в тому, що якщо ви не зможете, то вам не заплатять. Дух.

Зауважте, що деякі компанії хочуть платити лише у тому випадку, якщо вони фактично найнять цю особу … Вам доведеться бути обережними при переговорах з бізнесом, щоб переконатися, що ця точка зрозуміла!1 бали

Пункт 95: Створіть огляд веб-сайту

Як я знаю, про що я говорю? Ну, ви читаєте цю статтю на моєму веб-сайті з оглядом, правда?

Жарти вбік, зробити оглядовий веб-сайт – це хороший спосіб заробити гроші в Інтернеті. Легко? Ні. Як створення веб-сайту з купонами, вам потрібно вкласти час, енергію та гроші, щоб розробити свій сайт.

Перш ніж відрізати мене, так, головний спосіб заробити гроші на веб-сайті, що переглядає, – це партнерські посилання та, можливо, дохід від реклами. Зараз я говорю не про техніку партнерських посилань, а про конкретний тип веб-сайту, який добре працює з ними.

Отже, річ щодо оглядового сайту полягає в тому, що ви повинні знайти свою нішу. Це має бути те, що вам подобається, щоб ви могли над цим наполегливо працювати, а також щось рідше.

Щойно ви знайдете свою нішу, вам доведеться зіткнутися з реальністю того, що існує більше ймовірність, ніж не багато сайтів, ні в цій ніші, ні досить близько до неї. Це не означає, що ваша робота неможлива: вам не потрібно бути новим на 100%.

Зрештою, якщо достатньо людей купує продукцію в цій ніші, щоб отримати гроші з партнерськими посиланнями, то будуть і інші сайти, які конкурують з вашими. Ви все ще можете перемогти свою конкуренцію, переконавшись, що ваш сайт належним чином оптимізований для пошукових систем (у мене тут є список інструментів!).

Ще одним ключовим аспектом роботи веб-сайту з оглядом є не повністю ізоляція себе від конкуренції. Простий факт справи полягає в тому, що якщо ви добре граєте в карти, найкращий варіант для всіх – це співпраця.

У вашій ніші буде лише стільки якісних сайтів. Якщо ви згадуєте інші сайти на своєму сайті, і вони згадують вас на своїх, ви можете отримати трафік і комісії. Якщо ви коментуєте їх публікації – та сама ідея.

Одна з найкращих партнерських програм для перегляду веб-сайтів, зокрема, – Amazon.

Спочатку це може здатися непосильним, але не хвилюйтеся. Сайти з оглядом часто використовуються, щоб заробляти гроші в Інтернеті, тому що вони хороші в цьому. Ви можете переглянути мій масивний список тактик просування блогу, щоб розпочати роботу!2 бали

Пункт 96: Створіть блог / сайт та отримайте дохід від реклами!

Я не раз говорив про використання партнерських посилань для заробітку. Хоча це перевірений і вірний метод, який використовується для величезної кількості сайтів, це очевидно лише один із популярних способів отримання блогами грошей.

Інший? ADS.

Тепер, реклама може бути корисною для доповнення ваших афілійованих доходів. Дуже багато сайтів заробляють і на рекламі, і на партнерських посиланнях.

Але якщо ваш веб-сайт або блог не дуже підходить для партнерських посилань (скажімо, якщо ви дійсно зосереджені на вмісті, який не передбачає продуктів) або ви просто не хочете їх робити, реклама є абсолютно перевіреним способом заробляти гроші на своєму сайті.

Це доведено для всіх? Чорт ні. Ось огляд того, як це може працювати для вас:

Існує три основні способи отримання доходу від реклами на вашому сайті. Перший із них – сумнозвісний: оплата за клік (PPC). Зареєструвавшись на платформі PPC, ви отримуватимете плату щоразу, коли користувач натискатиме оголошення. Іноді ви можете отримати більше, якщо клік закінчиться у продажу.

Недоліком КПП є те, що ви, як правило, не отримуєте багато грошей за клік, тому він справді окупається, лише якщо ви отримуєте багато трафіку. Перевага полягає в тому, що об’яви будуть підібрані до вашої аудиторії та відповідно до вмісту вашого блогу, а також порівняно легко у вашому кінці.

Найпопулярнішою платформою КПП є Google AdSense. І якщо ви не хочете користуватися цим (сподіваюся, ви зробите це лише в тому випадку, якщо не можете отримати обліковий запис AdSense), ви можете навіть спробувати BuySellAds.

Другий спосіб – реклама CPM: тут CPM означає вартість за мільйон (вартість за тисячу). Платити за клік трохи схоже на те, що найбільш важливі ваші номери трафіку. Але замість того, щоб кліки приносили ваші гроші, це представлення. Звідси “Міл” – зазвичай, 1000 кліків отримає вам набір грошей.

Останній спосіб – продавати рекламний простір безпосередньо рекламодавцям. Це може бути набагато вигідніше, але також є менш певним. Завдяки PPC та CPM ви в основному можете підрахувати, скільки заробите при X кількості трафіку, зареєструвавшись на платформу.

Але коли ви резервуєте місце для рекламодавців, вам потрібно розраховувати на можливість зацікавити їх. Деякі люди навіть використовують агенції, щоб переконати рекламодавців розміщувати рекламу на своїх сайтах.

Це менш автоматизовано, ніж доходи від реклами КПК чи СРМ, але, як я вже сказав … якщо ви знімете його, це може бути прибутковим..0 балів

Пункт 97: Виграти конкурс на дизайн логотипу

Ви читали предмет, який я щойно робив, про конкурси іменування ескадрильпів? Гаразд, візьмемо ту саму концепцію, але вимкніть іменування для розробки логотипів.

Існує досить багато сайтів, які мають таку особливість. Найвідоміший – це 99 дизайнів. Я вже говорив про це трохи раніше, як загальний сайт для фрілансерів, які займаються дизайном, але також є конкурси на дизайн логотипів, які можуть бути хорошим варіантом для деяких людей.

Іншим варіантом буде logocontest.com, який дуже легко зареєструватися дизайнером (хоча ви все ще повинні подавати зразки, щоб їх затвердити як дизайнера).

Designhill дуже сильно зосереджений і на конкурсній частині, і розширює свої конкурси на більше ніж просто логотипи, але й інші аспекти дизайну сайтів..

Як це стосується іменних змагань, я б не рекомендував це як джерело доходу, на яке покладатися. Це добре для того, щоб змочити ноги, для розваги та за додаткову кількість грошей. Хоча є ще одна перевага:

Дизайнерам, які вважають це “правильним”, важко підійти. Тож якщо ви виграєте конкурс дизайну, є велика ймовірність, що вибраний вами бізнес найме вас особисто для більшої роботи.0 балів

Пункт 98: Будь віртуальним викладачем

Бути віртуальним / віддаленим репетитором – одна з найпоширеніших онлайн-завдань. Це так само відкрито, як це звучить:

Ви можете бути репетитором для найрізноманітніших тем, а якщо ви відкриті до нього, більше однієї теми. Зазвичай так, як працює віртуальне репетиторство, ви працюєте з певною людиною або групою людей протягом певного часу над певною темою.

Хоча багато людей хочуть віртуальних вихователів для своїх дітей, багато людей, яких ви навчаєте, – це також клієнти, тобто дорослі.

Ви також можете бути репетитором для певних занять у семестровій тривалості або репетитором загальних навичок, які хтось хоче мати. Ви можете знайти когось, хто хоче, щоб його навчали через роботу в Інтернеті, або у вас може бути друг або одноліток, який хоче допомогти чомусь навчитися і готовий заплатити вам.

Якщо ви шукаєте посади в Інтернеті, Дійсно, є багато публікацій, як і Upwork. Але є деякі сайти, спеціально для віртуальних занять з репетиторами:

Серед них деякі помітні варіанти – Tutor.com, TutorMe та A3 Tutor.

Оплата залежить від платформ, якими ви користуєтесь, клієнтів, з якими домовляєтесь, але базовий платіж майже десь близько 15 доларів на годину. Прийняття на роботу через проводку роботи / переговори з клієнтом, як правило, може бути більш прибутковим – ви можете платити 40 доларів або більше на годину.

Але це, звичайно, більш ризиковано, ніж платформа, яка працює на захист залучених сторін. Коли ви маєте певний досвід навчання в Інтернеті, вам, мабуть, буде простіше перейти на репетиторство чи викладання особисто (якщо це саме ви хочете).

В іншому випадку ви можете почати створювати сайт-фрілансер для себе як викладача. Є безмежні можливості.

Ось ще одна можливість:0 балів

Пункт 99: Чи розміщувати гостей

Повідомлення гостей – це те, що багато людей знають насамперед як тактику просування блогу.

Але це також спосіб незалежним авторам заробити трохи додаткових грошей, одночасно будуючи свій портфель. Насправді, розміщення гостей також відоме тим, що є відмітною ознакою майбутніх письменників.

Отже, давайте до нього:

Публікація в гостях – це саме те, що звучить … коли ви публікуєте повідомлення в блозі чи журналі іншої людини чи групи. Хоча це не обов’язково, зазвичай ви будете публікувати гостей у торгових точках, популярніших за ваші.

Правда, ви можете розміщувати публікації в менших торгових точках, які приблизно схожі на ваші за розміром, або якщо ви намагаєтесь вступити в нову нішу, вони можуть бути меншими. Але зазвичай гостьова публікація повинна отримувати ваше ім’я та вміст для більшої аудиторії, а отже, веб-сайт із більшим трафіком.

Тепер дозвольте бути відвертим з вами: за розміщення гостей, як правило, не платять ні тонни. Перше, що перше: більшість блогів та точок, які приймають публікації гостей, не платять вам за них. По-друге, з тих, що роблять, гроші, як правило, так собі, і у вас буде більша конкуренція.

Зважаючи на це, все ще існує велика кількість сайтів, які платять за публікації гостей, майже у кожній ніші та галузі. Ви можете ознайомитись із цим списком на деяких прикладах, але ці речі постійно змінюються, тому не забудьте двічі перевірити сайти, на які потрібно надіслати публікацію..

