Найкращі хостинг-провайдери 2020 року (№2 – це моє улюблене)

Найкращі хостинг-провайдери 2020 року (№2 – це моє улюблене)

Найкращі хостинг-провайдери 2020 року (№2 – це моє улюблене)

Хостинг для торговельних посередників – це те, що пропонують деякі хостинг-платформи. Однак не всі хостинг-платформи пропонують варіант хостингу для реселерів.


Отже, ви вирішили запустити власне рішення для веб-хостингу? Ну, ось ось варіант, який дозволяє це зробити.

Так, я кажу про хостинг посередників.

Хостинг посередників концептуально дуже відрізняється від звичайного веб-хостингу. Це дозволяє вам бути веб-хостом за ефективно низьких витрат на обслуговування та дозволяє отримувати прибутки, які ви отримуєте.

Таким чином, в основному за допомогою хостингу для реселлерів ви можете поставити себе за провайдера веб-хостингу. Хоча це дуже коротке визначення хостингу реселерів, дозвольте мені детальніше розповісти про те, що таке хостинг для реселлерів, і кому це вигідно.

Що таке хостинг для торговельних посередників і для кого це потрібно??

Як я вже згадував вище, хостинг реселлерів дозволяє вам виступати в ролі веб-хоста. Отже, як покупець реселера, ви виступаєте посередником між постачальником реселлера та кінцевим замовником.

Тут ви можете надати необхідну пропускну здатність, простір, cPanel для кінцевого клієнта. Деякі торгові посередники також дозволяють додати свій брендинг. Це більш простий спосіб надання послуг веб-хостингу, якщо у вас немає необхідної інфраструктури.

Ви можете перевірити варіанти хостингу для торговельних посередників, якщо ви хочете надавати послуги хостингу, але у вас немає наступного

 • Достатньо бюджету для налаштування всієї інфраструктури
 • Досить технічної експертизи для вирішення оновлень апаратного / програмного забезпечення або технічних проблем
 • Досить географічного розподілу локацій або центрів обробки даних
 • Неможливо забезпечити цілодобову підтримку веб-хостингу

Якщо у вас є одна з перерахованих вище проблем, то хостинг реселерів – це безпечна ставка. Хостинг торговельних посередників дає вам всебічне пакетне рішення у випадку, якщо ви хочете розпочати власний бізнес-хостинг.

Багато хостинг-платформ для реселерів надають додаткові послуги, такі як:

 • Підтримка кінцевого користувача
 • cPanel
 • SSL
 • Портал для управління всіма обліковими записами – програмним забезпеченням для виставлення рахунків WHMCS, програмним забезпеченням Helpdesk
 • Настроювання

Характеристики хостингу для торговельних посередників відрізняються між різними варіантами, наявними на ринку.

Як стати хостинг-реселлером?

Торговий посередник хостингу виступає в якості філії для фактичного постачальника веб-хостів і може дозволити хостинговому реселлеру заробляти додаткові гроші.

Щоб стати хостинг-реселлером, вам потрібно:

 • По-перше, зробіть достатньо маркетингових досліджень, щоб вибрати досвідченого та надійного хостингу
 • Для цього постачальника торгових посередників виберіть найбільш підходящий пакет залежно від ваших потреб та бюджету
 • Виберіть необхідні варіанти шлюзу платежів, за допомогою яких ви можете приймати оплату від клієнтів.
 • Заповніть необхідні реквізити та сплатіть згідно з планом
 • Запустіть свій веб-сайт, щоб полегшити продаж хостингових послуг
 • Ринок вашого веб-сайту для покращення продажів

Почати бути хостинг-реселлером просто і не вимагає занадто багато досвіду.

Це здається захоплюючим, чи не так? Це мрія для людей, які сподіваються почати власний бізнес-хостинг, але не знають, з чого почати чи мають інші обмеження.

З цим дозвольте мені поговорити більше про кращий хостинг реселерів, доступний на ринку.

