Огляд хостингу InMotion – ми витратили 36 місяців на тестування InMotion.

Ця стаття була переглянута та оновлена ​​03 квітня 2020 року.


Якщо ти схожий на мене, ти любиш недоліків.

Я говорю про персонажів книг і фільмів, які якимось чином знедолені в порівнянні з великим, потужним “топ-собакою”.

Але, незважаючи на свої недоліки та засилля суперника, андерграунд наполегливо працює і вдається створити собі ім’я, іноді навіть конкуруючи або перемагаючи традиційного переможця.

Я люблю ці історії, тож я зараз розповім тобі один раз. Запрошуємо наших недоліків:

InMotion Hosting був заснований у 2001 році, що ставить його на більш стару сторону для інтернет-компанії.

Порівняно з Bluehost, HostGator, GoDaddy, Hostinger, 1&1 IONOS тощо – основні хостинг-провайдери з МІЛІОНАми користувачів, сайтів або доменів – InMotion є недоїдкою з підтримкою трохи більше 300 000 доменів..

Тепер це не маленька кількість, але порівняно з мільйонами і десятками мільйонів, як стверджують її конкуренти… ну, ви розумієте.

Тож задається питання: як пережив InMotion?

Чи всі його клієнти не знають про хостинг? Вони гіперінформовані, і це заповнення ніші InMotion ?! Чи корисна для мене InMotion?

Це те, для чого я тут. Я використовував InMotion неофіційно та формально, і хочу поділитися своїм досвідом роботи з InMotion після офіційного тестування його протягом трьох місяців.

Готові? Чудово. Для початку поглянемо на один з найважливіших факторів, про який слід звернути увагу:

Час роботи

Коли ви отримуєте хостинг, на щось важливе, що потрібно СУПЕР –

ЯКІСТЬ АКТУАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА!

Я знаю, це звучить просто, але пам’ятати про основи важливо, коли мова йде про хостинг. Запитайте себе: якщо я прийму хостинг у компанії X, чи буде мій сайт більшу частину часу?

Тепер у всіх є різні стандарти щодо прийнятного обсягу часу роботи. Деяким підприємствам може знадобитися найкращий час роботи, який вони можуть отримати. І інші? Деякі люди не проти години години простою на місяць.

Але з такою кількістю виборів у світі хостингу, ви не повинні вирішуватись. Це все одно має бути одним з найважливіших речей, який ви шукаєте, навіть якщо ви не думаєте, що вас багато хвилює.

А InMotion? Це добре, але у мене змішані почуття. Ось чому:

тривалість перенапруження

Час роботи
99,87%
Час реакції
618 мс

Ось середній час роботи:
 • Березень 2020 р .: 99,83%
 • Лютий 2020 р .: 99,83%
 • Січень 2020: 99,96%
 • Грудень 2019: 99,90%
 • Листопад 2019: 99,45%
 • Жовтень 2019: 99,40%
 • Вересень 2019: 99,57%
 • Серпень 2019: 99,77%
 • Липень 2019: 99,99%
 • Червень 2019: 99,78%
 • Травень 2019: 99,91%
 • Квітень 2019: 99,59%
 • Березень 2019: 99,80%
 • Лютий 2019: 99,80%
 • Січень 2019: 99,59%
 • Грудень 2018: 100%
 • Лис 2018: 100%
 • Жовтень 2018: 99,99%
 • Вересень 2018: 100%
 • Серпень 2018: 99,98%
 • Липень 2018: 99,94%
 • Червень 2018: 100%
 • Травень 2018: 100%
 • Квітень 2018: 100%
 • Березень 2018: 100%
 • Лютий 2018: 100%
 • Січень 2018: 99,82%
 • Грудень 2017 р .: 99,97%
 • Листопад 2017 р .: 98,55%
 • Жовтень 2017: 99,76%
 • Вересень 2017 р .: 99,98%
 • Серпень 2017 р .: 99,98%
 • Липень 2017 р .: 99,98%
 • Червень 2017: 100%
 • Травень 2017 р .: 99,98%

Ви можете ознайомитись з детальною оцінкою часу без перерви тут.

