Огляд SiteGround: плюси і мінуси після 30 місяців моніторингу!

Ця стаття була переглянута та оновлена ​​03 квітня 2020 року.


Ах, SiteGround. Якщо ви останнім часом шукаєте веб-хостинг, ви не зможете наткнутися на це ім’я.

Легко одне з найбільших імен у світі веб-хостингу, може бути трохи важко знати, з чого почати.

Він здебільшого залишався осторонь новин, за вирахуванням голосового протистояння законопроектам США SOPA та PIPA кілька років тому (якщо ви не знайомі, тут ви були в хорошій компанії, приєднавшись до багатьох великих онлайн-компаній на знак протесту).

Якщо він не залишився в курсі новин, він точно не залишився поза статтями та оглядами. Це просто занадто помітно, щоб не чути про те, якщо вам цікаво про ці речі.

Насправді SiteGround – одне з найбільших імен у моєму списку найкращих провайдерів веб-хостингу, що підтримує понад 2 мільйони веб-сайтів.

Але чи більший завжди краще? Скільки онлайн-оглядів SiteGround ви дійсно можете довіряти? Що робить SiteGround виділенням від деяких інших найголовніших імен?

Звичайно, я не можу повністю відповісти на ці запитання, але сподіваюся, щонайменше пролити трохи світла на SiteGround.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про мої думки щодо цього гігантського хостингу.

Мінуси сайту

Якщо ви вже звикли до мене, ви знаєте, що я спершу починаю з поганих новин. Не хвилюйтесь, хоча! Ця частина досить коротка.

Я думаю, що головним недоліком SiteGround є те, що він може бути трохи дорогим. Плани веб-хостингу не є загальнодоступними, але принаймні такі речі, в які ви розраховуєте інвестувати.

Спільний хостинг – це ще одна річ, в яку люди готові інвестувати, але ви також можете розраховувати, що ціни будуть доступнішими. Правда, спільні плани SiteGround дійсно недорогі в порівнянні з іншими планами хостингу, але щодо спільних планів інших компаній, SiteGround трохи дорогий.

Окрім цього, обмеження обсягу резервування пам’яті на 30 Гб у спільних планах є досить прикрим недоліком. У схемі речей це незначний недолік?

майданчик
Ну так. Але враховуючи, скільки пропонується, чи справді настільки важко для SiteGround надавати необмежену кількість пам’яті принаймні для рахунків із найвищими ціновими цінами? Або, принаймні, більше, або SSD, якщо його потрібно обмежити?

Крім цього, я не маю жодних сильних зауважень. Зручність у використанні – це те, що я вважаю досить нейтральним, і не зовсім згідним, але я все-таки викладу його тут – це простий у використанні, але може бути трохи більш зручним для користувачів для нових клієнтів у світі хостингу.

Не так вже й погано? Давайте перейдемо до цікавої частини.

Плюси сайту

Для цікавої частини, я маю трохи більше поговорити.

Що стосується ціноутворення, то приємно бачити щось досить просте і відповідне з тими ж трьома рівнями в різних хостинг-продуктах.

Крім того, звичайний спільний веб-хостинг, якщо ви можете взяти на себе зобов’язання за рік, принаймні не надто далеко за ринкову норму. Пропозиції SiteGround нічого не надто нормальні, а функції зазвичай роблять ціни вартими.

Особливості є плюсом для SiteGround, який пропонує широкий набір інструментів для використання, багато з яких доступні з найнижчого рівня «StartUp» облікового запису.

покупка спільного хостингу

Підтримка клієнтів є безперечним плюсом для SiteGround, оскільки не тільки представники чуйні та інформативні, онлайнова документація в базі знань, навчальні посібники тощо є дуже обширною та корисною.

Хоча зазвичай SiteGround не набагато простіший у використанні, ніж будь-який інший хост, він винятково простий у використанні WordPress.

Нарешті, безпека – це теж те, що SiteGround робить добре, оскільки, здається, робить додатковий крок у забезпеченні даних своїх користувачів. Крім того, SiteGround пропонує безліч прискорень продуктивності.

Загалом, багато сильних сторін для розмови. Не потрібно приймати моє слово для цього, ходімо трохи детальніше, чому.

