Огляд Atlantic.net (2020): це найкращий вибір? Давай дізнаємось…

Оскільки так багато хостингових платформ на ринку, іноді здається заплутаним, щоб точно визначити, на яких можливостях найкраще працювати.


Atlantic.net – одна з таких хостингових платформ, яка має неоднозначну популярність. Початок у 1994 році, це було на ринку вже деякий час.

Якщо ви думали про Атлантику як про величезний океан, то Alantic.net – це океан хостингових рішень.

Вони пропонують добре вирізані функції та розроблені для надання сумісних з HIPAA хостингових рішень, які можуть надійно зберігати медичну інформацію.

Atlantic.net популярний своїми хмарними рішеннями та віртуальним приватним сервером (VPS). Маючи багато існуючих функцій, це огляд, який я чекав, щоб поділитися.

Це понад 15 тис. Клієнтів і має кілька популярних брендів, таких як Kia, Puma, Samsung, які користуються їхніми послугами.

Atlantic.net трохи відрізняється від більшості звичайних хостинг-платформ.

Чому це різне?

Тримайся, поки я розсипаю боби про їхні послуги та багато іншого.

У цьому огляді я розповім більше про те, що я дослідив на Atlantic.net.

Час роботи

Atlantic.net – це повністю хмарна платформа хостингу. Він має кілька центрів обробки даних в різних місцях. Це забезпечує стабільні та послідовні послуги з найменшим простоєм.

Atlantic.net є однією з небагатьох платформ, що пропонують майже 100% часу роботи. Він забезпечує 100% безперебійного використання SLA.

Отже, ось що визначає їх угода про угод. Atlantic.net надасть 100% SLA на всі критичні компоненти, залишивши осторонь будь-яке планове обслуговування.

Хмарні сервери дозволяють Atlantic.net пропонувати постійну продуктивність. Керований і відданий хостинг забезпечує 100% безперебійного обслуговування SLA.

SLA

В цілому Atlantic.net надає надійні послуги з хорошою продуктивністю та постійним режимом роботи. Поки що Atlantic.net витримав сподівання.

Дозвольте мені випереджати і продемонструю інші параметри для Atlantic.net.

Плани

Atlantic.net надає специфічні для HIPAA хмарні послуги хостингу. Вони підтримують прозорість у ціноутворенні.

Atlantic.net має декілька хмарних планів, це майже 20 типів хмарних хостингових рішень. Різні плани задовольняють різні вимоги.

Atlantic.net підтримує WordPress хостинг, керований хостинг, некерований хостинг, виділений хостинг, хостинг на базі Linux та Windows. Хороший поєднання планів хостингу надає широкий спектр варіантів.

Кожен план оптимізований під конкретні вимоги, такі як сховище, обчислення, пам’ять тощо. Я вважаю, що Atlantic.net має широкий вибір, коли мова йде про плани. Не так багато хостинг-провайдерів мають таку гарну суміш планів.

Варіанти хостингу

Вам виставляють рахунок лише за ресурси, які ви використовуєте. Не тільки це, але ви також можете додавати ресурси, коли це потрібно.

Особливості

Як я вже згадував раніше, кожен план на Atlantic.net відрізняється і відповідає певним вимогам. Він має набір гнучких функцій. Послуги з резервного копіювання поставляються за додаткову ціну.

У планах не передбачено жодної конкретної гарантії повернення грошей, хоча вона надає гарантію надання послуг за умовами угоди.

Особливості Hipaa

Ви можете будь-коли масштабувати свої сервери. Щоденне резервне копіювання доступне як мінімум $ 1 для резервного копіювання. У планах передбачена IPv4-адреса. Крім того, IP-адреси доступні за окремими цінами 2,19 дол. США на місяць.

cPanel та WHM доступні за окремими цінами. Архітектура побудована таким чином, щоб забезпечити високу продуктивність. Зберігання Raid-10 гарантує, що ваш веб-сайт завжди працює.

Якщо не через cPanel, ви також можете скористатись вбудованими API інтерфейсу для управління серверами.

API

Зберігання SSD на кожному сервері гарантує хорошу швидкість. Керовані сервери дозволяють встановлювати власне ліцензоване програмне забезпечення, тим самим знижуючи додаткові ціни.

Atlantic.net підтримує установку в один клік різного програмного забезпечення, включаючи WordPress.

Хмара

Atlantic.net – одна з небагатьох хостинг-платформ, що підтримують FreeBSD.

Користуючись Atlantic.net, не сподівайтеся, що ви отримаєте занадто багато халяв з його планами. Більшість функцій, таких як cPanel, резервні копії, мають окремі ціни.

Однак, оскільки ви платите лише за те, що використовуєте, Atlantic.net все ще не здається надто дорогим. Прекрасне місце для початку, якщо ви шукаєте гарну суміш хостинг-рішень.

Але, можливо, вам доведеться вибрати план, який найкраще відповідає вашим вимогам. Вибір відповідного плану може здатися не простим, проте їх клієнтська підтримка надає рекомендації щодо цього.

Саме це було б моїм наступним моментом. Дозвольте розповісти докладніше про їх службу підтримки.

Підтримка клієнтів

Знову ж таки, Atlantic.net відрізняється від більшості звичайних хостинг-платформ. Кожне з хостингових рішень має різну підтримку.

Підтримка клієнтів

Atlantic.net, на відміну від більшості платформ, не охоплює можливість прямого чату для не користувачів. Однак ви можете зв’язатися з ними під час дзвінка під час конкретних таймінгів. Крім цього, він має технічну технічну підтримку в чаті для користувачів.

