Найкращі хостинг-провайдери Joomla в 2020 році

Найкращі хостинг-провайдери Joomla в 2020 році

Найкращі хостинг-провайдери Joomla в 2020 році

Під час пошуку системи управління вмістом ви часто стикаєтеся з WordPress або Joomla.


Joomla – це ще один вибір системи управління вмістом з відкритим кодом для публікації веб-контенту. Він вважається другим за частотою використання CMS після WordPress.

Joomla вперше був запущений 17 серпня 2005 року і написаний на PHP.

На заході Joomla використовує об’єктно-орієнтоване програмування і включає такі функції, як RSS-канал, кешування, інтернаціоналізація, щоб назвати кілька.

На його честь, Joomla підтримує понад 8000 безкоштовних та комерційних розширень.

Перш ніж ознайомитись з деталями найкращого хостингу Joomla, дозвольте мені коротко ознайомитись із тим, що відрізняється між Joomla та WordPress.

Joomla v / s WordPress:

WordPress також Joomla є платформою CMS з відкритим кодом і не може працювати самостійно.

Для обох потрібен веб-сервер або, більш конкретно, потрібно вибрати хостинг-платформу.

Простота використання: Обидві ці платформи прості у використанні. CPanel WordPress має просту навігацію, і всі додатки підтримують установку одним клацанням. Однак з Joomla cPanel легко, якщо у вас є досвід попереднього веб-розробки.

Теми та додатки: WordPress пропонує хорошу колекцію тем та кілька плагінів з корисними функціями.

Joomla не відстає далеко від WordPress. Joomla має менше шаблонів та розширень, але однаково добре для веб-сайту електронної комерції, CMS, а також блогів.

joomla vs wordpress

CMS: Ведення блогів – це те, чим WordPress добре відомий. WordPress має простий у користуванні візуальний редактор, який може використовуватися блогером, маркетинговим експертом для управління вмістом.

Joomla призначений для складної веб-розробки. Хоча Joomla має можливості ведення блогів, з часом, Joomla може здатися більш складним вибором для ведення блогів.

Підтримка: WordPress – найпопулярніша CMS, і це одна з причин величезних ресурсів, доступних для WordPress. Це варіюється від відео, навчальних посібників та допомоги громаді.

Хоча Joomla менш популярний порівняно з WordPress, все ще Joomla має активну підтримку спільноти. Поряд з цим, Joomla також пропонує кілька відео та навчальних посібників з декількох тем.

І Joomla, і WordPress приймають безпеку як головний пріоритет і регулярно оновлюються разом із плагінами безпеки. Так само обидва надають вбудовану багатомовну підтримку.

Далі дозвольте запропонувати найкращі варіанти хостингу Joomla для вашого веб-сайту.

хостинг-таблеткиКращі хостинг-провайдери Joomla

  1. Рочен
  2. Bluehost
  3. Хостингер
  4. SiteGround
  5. ХостГатор

1. Рочен

rochen jhoomla хостинг

Rochen підтримує понад 150 додатків, серед яких WordPress, Joomla, Drupal та Magento.

Компанія Rochen має сертифікат Green Mountain Energy для своєї екологічної технології.

Веб-хост вперше був запущений у 2000 році, а його штаб-квартира знаходиться в Данді, Шотландія, Великобританія. На жаль, Rochen є офіційним партнером веб-хостингу для Joomla.

Пробіг:

Rochen працює з декількох центрів обробки даних, розташованих у США та Великобританії. Він пропонує резервний сервер для забезпечення максимального часу роботи.

За свої послуги Rochen не надає жодної конкретної гарантії. Однак їх преміальний хостинг гарантує 99,9% часу роботи.

У випадку, коли тривалість тривалості роботи знижується на 99,9%, Rochen пропонує клієнтам кредити на основі умов надання послуг.

Надійність та безпека:

Rochen пропонує кілька резервних серверів, які використовуються у разі відмов. Він підтримує автоматичну відмову сервера. CloudLinux OS використовується на кожному сервері, щоб забезпечити високий рівень надійності.

Служби пропонують WAF (брандмауер веб-додатків), який забезпечує захист від ін’єкцій SQL, атак CSS та інших поширених уразливих місць.

Особливості хостингу Rochen joomla

Rochen пропонує автоматичне резервне копіювання зі своїм планом.

Rochen забезпечує сегрегацію сайтів разом із захистом від SSL та зловмисного програмного забезпечення.

Служба резервного копіювання:

Rochen підтримує резервне копіювання сховищ. Файли та бази даних можна легко відновити в будь-якій точці.

Rochen Vault Backups joomla hosting

Ваш веб-сайт Joomla можна легко повернути на більш ранні дати.

