Najlepsi dostawcy hostingu WordPress do roku 2020 (numer 1 jest niesamowity)

WordPress jest łatwo jednym z najlepszych dostępnych systemów zarządzania treścią – pod wieloma względami jest to system zarządzania treścią. Prawie wszyscy słyszeli o WordPress – chociaż wielu konsumentów może znać WordPress.com lepiej niż WordPress.org.


WordPress.org jest niesamowitym narzędziem i jest darmowy, ale nie ma go w hostingu. Jeśli możesz zająć się własnym hostingiem (i prawdopodobnie własną domeną), możesz użyć WordPressa do edycji samej witryny.

WordPress jest tak popularny, że wiele firm hostingowych oferuje plany specjalnie ukierunkowane na WordPress. Teraz należy wyjaśnić kilka rzeczy.

Po pierwsze, niektóre z nich są nieco przesadzone. Możesz korzystać ze zwykłych planów wspólnego hostingu internetowego, aby połączyć się z WordPress przez większość czasu – więc firmy oferujące hosting współdzielony / internetowy WordPress w zasadzie oferują wystrojony hosting. To coś, czego należy się wystrzegać.

Jednocześnie niektóre z tych opcji mają również dodatkowe funkcje lub przyzwoite ceny, nadal warto je sprawdzić. Ponadto niektóre firmy oferują zarządzane rozwiązania WordPress, które są droższe, ale zapewniają także więcej usług premium zorientowanych na WordPress.

Teraz jest wiele do zrobienia. Większość osób może zainstalować WordPress na zwykłym koncie hostingowym i będzie działać dobrze – więc niektóre elementy z tej listy są tutaj, ponieważ oferują ceny hostingu dla hostingu zorientowanego na WordPress.

Inne elementy oferują zarządzane rozwiązania WordPress, które są lepsze dla firm. I oczywiście niektóre firmy tutaj robią obie te rzeczy.

Kolejna krótka uwaga do tej listy: niektóre rzeczy są bardzo powszechne w przypadku produktów WordPress Hosting.

Jeśli coś sprawia, że ​​lista zalet i wad jest tutaj, oznacza to prawdopodobnie, że jest wyjątkowa – na przykład wiele produktów hostingowych WordPress ma jakąś formę obsługi klienta, ale odnotuję, kiedy firmy zapewnią szczególnie dobrych przedstawicieli obsługi klienta przeszkolonych przez WordPressa.

Jeszcze jedna rzecz, którą chciałbym powiedzieć o tej liście: wszystkie opcje tutaj są solidne. Tak, są ułożone w rankingu z jakiegoś powodu, ale prawda jest taka, że ​​firmy przekonały się do hostingu WordPress w tych dniach.

Nie oznacza to, że żadna z tych opcji to idealne rozwiązania hostingowe WordPress… tylko, że udało im się jakoś wykonać świetną robotę. W szczególności trzy ostatnie opcje są blisko i musisz dokładnie przyjrzeć się temu, czego chcesz, zanim zaczniesz wykluczać nazwy.

Tutaj nadaliśmy rangę na podstawie naszego doświadczenia.

Najlepszy hosting WordPress w 2020 roku:

Hosting
Cena £
Prędkość
Czas pracy
Użyteczność
Mój ranking
Bluehost2,95 USD / mc346ms100%NAJLEPSZA★★★★★
DreamHost2,59 USD / mies1103ms100%DOBRZE★★★★
SiteGround3,95 USD / mies586ms100%DOBRZE★★★★
HostGator5,95 USD / mies1166ms99,99%DOBRZE★★★★
Hosting A22,96 USD / mc1328ms99,96%DOBRZE★★★★
W ruchu4,99 USD / mc326,29 ms99,98%DOBRZE★★★★
Liquid Web49 USD / mies576,32 ms99,92%DOBRZE★★★★

Bez zbędnych ceregieli zajrzyjmy do szczegółowej recenzji każdego hostingu WordPress.

