Najlepsze motywy WordPress na rok 2020: 50+ ręcznie zbieranych kolekcji

Budowa witryny może być wyzwaniem. Wszystkie opcje, kolory i układy; jak powinieneś wybrać?


Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Do dyspozycji jest 55 najlepszych motywów WordPress na rok 2020.

Wybrane przez naszych pracowników, aby dać Ci najlepszą okazję do stworzenia oszałamiającej i skutecznej strony internetowej. Nasze selekcje okazały się godne z następujących 3 głównych powodów:

 1. Łatwość użycia
 2. Elastyczne dostosowywanie i projektowanie
 3. Zwiększony współczynnik konwersji konsumenta!

A po wybraniu motywu WP zapoznaj się z Przewodnikiem dla początkujących: jak zainstalować motyw WordPress, aby dowiedzieć się, jak zorganizować nową stronę internetową.

hostingpillNajlepsze motywy WordPress w 2020 roku

 1. Księgowość
 2. Biznes
 3. Stomatologia
 4. Trening fitness
 5. Prawnik
 6. Różnego przeznaczenia
 7. Muzyk
 8. Trenerzy Pet
 9. Fotografia
 10. Przepis Blogger
 11. Blog podróżniczy
 12. Trener jogi

Motywy WP rachunkowości

Wapuula

Wapuula

Wapuula ma nowoczesny design i przejrzysty układ dla usług, blogów i najnowszych aktualizacji. W komplecie z Visual Composer do edycji stron tworzenie witryny będzie dziecinnie proste.

Ma również filozofię Mobile First, więc Twoja witryna będzie także responsywna i atrakcyjna na telefonie i tablecie!

Pobierz tutaj Demo

Amwal

Amwal

Amwal ma na uwadze firmy korporacyjne dzięki dogłębnym funkcjom projektowym, takim jak Page Builder i opcje motywów WordPress dla niestandardowych układów.

Oczywiście, WooCommerce jest obsługiwany dla łatwych transakcji online, a Formularz kontaktowy 7 pomoże ci tworzyć formularze cyfrowe dla skutecznego zarządzania klientami.

Pobierz tutaj Demo

Wizja finansowa

Wizja finansowa

Financial Vision to najwyższej klasy szablon biznesowy z inteligentnym projektem dostosowywania, aby przyciągnąć uwagę klienta, podobnie jak menu rozwijane zapewniające wydajną nawigację w witrynie.

Dzięki funkcjonalnym aplikacjom, takim jak Bootstrap do oficjalnych projektów i łatwego wyszukiwania w Internecie, oraz ulepszeniom mobilnym dla przeglądających w ruchu, Twoja strona będzie interaktywna i opłacalna!

Pobierz tutaj Demo

Momex

Momex

Niezależnie od tego, czy jest to firma mała czy korporacyjna, Memex zapewnia prosty projekt biznesowy z dogłębną funkcjonalnością.

Aplikacje takie jak Cherry Layouts zapewniają dostęp do płynnego projektowania i udostępniania w mediach społecznościowych!

Inne funkcje, takie jak Favicon dla interaktywnych przycisków, Live Customizer i Zarządzanie menu sprawią, że Twoja strona będzie atrakcyjna i ostra.

Pobierz tutaj Demo

Motywy WP biznesowych

Motywy Grado WordPress

Grado

Ten motyw WordPress jest odpowiedni dla każdego rodzaju firmy i może być używany ogólnie.

Ten szablon ma przejrzysty wygląd i łatwe przewijanie. Płynne tło wideo, prosty układ i zdumiewające czcionki, aby upewnić się, że witryna wygląda idealnie pod każdym względem.

Pobierz tutaj Demo

Astra

R.Cole

Stylowy, profesjonalny i świeży! R.Cole jest wiodącym tematem Life Business, który prezentuje Twoje podstawowe produkty, usługi i posty na blogach, takie jak referencje i nagrody.

Zaprojektuj stronę internetową w stylu lidera, korzystając z takich funkcji, jak Visual Composer, aby ułatwić dostosowywanie i zmiany kolorów, a WooCommerce – wydajna transakcja online.

Pobierz tutaj Demo

Ewoluować

Ewoluować

Evolve to uniwersalny motyw WordPress, z którego może elastycznie korzystać każdy, kto chce stworzyć stronę internetową WordPress. Ma dwie dostępne wersje:

Darmowa wersja: Ta wersja jest dostępna w samym bloku motywu WordPress i składa się z 13 widżetów, 3 suwaków i 12 linków do mediów społecznościowych i jest przyjazna dla SEO.

Wersja płatna: ta wersja jest dostępna za jednorazową opłatą w wysokości 39 USD. Po zainstalowaniu wtyczki „Demo Awesome” w tym motywie można uzyskać 20 gotowych stron internetowych z danymi demonstracyjnymi. Otrzymujesz funkcję paralaksy zawartą w tej płatnej wersji i wiele innych funkcji, które nie są zawarte w darmowej.

Pobierz tutaj Demo

Wycieczka

Travel Tour Pro

Travel Tour Pro to motyw WordPress w wersji premium, przeznaczony dla biur podróży i biur podróży. Składa się z ponad 600 czcionek i nawigatora Breadcrumbs do przenoszenia na określoną stronę.

Ten motyw jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem wyświetlającym i można go dostosowywać bez konieczności znajomości programowania. Możesz użyć go w wielu domenach po jednorazowym pobraniu.

Pobierz tutaj Demo

GORĄCY BIZNES

GORĄCY BIZNES

Hot Business to responsywny biznesowy motyw WordPress opracowany dla edytora bloków WordPress (Gutenberg). Całą zawartość stron demo można edytować za pomocą domyślnego edytora bloków WordPress, bez żadnych dodatkowych wtyczek do tworzenia stron.

Ten motyw obejmuje 3 warianty strony głównej: pierwszy zawiera statyczny obraz bohatera z przyciskiem wezwania do działania. Drugi zawiera element karuzelowy z kilkoma prowadnicami. Trzecia strona główna ma tło wideo z tekstem i przyciskiem nad nim.

Podgląd na żywo Demo

Philip James

Philip Jaymes

Twoja strona będzie silna i odważna dzięki motywowi internetowemu Philip Jaymes. Interaktywne aplikacje, takie jak Live Time Clock i Visual Composer, pozwalają stworzyć silną obecność na swojej stronie.

Ma doskonałą personalizację tła i stylów tekstu, a jednocześnie jest wystarczająco prosty, aby być przyjaznym dla urządzeń mobilnych!

Pobierz tutaj Demo

Konsultacja Biznesowa

Konsultacja Biznesowa

Zaprezentuj swoje umiejętności swoim klientom dzięki strategicznie profesjonalnemu tematowi Business Consultant.

Wybierz styl układu za pomocą funkcji, takich jak wykresy kołowe, filmy w tle lub post na blogu, aby promować swoje usługi, a także projektować fajne i konfigurowalne strony docelowe, aby przyciągnąć odwiedzających i przekonwertować je na klientów!

Pobierz tutaj Demo

Consultek

Consultek

Consultek to zabawny i nowoczesny szablon, który ma kilka opcji do projektowania strony głównej, Slider Revolutions do wyświetlania obrazów, gotowy do wyszukiwania w wyszukiwarce, dzięki czemu można go znaleźć w Google, a MailChimp, aby skuteczniej docierać do klientów!

Ogólnie rzecz biorąc, jest to kompletna i konfigurowalna witryna, z której można zacząć korzystać już dziś!

Pobierz tutaj Demo

Moreno

Moreno Modern

Interaktywny i profesjonalny, Moreno Modern zapewnia dostęp do niestandardowych projektów nagłówków, suwaka Revolution dla Twojej profesjonalnej galerii oraz Advanced Portfolio i Blog dla twoich treści i usług.

Panel zaawansowany to specjalna funkcja, która ma pomóc w tworzeniu wyróżniającej się zawartości, stylu i projektów przejściowych.

Pobierz tutaj Demo

Motywy Stomatologii WP

Dentysta

Dentysta

Dentysta jest profesjonalny i zmodernizowany. Dzięki kaskadowej i interaktywnej stronie głównej, niestandardowym funkcjom i galerii sztuki Twoje portfolio będzie stylowo wyświetlane!

Ten motyw WP jest skalowalny i przyjazny dla wyszukiwarek, obsługiwany przez Bootstrap dla zoptymalizowanego ruchu internetowego i Cherry Framework dla dostosowywanych aplikacji..

Pobierz tutaj Demo

Stomatologia

Stomatologia

Stomatologia tworzy żywy design, z priorytetowymi aplikacjami, takimi jak Visual Composer i Timetable, zapewniającymi piękny i skuteczny układ.

WooCommerce jest również atutem, a aplikacje takie jak Formularz kontaktowy 7 będą zarządzać informacjami o kliencie.

Istnieje nawet BEZPŁATNA dożywotnia aktualizacja Twojej witryny!

Pobierz tutaj Demo

Smilecare

SmileCare

SmileCare to wszechstronny motyw dla pracowników służby zdrowia i dentystów. Dzięki wielu szablonom projektowym i specjalistycznym aplikacjom tworzy w pełni konfigurowalną stronę internetową.

Ulepszenia dostosowane do urządzeń mobilnych sprawiają, że jest on skalowalny i dostępny, dzięki czemu możesz używać aplikacji takich jak Revolution Slider, aby pochwalić się swoją usługą i galerią referencji!

Pobierz tutaj Demo

Klinika dentystyczna

Klinika dentystyczna

Stomatologia Motywy medyczne dla WordPress, takie jak Dental Clinic, wykorzystują jednostronicowy system do prezentacji układów i różnych schematów kolorów.

Korzystaj z podstawowych funkcji, takich jak Animacje i Kompozytor treści.

A ponieważ jest przyjazny dla płatności, możesz również sprzedawać swoje urządzenia dentystyczne lub medyczne za pośrednictwem swojej witryny.

Pobierz tutaj Demo

Klinika dentystyczna

Dental – medyczny uniwersalny

Dental – Medical Multipurpose zapewnia precyzyjnie zbudowaną stronę internetową zapewniającą optymalne zaangażowanie. Elementor Page Builder wysyła wyraźne przesłanie kreatywności i wiedzy, a także żywe układy stron dla atrakcyjnego wyglądu.

Filozofia Mobile-Friendly First sprawia, że ​​przeglądanie strony internetowej z mniejszego ekranu jest łatwiejsze również dla oczu.

Pobierz tutaj Demo

Motywy treningu fitness WP

Gymedge

Edge Gym

Pogrubienie. Kanciasty. Interaktywny. Gym Edge jest wyposażony w 10 różnych układów strony głównej i Visual Composer do przeciągania i upuszczania na żywo.

Specjalne funkcje obejmują harmonogramy zajęć, wyświetlanie trenera i samouczki wideo! To potężny motyw dla nowych i doświadczonych fanatyków fitnessu!

Pobierz tutaj Demo

Fitzeous

Fitzeous

Fitzroy to jeden z inteligentnych szablonów WordPress do personalizacji, zaprojektowany pod kątem stylu i funkcji.

Elegancka galeria i strony z referencjami, elastyczne projekty stron głównych i wtyczki dostosowane do trenerów tworzą przyjazny dla urządzeń mobilnych interfejs dla mobilnych klientów.

Jest kompatybilny z WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać swoje zajęcia i produkty fitness online!

Pobierz tutaj Demo

Trener zdrowia

Trener zdrowia

Czy jesteś pracownikiem służby zdrowia? Zatem Health Coach to szablon WP dla Ciebie.

Interaktywne przyciski odpowiedzi wraz z dużymi nagłówkami suwaków i nacisk na historie sukcesu pokażą twoją kluczową treść.

Ponadto strategiczna integracja z mediami społecznościowymi przedstawi najnowsze korzyści i usługi na głównych platformach medialnych.

Pobierz tutaj Demo

Alex Stone

Alex Stone

Idealny do rozkładów jazdy i harmonogramu ćwiczeń, motyw Alex Stone pozwala na zorganizowaną i profesjonalnie estetyczną stronę internetową.

WPBakery tworzy łatwe przeciąganie i upuszczanie, a wtyczka WooCommerce zapewnia Twoim klientom dostęp do twoich kursów, szkoleń i najnowszych aktualizacji.

Kluczowe funkcje obejmują strony o wielu układach oraz regulowane kolory i typografię!

Pobierz tutaj Demo

Motywy WP Lawyer

Justitia

Justitia

Justitia to jeden z najlepszych motywów WordPress, który zapewnia wysokiej jakości legalną stronę internetową, wykorzystującą potężne wtyczki, takie jak Elementor i Slider Evolution, dla nowoczesnego stylu.

Wstępnie zbudowane strony oraz funkcje stopki nagłówka pomagają w łatwej nawigacji po stronach internetowych, a wysoce konfigurowalne schematy kolorów zapewniają dowolną swobodę dostosowywania kreatywności.

Pobierz tutaj Demo

Williamson

Williamson

Jednostronna strona internetowa, która zawiera wyraźny i odważny komunikat, M. Williamson ma innowacyjny design i obsługę aplikacji, takich jak WPBakery, w celu wysoce dostosowanego wyświetlania obrazu i wideo.

Sprzedajesz jakieś legalne treści lub konsultacje? WooCommerce jest w pełni kompatybilny i przyda się przy transakcjach online.

Pobierz tutaj Demo

Baza prawników

Baza prawników

W pełni responsywne, wielowarstwowe opcje strony z bezpłatnym układem suwaka głównego? Lawyer Base jest jednym z najbardziej opłacalnych szablonów WordPress dla legalnych stron internetowych.

Zawiera wiele funkcji, takich jak Page Builder i format adwokata dla unikalnych projektów sekcji, a WooCommerce wspiera sprzedaż online twoich kursów i szkoleń!

Pobierz tutaj Demo

sprawiedliwie

Sprawiedliwie

Justly jest twórczo bezpośredni dzięki swoim czołowym, pełnowymiarowym suwakom i projektom animacji w czasie rzeczywistym. Zbuduj piękną i silną witrynę internetową za pomocą programu Visual Page Builder i gwałtownie zwiększ swój ruch w sieci za pomocą Bootstrap, wszystkie zawarte w polecanych aplikacjach.

Jest przyjazny dla wyszukiwarek i gotowy na urządzenia mobilne! Idealny do profesjonalnego prawa i stron konsultingowych.

Pobierz tutaj Demo

Prawa człowieka

Prawa człowieka

Chcesz zrobić mocną sprawę? Następnie wybierz HumanRights.

Wtyczka Drag-and-Drop Builder stworzy niestandardowe układy, a Slider Revolution pokazuje obrazy i efekty, które trzeba zobaczyć.

Obsługuje tłumaczenia na język, a zaawansowane opcje motywów pozwalają na wyróżniającą się budowę stron internetowych! Jest to jeden z najbezpieczniejszych motywów WordPress dla biznesu i prawa.

Forbes dokonał dokładnych prognoz na temat trendów muzycznych w 2019 roku, mówiąc: „Główne wytwórnie tracą mojo”, a „Streaming zmienia struktury utworów”.

To mówi nam, że muzyk, zespół, a nawet witryna autora piosenek powinna być wyposażona w ekscytujące obrazy i treści, a co ważniejsze, wysokiej jakości muzykę dźwiękową, którą można przesyłać strumieniowo na żywo na twojej stronie internetowej!

Następny jest nasz najnowszy motyw WordPress dla muzyków; i mówisz nam, który z naszych wyborów będzie głośny jak na twojej oficjalnej stronie?

Pobierz tutaj Demo

Uniwersalne motywy WP

Restauracja hipnotyzująca

Hipnotyzować

Mesmerize to motyw WordPress, który nie ma określonego gatunku, można go dostosować pod każdym względem. Posiada edytor WYSIWYG, który pozwala edytować po kliknięciu dowolnego elementu na stronie.

Dostępne są wstępnie zaprojektowane sekcje, które pomagają szybko zbudować stronę. Pozwala łączyć opcje projektowania, takie jak tła, układ nagłówka, separator graficzny, nakładka oraz multimedia. Jest to uniwersalny motyw, którego można używać na dowolnym typie strony internetowej lub blogu.

Pobierz tutaj Demo

Muzyk WP Tematy

Migotanie

Migotanie

Flicker jest optymalnym motywem WP do rozwoju kariery muzycznej. Jest całkowicie konfigurowalny, dzięki aplikacji Unyson do przeciągania i upuszczania różnych układów i sekcji.

Czy wspominaliśmy o AccessPress, który ustawi i wyświetli Twoje konta medialne dla fanów?

I informuj subskrybentów o swoich aktualizacjach za pomocą aplikacji Mailchimp!

Pobierz tutaj Demo

Croma Nika

Nika

Strona główna post box, galeria karuzeli do zdjęć i aplikacje Share Post zapewniają, że Nika jest częścią muzycznych motywów WordPress, które tworzą przyciągający wzrok design.

Niestandardowe banery i tła tworzą żywe zdjęcia, a dzięki funkcji Bootstrap i strumieniowaniu możesz zwiększyć liczbę odwiedzin w witrynie!

Pobierz tutaj Demo

Musico

Musico

Napisy na żywo z efektami w czasie rzeczywistym, Musico jest generatorem leadów z czołowymi wtyczkami takimi jak Music Player i układami dyskografii dla ekscytującego wyglądu.

Korzystając z dołączonych aplikacji, takich jak Social Media Post i WooCommerce, Twoja witryna będzie mogła zaprezentować galerię koncertów i zaakceptować pieniądze w Internecie.

Pobierz tutaj Demo

MUZIQ

MUZIQ

Aby uzyskać oszałamiający design, MUZIQ jest najlepszym wyborem dla artystów muzycznych. Jego ostry układ i opcjonalna witryna jedno- lub wielostronicowa zapewniają kreatywną kontrolę.

Uwzględniono wewnętrzną obsługę głównych usług przesyłania strumieniowego, a zabawne funkcje, takie jak Audio Player, pozwalają odtwarzać muzykę bezpośrednio ze strony!

Pobierz tutaj Demo

Muzyk Motywy WordPress

Lush Awake

Najciekawszą funkcją Przebudźcie się jest menu 3D, które pozwala na przesuwanie, skalowanie lub obracanie! Energiczny model z Visual Composer dla wyraźnych stron docelowych.

Aplikacja Gig Manager planuje i wyświetla następne wystąpienia, a także przesyła strumieniowo muzykę na żywo!

Pobierz tutaj Demo

Motywy trenerów domowych WP

Świat zwierząt

Świat zwierząt

Pet World ma wszystkie poprawki dla wspaniałej strony internetowej: MegaMenu do nawigacji w witrynie, formularze Pet dla organizacji klienta, unikalne strony dla zwierząt oraz samouczek wideo na szkolenia i kursy!

Skorzystaj z narzędzia do tworzenia blogów i galerii, aby wyświetlać treści o zwierzakach swoim widzom i zaprojektuj swoją nową stronę już dziś!

Pobierz tutaj Demo

Peto

PETO

Chcesz przyciągnąć więcej rodziców zwierząt? PETO może pomóc.

Ma wiele opcji strony głównej, WPBakery do skutecznego budowania strony, jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i gotowy do wyszukiwarek!

Najlepsza część? Możesz interaktywnie prezentować swoje produkty w widoku 360! Nie martw się, jest również wyposażony w WooCommerce, dzięki czemu możesz akceptować płatności online.

Pobierz tutaj Demo

Petz

Petz

Petz to kolorowy motyw Pet Club, który pozwala na interaktywny i zabawny design. Funkcje takie jak Video Slider, wraz z nieograniczoną liczbą szablonów kolorów, tworzą przykładową stronę internetową dla widzów.

Masz bloga? Użyj formatów blogów, aby przekazywać treści w stylowy i zauważalny sposób!

Pobierz tutaj Demo

hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt domowych

Dzięki różnorodnym opcjom strony głównej, suwakom pełnoekranowym i filmom, a także personalizacji menu i treści oraz szybkiemu ładowaniu strony, projektowanie witryn z Pet Kennel jest łatwe!

Zwierzęta domowe i weterynarze, zapewniamy, że zapewni ono elastyczne dostosowanie, ulepszenia wyszukiwarki i opcje płatności online dla nowej witryny.

moje zwierzęta

Planeta zwierząt

Animal Planet to w 100% edytowalny motyw zwierzaka, który ma wyspecjalizowane typy postów, wiele opcji kolorów i niesamowite suwaki do wyświetlania zdjęć zwierzaków.

Jest również zoptymalizowany pod kątem najlepszych pozycji w wyszukiwarkach i pozwala korzystać z interaktywnych aplikacji, które umożliwiają udostępnianie treści na platformach społecznościowych.

Pobierz tutaj Demo

psy

Psy

Wbudowane narzędzie do dostosowywania motywów dla psów tworzy solidny projekt strony internetowej, wykorzystując aplikacje takie jak Bootstrap do uaktualniania stron oraz reaguje na jakość, dzięki czemu będzie atrakcyjny na urządzeniach mobilnych.

Układy stron i różne schematy kolorów dodadzą także specjalizacji, aby ulepszyć Twoją witrynę!

Pobierz tutaj Demo

klub dla zwierząt

Białe Zwierzęta i Zwierzęta

Białe Zwierzęta i Zwierzęta to silny motyw zwierząt domowych z powodu dwóch funkcji: Bootstrap i ramy Cherry; zapewniają największy wpływ na Twoje strony internetowe.

A dzięki opcjonalnym specyfikacjom dla wielokolorowego układu, formatowania treści i suwaków dla twoich zdjęć, stworzy to ulepszone i pozytywne projektowanie stron internetowych!

Podgląd na żywo Demo

Motywy WP Fotografia

Nowy blog

Nowy blog

Nowy blog to darmowy motyw stworzony dla czasopism, gazet i blogerów, wykorzystujący WordPress. Pozwala wstawiać logo witryny, obraz nagłówka, slogan itp. Nie oferowali niestandardowego widżetu, dzięki czemu nawet początkujący mogą stworzyć własną stronę internetową.

Jest wyposażony w sekcję Nagłówek, suwak Baner, sekcję Temat, post na Blog, a także sekcję Społeczności.

Pobierz tutaj Demo

Fotograf

Fotograf

Dzięki łatwej w obsłudze strukturze galerii, wtyczkom osadzonym na wideo i zdjęciom, które można powiększać, Fotograf przedstawia minimalistyczny, pozbawiony rozrywki motyw dla Twojej kreatywnej strony internetowej.

Responsywny schemat projektu i kompletny system blogów to kluczowe elementy, które wyświetlą Twoją żywą galerię i połączą Ciebie i Twoje zdjęcia z większą liczbą widzów!

Pobierz tutaj Demo

Fluxus

Fluxus

Fotograficzny motyw WordPress, który koncentruje się na portfolio treści.

Wyróżniające się układy poziome i siatkowe oraz obsługa wideo ułatwiają prezentowanie zdjęć obok siebie.

A dzięki funkcjom takim jak animacja, integracja z mediami społecznościowymi oraz przyciski i zakładki generujące ołów, Fluxus stanowi profesjonalny i wydajny motyw fotograficzny.

Pobierz tutaj Demo

Most

Most 180

„Najlepiej sprzedający się motyw” Bridge 180, stosuje otwarty projekt, który można dostosować do swojej witryny.

Jest artystyczny i zwięzły i jest w pełni wyposażony w znaczące funkcje, takie jak Visual Composer do płynnego tworzenia stron internetowych oraz elastyczną typografię i kolory.

Śmieszny fakt! Zawiera także 4 aplikacje premium o wartości ponad 100 dolarów!

Pobierz tutaj Demo

Otworkowa

Otworkowa

W pełni kompatybilny z prezentacją i projektem galerii, Pinhole jest unikalnym motywem WP, który wykorzystuje znaczące funkcje, takie jak proofing zdjęć i pobieranie zdjęć.

Masz usługę fotograficzną? WooCommerce to niezbędna wtyczka, która pomoże Twojej stronie generować potencjalnych klientów i przekształcić twoich widzów w klientów!

Podgląd na żywo Demo

Czarne srebro

Czarne srebro

Najbardziej intrygującą częścią Blacksilver są elegancko zaprojektowane pełnoekranowe elementy pokazu slajdów i możliwości filtrowania każdego zdjęcia w celu łatwego zarządzania galerią.

Bardziej imponująca jest wbudowana wtyczka sprawdzająca zdjęcia i typografię, a także możliwość promowania i sprzedawania zdjęć za pomocą WooCommerce, która jest dołączona!.

Pobierz tutaj Demo

Przepis Motywy WP Blogger

Culinier

Culinier

Najważniejszym motywem przepisu WordPress na zabawną stronę kulinarną jest Culinier WordPress.

Ma takie funkcje, jak suwak o pełnej długości i dostosowywane posty, dzięki czemu Twoja sieć kulinarna może zobaczyć Twój przepis lub zostawić komentarz na blogu.

Aplikacja MegaMenu pozwala tworzyć własne menu na swój sposób! (Nasza ulubiona funkcja!)

Pobierz tutaj Demo

Epicer

Epicer

Epicer jest w pełni wyposażony w przydatne funkcje dla Twoich przepisów i blogów, takie jak nieograniczone schematy kolorów, kompatybilny z Visual Composer, konfigurowalne opcje strony i łatwe projektowanie przycisków do nawigacji.

A dzięki epickiemu układowi galerii w stylu siatki tworzy profesjonalną stronę internetową dla namiętnego szefa kuchni.

Pobierz tutaj Demo

Talisa

Talisa

Talisa przedstawia prosty, w pełni konfigurowalny, jednostronicowy projekt strony internetowej, z naciskiem na funkcje związane z dodawaniem jedzenia, publikowaniem przepisów i układem galerii.

Dzięki nieograniczonej liczbie kolorów, obsłudze wideo i funkcji oceny receptur, jest to świetna witryna dla wszystkich Twoich widzów.

Pobierz tutaj Demo

Przyprawiony blog

Przyprawiony blog

Spiced Blog jest zdecydowanie zaprojektowany z myślą o blogerach kulinarnych. Visual Composer i WP Customizer tworzą przejrzystą stronę internetową, używając różnorodnych gotowych formatów blogów.

Obsługiwane są również kanały społecznościowe i MailChimp!

Ten motyw przepisu bardzo szybko reaguje na prezentowanie wysokiej jakości jedzenia.

Katie Lundin z Crowdspring Blog mówi: „75% konsumentów ocenia wiarygodność i wiarygodność Twojej firmy na podstawie projektu witryny”.

Jak stworzyć stronę internetową, którą klienci uważają za pozytywną i łatwą w obsłudze?

Katie ma odpowiedź w swoim artykule opisującym 7 trendów w nowoczesnym projektowaniu stron internetowych na 2019 r., Które podadzą najlepsze wskazówki, jak stworzyć najlepszą stronę z motywami WordPress dla blogów.

Pobierz tutaj Demo

Travel Blog WP Tematy

Blog Gucherry

Blog Gucherry

Motyw Blog Gucherry jest zgodnym z Gutenbergiem motywem WordPress dla blogerów i pochodzi z EverestThemes. Może być używany na stronach internetowych, które służą do blogowania o jedzeniu, mody, restauracji, zespołów muzycznych, podróży, wiadomości itp.

Składa się z wielu suwaków postów, opcji obrazu zastępczego, opcji kolorów i wielu innych. Możesz wyświetlić ten motyw na dowolnym urządzeniu.

Pobierz tutaj Demo

Vigabonds

Włóczęgi

Dzięki ogromnemu i zróżnicowanemu układowi blogów oraz możliwości przeciągania i upuszczania, Vagabonds wykorzystuje podstawowe funkcje motywu do interaktywnego ulepszania witryny.

Można go łatwo dostosować, ma wiele projektów galerii i darmowe aplikacje, takie jak Revolutionary Slider, do prezentowania zdjęć krajobrazów oraz do przyjmowania darowizn na następną podróż!

Pobierz tutaj Demo

Dziennik

Dziennik

Log Book to osobisty motyw blogowania, który jest dostępny za darmo. Jest przeznaczony dla pisarzy, podróżników, blogerów kulinarnych itp., Którzy chcą motywu WordPress do użytku osobistego. Ma prostą konstrukcję i jest kompatybilny z innymi urządzeniami.

Temat składa się tylko z 3 kolorów – czerwonego, czarno-białego tła. Ważne jest, aby mieć ograniczone i przyzwoite kolory na stronie, ponieważ pomoże to poprawić współczynnik konwersji witryny.

Pobierz tutaj Demo

Dziennik sieci

Dziennik sieci

Dziennik internetowy to motyw składający się z dwóch kolumn na swojej stronie. Pierwsza kolumna składa się z artykułów i treści, które bloger chce wyświetlić, a druga kolumna jest wąska i zawiera informacje o autorze oraz reklamy.

Jest to darmowy, kreatywny motyw blogowy WordPress dla autorów i artystów, a także obsługuje języki RTL.

Podgląd na żywo Demo

Advertex

Advertex

Reklama jest wiodącym motywem blogu podróżniczego WordPress, ponieważ jest skoncentrowana na obrazie. Wykorzystuje funkcje takie jak Smart Slider 3, aby zilustrować twoje zdjęcia w czysty sposób.

Pamiętaj, aby korzystać z funkcji Łącza społecznościowe, MailChimp i jego różnorodnych formatów postów, aby dzielić się swoimi doświadczeniami z plemieniem podróżniczym.

Pobierz tutaj Demo

Travel Blog Motywy WordPress

Ailsa

Wiele układów, różne formaty blogów, nieograniczone schematy kolorów, Web Builder do ostatecznego dostosowania, obsługa wideo i obrazów… Ailsa to doskonały wybór dla inteligentnych blogerów osobistych lub profesjonalnych.

Czy wspominaliśmy, że jest również przyjazny dla wyszukiwarek? Ułatwia to widzom znalezienie Twojej witryny w Google!

Pobierz tutaj Demo

Travel Blog Motywy WordPress

TripTastic

TripTastic jest zabawny, tętniący życiem i wysoce konfigurowalny dla Twojej witryny turystycznej.

Ma dwa rodzaje interaktywnych galerii, wsparcie wideo i Audio Player dla ekscytującego projektu!

Towarzyszy mu również Bootstrap, dzięki czemu jest bardzo przyjazny dla wyszukiwarek, więc przygotuj się na wiele odwiedzin w witrynie!

Pobierz tutaj Demo

Blogy

Blogy

Dla minimalistycznego blogera Bloggy jest najlepszym motywem podróży.

Jednostronicowy układ strony zapewnia osobistą wygodę użytkowania, a jednocześnie umożliwia szybkie ładowanie stron internetowych dzięki opcjom Advance Theme.

Daje ci kontrolę nad projektem, dzięki czemu Twoje strony są wyjątkowo konfigurowalne i szybko reagują na potrzeby widzów.

Nasi przyjaciele z Advancing Travel Insight Globalnie podzielili się ciekawym faktem: ludzie zawsze pokazują swoje smaczne posiłki za pośrednictwem mediów społecznościowych, więc około połowa wszystkich podróżników planuje kolejną przygodę opartą na jedzeniu.

Jest to stale rozwijający się trend zwany „turystyką żywieniową”. Jak kreatywny!

Co to oznacza dla blogerów podróżniczych? Dowodzi to, że projektowanie stron internetowych tematów podróży jest ważne dla rozwoju Twojej firmy.

Aby połączyć się z lokalnymi sieciami restauracji, sklepami z mamą i popem, a nawet z okoliczną winiarnią, i wykorzystaj ją do opracowania smakowitej strony internetowej, która doda bogatą wartość pikantnym przygodom Twojego widza.

Pobierz tutaj Demo

Motywy WP trenera jogi

Gymedgeyoga

Edge Gym

Chcesz mieć czysty design, który jest również przyjazny dla urządzeń mobilnych? Następnie sprawdź Gym Edge.

Jest wyposażony w ponad 10 stylów stron głównych i funkcje, takie jak harmonogramy zajęć, siatki stylów trenera, a nawet kalkulator wskaźnika masy ciała!

Bądź na bieżąco, korzystając z tego kompletnego motywu Fitness Personal Trainer!

Pobierz tutaj Demo

Yogax

Yoga X

Yoga X to w pełni funkcjonalny motyw fitness, który obsługuje niezbędne aplikacje, takie jak harmonogram harmonogramu, coaching i szczegóły zajęć oraz logowanie członków.

Twórz nowe treści za pomocą aplikacji przeciągnij i upuść Visual Composer i baw się z nieograniczoną liczbą kolorów, aby uzyskać bardzo osobistą, holistyczną i przyjemną stronę internetową!

Pobierz tutaj Demo

Motywy WordPress dla trenera jogi

Cosmedix

Cosmedix kładzie nacisk na zdjęcia i ostry układ. Ma elastyczne formatowanie jednostronicowe lub wielostronicowe i jest łatwe do dostosowania.

Jeśli chcesz pochwalić się swoją galerią, wysyłać aktualizacje lub sprzedawać swoje produkty jogi, skorzystaj z dołączonych aplikacji Udostępnianie społecznościowe i WooCommerce.

Pobierz tutaj Demo

Leezen

Leezen

Niesamowity motyw dla zdrowia Wellness Yogi, Leezen ma specjalnie zaprojektowany projekt, który promuje twoje zajęcia, referencje lub kursy.

Formaty postów na blogu sprawiają, że Twoje treści wyglądają bardziej atrakcyjnie, a funkcja Bootstrap również jest funkcją, dzięki czemu wielu odwiedzających może łatwo znaleźć i odwiedzić Twoją stronę!

Pobierz tutaj Demo

Namaskar

Namaskar

Uprość projektowanie stron internetowych dzięki Namaskar! Wtyczka Elementor umożliwia prostą konstrukcję „przeciągnij i upuść”, a wyróżniający się układ blogów tworzy responsywny projekt.

Aha, i skorzystaj z fajnej aplikacji Cherry Social, która pozwala na transmisję z mediów społecznościowych na Twojej stronie!

Pobierz tutaj Demo

Trener

Trener

Coach ma pierwszeństwo usługi, wykorzystując polecane aplikacje do prezentacji zajęć, harmonogramu i harmonogramów oraz aktualizacji na czele witryny w celu generowania większej liczby klientów.

Elementor zbuduje twoją stronę internetową i wyświetli galerię dla ciebie, co jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu dla instruktorów zdrowia i jogi.

Pobierz tutaj Demo

Czy te funkcje są dla Ciebie korzystne? I nawet z tymi niesamowitymi motywami, jak faktycznie budujesz stronę internetową?

Co z motywami WordPress dla biznesu? Czy to naprawdę pomoże zwiększyć ruch w sieci i liczbę klientów??

Tak! Motywy zostały zaprojektowane z myślą o Twoim sukcesie!

Więc… jesteś w stanie zaprojektować własną stronę internetową?

Skomentuj swoje przemyślenia na temat tego, jak je zaprojektujesz, i zobaczmy, jak potoczy się Twoja nowa witryna!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map