Rochen має щоденні автоматичні резервні копії, і їх можна відновити протягом останніх 30 днів. У будь-який момент користувачі можуть завантажити ці резервні копії з cPanel.

Плани:

Rochen пропонує 4 різні плани оплати – Щомісячний, 1-річний, 2-річний та 3-річний. Трирічний план, який є найдешевшим, починається від $ 4,95 / місяць. Це підтримує один сайт.

Плани хостингу Rochen Joomla

Для декількох веб-сайтів найнижча ціна – 7,95 дол. США на місяць протягом 3 років. В будь-якому випадку поновлення трохи вище порівняно зі стартовою ціною.

Починаючи, ви отримуєте знижку, що робить ціни вперше нижчими за оновлення. Отже, якщо ви виберете річний план, спочатку ви заплатили б 76,77 доларів, а поновлення – 83,40 долара.

Клієнтська підтримка:

Rochen пропонує окрему підтримку продажів та інших запитів. Підтримка продажу не доступна 24/7, однак інша підтримка доступна 24/7.

На веб-сайті ви не знайдете окремий розділ довідки або навчальні посібники. Це щось, чого тут не вистачає. Ви також можете звернутися до служби підтримки користувачів електронною поштою або дозволити їм телефонувати.

rochen chat joomla hosting

Хоча вони стверджують, що мають підтримку 24/7, доступ до цього можна отримати, лише якщо ви зареєструвалися в Rochel.

Загальна підтримка клієнтів не завжди доступна і є доступною лише для зареєстрованих користувачів.

Відвідайте Рочен

2. Блюхост

bluehost банер

Bluehost – ім’я, яке ви не можете пропустити із цього списку. Будучи популярним і широко використовуваним, Bluehost виходить за рамки WordPress, а також надає послуги хостингу Joomla.

Bluehost обслуговує понад 2 мільйони доменів і є однією з 20 найкращих хостинг-платформ. Це, безумовно, забезпечує захоплюючі можливості і для хостингу Joomla.

Пробіг:

Будучи однією з широко використовуваних хостинг-платформ, Bluehost гарантує, що вона підтримує хороший час роботи. Це видно з побудованої інфраструктури.

Bluehost забезпечує достатнє резервне копіювання обладнання для забезпечення безперебійного та безперебійного хостингу. Я використовую Bluehost і відстежую їх тривалість роботи.

продовження часу

Записані показники безперервного часу для BlueHost ви можете побачити тут.

В цілому, ви побачите, що Bluehost забезпечує постійний режим роботи та підтримує хороший час відгуку.

Надійність та безпека:

Bluehost надає послуги, які забезпечують достатню надмірність інфраструктури. Це дозволяє підтримувати надійні послуги та хороший час роботи.

Надійність та безпека благхоста

Bluehost включає SSL у кожен план. Більш просунуті плани включають експертів із спаму, CodeGuard Basic, безпеки SiteLock та конфіденційності домену. Хоча це не включено в основний план, це може бути використане за окремими цінами.

В цілому Bluehost забезпечує хороший набір надійних послуг, а також основну безпеку.

Служба резервного копіювання:

Bluehost забезпечує 30-денну гарантію повернення грошей. Поряд з надійними послугами Bluehost також надає резервні послуги.

Основні плани не включають CodeGuard Basic, але їх можна придбати окремо. Однак, більш просунуті плани включають CodeGuard Basic, який допомагає в сервісах резервного копіювання та відновлення.

Плани:

Bluehost підтримує спільний хостинг Joomla. Тут є три плани. Самий базовий план починається з $ 2,95 на місяць. План плюс починається з 5,45 дол. На місяць, а план вибору плюс починається з 5,45 дол. На місяць.

плани bluehost

Усі 3 плани мають дещо вищі ціни на оновлення. Крім цього, додаткові служби безпеки або резервні послуги можуть бути використані за окремими цінами.

Клієнтська підтримка:

Bluehost не відстає від підтримки клієнтів. Маючи величезну клієнтську базу, вона, безумовно, має хорошу підтримку клієнтів.

Підтримку клієнтів можна отримати за допомогою електронної пошти, телефону, квитків або чату наживо. Чат в прямому ефірі окремий для нових та існуючих клієнтів.

Так само можна розділити чат на різні теми.

Підтримка bluehost

Ви також можете перевірити базу знань для отримання додаткової інформації. База знань включає широкий спектр тем, поширених запитань та блогів.

синій час

Служба підтримки клієнтів Bluehost допомагає вам знайти потрібну інформацію та проста у використанні.

Відвідайте BlueHost

3. Хостингер

хостинг хоумла хостинг

Хостингер підтримує хоумлінг Joomla разом з іншими хостингами. Він був запущений у 2004 році, а головний офіс – у Каунасі, Литва.