Зазвичай це працює так: ви знаходите веб-сайт, на який хочете подати інформацію, і перегляньте їх поширені запитання або вказівки щодо подання творів. Іноді, можливо, ви захочете надіслати їх електронною поштою для запиту. Як правило, ви повинні дати оцінку та резюме або резюме своєї роботи, тому це може бути складним для початківців.

Але ей, важкий, як це може бути для початківців, письменників, які починають займатися там у світі, виявиться, що варто докласти зусиль: пам’ятайте, ви не просто заробляєте грошові гроші, а будуєте своє резюме!1 бали

Пункт 100: Спробуйте коректуру

Це такий вид роботи, який не має багатьох налагоджених сайтів або ринків, орієнтованих виключно на нішу. Це багато в чому тому, що коректура збігається з роботами з написання в Інтернеті.

Головною проблемою, що склалася, відразу ж – пошук роботи з коректурою за прийнятною для вас швидкістю. Дуже багато людей приймають на роботу для написання завдань в Інтернеті, і багато з них включають відповідальність за коректування речей, які фрілансер не писав (майже всі вони вимагають, щоб ви читали те, що ви, звичайно, пишете).

Тож кількість клієнтів, які наймають коректора, трохи менше. Однак це все ще там. Зазвичай це люди та підприємства, які вже мають вміст, який їм подобається, але вони просто хочуть, щоб додаткова пара очей прочесалася та зробила менші вдосконалення.

Найпоширенішим для роботи з коректурою в Інтернеті є менші виробники контенту: зазвичай це люди, які люблять писати власний контент і не хочуть наймати когось, хто пише для них… але вони також не мають часу та енергії, щоб підібрати кожну деталь того, що вони виробляють.

Зазвичай ці люди наймають на короткострокові проекти.

Отже, це тип речі, який ви, мабуть, знайдете як онлайн-коректор. Що стосується гарних місць для пошуку, то Upwork має їх постійно, але вони, як правило, коротші концерти. Якщо ви в Google навколо вас, можливо, ви знайдете кілька останніх публікацій по роботі … майте на увазі, що ці концерти часто йдуть.

Моє останнє поради – слідкувати за переробкою роботи: коректура може бути простою, але це все-таки забирає багато часу, і тиск дуже великий. Якщо ваше ТІЛЬКЕ завдання полягає в тому, щоб переконатися у відсутності помилок, кожна помилка, яку ви пропустите, гірша, ніж зазвичай.

Тому ви хочете бути уважними до цього. Але реальність ситуації полягає в тому, що оскільки клієнти наймають коректора, а не письменника, який також коректує, вони можуть не схильні платити багато.

Але ей, якщо ти зможеш знайти ціни, з якими ти працюєш, то вся сила для тебе!1 бали

Пункт 101: Робіть онлайн-переклад

Це дещо збігається з попереднім пунктом, оскільки багато концертів в Інтернеті також включатимуть транскрипцію (хоча і не обов’язково).

І так як деякі платформи або клієнти, які наймають послуги транскрипції, захочуть вам пройти тест, щоб довести свою швидкість набору тексту, більшість людей або місця, які наймають вас для перекладу, потребуватимуть підтвердження вашої спроможності.

Отож, одразу ж, у багатьох звичних місцях можна знайти багато завдань з перекладу в Інтернеті: Дійсна робота, Дійсно, і навіть Fiverr.

Але окрім використання загального ринку фрілансерів для пошуку концертів у режимі онлайн-перекладу, є кілька сайтів, які наймають перекладачів, які ви можете перевірити. Як завжди, я виділю декілька:

Gengo – один з найпопулярніших сайтів перекладу, де можна подати заявку. Їм достатньо роботи на більшості мов.

LanguageLine – один з найбільших роботодавців професійних перекладачів і працює вже 37 років. Не всі його роботи віддалені, але багато хто – це варто перевірити.

Вербальна фарба – ще одна визначна фігура, але попередити, що вам потрібно буде здати тести, щоб прийняти на роботу.

Mars Translation пропонує послуги з перекладу мови, починаючи від локалізації веб-сайтів і перетворюючи на DTP. Ви можете почати заробляти на своїх перекладацьких навичках, приєднавшись до них тут.

Поза більшими платформами, які наймають перекладачів, ви також можете шукати компанії, які, на вашу думку, потребують перекладачів, і пропонувати свої послуги. Іди, отримай їх!1 бали

Пункт 102: Введіть дані в Інтернеті

Один з найбільших стереотипів нудної офісної роботи – це введення даних. Ми зображаємо людину середнього віку в кабінці, яка нещасно рухається по номерах на екрані.

Ну, а що, якби ви могли платити за це, не виходячи з дому, працюючи у власні години? Це було б не так вже й погано На щастя, ви можете спробувати.

Я вже згадав про один загальний ресурс для концертів для введення даних: Amazon Mechanical Turk. Дуже багато розміщених там мікробйок передбачають введення даних, і вони надходять досить часто. Фіверр – це інший, хоча рідше зустрічається.

Інші популярні майданчики для віддалених завдань для введення даних – це типи сайтів для краудсорсингу та компанії, які також хочуть оцінювачів пошукових систем. Наприклад, на Lionbridge є багато завдань з введення даних.

Ліонбридж

Я думаю, що одне з найкращих місць для пошуку роботи з введенням даних – Дійсно, а іноді і ZipRecruiter. Роботи, розміщені тут, як правило, є більш тривалими, ніж ті, які розміщені на Upwork, які ви знайдете в Fiverr / Craigslist.

Оплата різниться, але зазвичай вам не виплатять тонну грошей за концерт із введення даних. Однак, завдання з введення даних публікуються досить часто, щоб у вас були можливості, коли вони вам знадобляться, і оплата буде принаймні надійною, навіть якщо її не багато.1 бали

Пункт 103: Робіть бізнес-коучинг

Бізнес-коучинг – це те, до чого варто брати участь лише у тому випадку, якщо ви вважаєте, що маєте належну кваліфікацію. Можливо, ви навіть отримаєте офіційну освіту, але швидше за все, ви будете розраховувати на свої реальні досягнення.

Погана новина: не існує багато відомих веб-сайтів, щоб зв’язати бізнес-тренерів з клієнтами. Є одна з назвою Noomii, яку ви перевіряєте.

Хороша новина: там, де є популярна робота в Інтернеті або колегія концертів, є дзвінки для бізнес-тренерів.

Якщо у вас є інтерес до бізнес-коучингу, то це, безумовно, ви можете досягти. Ви просто повинні бути готові створити магазин як незалежний тренер. Це означає створити веб-сайт для себе або, принаймні, сильну присутність у соціальних медіа.

Навіть у сфері бізнес-коучингу існує різноманітність. Ви можете працювати в будь-якій нішевій компанії, до якої ви хочете, поки вони працюватимуть з вами. Хороша новина полягає в тому, що чим більше ти робиш, тим легше стає.

Наприклад, ви можете взяти будь-які існуючі консультації чи тренінги, які ви зробили, і отримати відгук або пропозицію від цих попередніх клієнтів, а потім розмістити його на своєму веб-сайті. Коли ви починаєте отримувати клієнтів в Інтернеті, ви можете зробити те ж саме з ними.

І якщо ви отримаєте достатньо велику чи достатню кількість побудувати свою репутацію, ви можете переключити свою увагу від пошуку запитів тренерів до їх прийняття.

Що у всьому цьому чудово, це те, що, хоча вам доведеться більше працювати з нестачею платформ, ви також можете зберегти більше того, що ви робите. Наприклад, якщо ви бізнес-тренер з Upwork, ви страждаєте від 20% за плату за платформу.

Це може бути корисним для отримання досвіду та додаткової кваліфікації, але за межами Upwork ви можете стягувати з клієнтів те, що ви хочете, для сеансу Skype або PDF за створення магазину Shopify. І вам доведеться платити лише те, що коштує, щоб користуватися інструментами, які ви хочете використовувати зі своїми клієнтами!0 балів

Пункт 104: Будьте тренером з фітнесу в Інтернеті

Я знаю, що ти думаєш: як це спосіб заробляти гроші в Інтернеті? Не використовуйте тренерів з фітнесу в реальному житті для особистого тренування?

Ну, ви точно це виправите найбільше тренери з фітнесу роблять свою роботу особисто. Але є більше можливостей для онлайн-тренерів з фітнесу, ніж ви думаєте.

По-перше, подумайте, хто б цього хотів: зазвичай це той, хто хоче зручності тренера, з яким йому не доведеться погоджуватися в особистих тренуваннях. Хтось, з ким вони можуть просто поговорити, щоб поліпшити свою фізичну форму.

Окрім того, є великий шанс, що ваш потенційний клієнт сподівається заплатити менше за роботу в Інтернеті. Світла сторона? Можливо, вам не потрібно стільки формальної кваліфікації, скільки б у реальному житті.

Тепер я б також сказав, що зворотний бік цього полягає в тому, що вам потрібно зробити більше роботи, щоб довести свої здібності та вміння. Тоді як ви можете просто надіслати письмовий зразок та відновити службу в режимі онлайн-письма, вам потрібно мати чіткі міжособистісні навички на додаток до досвіду, щоб отримати роботу в якості тренера.

Ви, напевно, захочете розвивати бренд в Інтернеті: можливо, зробіть свій власний веб-сайт, але якщо ні, то принаймні опублікуйте в Instagram або YouTube деякі з своїх тренувань, стратегій, мотивації тощо.

Не існує дуже надійних сайтів для зв’язку тренерів з фітнесу в Інтернеті з потенційними клієнтами, але у мене є кілька ресурсів, які можуть бути корисними для вас.

iBodyFit – це відомий сайт для людей, які можуть отримувати персональних тренерів з фітнесу, але в даний час вони не рекламують наймання – я б сказав, зв’яжіться з ними, якщо вам цікаво.

Фітнес-наставники – це не місце, до якого можна звернутися, а місце для використання як ресурсу:

Фітнес-наставники

Це може бути доступним способом отримання ліцензії, якщо ви зацікавлені в цьому матеріалі.