1: Bluehost

bluehost udostępnił hosting wordpress

Ach, Bluehost – prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych firm hostingowych. Bluehost jest również silnie powiązany z hostingiem WordPress. Podobnie jak dwie poprzednie opcje, WordPress zaleca Bluehost i w połączeniu z jego masywną nazwą, Bluehost jest dobrze wyglądającą opcją.

Istota Bluehost? Nie ma w tym nic złego, i chociaż nie jest to najtańszy dostawca, plany hostingowe WordPress z hostingu dzielonego nadal są całkiem niezłymi okazjami.

Plusy

 • Darmowa rejestracja nazwy domeny, a niektóre poziomy obejmują bezpłatną prywatność domeny.
 • Darmowy certyfikat SSL i darmowa domena (na 1 rok) dla poziomów podstawowych w górę. Wyższe poziomy umożliwiają nieograniczoną liczbę witryn i przestrzeni dyskowej.
 • Wybór zarówno zarządzanego, jak i udostępnianego planu WordPress, w szerokim zakresie cen.
 • Bezpłatny CDN (dla niektórych poziomów).
 • Ogólnie rzecz biorąc, bardzo solidny czas pracy (choć jeden miesiąc nie był dla mnie świetny) i krótkie czasy reakcji.

bh uptime

 • Ceny odnowienia nie są zbyt wysokie, a czasem pierwszy rok może być znacznie tańszy.
 • Podobnie jak SiteGround, wsparcie Bluehost obejmuje ekspertów WordPress. Jak już kilkakrotnie powiedziałem tutaj, dobrym znakiem tego jest przedsprzedaż jakości czatu na żywo.

bh czat

bh czat

Cons

 • Niektóre z zarządzanych planów hostingowych WordPress mogą być nieco droższe, ale dla małych firm prawdopodobnie nie będzie to poważna przeszkoda.

Będąc jedną z najlepszych wszechstronnych firm hostingowych, Bluehost nadal przoduje w WordPress. Udzielę kredytu tam, gdzie jest to konieczne: Bluehost oczywiście otrzymuje moją rekomendację i dla prawie wszystkich.

2: DreamHost

baner Dreamhost

DreamHost, podobnie jak SiteGround, jest jednym z trzech dostawców hostingu rekomendowanych przez sam WordPress. DreamHost jest weteranem społeczności firm hostingowych: istnieje od 1996 roku.

W ciągu ostatnich dwóch dekad DreamHost urósł do rangi dużej firmy hostingowej. Twierdzą, że obsłużyli ponad 400 000 klientów i 1,5 miliona stron internetowych. Najbardziej imponujące jest to, że DreamHost obsługuje ponad 750 000 instalacji WordPress – oczywiście wielu klientów korzysta z DreamHost dla WordPress.

Więc co jest zaniedbany? DreamHost jest zdecydowanie jedną z najlepszych firm hostingowych dla WordPress, z naprawdę bezproblemowym procesem instalacji i zarządzania, a także solidnymi funkcjami za przyzwoite ceny.

Plusy

 • Bezproblemowy proces instalacji.
 • DreamHost ma także CDN.
 • Niska cena początkowa sprawia, że ​​DreamHost jest dobrą opcją dla osób, które chcą zaoszczędzić, oraz dla tych, którzy potrzebują mniej hostingu.
 • Bardzo dobry czas pracy (przynajmniej ostatnio), choć czasy reakcji mogą być nieco lepsze.

dh czas pracy

 • Pamięć SSD, nieograniczony ruch, wstępnie zainstalowany certyfikat SSL i codzienne kopie zapasowe są dostępne dla pierwszego poziomu.