Безпека та надійність

Безпека – це все, і ми повинні турбуватись про нас майже всіх, хто має Інтернет, якщо цього ще не робимо. Особливо це стосується людей, які шукають послуги хостингу.

Я радий сказати, що Siteground дуже сильний, коли йдеться про безпеку.

На майданчику сайту 99,99% тривалості роботи, тому вам не потрібно турбуватися про те, що ваш сайт знизиться. Я думаю, що це також галузевий стандарт, але ей, це все ще дуже приємно.

огляд майданчика

Час роботи
99,88%
Час реакції
585 мс

Я спостерігаю за SiteGround Uptime протягом останніх 27 місяців. Тут можна побачити історію:

 • Березень 2020 р .: 99,92%
 • Лютий 2020 р .: 99,99%
 • Січень 2020: 99,73%
 • Грудень 2019: 99,73%
 • Листопад 2019: 100%
 • Жовтень 2019: 99,97%
 • Вересень 2019: 100%
 • Серпень 2019: 100%
 • Липень 2019: 99,98%
 • Червень 2019: 100%
 • Травень 2019: 99,99%
 • Квітень 2019: 99,99%
 • Березень 2019 року: 100%
 • Лютий 2019: 100%
 • Січень 2019: 99,96%
 • Грудень 2018: 99,99%
 • Лис 2018: 100%
 • Жовтень 2018: 100%
 • Вересень 2018: 99,99%
 • Серпень 2018: 100%
 • Липень 2018: 100%
 • Червень 2018: 100%
 • Травень 2018: 100%
 • Квітень 2018: 100%
 • Березень 2018: 100%
 • Лютий 2018: 100%
 • Січень 2018: 99,99%
 • Грудень 2017 р .: 100%
 • Лис 2017: 100%
 • Жовтень 2017: 100%

Ви можете ознайомитись з детальною оцінкою часу без перерви тут.

Siteground отримує плюс, тому що вони запровадили безпечну ізоляцію облікових записів для веб-хостингу, тому мені здається розумним, що через 10 років вони все ще повинні мати найсильнішу ізоляцію серед хостинг-сервісів.

Siteground використовує контейнери Linux та спеціально відзначає той факт, що патчі, які вони робили в ядрах Linux, були включені до офіційного коду ядра Linux – тож можна сказати, що технологія досить сучасна..

Моніторинг їхніх серверів, начебто, швидший і звичайніший, ніж типові монітори сервера, і хоча їх критикують за функції резервного копіювання, у яких багато користувачів виявили відсутність, у 2015 році вони впровадили власну систему резервного копіювання, яка, здається, є великим вдосконаленням. Вони також отримали анти-бот AI для жорстоких атак.

Не кажучи вже про те, що SiteGround дуже добре доглядає за своїми серверами фізично.

Окрім протоколів безпеки, SiteGround створив, він також пропонує безліч додатків для підвищення продуктивності та підвищення безпеки для своїх клієнтів. Я висвітлю деякі з них пізніше в статті, але підвищення ефективності справді чудово.

Стандартний та WildCard SSL також надаються безкоштовно, регулярні резервні копії безкоштовні, а додатковий захист іноді включається за замовчуванням у певні плани.

Повна відмова від відповідальності, я не експерт із безпеки. Тим не менш, мені здається, що Siteground має команду, яка справді працює над захисними силами, сильні, які компанія швидко називає на своєму веб-сайті, і це змушує мене відчувати себе набагато легше з Siteground.

Підтримка клієнтів

Я думаю, що SiteGround справді добре справляється із підтримкою клієнтів. Забудьте про індустрію хостингу – Загальна підтримка клієнтів SiteGround – це загалом.

Чому я це кажу? Крім звичайних варіантів обслуговування клієнтів, таких як підтримка телефону, SiteGround пропонує широкі ресурси та документацію, обширну навіть для хостинг-компанії.

Існує майстер налаштування облікового запису, з яким ви зіткнетесь, але також є семінар вебінарів, покрокові підручники та “база знань” – в основному сотні поширених запитань та довідкових статей.

Тим часом це не суттєво стосується людей, яких вони працюють: живий чат та цілодобова телефонна послуга доступні для миттєвих відповідей, а відправлення квитків зазвичай дає відповідь за кілька хвилин.