Зверніть увагу, як перші три місяці цього року не склали 100% або навіть 99,99%.

Ця тенденція невдала, але присяжне все ще не вирішує, чи продовжиться це.

Ось чому я оптиміст:

Зверніть увагу, як показники за більшість місяців VAST становили 99,95% або вище.

… Ось чому я розчарувався:

Незважаючи на загальний показник тривалості тривалості роботи, були ТАКИЙ МІСЦІ з нижчими середніми показниками.

У січні минулого року було 99,82%, у жовтні 2017 року було 99,76%, у листопаді 2017 року було 98,55%… і так далі тощо..

Недоліком цього є те, що я не можу COUNT в InMotion, даючи мені 100% часу роботи в будь-який місяць.

Однак багато інших хостів, які я перевірив, матимуть велику тривалість роботи протягом одного місяця (наприклад, 100%), а потім наступного місяця знизяться до низької оцінки (99,9%).

Отже, ПЕРЕВАГА моїх результатів InMotion полягає в тому, що існує менший ризик по-справжньому поганого часу роботи.

Плюс, хоча час реакції не надто низький, вони принаймні нижче того, що я вважаю середнім. І вони КОНСИСТИЧНО нижче середнього часу, тобто мій сайт, як правило, швидший, ніж багато сайтів конкурентів.

Тож я визнаю, що це мішана сумка, але загальне враження полягає в тому, що InMotion має добрий час роботи та добрий час відгуку. Не хвилюйтесь, але InMotion може запропонувати вам більше …

Повні плани InMotion дивіться тут…

Простота використання

Так, простота використання. Зручність у користуванні. На борту, встановлення і т. Д. Найбільші господарі, топ-собаки, прагнуть досягти найкращих результатів, що є частиною їх популярності..

Будучи значно меншим конкурентом, розумно розраховувати, що InMotion не дуже простий у використанні. Але гарна новина …

У ВСІХ випадках це не так.

Дозвольте показати вам приклад. Це портал управління обліковими записами (AMP):

підсилювачЦе один із інтерфейсів, який ви будете використовувати багато, якщо ви клієнт.

Дозвольте мені бути вперед. Мені не подобається дизайн або інтерфейс користувача. Але навіть я мушу визнати, що це корисно, а найкраще – ЛЕГКО.

Я вважаю, що це виглядає трохи застарілим на мій смак, але це така незначна стурбованість. Я дуже вважаю за краще це для сучасних порталів, які в основному не мають управління або ускладнюють пошук різних доступних для вас інструментів.

Зверніть увагу, як нижній розділ – це, по суті, міні-cPanel для швидкого доступу до розширених параметрів управління сайтом, тоді як верхній розділ дозволяє вам подбати про більшість основ управління обліковими записами.

Це РЕАЛЬНО ефективний портал. Все, що вам потрібно, знаходиться на одній сторінці, і половину часу вам навіть не потрібно буде займати додатковий час, щоб дістатися до свого cPanel.

Але очевидно, якщо вам потрібно отримати доступ до більш розширених опцій, ви можете швидко отримати повний cPanel:

cmonel cmonelМені особливо подобається, що ти не б’єшся по голові розпродажами. На панелі інструментів вгорі є більше підштовхувань до оновлення та бонусів, але це здебільшого не виходить із шляху.

Це набагато краще, ніж більшість хостингових порталів / областей облікових записів, які іноді виглядають приємніше, але переповнені розпродажами та рекламою для того чи іншого додатку.

Таким чином, я вважаю, що InMotion дуже простий у використанні. Початківцям це не так просто, порівняно з деякими платформами, які особливо націлені на новачків.

Це означає, що на борту і початок роботи з InMotion може бути трохи складніше, якщо ви вперше розпочали хостинг.

Але якщо ви раніше ходили на хостинг, InMotion має бути добре. Це зовсім не складно, лише менш орієнтований на початківців. Плюс цей портал управління обліковими записами – один із найкращих, які я бачив.

Це ще не все. InMotion також має різні функції тут і там з певними планами, які полегшують життя клієнту. Які особливості? Я радий, що ти запитав:

Ціноутворення та особливості

Щось мені подобається в InMotion, це те, що вона всеосяжна. У ньому є безліч різноманітних функцій, а найкраще – багато різних варіантів хостингу.

Почнемо з найпоширенішого веб-хостингу, який InMotion характеризує як “бізнес-хостинг”:

inmotion спільного бізнесуТепер, подивіться, з цього приводу план початкового рівня (запуск) починається дешевше, ніж зазвичай, трохи більше 6 доларів на місяць. Але, другий рівень спочатку досить доступний, а третій рівень також досить розумний.

Якщо ви зареєструєтесь за нашим посиланням, ви отримаєте знижку до 50% на плани бізнес-хостингу (див. Знімок екрана нижче за зниженою ціною)

знижка ціноутворення на інмоції

Але краще, що ціни на оновлення:

Вони насправді трохи нижчі, ніж зазвичай. Коли ви берете їх разом, InMotion хостинг виглядає трохи дешевше вперед, але в перспективі це цілком нормально.

А потім, коли ви врахуєте, що отримуєте за ці ціни, я справді не можу скаржитися.

Безкоштовний домен, який є звичайним, але також не має формальних обмежень на дисковий простір, пропускну здатність або електронну пошту, а також додаткові інструменти маркетингу та безпеки, що додаються.

Мені також подобається, що перший рівень отримує 2 веб-сайти: це досить незвично, оскільки план початкового рівня зазвичай лише 1. Але я думаю, що це добре.

Зараз є щось трохи прикро. Ви обмежені тим, скільки баз даних ви можете зробити більш обмеженими, ніж зазвичай:

inmotion ділиться бізнес mysqlОбмеження зрозуміле, оскільки ви все одно працюєте лише з двома веб-сайтами для рівня входу, а 50 баз даних є достатньою для спільного плану другого рівня.

Я просто думаю, що перший рівень повинен дозволити трохи більше. Але це ще не кінець світу, тим більше, що точна кількість баз даних не завжди важлива, як це звучить (ви можете зробити багато в одній базі даних, хоча вам може знадобитися досвідчений співробітник, щоб допомогти).

І як я вже зазначав, всі інші ресурси справді хороші. Це теж практичні речі: зберігання електронної пошти та акаунти, дисковий простір, кількість даних, які ви можете переносити щомісяця.

Мене також вражають безкоштовні інструменти безпеки для всіх спільних планів:

інтимний пакет безпекиТож спільні плани веб-хостингу (також відомі як плани «бізнес-хостингу») – це, на мою думку, всі чудові варіанти, із справді надійними можливостями, ресурсами та гідними цінами..

Далі,

Ми ретельно переглянули хостинг WordPress, хостинг VPS, спеціалізований хостинг та хостинг для реселлерів, тому якщо ви хочете пропустити цю інформацію, ви можете перейти до розділу підтримки клієнтів.

Це FAR від усіх пропозицій InMotion. У InMotion також доступні два типи хостингу VPS:

занурення vpsПараметри VPS, керовані InMotion, є дещо дорогими, але вони пакують ударом:

inmotion vps управлявсяВони безпечні та високоефективні. Плюс, вони мають хороші ресурси, враховуючи, що Ви ПОЧАТИ, 4 Гб оперативної пам’яті та 4 ТБ пропускної здатності.

Мені не подобається плата за оновлення, але це кероване рішення, тому ви поєднуєте простоту використання / обслуговування з потужністю та продуктивністю. Якщо вам потрібен керований варіант VPS, вони такі ж хороші, як і будь-які.