хостинг-таблеткиКращі постачальники хостингових послуг

 1. ResellerClub
 2. GreenGeeks (Моя улюблена)
 3. MilesWeb
 4. SiteGround
 5. Хостинг InMotion
 6. GoDaddy

1. ResellerClub:

ResellerClub

ResellerClub дає кращий вибір продукту, оскільки платформа підтримує багаторазовий хостинг, який включає в себе – спільний хостинг, спеціалізований хостинг, VPS, хостинговий хостинг. ResellerClub надає 30-денну гарантію повернення грошей.

Компанія ResellerClub повністю присвячена хостингу реселерів, оснащена підтримкою спільноти. Також підтримується опція реселера домену. Універсальні варіанти розміщення торговельних посередників, здається, є одним із найсильніших моментів.

Тут ви отримуєте безкоштовний обліковий запис продавця, безкоштовний cPanel, безкоштовний WHM, Softaculous Installer, безкоштовну міграцію хоста, оптимізацію продуктивності, оновлення, підтримку під час виклику. Отже, поки ви веб-хост, ви можете скористатися цими функціями, які надає ResellerClub.

Мережа працює від CloudFlare CDN, щоб забезпечити високу продуктивність і швидкість. У ньому є підтримка Windows, а також хостинг реселерів Linux. Плани розміщення хостингу для торговельних посередників Linux наведені нижче.

План Bluehost Linux

Усі плани підтримують необмежену кількість cPanel, однак мають обмеження на дисковому просторі. Аналогічно, у вас також розміщений хостинг-посередник для Windows, який має плани хостів, як показано нижче:

Bluehost Windows

В цілому плани доступні як для Windows, так і для Linux.

Плюси

 • Універсальні плани з підтримкою реселерів для Windows та Linux
 • Включає основні функції безпеки
 • Включає необмежену кількість акаунтів cPanel та Plesk

Мінуси

 • Середня підтримка
 • Поновлення дорого коштують

Відвідайте ResellerClub

2. GreenGeeks:

Greengeeks банер

У популярній хостинговій платформі GreenGeeks для зеленого хостингу також є опція хостингу для реселерів. Це не включає якесь конкретне місце на диску або обмеження пропускної здатності, на відміну від ResellerClub.

Однак GreenGeeks має обмеження на кількість cPanel для кожного плану. Крім того, план також включає WHMCS. Нижче перераховані всі плани хостингу реселерів GreenGeeks.

План GreenGeeks

Певним чином GreenGeeks отримує доступну ціну, коли ви масштабуєте свої послуги. Ви можете скористатися їх оптовим рахунком, який починається з 2 доларів на місяць.

GreenGeeks підтримує реєстрацію домену, міграцію домену, миттєву масштабованість ресурсів, безкоштовну міграцію облікових записів. GreenGeeks забезпечує швидку продуктивність з RAID-10, SSD, кешування, CDN та оптимізацією.

Налаштування приватної білої етикетки для відображення логотипу вашого бренду та доменного імені можливо за допомогою GreenGeeks. Послуги включають в себе розширені функції безпеки, а також цілодобовий моніторинг та повну підтримку клієнтів.

Все це пов’язане з підтримкою електронної комерції та іншими зручними для розробника функціями. Будучи платформою веб-хостингу, ви зможете надати наступні функції своїм клієнтам.

Особливості GreenGeeks

В цілому GreenGeeks надає доступні та безліч функцій у хостингу для посередників.

Плюси

 • Підтримує білу етикетку
 • Хороша продуктивність, надійний сервіс із розширеними функціями безпеки.
 • Необмежений простір на диску і пропускну здатність
 • Доступний та простий у масштабі
 • Гарна підтримка

Мінуси

 • Обмежує кількість cPanel

Відвідайте GreenGeeks

3. MilesWeb:

хостинг реселлерських миль
MilesWeb пропонує хостинг-посередник для початківців фрілансерів, які хочуть керувати декількома веб-сайтами чи проектами одночасно, без зайвих проблем встановлювати окремий хостинг для кожного.

