Огляд Uniregistry – 5 плюсів і 2 мінуси

У цій статті я розповім про Uniregistry та те, що вони пропонують реєстратор домену.


Унікальність Uniregistry полягає в тому, що він спеціально побудований для задоволення вимог доменерів, які вкладають гроші в купівлю загальних доменів вищого рівня (gTLD)..

Протягом останніх років я мав справу з багатьма реєстраторами, але концепція Uniregistry виглядала вражаюче. Здавалося, він побудований повністю на основних потребах людей, які масово займаються доменами, і цього було достатньо, щоб запалити мій інтерес.

Я думав тоді консолідувати свій портфель. Тож я вирішив спробувати їх і перемістив близько 10% моїх зареєстрованих доменів до Uniregistry, щоб побачити, чи можуть вони виправдати мої очікування.

Хоча спочатку в моїй думці був йота сумнівів, Uniregistry зумів перевершити всі мої сподівання. Відтоді я вже переніс понад 50% моїх доменів до них і сподіваюся завершити решту в найближчі пару місяців.

Вам може бути цікаво, що змусило мене прийняти таке кардинальне рішення. Я погоджуюся, перемістити сотні доменів до нового реєстратора непросто. Але коли професіонали переважають проти мінусів настільки гарним запасом, це не менше злочину, щоб відпустити можливість благати.

Тепер розберемося з детальнішими відомостями про те, що пропонує Uniregistry, включаючи переваги та недоліки, щоб можна було зрозуміти, чи потрібно реєструвати / передавати свої домени в Uniregistry.

Про Uniregistry.com:

Uniregistry.com був заснований Франком Шиллінг у 2012 році. Це було свідком швидкого зростання в останні кілька років. У компанії є чітка заява про місію – зробити процес реєстрації домену максимально простим, швидким та простим.

Uniregistry відрізняється від інших традиційних реєстраторів доменних імен тим, що він не пропонує багато «додаткових даних», які надають інші реєстратори, такі як веб-хостинг або послуга створення веб-сайтів.

За словами Френка Шилінга, Uniregistry – це “найбільш сервісний і цілісний підхід до операцій з реєстром, який ця галузь коли-небудь бачив” – і поки що я не маю очевидних причин не довіряти цій відвертій оцінці.

Плюси університету:

1. Додано безпеку

uniregistry-безпека

Безпека є важливим фактором для будь-якого інвестора домену, і я нічим не відрізняюся. Випадки викрадення домену постійно збільшуються, і найкращий спосіб вирішити це – двофакторна автентифікація.

Моя найбільша проблема з GoDaddy – це завжди відсутність цієї важливої ​​функції. GoDaddy не пропонує двофакторну систему аутентифікації за межами Сполучених Штатів, але Uniregistry цю функцію впровадив у всьому світі без зайвих витрат. Якщо чесно кажучи, наявність двофакторної аутентифікації є однією з багатьох причин, що спонукало багатьох в першу чергу до зв’язку з Uniregistry.

2. Простий у використанні інструмент управління доменом

Інструмент домену Uniregistry

Усі, хто має трохи досвіду роботи з GoDaddy, визнають, що їх інструмент керування доменом не тільки складний, але й досить повільний водночас. Uniregistry, з іншого боку, створив спрощений інтерфейс управління доменом, який є чистим, швидким та простим у використанні.

Вони створили інструмент з нуля з прискіпливим поглядом на зручність користувача. Найкраща частина інструменту управління доменом Uniregistry – це те, що не існує варіантів продажу або будь-яких інших відволікань, які б вас заплутали. Він пропонує просто і прості можливості управління доменом з правильним видом функцій та варіантів для підтримки потреб доменних інвесторів.

3. Індивідуальні ціни

Якщо ви інвестор домену з пристойним розміром портфеля, Uniregistry із задоволенням запропонує вам власні оптові ціни. Вони були люб’язними, щоб забезпечити мені індивідуальну реєстрацію / оновлення / передачу домену, яка була значно нижчою за поточну ринкову ціну.

Я не можу розкрити вказану точну ціну, але я цілком задоволений пропозицією, яку мені запропонували. Я б запропонував вам зв’язатися з менеджером свого облікового запису, щоб дізнатися, яку власну ціну вони готові запропонувати вам.

4. Захист конфіденційності без зайвих витрат

Конфіденційність домену Uniregistry

Uniregistry забезпечує захист конфіденційності WHOIS без зайвих витрат. Хоча всі інші популярні реєстратори доменів пропонують вам цей варіант за додаткову плату, Uniregistry надає безкоштовну конфіденційність для всіх імен домену, які ви реєструєте тут.

5. Оперативна підтримка клієнтів

Мій досвід їхньої підтримки клієнтів до цього часу був приємним досвідом. Для кожного облікового запису є спеціалізований менеджер облікових записів, який відповідає на всі ваші запити. Щоразу, коли виникає занепокоєння, я можу просто зателефонувати менеджеру свого акаунта через Skype, щоб негайно вирішити проблему. І якщо ваш менеджер облікових записів зараз не під рукою, у вас є можливість звернутися до всієї групи підтримки, щоб уточнити свої сумніви..

Крім системи підтримки на основі квитків, Uniregistry також надає вам пряму підтримку по телефону, підтримку чату в реальному часі та підтримку через Skype.

Мінуси Uniregistry:

1. Немає попереднього замовлення

Uniregistry не пропонує можливості попереднього замовлення для скорого випуску розширень домену gTLD. Лише тоді, коли нове розширення стане активним, ви можете оформити замовлення. Тож якщо хтось уже зробив попереднє замовлення на вибране доменне ім’я у якогось іншого реєстратора (у якого є можливість попереднього замовлення), ви навряд чи отримаєте це доменне ім’я до свого портфоліо.

2. Ніяких додаткових послуг

Ні хостингу

Як я вже зазначав на самому початку, Uniregistry суто займається доменними іменами – немає жодної іншої релевантної додаткової служби.

Це означає, що якщо ви шукаєте веб-хостинг, а також реєстрацію доменних імен, вам потрібно шукати в іншому місці для ваших потреб хостингу. Іншими словами, ваш домен буде зареєстрований в Uniregistry, але ваш веб-сайт розмістить інший сторонній постачальник послуг веб-хостингу. Це може заподіяти невеликі незручності для тих, хто шукає рішення на основі єдиного доступу для реєстрації доменних імен та веб-хостингу.

Заключні слова:

Особисто я дуже задоволений сервісом, який мені надає Uniregistry. Безпека та ціноутворення на замовлення – це два основні фактори, які вплинули на моє рішення щодо зв’язування з Uniregistry для моїх потреб у реєстрації домену. Звичайно, є і деякі недоліки, такі як відсутність можливості попереднього замовлення. Але давайте зіткнемося з цим Ви не можете розраховувати отримати їх за одну угоду, тому краще бути готовим прийняти “проти” поряд із “плюсами”.

Підводячи підсумок, Uniregistry створив чудову платформу для спрощення процесу реєстрації домену для інвесторів доменних імен.

Але не сприймайте мої слова як належне. Щоб виміряти, наскільки хороша (чи погана) послуга, вам потрібно пережити її особисто. Тому створіть обліковий запис у Uniregistry і отримайте досвід з перших рук, щоб самостійно оцінити його справжню вартість.

Огляди веб-хостингу:

в русіХостинг InMotion
InMotion Hosting – це американська веб-хостинг-компанія, заснована в 2001 році і має центри обробки даних у Вірджинії та Лос-Анджелесі. Прочитати огляд »

блакитний гостьОгляд Bluehost
Маючи понад 2 мільйони розміщених веб-сайтів, BlueHost – одна з найпопулярніших інтернет-компаній, що займаються веб-хостингом. Прочитати огляд »

сонникОгляд Dreamhost
DreamHost переміг у виборі редактора PC Magazine для веб-хостингу в 2016 році, відзначивши третій рік поспіль, компанія отримала цю відзнаку. Прочитати огляд »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map