Огляд веб-сайту: Все, що ви повинні знати, перш ніж купувати його!

Web.com – це прихований гігант в хостингу. Що стосується популярних назв «домашніх», я не знаю, чи Веб внесе список.


Але Web.com має понад 3 мільйони підписників, що автоматично ставить його в основні ліги, а його дохід у 2017 році становив понад мільярд доларів. «Вау» правильно.

Окрім просто величезного, він був заснований у 1999 році, тому він також старий, вже майже два десятиліття.

Гаразд – що на веб-сайті робить Web.com, щоб бути такою тихою популярністю?

Багато, звичайно … але також, на диво мало. Я вже трохи використовую веб-сайт, і я зрозумів щось про це, про яке я хотів би розповісти. Продовжуйте читати, і ми дізнаємось деталі!

Плюси
Я відкину нас тут позитивними аспектами Web.com.

Web.com простий у своїх цінових планах, а саме тому, що їх всього три, і всі вони мають спільний хостинг. Для одних це є недоліком (докладніше про це на секунду), але для інших бажаним вибором.

Більше того, хоча ці плани не найдешевші, вони стоять на більш доступній стороні. Насправді ви багато в чому впевнені, що план Web.com буде на більш доступній стороні (якщо ви малий бізнес).

Web.com також має гідні ресурси, виділені для своїх хостинг-планів, включаючи план початкового рівня (в основному з точки зору дискового простору та скриньки електронної пошти). Крім того, Web.com дуже простий у використанні та добре інтегрується з WordPress та іншими системами управління вмістом (CMS).

Нарешті, підтримка телефону в Інтернеті є пристойною, навіть якщо решта його клієнтської підтримки не заслуговує уваги, а Веб має дуже надійні показники (включаючи час роботи).

Мінуси
Все це добре, але я збираюся представити щось, що буде пронизано решту цього огляду: негативи. На жаль, на веб-сайті є багато речей, які не сприятливі для відповідності його хорошим моментам.

У планах ціноутворення, про які я згадував раніше, ви, напевно, можете здогадатися, що простота також є дещо обмежувальною. Будь-яка людина чи бізнес із більш складними хостинговими потребами (наприклад, присвячений хостинг, VPS-хостинг тощо) можуть майже забути про Web.com.

Хоча ціна внизу, це не так що дешево. Деякі інші компанії пропонують більш низькі стартові ціни та подібні ціни на оновлення, або нижчі версії обох, та більше функцій для завантаження.

Незважаючи на те, що розподіл ресурсів хороший, деякі додаткові функції можуть здешевити ціни.

Для підтримки клієнтів живий чат є непростим, а база знань може бути часом неглибокою. Зазвичай обидва ці варіанти будуть виконані, але вони можуть вдосконалитись через те, що вони відстають від конкуренції.

І останнє, але не менш важливе, на веб-сайті майже нічого не сказано про свої протоколи безпеки. Ви можете зробити висновок лише про щось важливе, як безпека.

Тож ви маєте здоровий набір плюсів і, на жаль, довгий список мінусів. Щоб отримати більш чітке уявлення про те, де веб-сайт насправді стоїть у вашій ситуації, вам може знадобитися ще кілька деталей. Не хвилюйся, я тебе накрив!

Ціноутворення та особливості

Давайте перейдемо до того, що насамперед важливо: ціни та того, що ви отримуєте за це.

web-com-плани

Веб-сайт досягає як шахрайства, так і професіонала, оскільки у нього є лише три плани хостингу. Погана новина: так, у вас немає тонни варіантів. Зокрема, у вас немає тонни високоякісних або преміальних хостингових варіантів: ви можете отримати хороший спільний хостинг, і це все.

Хороша новина: Web.com досить доступний. Тепер, якщо ви є особою, яка більше зацікавлена ​​у веб-сайті з хобі чи особистих причин, або навіть дуже незначний сайт-фрілансер, початкові ціни веб-сайту трохи вище середніх.

Вхідна ціна на долар або два вище, ніж звичайна, за перший рік. Однак другий і третій рівні значно вищі за ціною і насправді нижчі, ніж типові плани другого та третього рівнів для спільного хостингу.

Прикро в тому, що хоча ці ціни на перший рік загалом непогані, плата за оновлення дуже висока. Плата за оновлення, як правило, значно вища, ніж ціни за перший рік, тому нічого нового там немає, але ціни на оновлення веб-сайту можуть бути в 2-3 рази дорожчими.