Cons

 • Jak pokazano, czasy reakcji mogą być nieco lepsze.
 • Chociaż cena wejścia jest nieco niższa, tak naprawdę masz tylko dwa poziomy, a drugi jest znacznie wyższy. Zasadniczo jest to podstawowa opcja WordPress lub pełna opcja WordPress, bez żadnych pośrednich podstaw.
 • DreamHost został dotknięty atakiem DDoS latem 2017 r., Co skróciło czas przestoju. Doprowadziło to niektórych do wniosku, że bezpieczeństwo DreamHost nie jest zbyt duże, gdy jest faktycznie testowane.
 • E-mail nie jest dołączony za darmo i wymaga aktualizacji.

Tak jak w przypadku SiteGround, tak DreamHost ma moją rekomendację. Trudno tego nie zauważyć, gdy WordPress to zaleca! Moją ostrożnością jest skok cenowy – niektórzy ludzie mogą zostać złapani w środek, a niektóre małe lub średnie firmy mogą chcieć większej różnorodności opcji.

Odwiedź DreamHost

3: SiteGround

baner siteground

SiteGround to kolejna z wielkich nazw hostingu. Tym, co wyróżnia SiteGround, jest fakt, że WordPress tak naprawdę poleca SiteGround (wraz z następnymi dwiema opcjami, dlatego są one klasyfikowane w ten sposób).

Oto sedno SiteGround: usługa jest ogólnie bardzo wysoka w bardzo standardowych cenach. Co więcej, nawet poziomy podstawowe otrzymują wysokiej jakości obsługę klienta i funkcje.

Plusy

 • Z mojego doświadczenia wynika, że ​​SiteGround ma jedne z najlepszych czasów dostępności.

sg uptime

 • Bezpłatna codzienna kopia zapasowa jest wliczana od najniższego poziomu w górę. Wyższe poziomy otrzymują darmowe codzienne przywracanie.
 • Proces instalacji jest niezwykle łatwy.
 • Nieograniczone bazy danych MySQL od najtańszego poziomu w górę.
 • Obsługa klienta jest fenomenalna, szczególnie dlatego, że SiteGround ma specjalistyczną obsługę WordPress. Co więcej, ta zaawansowana obsługa jest dostępna również dla użytkowników pierwszego poziomu. Podobnie jak inni tutaj, nawet ich normalna obsługa klienta jest dobra.

czat SG

 • SiteGround zawiera CDN dla wielu pakietów.

Cons

 • Chociaż czas pracy SiteGround był doskonały z mojego doświadczenia, czasy reakcji mogą być nieco dłuższe niż idealne. To powiedziawszy, wciąż są mniejsze niż wiele innych firm z tej listy.
 • Chociaż pierwszy rok hostingu jest normalnie / po przystępnych cenach, ceny odnowienia mogą być znacznie wyższe.
 • Przestrzeń dyskowa nie jest nieograniczona, bez względu na poziom. To nie jest najgorsze, ale inni dostawcy mają nieograniczoną przestrzeń dyskową za podobne lub niższe ceny.

Ponieważ SiteGround znajduje się w pierwszej trójce i jest polecany przez WordPress, prawdopodobnie możesz zgadnąć, że tak, ma również moją rekomendację. Miałbyś rację. Chciałbym powtórzyć moje ostrzeżenie dla osób poszukujących niedrogiego hostingu WordPress: strzeż się cen odnowienia!

Odwiedź SiteGround

4: HostGator

baner hostgator

HostGator jest jedną z największych nazwisk w hostingu i jest zasłużoną nazwą: HostGator obsługiwał ponad 8 milionów witryn, co jest naprawdę imponujące.

Jaka jest umowa z opcjami WordPress HostGator? Ich strona internetowa sprawia, że ​​jest to nieco mylące, ale HostGator oferuje dwa rodzaje hostingu WordPress: pierwszy to hosting WordPress, a drugi to Managed Cloud Hosting. Oba są dobre, ale HostGator jest szczególnie silną opcją dla swoich planów w chmurze – działają one bardzo dobrze.