Здебільшого ви збираєтеся знайти своїх клієнтів так само, як і більшість онлайн-фрілансерів знаходять клієнтів. Тож будьте готові продавати себе на ринок і діяти самостійно! Незважаючи на те, що це може бути ризиковано, ви маєте неабиякий шанс вивести з мережі клієнта, готового викласти гроші на міцну фітнес-програму.1 бали

Пункт 105: Будьте онтолог-дієтолог

Гаразд, будемо чесними: планка для входу сюди наче висока. Це те, на що ви дійсно повинні дивитися, лише якщо: A) ви дієтолог у фізичному світі, або B), який ви збираєтеся бути.

Причина проста: дієтолог – це фахівець у харчуванні та харчуванні. Близько половини зареєстрованих дієтологів у США мають вищу освіту. У США термін «дієтолог» або «зареєстрований дієтолог» захищається Академією харчування та дієтології.

Моя думка, ви повинні бути експертом і кваліфікованим в цьому, а не лише тим, хто багато читає про харчування і пристрасно ставиться до здоров’я.

Отже, як би ви заробили гроші як онлайн-дієтолог? Але, хоча це правда, ви можете знайти дзвінки на що-небудь на загальних ринках позаштатних програм, публікації для онлайн-дієтологів / дієтологів, зрозуміло, будуть рідшими..

Тож я б запропонував отримати веб-сайт або присутність у соціальних мережах… на кшталт того, щоб бути тренером з фітнесу в Інтернеті, але тим більше. Ти повинен вже мати сертифікацію або в процесі її завершення.

То чому б не використовувати ці дані на своєму веб-сайті чи в соціальних мережах? А звідти можна набагато легше знайти та домовитись із потенційними клієнтами.

Ось ще одна ідея: провести блог про харчування. Звичайно, таких дуже багато, але якщо ви зможете знайти відповідну нішу, можете почати робити афілійовані комісії та доходи від реклами..0 балів

Пункт 106: Дистанційне надання медичних знань

Замість попереднього пункту, планка для вступу висока: ви повинні розглядати це, лише якщо ви зареєстрована медсестра або ви працюєте в тандемі з одним.

Я готовий зробити ставку на те, що більшість медсестер працюють на особистих роботах, де вони можуть отримати максимум своїх навичок, а також отримати найбільшу оплату..

Але якщо ви не працюєте штатним медсестрою, але у вас є облікові дані або ви просто хочете отримати додаткове джерело доходу, є багато людей, які хотіли б мати доступ до медсестри віддалено.

Зазвичай найкращим варіантом буде завітати до лікарні чи страхової компанії та побачити, чи наймають медичних сестер для надання віддалених порад. Деякі з них можуть бути через телефон, так що не “в Інтернеті”, але ви також можете використовувати чат в реальному часі і таке інше.

Зараз є одна видатна платформа для пошуку віддалених медичних професій:

fonemed

Це визнано Fonemed – це робота над тим, щоб полегшити доступ до віддалених служб охорони здоров’я та здоров’я.

Він не повністю присвячений наданню медичним сестрам та іншим медичним працівникам віддалених робочих місць, але в процесі його загальної орієнтації на віддалену охорону здоров’я, безумовно, допомагає, які також намагаються.0 балів

Пункт 107: Стати інтернет-фінансовим консультантом

Це великий, хлопці. Дозвольте спершу сказати, що робочі місця там є, хоча в багатьох випадках вам потрібно буде створити робочі місця для себе.

Більш важливим питанням є те, що потрібно бути обережними. Я не рекомендую вам вводити це легковажно, шукаючи джерело швидких грошових коштів. Люди, які бажають наймати фінансових консультантів, несуть велику відповідальність за цих консультантів.

Якщо це вас не лякає, ось щось позитивне: ви не доведеться керувати всім чи навіть більшою частиною чиїх фінансів, щоб бути фінансовим консультантом.

Є багато можливостей бути консультантом для частини людських фінансів. І так, зауважте, я сказав людині, а не компанії.

Ви можете бути фінансовим консультантом для компанії чи малого бізнесу, але це несе більш серйозну відповідальність. Тож для цього вам слід робити це лише за наявності кваліфікації – якщо у вас вже є досвід малого бізнесу або фінансові консультації.

Але що стосується розміщення робочих місць та загальних концертів, багато звернень до консультантів стосуються осіб, які звертаються за допомогою до своїх особистих та сімейних фінансів. Тут також можна світити: розповідайте про власні розумні фінансові кроки, про те, як ви заощадили гроші на X чи надійно інвестували в Y тощо.

Ось ще одна річ щодо фінансового консалтингу: ви можете брати довгострокові або короткострокові концерти. Наприклад, ви можете отримати клієнта, який просто бажає неймовірних, нейтральних порад щодо того, чи слід робити X чи Y дії.

Ви також можете отримати когось, хто захоче допомогти в управлінні акціями на пару років, а то і на невизначений термін.

Моя думка, світ в Інтернеті широко відкритий, і як і в інших випадках, я закликаю вас створити простір для себе в Інтернеті, щоб продати себе в якості консультанта!0 балів

Пункт 108: Віртуальний СхО

Вас можуть збентежити, що таке СхО є. Ну, вірите чи ні, ви точно знаєте, що це:

СхO тут просто означає будь-яку виконавчу позицію – я використовую “X” як змінну (тобто, C_O). Тож у цьому випадку я маю на увазі бути віртуальним генеральним директором (головний виконавчий директор), фінансовим директором (головним фінансовим директором), керуючим персоналом (головний директор з питань операцій) або CMO (головний директор з маркетингу).

І хоча ти будеш правильно про це здогадуватися найбільше У той час у компаніях віддають перевагу найважливішим членам, які фізично працюють в офісі, все ще багато компаній відкриті для найму високопоставлених членів для віртуальної роботи.

Найголовніше – ви маєте кваліфікацію. Перш ніж відмовитися від вас, вам не потрібно бути керівником або фінансовим директором великої корпорації – хоч і вас вітають.

Є багато малих і середніх підприємств, включаючи безліч стартапів, які в першу чергу шукають кваліфікованих осіб, зацікавлених у їхній роботі. Працювати практично – компроміс, який готові зробити багато дрібних підприємств, якщо вони отримають кваліфікованого працівника.

Що стосується місць, де можна знайти цю роботу, це здебільшого залежить від вашої здатності мережувати та використовувати LinkedIn чи інші основні дошки. Будуть розміщуватися дописи для начальників-службовців на сайтах наистина.com, але багато буде для особистої роботи.1 бали

Пункт 109: Інтернет-консультант з маркетингу

Це те, що я пропоную вам зайнятися, лише якщо у вас є добрий досвід маркетингу. Але перш ніж ви злякаєтесь і пропустите наступний предмет, подумайте, що означає маркетинг:

Коли ви чуєте “маркетинг”, ви, ймовірно, думаєте про рекламу та електронну пошту. Так, багато маркетингу здійснюється через електронну пошту, рекламу та соціальні медіа. Але це набагато більше, ніж це.

Маркетинг може включати дизайн веб-сайту. Він включає оптимізацію пошукових систем (SEO). Він також може включати письмовий зміст. Він може включати в себе безліч різних речей, якщо вони вказують на цілі компанії.

Моя думка тут полягає в тому, що ви можете бути більш готовими бути маркетинговим консультантом, ніж ви розумієте. Можливо, ви не знаєте, як створити маркетингову воронку (див. Вище) … але ви можете бути експертом у галузі SEO. Або ви можете бути дуже гарними в розробці письмового вмісту.

Ви можете використовувати наявні навички, щоб допомогти компаніям на вашому польовому ринку в Інтернеті. Націліться на компанії, які ви знати Ви можете допомогти у своїй експертизі.

Тепер, якщо у вас є навички маркетингу за межами однієї галузі знань, тим краще. Такі люди, як ти, користуються великим попитом. Насправді маркетингові компанії наймають весь час ці дні.

Але це вже для іншої статті. Зараз я кажу, що ви повинні бути творчими з власними здібностями, і пропонуйте малому бізнесу (або більшому розміру, якщо ви можете впоратися з цим) ногу в тому, що ви знаєте, що ви можете їм допомогти..

Я б напрошу припустити, що навіть якщо ви плануєте робити це віддалено, місцевий бізнес – гарне місце для початку. Це тому, що ви знаєте цю область і можете спілкуватися з менеджерами з загальним досвідом та знаннями, де працює бізнес.

Якщо ви хочете все робити в Інтернеті, займіться малим бізнесом, який вам подобається, і нехай ваша пристрасть і бажання допомогти компанії зростати, говорять самі за себе (разом зі своїм досвідом).1 бали

Пункт 110: Запуск оголошень у Facebook

Це своєрідна зміна ролі маркетингового консультанта вище.

Це набагато більше орієнтоване на конкретну річ, а це означає, що ви можете або брати менше грошей, або більше, залежно від того, як ви граєте в карти (змусити компанію заплатити вам трохи грошей за вузький концерт, порівняно з тим, щоб отримати компанію платити вам багато пропорційно вашим зусиллям).

Вся справа в Facebook Ads: вони величезні. Вони величезні, тому що вони дуже ефективні Ти можеш думати оголошення у Facebook ніколи не змушувало вас купувати що-небудь, але цифри показують, що оголошення в Facebook дійсно впливають на продажі. Зрештою, Facebook не був би однією з найбільших компаній у світі, якби їхня реклама не працювала.

Оголошення в Facebook особливо важливі для малого бізнесу, оскільки вони мають низькі витрати на вхід. Зокрема, немає мінімальної суми, яку бізнес повинен витратити на рекламу.

Але хоча Facebook Ads відмінно підходить для малого бізнесу, вони все ще використовуються не стільки, скільки могли. І це тому, що власники малого бізнесу зайняті веденням малого бізнесу. Більшість малих підприємств просто не збираються наймати штатного маркетингового експерта.

Але якщо ви зможете запускати рекламу Facebook для малого бізнесу, ви б зайняли чудову нішу. Це те, що може дозволити собі більшість малих підприємств, тим більше, що вони можуть витратити скільки завгодно.

Тож ось як би це діяло: ви звертаєтесь до малого бізнесу та пропонуєте свої послуги тим, хто хотів би охопити нових клієнтів через Facebook Ads. Нехай це буде просто: компанія може виплатити вам бюджет, в якому вони почуваються комфортно.

Більшість цього бюджету буде спрямована на самі реклами – ви їх придбаєте – а невелику частину цього складе ваш внесок (як правило, від 10% до 20%).

Тепер запускайте це багато разів, і ви можете заробляти пристойні грошові кошти, допомагаючи малому бізнесу розростатися в своїх досяжностях, не потребуючи штатного маркетингового професіонала.1 бали

Пункт 111: Будьте Інтернет-консультантом з подорожей

Я визнаю, що це досить вузький онлайн-концерт, але ей, я впевнений, що принаймні деякі з вас, хто читає це, могли це зробити.

Загальна кваліфікація: якщо ви багато подорожуєте, любите подорожувати і дуже добре знаєте вигідні ціни та плануєте поїздки.

Якщо ці речі правдиві, я б сказав, що третина битви вже виграна. На завершення битви я б запропонував створити для себе простір в Інтернеті, щоб довести свої здібності.

Можливо, допоможіть своїм друзям та одноліткам отримати хороші пропозиції на авіарейси та готелі. Тоді отримайте їх відгуки для вашого веб-сайту та попросіть порекомендувати вас своїм друзям, якщо вони вважали, що ви зробили хорошу роботу.

Ви навіть можете створити групу Facebook, сторінку Instagram або групу LinkedIn для свого бренду. Як ви змусите людей приєднуватися? Ви завжди впевнені, що у вашій групі / сторінці завжди є останні пропозиції.

Хороша річ у тому, що ви можете почати малим робити те, що вам уже добре, і звідти створити його до потрібного вам розміру.

Ще одна альтернатива – знайти роботу в Інтернеті. І ні, я маю на увазі не просто пошук клієнта чи концерт в Інтернеті, а пошук фактичної віддаленої роботи. Є дуже багато компаній, зазвичай курортів, готелів та туристичних компаній, які наймають віддалених турагентів.

Для того, щоб потрапити в примхливу «консультантську» частину бізнесу, вам доведеться виконати певну роботу!0 балів

Пункт 112: Інші види коучингу та консультацій

Я знаю, я лише перерахував купу можливих варіантів онлайн-консультацій та коучингу. Я перерахував їх або тому, що вони були нішевими речами, про які ви, можливо, не думали раніше, або тому, що це популярні речі, про які ви напевно чули раніше.

Але зараз я хочу пролити трохи світла на загальну сферу онлайн-консалтингу та коучингу, а також на деякі інші можливі варіанти!

Справа в тому, що, наскільки це поле іде, ваша уява по суті є межею. Якщо достатньо людей щось робить, то там буде відсоток тих людей, які хочуть платити, щоб покращитись. Це може бути спрощенням, але це правда.

Хоча основи маркетингу себе як коуча та залучення клієнтів можуть бути тією ж галуззю для галузі, є деякі речі, на які ви хочете стежити, або підкреслювати більш-менш залежно від галузі..

Якщо ви пропонуєте послуги в галузі з великою відповідальністю, як-от фінанси чи медичні поради, обов’язково майте повноваження та навчання (як я вже сказав). Деякі інші сфери, де це може бути корисно: податковий консалтинг (це перегукується з підготовкою податків, про яку я детальніше розповім згодом); консультації з питань екології / стійкості; політичний та агітаційний консалтинг; консалтинг з нерухомості; юридичний консалтинг.

Крім того, в творчих заняттях є багато місця. Ви можете навчити когось грати на інструменті чи як малювати. Для творчих занять, особливо видовищних, ви дійсно можете використовувати відео та галереї, щоб довести свої навички.

Хоча ви можете використовувати Udemy або навіть YouTube та Instagram для розміщення навчальних відео, ці носії будуть особливо ефективними для малювання чи підручника з музики..

Ви добре заробляєте гроші на своєму афілійованому веб-сайті? Добре, тоді тренуйте когось, хто хоче створити або вдосконалити свій веб-сайт. Дохід від реклами? Однакові речі. Незважаючи на те, що ви можете знайти ступінь в бізнесі чи маркетингу тут корисною, відчутний успіх є вашим найбільшим надбанням у посадці клієнтів.

Дійсно, можливості нескінченні, і я не можу перерахувати їх усіх. Якщо ви досить підприємливі, ви можете навіть зробити новий вид консультаційної роботи!0 балів

Пункт 113: Загалом використовуйте платний веб-сайт з підпискою / краудфандингом

Ви, ймовірно, вже знайомі з краудфандингом: коли купа людей чинить невелику кількість грошей в Інтернеті, щоб сприяти більшій фінансовій цілі.

Зараз існує досить багато подібних сайтів, і я витрачу наступні кілька пунктів, переглядаючи їх, оскільки є деякі відмінності, які я вважаю важливими.

Але перед цим дозвольте мені пояснити ще трохи: деякі сайти краудфандингу зовсім не схожі на сайти краудфандингу, а рядки розмиті. А саме, це сайти, настільки не зосереджені на окремих проектах, наскільки вони зосереджені на поточній підписці на вміст.

Деякі приклади можуть бути Patreon, OnlyFans та Kofi. YouTube також розгалужується на це. Деякі приклади сайтів, орієнтованих на проект, – GoFundMe, Kickstarter, IndieGogo. Хоча, звичайно, відмінності не такі акуратні, як я їх викладаю, це приблизно так.

Переваги цих веб-сайтів полягають у тому, що ви можете використовувати велику кількість через Інтернет, і вам не потрібно просити багато грошей. Наприклад, ви не намагаєтесь змусити когось найняти вас на кілька сотень. Ви намагаєтесь змусити сотні (або більше чи менше) заплатити кілька доларів.

Він змінюється, але зазвичай ці сайти отримують відсоток від вашого доходу. І ви повинні бути дуже обережними, щоб не продати своїх учасників BS. Але, маючи на увазі, існує ряд можливостей!0 балів

Пункт 114: Використовуйте Kickstarter

Kickstarter – це те, про що думає більшість із нас, коли ми чуємо термін «краудфандинг». Але це все ж має деякі важливі відмінності порівняно з іншими тут варіантами.

Ось основи:

Kickstarter призначений для окремих проектів, тому ви не збираєтеся просити підписки. Kickstarter також відносно суворий щодо перевірки краудфандерів, зрозуміло, але це означає, що деякі люди не вступлять.

Важливо те, що Kickstarter – це майже все. Значить, ви досягаєте своєї мети, або нічого не отримуєте. Плата становить 5% від коштів, які ви збираєте (тому ви не матимете комісійних платежів, якщо не будете досягати своєї мети фінансування).

Ось важлива частина:

кікстартер

Що робить Kickstarter хорошим варіантом для багатьох з вас, це те, що він не призначений для благодійності. Тож якщо ви намагаєтеся поставити єдиний сильний проект, Kickstarter – це чудовий спосіб зробити це.

Тепер порівняємо його з іншим варіантом:0 балів

Пункт 115: Використовуйте GoFundMe

GoFundMe – це один з інших відомих сайтів для краудфандингу, але він сильно відрізняється від Kickstarter, наскільки це стосується ВАС, потенційного заробітку. Ось основна відмінність:

GoFundMe

Так. GoFundMe БЕЗКОШТОВНИЙ – без плати за платформу та скорочень, що ви робите. Все ще є операції з картками, але це неминуче. І це ні все або нічого.

Але перш ніж ви захоплюєтесь тим, як ви можете безкоштовно збирати гроші, зверніть увагу на іншу частину цього повідомлення: “для людей і викликає вас турботу”. Дивіться, де Kickstarter не призначений для благодійного збору коштів, GoFundMe сильно орієнтований на це.

Тепер важливо зазначити, що GoFundMe не настільки суворо ставиться до того, для чого можна робити кампанії. Але загалом кампанії призначені для некомерційних цілей, тож пам’ятайте про те, як ви хочете їх використовувати.1 бали

Пункт 116: Використовуйте Індієго

Indiegogo – це останній із «великих трьох» сайтів для краудфандингу. Це був один з перших сайтів, який запропонував модель краудфандингу, тому він був у грі деякий час. Він також найбільш відомий тим, що орієнтується на підприємницькі цілі.

Хоча ви використовуєте Kickstarter для творчого проекту (який може включати бізнес) та GoFundMe для взагалі некомерційних починань (хоча і не обов’язково), Indiegogo – все, що стосується залучення грошей для бізнесу.

Ось ще одна річ, яка відрізняє його:

Індієго

Хоча Indiegogo в основному відомий своїм фінансуванням у стилі кампанії, і хоча саме з цього в основному розпочався, він також дозволяє продовжувати розробити кампанію навіть після досягнення вами мети кампанії..

Хоча існують деякі зміни, Indiegogo, як правило, стягує 5% комісії.

Тепер вам може бути трохи незрозуміло, в чому полягають відмінності між Kickstarter та Indiegogo, окрім загальної «вібрики» чи культури сайтів.

Основні відмінності полягають у наступному: Indiegogo – це не все або нічого, якщо ви не хочете, щоб це було; ви можете зберегти фінансування після досягнення своєї мети (як описано); ви можете отримати фінансування майже з усього світу; і процес затвердження простіший.

По суті, є ні процес затвердження або подання заявки. Повний список відмінностей ви можете переглянути тут.

Але зараз саме час ми потрапляємо в менш відомі сфери краудфандингу, які розмиваються на підписку …0 балів

Пункт 117: Використовуйте Патреон

Patreon – найвідоміша платформа для абонентів, що користується краудсорсингом, але, незважаючи на це, багато людей ніколи про неї не чули. Ось такий збіг:

У Patreon люди платять щомісячну підписку за ваш вміст. Patreon має 5% плати за платформу, і ви можете ставити цілі, але нічого не відбудеться, якщо вони не будуть виконані.

Тепер одна з головних відмінностей між Patreon та наступними двома платформами полягає в тому, що Patreon дозволяє створювати рівні членства. Деякі публікації можуть бути доступні для всіх, деякі лише для певного рівня.

Ви також можете надсилати винагороду / все, що ви робите, людям зовні Patreon, але ключовим є те, що Patreon дозволяє вам бачити ваш багаторівневий список членства.

Це означає, що вам не потрібно цього знаходити один солодке місце, яке не запитують занадто багато або занадто мало людей. Ви можете встановити рівень початкового рівня, який велика кількість людей може дозволити собі легко, і ще один рівень, щоб більш віддані шанувальники витратили додаткові витрати тощо, і так далі.