Компанія використовує хмарний хостинг і гарантує 99,9% часу роботи. Також надається 30-денна гарантія повернення грошей.

Пробіг:

Хостингер гарантує 99,9% часу роботи. Сервери оптимізовані для забезпечення значної продуктивності.

Я також відстежую роботу сервера Hostinger через мій тестовий веб-сайт на Hostinger.

Uptime хостингу

Це нарівні з тим, що вони гарантують. Повні дані про Uptime можна знайти тут.

Надійність та безпека:

З хостингом, коли план рухається вище, конфігурації збільшуються вдвічі. Він забезпечує SSD з кожним планом.

SSL включається як частина вищого плану. Аналогічно, резервне копіювання даних доступне лише для вищого плану.

Для основних планів ви можете додати SSL у розмірі $ 11,99 на все життя. Ви можете додавати щоденне резервне копіювання на рівні $ 2.09 на місяць та додавати CloudFlare захист на рівні 7,50 доларів протягом усього життя.

Служба резервного копіювання:

Хостингер підтримує сервіси резервного копіювання, які необов’язково є частиною основних планів. Бізнес-план включає щоденні резервні послуги.

Щоденний резервний хостинг Joomla хостинг

Щоденне резервне копіювання включає файли, дані, базу даних та електронні листи. Відновлення можна здійснити за допомогою панелі управління.

Плани:

Хостингер має 3 різні плани – Starter, Premium, Business. Перші ціни на кожне це – 0,80 дол. США на місяць, 2,15 дол. США на місяць та 3,45 дол. США на місяць відповідно.

Плани хостингу Hostinger Joomla

Ціни вперше включають мінімум 50% знижку на всі плани. Поновлення для всіх планів вище.

Кожен із цих планів поновлюється за ціною 7,99 дол. США на місяць, 11,95 дол. США на місяць та 15,95 дол. США на місяць відповідно..

Клієнтська підтримка:

Хостингер має спеціальний розділ підручника, що охоплює декілька тем, що цікавлять хостинг. Ви також можете скористатися їхнім чатом у прямому ефірі або підняти квиток.

Однак підтримка існує лише для платних клієнтів. Отже, якщо ви не хостинг-клієнт, ви не зможете зв’язатися з ними через чат в прямому ефірі.

хостинг в режимі прямого чату Joomla хостинг

При окремому ціноутворенні воно також має пріоритетну підтримку.

Відвідайте хостинг

4. SiteGround

хостинг сайту для майданчика

SiteGround має безліч служб підтримки хостингу та включає хостинг на основі Joomla. Він був започаткований у 2004 році, а головний офіс – у Софії, Болгарія.

Він обслуговує понад 1 000 000 доменів по всьому світу і має центри обробки даних по Сингапуру, Нідерландах, США та Великобританії.

Пробіг:

SiteGround використовує найновіші технології швидкості з SSD, щоб забезпечити значну продуктивність та час роботи. Він пропонує 99,9% гарантії безперервного часу.

Для вимірювання тривалості роботи & швидкість хостингу серверів SiteGround, я придбав домен у SiteGround.

Це забезпечує хороший час роботи.

тривалість роботи на майданчику

Записані показники часу роботи для SiteGround ви можете побачити тут.

Надійність та безпека:

SiteGround має 4 центри обробки даних, з яких ви можете вибрати. SSL та HTTP підтримуються в кожному плані.

Основний план підтримує безкоштовний CloudFlare CDN та безкоштовне щоденне резервне копіювання. Також підтримується плагін jHackGuard.

безпека хостингу на майданчику

Joomla SuperCacher включений як частина більш просунутого плану.

Служба резервного копіювання:

SiteGround надає послуги резервного копіювання з усіма своїми планами. Усі його плани включають безкоштовне резервне копіювання. Однак служба реставрації не включена в основний план.

резервне копіювання на хостинг сайту Joomla

Інші плани підтримують безкоштовне відновлення. Найсучасніший план включає відновлення резервного копіювання OnDemand.

Плани:

SiteGround має 3 плани хостингу Joomla – StartUp, GrowBig і GoGeek. Ціноутворення на кожен із цих планів становить – 3,95 дол. На місяць, 5,95 дол. / Міс. Та 11,95 дол. / Місяць відповідно.

Плани хостингу Joomla SiteGround

Плани починаються спочатку за доступною ціною. Однак поновлення дорожче. План StartUp поновлюється на рівні $ 11,95 / місяць. План GrowBig поновлюється на рівні 19,95 дол. США на місяць, а план GoGeek – на 34,95 дол. США на місяць.

За більш тривалий проміжок часу плани здаються дорожчими.