Якщо ви більш просунуті, я думаю, що ви також знайдете хмарні VPS-плани InMotion також непогані:

inmotion vps хмараЗнову ж таки, мені дуже не подобається їх висока плата за оновлення вже хостингу високої якості, але ціни на перший термін досить великі.

Плюс, оплата за півроку чи на місяць є досить доступною, на мою думку, тому це добре для людей, які явно мають короткострокові проекти.

Він по суті схожий на керовані варіанти VPS: хороші характеристики, хороші ресурси та хороші функції.

Чесно кажучи, хмарними параметрами VPS все ще досить просто керувати, оскільки ви все ще будете працювати з порталом управління обліковими записами, який я вам показав раніше.

У будь-якому разі, варіанти VPS InMotion пристойні за ціною, незважаючи на їх нещасний збір за оновлення, і вони мають хороші ресурси та можливості. Я вважаю їх досить солідними варіантами.

InMotion також має цілий набір планів хостингу WordPress. Вони починаються від $ 4,99 на місяць:

inmotion wp1І вони становлять СТОЛЬКО понад 5 доларів на місяць:

inmotion wp2Так. Досить сказати, що InMotion має TON планів WordPress. Зараз, безумовно, існує велика різниця між останніми двома рівнями порівняно з першими чотирма рівнями.

Тим не менш, ціни масштабуються відповідно до кількості веб-сайтів і покликані поступово обробляти більше матеріалів на WordPress. Так що тут все справедливо.

Звичайно, ви також можете встановити WordPress на “звичайні” спільні плани веб-хостингу, які я вам показав раніше. Але те, що чудово стосується планів WordPress InMotion?

Чудові функції.

Деякі з них постачаються з виділеними IP-адресами, а деякі – з виділеними серверними ресурсами.

Вони розроблені для розміщення більшої кількості відвідувачів, і як ви бачите, вищі яруси можуть вмістити приблизно сотні тисяч відвідувачів щомісяця.

Крім того, більшість планів WordPress поставляються з певним рівнем сплачених планів JetPack, що само економить ваші гроші.

Плюс, ВСІ з них поставляються з BoldGrid.

inmotion boldgridBoldGrid – плагін, який допомагає зробити WordPress більш простим у використанні.

Це дозволяє використовувати силу WordPress, але дає вам трохи більше контролю над прямими змінами дизайну, корисними, якщо ви не знаєте, як кодувати. Плюс більше таких речей, як SEO, резервне копіювання тощо.

Тож InMotion досить чудово підходить для WordPress. У нього є багато планів на вибір, великі включені функції та ресурси та хороші ціни.

Насправді я вважаю InMotion одним з найкращих хостів для WordPress.

Параметри хостингу торговельних посередників InMotion схожі на варіанти WordPress тим, що вони починаються низькими:

перепродаж інтуїції1І продовжуйте рухатись до високої ціни в цілому 6 ярусів:

перекупник закоханості2На мою думку, це досить непогані пакети реселерів. Ціни відповідно масштабуються з використанням ресурсів.

Незалежно від того, які ресурси вам достатньо хороші, чи це дійсно повністю залежить від того, яким чином ви використовуєте свій обліковий запис продавця.

Я думаю, що в InMotion є багато потенціалу та можливостей для зростання, тому я скажу, що це солідна програма для реселлерів, але не винятковий.

І останнє, але не менш важливо, давайте перевіримо великі гармати InMotion:

закоханість присвяченаПочаткові ціни, чесно кажучи, не такі вже й погані! Так, я вважаю плату за оновлення InMotion невдалою, але загалом це все-таки пристойні ціни.

Турбуєтесь, що більше не зможете платити InMotion? Не хвилюйся, мій друже:

закоханість присвяченаЯ не буду вам брехати Це кілька важких рішень.