Коли ви контактуєте з представником, ви побачите їх інформацію – ім’я, досвід, особливі переваги тощо.

Хоча анекдотичні докази можуть отримати вас лише поки що, я особисто вважав, що чат в прямому ефірі дуже чуйний.

контакт на майданчику1

Коли ви запитуєте чат в реальному часі, вам потрібно ввести електронний лист та ім’я користувача (якщо ви не поточний клієнт), а також ваше запитання, хоча мене дратувало те, що для вашого питання існує обмеження кількості персонажів. Незабаром відкриється сторінка чату, і ви повинні мати відповідь.

контакт2 на майданчику

контактна площадка на сайті3

Після закінчення дискусії ви отримаєте можливість отримати стенограму розмови, надіслану на ваш електронний лист, що я вважав досить унікальним і дуже корисним, якщо ви забудете, про що йшлося..

Підтримка клієнтів не однаково між обліковими записами. Облікові записи вищого рівня – наприклад, для більш дорогого спільного хостингу, хмарного хостингу або спеціального хостингу – отримують пріоритетну підтримку клієнтів. Власне, все, крім початкового рівня, отримує VIP-підтримку. На щастя, навіть стандартна підтримка є відносно швидкою та корисною.

Загалом, Siteground має дуже сильну підтримку клієнтів, і я класифікую його як одну з переможних рис Siteground. Широка онлайн-документація, а також чуйні та корисні представники дійсно надають сайту Siteground функціональну підтримку клієнтів.

Плани та особливості сайту

Примітка. Якщо ви прочитали мою рецензію на Siteground vs. Bluehost, ви можете знайти щось із цього трохи знайоме. Тим не менш, давайте перейдемо до структури ціноутворення.

Siteground пропонує безліч варіантів хостингу, від таких сервісів, як хостинг електронної пошти, до хостингу додатків (WordPress, Joomla тощо), до звичайного веб-хостингу.

Основне коливання цін знаходиться в основних веб-хостингових послугах:

Спільні плани хостингу

Особливості
Стартап
GrowBig
GoGeek
Місце на диску10 Гб20 ГБ30 ГБ
Пропускна здатністьНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
ПанельcPanelcPanelcPanel
Кількість веб-сайтів1НеобмеженийНеобмежений
Ціна3,95 дол. / Міс.$ 5,95 / міс.$ 11,95 / міс.

Спільний веб-хостинг, параметри хостингу послуг (хостинг електронної пошти, PHP-хостинг тощо) та хостинг додатків (WordPress, Joomla, Magento тощо).

Перший – StartUp із $ 3,95 на місяць, GrowBig – другий, $ 5,95 на місяць, а GoGeek – останній із $ 11,95 на місяць. Майте на увазі, що це початкові ціни, але ціни на поновлення вищі. Наприклад, StartUp поновлюється зі $ 11,95 на місяць.

Перший – StartUp із $ 3,95 на місяць, GrowBig – другий, $ 4,55 на місяць, а GoGeek – останній із $ 8,95 на місяць.

 • StartUp пропонує: 1 веб-сайт, 10 Гб веб-простору, підходить для приблизно 10 000 щомісячних відвідувань і містить «основні» (мається на увазі основні) функції.
 • GrowBig пропонує: декілька веб-сайтів, 20 Гб місця, повинні мати близько 25 000 щомісячних відвідувань, а також ви надаєте преміальні функції на додаток до основних функцій.
 • GoGeek: також дозволяє декілька веб-сайтів, але дає 30 Гб місця, дозволяє приблизно 100 000 відвідувачів щомісяця, а також додає «Geekly Advanced Features» на додаток до преміальних та основних функцій.

Спочатку звучать дорого. Поновлення на $ 11,95 – це набагато більше варіантів першого рівня, але якщо врахувати “основні” функції, це не так вже й погано.

SiteGround - спільний хостинг

Щоденні резервні копії, Cloudflare CDN, а також SSL та HTTPS включені безкоштовно від точки початкового рівня. Це миттєво встановлює план веб-хостингу SiteGround для початкового рівня вище більшості конкурентів.

