Огляд LemonStand: плюси і мінуси на основі мого загального досвіду

Ви чули новини про LemonStand?


Що ж, напевно, ви цього не зробили. Я ще ні. Я спробував шукати, і нічого серйозного випуску новин не знайшов, або принаймні нічого достовірного.

Хоча це добре! Чому? Тому що це означає, що нічого істотного поганого не відбулося. Це означає, що LemonStand принаймні виконує свою роботу, що не було жодних серйозних порушень безпеки, що LemonStand не аферує своїх клієнтів.

Але у світі хостингу та електронної комерції ви краще вважаєте, що LemonStand досить відомий. Дізнайтеся майже про будь-яку статтю про найкращі параметри електронної комерції, і, швидше за все, їх кількість буде суттєвою згадкою про LemonStand.

Тож, у чому справа з цим тихим, але добре працюючим хостингом? Варіант, який регулярно належить до великих імен у світі хостингу, Shopify, BigCommerce та Volusion, але без усієї великої преси цих відомих важковаговиків?

Ну, ви дізнаєтесь досить скоро, але дозвольте мені лише сказати, що LemonStand легко заслуговує на свою позицію як провідної платформи електронної комерції, і на мою скромну думку, він може заслуговувати на те, щоб бути класифікованим навіть вище за норму для цілком мало користувачів.

LemonStand не є ідеальним, але він справді набиває удар унікальними сервісами. Зацікавлені?

Дивіться ціни на плани LemonStand тут…

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Загалом: проти

Мені подобається бути доцільним і прямим, і якщо ти читав мої статті, ти, мабуть, знаєш, що мені іноді спочатку хочеться перерахувати погані новини. Хороша новина в тому, що про LemonStand немає занадто поганих новин.

Перш за все, ціноутворення може ненавмисно бути дорогим для деяких користувачів, які працюють із меншими компаніями, залежно від характеру їхніх магазинів.

Крім того, великий розрив між трьома рівнями може ускладнити деяким користувачам пошук плану, який дійсно їм відповідає.

Ціна лимона

Дивіться ціни на плани LemonStand тут…

По-друге, існує висока крива навчання, щоб максимально використати LemonStand.

Щоб було зрозуміло, це не те, що LemonStand важкий у використанні, але щоб реально використовувати найкращі функції та отримати ваші гроші, вам знадобляться певні знання з вашого боку.

Нарешті, я не можу сказати, що безпека обов’язково погана, але я не знаю, наскільки комфортно, кажу, що вона особливо сильна. На місці є багато інформації про заходи безпеки, що змушує мене (і, можливо, ви) відчувати себе невпевнено.

Загалом, нічого з цього не є надто серйозним або визначальним, так що! Давайте перейдемо до переваг.

Загалом: плюси

Ось основні плюси.

Хоча ціноутворення для деяких може бути дорогим, воно, як правило, значно дешевше, ніж інші порівнянні пакети інших компаній, і принаймні ціноутворення є дуже простим..

Лимонні
Шопіруйте
BigCommerce

ПланПОЧАТОКОСНОВНІСТАНДАРТ
Ціна / міс.$ 19 / міс.$ 29 / міс.29,95 дол. / Міс.

Дивіться ціни на плани LemonStand тут…

Щодо функцій… ну, найсильніший момент LemonStand – це справді його особливості. Це може здатися коротким списком позитивів, але, повірте, функції, які надаються навіть стартовим рахункам, справді є надійними.

Тепер, щоб реально їх використати, так, вам потрібні певні дизайнерські знання або доступ до людини, яка має дизайнерські знання. Однак, як тільки ви зможете реально використовувати налаштування, ви побачите, що ви отримали справжню надійну угоду.

А для чого варто, навіть недизайнерські, не настроювані функції численні та надійні.
Звичайно, це завжди складніше. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше деталей!

Ціноутворення на лимонну стійкість

Ціноутворення може бути найважливішим моментом для більшості з вас, і це правильно. Перш ніж я перейти до нього, ви можете ознайомитись з офіційною сторінкою з більш детальною інформацією тут.

На щастя, LemonStand зберігає це дуже просто.

Існує три основні рівні ціноутворення: Стартовий, Зростання та Професійний.

Стартер коштує 19 доларів на місяць, ріст – 69 доларів на місяць, а професіонал – 199 доларів на місяць.