Зауважте, що ви цього не робите мати мати кілька ярусів. Найпопулярніший творець Patreon – це подкаст, який пропонує лише один рівень 5 доларів.

Також зауважте, що Patreon має альтернативу щомісячній моделі абонентів:

патреон

Модель за створення досить схожа на попередні платформи, які я вам показав. Але Patreon є найбільш відомим і використовується для місячної моделі.

Ви можете використовувати Patreon для безлічі різних речей, але це в значній мірі для творчих починань – принаймні, так виглядає культура. Більшість творців використовують Patreon для подкастів, художніх робіт, фотографії, косплей та музики. Хоча це навряд чи межа.

Дізнайтеся більше тут!0 балів

Пункт 118: Або використовувати OnlyFans

OnlyFans є конкурентом Patreon, але це набагато простіше.

Це покаже вам суть:

Лише фанати

OnlyFans, як і Patreon, в основному базується на моделі щомісячної підписки для творців. Однак OnlyFans є тільки для щомісячної підписки на звичайний вміст, і ярусів немає.

Недолік? Ви втрачаєте гнучкість наявності дешевших варіантів для більшої кількості людей та більш цінових варіантів для більш відданих людей. У вас є цілий розмір і вміст для кожного розміру.

Однак простота є перевагою для себе. Вашим підписникам не потрібно хвилюватися про те, яка найкраща пропозиція ваших рівнів – лише те, чи добре платити цю єдину ціну протягом місяця.

Ще одна відмінність полягає в тому, що OnlyFans має помітну функцію “підказки”, де ваші шанувальники можуть або оскаржувати ваші публікації, або просто оскаржувати ваш рахунок на суму, яку вони хочуть.

Зараз я не можу вам брехати – OnlyFans начебто відомий тим, що широко використовується дорослими творцями вмісту. Але ей, ми тут дорослі, і я просто кажу вам, що OnlyFans – це можливість заробляти гроші в Інтернеті.

Ключовим є те, що OnlyFans – це не лише для цього сектору чи контенту, і це все ще надійний варіант, якщо ви створюєте мистецтво чи музику чи якісь звичайні продукти.0 балів

Пункт 119: Або використовуйте Ko-fi

Ko-fi менш відомий, ніж OnlyFans та Patreon, принаймні в США, але він досить схожий, зберігаючи деякі ключові відмінності. Ось основи:

Ім’я Ko-fi засноване на ідеї, що ваші прихильники купують вам чашку кави. Ціни звичайно варіюються, але по суті це початковий ціновий діапазон підтримки – досить невеликий.

Ось кілька великих відмінностей:

Ко-фі отримують пряму оплату

Оплата є миттєвою, і платні за платформу немає. Ви можете створювати цілі збору коштів, але це не потрібно і не зовсім або нічого.

Інша основна відмінність полягає в тому, що Ko-fi не зосереджена на підписках, як Patreon і OnlyFans. Ви в основному налаштували сторінку, продемонстрували якусь роботу, і якщо людям це подобається, вони можуть вам трохи заплатити за показ підтримки.

Однак ви також можете запропонувати передплату на щомісячний дохід та взяти комісії. Однак, щоб зробити це, вам потрібно буде заплатити за Ko-fi Gold. Він починається від 6 доларів на місяць, а також видаляє рекламу Ko-fi, дає змогу встановити ціну пожертвувань та запропонувати завантаження привітних ресурсів (крім інших речей, які я згадав).

Той факт, що ви можете заробляти пожертви без гонорару за свою творчість – це чудово, але варто подумати, чи є плата за 6 доларів на місяць економічно вигіднішою для моделі підписки порівняно з Patreon або OnlyFans, які беруть фіксований відсоток від вашого заробітку.

Ще слід пам’ятати, що Patreon і OnlyFans є більшими, і ви більше шансів отримувати підписки від людей, які вже мають облікові записи на цих платформах, тому може бути простіше отримати гроші на більших платформах.

Однак, Ko-fi, безумовно, має хороші якості, які можуть допомогти вам заробити гроші в Інтернеті! І я думаю, що це завершує розділ платформ для фінансування та передплати!1 бали

Пункт 120: канали YouTube (загалом)

Що в останніх кількох сайтах, про які я говорив, – це те, що вони є надзвичайно ефективними, якщо ви впливовий на Інтернет. Простіше кажучи, впливовий – це той, хто має великий переклад в Інтернеті.

Наступні кілька пунктів розповідатимуть про те, як заробити гроші в Інтернеті як впливові, в тому числі на YouTube. Але справа в YouTube полягає в тому, що ви можете заробляти на ньому навіть осторонь спонсорської сторони речей.

Оскільки всі намагаються набути популярності на YouTube, я розповім про те, як ви можете заробити гроші на YouTube взагалі тут і про спосіб впливу в наступному пункті. Гаразд, готовий?

Перше: перше: ви можете заробляти гроші на YouTube опосередковано. Я маю на увазі, що ви б не заробляли гроші на YouTube, а використовували YouTube як засіб для збільшення доходу.

Іншими словами, ви можете розміщувати відео, які приваблюють людей до вашого бренду. Вам потрібно лише невелика частина ваших глядачів, щоб значно збільшити кількість клієнтів.

По-друге, ви можете заробляти гроші за рахунок доходу від реклами. Тепер це те, що YouTube є мало сумно відомим: багато людей скаржаться на великий розріз YouTube, що є справедливою скаргою.

І багато каналів сьогодні демонструються за незначні порушення авторських прав чи торговельних марок. Зазвичай програші цього договору – це не великі компанії, а фізичні особи та малий бізнес, тому будьте обережні!

Тим не менш, якщо ви займаєтеся своєю роботою, ви можете заробляти гроші на рекламі на YouTube (зазвичай її називають партнерською програмою YouTube). Інший спосіб заробити гроші на рекламі на YouTube – це використання партнерських посилань:

В основному застосуйте те, що я вже говорив про партнерські маркетингові блоги раніше на каналах YouTube, і там ви йдете.

Це пов’язано з тим, щоб бути впливовим на YouTube, що передбачає спонсорство та укладення угод з іншими компаніями. Тож на наступний:0 балів

Пункт 121: Зокрема, будьте впливовим на YouTube

Як я вже говорив раніше, для швидкого долара це не те, що потрібно робити: потрібно наполегливо працювати, бути терплячими і ризикувати … і дуже подобається тому, що ти робиш.

Однією з найбільших проблем буде розміщення хорошого контенту та його регулярне розміщення – не кажучи вже про весь маркетинг та просування, які поставляються разом із ним.

Але коли ви починаєте спостерігатись за тим, як ваш канал зростає, варто розглянути способи заробляти гроші, окрім програми YouTube Partners, про яку я вам розповів..

Партнерські посилання пов’язані з тим, щоб бути впливовим, оскільки, будуючи свою аудиторію, ви, ймовірно, збільшите свою частку партнерських комісій з продажу. Але це лише верхівка айсберга:

Ви також можете використовувати свою платформу для реклами та просування вашого бізнесу.

Але одним із основних елементів заробляння грошей, який впливає на YouTube, є спонсорування компаній для реклами продуктів та послуг.

Рівень реклами, яку ви будете робити для них, залежить від оплати, тому я не можу дати вам загальних цифр. Однак багато людей роблять це не просто так – вони досягли рівня популярності, який отримає їм прибуток.

Ви можете перевірити деяких потенційних спонсорів у Famebit. Безкоштовно користуватися та стягувати плату лише тоді, коли ви отримаєте спонсорство …!0 балів

Пункт 122: Будьте впливовим в Instagram

Хоча основи впливу на Instagram будуть такими ж, як впливати на YouTube, Instagram гідний свого місця просто за те, що це ОСНОВНИЙ центр впливу діяльності.

Насправді я б сказав, що Instagram – це те, про що думають більшість людей, коли думають про термін “influencer”.

Зараз я трохи скептично ставлюся до кількості людей, які викидають, і не думаю, що є надійні дані про те, наскільки вигідно бути впливовим на Instagram. Але є деякі розрахунки, які здаються перспективними.

Digitalmarketing.org повідомляє нам, що Instagram-впливові стягують бренди від 75 до 3000 доларів за повідомлення в Instagram, середня вартість впливу середнього рівня – 271 долар за ціну.

А мікровпливоч, що означає когось із меншою ніж 1000 підписників? В середньому за рекламу – 83 долари.

Візьміть ці цифри із зерном солі, але все ж подивіться на них:

вартість впливових соціальних медіа

Суть у тому, що навіть якщо у вас немає мільйона підписників, ви все одно маєте неабиякий шанс отримати спонсорство.

Найголовніше – переконатися, що ви принаймні невпинно збільшуєте своїх підписників і займаєтесь своїми публікаціями. Мало підрахунок підписників – пости повинні робити свою справедливу частку!0 балів

Пункт 123: Те саме, що описано вище, але зробіть це з Twitter

Заробляння грошей у Twitter відрізняється деякими ключовими способами від заробітку в Instagram або навіть на YouTube. У той час як Twitter – це також сайт соціальних мереж, і поки Twitter робить у вас багато зображень, фокусом є “твіт”.

Ми всі знайомі з тим, як працює Twitter, тож я скажу, як можна заробляти гроші на Твіттері.

Велике перекриття з Instagram полягає у вашій кількості прихильників та загальній доступності. Чим більше підписників у Twitter, тим швидше за все спонсор оцінить ваші твіти.

Як і в Instagram, знаменитості та великі впливові можуть платити тонну грошей за твіт. Вам доведеться зробити це важким способом: вам доведеться отримати наступне, що взаємодіє з вами. І перш ніж я вести вас, знайте, що в Twitter зазвичай менше спонсорської активності, ніж в Instagram.

Але є ще один спосіб заробити гроші з Twitter!

Саме про це я говорив, але для веб-сайтів: партнерські посилання. Це працює так само, як і через веб-сайт, і ви навіть можете використовувати свій сайт або блог у тандемі зі своїм акаунтом у Twitter. Твітніть підсумки своїх статей та включіть до них свої партнерські посилання.

