Огляд хост-трекерів: на основі нашого досвіду (2020)

Загальний рейтинг:

Host-Tracker не тільки надає послуги з моніторингу веб-сайтів, але оснащений кількома іншими службами і може надати детальний звіт щодо цих параметрів. Це спеціально розроблено для того, щоб ваш веб-сайт був надійним та безпечним у будь-який час.


Плюси хостера-відстежувача:

 • Надає універсальну функцію моніторингу та моніторингу, керованого безпекою
 • Велика кількість локальних серверів для моніторингу служб
 • Детальні функції звітування
 • Підтримує чорний список API, домену / IP
 • Хороша підтримка сповіщень із забезпеченням попередження через різні носії
 • Налаштована тривалість моніторингу, повідомлення про помилки, формат звіту

Мінуси хостера-відстежувача:

 • У службі підтримки немає квитків або чатів. Хоча це абсолютно не проти, але це добре

Огляд хост-трекера:

Моніторинг часу є надзвичайно важливим для будь-якого веб-сайту для надання надійних послуг. Не тільки для підтримки постійного часу роботи, але і для забезпечення безпеки веб-сайту.

Host-Tracker забезпечує цілодобовий моніторинг вашого веб-сайту. Він може давати звіти, вказуючи час роботи та час відповіді для вашого веб-сайту.

Хост-трекер може надсилати миттєві сповіщення у випадку простою веб-сайту або якщо він виявляє проблеми з вашим веб-сайтом. Це може бути технічний забій або проблема через злісні наміри.

Крім того, Host-Tracker надає безліч інших послуг. На високому рівні Host-Tracker може розглядатися як багатоцільове, однократне рішення для різних завдань моніторингу.

Простота використання:

Host-Tracker забезпечує просту запуск та використання інформаційної панелі. Ви знайдете показники часу безперервної роботи прямо на головній сторінці інформаційної панелі.

Його використання є досить простим, коли веб-сайти можуть бути додані для моніторингу часу. У той же час ви можете редагувати конфігурацію на основі вимоги.

Моніторинг веб-сайтів

Для початку команда Host-Tracker підтримує початкові налаштування та конфігурацію. Доступ до цього можна отримати у кількох місцях. Наразі існує 142 місця моніторингу.

На інформаційній панелі подаються звіти про показники часу роботи, які можна вибрати для будь-якої конкретної тривалості.

Звіт про простоту використання

Тут ви можете налаштувати контактних осіб та середовище оповіщення.
Простота використання Контакт

Меню панелі інструментів, як показано нижче:
Меню панелі інструментів

Опція керування Google Ads дозволяє запускати чи зупиняти Google Ads на основі статусу вашого веб-сайту.

Для публічного відображення статусу часу роботи на веб-сайті ви можете використовувати інформатори часу. Ви можете налаштувати його.

Інформери часу

На вашому веб-сайті може бути заплановане обслуговування, і ви точно не хочете, щоб це впливало на ваші фактичні показники безперервного часу. Це можна дуже добре виключити, вказавши запланований графік робіт з технічного обслуговування.

Технічне обслуговування приладової панелі

У певний момент ви можете перевірити точні розташування серверів на панелі приладів. Він широко поширений, розповсюджений, і ви можете знати, де саме тут розташоване місце.
Розташування сервера інформаційної панелі

Загалом, Host-Tracker простий у використанні, і навряд чи вам знадобиться велика допомога незалежно від того, чи ви технічно схильні чи ні.

Особливості:

Host-Tracker надає своїм користувачам список особливостей у кожному плані. Це забезпечує безкоштовну, а також 30-денну безкоштовну пробну версію. Безкоштовний сервіс здійснює базовий моніторинг часу роботи з інтервалом в 30 хвилин і додатково надає звіти.

Плани покриваються 30-денною гарантією повернення грошей. У випадку, якщо ви перевірите безкоштовну пробну версію, дозвольте мені запевнити вас, це також безліч послуг.

Більшість планів включає моніторинг часу реакції, моніторинг вмісту, користувацький моніторинг помилок / відповідей, моніторинг баз даних, планування обслуговування, моніторинг SNMP / Https.

Якщо вам потрібно більше, ви дуже добре можете вибрати кращий план, де ви також отримали б моніторинг терміну дії домену, моніторинг терміну дії сертифікату. У планах також можна контролювати інфраструктури, такі як процесор, пам’ять та інші.

Щоденні звіти деталізовані, а також є звіти, що надаються регулярно з консолідованими результатами.

Для кожного плану інтервал моніторингу змінюється, а також кількість контактних осіб, які можна налаштувати, змінюється.

Мало інших можливостей, включених у більш просунуті плани, – це моніторинг DNSBL до домену чорного списку або IP, планування роботи Cron, моніторинг транзакцій, доступ API та підтримка облікового запису для багатьох користувачів.

Особливості та повідомлення
Загалом, Host-Tracker дозволяє відстежувати ping, https, відстеження, швидкість сторінки, DNSBL. Ви можете отримувати сповіщення електронною поштою, SMS, Skype, Hangouts або голосовим дзвінком.

Допомога та підтримка:

Навряд чи, як користувач, ви знайдете Host-Tracker занадто складним. У ньому є гідно посібники з довідок, що висвітлюють ключові теми.

Ви можете отримати підтримку Host-Tracker по електронній пошті. На веб-сайті роз’яснено основне використання моніторингу часу роботи.

Веб-сайт добре охоплений блогами та FAQ, які однаково корисні.
Поширені запитання про відстежувач хостівНадані путівники є самодостатніми та надають огляд послуг.

Ціноутворення:

Як я вже згадував раніше, якщо у вас є дуже рудиментарна вимога, то Host-Tracker надає безкоштовний план. Крім цього, ви отримуєте 30-денну безкоштовну пробну версію, яка дозволяє вам повісити більшість притаманних вам послуг Host-Tracker..

Самий базовий план починається з 5 доларів на місяць. Загалом є 4 платні плани.
Плани
Плани стають більшими та кращими, коли ви рухаєтесь вгору. Якщо ви обираєте щорічний план, то, безумовно, заощадите багато.

Інтервал моніторингу також є адекватним, коли він максимум робить 10-хвилинний моніторинг інтервалу для самого базового плану.

Перевага цих планів полягає в тому, що базовий план задовольняє найпоширенішим вимогам моніторингу безперервного часу. Плани задовольняють як основні, так і вдосконалені вимоги до моніторингу.

Вердикт:

Хост-трекер все-таки робить вплив. Моніторингові послуги, безумовно, різноманітні та оснащені кількома додатковими функціями.

Він має 30-денну безкоштовну пробну версію, що є великою перевагою разом із базовим безкоштовним планом. Плани знову багатогранні та доступні.

Функції, керовані безпекою, є ще одним позитивним аспектом Host-Tracker. Рівень налаштування Host-Tracker дозволяє, безумовно, варто спробувати.

Хост-трекер – це вибір, який варто спробувати, і це одна шапка, яка підійде всім.

Відвідайте хост-трекер

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map