Плани лимонанда

Особливості
ПОЧАТОК
ЗРОСТАННЯ
ПРОФЕСІЙНИЙ
Плата за транзакції0%0%0%
ЗберіганняНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Пропускна здатністьНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Кількість товарівНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Ціна$ 19 / міс.$ 69 / міс199 доларів / міс
ДетальнішеДетальнішеДетальніше

Існує також четвертий, менш поширений рівень під назвою Premium, який починається від 399 доларів на місяць.

Чи є безкоштовна пробна версія? Так!

Легко, правда? Так, але трохи занадто просто. Як насправді складаються ці ціни?

Ну, звичайно, важко порівняти безпосередньо через відмінності в характеристиках (детальніше про це незабаром).

Наприклад, стартовий план BigCommerce становить 29,95 дол. США на місяць, а Shopify – також 29 доларів на місяць, але ставка продажів BigCommerce для його стартового плану становить 50 000 доларів США в рік, а стартовий обсяг LemonStand – 75 продажів на місяць.

Отже, якщо ваш електронний магазин в основному орієнтований на продаж невеликої кількості більш дорогих товарів, то стиль цінової ліміту продажу LemonStand може принести вам багато.

Якщо, з іншого боку, ваші потреби електронної комерції орієнтовані на продаж багатьох товарів, ціноутворення LemonStand може виявитися трохи дорогим, оскільки між початком та зростанням є досить великий стрибок..

Загалом, ціна LemonStand зовсім не така погана щодо інших найпопулярніших платформ електронної комерції, але може виявитися несподівано дорогою залежно від вашого власного інтернет-бізнесу..

Огляд функцій

Гаразд, особливості. Крім ціноутворення, функції, мабуть, є найважливішим моментом будь-якого хостингового сервісу. Звичайно, я не можу все пояснити тут, тож ви можете переглянути офіційну сторінку тут і тут.

Основна претензія LemonStand на славу – це її налаштування, але навіть окрім тих, є досить пристойний набір, який надається навіть найнижчим рівнем облікових записів.

Для початку, двигун LemonStand дозволяє використовувати будь-який фронтальний фреймворк, який ви хочете створити свій користувальницький інтерфейс.

Ваші сторінки виїзду можна налаштувати, і для вас є маса безкоштовних тем та шаблонів з відкритим кодом, з якими ви можете грати, щоб ви могли зробити вигляд вашого магазину просто правильно.

підганяти-лимонніі

Існує також безліч функцій для всіх рівнів ціноутворення, які, якщо налаштувати в сторону, все одно зробить LemonStand всеосяжною платформою.

Деякі з них включають необмежену кількість облікових записів персоналу, без комісійних платежів за транзакції, необмежену кількість продуктів та варіантів, необмежену кількість файлів для зберігання та пропускну спроможність, HTTPS на всій сторінці, знижки та купони, розширену допомогу на SEO та інше – деякі з цих речей доступні лише за секунду або рахунки третього рівня в інших хостинг-послугах.

Особливості LemonStand ADVANCED

Тим не менш, основна сила пакету функцій LemonStand залишається високою налаштованістю. Майже все, що стосується вашого електронного магазину, можна налаштувати, а деякі функції, які я спочатку навіть не зрозумів (або принаймні деякі з них, потребували певного часу, щоб зрозуміти).

Я поговорю про це пізніше, але скажу вам, що ваші знання важливі, щоб максимально використати функції LemonStand. Функції, що не налаштовуються, є надійними, але не винятковими, і можуть не стати приголомшливою для вас, якщо у вас немає ноу-хау для веб-дизайну.

Але якщо ви це робите і хочете взяти онлайн-фронт свого бізнесу в свої руки, не покладаючись на основні теми та функції перетягування шаблонів, LemonStand надзвичайно сильний у відділі функцій.

Простота використання та налаштування

LemonStand має, мабуть, самий унікальний розділ “простота використання / налаштування”, про який я писав.

Я дам вам відповідь дуже швидко – LemonStand – це, мабуть, найкраща з популярних хостинг-платформ для налаштування, але для того, щоб реально користуватися нею, потрібні певні технічні знання.

Чи просто у використанні? Ну, звичайно. Простий у використанні, коли основні функції не будуть вас занадто заплутати.

LemonStand налаштувати

Якщо ви не зацікавлені в тому, щоб справді взяти зовнішній вигляд вашого магазину, і якщо ви просто чомусь натисніть за допомогою LemonStand, ви все одно зможете добре керувати магазином. Це не найзручніший варіант, але це теж зовсім не неможливо.

Справа в тому, що для того, щоб реально користуватися можливостями налаштування, яку дає вам LemonStand, вам знадобиться технічне ноу-хау.

Потенціал для налаштування вашого магазину є однією з найбільших переваг LemonStand, але вам або потрібно мати власні технічні навички, або вам потрібно мати можливість наймати когось, хто може кодувати та розвивати.

Сказавши це, не варто недооцінювати налаштування LemonStand – це легко одна з найвідкритіших платформ сьогодні та, безсумнівно, сподобається багатьом користувачам, які мають можливість безпосередньо керувати зовнішнім виглядом свого електронного магазину..

Дійсно, я впевнений, що багато клієнтів LemonStand (якщо не більшість) знаходяться на більш кваліфікованій стороні, і для потенційного клієнта, який читає це, хто аналогічно більш грамотний в кодуванні, я скажу, що простота використання – це не проблема, і ваш параметри налаштування чудові.

Для менш досвідчених? Використовувати це не неможливо, але вам потрібно мати трохи більше можливостей, щоб дійсно повною мірою використовувати LemonStand.

Безпека

Безпека, безумовно, важлива для всіх.

І це особливо важливо для вас Безпека вашого електронного магазину є важливою не тільки тому, що він зберігає ваші дані, а й тому, що він зберігає і ваших клієнтів, і окрім морального питання про небайдужість до даних ваших клієнтів, є і практична проблема – немає клієнта захоче зайти до вашого магазину, якщо він знаходиться в половині часу або не здається безпечним.

Так LemonStand має швидкість? Подивимось.

LemonStand має структуру, сумісну з PCI DSS, важливим золотим стандартом надійності в хостинговій галузі.

безпека лимонів та безпеки

Він використовує SSL на всіх своїх сторінках, а не лише у виїзді, тому ваші клієнти, які користуються більш технічними можливостями, можуть почувати себе комфортно під час відвідування вашого магазину..

Крім того, багато інших перевірок безпеки включено навіть із облікового запису Starter, за яким LemonStand каже, що зазвичай використовуються для інших планів ціноутворення на інших рівнях, хоча я не впевнений, що це цілком вірно.

У будь-якому випадку ці перевірки включають постійний моніторинг стану, щоденні та навіть погодинні резервні копії та всесвітню мережу доставки вмісту (тобто клієнти та відвідувачі сайтів у всьому світі можуть отримати доступ до вашого електронного магазину).

На сьогодні я майже впевнений, що це стандартні стандарти безпеки, але все ж вони все ще чудові.

Справа в тому, що їх сайт справді не надто детальний, ніж те, що я вам щойно розповів, і насправді не існує багато перевіряється інформації щодо кібербезпеки LemonStand.

Я скажу, що попередньо безпека є принаймні стандартною і, ймовірно, нормальною, і в новинах до цього часу не було великих проблем, що є обнадійливим, але щоб бути надійним, безпека LemonStand може бути не надто сильною.

Я був би радий дати їм більше кредиту, якби вони мали більш доступну інформацію, але поки що, скажімо, це принаймні досить добре, але, мабуть, і нічого особливого.

Висновок

Гаразд, це було досить багато речей, які я щойно кинув на тебе! Давайте складемо все це разом.

LemonStand має відносно низьку вартість, але може бути дещо дорогим для деяких користувачів з певними типами магазинів / потреб у продажу. Структура ціноутворення дуже проста і зрозуміла, але є і недолік недостатнього варіанту для різноманітних потреб.

Дивіться ціни на плани LemonStand тут…

Особливості LemonStand є його найсильнішим надбанням. Параметри, що не налаштовуються, не є винятковими, але, тим не менш, є сильними, а його функції налаштування, як я вже сказав, чудові і, мабуть, найкращі.

Звичайно, найбільший професіонал – це також найбільший підхід – вам потрібно вміти використовувати ці функції, щоб дійсно отримати вартість ваших грошей, тому простота використання не є чимось особливо сильним для LemonStand.

Нарешті, безпека – це те, до чого я здебільшого нейтральний. Існує не так багато достовірної інформації про методи та інструменти безпеки LemonStand, що мене хвилює.

Однак не було жодних головних новин для занепокоєння, і те, що ми знаємо, гарантує безпеку, яка є “достатньо хорошою” для переважної більшості користувачів. Я пропоную, якщо ви дійсно стурбовані, зв’яжіться з LemonStand безпосередньо для отримання додаткової інформації.

В цілому, LemonStand – це дійсно сильна послуга, яка, хоча і не без застережень, є вражаючим варіантом, якщо ви можете використовувати свої найкращі активи.

Почніть з Lemonstand

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map