Plusy

 • Niezmierzona przepustowość, miejsce na dysku, bezpłatny certyfikat SSL i nieograniczona baza danych MySQL dla wszystkich współdzielonych kont hostingowych, w tym współdzielony / internetowy hosting WordPress.

bezpłatny certyfikat ssl

 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (w przeciwieństwie do 30 dni).
 • Narzędzie e-mail marketingu jest dołączone bezpłatnie z kontami początkowymi w górę.
 • Jeśli korzystasz z hostingu dzielonego HostGator dla WordPress, ceny są naturalnie niższe. Jednak zarządzane przez HostGator oferty WordPress nie są też takie złe, w zakresie 6–10 USD (przynajmniej na pierwsze warunki).
 • HostGator ma do pomocy ekspertów WordPress. Ogólnie rzecz biorąc, HostGator i tak ma bardzo dobrą obsługę klienta (jako dowód, to jest próbka czatu na żywo, którą zrobiłem po wylogowaniu, jako „potencjalny klient”).

hg czat

hg czat

Cons

 • Chociaż mój czas pracy z HostGatorem był dobry, czasy reakcji były dla mnie wyższe niż średnia, przez kilka miesięcy. Jest tak jednak w przypadku hostingu WordPress: korzystanie z hostingu w chmurze WordPress jest o wiele lepsze.

hg uptime

 • Zarządzane przez HostGator plany WordPress nie pozwalają użytkownikom na wiele witryn – maksymalnie trzy. Jest to powszechne w przypadku zarządzanych produktów WordPress, ale niektóre osoby mogą chcieć zapłacić za więcej niż 3 witryny… przepraszam, nie ma kości!

Czy HostGator otrzymuje moją rekomendację?

Tak. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych obecnie hostów i świetnie się sprawdza w hostingu WordPress – chciałbym tylko, żeby kilka drobnych rzeczy mogło zostać ulepszonych.

Odwiedź HostGator

5: Hosting A2

banner hostingowy a2

A2 to nazwa, której udało się utrzymać dość silną reputację, nie będąc przy tym siłą dominującą na rynku hostingu. A2 istnieje już od jakiegoś czasu – została założona w 2001 roku i od tego czasu jest niezależną własnością, co jest nieco wyjątkowe.

Jeśli chodzi o hosting WordPress, A2 oferuje zarówno opcje zarządzane, jak i internetowe. Jest przyzwoicie wyceniony i przyzwoicie wyposażony, i chociaż nie jest najlepszy w historii, nie ma na co narzekać.

Plusy

 • Sporo opcji internetowych i zarządzanych, z przybliżonym zakresem cen od 4 do 40 USD. Pierwszy poziom zarządzanych planów jest stosunkowo niedrogi. Dodatkowo możesz wybrać pomiędzy Linuxem lub Windows hostingiem dla tych opcji.
 • Współdzielona opcja hostingu WordPress drugiego poziomu jest niewiele wyższa niż pierwsza, ale ma znacznie więcej przydzielonych funkcji i zasobów.

a2 hosting udostępnionych funkcji

 • Opcja poziomu podstawowego ma 5 baz danych, nieograniczone miejsce na dane, certyfikat SSL, 25 adresów e-mail,
 • A2 ma kilka opcji zwiększania prędkości. Jedna z nich nazywa się Railgun Optimizer, który jest dodatkowym dolarem miesięcznie za plany podstawowe i znacznie skraca czas ładowania HTML, a następnie inne rzeczy, takie jak CloudFlare i A2 Optimized, mogą znacznie zwiększyć wydajność (ale są zwykle zarezerwowane dla wyższych poziomów).
 • CPanel A2 jest wyjątkowo wydajny i potężny, choć muszę przyznać, że estetyka to nie mój gust.
 • Czat na żywo jest ogólnie dobry, nawet jeśli usługa nie ma o czym pisać.

a2 czat 2

Czat a2 3

 • Czas pracy jest świetny. (Najnowszy czas dostępności hostingu A2 można zobaczyć tutaj)

a2 czas sprawności

Cons

 • Chciałbym, aby czasy reakcji były nieco dłuższe, ale przyznam, że nie w pełni wykorzystałem dostępne ulepszenia wydajności A2.
 • Nie jest tak, że A2 jest trudny w użyciu, ale inne usługi tutaj mogą być nieco bardziej przyjazne dla użytkownika (jeśli chodzi o dzielony hosting WordPress).