Я не можу переходити ВСЕ, так що загалом, якщо ви зацікавлені в хороших спеціалізованих серверах, я думаю, що InMotion має те, що вам потрібно.

Сервери мають хороші технічні характеристики, і, на мою думку, відповідні ціни.

Наприклад, стартовий сервер дає 8 ГБ оперативної пам’яті DDR3, 4 ядра та 500 ГБ простору на SSD (або 1 ТБ місця на жорсткому диску, якщо ви бажаєте) трохи більше 100 доларів на місяць.

З іншого боку, у вас є сервери з найновішими характеристиками, тоннами оперативної пам’яті, чудовою безпекою, тоннами IP-адрес та можливостями передачі даних… Я маю на увазі, в основному все, що ви шукаєте на висококласному спеціалізованому сервері.

Крім того, ці сервери досить відкриті для налаштування, і там є підтримка.

Таким чином, InMotion, безумовно, має кілька чудових планів виділених серверів.

Добре, я знаю, що я накинув на тебе багато інформації. Ось короткий підсумок цін та можливостей:

InMotion досить хороший у всьому. Хороші ресурси, хороші характеристики та пристойні ціни. Найкраще, що InMotion має TON варіантів на вибір.

Однак, InMotion MOST перевершує загальний хостинг та хостинг WordPress.

Очевидно, однак, функції – це не все. Це призводить нас до нашого наступного пункту:

Підтримка клієнтів

Якщо ви новачок, вам знадобиться гарне обслуговування клієнтів, щоб допомогти вам на борту.

Навіть якщо ви професіонал і купуєте найскладніший план InMotion, який ви можете, вам все одно знадобиться обслуговування клієнтів, щоб допомогти вам з несподіваними технічними труднощами.

Не бійся, друже. InMotion має чудову підтримку клієнтів. Для початку InMotion має багато керованих рішень.

inmotion вдалосяЦе не означає лише керований VPS, який я вам показав. Ви можете зв’язатися з InMotion, щоб отримати спеціальну підтримку для інших планів. Звичайно, є цінник.

На щастя, деякі плани (як деякі спеціальні плани) включають невеликий час керованого хостингу, який може допомогти вам розміститися.

Аналогічно керованій підтримці хостингу, ви можете отримати послуги веб-дизайну від InMotion:

послуги веб-дизайну inmotionЦе не безкоштовно, але принаймні консультація.

Тепер, окрім цього додаткового рівня підтримки, ще й основна (і безкоштовна!) Підтримка хороша. InMotion як ресурси на місці, ви можете переглядати або шукати за вашими зручностями.

Я в основному кажу про центр підтримки:

центр підтримки закоханостіЦе корисна база знань, яка в основному містить декілька різних ресурсів підтримки, зібраних в одному центрі, як-от FAQ, посібник з продуктів, навчальні посібники тощо.

Є навіть кілька безкоштовних інструментів, якими ви можете скористатися для швидких перевірок та легких виправлень, хоча вони не шалено корисні:

інструменти та ресурси інтуїціїНе весь матеріал InMotion на місці – це золото. Візьміть це, наприклад:

inmotion інфографікиInMotion має сторінку інфографіки, яка просто пояснює різні типи хостингу.

Звичайно, якщо ви новачок, це може бути корисним. Але якщо ви новачок, вам слід більше задуматися і дослідити, ніж читати інфографіку.

Тож це приємний ресурс для всіх, хто не знайомий з хостингом, але не дуже корисний для існуючих клієнтів InMotion.

У будь-якому випадку, ВІДКЛЮЧНА інформація на місці ВЕЛИКІ. Є багато інформації, різноманітних форматів, і вона добре організована. Плюс все йде в один центр підтримки.

Ви, звичайно, також можете звернутися до представників служби обслуговування клієнтів.

закохані канали зв'язкуІснує досить багато способів зробити це, але найпоширенішими та доступними є, звичайно, телефон, чат в реальному часі та підтримка електронної пошти.

Ви також можете зв’язатися з людьми через Skype, і їх число досить багато. Насправді існує безліч ідентифікаторів Skype, номерів телефонів та електронних адрес для різних видів підтримки.

Це чудова інвестиція, і ви зможете відносно швидко дістатись до потрібних людей.

Підтримка телефону та електронної пошти була досить непоганою на моєму досвіді. Представники до речі і корисні. Часи реакцій різняться, але мені ніколи не довелося занадто довго чекати.

Чат в прямому ефірі:

інтимний чатТак, я ненавиджу вигляд чату. Це застаріло і некрасиво. Але все одно, це не те, що важливо. Як ти бачиш:

інтимний чатПредставнику було потрібно 5, щоб дати мені пряму відповідь. Зрозуміло, я не мав пріоритетної підтримки, але навіть якщо ви не маєте пріоритетної підтримки, це просте питання.

І кожен повинен мати можливість розраховувати на хороший сервіс.

Тим не менш, це ще не кінець світу. Ви все одно отримаєте свої відповіді за порівняно короткий проміжок часу. Принаймні, це в основному чат в прямому ефірі, який знаходиться за номіналом – телефон та електронна пошта, на моєму досвіді, були надійно хорошими.

То який вирок щодо підтримки клієнтів InMotion? Представники пристойні на рівні за замовчуванням, але нічого зоряного. Як тільки ви почнете платити, вони отримують справді хороші.

А ресурси на місці? Фантастичний.

Але є одне останнє, на що ми повинні звернути увагу, – це те, що, якщо зробити все правильно, мінімізує вашу взаємодію з обслуговуванням клієнтів. І так, це добре:

Безпека

Так. Що хостинг без забезпечення якості?

Спочатку пам’ятайте, що навіть найдоступніші плани InMotion оснащені безкоштовним гідним захистом. Крім того, деякі плани вищого класу мають покращення безпеки та кращі характеристики.

Я говорив про це, тому замість цього хочу зосередитись на тому, що InMotion робить для того, щоб захистити вас. Ось основи:

запам'ятовування центрів даних західно-східного узбережжяПодивіться, я якось хочу знати більше. Але, принаймні, вони сказали нам найголовніше, і з того, що вони нам сказали, це досить солідно.

Простий англійською мовою InMotion здійснює моніторинг центрів обробки даних цілодобово з постійними оглядами продуктивності. Крім того, центри обробки даних надлишкові, а це означає, що резервне копіювання завжди є.

InMotion стверджує, що навіть у випадку великої стихійної катастрофи, резервна копія підтримуватиме ваш сайт, а центри обробки даних охороняються збройною безпекою, “сканерами в руках та замкненими сховищами”.

У InMotion є менше центрів обробки даних, ніж у багатьох великих хостів, але, на мою думку, краще мати невелику кількість високоякісних, добре підтримуваних центрів обробки даних, ніж велика кількість центрів із слабкою безпекою та невеликою надмірністю.

Бути незалежною власністю означає, що конгломерат не заповнює сервери InMotion поруч із купою серверів інших компаній-хостингів в одному центрі, і скупиться на надмірність. Так що це добре.

Таким чином, загальний результат?

InMotion має досить гарну безпеку. Нічого кричущого зоряного, але, безумовно, досить сильного і надійного, на який можна розраховувати.

Я думаю, що пора, друзі Давайте переглянемо всі інші речі про InMotion, які можна назвати «добрими».