Підтримка електронної пошти доступна 24/7/365. У ньому є кілька розділів поширених питань про різні сервіси.

Електронна пошта

Якщо ви не знайдете відповідного плану, то можете навіть заповнити форму підтримки. Представник служби підтримки клієнтів допоможе вам підібрати найбільш підходящі плани на основі ваших вимог.

Форма підтримки

Що мені подобається у їхній підтримці, це те, що вони розуміють вимоги клієнтів та надають рішення на ваші запити.

Виклики, а також електронні листи завжди переспрямовуються на конкретні канали підтримки. Наприклад, існує окрема підтримка присвяченого хостингу та розташування.

Така сегрегація послуг забезпечує, ви отримуєте швидку допомогу, і рішення відповідають вашим вимогам хостингу.

Безпека

Я згадував про це раніше; однак я повторно повторюю себе. Altantic.net надає індивідуальні плани хостингу, які особливо відповідають HIPAA.

Atlantic.net ставиться до безпеки та надійності вкрай серйозно. Це видно з діапазону відповідності

є його центри обробки даних.

Дивовижно знати рівень безпеки, який підтримує Atlantic.net.

Відповідність

Незважаючи на те, що Atlantic.net здебільшого відомий своєю відповідністю HIPAA, є кілька інших, які включені до цього.Характеристики, сумісні з Hipaa

Інфраструктура дуже безпечна і включає захист від DDoS, виявлення вторгнень, керовані брандмауэры та двофакторну автентифікацію.

PCI

Різні аспекти безпеки повністю висвітлюються у всіх планах, наданих Atlantic.net.

Інші функції безпеки

Atlantic.net включає в себе основні, а також кілька функцій безпеки просунутого рівня. Його хороший список відповідності, безумовно, демонструє рівень безпеки, який вони підтримують для своїх хмарних сервісів.

Плюси

Atlantic.net має багато хороших функцій, яких ви не можете отримати на інших хостинг-платформах.

Хоча я багато говорив про різні аспекти Atlantic.net, дозвольте мені просто підвести підсумки та викласти те, що мені справді було привабливим..

 • Перебіг часу, безумовно, не пропустити момент, коли ми говоримо про Atlatnic.net. Його 100-відсоткове безперебійне обслуговування (SLA) варто окремо згадати. Як власник веб-сайту, вам не потрібно турбуватися про будь-які безпрецедентні простої або випади. Його високопродуктивні сервери забезпечують безперебійний та надійний досвід роботи. Тут можна отримати ідеальну суміш продуктивності та надійності.
 • Підтримка клієнтів – ще один аспект, який добре вбудований в Atlantic.net. Він має хорошу технічну підтримку. Добре відокремлена підтримка є одним із ключових моментів. Ну, не тільки це, але і їх підтримка електронною поштою, чат в реальному часі та телефон варто згадати.
 • Багатогранність плану добре розроблена в Atlantic.net. Ви можете знайти кілька планів щодо задоволення різних вимог. Завдяки повному хмарному рішенню є багато, що може запропонувати Atlantic.net. Гнучкість плану є одним із основних плюсів, які я знайшов тут. Немає багатьох платформ побудовані для забезпечення такого рівня гнучкості. Більше того, тут ви можете вибрати для Windows, а також для хостингу на базі Linux.
 • Ще не пропустити плюси – це їхня безпека. Я вже підкреслив рівень відповідності, який Atlantic.net підтримує для своїх центрів обробки даних та інфраструктури. Вони не тільки сумісні, але й надають додаткові функції безпеки.

На відміну від певних хостинг-платформ, вони повністю включені в план. Безпека – це те, що Atlantic.net, мабуть, найкращий серед більшості хостинг-платформ. Їх гарне поєднання особливостей безпеки варто згадати.

Мінуси

Є багато що пропонує Atlantic.net і, здається, є єдиним рішенням, коли мова йде про універсальність.

Але це не ідеальне ідеальне рішення. Atlantic.net має кілька недоліків, яких неможливо уникнути.

Поки я говорив про їх плюси, дозвольте також виділити деякі мінуси, які вони мають.

 • Atlantic.net стягує плату лише за послуги, які ви використовуєте, що добре. Однак cPanel або навіть резервне копіювання стягується окремо. Хоча є декілька хостингових платформ, які надають їх як халяви, тут ви, звичайно, не отримуєте їх безкоштовно.
 • Atlantic.net різноманітний, коли йдеться про плани. Якщо у вас немає cPanel, ви все одно можете використовувати їх вбудовані API. Це легко для користувачів з технічною підтримкою. Однак це однаково складно для користувачів, які технічно не схильні або тільки починають вивчати хостинг-платформи.

Висновок: чи рекомендую Atlantic.net?

Нарешті, час для вироку, тож я справді рекомендую Atlantic.net? Як я вже не раз згадував, Atlantic.net надає величезний спектр послуг.

Atlantic.net – це ідеальне рішення для потреб в хостингу для підприємств, медичних центрів та подібних організацій.

З цим вам не доведеться турбуватися про тривалість роботи, продуктивність, надійність, безпеку. Це основні функції будь-якої хостингової платформи, і Atalntic.net забезпечує найкращі з галузевих стандартних рішень.

Однак, що може бути складним – це той факт, що нові користувачі можуть вважати це надмірно складним. Хоча ви отримуєте технічну допомогу від служби підтримки, ви все ще можете знайти цей комплекс, якщо у вас не буде багато технічних знань.

Сказавши це, я також підкреслив би, що Atlantic.net корисний для того, щоб мати необхідні технічні знання. Я б точно рекомендував Atlantic.net.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map