Czy polecam hosting A2?

Jednoznacznie tak. A2 ma wystarczającą moc i elastyczność, aby pomieścić większych klientów o większych potrzebach, a także osoby fizyczne, a jego wydajność jest niezmiennie wysoka.

Odwiedź A2 Hosting

6: InMotion

sztandar inmotion

InMotion to szanowana nazwa w hostingu. Niekoniecznie jest to największy dostawca, choć wciąż jest dość silny, ale ma dobrą reputację. Ta reputacja została dobrze zasłużona – myślę, że hosting WordPress jest jedną z mocnych stron InMotion i pokazuje niektóre z bardziej unikalnych podejść InMotion.

InMotion oferuje całkiem sporo planów WordPress, więc najprawdopodobniej znajdziesz taki, który zaspokoi twoje potrzeby. Plany te są dość dobrze zaopatrzone i mają wysoką skuteczność, ale dla osób zaczynają się po droższej stronie.

Plusy

 • Darmowa domena
 • Szeroki zakres opcji cenowych, od około 4,99 USD do 114,99 USD (dla pierwszych warunków).
 • Dość duże zniżki na pakiety początkowe lub dodatkowe: od 20 000 do 50 000 odwiedzających miesięcznie, ponad 40 GB miejsca na dysku SSD, nieograniczoną przepustowość i nieograniczoną liczbę kont e-mail. To prawda, że ​​niektórzy dostawcy mają nieograniczoną przestrzeń dyskową, ale niewiele osób naprawdę potrzebuje „nieograniczonej” przestrzeni dyskowej – 40 GB to więcej niż wystarcza na większość opcji podstawowych.

hosting WordPress firmy inmotion
inpress WordPresshosting

 • BoldGrid jest dołączony bezpłatnie do wszystkich pakietów WordPress. BoldGrid jest w zasadzie wtyczką, która sprawia, że ​​WordPress jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika (jeśli to jeszcze nie wystarczy). Sprawia również, że zarządzanie treścią jest nieco bardziej estetyczne. To nie jest dla wszystkich, ale jest w porządku – jest opcjonalne.
 • Z kilkoma wyjątkami większość cen za odnowienie nie jest znacząco wyższa niż cena za pierwszy termin.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy wynosi 90 dni, a nie 30.

Cons

 • Tańsze opcje są droższe – o kilka dolców za normalne, a nawet za pierwszy rok (choć ceny przedłużenia są całkiem normalne). Małe firmy prawdopodobnie nie będą miały na to wpływu, ale niektóre osoby mogą zaoszczędzić pieniądze, udając się do innych dostawców.
 • Chociaż obsługa klienta jest ogólnie solidna, miałem niewielkie problemy z czatem na żywo. Są dość drobne, ale w zasadzie znalazłem osobę, z którą rozmawiałem, trudną do zrozumienia, a czas oczekiwania na prawdziwą odpowiedź to około 2 minuty, a nie 1. Chociaż to powiedziawszy, jest to dość niewielki problem, ponieważ ogólnie Odpowiedź na moje pytanie padła w ciągu kilku minut.

czat

Czy poleciłbym InMotion?

Tak dla większości ludzi, ale moje główne kwalifikacje są następujące: nie, dla osób z lżejszymi potrzebami, chcących zaoszczędzić pieniądze. Istnieją tańsze opcje o podobnej jakości.

Odwiedź InMotion

7: Liquid Web

płynny baner internetowy

Liquid Web jest jedną z bardziej unikalnych firm hostingowych na tej liście.

Podczas gdy inne nazwy tutaj łączą hosting dzielony i hosting zarządzany dla małych i średnich potrzeb, Liquid Web specjalizuje się w zarządzaniu hostingiem. Jest przeznaczony specjalnie dla profesjonalistów i agencji internetowych – osób o większych potrzebach, ale także niebędących dużymi firmami.

Jest więc sedno Liquid Web: jest dość solidne, ale prawdopodobnie nie dla osób prowadzących prywatne strony. Jest to jednak ogólnie dobra opcja dla firm (w tym mniejszych).

Plusy

 • Dostępne są plany Enterprise do zarządzania ponad 100 witrynami.

100 stron

 • iThemes Sync jest dołączony do wszystkich pakietów. iThemes Sync to narzędzie, które pozwala zarządzać wieloma stronami WordPress jednocześnie, z jednego pulpitu nawigacyjnego – znacznie usprawnia to.
 • Nieograniczony ruch i gwarancje, że nie zostaną naliczone opłaty za nadmiar.
 • Witryny pomostowe dołączone do wszystkich pakietów (pozwala przeprowadzić bardziej szczegółowe testy przed uruchomieniem witryny).
 • Narzędzia programistyczne i pełny dostęp do serwera zapewniają Tobie / Twojemu zespołowi większą kontrolę nad hostingiem.
 • Obsługa klienta Liquid Web jest bardzo dobra. Można się tego spodziewać, ponieważ częścią oferty dobrze zarządzanego produktu hostingowego jest naprawdę pomocny personel i przedstawiciele, ale wciąż wyróżnia Liquid Web. Na przykładowym czacie odpowiedź na moje pytanie zajęła około 30 sekund.

czat 2

Cons

 • Jeśli jesteś osobą fizyczną lub prowadzisz małą witrynę i nie spodziewasz się dużego ruchu, Liquid Web nie jest najtańszym rozwiązaniem. Ceny zaczynają się od 100 USD miesięcznie za 10 witryn.
 • Nie jest to poważna wada, ale przestrzeń dyskowa jest nieco ograniczona w tym przedziale cenowym (oczywiście, to pamięć SSD). Opcja początkowa zapewnia 50 GB miejsca na dysku SSD na 10 witryn: wystarczy na większość, ale jeśli użyjesz każdej witryny, otrzymasz średnio tylko 5 GB.

Czy polecam Liquid Web?

Powiedziałbym tak, ale z kilkoma kwalifikacjami. Nie polecam Liquid Web nikomu, kto jest hobbystą lub wolnym strzelcem. Nie polecam go nawet każdej małej firmie – polecam tylko tym małym lub średnim firmom (SMB), które mają bardzo surowe potrzeby hostingowe i chcą naprawdę wysokiej jakości zarządzania.

Jeśli nie jesteś w tej niszy, możesz znaleźć tańsze produkty zarządzane lub produkty niezarządzane, które są znacznie tańsze i nadal mogą dobrze wykonać pracę.

Odwiedź Liquid Web

Wniosek

Jaki jest najlepszy hosting WordPress? Oczywiście żaden z nich nie może uszczęśliwić każdego czytelnika. W przypadku małych firm Liquid Web ma najlepszą specjalizację, ale HostGator, hosting A2, a nawet Bluehost są również w stanie zaspokoić cięższe potrzeby WordPress.

Dla osób, które chcą prowadzić własne blogi lub prywatne strony, większość opcji tutaj będzie wystarczająco przyzwoita, ale DreamHost jest szczególnie dobry dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze (a zwłaszcza przez pierwszy rok).

Bluehost jest jednym z najlepszych wszechstronnych urządzeń.

Oczywiście powinieneś rozważyć własne priorytety, ale są to jedne z najlepszych nazwisk w hostingu i zdecydowanie liderzy hostingu WordPress. I hej – wszystkie te mają gwarancje zwrotu pieniędzy.

Więc jeśli nie jesteś pewien … wypróbuj je!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map