Як і всі інші плани, ціни на хостинг посередників також залишилися низькими & доступний, але не має функцій.

Однак у MilesWeb є обмеження щодо кількості облікових записів cPanel та місця для зберігання даних, доступних у кожному плані. Але всі плани попередньо встановлені за допомогою WHMCS, що є чудовим доповненням. Нижче перераховані плани – те, що пропонує MilesWeb у рамках хостингу реселерів.

Відстань провайдерів на хостінгвелл

Як бачите, MilesWeb стає більше & більш доступним, оскільки може розширити ваше підприємство. Почати можна з 10 акаунтів cPanel & 20 Гб пам’яті при ₹ 290 / місяць відразу як найдоступніший план.

Необмежена кількість доменів, пропускна здатність, бази даних MySQL & Рахунки електронної пошти доступні у всіх планах реселерів. Також включений безкоштовний сертифікат SSL, реселлер домену a / c, cPanel & Софтакульозний.

MilesWeb підтримує реєстрацію домену, міграцію, масштабування ресурсів & безкоштовна міграція облікового запису. Він забезпечує швидку продуктивність з RAID-10, SSD, Builder веб-сайтів, WHM, шкідливим програмним забезпеченням & Захист від сканування.

функції хостингу для торговельних посередників

Усі вищезазначені функції поставляються разом із 30-денною гарантією повернення грошей MilesWeb та цілодобовою підтримкою клієнтів & 99,95% тривалості роботи.

Плюси

 • Включає WHMCS
 • Хороші показники із надійною безпекою
 • Доступне & легко масштабований
 • Повна підтримка клієнтів

Мінуси

 • Обмежене зберігання & cPanel

Відвідайте MilesWeb

4. SiteGround:

SiteGround Banner

SiteGround підтримує хостинг посередників на основі обраних вами кредитів. Один реселлерський кредит буде еквівалентний 1-річному хостингу. Ви заробляєте 1 кредит за активацію. Мінімальний мінімум вам потрібно 5 кредитів, щоб приєднатися до програми реселерів.

Ось схема ціноутворення на основі демаркації кредиту.

Кредити SiteGround

SiteGround пропонує лише один єдиний план, який може обробляти приблизно 10 тис. Відвідувань щомісяця. Під час використання хостинг-посередника SiteGround ви отримуєте основні параметри хостингу SiteGround, що забезпечує значну швидкість, безпеку та надійні послуги.

SiteGround надав надійні послуги та забезпечує 99,99% часу роботи. Також підтримується варіант білої мітки. Ви отримуєте необмежену передачу даних з 10 Гб веб-простору. Включає в себе cPanel та динамічну установку.

Особливості SiteGround

На базовому рівні SiteGround має декілька центрів обробки даних, SSD-накопичувач, безкоштовний CDN, SuperCacher, підтримку HTTP / 2. Все це автоматично стає доступним, коли ви вибираєте хостинг реселлерів SiteGround.

SiteGround має вбудовану підтримку електронної комерції разом із розширеними функціями безпеки та сервісами резервного копіювання.

Особливості безпеки SiteGround

Крім того, вбудовані в це кілька функцій для розробника, які також доступні, коли ви виберете хостинг для реселлерів.

Плюси

 • Підтримує функції попереднього захисту
 • Підтримка білої етикетки
 • Надійний сервіс з хорошим режимом роботи (покласти посилання на огляд)

Мінуси

 • План складний для розуміння для початківців
 • Не вистачає підтримки

Відвідайте SiteGround

5. Хостинг InMotion:

Вказівка ​​банер

Хостинг Inmotion добре відомий своїми універсальними варіантами хостингу. Це також не залишається позаду, коли мова йде про опцію хостингу реселерів.

Я хотів би зазначити, що в хостингу Inmotion є універсальний варіант хостингу для торговельних посередників, але обмежений лише для Linux.

