Огляд CloudWays (2020): все, що ви повинні знати, перш ніж купувати його

Огляд CloudWays

Якщо ви хочете вивчити керований хмарний хостинг, то CloudWays – це варіант, який ви просто не можете ігнорувати.


Як випливає з назви, CloudWays підтримує цілий хмарний хостинг. Він базується на Мальті і вперше розпочався в 2011 році.

З цього часу CloudWays оновив багато своїх послуг і досяг значних успіхів, щоб очолити естафету хмарних хостинг-провайдерів.

Я виявив, що CloudWays пропонує список різноманітних послуг.

Назву лише декілька, CloudWays підтримує хостинг WordPress, хостинг Magento, хостинг PHP, хостинг Laravel, хостинг Drupal, хостинг Joomla, хостинг WooCommerce та хостинг PrestaShop.

Повністю керований хостинг забезпечує високу швидкість, високу продуктивність, надійність, безпеку та послуги, керовані інфраструктурою. Тут доступні кілька постачальників хмарної інфраструктури.

Це здається цікавим, чи не так? Ну, тримайся, до цього є більше.

Ну, тримайся, до цього є більше.

Своєчасність та надійність

CloudWays повністю керується хмарною інфраструктурою. На мій переконання, CloudWays забезпечує збереження майже 100% часу роботи.

Деякі подальші дослідження їх інфраструктури показали, що CloudWays надає виділені ресурси, які дозволять максимально підвищити ефективність роботи.

функції хмарних шляхівВін має цілодобовий моніторинг, завдяки якому сервери постійно контролюються. CloudWays має керовані сервери з автоматичним загоєнням. Щоразу, коли виникають проблеми, сервери автоматично перезапускаються.

плюсові хмари

Мені це здається особливо заспокійливим, оскільки мені не доведеться постійно цікавитись, чи мій сайт раптово почне працювати.

Надмірна та самолікувальна інфраструктура робить послуги більш надійними. Беруться безперервні та автоматичні резервні копії. Це також увімкнено за допомогою резервного копіювання.

В цілому, я б сказав, що стосується безперервного часу та надійності CloudWays охоплює більшість важливих аспектів, які робить дуже мало хостинг-сервісів.

Продуктивність

Хмарні сервіси дають кращі показники роботи, що є відомим фактом. Однак CloudWays дає хороші показники та швидкість.

Хоча я вже згадував про їхній час роботи, я хотів би кинути трохи інформації про продуктивність CloudWays.

Виділені ресурси разом з добре вбудованим механізмом кешування дають стабільну продуктивність. CloudWays використовує Redis, що покращує продуктивність бази даних.
функції хмарних шляхів

Інші компоненти, такі як Apache, Nginx, Varnish, забезпечують кращі показники. Для хостингу WordPress він використовує Breeze, який є плагіном, який може забезпечити кращу ефективність використання ефективного кешування.

Тепер це те, що я називаю непоганим поєднанням компонентів, керованих технологіями, доданих, щоб забезпечити правильну продуктивність.

CloudWays вбудований CDN використовується з SSD-накопичувачами для підвищення продуктивності. Для середовища PHP він дозволяє PHP-FPM, що покращує час завантаження в середовищі, заснованому на PHP.

Сервери в інфраструктурі CloudWays постійно оптимізуються для забезпечення більшої швидкості та кращої продуктивності.

Нарешті, я хотів би зазначити, що CloudWays дуже розумно використовує різні технології, щоб забезпечити більш високу швидкість та кращі показники.

Безпека

Коли ми говоримо про хмарні системи, ми просто не можемо ігнорувати безпеку. Тож наскільки хороший CloudWays з точки зору безпеки?

Для початку CloudWays пропонує спеціальні брандмауери на рівні ОС. Він дозволяє встановити шифрування SSL у 1 клік.

присвячений ос

Я згоден, це основні функції безпеки. Однак CloudWays надає ще деякі функції безпеки.

Небагато інших функцій безпеки включають білі списки IP, щоб дозволити доступ до SSH та SFTP. ОС та прошивка постійно оновлюються за допомогою патчів безпеки.

Ви можете додати додатковий рівень безпеки, використовуючи їх двофакторну автентифікацію.

Я б визнав, хороший набір функцій безпеки – це те, що робить CloudWays захищеним над хмарною інфраструктурою.

Наскільки просто використовувати CloudWays?

Далі дозвольте надати ваші більш детальні відомості про інформаційну панель CloudWays.

CloudWays дозволяє скористатися 3-денною безкоштовною пробною версією, яка активується після підтвердження. Початок роботи з приладовою панеллю простий.

На більш високому рівні я вважав це простим.

Це дає можливість вибору різних хмарних провайдерів. Поряд з цим, ви можете налаштувати його, виходячи зі своєї вимоги.

Інформаційна панель Cloudways

Ви можете вибрати з різних локацій сервера. Звідси ви можете ввімкнути або вимкнути додатки.

Додайте панель інструментів

Інформаційна панель дозволяє керувати програмами, серверами та створювати команди та проекти для кращої співпраці.

інформаційна панель хмарних дорігНе багато постачальників хостингових послуг вважають співпрацю в команді, а вбудована функція на панелі приладів робить CloudWays хорошим варіантом.

CloudWays WordPress Migrator дозволяє швидко мігрувати кілька веб-сайтів WordPress. CloudWays дозволяє мати окреме інсценізаційне середовище, яке можна клонувати.

В цілому мій досвід використання CloudWays полягає в тому, що він має прості, інноваційні та нестандартні функції, включені на панелі приладів, і все це просто у використанні.

Підтримка клієнтів

CloudWays має цілодобовий чат у режимі 24/7. Я спробував їх варіант чату в прямому ефірі. Це дійсно цілодобово, і представник служби підтримки клієнтів дає швидкі відповіді на всі запити.

Щоб вивчити далі, я спробував їхній варіант чату, і це однаково привабливо.

Cloudways Live Chat

Він також має цілодобову систему квитків, яка дозволяє додавати квитки за вашими запитами. CloudWays підтримується вичерпною базою знань, яка охоплює широкий спектр тем.

CloudWays підтримується хорошою підтримкою громади. Якщо ви все ще хочете знайти більше підтримки, то CloudWays має своїх польових експертів, які допомагають користувачам з міграцією, налаштуванням, усуненням несправностей та оновленнями..

Користуючись CloudWays, я ніколи не опинявся шаленим пошуком навчальних посібників чи путівників. Це все доступно.

CloudWays пропонує CloudwaysBot канали, які можуть надати кілька повідомлень

CloudWays Bot

Плани та ціни

Більшість користувачів вважають, що цілеспрямований керований хмарний хостинг завжди буде дорогим, а не дуже бюджетним. Всупереч цій думці, CloudWays, безумовно, є бюджетним у багатьох аспектах.

Дозвольте мені пояснити це краще, проілюструвавши їх модель ціноутворення.

CloudWays дотримується стратегії Pay as Go Go, що означає, що ви платите лише за споживані ресурси. Додатки, міграція, підтримка включені в сервіс.

У нього немає періоду блокування, і ви можете масштабувати свої програми без обмежень. Плани дозволяють вибирати між різними хмарними провайдерами.

Ці конфігурації є повністю налаштованими, що забезпечує ефективні ціни.

Плани хмарних доріг

Особливості

CloudWays надає більшість основних, а також безліч інших функцій. Він має безкоштовну пробну версію, безкоштовну міграцію, цілодобову підтримку та підтримку каналів CloudwaysBot.

Він включає в себе кілька додаткових додатків, таких як електронна пошта Rackspace, SMTP, DNS, оновлення додатків, API Cloudways, щоб назвати кілька.

Його підтримка для декількох хостингів – це пункт, який я вже підкреслив.

CloudWays має резервне копіювання та відновлення одним клацанням, менеджер Cron завдань, попередньо встановлений WP-CLI та гарну підтримку для співпраці зі створенням робочого процесу.

функції хмарних шляхів

В цілому, я підкреслив би, що CloudWays – це не надто запаковані функції, але в той же час надають корисні основні та вдосконалені функції.

Підсумок

CloudWays надає деякі неперевершені функції. Підхід, що відповідає бюджету, коли вам потрібно заплатити за те, що ви використовуєте, – безумовно, особливість, яку ви не можете пропустити.

Завдяки керованому хмарному хостингу, ви можете не тільки скористатися його хостингом, але й декількома додатками, які не мають додаткових витрат.

Плюси

 • Налаштовані сервери
 • Хороші функції безпеки
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Доступні плани
 • Підтримує багаторазовий хостинг

Мінуси

 • Реєстрація та перевірка займає багато часу
 • Не має традиційного cPanel, на відміну від більшості хостинг-платформ
 • Щоб почати використовувати хмарний хостинг, потрібні деякі базові технічні знання

Наш вердикт

CloudWays надає цілодобову підтримку, безкоштовну пробну версію, безкоштовну міграцію та безліч інших функцій. Сервери можуть бути налаштовані відповідно до вашої потреби.

Масштабування існуючої інфраструктури легко за допомогою CloudWays. Його новітні інфраструктурні технології дають гарну суміш швидкості та безпеки.

Що стосується часу роботи, продуктивності, надійності та безпеки, CloudWays виявляється хорошим варіантом і варто спробувати. Без жодної думки, CloudWays – це вибір, який ви просто не можете пропустити.

Спробуйте CloudWays

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map