Клієнтська підтримка:

SiteGround підтримує продаж чат, і його можна також отримати по телефону. Він бере на себе підтримку цілодобово без часу очікування. Квитки можна вирішити менше ніж за 10 хвилин – це те, що вони беруть на себе.

чат на майданчику для хостингу Joomla

Отже, я вивчив їхній варіант спілкування в чаті. Час очікування становив менше 60 секунд. Представник служби підтримки клієнтів швидко надавав інформацію.

Відвідайте SiteGround

5. ХостГатор

Hostgator joomla хостинг

HostGator – це ще одна популярна хостингова платформа, яка, можливо, входить до групи Endurance International. Він розміщує понад 9 мільйонів доменів і підтримує понад 400 000 клієнтів.

HostGator вперше розпочався в 2002 році, а головний офіс – у Х’юстоні, штат Техас, США. HostGator – одне з небагатьох рішень Green Hosting, доступних на ринку.

Пробіг:

HostGator гарантує 99,9% часу роботи. Він забезпечує немерований простір на диску з немерованою пропускною здатністю.

Хоча це те, що вони беруть на себе зобов’язання, я зафіксував тривалість роботи через свій тестовий веб-сайт на HostGator.

безперервний хост

Тут можна ознайомитись із останніми оновленнями.

Загалом, він має хороший час роботи, за винятком серпня, де він трохи поринув.

Надійність та безпека:

Безкоштовний SSL включений як частину кожного плану. Додавання цього включає також безкоштовне оновлення SSL.

З HostGator ви можете мати миттєві резервні копії. Крім того, ви можете вибрати моніторинг SiteLock за окремою ціною.

Плани також включають захист від спаму та захист від гарячих посилань.

hostgator joomla хостинг безпеки

HostGator пропонує каталоги, захищені паролем.

Служба резервного копіювання:

HostGator надає резервні послуги. Ви можете зробити резервну копію в будь-який момент за допомогою cPanel. Після завершення резервного копіювання ви отримаєте посилання, яке можна завантажити.

Так само реставрацію можна проводити і в будь-який момент часу. Резервне копіювання сайту можна вибрати за ціною $ 2 на місяць і потребує поновлення щороку.

hostgator joomla хостинг резервного копіювання

Це забезпечує щоденну автоматизовану резервну копію файлів і бази даних. Це працює від CodeGuard.

Плани:

HostGator підтримує 3 різні плани – Хетчлінг, Дитина та Бізнес. Початкова ціна на ці плани становить – 3,95 дол. На місяць, 5,95 дол. / Міс. І 5,95 дол. / Місяць відповідно.

Плани хостингу HostGator Joomla

Ці ціни розраховані на найбільш довгострокові плани 36 місяців. Поновлення мають більш високі ціни порівняно з початковими цінами.

Поновлення плану штрихування становить 6,95 дол. На місяць. Аналогічно, план малюка поновлюється на рівні 9,95 дол. США на місяць, а бізнес-план – на рівні 14,95 дол. США на місяць.

Клієнтська підтримка:

HostGator має безліч навчальних посібників із підтримкою, включаючи відеоуроки. Ви можете отримати їх службу підтримки через чат або електронну пошту.

Він пропонує підтримку 24/7/365. Веб-сайт також містить спеціалізований форум HostGator.

Я спробував їхній варіант спілкування в чаті.

hostgator joomla хостинг чат 1

Чат розпочався майже одразу, і представник служби підтримки клієнтів надав коротку інформацію.

Відвідайте HostGator

ВИСНОВОК:

Всі вищезазначені варіанти хостингу Joomla певним чином відрізняються. Тож у певному плані кожна хостинг-платформа має свої позитивні сторони разом із недоліками.

Тим, що є спільним між цим, є хороший режим роботи, резервне копіювання та більш високі показники оновлення порівняно з першими цінами.

У певних випадках, таких як послуги резервного копіювання HostGator, Hostinger, стягується окремо, залежно від обраного вами плану.

SiteGround та HostGator забезпечують цілодобову підтримку клієнтів для всіх, чого не вистачає на іншій хостинговій платформі.

З точки зору безпеки, всі хостинг-платформи надають хорошу підтримку.

Хоча Hostinger та HostGator не надають усі функції безпеки як частину плану, це все одно можна вибрати.

Що стосується функцій, хоча всі вони багаті на функції, Rochen та BlueHost надають цілий ряд функцій, підтримуваних розробниками.

Нарешті, переходимо до бюджетного аспекту. Кожне з них має доступне початкове ціноутворення.

Однак, коли мова йде про різницю між початковим ціноутворенням та цінами на поновлення, то Rochen є доступним варіантом у довгостроковій перспективі.

Більше того, Rochen є офіційним партнером для Joomla, що робить його сприятливим варіантом для хостингу Joomla.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector