Огляд 000WebHost: Мої плюси та мінуси використання 000Webhost

Огляд 000WebHost: Мої плюси та мінуси використання 000Webhost

Огляд 000WebHost: Мої плюси та мінуси використання 000Webhost

Цей огляд 000WebHost було переглянуто та оновлено 10 червня 2019 року.


Отримати безкоштовний хост – це завжди захоплююча справа, особливо коли у вас мало бюджету. Якщо ви шукали безкоштовний хостинг, то зрозумієте, що варіанти відомого та безкоштовного хостингу дещо обмежені.

Тут я б розповів про один такий відомий варіант хостингу, який широко відомий своїми безкоштовними хостинговими послугами. Це не хто інший, як 000webhost.

000webhost є частиною Hostinger. Завдяки 000webhost ви можете скористатися безкоштовним сервісом протягом усього життя, що дозволяє зробити його більш унікальним.

Більш серйозна альтернатива 000Webhost ›

Будучи повністю безкоштовним хостинговим сервісом, 000webhost має невеликі обмеження, однак це дає низку переваг, яких ви, ймовірно, ніколи не очікували у вільному хостингу.

Отже, переходячи до суті справи, 000webhost має кілька плюсів і мінусів, про які я розповім детальніше в своєму огляді.

Вперед і насолоджуйтесь читаючи більше про 000webhost!!

Плюси 000webhost:

000webhost дійсно надає численні переваги. Ви можете легко створити повністю функціональний веб-сайт. Перш ніж я розповім про що-небудь інше, дозвольте надати детальнішу інформацію про час їх роботи, що є одним із найважливіших параметрів.

Пробіг та ефективність:

Що може бути краще, ніж вибір хостингової платформи, яка відповідає вашому кишені, а також забезпечує досить хороший час роботи?

Так, ви правильно здогадалися, 000webhost забезпечує хороші показники безперервної роботи. Це гарантує 99% тривалості роботи, що в декількох випадках вражає колосальним 99,9% часу.

Її час роботи може виявитися не найкращим в галузі, проте дуже мало безкоштовних хостингових послуг мають постійний режим роботи.

Їх гарантія безперервної роботи додає довіри до їхніх послуг та запевняє користувачів, які скептично ставляться до спроб безкоштовного хостингу.

Я використовую 000webhost протягом деякого часу і стежу за їх робочим часом. Нижче наводиться їх останні новини.

000webhost огляд

Поки що це було добре, 000webhost дає привабливі показники часу роботи та ефективності.

Безпека та надійність:

Переходимо далі, давайте перевіримо, наскільки хороша безпека за допомогою 000webhost. 000webhost вже кілька років тому брав участь у хаках та проблемах із безпекою.

Однак 000webhost подолав ці проблеми та включив функції безпеки мандату навіть для їх безкоштовного хостингу.

000webhost використовує вдосконалений брандмауер і включає захист DDoS. Він забезпечує регулярні оновлення та має постійний моніторинг.

Безпека

Він підтримує миттєве резервне копіювання, щоб у Ваших даних завжди було резервне копіювання. Хоча у нього не дуже багато функцій безпеки, все ще достатньо хороша підтримка безпеки.

Особливості:

Як правило, більшість користувачів можуть не сподіватися, що послуга безкоштовного хостингу матиме занадто багато функцій. Всупереч цьому припущенню, 000webhost має хороший список функцій.

Він підтримує PHP та MySQL зі своїм cPanel. Ви отримуєте безкоштовний конструктор веб-сайтів. 000webhost підтримує Curl, Zend, XML, fopen (), розетки PHP, GD2, завантажувач Ioncube, .htaccess та безліч інших функцій PHP.

000webhost надає користувачеві автоматичну установку одним клацанням миші, яку можна використовувати для встановлення інших програм, таких як WordPress, Drupal та близько 50 інших сценаріїв.

За допомогою безкоштовного хостингу ви отримуєте пропускну здатність 10 Гб, 1 Гб дискового простору, безкоштовний хостинг доменних імен, безкоштовний cPanel, безкоштовний конструктор веб-сайтів, 2 веб-сайти, автоматичну установку WordPress та миттєву активацію облікового запису без додаткових витрат.

000webhost безкоштовний хостинг

Його cPanel надає понад 100 безкоштовних шаблонів, підтримку на декількох мовах, захист HotLink, IP-менеджер заборонити IP, каталоги, захищені паролем..

Простота використання:

Безкоштовний хостинг-сервіс, безумовно, приверне багато уваги. Сказавши це, оскільки до цього звертаються декілька користувачів, важливо, щоб сервіс хостингу був простий у використанні.

Ну, 000webhost робить все це дуже просто.

Доступні варіанти добре проілюстровані та відокремлені, тому ви не витрачаєте час на те, щоб зрозуміти, як все працює.

простота використання 000webhost

Менеджер файлів простий, і ви можете швидко завантажувати файли.

файловий менеджер 000webhost

Керувати вашою базою даних легко, і ви можете додавати / видаляти базу даних дуже швидко. Ці параметри не є зрозумілими, і вам, можливо, не потрібна допомога експерта для управління базами даних.

управління базами даних

За допомогою 000webhost ви можете створити до 5 експедиторів електронної пошти. Тепер це знову просто у використанні.

керувати електронною поштою

Керування повним веб-сайтом можна здійснювати, використовуючи доступні параметри налаштувань.

налаштування '

Таким чином, 000webhost надзвичайно простий у використанні і є великою кількістю для початківців користувачів.

Підтримка клієнтів:

Найпростіший спосіб звернутися до 000webhost за будь-якою допомогою – через їх форум. Він має базу знань і підтримує FAQ.

На веб-сайті ви знайдете безліч інших навчальних посібників на основі різних тем. У ньому також є розділ блогу.

000webhost пов’язаний з іншим навчальним партнером BitDegree, що є ще одним способом дізнатися більше про хостинг.

000webhost не підтримує чат в реальному часі. Однак, преміальний план забезпечує підтримку клієнтів преміум-класу.

Конструктор веб-сайтів:

Хороша новина тут полягає в тому, що за допомогою безкоштовного хостингу ви також можете скористатись безкоштовним веб-сайтом. Хоча кілька інших користувачів платних хостингових платформ стягують плату за розробників веб-сайтів, 000webhost зберігає це безкоштовно.

Ви можете створити веб-сайт з нуля або завантажити наявний веб-сайт. Конструктор веб-сайтів також підтримує створення веб-сайтів WordPress.

Щоб почати використовувати їх розробник веб-сайтів, вам знадобиться нульовий досвід кодування. Ви отримуєте доступ до серії шаблонів на основі різних вимог домену.

Веб-сайт

У ньому є хороша колекція 198 шаблонів, що є дуже гарною кількістю шаблонів, особливо якщо ви відвідуєте безкоштовний хостинг.

Редагування будь-якого розділу сторінки та налаштування прості. Доступні варіанти – голосні та чіткі.

шаблон

Він реагує на багатовимірну характеристику, підтримує декілька карт, хорошу підтримку електронної комерції та забезпечує багатомовну підтримку. Все це поєднується з хорошою підтримкою соціальних медіа, яка включає популярні платформи соціальних медіа, такі як Instagram, Facebook Twitter та багато інших.

Інші плани:

000webhost може запропонувати багато, що надає дуже мало хостинг-платформ. На додаток до цього, безкоштовний хостинг – не єдиний варіант, який доступний.

000webhost пропонує більше за свої преміальні плани хостингу. 000webhost є частиною Hostinger. Інші доступні плани – Single та Premium.

Обидва плани пропонують 30-денне випробування без ризику. Єдиний план починається з 0,80 дол. США на місяць та поновлюється з 7,99 дол. США на місяць. У той час як план Преміум починається від $ 2,15 / місяць і поновлюється від $ 11,95 / місяць.

План 000webhost

Плани преміум-класу забезпечують підтримку клієнтів 24/7/365. Ви отримуєте більше пропускної здатності, простору, облікових записів електронної пошти, баз даних та ресурсів сервера.

Сертифікат SSL, щоденне резервне копіювання та захист CloudFlare можна придбати за окремими цінами.

Мінуси 000webhost:

000webhost надає надійний та перспективний хостинг-сервіс. Однак, як і будь-яка інша платформа 000webhost дійсно має декілька мінусів.
Отже, чи є ці серйозні блокатори?

Продовжуйте читати, щоб зрозуміти, що може бути недоліком під час використання 000webhost.

Спрощене створення веб-сайтів: Отже, я щойно зазначив, що 000webhost має дуже простий у використанні розробник веб-сайтів? Ну, це правда!!

Це гарне місце для створення простого веб-сайту. Однак тримайте, якщо вам потрібні візуально привабливі та надзвичайно креативні веб-сайти, тоді це може бути складним завданням для 000webhost.

Не те, що 000webhost не може створити веб-сайти, багаті на інтерфейс. Але це має свій набір обмежень. Він має дуже мінімалістичну графічно насичену підтримку створення веб-сайтів.

Обмеження: це безкоштовно, і у 000webhost теж є свої обмеження та обмеження. Отже, будь то пропускна здатність або підтримка клієнтів чи використання процесора, ви не зможете користуватися подібними привілеями, як клієнт преміум класу..

Ну, це не обов’язково може бути виправданням для 000webhost.

Однак, як користувач, потрібно знати, які існують обмеження під час використання 000webhost.

Безпека: тепер це з’являється тут, поряд із плюсами 000webhost. Безпека – це те, про що піклується 000webhost.

Сказавши це, одне, що слід відзначити, це той факт, що як безкоштовний хостинговий сервіс 000webhost буде більше піддаватися загрозам безпеці через велику кількість користувачів, які його використовують.

Хоча 000webhost надає основні функції безпеки, він також згадує про це на своєму веб-сайті.

безпечний 000webhost

Таким чином, це не визначає остаточний рівень безпеки.

ВИСНОВОК:

000webhost надає більшість основних послуг та надає набагато більше, ніж те, що можуть запропонувати інші провайдери безкоштовного хостингу.

Він надає значні послуги хостингу та прості у використанні. Це ідеальний варіант для студентів та любителів технологій, які намагаються дослідити хостинг-платформи.

Це стає безкоштовно на все життя і не має інших прихованих витрат, що знову ж таки є перевагою.

Отже, якщо ви шукаєте серйозний бізнес із великою кількістю вищих функцій, безпекою, підтримкою клієнтів, то це, мабуть, не є правильним вибором.

Для цього вам слід неодмінно подивитися на Хостінгера.

І якщо ви коли-небудь вирішите спробувати Hostinger, не забудьте ознайомитись з нашим керівництвом щодо отримання знижки 15% на їх хостинг-пакети:

Отримайте 15% знижку на хостингу

Однак, якщо ви починаєте новий веб-сайт і маєте низький бюджет, то 000webhost – це багато чого вибрати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector