Огляд MVPS (2020): чи варто ваших грошей?

Довіра до послуги, якою ви користувалися раніше, – дуже вагома привід продовжувати користуватися нею. Але чи вірність змушує вас повернутися до служби? Хіба не потрібно більше бажати та мати?


Ось чому ми випробували MVPS. Хоча ви раніше ніколи не чули про MVPS, але в Європі це важливе значення, звідки він насправді.

Зараз ми широко випробували MVPS і маємо поділитися кількома словами. Тому вся інформація в цьому огляді базується на особистому досвіді.

Так MVPS – це нова найкраща європейська хостингова послуга на ринку? Почнемо з …

Простота використання

Ваш надійний високоякісний постачальник VPS

Легкість та доступність значно покращують ваш досвід роботи. Є два основні аспекти використання: Інтерфейс користувача та Навігація.

Користувацький інтерфейс дозволить вам дізнатися свій шлях через пробну версію & помилка. Має сенс, що як тільки ви зможете пробитися через усі кнопки та піктограми, ви зможете легко звикнути до навколишнього середовища.

Навігація полягає в тому, щоб дати користувачеві найкращий можливий шлях до обходу, не втрачаючи технічних деталей. Навігація також допомагає привчати користувача.

Ваш надійний високоякісний постачальник VPS

Почнемо спочатку з бічної панелі інформаційної панелі. Це простий на вигляд і простий у використанні. У вас є два основні розділи, які слід переглянути, крім панелі керування / панелі управління та скасувати VPS.

Розділ «Дія» по суті є для включення / вимкнення сервера, перезавантаження, паузи або вимкнення. Включення всіх кнопок прямо на бічну панель полегшує обслуговування вашого сайту.

У розділі “Дії” є інші параметри, які полегшують навігацію. Ви можете перевстановити ОС, оновити, завантажити консоль для керування вручну, налаштувати резервні копії, отримати графіки для різних статистичних даних, встановити додатки, клонувати тощо.

Ваш надійний високоякісний постачальник VPS

Далі ми перейшли до розділу “Графіки”, щоб перевірити продуктивність. Було 3 графічні метри, які показують процесор, пам’ять, трафік, читання / запис диска.

А продуктивність, як ви бачите, зовсім не погана, особливо використання процесора виглядає стабільно, а навігація блискавично швидка, що є безумовним плюсом.

Отже, завершити цей розділ: інтерфейс користувача & презентація по суті. До інтерфейсу було легко дістатися, а навігація відчувалася гладкою.

Ціноутворення & Особливості

Налаштуйте сервер Cloud VPS

Не витрачаючи часу, давайте переходимо до цін. Ви можете змінювати цикл виставлення рахунків щомісяця, щорічно, півроку & щоквартально, і ви також можете вибрати ОС, яку слід встановити заздалегідь.

При € 3,00 на місяць план “VPS ONE” отримає вам єдиний процесор, 2 Гб оперативної пам’яті, 25 ГБ SSD, 1 веб-сайт і пропускну здатність трафіку вартістю 3 ТБ, що достатньо для веб-сайту запуску або блогу, спрямованого на відносно невелику натовп.

План “VPS BASIC” на рівні 7,00 євро на місяць є значно кращим оновленням порівняно з VPS ONE. Ви отримуєте двоядерний процесор, 4 Гб оперативної пам’яті, 50 ГБ SSD, ще 1 веб-сайт, але пропускна здатність коштує 7 ТБ. У цей момент ви можете почати думати про підвищення масштабу свого блогу або запуск цього інтернет-магазину.

Аналогічно, “VPS POWER” має подвоєну кількість ядер, подвоєний об’єм оперативної пам’яті, подвоєння пам’яті, ще 1 веб-сайт (який у цей момент міг би бути 2) та пропускну здатність 25 ТБ..

У вас немає двох веб-сайтів, поки ви не перейдете на нижній острів, починаючи з “VPS SUPER”, який становить 39 євро на місяць і пропонує 6-ядерний процесор, 16 Гб оперативної пам’яті, 150 ГБ SSD, 2 IP-адреси та пропускну здатність 30 ТБ..

Нарешті, план “VPS MAX” пропонує 12 ядер живлення процесора, 64 ГБ оперативної пам’яті, 300 ГБ накопичувача на SSD, до 4 веб-сайтів та пропускну здатність 60 ТБ – все це € 99,00 на місяць. Тепер, якби ми працювали з ниткою, об’єм пам’яті та пропускну здатність можна було б розтягнути до необмеженої кількості.

Безпека

Частіше всього це зводиться до безпеки. То яку безпеку можна очікувати від MVPS? Ну, є два способи забезпечити вашу довіру:

Ваш надійний високоякісний постачальник VPS

Двофакторна автентифікація – це метод перевірки, який передбачає проходження 2 шлюзів, перш ніж отримати доступ. Це одна з найпоширеніших форм аутентифікації, але, тим не менш, дуже безпечна.

Ви можете легко налаштувати свій номер телефону & електронна пошта, пароль & OTP, пароль & особистий посвідчення чи будь-яка інша комбінація носіїв авторизації.

MVPS - Ваш надійний високоякісний постачальник VPS

Список доступу IP може використовуватися для введення IP-адрес, які потрібно заблокувати. Ці IP-адреси можуть бути потенційними загрозами, які можуть завдати шкоди вашому сайту. Отже, ви не можете скинути цей захист після встановлення, і він також може бути використаний у тандемі з двофакторною автентифікацією.

Це підсумовує безпеку. У вас є захист у формі двофакторної автентифікації та списку доступу до IP.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів значно полегшує ваше життя. Проблеми виникають постійно, і користувачі шукають відповіді в Інтернеті. Якщо сама служба має централізовану базу знань та чуйну підтримку клієнтів, вона дійсно має значення.

Часті запитання

Спочатку у вас є розділ FAQ, або, як ми його називаємо, «База знань». Ви можете отримати відповіді на безліч поширених запитів, таких як сервери VPS, гарантія тривалості роботи, політика резервного копіювання, що таке автоматичне резервне копіювання та як вони працюють та багато іншого.

Часті питання

Якщо говорити про відповіді, то вони тримаються досить короткими і суттєвими. Бути до речі, це добре, хоча не завжди. Розширення на певну тему іноді необхідне, особливо коли користувач потенційно може стати новим у цій темі.

Деякі зовнішні посилання на пов’язані теми для подальшого читання також були б корисними, як і у багатьох подібних FAQ.

Ваш надійний високоякісний постачальник VPS

Якщо мова заходить про підтримку в реальному часі, MVPS має систему квитків, яку можна використовувати для вирішення запитів, а також можна вставити помилки помилок або знімки екрана вашої проблеми.

Ваш надійний високоякісний постачальник VPS

Тут ми розмістили питання про цілісність їх серверів. Ми хотіли дізнатися, чи всі їх сервери керуються автономно чи делеговані стороннім компаніям, що часто є ризикованим кроком через загрози, такі як крадіжка даних та…

MVPS - Ваш надійний високоякісний VPS надає

… Вони відповіли протягом декількох годин, а відповідь, як очікувалося: вони не є сторонніми сторонами. Але знову ж таки, час відповіді міг бути кращим.
Це доповнює підтримку клієнтів. У вас є достатньо наполовину хорошої бази знань та задовільної підтримки.

Висновок

Отже, вся ця інформація залишає перед нами одне останнє запитання:

Чи варто MVPS? Чи варто рекомендувати поза її недоліками? Чи буде змінено переміщення вашого веб-сайту?

Простіше кажучи: Ні … але так.

З нашого досвіду, сервіс відчув себе дуже задовільно. Це було просто у використанні, навігація була швидкою, існує широкий спектр планів з різними рівнями функцій, безпека сервера є надійною, підтримка працює і…

… функції безпеки могли бути, ну, ще більше, а база знань могла бути розширеною.

Але ей ніяке обслуговування не є досконалим, і це не такі недоліки, які повністю руйнують досвід. ЇХ МОЖЕ бути виправлено та вдосконалено, і сподіваємось, що вони будуть.

Отже, це завершує огляд. Як ти гадаєш? Чи вважаєте ви статтю інформативною? Чи варто MVPS перемикатися? Ви спробували послугу? Будь ласка, прокоментуйте нижче і повідомте нам про це.

Спробуйте хостинг MVPS сьогодні

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map