Плюси

Це те, що InMotion робить добре:

 • Моя тривалість роботи ніколи не опускалася нижче 99,5% і зазвичай була на вищій стороні. Крім того, час реакції на швидку сторону.
 • InMotion в цілому простий у використанні, хоча, можливо, не для початківців на 100%.
 • З цього приводу, його портал управління обліковими записами (AMP) є унікальним і одним з найкращих хостингових порталів, які я бачив.
 • Це не пов’язане з великою частиною того, про що я говорив досі, але InMotion є екологічно чистим:

вбрання переходять в зелений колір

 • ВЗАГАЛЬНО, плани InMotion забезпечують хорошу віддачу від інвестицій з великою кількістю ресурсів та функцій для досить пристойних цін.
 • Зокрема, деякі сервіси InMotion нижнього класу все ще мають велике розподілення ресурсів за гідні ціни.
 • А спільний хостинг та плани WordPress InMotion – це особливо ВЕЛИКИ варіанти, завантажені речами за звичайними цінами.
 • InMotion має багато додаткової підтримки, якщо ви платите.
 • Існує безліч способів звернутися до служби підтримки InMotion та декількох ліній для кожного методу (наприклад, багато телефонних номерів для підтримки телефону).
 • Безпека InMotion виглядає досить сильною і надійною.

Мінуси

Думав, що це звучало приємно? Мені шкода Нічого не ідеально. Дозвольте мені дощ на вашому параді:

 • Під час офіційного тестування InMotion час мого часу роботи ніколи не доходив до 99,99% або 100%.
 • Обслуговування клієнтів часом може бути посереднім, але багатьом людям подобається обслуговування клієнтів InMotion, тому, можливо, мені просто не пощастило. На щастя, страждає в основному лише чат наживо.
 • Я хотів би, щоб InMotion розповів трохи більше про свої заходи безпеки, хоча те, що вони вже кажуть, гідне.
 • Якщо ви дуже новачок у хостингу, InMotion може почати трохи важко. Це в цілому простий у використанні, але не такий орієнтований на початківців, як деякі його більші конкуренти, такі як GoDaddy або Bluehost.
 • Хоча InMotion коштує недешево, це не просто “бюджетний” хост. Деякі з планів є крадіжками, але не всім потрібні чудові функції або багато серверних ресурсів – просто гідна ціна для швидкого та дешевого хостингу. InMotion насправді не призначений для цього.
 • Більшість хостів мають більш високу плату за оновлення спільного хостингу, а іноді і хмарний хостинг. Але оскільки якість хостингу зростає, до VPS або спеціалізованого хостингу серверів ціни на оновлення, як правило, залишаються такими ж, як і початкова реєстрація. InMotion НЕ робить цього. В основному ВСІ плани мають високі ціни на оновлення.

Висновок: чи рекомендую я InMotion?

Гаразд, я знаю, я знати. Давайте закінчимо це, правда? Ось вирок:

InMotion хостинг НЕ ПОВЕРНЕНО. Він не так популярний, як більшість хостів, про яких ви чули.

Але сказавши це, ті, хто знайомий з хостингом, напевно почули про InMotion. І це тому, що вона залишається конкурентоспроможною протягом РОКІВ, послідовно.

Суть у тому, що ціна InMotion пристойна, її ефективність в цілому досить хороша, і вона пропонує безліч різних планів хостингу. А деякі його плани ЗАВАНТАЖЕНІ функціями.

Якщо вам потрібен ідеальний або майже ідеальний час роботи, але ви не хочете вкладати гроші в спеціальний хостинг або VPS, я не впевнений, чи найкраще InMotion.

Якщо це НЕ ви, InMotion – це прекрасний вибір, і я рекомендую принаймні Спробувати його.

Більшість його недоліків не є надто наслідковими, тому тривалість роботи, ймовірно, стане найбільшим фактором для тих, хто з вас знаходиться на огорожі. Якщо так, досить справедливо.

Але якщо ви не в порядку із загальним хорошим режимом роботи, середніми цінами та тоном функцій та варіантів на вибір – InMotion – відмінний кандидат.

Якщо ви все ще на паркані, вам пощастить: ви можете спробувати InMotion без ризику протягом 90 днів, ТРИ ЧАСУ, доки дозволяє більшість інших господарів.

Відвідайте InMotion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map