Зрештою, людям може бути простіше переглянути короткий твіт, ніж всю статтю на вашому сайті!0 балів

Пункт 124: Створіть подкаст та знайдіть спонсорів

Так, так, перекриття, накладення… звичайно, є подібність між цією та попередніми темами. Але це має деякі основні відмінності:

Дві найбільші відмінності: 1) у вас немає відео (ймовірно) і 2) ви частіше, ніж не просите людей довго слухати щось.

Навіть короткий епізод подкастів складе приблизно від 10 до 15 хвилин. В епоху Інтернету просити людей просто споживати аудіо всього за 15 хвилин – важко продати. Або це?

Пам’ятаєте, як я сказав, що Twitch і подібні платформи зазвичай бачать, що потоки тривають годинами? Дивовижне – це бачити, як довгоформатний формат відео став надзвичайно популярним у епоху, яку ми вважаємо, що характеризується короткими проміжками уваги.

Подкасти досить схожі на потокове в цьому сенсі. Підкасти абсолютно вибухнули в популярності, і в наші дні у кожного є… і люди все ще слухають, незважаючи на те, що це лише години аудіо.

Хоча вам захочеться зробити власне дослідження своєї ніші, але, здається, є деяка цінність у тому, щоб отримати меншу кількість відданих людей для прослуховування довших подкастів, ніж більша кількість незацікавлених людей, які слухають короткі епізоди..

Хоча знову ж таки, це дійсно залежить від вашої галузі – або може працювати. Чи зацікавлені ви в щоденному або щотижневому інструктажі про події у вашій галузі або коментарі з довгими формами? Поміркуйте в цих термінах про те, як ви хочете відформатувати ваш вміст.

Тож сподіваюсь, що цей контекст ставить перед вами основу: це хороша ера для подкастів, але також є багато проблем.

Швидке слово про аудиторію: кожен може слухати подкаст, коли їздить на роботу чи до школи. Але якщо багато вашої аудиторії – це далекобійники або водії доставки, вони можуть слухати набагато більше, ніж хтось, хто працює в офісі. Ви можете припустити, що кожен може знайти вільний час, щоб послухати щось … але будьте уважні!

Зараз отримання спонсорів подкастів багато в чому схоже на отримання спонсорів на Twitch або YouTube. Як правило, ви можете зробити наступне: 1) продавати та продавати рекламні місця самостійно; 2) чекати, коли рекламодавці приїдуть до вас, 3) співпрацюйте з вашим хостом подкастів, щоб отримати спонсорські послуги.

Є багато нюансів у залученні рекламодавців та спонсорів, які беруть участь у вашому подкасті, тому рекомендую переглянути це посилання для подальшого читання.

Останнє зауваження: вас можуть спонсорувати ваші слухачі! Дуже багато виробників контенту та підкастер вирішили це зробити, тому подумайте про платформи для передплатників та натовпу, про які я згадував раніше. Патреон дуже популярний, зокрема, для подкастів.

Насправді ознайомтесь із цим списком найбільших заробітків Patreon:

Топ творців патреона

Перший у списку? Підкаст (і так, подкаст, який заробляє майже 140 000 доларів на місяць). Джим С. Плав, на 4 місці? Він робить відео, які відверто наближаються до поля подкастингу. 5 місце? Підкаст.

Моя думка тут полягає в тому, що ви можете багато способів спонсорувати подкаст, так чому б цього не зробити, і почати говорити про те, про що ви захоплюєтесь?0 балів

Пункт 125: Заробіть за допомогою програми «Середній партнер»

Хоча соціальні медіа чудові, можливо, це не є вашим бажаним засобом вираження. Можливо, вам подобається писати продуманий матеріал. У цьому випадку вашим бажаним носієм може бути … Середній!

Можливо, ви чули про Середній, але ви, можливо, не використовували його. Середній отримав свою назву від ідеї, що це “середній” формат блогу. У той час як деякі блоги можуть бути дуже довгими, а Twitter – дуже короткий, Medium – це спільний доступ до матеріалів, що перебувають між ними.

Тепер, якщо ви любите писати, але також хочете заробити на цьому трохи грошей, використання програми середніх партнерів може стати чудовим варіантом.

Це досить чітко. Вам просто потрібно вести щоденник, як зазвичай. Активуйте налаштування розподілу та прибутку, і ви отримаєте право на програму автоматично.

Команда редакторів та кураторів медіа переглядає щомісяця вмісту на сайті, і якщо одна з ваших історій відповідає редакційним стандартам, вона буде рекомендована людям, які читають подібні теми.

А звідти? Тоді це відбувається:

Середня партнерська програма

Заробітна плата в основному буде залежати від того, наскільки глибоко читачі середнього бізнесу займаються вашим вмістом. А платня? Він змінюється:

Плата за передплату середнього читача розподілятиметься серед авторів та найбільше взаємодіє з історіями. Тож чим більше даний читач читає ваші речі, тим більше їх плати за підписку прийде вам.

Абонентська плата становить 5 доларів на місяць, тому це не зовсім тонна грошей. Як і в багатьох випадках у цьому списку, ви розраховуєте на те, щоб отримати велику кількість людей, щоб ці номери працювали на вас.

Але найкраще в Партнерській програмі середніх – це її спрямованість на якість. Багато творців контенту зрозуміло відключені тим, наскільки їм потрібно розраховувати на рекламу за гроші.

І якщо ви письменник, є велика ймовірність, що ви не закохані в клікбейт. Програма “Середній партнер” – це гарний спосіб заробляти гроші для письменників, які хочуть зберегти свою художню цілісність.0 балів

Пункт 126: Використовуйте SoundCloud Premier Monetization

Це менш спосіб продажу музики, ніж спосіб оплати музики, яку ви створюєте. Так, є різниця.

Якщо ви музикант, ви напевно чули про SoundCloud. Це не просто те, що сайт популярний. Крім того, кілька виконавців стали відомими та досягли реального світового успіху в музиці завдяки популярності SoundCloud.

Найвідоміший з них – «Репс Шанс». Кілька інших включають XXXtentacion і Lil Pump, але є багато більше тих, хто досяг менших, але помітних рівнів успіху.

Само собою зрозуміло, що для цих людей головне джерело грошей – це їхній успіх після отримання слави від SoundCloud. У цьому випадку слава була двигуном … тож, хоча це може бути ідеальним для вас, ви не повинні сподіватися на цей дохід лише від монетизації SoundCloud.

Тепер, коли це не виходить, давайте зосередимося на тому, як це працює:

Щоб отримати право, ви повинні бути самостійним творцем. Це означає, що ви повинні мати 100% право власності на музику, яку ви викладаєте, та права на неї. На даний момент подкасти чи мікси не кваліфікуються.

Ви також повинні бути абонентом SoundCloud Pro або SoundCloud Pro Unlimited, і вам потрібно мати щонайменше 1000 придатних потоків за останній місяць. Доступними можуть бути лише потоки з певних країн – список можна переглянути тут.

Замість партнерської програми «Середній» ваші гроші надходять від частки доходу, а залежать від кількості потоків, які ви отримуєте. Чим більше ваших пісень виходить в ефір, тим більша частина ви отримуєте.

Зауважте лише, що вам заплатять лише за поточні потоки після ви підписалися на Прем’єр-міністр … так що це не має зворотної сили (що має сенс).

Зрозуміло, що тоді зарплата варіюється, і я не можу дати вам суцільну цифру. Але якщо ви вже плануєте розміщувати музику там, то чому б не інвестувати в SoundCloud Pro, щоб мої композиції були монетизовані? Інша подібність, яку має Medium, – це те, що ти не розраховуєш на рекламу, ти розраховуєш на своїх слухачів.1 бали

Пункт 127: Кредитування однолітків

Кредитування однорангових, також відоме як P2P кредитування, – це унікальне онлайн-явище. Технічно вам не потрібен Інтернет, щоб він працював, але його зростання та сучасний масштаб, безумовно, пов’язані з Інтернетом.

Кредитування P2P – це, як це звучить: практика співставлення однолітків, щоб вони могли позичати та позичати один у одного. Як правило, як це працює, ви перейдете на сайт P2P, щоб позичати або позичати гроші фізичній особі чи бізнесу.

І навіщо ти це робив?

Ну, сайти кредитування P2P менш регламентовані, ніж банківські операції в “реальному світі”. Якщо ви позичите, ви можете позичати за нижчими процентними ставками. Якщо ви є позикодавцем, ви можете отримувати більшу віддачу порівняно із заощадженнями або інвестиційними продуктами, які пропонує ваш банк.

Великий ризик полягає в тому, що позичальник замовчує … багато позик на сайтах P2P не є захищеними. Однак платформи P2P полегшують забезпечення кредитів, пропонуючи позичальникам пропонувати частину своїх активів як заставу.

Зазвичай, як позикодавець на сайті P2P, ви будете конкурувати з іншими кредиторами, щоб отримати позичальника з хорошим кредитом або певним рівнем надійності – це означає, що ви будете конкурувати за зниження своїх процентних ставок.

Позики P2P регулюються в різній мірі в різних країнах та провінціях / штатах, тому не забудьте спочатку перевірити власний закон!

Зараз я перегляну кілька основних варіантів.

Один – Upstart: позики Upstart починаються від 1000 доларів мінімум, а максимум – від 50 000 доларів. Тож, якщо ви збираєтесь позичати їх, не сподівайтеся ні на кого позичати. Квітень починається з 8,85%.

Однією з характеристик Upstart є те, що вона прощає кредитоспроможність: придатність позичальника також ґрунтується на освіті та досвіді роботи. Це означає, що у вас є якийсь додатковий ризик, але також більша частка людей, які не позичають у банків.

вискочити

Плюс до цього, Upstart використовує багато солідних технологій і багато грошей переживає це. А найкраще в Upstart – це те, що він має значно менше значень за замовчуванням, ніж більшість банків та конкуруючих платформ P2P.

Коло фінансування – це ще один варіант: цільовим позичальником є ​​малий бізнес у Великобританії, але малий бізнес інших країн може використовувати його, якщо вони перебувають у США, Німеччині чи Нідерландах.

Статистика “Коло фінансування” є вражаючою: з 2010 року на платформі було зароблено 290 мільйонів фунтів відсотків. Як і у випадку з Upstart, мінімальна сума позики – 1000 фунтів стерлінгів (що більше 1000 доларів).

