Огляд домену Google (квітень 2020 р.): 8 плюсів і 2 мінуси його використання!

Цей огляд домену Google було переглянуто та оновлено 18 грудня 2019 року.


Невідомий багатьом, сервіс реєстрації домену Google надається доменами Google. Однак сервіс наразі перебуває на бета-версії, незважаючи на запуск ще в січні 2015 року.

Він також недоступний у всьому світі; швидше, лише люди з адресами для виставлення рахунків у наступних країнах можуть здійснювати покупки в доменах Google.

 • Австралія
 • Бразилія
 • Канада
 • Франція
 • Індія
 • Індонезія
 • Італія
 • Японія
 • Мексика
 • Нідерланди
 • Іспанія
 • Таїланд
 • Об’єднане Королівство
 • Сполучені Штати
 • В’єтнам

Сказане не означає, що ви не зможете керувати своїми наявними обліковими записами домену під час подорожі за межами цих країн.

Поки у вас є дійсна платіжна адреса в цих країнах, ви зможете придбати домен у сервісу.

Якщо ви живете в інших країнах, ніж вищезазначені, ви можете зареєструватися, щоб отримати повідомлення електронною поштою, як тільки домени Google почнуть пропонувати свої послуги у вашій країні.

Плюси отримання домену від Google:

Отже, які переваги отримати домен від власної служби реєстрації домену Google? Ми перерахували найбільш очевидні нижче.

1. Ім’я та репутація Google:

Google є тим, що він є, отримуючи від них домен, ви впевнені, що ви отримуєте послугу, підкріплену однією з найбільш впізнаваних брендів у світі, вартістю близько 82,5 мільярдів доларів і поступається лише Apple у списку Forbes найцінніші світові марки.

Ім’я та репутація Google

Google не буде просто застібатись і складатись – це точно не є реєстром домену, який потрібно проводити цілодобово.

Те, що ваш домен розміщується на тих самих серверах імен, де Google розміщує власні домени, заспокоює сам собою.

Сервери DNS Google є частиною основи Інтернету і, ймовірно, щодня вирішують мільйони, якщо не мільярди запитів.

Якщо ви вже користуєтеся Google Analytics або іншою службою, що надається Google, добре знати, що Google також надає реєстрацію домену.

Хоча може бути правдою, що ці сервіси можна налаштувати досить легко, незалежно від реєстратора домену, завжди зручно один постачальник надавати всі ці послуги.

2. Різноманітність партнерів з веб-хостингу:

Хоча домени Google не пропонують послуги веб-хостингу самі по собі, вони мають партнерські стосунки з сторонніми постачальниками веб-хостингів, що дозволяє вам пов’язувати свій домен з цими послугами безперешкодно і з мінімальними клопотами. Ви можете використовувати перевірку повноважень домену, щоб перевірити повноваження вашого домену, який є безкоштовним та надійним онлайн-інструментом.

Ці сторонні постачальники включають Shopify, Squarespace, Weebly, Wix та WordPress від BlueHost.

сторонні постачальники - BlueHost-Google-домени

Детальніше про BlueHost та про те, як можна налаштувати WordPress у BlueHost.

сторонні постачальники - BlueHost-Google-Domains2

Ви також не обмежуєтесь вищезазначеними постачальниками послуг хостингу – ви можете підключити свій домен до будь-якого стороннього постачальника веб-хостингу на ваш вибір. Ви навіть можете переслати свій домен на ваш поточний веб-сайт, якщо він вже є.

Звичайно, хостинг із стороннім партнером вимагає оплати хостингових зборів, як і отримання хостингу від іншого хоста домену, який також пропонує послуги веб-хостингу..

Однак у випадку тих сторонніх хостів, з якими співпрацюють домени Google, очікуйте, що процес налаштування вашого веб-сайту на них уже буде упорядкований.

Ви також можете підключити новий домен до наявних облікових записів Blogger або Google Sites. Оскільки Google належить до Blogger та Google Sites, ви впевнені, що процес буде простішим, якщо не безболісним.

Видатна документація щодо підтримки, яку надає Google, також дуже допоможе у спрощенні процесу.

Довідка Google Domains

3. Хостинг додатків на Google App Engine та Google Cloud Platform:

Якщо ви розробник і шукаєте підходящу службу хостингу для тієї програми, яка є у вас, ви можете отримати обліковий запис домену від Google Domains.

Чому? Оскільки ви можете підключити свій домен до Google App Engine, власної платформи хостингу додатків Google.

Хостинг додатків -Google-App-Engine

Google App Engine – одна із служб платформи Cloud Cloud, власна служба хмарних обчислень Google. Ці сервіси запускаються з власних центрів обробки даних Google, тих самих центрів обробки даних, які працюють із широким набором служб Google, наприклад. зберігання електронної пошти та хмара.

Це робить домени Google особливо придатними для компаній, які вже знайомі з платформою.

Оскільки власна інфраструктура Google працює на платформі, ви можете бути впевнені, що вона буде широко підтримуватися та підтримуватися. Таким чином, простої повинні бути мінімальними.

Крім того, вам не потрібно виділяти ресурси для управління інфраструктурою, оскільки Google це вже робить для вас.

Що робить платформу більш привабливою, це те, що її модель ціноутворення заснована на використанні. Якщо ваше використання не перевищує певний ліміт, ви можете отримати хостинг безкоштовно.

Google домен платить за те, що ви використовуєте

Така модель ціноутворення ідеальна, якщо ваше додаток нове та ще не так багато користувачів. Немає авансових витрат і плати за припинення теж. Ви можете заощадити те, що може бути значною сумою в хостінгу.

Єдине застереження полягає в тому, що ви повинні бути знайомі з цими платформами, щоб ефективно їх використовувати. Якщо ви не знайомі з ними, ви можете отримати експертну допомогу від сторонніх консультантів, оскільки там уже існує багато розробників.

Це означає сплату потенційно величезних сум у платі за консультаційні послуги.

4. Спеціальна електронна пошта з G Suite:

Google Domains пропонує безкоштовне пересилання електронною поштою. Ви можете налаштувати 100 псевдонімів електронної пошти для свого домену. Це ідеально підходить для індивідуальних користувачів та малого бізнесу.

Спеціальна електронна пошта з G-Suite

Однак ви можете вибрати G Suite з вашим обліковим записом хостингу домену, хоча за додаткову плату (30 доларів США на місяць).

Це означає, що ви отримуєте спеціальну електронну адресу, а також 30 Гб Google Диска, Hangouts, Документів, Таблиць, Слайдів, Форм, Календаря та Сайтів.

Ви також можете збільшувати масштаби, додаючи стільки користувачів з власними обліковими записами електронної пошти, скільки вам потрібно. Ті, звісно, ​​не приходять.

Хоча необов’язковий і доступний лише за певну плату, той факт, що у вас є цей варіант, означає ще один клопот, у якому ви маєте участь, коли ви ведете бізнес.

Вам також не потрібно підтримувати власні сервери електронної пошти, оскільки Google зробить все це за вас.

5. Широкий діапазон доступних TLD:

Google Domains пропонує широкий спектр доступних TLD. Повний список ви можете побачити тут.

TLD з широким діапазоном доступності

Список можна порівняти з тим, що підтримують інші реєстратори домену. Google Domains взяв на себе зобов’язання забезпечити якомога більше сотень нових TLD, які будуть доступні в найближчі кілька років.

Таким чином, якщо ви переглянете новий домен з одним із майбутніх розширень TLD для вашого веб-сайту в майбутньому, ви, можливо, зможете отримати цей домен від Google.

6. Знайомий інтерфейс:

Якщо у вас вже є обліковий запис Google або ви користуєтесь Google+ або GMail, ви можете керувати своїм доменним обліковим записом безпосередньо зі свого облікового запису Google..

Інтерфейс Google-доменів

Крива навчання в процесі відсутня, оскільки ви будете робити це з уже знайомого інтерфейсу користувача. Ви заощадите час, що неможливо з іншими хостами домену з незнайомими консолями управління.

Поряд із звичним інтерфейсом, очікуйте, що функції безпеки будуть однаковими для продуктів Google у будь-якому місці. Таким чином, двофакторна автентифікація є заданою.

7. Широкий масив безкоштовних додатків:

Коли ви отримуєте домен з Google Domains, ви отримуєте безліч додаткових додатків без додаткових витрат.

До них належать реєстрація приватного домену, переадресація електронної пошти, переадресація домену, до 100 настроюваних субдоменів та інструменти управління доменом за допомогою простого та звичного інтерфейсу (див. Попередній розділ).

8. Широка підтримка клієнтів та документація:

Якщо ви користувач GMail або у вас є обліковий запис Google, ви, мабуть, зіткнулися з варіантами самодопомоги Google в один момент часу..

Ось чому дивно, що Google Domains пропонує телефонну підтримку, окрім звичної підтримки чату та електронної пошти, яку надають інші хости домену.