Крім того, якщо ви враховуєте кількість відвідувачів, які вміють обробляти щомісяця (майте на увазі, це оцінка) та функції Premium або Geeky (які в основному додають підвищення продуктивності, пріоритетну технічну підтримку, відновлення безкоштовного резервного копіювання, відповідність PCI, і деякі більш вдосконалені функції), спільні плани хостингу SiteGround виправдовують ціни своїми особливостями.

Зауважте, що сертифікати SSL для спільного хостингу за замовчуванням безкоштовні та стандартні. Однак ви можете будь-коли переключитися на безкоштовну скриньку Wildcard SSL.

Прибуток на 10-30 Гб пам’яті відключає деяких людей відразу ж від bat (від StartUp до GoGeek ви будете обмежені в 30 Гб). Мені прикро, що найвищий рівень є обмеженим на 30 Гб, але більшість людей вважають, що можуть працювати в рамках цього обмеження. Це просто реалістично природі спільного хостингу, який по суті має обмежені ресурси.

Але це єдине обмеження ноти. Як уже згадувалося, як облікові записи другого, так і третього рівнів можуть розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, а всі облікові записи отримують необмежену базу даних MySQL. Це досить щедро, і якщо врахувати включені резервні копії, SSL тощо, параметри спільного хостингу – це дуже гарна справа.

Крім того, навіть із першого рівня загального хостинг-акаунта ви отримуєте конструктор веб-перетягувань та необмежену кількість доменних та паркованих доменів, що я вважав зручним – ви можете повернутися до моєї іншої статті SiteGround проти Bluehost, щоб побачити, як це порівнюється з Bluehost, найкращий конкурент SiteGround.

Останні два рівні отримують безкоштовну передачу веб-сайту. Це можна зробити за першим планом, але це оплачено. Це корисно для тих, хто хоче впевненість, що може надати команда технічної підтримки. На щастя, якщо ви використовуєте WordPress, досить просто перенести сайт без технічної підтримки (докладніше про це пізніше).

Оповіщення про спойлер: SiteGround виграє це.

Насправді ви навіть отримуєте базове програмне забезпечення для електронної комерції з обліковим записом StartUp та безліччю функцій для розробників. Ну, і ви отримуєте необмежену кількість облікових записів електронної пошти навіть для базового облікового запису, тоді як більшість конкурентів мають обмеження для пакетів початкового рівня.

Нарешті, SiteGround використовує унікальні інструменти безпеки, створені компанією, які я вважаю сильними особливостями сервісу (про них ви прочитаєте досить скоро, просто пам’ятайте про це.

Особливості
План запуску включає
Безкоштовний веб-сайт Builder
Безкоштовний Cloudflare CDN
cPanel & Доступ до SSH
24/7 Технічна підтримка
SSD Storagen
Безкоштовне щоденне резервне копіювання
Необмежені облікові записи електронної пошти & БД
Відвідайте SiteGround

Таким чином, загальні плани хостингу є досить сильними. Ціни дещо високі для людей, які чітко шукають варіанти бюджету, але для всіх інших, спільні плани SiteGround можуть бути дуже багато. Звичайно, це не всі пропозиції SiteGround.

Плани хмарного хостингу

Наприклад, хмарний хостинг починається з 80,00 доларів на місяць у чотирирівневій системі, яка доходить до 240,00 доларів на місяць,

Особливості
Вхід
Бізнес
Бізнес Плюс
Супер потужність
ЦП2 ядра3 ядра4 ядра8 ядер
ОЗП4ГБ6 Гб8 Гб10 Гб
Простір SSD40 Гб60 Гб80 Гб120 Гб
Передача даних5 ТБ5 ТБ5 ТБ5 ТБ
Ціна$ 80,00 / міс.120,00 дол. / Міс$ 160,00 / міс240,00 дол. / Міс

Перший рівень надає вам 2 ядра, 4 Гб оперативної пам’яті та 40 ГБ SSD місця, що я вважаю розумним, але, чесно кажучи, не найкращою пропозицією, яку я бачив. Якщо вам потрібно переказати багато, однак надбавка в 5 ТБ є досить щедрою.

Коли ви вибираєте більш високі плани, надбавки стають більш розумними. Я б вважав, що більшість цих останніх планів є середніми за показник ресурсів за ціну, і перший рівень насправді не дуже.

SiteGround також пропонує власні рішення для корпоративних клієнтів для тих, хто зацікавлений.