Останнім варіантом є Prosper, перший ринок кредитування P2P у Сполучених Штатах. З моменту заснування 20005 року кредити сприяли понад 12 мільярдів доларів США. Позики починаються від 2000 доларів і зазвичай не можуть перевищувати 40 000 доларів.

Є й інші ринки кредитування, на які можна звернути увагу, але це одні з найбільших та найповажніших. Як і слід було очікувати, ризик пов’язаний з деяким ризиком – переважно залежно від вибору, який ви робите більше, ніж самих платформ.

І так, є платні платформи, які залежать від сайту до сайту. Навіть після плати за платформу, ви все одно будете робити більше кредитування на цих сайтах, ніж інакше.0 балів

Пункт 128: Поверніть готівку за допомогою Ракутена

Я буду прямо з вами: це менше способу “заробити” гроші в Інтернеті і більше – заощадити гроші в Інтернеті. Але, це чудовий спосіб економії в Інтернеті, і, як сказав Бен Франклін, – зекономлена копійка – це зароблена копійка!

Ракутен дуже простий і ефективний. Основні магазини платять Ракутену за приплив трафіку та клієнтів до них. Тоді Ракутен ділиться з вами частиною цих грошей, віддаючи вам певний відсоток повернення готівки.

Ракутен

Найголовніше – вам не потрібно робити нічого, чого ви ще не робите, окрім використання програмного забезпечення Rakuten.

І хоча це правда, у великих магазинах, таких як Amazon (до 5% повернення готівки), eBay (2%) або Walmart (5%), відсотки низькі, якщо ви просто користуєтесь цим, коли робите звичайну покупку протягом року, ви може зберегти сотні.

Не кажучи вже про те, що в деяких магазинах ви отримаєте до 40% повернення грошей, а навіть великі роздрібні торговці, такі як Кол і Мейсі, отримають 10%.

Так, так, ви, можливо, не заробляєте технічно гроші … але у вас в кішені буде більше грошей, не змінюючи нічого, що ви робили раніше. Я думаю, що це варто згадати.1 бали

Пункт 129: Поверніть гроші за покупки через Paribus

Ось альтернатива Ракутену. Насправді, подряпайте це: ви повинні використовувати ці два разом. Вони схожі, тому що заощадять гроші, але роблять це по-різному.

Ракутен хоче, щоб ви хотіли робити покупки, як завжди, і поверне вам невеликий відсоток покупок, які ви робите для різних магазинів. Ви даєте Paribus електронний лист, який ви використовуєте для отримання квитанцій, і Paribus автоматично відмітить, чи є зміни цін на певні продукти з моменту їх придбання.

як працює парибус

І якщо ціна знизиться з моменту її придбання, вони повернуть вам різницю в ціні. Ви точно заробляєте гроші в Інтернеті? Це сіра зона, але ви, звичайно, заощаджуєте гроші, як не було б інакше, тому я думаю, що це варто згадати.

Ще одна особливість Paribus полягає в тому, що він отримає вам компенсацію за несвоєчасну доставку, що є солодким.

Є ще одна функція, але вона не принесе вам ніяких грошей: Paribus має трекер повернення, який сповістить вас про те, коли ви можете придбати щось, що ви купили. Це шалено корисно і просто добре заощаджує гроші, навіть якщо ви не отримуєте гроші безпосередньо від Paribus.0 балів

Пункт 130: Оренда будинку на Airbnb

Це вважається способом заробітку в Інтернеті? Це може бути сіра зона, але я б сказав так. Зрештою, не так, як цей спосіб заробітку був справді здійсненним без Інтернету.

Отже, Airbnb: це відома компанія, яка дозволяє звичайним людям платити за розміщення інших людей. Для мандрівників та гостей він зазвичай доступніший за готель, а іноді може бути і веселішим.

Перевага Airbnb полягає в тому, що розмістити його досить просто, навіть якщо у вас немає величезного будинку: люди регулярно перебувають у квартирах, які мають додаткову кімнату (тобто вони по суті ділять невеликий простір зі своїм господарем).

Хост-сайт Airbnb

Процес досить простий:

Так. Це залежить від вас. Airbnb може допомогти вам визначити правильну ціну, і ви можете зробити власне дослідження, але в кінцевому підсумку ви виберете, скільки ви збираєтесь перелічити свою ціну.

Приємне в цьому, що вам не потрібно заважати вести переговори з гостями (якщо вони не смоктали). Гості, які залишаються на вашому місці, – це ті, хто погодився на встановлену вами ціну і заплатив за неї. Крім того, ви вибираєте вимоги, які хочете.

Найкраще про Airbnb? З нього стягується лише плата за квартиру в розмірі 3% за бронювання. У порівнянні з більшістю платних плат за Інтернет-бізнес, це дивовижно низько.

Плюс, можливо, ви подружитеся!0 балів

Пункт 131: Прокат вашого автомобіля

Гаразд, орендувати музичні інструменти – одне. Але орендувати свій автомобіль? Це зрозуміло, якщо ви маєте серйозні застереження з цього приводу.

Але це частина нової цифрової економіки, навіть якщо це не так практикується, як спільний доступ або AirBNB. Тож почуйте мене:

В основному, клієнт отримає додаток служби обміну автомобілями, яку ви позичаєте, і забронює потрібну машину. Дуже багато власників пропонують доставку, але цього не потрібно. Запрошені водії / клієнти зазвичай перевіряються перед тим, як їм дозволено користуватися послугою в першу чергу.

Туро (раніше RelayRides) – найбільший піонер практики. Реєстрація може зайняти менше 10 хвилин, ви заробите від 65% до 85% від вартості поїздки, і будете застраховані на суму до 1 млн. Доларів США та захищені від крадіжок та фізичних пошкоджень.

Turo також пропонує цілодобову допомогу на дорозі та дозволяє регулювати пробіг автомобіля.

Інший головний конкурент Turo – це GetAround, що майже те саме:

Обійти

Тож якщо ви можете позичати свій автомобіль, ви можете пасивно заробляти сотні зайвих на місяць та тисячі зайвих на рік. У якому новому світі ми живемо!1 бали

Пункт 132: Привід для Uber та / або Lyft

Я знаю, я знаю – це трохи хитрість, оскільки ти все ще заробляєш гроші поза домом, у світі. З іншого боку, ви все ще заробляєте гроші через Інтернет та сучасні технології … і це стає надзвичайно популярним.

Тож давайте перейдемо до цього: Uber – це найбільший сервіс для загального користування в США, і коли ви їдете до Uber, ви будете працювати повністю повністю у власному темпі.

Ви навіть можете їздити з Uber, не маючи власного автомобіля: Uber має партнерів по транспортних засобах, які можуть надавати автомобілі в оренду.

Сума, яку бере Uber, становить приблизно 25% від того, що ви заробляєте. Це багато, але залежно від атракціонів, які ви проводите, це може не заважати. Зрештою, це ціна гнучкості.

Крім того, Uber робив кращу роботу, щоб зробити більш зручною роботу: Uber співпрацює з іншими компаніями, щоб забезпечити доступніші плани охорони здоров’я, наприклад. Тож це, безумовно, варто перевірити.

Є також Ліфт. Lyft – це в основному те саме, що і Uber, якого ми всі знаємо.

І як і Uber, у міру того, як автопоїзд став більш популярним, Lyft зміг додати деякі функції та покращити спільний доступ до атракціонів для водіїв та водіїв..

Ліфт займає приблизно 20%, але також починає пропонувати деякі переваги, на які варто звернути увагу. Наприклад:

ліфт

Це щось цікаве і нове. Але навіть поза тим, Lyft працює над «Водійськими центрами», щоб забезпечити більш доступне технічне обслуговування автомобілів та надання англійських сертифікатів на знання..

Хоча Lyft та Uber можуть бути схожими послугами, є деякі важливі відмінності в оплаті, яку вони висловлюють, комісіях, які вони беруть, винятки з цих правил та додаткові переваги, які вони дають… тому зверніть увагу!1 бали

Пункт 133: Будьте присяжним в Інтернеті

Дозвольте мені пояснити кілька речей:

По-перше, я не хочу бути буквальним присяжним. Частіше за все ви будете знущатися з присяжними в судовому процесі. Це тому, що, коли деякі адвокати готуються до судового розгляду, вони хочуть переконатися, що їх справи є сильними.

Адвокату чи колективу адвокатів дорого і важко намагатися самостійно влаштувати судовий процес. Але деякі компанії пропонують макетні послуги присяжних в Інтернеті, які дозволяють адвокатам здавати свою справу ґрунтовним тестом без зайвих витрат.

Як макет-присяжний повинен виступати будь-яка звичайна людина, яка міг будьте присяжними, не існує багатьох вимог, крім тих, які потребують звичайні присяжні. Якщо ви грамотний, громадянин, не засуджений за злочин тощо, ви отримаєте право на більшість служб.

Отже, ось кілька відомих компаній, які наймуть вас на посаду присяжних в Інтернеті.

По-перше, eJury:

ejury.com

За допомогою eJury кожну справу розглядають як мінімум 50 людей, щоб адвокат мав багато відгуків. Адвокат подає справу – факти, які будуть використані в суді, питання присяжних, які будуть використовуватися в суді, та особисті запитання для отримання додаткового відгуку.

Потім eJury розміщує цю справу на захищеній частині сайту, і лише “eJurors” у правій частині країни може отримати доступ до справи – вони також будуть повідомлені електронною поштою.

Потім eJurors переглядають справу, відповідають на запитання і після цього висилають свій вирок, коли готові.

Це дуже просто, але ось головний недолік: зарплата дуже низька. Це буде від 5 до 10 доларів за справу, а типовий випадок займає приблизно 35 хвилин.

Якщо справи не займуть вас занадто довго, низька оплата може бути не такою поганою. Єдина проблема полягає в тому, що оскільки справи розблоковані лише в певних районах, ви не можете вибирати і вибирати випадки, які є найцікавішими. Якщо ви живете в населеному пункті, у вас можуть бути варіанти, але якщо ні… ну добре.

Інший сайт – Інтернет-вердикт. Він загалом схожий на eJury, а справи також розміщуються в окрузі / федеральному окрузі. Тож ви можете претендувати лише на випадки у вашому районі.

Яскрава сторона полягає в тому, що Інтернет-вирок платить більше: наскільки мені відомо, існує широкий діапазон від 20 до 60 доларів у справі.

І нарешті, є реєстрація Direct, яка має одні з найбільш конкурентоспроможних платежів за присяжні присяжні. Оплата буде становити щонайменше 100 доларів на день, але ваш вибір для справи є менш імовірним.

Отже, на закінчення: хоча існує декілька варіантів бути присяжним в Інтернеті, одна з об’єднуючих їх характеристик полягає в тому, що вони не приносять тонни грошей і не дуже послідовні.

Це спосіб заробляти гроші в Інтернеті, який ви можете зробити досить легко, але це потрібно робити, якщо ви думаєте, що це цікаво … не, якщо вам потрібні гроші.1 бали

Пункт 134: Допоможіть людям із податковими передоплатами

Деякий час тому у цьому списку я говорив про різні види консультацій та коучингу. Податкова підготовка – це не завжди те саме, що консультування, але воно має деякі важливі якості.

По-перше, ви допомагаєте людям та підприємствам з’ясувати свої фінанси. Ви можете стягувати власні тарифи, працювати через платформи або самостійно, і все це можна робити в Інтернеті.

Але ось допомога з передоплатою податків ще краща:

Кожен повинен робити податки, і майже кожен його ненавидить. Це означає, що у вас не буде багато проблем з пошуку клієнтів протягом податкового часу.

Природно, що така робота має тенденцію бути сезонною. Якщо ви добрі в роботі з мережами, ви, можливо, зможете взяти участь у бізнесі чи особі, яка бажає допомоги протягом року … але навіть тоді основна частина вашої роботи буде за тиждень до кінця квітня (як мінімум у США).

Інша гарна річ у справі про податок податків – це те, що в сезон, який ви працюєте найбільше, це може бути дуже прибутковим, особливо, коли люди починають поспішати виконувати термін.

Ще одна професійна підготовка податків – це дуже відкрите поле. Більшість людей хочуть, щоб ви справлялися з більшою частиною податкового тягаря, але ви також можете потрапити в сім’ї, які хочуть отримати допомогу частина їхніх податкових форм. Те ж саме для підприємств.

Не кажучи вже про те, що вас можуть попросити просто обробити форму або дати дуже ретельну пораду щодо того, як заощадити гроші за допомогою податків.

Сертифікація – це змішаний мішок: з одного боку, вам не хочеться повністю бракувати сертифікатів. Навіть відчайдушні прокурори податків можуть обрати себе за недорогого платника податків, який не здається кваліфікованим.

З іншого боку, вам не потрібно стільки формальних кваліфікацій, скільки може подумати стороння людина. Вам навіть не потрібна ступінь (хоча якщо ви отримаєте її, чудово).

Мінімальний мінімум у США – це PTIN, або податковий ідентифікаційний номер підготувальника. PTIN потрібен усім, хто отримує плату за підготовку податків. На щастя, ви можете отримати його в Інтернеті приблизно за 15 хвилин, і плата за них не потрібна.

ви повинен мати хоча б один курс оподаткування податків. Якщо ви хочете лише одне, зверніться до офіційної програми “Запис про завершення” IRS для щорічної програми подання сезону. Ця програма цілком призначена для непідписаних підготовників, які хочуть додати свою кваліфікацію.

Хоча це буде складніше, якщо ви хочете допомогти бізнесу підготувати податки, поводження з речами для приватних осіб та сімей насправді досить легко, якщо ви покладете на роботу та звернете увагу на деталі!0 балів

Пункт 135: Інтернет-обслуговування клієнтів

Знаєте, чому я зберегла це останнє? Робота з обслуговування клієнтів є однією з найпопулярніших віддалених робіт. Серйозно, вони завжди поруч.

Я майже не рекомендуємо для цього шукати дошки по роботі: вони досить поширені, що якщо ви знайдете деякий час у дослідницьких компаніях, над якими ви можете зацікавитись, ви зможете знайти віддалені завдання обслуговування клієнтів.

обслуговування клієнтів Amazon

Вони керують гамою. Деякі компанії наймають як персональних представників служби обслуговування клієнтів, так і онлайн-служб. Деякі можуть наймати додаткових представників на короткий проміжок часу, в той час як вони вносять зміни на свій веб-сайт або бізнес.

Інші, можливо, захочуть довгостроковий прокат. Можливо, вас попросять попрацювати в незвичайні години ночі, особливо якщо ваша позиція віддалена. Ви можете працювати лише неповний робочий день.

Моя думка, є багато можливостей. Основні переваги віддаленої підтримки клієнтів – це те, що ви можете робити роботу більшості людей особисто, не виходячи з дому, а оплата буде приблизно однаковою.

Принаймні, це менше “концерту” і менше “зробіть самі”, порівняно з багатьма предметами тут, і є певний комфорт у стабільності.

Хоча я пропоную вам проявляти активність щодо пошуку завдань із обслуговування клієнтів, я дам вам ресурс для початку: TTEC, мета якого – підключення клієнтів до підтримки клієнтів. І так, вони вітають віддалену роботу.

Ви також можете подивитися на OneSupport, але їх публікації приходять і продовжуються.

Загалом, значна частина підтримки клієнтів передбачає підтримку рахунків, повернення коштів, спеціальні акції тощо.

О, і то великий один… технічна підтримка. Це гідно власної категорії:1 бали

Пункт 136: Надання віддаленої технічної підтримки

Якщо підтримка клієнтів величезна для віддаленої роботи, технічна підтримка, мабуть, є найбільшою частиною цього. Звичайно, компаніям потрібні агенти з обслуговування клієнтів для обробки інших матеріалів … але багато клієнтів хочуть допомогти у вирішенні проблем та технічних проблем.

Технічна підтримка безцінна для багатьох споживачів, і ви повинні мати можливість знайти списки вакансій для неї

де завгодно. Support.com часто наймає людей для своєї служби технічної підтримки. Коли ви читаєте це, може бути, а може і не бути робочих місць для онлайн-технічної підтримки, але перевіряйте це час від часу, як пропонувати ці роботи.

Є також TTEC і OneSupport, про які я згадував раніше. Але як і в попередньому пункті, я закликаю вас проявити трохи більше творчості та ініціативи щодо цього:

Найкраще – знайти галузь та компанію, яка вам подобається. Це мобільні телефони? Послуга мобільного телефону чи апаратне забезпечення для мобільних телефонів? Аксесуари для розумних пристроїв? Комп’ютери? Все це?

Чим більше ви думаєте про це, тим більше технологічних компаній працює навколо вас. І багато з них наймають віддалених служб технічної підтримки.

Наприклад, багато наших веб-сайтів розміщуються через популярні хостингові компанії, такі як Bluehost, SiteGround, GoDaddy тощо, і багато компаній, що займаються хостингом, наймають цей напрямок роботи. Ви також можете перевірити ваші улюблені програми, потокові послуги тощо, тощо.

Моя думка, вам не потрібно поспішати на службу технічної підтримки Apple або Google. Якщо ви хочете, це чудово, але є ще багато варіантів, які слід розглянути!0 балів

Пункт 137: Будьте онлайн-нотаріусом (або електронним нотаріусом)

О, останній! Давайте завершимо це чимось дуже унікальним.

Якщо ви цього не знаєте, нотаріус – це особа, яка має повноваження виконувати певні юридичні формальності. Переважно це означає того, хто може складати або посвідчувати договори.

Не лякайся! Я не кажу, що вам потрібно йти в юридичну школу і починати розробляти договори в Інтернеті. Так, ви теж можете це зробити, але я думаю про щось трохи простіше.

Як нотаріус, ви можете просто завірити документи. У реальному житті робота нотаріуса в основному – це свідчення: ви переконуєтесь, що сторони, що підписують документ, такі, про кого вони говорять, і спостерігаєте, як вони разом підписують договір..

Якщо ви вже є нотаріусом, ви можете рекламувати свої послуги в Інтернеті. Я б рекомендував рекламу у вашій місцевій громаді насамперед.

Якщо ні, то ви насправді можете стати нотаріусом досить легко – і навіть можете це зробити в Інтернеті! Ви можете дізнатися більше про це тут.

У будь-якому випадку, якщо ви нотаріус, ви можете платити за нотаріальне посвідчення на невеликій кількості сайтів. Найвідомішим є DocuSign, який, мабуть, є найпопулярнішим програмним забезпеченням для підписання контрактів в Інтернеті.

документ

Ви також можете заглянути до влучного імені Notarize.com, який призначений виключно для отримання документів, завірених нотаріально, в Інтернеті. Оплата нотаріуса починається від 25 доларів за нотаріальне посвідчення і навіть допоможе вам отримати сертифікацію, якщо ви ще цього не зробили.!

DocVerify – це третій варіант, який не тільки дозволяє робити вашу роботу в Інтернеті, але дозволяє потенційним клієнтам у вашому районі знайти вас для особистого бізнесу (якщо ви цього хочете).

Заплачуєте, щоб засвідчити підписання документа зі свого комп’ютера? Данг, Інтернет чудовий… і я думаю, що це ідеальний спосіб закінчити список!1 бали

Висновок

Якщо ви прокрутили так далеко, то ви побачили, скільки способів заробляти гроші в Інтернеті.

І ти знаєш смішне?

Я отримав лише деякі з них! Справжній список, мабуть, неможливий, оскільки нові способи заробітку в Інтернеті постійно відкриваються. Чорт, нові способи заробити гроші в Інтернеті винайдено щодня.

Але я б сказав, що якщо ви шукаєте варіанти, це, принаймні, гарне місце для початку.

Заробіток в Інтернеті може спричинити за собою мільйон різних речей: це може означати довгі години роботи за невелику оплату і ніяких вигод. Це також може означати заробляти шість фігур за менше зусиль, ніж традиційна робота. І це може означати все, що знаходиться між ними.

Суть в тому, що доки ти будеш тримати розум над собою, наполегливо працювати та вчишся, ти, звичайно, можеш знайти дохід в Інтернеті правильним способом. для вас.

137 способів заробити гроші в Інтернеті

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map