План включає безкоштовний cPanel, WHMCS, SSL, виділений IP, eNom та безліч вбудованих функцій безпеки. Хостинг Inmotion забезпечує безкоштовну передачу cPanel. eNom, який є реселлером безкоштовного домену, також передбачений у плані хостингу Inmotion.

Хостинг Inmotion надає 90-денну гарантію повернення грошей, динамічний інсталятор, рішення білої етикетки, сховище на основі SSD та безкоштовні резервні копії. Плани включають хостинг електронної пошти разом із захистом DDoS та видаленням шкідливих програм.

Плани однаково доступні. Хоча це обмежує пропускну здатність і дисковий простір, cPanel не обмежений.

Нижче виділено 6 планів:

План закохань

План закохань

Хостинг Inmotion дозволяє здійснювати повне резервне копіювання сервера та має значну підтримку електронної комерції. Усі плани містять кілька основних, але істотних особливостей.

Особливості закоханості

В цілому всі плани підтримують набір функцій. Нижче наведено детальні функції, наявні в кожному плані.

Плани INmotion

При всьому цьому ви можете скористатися підтримкою експерта з розміщення хостингу. Знову ж таки, я не повинен це згадувати, але це включено в план.

Плюси

 • Універсальні плани з безліччю вбудованих функцій
 • Підтримує білу етикетку
 • Доступне ціноутворення
 • Хороші функції безпеки з надійними послугами
 • Підтримує необмежений cPanel

Мінуси

 • Обмежує пропускну здатність і дисковий простір
 • Поновлення дорогих цін порівняно з цінами вперше

Відвідайте хостинг InMotion

6. GoDaddy:

Банер GoDaddy

Ще одна гігантська хостингова платформа не залишається позаду в гонці, коли справа доходить до хостингу реселерів.

Хостинг-реселлер GoDaddy надає ліцензію WHMCS, cPanel, білі етикетки. Це може підтримувати до 250 облікових записів. Усі плани включають необмежену пропускну здатність, базу даних та веб-сайти.

Сюди також входить опція реселера для доменів GoDaddy. У перший рік ви отримуєте безкоштовний SSL. Ви можете масштабувати в будь-який час і можете використовувати до 32 ГБ оперативної пам’яті. Перевага GoDaddy полягає в тому, що він дозволяє хостингу, а також перепродажу домену.

GoDaddy забезпечує цілодобову підтримку хостингу реселерів. Використовуючи цей план, ви можете надати підтримку своїм клієнтам.

GoDaddy також пропонує програму Basic / Pro Reseller, яка відрізняється від хостингу для посередників. Багато разів користувачі помиляються з цим за посередницький хостинг.

Однак за допомогою програми реселлерів Basic / Pro обробку платежів здійснює GoDaddy, тоді як ви можете мати індивідуальну вітрину магазину. Всупереч цьому, хостинг реселерів надає більше контролю користувачам, де ви несете відповідальність за платежі.

Хостинг для реселерів надає 4 різних плани.

План GoDaddy

Плюси

 • Підтримується Біла етикетка
 • Забезпечує необмежену пропускну здатність
 • Хороша підтримка клієнтів для включення хостингу реселерів
 • Забезпечує опцію реселера домену

Мінуси

 • Обмежений веб-простір для кожного плану
 • Надає лише основні функції безпеки без резервного рішення
 • Ви повинні повністю обробляти службу підтримки своїх клієнтів

Відвідайте GoDaddy

Висновок:

Хостинг для торговельних посередників – це хороший вибір для підприємців чи агентств веб-дизайну, які сподіваються на рішення веб-хостингу, але не мають бюджету чи інфраструктури для цього..

Усі вищезазначені варіанти хостингу реселерів відрізняються у багатьох аспектах. Однак тут я хотів би виділити один із таких варіантів, який виділяється.

GreenGeeks надає безліч функцій і добре підходить для хостингу реселерів. Хоча всі хороші, GreenGeeks виділяється найкращим серед інших.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector