NameCheap Review 2020: історія часу та плюси і мінуси після його використання!

Ця стаття була переглянута та оновлена ​​03 квітня 2020 року.


У світі реєстрації доменних імен кілька імен є більшими, ніж у Namecheap. Namecheap добре зарекомендував себе при реєстрації домену за низькими цінами та надійним сервісом.

Як і багато інших реєстраторів, Namecheap також пропонує послуги хостингу. На жаль, хоча ми всі знаємо Namecheap реєстратора, мало хто з нас знає Namecheap хоста. Це не дивно, враховуючи, що назва компанії безпосередньо стосується доменів, а не хостингу, але, тим не менш …

Сьогодні вам пощастило! Тому що в цьому огляді я підсумую свої висновки від використання Namecheap. І щоб зробити речі надзвичайно особливими, я розповім про Namecheap як про хост і реєстратор.

Отже, як зберігається Namecheap? Це добре лише за те, що дешево? Це добре лише для управління його 10 мільйонами доменів, чи може це зробити і іншою частиною рівняння сайту?

Це складно, але ми туди потрапимо. Тож без зайвих прихильностей, поговоримо про Namecheap!

Плюси

Почнемо з того, що імпортує ім’я Name, як реєстратора домену та хоста.

Для і те й інше реєстрація домену та хостинг, найбільш помітною силою Namecheap є його доступність. Хоча ціни, звичайно, залежать від продукту до продукту, цілком зрозуміло, що в Namecheap зазвичай є одні з найнижчих цін на реєстрацію домену та хостинг.

Отримайте свій .com за $ 5,88 / 1-й рік, промо-код: NEWCOM

Сторона реєстратора домену Namecheap має пристойну функцію – ви можете робити все, що вам потрібно, і що важливо, ви отримуєте безкоштовну конфіденційність Whois протягом року з кожною реєстрацією домену (плата більшості реєстраторів).

іменник-крик

Як хост, Namecheap не навантажений функціями та ресурсами, але ціна, безумовно, пристойна – особливо з спільним хостингом, де, можливо, вже можна шукати доступні варіанти, Namecheap забезпечує хороший поєднання ціни та ресурсів..

Одна чудова річ у Namecheap – це дуже простий у використанні. Як хостинг, так і реєстрація домену за допомогою Namecheap – це безперебійні процеси, в яких інтуїтивний та простий користувальницький інтерфейс значною мірою не має великих продажів.

Зрозуміло, що компанія «Іммечхеп» тут вже працює, і його загальна підтримка також загальна. Представники, як правило, корисні та чуйні, а інформація на місці є гідною. Тут нічого виняткового, але мало на що скаржитися.

Namecheap також має хороший рівень безпеки та надійний як реєстратор.

Як хазяїн … ну, настав час перейти до недоліків.

Мінуси

Недоліки? Але Namecheap просто так добре працював! Так, ну, низькі ціни не завжди гарантують якість у всьому, на жаль.

Основна особливість, яку я маю з Namecheap, – це сумнівні результати роботи (за нашими вимірами). Наші вимірювання показали, що тривалість роботи нижче, ніж галузевий стандарт. Зараз це ще не кінець світу, але він робить його хостинг менш привабливим.

Крім того, для найвищих хостингових продуктів Namecheap (таких як VPS та присвячений хостинг), я думаю, що гідні ціни Namecheap не враховують стільки. Звичайно, добре економити, але кожен, хто вже вкладає кошти в більш важкі хостингові рішення, бажає якості понад усе.

Зважаючи на це, це не те, що Namecheap поганий – це може бути трохи ризиковано. Якщо ви шукаєте більш серйозне рішення для хостингу, вам, мабуть, краще перевірити компанію, яка головним чином присвячена хостингу.

На папері список недоліків не здається занадто довгим. Однак вони трохи суворі і можуть зробити Namecheap менш привабливим для деяких потенційних клієнтів. Поки ми лише подряпали поверхню, проте заглибимося в деталі!

Ціни та характеристики:

Це багато інформації, тому я спершу розповім про особливості та ціни Namecheap як реєстратора домену, а потім як хоста. Інші фактори – простота використання далі – простіше оцінити разом.

Ім’ячеп має реєстратора, безперечно, сильний. Коротка версія: вона має великі ціни, хороші функції та дуже проста як послуга. Недарма він управляє 10 мільйонами доменів.

Більш довга версія: один домен .com на Namecheap зазвичай коштує 8,88 доларів на рік на момент написання цього повідомлення.

Це вже на кілька доларів нижче типової ціни, і хоча плата за оновлення є вищою, вони значно не такі – особливо якщо ви купуєте більше одного року на самому початку.

Власне кажучи, Namecheap – це один з найкращих варіантів, якщо ви хочете триматися у своїх доменах більше, ніж перші два роки, оскільки ціни на оновлення залишаються незмінно низькими..

Ви також отримуєте безкоштовний рік WhoisGuard, що чудово, оскільки реєстратори домену, як правило, платять за нього окремо, і це важливо для більшості користувачів (WhoisGuard захищає вашу конфіденційність, приховуючи свої дані про реєстрацію від публічного реєстру доменів).

Якщо ви хочете купити оптом, Namecheap – це все-таки хороший варіант. У нього є тонна доменів вищого рівня (TLD) на вибір, більшість з яких мають конкурентоспроможні ціни. Інструменти Namecheap досить прості, що навіть великий покупець може керувати речами без особливих клопотів.

У пристрої управління доменом Namecheap також є магазин додатків, але він досить невдалий.

namecheap-app-store

Не забиваючи вас зайвою інформацією, робота Namecheap як реєстратора домену є дуже надійною. Існує не так багато інструментів, але це цілком природно, якщо ви керуєте доменами, а не веб-сайтами, і наскільки ці інструменти йдуть, вони добре працюють і їх дуже легко вивісити.

Поговоримо про його хостинг:

Що стосується хостингу, у Namecheap є напрочуд вичерпний набір варіантів: доступні спільний доступ, WordPress, реселлер, VPS та спеціалізований хостинг сервера..

Якщо ви схожі на мене, ви очікуєте, що спільний хостинг стане основною визначною пам’яткою Namecheap – адже, доступний хостинг здається, що це, природно, буде силою Namecheap.

Коли я вперше побачив загальні ціни на хостинг Namecheap, я виголосив голос.

nc-спільний хостинг

Що? $ 15,44 на місяць для спільного хостингу ?! Але потім я зрозумів, що це була річна ціна, тобто за 12 місяців разом.

nc-спільне-щомісячне ціноутворення

Якщо ви платите місяць на місяць, він починається з $ 2,88. Хоча ми ще не ввійшли до функцій, це дуже велика ціна. Але що робить його ще більш вражаючим – це ціна на місяць, яка зазвичай значно дорожча. Якщо щомісячна ціна настільки низька, це означає, що спільний хостинг Namecheap знаходиться на іншому рівні доступності, який відповідає лише одній або двом іншим хостинговим компаніям.

Оплата щорічно ще дешевша, принаймні за перший рік. Другий рік ціна подвоюється – типова. Але навіть тут подвоєння ціни все ще неймовірно доступне. Оновлена ​​ціна спільного хостингу з Namecheap нарівні з першими роками зниженими цінами на більшість інших великих хостинг-провайдерів.

Це робить Namecheap дійсно доступним спільним хостингом навіть після ціни на поновлення. Гаразд, але ціна того варта?

Параметри спільного хостингу мають принаймні 20 ГБ SSD-прискореного дискового простору, немереговану пропускну здатність, 3 веб-сайти, створення веб-сайтів та вибір центру обробки даних США чи Великобританії (хоча центри обробки даних у Великобританії коштують долара чи двох більше на місяць). Вони також мають безкоштовні домени, безкоштовний WhoisGuard та до 50 позитивних сертифікатів SSL.

Як і слід було очікувати, більш високі рівні дозволять отримати необмежену кількість сайтів та більше місця на диску на SSD. Резервні копії пристойні – два рази на тиждень для перших двох рівнів і 6 разів на день щотижня для третього рівня. Як це стосується інших провайдерів, ви можете додати виділений IP-адрес за додаткові $ 2 на місяць, і ви отримаєте доступ до магазину додатків, у якому є велика кількість безкоштовних додатків.

Основна проблема, з якою у мене є функції, – це третій рівень, який обмежений 50 ГБ чистого дискового простору на SSD. Це гарна сума, але для третього рівня я все ж думаю, що вона може бути вищою.

Загалом, я повинен сказати, що спільний хостинг виглядає досить солідним з точки зору його особливостей. Як щодо всього іншого?

WordPress хостинг також дуже цінується. Звичайно, щомісячна ціна вища, ніж річна ціна, але, тим не менше, вона, безумовно, нижча від ринкової ціни на WordPress хостинг або нижче..

WordPress-хостинг Namecheap працює на хмарі Namecheap, і, ймовірно, це робить набагато швидше, ніж використання WordPress у звичайному спільному хостинг-акаунті. Крім цього, він не виглядає навантаженим функціями, але має достатньо пристойні ціни, що це справедливо.

Це схоже на хостинг реселлерів.

nc-реселлер-хостинг

Ціни все ще досить низькі, і якщо ви знаєте, що ви робите, ви можете легко отримати охайний прибуток. Мені цікаво, чи міг би перший рівень використовувати трохи більше місця на диску, але це нормально.

Хостинг VPS все ще досить доступний, але трохи більше в “нормальному” діапазоні.

namecheap-vps-хостинг

Ресурси, що виділяються на плани VPS, не є поганими, але є й інші постачальники, які мають більш якісні варіанти VPS для подібних цін або принаймні ціни, не суттєво дорожчі.

І останнє, але не менш важливе, виділені параметри сервера з Namecheap в порядку. Ви можете вибрати сервери очищення (нижній кінець) або “нові” сервери (здогадайтесь, що це означає).

Очищення серверів напрочуд доступне. Так, навіть для продуктів, віднесених до категорій серверів. У вас є 8 варіантів з гідними характеристиками.

сервери, призначені для імен

Варіанти вищого класу є ціннішими, і на вибір є лише три варіанти. Вони мають набагато кращі технічні характеристики, ніж сервери оформлення.

namecheap-new-server

Грубо кажучи, хостинг Namecheap, безумовно, варто перевірити його нижчі варіанти: спільний хостинг та хостинг WordPress.

Якщо ви отримуєте спільний доступ або хостинг WordPress, зазвичай можна очікувати нижчих специфікацій якості порівняно з VPS або спеціальним хостингом, і якщо це на увазі, коли ви шукаєте ці варіанти, тоді NameCheap варто спробувати.

Незважаючи на те, що спільний хостинг – це найкраща справа Namecheap, з великим набором функцій та ресурсів, виділених за низькі ціни, інші його варіанти не погані. Але ось про це: непогано. Хостинг WordPress у Namecheap досить низький, що я думаю, що варто спробувати людей, які шукають економію.

Якщо ви бізнес, я би був трохи скептичнішим. Якщо ви малий бізнес, який перебуває на одному веб-сайті, і якщо ви не очікуєте величезної кількості трафіку, то спільні та навіть плани WordPress для Namecheap можуть бути досить хорошим варіантом..

Якщо ви очікуєте багато трафіку та хочете отримати якіснішу послугу, Namecheap не буде поганим, але може не гарантувати його ціни. Звичайно, це дешево, але в цей момент ви готові інвестувати в більш високу якість. Інші хостингові компанії пропонують кращі технічні характеристики та навіть нижчі ліміти на розподіл ресурсів за цінами, які, правда, вищі, але зовсім не незаслужені.

Загалом, хостинг Namecheap – це прихований дорогоцінний камінь для людей або малих підприємств, яким потрібен лише сайт або два. Якщо ви шукаєте щось більш високе, хостинг Namecheap може не бути чудовим. Що стосується доменів, Namecheap, безумовно, чудовий варіант.

Простота використання

Простота використання важлива як для хостингу, так і для управління доменом, але різними способами.

Основи управління доменом доглядає ваш реєстратор більшість часу, тому, якщо ви просто хочете закріпити ім’я для свого сайту, вам не потрібно зробити багато чого. Потрібно, відповідно, відкоригувати налаштування / налаштування, переконатися, що все пов’язано з вашим сайтом, і тоді ви готові перейти.

Якщо ви купуєте масові або торгові домени, навіть це досить просто з реєстратором, оскільки у них є інструменти, щоб полегшити ці завдання.

Namecheap дуже добре працює на передній панелі домену. Користувацький інтерфейс дуже простий: ви в основному отримуєте інформаційну панель і кілька інших сторінок на бічній панелі, які дозволяють легко керувати своїми доменами та своїм обліковим записом Namecheap.

панель інструментів

* Примітка: Вибачте за цензора! Це надто секретний проект, який я ще не готовий показати світові …!

Так чи інакше, простота використання на мою думку трохи важливіша для хостингу. Так, хостинг схожий на реєстрацію домену тим, що ви в основному шукаєте правильний розподіл ресурсів за потрібну ціну, і тоді ви можете дозволити своєму господареві робити роботу за вас.

Однак хостинг є дещо складнішим через усі різні речі: ви, можливо, використовуєте конструктор веб-сайтів або інтегруєтесь з WordPress, або ви можете керувати сертифікатами SSL, обліковими записами електронної пошти або будь-якою кількістю інших речей. Плюс, є ще багато речей для управління хостингом вашого веб-сайту.

Так це схожий, але інший звір. На щастя Namecheap дозволяє легко управляти своїм хостингом як найкращий з них. Користувацький інтерфейс Namecheap для хостингу дуже схожий на його інтерфейс управління доменом (на фото вище).

Ось ще одна річ, яка є і хорошою, і поганою. Імпекс ім’я дозволяє дуже легко зв’язати ваш домен з хостингом, якщо ви хочете використовувати Namecheap для обох. Чому це погано? Тому що це означає деяку оптимізацію, яка може набриднути, хоча це не надто багато.

З іншого боку, якщо ви хочете з’єднати свій хост і домен, це буде легкий вітер із Namecheap. Як тільки ви почнете користуватися послугою веб-хостингу Namecheap, я б сказав, що це досить просто.

Як і його реєстратор домену, Namecheap інтуїтивно зрозумілий та має простий користувальницький інтерфейс. Включений cPanel спростить усе, а шкури Namecheap забезпечать безперебійність роботи.

Крім того, пакети спільного хостингу Namecheap поставляються із розробником веб-сайтів. Це цілком нормально, але розробник сайтів Namecheap особливо інтуїтивний та ефективний.

Імена-функції

Одне, що мені подобається в Namecheap, – це його відносна прозорість. Правда, Namecheap не розміщує на своїй цільовій сторінці величезний банер із написом: Х ЦІНА! »

Але це все-таки компанія, яка в цілому забезпечує все просте для користувача. Це стосується процесу реєстрації домену та процесу управління доменом після реєстрації. Це також стосується хостингу: дуже просто вивчити налаштування вашого облікового запису та змінити їх за потребою.

На закінчення: реєстрація домену Namecheap настільки ж просто, наскільки це просто – лише домени Google є простішими – і хостинг настільки ж простий у використанні, як основні конкуренти Namecheap..

Підтримка клієнтів

Звичайно, не можна завжди покладатися на простий у використанні продукт. Іноді виникають технічні труднощі, а іноді програмне забезпечення є простим у використанні, але потрібно знати, як зробити щось незвичне, внести зміни до свого акаунта тощо.

Отже, підтримка клієнтів є надзвичайно важливою – чи доступна ціна Namecheap ціною хорошої підтримки клієнтів? Подивимось.

Примітка. Майте на увазі, що ресурси підтримки клієнтів Namecheap діляться між доменом та хостинговою стороною.

По-перше, у вас є кілька варіантів безпосередньо контактувати з представниками. Це можна зробити за допомогою квитка або чату в реальному часі – на жаль, наразі немає телефонної підтримки. Однак квитки та чат в реальному часі працювали для мене досить добре. Ось приклад …

ім'я-чат-1

Минуло хвилину, щоб представник міг зв’язатися зі мною, що не погано.

ім'я-чат-2

Що є прикро, проте представнику знадобилося ще півтори хвилини, щоб повернутися до мене з відповіддю.

ім'я-чат-3

Це досить хороший приклад мого досвіду роботи з підтримкою клієнтів Namecheap у прямому чаті. Деякі мої переживання були швидшими за це, але не багато були повільнішими. У будь-якому випадку, порівняно з найкращими чатами в прямому ефірі, це трохи повільно, але, враховуючи всі речі, я отримав свою відповідь протягом менше ніж 4 хвилин. Тож я б сказав, що це ще чудовий чат у прямому ефірі.

Окрім контактів із представниками, ви можете залишати відгуки та читати оновлення стану та новини.

Мені не подобається, як організована підтримка на сайті Namecheap та інформація: речі занадто розділені. На головній сторінці підтримки компанії Namecheap є кнопки для зв’язку з представниками, а також деякі популярні статті та поширені запитання. На ньому також є панель пошуку бази знань.

Крім того, ви можете перейти безпосередньо до бази знань, окремої сторінки та переглядати там статті (або шукати).

база даних знань

Мені подобається база знань Namecheap. Це добре організовано, має багато контенту і приємне для очей.

Також у Namecheap є ресурсний центр, який складається з меншої технічної підтримки для практичного використання технології Namecheap – все, що може бути корисним, наприклад, як створити веб-сайт, хороші практики SEO та ін..

Ресурсні центри, подібні до цього, є загальними, але приємно бачити, як імені Імена не відстають.

Хоча підтримка клієнтів Namecheap не надзвичайно захищена, вона все ще досить сильна. Представники замовника здаються чуйними та корисними в моєму досвіді, плюс інформація та ресурси на місці доступні та корисні. Підтримка Namecheap може не бути енциклопедичною, але в ній абсолютно більше, ніж у баребонів.

Безпека та надійність

Безпека має важливе значення як для реєстрації домену, так і для хостингу. Чи добре підтримує Namecheap безпеку на обох фронтах?

Так! Ну, … це пристойно. Я хотів би, щоб на сайті Namecheap було більше інформації, але її популярність передбачає, що Namecheap можна хоча б довіряти реєстрації вашого домену.

Проблема виникає ще більше для хостингу: ми не знаємо, наскільки популярний хостинг Namecheap, і оскільки Namecheap – це реєстр домену першим, а другий хост, незрозуміло, яка частина його ресурсів буде спрямована на безпеку та надійність хостингу.

На щастя, у Namecheap є деякі гідні стандарти безпеки для всієї компанії, а також є гідні інструменти / функції безпеки для користувачів.

Наприклад, ви можете використовувати двофакторну автентифікацію (2FA) для свого акаунта та cPanel, а також отримуєте SSL-сертифікати безкоштовно з деякими пакетами хостингу (на перший рік). Крім того, ви отримуєте безпеку блокування домену та безкоштовний WhoisGuard протягом року з кожною реєстрацією домену. Ви можете оновити спеціальну безпеку Namecheap або придбати VPN Namecheap.

В Namecheap також використовується захист від DDoS для всіх своїх серверів і є персонал, який може відвідувати сервери у разі DDoS-атаки. Namecheap також використовує найновіші сервери, має гарний RAID захист для серверів, регулярно тестує їхні сервери та має повну надмірність “на всіх рівнях” у їхній мережі.

Це все звучить чудово, але навіть велика безпека не означає, що ви зобов’язані бачити ідеальний режим роботи веб-сайту. Як там працює Namecheap?

Час роботи
99,75%
Час реакції
770 мс

Ось середній час роботи:
 • Березень 2020 р .: 99,93%
 • Лютий 2020 р .: 99,78%
 • Січень 2020: 99,70%
 • Грудень 2019: 99,11%
 • Листопад 2019: 98,97%
 • Жовтень 2019: 98,37%
 • Вересень 2019: 98,60%
 • Серпень 2019: 98,17%
 • Липень 2019: 99,84%
 • Червень 2019: 99,73%
 • Травень 2019: 99,82%
 • Квітень 2019: 99,81%
 • Березень 2019 року: 99,87%
 • Лютий 2019: 99,91%
 • Січень 2019: 99,89%
 • Грудень 2018: 99,91%
 • Листопад 2018: 99,57%
 • Жовтень 2018: 99,91%
 • Вересень 2018: 99,98%
 • Серпень 2018: 99,94%
 • Липень 2018: 100%
 • Червень 2018: 100%
 • Травень 2018: 100%
 • Квітень 2018: 100%
 • Березень 2018 р .: 99,99%
 • Лютий 2018: 99,98%
 • Січень 2018: 100%
 • Грудень 2017 р .: 100%
 • Листопад 2017 р .: 99,99%
Ось середній час відповіді:
 • Бер 2020: 804 мс
 • Лютий 2020: 768 мс
 • Січень 2020: 789 мс
 • Грудень 2019: 768 мс
 • Листопад 2019: 656 мс
 • Жовтень 2019: 668 мс
 • Вересень 2019: 747 мс
 • Серпень 2019: 847 мс
 • Липень 2019: 1687 мс
 • Червень 2019: 1467 мс
 • Травень 2019: 1577 мс
 • Квітень 2019: 1233 мс
 • Березень 2019: 1137 мс
 • Лютий 2019: 1125 мс
 • Січень 2019: 1 089 мс
 • Грудень 2018: 514 мс
 • Листопад 2018: 571 мс
 • Жовтень 2018: 436 мс
 • Вересень 2018: 461 мс
 • Серпень 2018: 629 мс
 • Липень 2018: 613 мс
 • Червень 2018: 520 мс
 • Травень 2018: 350 мс
 • Квітень 2018: 369 мс
 • Березень 2018: 310 мс
 • Лютий 2018: 723 мс
 • Січень 2018: 545 мс
 • Грудень 2017: 335 мс
 • Листопад 2017: 302 мс

Ви можете ознайомитись з детальною оцінкою часу без перерви тут.

Як бачите, час роботи пристойний, але далеко не ідеальний. Namecheap обіцяє 100% часу роботи, але це насправді нюансований обіцянок його сервери матиме 100% час роботи, не ваш сайт. Не обманюй.

Незважаючи на те, що час відгуку в цілому був хорошим (крім січня), показники безрезультатного режиму змушують мене вагатися рекомендувати бізнес, який дійсно розраховує на постійний веб-сайт.

Тим не менше, за цінами на Namecheap, це не страшна продаж. Прикро, що галузевий стандарт 100% часу роботи на веб-сайті не дотриманий, але зрозумілий. Якщо вас все ще цікавить Namecheap, вважайте себе попередженим про тривалість роботи!

Коротка версія така: Namecheap має гарну безпеку, і ви, ймовірно, можете довіряти їй своєю інформацією. Проблема буде більше в режимі безперервного часу та надійності, для тих, хто цікавий у використанні Namecheap в якості хоста. Як реєстратор домену, Namecheap є настільки ж надійним, наскільки ви можете отримати.

Висновок: чи рекомендую я Namecheap?

Все, що розглядається, як це Namecheap?

Як реєстратор, Namecheap явно заслуговує на своє місце як одна з найкращих собак. Це хороші ціни, простий інтерфейс для управління доменами та вигідні пропозиції по всьому спектру однодоменних покупців для масових покупців..

Як хост, Namecheap значно складніший. З одного боку, Namecheap є дуже доступним для хостингових продуктів нижчого рівня, пакетів спільного доступу або WordPress.

Ці пакети мають дійсно низькі ціни та гідне розподілення ресурсів. Вони є досить хорошими пропозиціями для тих, хто готовий ризикувати деяким потенційним продовженням часу.

Яруси вищого класу добре виглядають на папері, але я б це передавав компанії, яка більш безпосередньо спеціалізується на хостингу.

Імміграційний набір здається чудовим, але наші вимірювання часу роботи були легкими ахіллесовими п’ятами. Особливо якщо у вас є потреби в електронній комерції, Namecheap може бути трохи ризикованим.

Якщо тривалість роботи на найвищому рівні для вас менш важлива – як правило, ви хобі або, можливо, бізнес, який хоче сайт, але не знаходить потрібного для бізнесу сайту – тоді Namecheap все-таки може бути гідним варіантом, який рятує вас гроші.

Коротше кажучи, мій висновок полягає в тому, що Namecheap є ризикованим варіантом для тих, хто потребує хостингу, і краде для тих, хто цього не робить. Як реєстратор, це здебільшого чудово. Але якщо ви все ще не впевнені, спробуйте це безризиково протягом 30 днів!

Відвідайте NameCheap

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map