Огляд JustHost: чи дійсно ‘просто’ те, що мені потрібно? Давайте дізнаємось (2020)

Коли-небудь чули про JustHost?


Якщо ти схожий на мене, це “звучить знайомо”, але ти не можеш згадати багато іншого про нього. Ну, як тільки я почав вивчати JustHost, я виявив, що це досить велика хостингова компанія.

І виявляється, JustHost належить Endurance International Group і, таким чином, дочірня компанія Bluehost та HostGator (серед інших).

Хоча це не так популярно, як його дочірні компанії, JustHost обробляє велику кількість сайтів:

кількість сайтів Justhost

Тож не дивно, що JustHost вважається найкращим гравцем на ринку хостингу.

Тож через це та те, що мені набридло чути про JustHost і нічого про це не знати, я вирішив перевірити.

Я тестував JustHost ретельно і через деякий час, я думаю, що я це добре зрозумів.

Тож без зайвої прихильності давайте подивимось на JustHost!

Починаючи з нас:

Час роботи

Uptime – одна з найбільших складових оцінки хостинг-сервісу.

Сенс хостинг-компанії – зберегти ваш сайт вгору– якщо він постійно працює, то компанія не робить гарної роботи в своїй головній цілі.

Тепер ми знаємо, що JustHost належить EIG, якому також належать HostGator та Bluehost.

Хоча існують проблеми з консолідацією хостингу (про це я розповім докладніше в розділі безпеки), також розумно думати, що JustHost матиме мінімальний простір часу, близький до своїх побратимських компаній.

JustHost каже вам це:

просто продовження часу роботи

Але чесно?

Час роботи JustHost трохи вище середнього.

Мій досвід роботи з JustHost навіть був дещо кращим НА СЕРЦІ, ніж з HostGator або Bluehost – більш популярними і авторитетними сестринськими компаніями.

Але ось що:

Продовження коливається. Протягом декількох тижнів тривалість роботи буде нижче середнього (бальний парк, менше 99,95%), але через кілька тижнів це буде СУПЕРБ (100% або близько).

А ще за кілька місяців спостерігалися НАДЕЖДНІ низькі показники (близько 99%) – якщо чесно, середній час роботи нормально, але НЕПРОМОЖНІСТЬ справді тут проблема..

Те саме стосується швидкості сайту. Останнім часом це було досить швидко, але місяці тому було набагато повільніше середнього.

Отже, підсумовуючи? Середня тривалість роботи та швидкість роботи JustHost виглядають нормально, але більша проблема полягає в тому, що іноді це дійсно добре, іноді це дуже погано, а іноді середньо.

Загалом, я мушу сказати, що відсутність послідовності робить продуктивність JustHost не вражаючою, а також гіршою стороною хостингового ринку.

Не хвилюйтесь, однак! Для JustHost є більше, ніж продуктивність:

Простота використання

На відміну від часу роботи та працездатності, простота використання не є такою істотне будівельний блок хостингу.

Але це все ще дуже важливо, і доказом цього є більшість компаній, що займаються хостингом, намагаються бути порівняно простими у використанні.

Так просто JustHost простий у використанні?

Коротка відповідь – ТАК!

Ви побачите, про що я говорю в наступному розділі, але це частково тому, що JustHost не має в своєму розпорядженні безліччю хостингових послуг і не так багато можливостей налаштування.

Отже, результат такий, що JustHost є загалом простий хост, який зосереджується на кількох простих продуктах.

Це дозволяє досить легко придбати та налаштувати рахунок, але навіть поза тим, JustHost робить деякі інші основні принципи:

justhost cpanel

JustHost використовує cPanel замість нативної панелі керування, тому ви в основному керуєте своїм хостинговим обліковим записом, використовуючи той самий інтерфейс, що і більшість інших хостів.

Тож це не лише зручно для користувачів, але і простіше отримати допомогу у використанні cPanel, оскільки це так часто.

Крім цього, функції JustHost та додаткові інтеграції досить легко налаштувати (знову ж, через cPanel).

Я зауважу тут, що JustHost не відрізняється зручністю у користуванні, це просто не так важко.

Однією з областей, на яку я вважаю, що це акуратний бонус, є створення веб-сайтів, включений безкоштовно у всі плани, що полегшує налаштування сайту.

Це означає, що багато людей не люблять користуватися власним програмним забезпеченням для створення веб-сайтів у своїх веб-хостів, тому я не хочу перебільшувати його.

Таким чином, загалом не можна коментувати, що стосується зручності користувача JustHost.

Це не погано! Це просто означає, що багато чого не відбувається. JustHost не настільки зручний для користувачів, що варто коментувати, але це не складніше, ніж стандартний хост.

Отже: загальний JustHost вражає позначку простотою використання!

Поговоримо ще про те, де JustHost простий і складний:

Ціноутворення та особливості

Ціноутворення та особливості є особливо цікавим моментом для JustHost:

Коли ви вперше заглянете в JustHost, ви зазвичай виявите, що функції та халяви є однією з найголовніших моментів.

Але, звичайно, важливо детальніше ознайомитися з такими речами, щоб побачити, чи дійсно вони такі великі.

Почнемо із загальних цін на веб-хостинг JustHost:

справедливі загальні ціни

Як бачите, це досить простий трирівневий формат.

Ці ціни досить близькі до середніх і також близькі до сестринських компаній JustHost.

Перший рівень, можливо, трохи вище середнього, але все ж досить нормальний. Другий рівень є середнім, а третій рівень має найбільшу знижку!

Звичайно, це лише вступні ціни. Після першого року служби вони поновлюватимуться більш високими темпами … що також досить середньо.

Підсумок загальних цін на веб-хостинг полягає в тому, що вони ПОВЕРХНІ в межах норми. Насправді вони досить близькі до цін на Bluehost, але справа в тому, що тут насправді нічого помітного..

Що важливіше зараз – це те, що ви отримуєте за ці ціни. Тож давайте подивимось список функцій:

Justhost спільних функцій

Перший рівень, знову ж таки, досить стандартний: один сайт та один домен, 50 Гб місця, непроменена пропускна здатність, включений SSL та обмежене зберігання електронної пошти.

Другий рівень розширює вас на 10 сайтів і 150 Гб пам’яті, а також більше облікових записів / сховищ електронної пошти, а третій рівень робить усі ці речі необмеженими.

Ось загальна тема: досить нормальна, майже до того, що нічого не заслуговує уваги.

Функції початкового рівня не дуже вдосконалені, але досить гідні. 50 Гб пам’яті є досить значним обмеженням за цією ціною, але в іншому випадку він недостатньо оснащений і не завантажений.

Те саме стосується наступних двох ярусів. Що цікаво, це те, що останні два рівні отримують фахівці зі спаму, а також додаткові послуги та маркетингові пропозиції.

Справедливо кажучи, це лише основні риси, які є надзвичайно невиключними. Є деякі інші переваги:

Кожен план отримує розробник веб-сайтів (як я вже згадував), безкоштовні домени на рік та вибір 3 різних рішень веб-пошти (що приємно, порівняно з хостами, які вибирають для вас).

Сторінка, що складається з веб-сайтів, також має функції електронної комерції та блогу, а також величезну кількість шаблонів.

Маркетингові інструменти також є надійними – включено деяке програмне забезпечення для аналізу сайтів, а також кредити Google Ads та Bing Ads.

Але хоча ці речі є досить приємними доповненнями, вони не такі вже й рідкісні. В цілому, я повинен сказати, що спільний веб-хостинг з JustHost є досить стандартним: не багато уваги, але це все-таки здоровий набір функцій за ціну.

Тепер JustHost також пропонує більш просунутий хостинг – це добре, адже історично вони мали періоди тільки пропонуючи спільні плани.

Ось як виглядають плани VPS:

justhost vps плани

Плани VPS також мають просту структуру багаторівневого ціноутворення. Тут не так багато зауважують.

Ціни низькі, але це також тому, що ресурси не надто високі. Ось що я маю на увазі:

Найвищий рівень оперативної пам’яті, який ви можете отримати, – 8 ГБ, а найвищий об’єм пам’яті – 120 ГБ.

Це порівняно з пакетами VPS від інших компаній, які можуть досягати 64 ГБ оперативної пам’яті. Але якщо ви просто хочете отримати більш доступні та менш інтенсивні плани щодо розміщення VPS, це непогано.

Інший набір пакетів вищого класу – це спеціалізовані хостингові плани JustHost:

justhost присвячені плани

Підсумок цих даних в основному такий же, як і VPS хостинг:

Ціни знаходяться в нижній частині, але це також тому, що ресурси знаходяться в нижній частині.

Маючи 4 ядра, 16 Гб оперативної пам’яті та 1000 ГБ пам’яті RAID 1, люди, які шукають надзвичайно інтенсивні спеціальні плани, можуть не знайти хорошого рішення в JustHost.

Знову ж таки, якщо вам не потрібен надто інтенсивний виділений сервер, вони стануть чудовими.

Тепер, це по суті для цін та можливостей JustHost. Загальна тема тут: проста і стандартна.

Ціноутворення на всі плани є стандартним. Особливості є стандартними. При спільному веб-хостингу функції трохи кращі, ніж звичайні, але не дуже.

Здебільшого, JustHost є сучасним. Виняток складеться із виділених серверів: вони мають RAID 1 сховище замість RAID 10, що є більш стандартним в наші дні. І, спеціальні сервери не мають SSD-накопичувача.

Тим не менше, це загалом пристойний набір планів. Якщо вам потрібне більш просте і менш інтенсивне рішення для хостингу, варіанти JustHost є досить дорогими і доступними.

Не нудьгуй!

Прості та стандартні можуть бути хорошими речами. І в будь-якому випадку ми збираємося потрапити в одну з більш спірних частин JustHost:

Підтримка клієнтів

Вірите чи ні, одна з найбільш примітних речей щодо JustHost – це підтримка клієнтів.

Зачекайте, не хвилюйтеся – це примітно в поганий шлях. Коли ви починаєте проводити базові дослідження щодо JustHost, один із найпоширеніших коментарів – це про погане обслуговування клієнтів.

Коли я почав тестувати JustHost, у мене з’явився шанс переконатися, чи це все розмови, чи підтримка клієнтів JustHost насправді така погана.

Ось скріншот прямого чату в прямому ефірі:

justhost livechat

Як бачите, представник відповів протягом хвилини і відповів на моє запитання відразу.

jusssthost livechat

На жаль, JustHost робить це справді прикро:

Але ей, це лише незначні незручності.

У будь-якому випадку, цей чат – лише один приклад, але він досить репрезентативний для мого загального досвіду. Я виявив, що JustHost є надійним в його службі підтримки.

Звичайно, більш дрібні проблеми, про які ви поговорили в прямому чаті, легше вирішити. Але навіть під час взаємодії з представниками електронної пошти за допомогою квитків / електронної пошти я знайшов підтримку в цілому чудовою.

Те саме стосується і телефонної підтримки – загалом, підтримки не було зоряний, але це добре.

Тож в цілому представники замовника є досить корисними та чуйними.

Але це ще не вся підтримка клієнтів! Також є кілька ресурсів та інформації на місці у формі довідкового центру.

Це не дуже добре виглядає:

довідковий центр justhost

Але це функціонально.

У кожному головному розділі є кілька статей … але це стосується цього.

А статті часто маловірні та короткі:

довідковий центр justhost

Вони не марні, але підпунктні.

Результат полягає в тому, що ресурси та інформація на місцях значно гірші, ніж у більшості інших баз знань та центрів довідок хостингової компанії.

Знову ж таки, вони не марні – основна інформація все є, але вони не дуже швидкі, ніж стандартний центр підтримки.

Решта – це дуже елементарно, і ви змушені будете зв’язуватися з представниками досить багатьох питань.

Загалом, підтримка клієнтів не така погана, як я про це чув: принаймні для мене, представники були чудовими. Але інформація в Інтернеті погана.

Гей … це не так вже й погано! Давайте розглянемо останній фактор:

Безпека

Безпека – це велика справа для хостингу. Звичайно, не всі дбають однаково, але ви все одно довіряєте компанії свої дані та дані відвідувачів вашого сайту..

Навіть якщо безпека не є для вас справді пріоритетною, все одно це має бути важливим. То як же JustHost?

JustHost дає вам цю гарантію:

justhost безпеки

Цілодобового моніторингу слід очікувати, але, як я вже казав вам, тривалість роботи є досить непослідовною, тому я сумніваюся у тому, наскільки суворими є їх захист та моніторинг..

Тепер я намагався знайти більше інформації про заходи безпеки JustHost, тому що все, що я міг знайти на їхньому сайті, – це гарантія, яку я тобі лише показав.

Я ледве нічого не знайшов.

Серйозно, ось що показала їх база знань:

justhost безпеки

Все було про типові речі, які ви повинні зробити для захисту своєї безпеки – нічого з JustHost про те, якими є їхні протоколи безпеки тощо.

Я не здивований. Як я вже казав, JustHost належить Endurance International Group, також відомій як EIG.