Сторінка підтримки Google-доменів

Час підтримки телефону раніше був обмежений на 15 годин щодня (6:00 ранку до 21:00 за тихоокеанським часом США), але зараз це було продовжено до 24/7, як і чат та електронна пошта.

Google Domains також не розчаровує в плані документації щодо підтримки. Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням облікового запису, ви можете взагалі не звертатись до служби підтримки, враховуючи вичерпну документацію. Це не дивно, тому що продукти Google традиційно не бракують у цьому аспекті.

Сторінка підтримки доменів Google показана на скріншоті нижче. Зауважте простий інтерфейс, який давно характеризує веб-сайти Google.

Перегляньте домени Google

Мінуси наявності домену в Google:

Отже, які недоліки, якщо вони є, у реєстрації домену з доменами Google?

1. Висока вартість порівняно з іншими послугами реєстрації:

Порівняно з іншими реєстраторами доменів, отримання домену з Google Domains не є дешевим. Домен .com коштує 12 доларів на рік.

Більше того, Google Domains не пропонує знижок на довгострокові контракти, наприклад. якщо ви реєструєте домен протягом 5 років, ви все одно платите 12 доларів на рік.

У таблиці нижче порівнюються ціни доменів .COM на Google Domains та NameCheap. Зверніть увагу на невелику знижку, яку пропонує NameCheap, якщо ви отримуєте домен на два та три роки.

Компанія
1 рік
2 роки
3 роки>
Домени Google12 доларів12 доларів12 доларів
NameCheap8,88 дол10,88 дол10,78 дол

Інші реєстратори доменів, які також надають послуги веб-хостингу, пропонують значні знижки на перший рік реєстрації. Те саме можна сказати і для веб-хостів, які пропонують безкоштовні облікові записи домену протягом року.

Однак це не вірно з Google Domains. Якщо ви вирішите зареєструвати домен у компанії, вам доведеться платити окремо за хостинг у Google App Engine.

Якщо ви завантажили додаток на Google App Engine і вирішили оновити свій домен за допомогою Google Domains, вам все одно доведеться платити звичайну ставку за свій домен.

Зважаючи на те, що ваше використання може не перевищувати вільний рівень Google App Engine, це зовсім не здається поганим, особливо якщо ви тільки починаєте і ще не маєте багатьох користувачів.

Однак це може бути не так правдиво, коли ваш веб-сайт починає масштабуватися в плані користувачів.

2. Обмежене покриття:

Як було сказано вище, Google Domains наразі працює лише у чотирьох країнах: США, Канаді, Індії та Великобританії.

Якщо ви живете за межами цих країн, вам не пощастило – ви не зможете зареєструвати домен у компанії.

Ви побачите таке повідомлення, якщо спробуєте зареєструвати домен із країни, де домени Google не працюють.

Обмежене покриття

Чи надалі Google Domains надаватиме свої послуги жителям інших країн, залишається великим питанням, хоча, враховуючи можливості Google, це взагалі не стане для когось сюрпризом, якщо вони незабаром почнуть пропонувати послугу по всьому світу.

Однак компанія Google не планує надавати свої плани щодо сервісу. Отже, якщо ви вже хочете зареєструвати свій новий домен, ви вже повинні почати шукати серед інших авторитетних служб хостингу домену в нашому списку..

Перевезти мене до Google Domains

Підсумок про домени Google:

Незважаючи на те, що все ще знаходиться у бета-версії після більш ніж двох років у бізнесі з реєстрацією домену, Google Domains не піде незабаром. Якщо ви шукаєте надійного реєстратора домену, Google Domain підходить до рахунку.

Ви будете впевнені, що ваші сервери імен завжди будуть працювати, оскільки це те саме обладнання, на якому працює власна інфраструктура Google..

Щоправда, ціна дещо вища в порівнянні з іншими реєстраторами доменів, тим більше, що Google Domains, здається, не пропонує жодної промо-ціни, але ім’я та репутація Google є більш ніж достатньою для компенсації більш високих цін.

Додайте до цього той факт, що ви отримуєте конфіденційність Whois плюс ряд інших доповнень, а Google Domains робить достатню солодку угоду.

Якщо ви власник фізичної особи чи малого бізнесу з обмеженим бюджетом, додаткові витрати можуть не бути виправданими.

Але якщо ви шукаєте реєстратора домену, який також спрощує процес розміщення веб-сайту чи програми на хостингу від Google Apps Engine або Google Cloud Platform, Google Domains – це привабливий варіант.

Якщо вам пощастило жити в тих доступних країнах, де працює Google Domains, компанія є відмінним реєстратором домену.

Відвідайте домени Google

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map