Якщо ви дійсно любите продуктивність SiteGround і довіряєте їй, ви можете також довіряти SiteGround для хмарного хостингу. Якщо вас все ж зацікавить, можливо, ви зможете отримати кращу угоду щодо хмарного хостингу, перевіривши деякі інші варіанти.

На щастя, цілеспрямовані плани хостингу SiteGround – це непогано.

Виділені плани хостингу

Виділений хостинг починається з 269,00 доларів на місяць за перший рівень і закінчується на рівні 729 доларів на місяць для третього рівня, але ціни (та наявність таких серверів) залежать від місця розташування центру обробки даних.

майданчик присвячений

майданчик, присвячений Азії

Так, я не брешу: це великі цінники. Зверніть увагу, звичайно, що спеціалізовані сервери зазвичай мають найвищі ціни.

Вигідний компроміс, мабуть, того вартий. Якщо ви серйозно ставитесь до отримання спеціалізованого сервера, у SiteGround є чудові технічні характеристики, а цінові плани дозволяють отримати багато ресурсів. Я б хотів, щоб було більше варіантів, але це незначна скарга.

Розташування сервера:

 • Чикаго
 • Лондон
 • Амстердам
 • Сінгапур

Примітка про WordPress

Крім основних типів хостингу, пропонованих SiteGround, ви маєте знати щось важливе про SiteGround: це чудово для WordPress. Насправді так добре, що сам WordPress.org рекомендує SiteGround.

WordPress – безкоштовна система управління вмістом, яка користується величезною популярністю. Він популярний, тому що дозволяє редагувати безліч речей про свій сайт, він безкоштовний, і загалом його просто використовувати навіть для початківців.

Звучить ідеально, правда? Проблема полягає в тому, що якщо ви користуєтеся безкоштовним програмним забезпеченням WordPress, вам спочатку потрібен хостинг. Майже кожен головний хост підтримує WordPress, але SiteGround стоїть вище за решту – звідси його рекомендація WordPress. Але чому він такий особливий?

SiteGround перевершує те, що ви можете легко почати користуватися WordPress на SiteGround, будь то користувач, який вперше перебуває чи хтось переносить сайт.

SiteGround пропонує безкоштовний плагін, завдяки якому можна легко перенести існуючий веб-сайт WordPress та підтримати вищий клас для тих, хто зацікавлений перенести більше інформації, ніж лише сайт WordPress..

плагін site wp migrator

Для тих, хто починає з нуля, це однаково просто. SiteGround має швидкий автоматизований інсталятор для швидкого отримання фактичного програмного забезпечення WordPress на ваш обліковий запис SiteGround.

Після цього ви можете скористатися іншим безкоштовним інструментом, WordPress Starter, щоб вибрати деякі теми та основні функції (наприклад, контактні форми, сторінки портфоліо тощо) – ці речі будуть автоматично встановлені.

На мою думку, WordPress вже простий у використанні, але він все ще може бути неефективним у деяких аспектах і вимагає від користувача підключення безлічі різних частин. Для нового користувача це може бути неприємно і неефективно – тому наявність WordPress-стартера – це чудовий актив для тих, хто не входить в WordPress.

Навіть якщо ви не новий користувач, деякі інші інструменти SiteGround роблять його чудовим господарем WordPress.

Підвищення продуктивності wordpress wordground

Деякі налаштування SiteGround за замовчуванням роблять його оптимальним для WordPress сайтів, але на додаток до цього, ви можете вибрати додаткові параметри та інструменти, щоб ще більше підвищити продуктивність..

Плагін SG Optimizer – хороший приклад: він включений для двох останніх загальних хостингових ярусів і може серйозно скоротити час завантаження сторінки. SiteGround вже має сервіс суперкачерів WordPress для вищих рівнів, що дозволяє оптимізатору SG досягти свого повного потенціалу. Це також допомагає в рейтингу пошукових систем.

Нарешті, SiteGround обробляє безпеку та оновлення дійсно добре, і не лише для серверів. WordPress – це програмне забезпечення, яке зазвичай включає багато інших менших програм – плагінів та тем, і всі вони часто потребують оновлень у різний час.

SiteGround надійно оновить WordPress та деякі ваші плагіни автоматично, якщо ви виберете його, це може заощадити багато часу (повірте, болісно вручну оновлювати різні плагіни щотижня).