Щоб відчути EIG, це, мабуть, найбільший хостинг-конгломерат навколо. EIG володіє набагато більше, ніж JustHost, Bluehost та HostGator …

Насправді на даний момент EIG має близько 83 дочірніх підприємств.

Деякі люди насторожено ставляться до компаній, що належать до великих компаній: це тому, що конгломерат може нехтувати практиками безпеки, щоб зменшити витрати.

Або набийте купу серверів з різних веб-хостів разом у невеликій кількості об’єктів.

Вибачте, я повинен уточнити: це не далека можливість. Це сталося насправді:

Проблема безпеки justhost

У 2013 році поломка комутатора в центрі обробки даних в Прово призвела до серйозних простоїв для ЧЕТВОРОГО великих компаній-хостингів: Bluehost, HostGator, HostMonster та JUSTHOST.

Я говорив про це в своєму огляді Bluehost, але цей інцидент, безумовно, стався тому, що EIG консолідував декілька серверів компаній у меншу кількість центрів обробки даних.

Я знаю, я знаю – це було 6 років тому. Чи змінилися речі?

Якщо чесно, я не впевнений. EIG, безумовно, отримав багато розсип для цього гвинта, і вніс деякі вдосконалення.

Але наскільки великі ці покращення? Чесно кажучи, покаже лише час. Журі все ще не в цьому.

Однак, я не можу сказати, що я вражений JustHost, і безпека – це не одне з тих речей, яким я хочу принести користь сумніву.

Тому що JustHost ледве має що сказати про свою практику безпеки, і тому що він належить EIG, я б сказав у кращому випадку ти не можеш їй занадто довіряти.

Гаразд, спробуємо отримати більше позитиву:

Плюси

 • Вищий за середній час роботи … в середньому. Зауважте, що це непослідовно.
 • Загалом, досить простий у використанні.
 • Загалом, гідне ціноутворення.
 • Спільні можливості хостингу трохи краще, ніж зазвичай. Деякі додаткові засоби, такі як інструменти дизайну та маркетингу, є досить прикольними доповненнями.
 • Представники в цілому хороші, принаймні з мого досвіду.

Мінуси

Нічого не ідеального … ось мінуси.

 • Продовження часу може бути хорошим, але може бути і поганим. У більшості випадків це добре, але це не так послідовно, як деякі інші платформи, що дуже засмучує.
 • Обмежений діапазон варіантів хостингу: лише спільний, VPS та виділений. Останні два не мають дуже просунутих специфікацій чи ресурсів.
 • Зауважте: спеціалізовані сервери не використовують накопичувач SSD і використовують RAID-1, а не RAID-10.
 • Інформація на місці не дуже хороша. Статей є невелика, а ті, що там, часто є короткими та текстовими блоками.
 • Про практику безпеки JustHost майже немає інформації. Відсутність прозорості та той факт, що він належить EIG, викликає сумніви щодо безпеки JustHost.

Висновок: чи рекомендую я JustHost?

Отже, давайте вирішимо це: чи рекомендую я JustHost?

Гм … чесно кажучи, я не дуже впевнений, що так.

Дозвольте спершу зробити щось зрозуміле: для деяких людей JustHost стане прекрасним вибором.

Основне питання – навіть якщо ти тип людини, щоб бути повністю задоволеним JustHost, немає великої причини вибирати його серед інших хостів.

Якщо ви подивитеся на те, що JustHost робить правильно – зручні, прості продукти та ціни, загальний гаразд хостингу для гідних функцій за доступними цінами – це поєднання УНІКАЛЬНО з JustHost?

Ні це не так.

І крім того, є деякі речі, які JustHost робить погано: тривалість тривалості непослідовна, у неї дуже погані моменти, інформація на місці є слабкою, і ми не знаємо багато про безпеку.

І хоча ціни низькі, вони не дуже низькі, ніж стандартні “доступні” ціни на хостинг.

Зрештою, JustHost не є поганий господар… це просто не дуже добре в цілому або в певній області, щоб гарантувати рекомендацію.

Але, ей – вам взагалі не потрібно залишати це моєму слову. JustHost може бути компанією, яку ви чекали, тож найкращий спосіб бути впевнений це просто СПРАВИТИ ІТ!

І ви можете робити це безризиково до тридцяти днів:

justhost повернення грошей

Спробуйте JustHost протягом 30 днів

Що б ви не вирішили зробити … щасливий хостинг!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map