Усі ці інструменти, а також загальна продуктивність SiteGround – це частина того, що робить його одним з найкращих хостів для WordPress.

Таким чином, SiteGroud виглядає досить сильним у відділі функцій. Це правда, що ціни на багато різних хостинг-сайтів SiteGround виглядають трохи високими. Зокрема, на спільний хостинг, я думаю, що ціни на SiteGround трохи вищі, ніж звичайні.

Однак, якщо ви не шукаєте спеціально для бюджетного варіанту, якість та функції SiteGround роблять такі ціни непотрібними. Це, звичайно, включає спільний хостинг, але особливо це стосується його хмари та виділених варіантів. І якщо я не наголосив на цьому достатньо, SiteGround чудово підходить для розміщення WordPress.

Простота використання

Подивіться, простота використання – це те, що мені рідко доводиться коментувати. Це тому, що міцна зручність у користуванні є галузевим золотим стандартом. Практично кожен онлайн-сервіс, навіть нехостинговий сервіс, навмисно проектують себе, щоб бути простим у користуванні для звичайної людини.

Тому простота використання – це те, про що я говорю здебільшого як спосіб зауважити, якщо компанія опускається нижче стандартної. Якщо ні, то я не маю нічого сказати.

На щастя з SiteGround, я не маю нічого сказати.

Доданий розробник веб-сайтів взяв бали від інших популярних розробників веб-сайтів і досить інтуїтивно зрозумілий.

Все інше, що стосується управління вашими обліковими записами, дуже легко і просто.

siteground-cpanel

Як я вже згадував раніше, додаток WordPress Starter є одним із прикладів того, як SiteGround робить WordPress дуже легким для початківців (або швидким для тих, хто має досвід).

wp стартерІ звичайно, незалежно від того, чи користуєтесь ви спільним планом за допомогою WordPress або купуєте найдорожчий спеціалізований сервер, який ви можете, SiteGround робить багато як за допомогою автоматизованих інструментів, так і своїх співробітників. Це включає підтримку та оновлення самого сервера, програмне забезпечення, яке ви використовуєте безпосередньо, і все, що знаходиться між ними.

Я впевнений, що у деяких людей виникають якісь проблеми тут і там із технічними умовами, особливо, якщо вони є новими в світі хостингу, але в основному слід орієнтуватися досить легко, особливо при такій сильній підтримці клієнтів.

Справа не в тому, що SiteGround надзвичайно простий у використанні, і насправді це, можливо, може бути трохи зручнішим для користувачів, але в цілому я не можу уявити, щоб хтось із ним теж мав надто складнощі.

Висновок

Так, ось ми нарешті – заключний розділ! Давайте зануримось прямо у підсумок.

Ціни трохи змішані, оскільки хостинг, що не використовується спільно, знаходиться на ціні, і навіть спільний веб-хостинг знаходиться на ціні, залежно від того, скільки часу ви здійснюєте. Убік, якщо ви отримаєте популярну однорічну угоду, ви будете платити конкурентоспроможні / нижчі ціни.

Особливості є плюсом для SiteGround, з потужним набором, який добре розподіляється за трьома основними ціновими рівнями, хоча обмеження на зберігання можуть дратувати. Для WordPress грає багато найкращих функцій і переваг SiteGround.

Клієнтська підтримка – це певна сила завдяки такій великій документації в Інтернеті та додатково корисних представників у чаті, електронній пошті та підтримці телефону.

Безпека є останньою сильною стороною SiteGround, але вона все ще хороша. Здається, що SiteGround виходить за рамки галузевих стандартів щодо своїх інструментів безпеки та протоколів.

Простота використання – це щось переважно нейтральне – це не важко у використанні, але може бути трохи простіше для нових початківців користувачів. WordPress – це, звичайно, виняток і дуже простий для початківців.

В цілому, я думаю, що SiteGround безумовно заслуговує на своє місце як один із найкращих варіантів хостингу.

Це не надто дорого, принаймні, не для більшості популярних варіантів, і пропонує дуже сильний пакет, який повинен залишати більшість людей, незалежно від їх спектру технічних можливостей, відчуваючи себе задоволеними.

Відвідайте SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map