Тож це головний недолік і не дуже хороший ціновий діапазон для людей, які намагаються заощадити (або для підприємств, які не мають інтенсивних потреб у хостингу та можуть дозволити собі заощадити на хостингу).

Однак майте на увазі, що Web.com описує ці плани як орієнтовані на малий бізнес. Для малого бізнесу ці плати за оновлення не є великою проблемою – більша проблема, чи добре обмежуватись спільними хостинг-планами..

Чесно кажучи, я думаю, що це так. Обмежений вибір веб-сайту, безумовно, буде виключений багатьма підприємствами, але для багатьох малих підприємств може знадобитися пристойні веб-сайти, а не спеціальні плани сервера.

Якщо ми пам’ятаємо про це, особливості Web.com досить пристойні. Наприклад, пакет початкового рівня Основний хостинг поставляється з 300 ГБ місця на диску та 100 багатокористувацькими скриньками електронної пошти.

Хоча це правда, що 25 FTP-акаунтів не є надмірно високими для пакетів початкового рівня, і що необмежені передачі даних або безкоштовні домени за перший рік також є досить поширеними, дисковий простір є дуже великим.

Наприклад, Bluehost запускає вас з 50 Гб, а GoDaddy – з 100 ГБ. Поштові скриньки відрізняються більше, але це все ще дуже корисно. Другий рівень збільшує об’єм до 500 Гб місця на диску та 500 скриньки електронної пошти, а останній рівень робить це місце на диску необмеженим і приводить кількість дозволених скриньок електронної пошти до навіть 1000.

Потрапити до спільних планів хостингу щодо “необмеженого ___” (просто на диску, зберіганні, пропускній здатності тощо) дуже легко. Ви можете не мати технічної обмеженості, але дуже мало людей на спільних хостинг-акаунтах коли-небудь оскаржуватимуть розподіл ресурсів, і якби всі це зробили, спільний хостинг не працював би (оскільки ресурси … спільні!).

Тож хоча інші провайдери можуть робити майже все необмежене з другого рівня, вам потрібно мати на увазі, що це скоріше прихильність, ніж серйозна функція. На веб-сайті “обмеження” досить високі та розумні (і так, я знаю, що третій рівень говорить, що все необмежено).

Майте на увазі, що це основні виділені ресурси. Ви також отримуєте розробник веб-сайтів та інсталяцію WordPress, а також автоматичні оновлення для WordPress, якщо ви ввімкнули його. Web.com також пристойний у швидкій установці для інших систем управління контентом чи електронної комерції.

Всі пакети можуть підтримувати мультимедіа, але лише два останніх призначені для обробки більш серйозних обсягів, зокрема відео. Перший може, але ви не хочете перевантажувати його кричущою графікою.

Це здебільшого підсумовує це. Це, правда, не здається занадто великим, але саме по собі це не погано. Деякі видатні хостинг-провайдери, як правило, значну частину своїх можливостей створюють довгі списки всього, що вони пропонують.

Коли ви фактично починаєте користуватися своїм обліковим записом разом із цими пакетами, ви можете зрозуміти, що ви не використовуєте багато своїх обіцяних функцій або що деякі з них – це легкі інструменти, за які потрібно заплатити оновлення, щоб дійсно корисні..

Речі, звичайно, різняться, і це, безумовно, правда, що Web.com може бути краще представлений, але простий факт, що Web.com формально менш добре представлений, не означає, що це гірший сервіс або навіть, що він менш здатний.

Сказавши це, я думаю, що Web.com може включити ще кілька функцій, принаймні для вищих рівнів. Наприклад, будь-яка форма регулярних інструментів резервного копіювання та відновлення буде вдячна, а також SSL-сертифікати.

Коротка примітка щодо SSL-сертифікатів: досить просто включити їх у плани хостингу сьогодні, найчастіше для першого рівня, але якщо не принаймні для наступних. Web.com не тільки не включає сертифікати SSL з пакетами, а продає їх лише окремо. Починаючи з $ 27,99 на рік. Це не дуже погана ціна, але прикро.

веб-com-ціноутворення

Тепер, оскільки Web.com дуже здатний інтегруватися з популярними CMS, ви можете розширити свій інструментарій, встановивши для них розширення. Якщо ви це зробите, то основні функції хостингу на веб-сайті повинні бути чудовими для обслуговування вашого сайту.

Проблема полягає в тому, що ви можете зробити це майже для будь-якого іншого хостинг-провайдера, і я не думаю, що Веб справді виділяється достатньо, щоб гарантувати вам їх пріоритетність.

Я можу зробити висновок, що веб-сайт не поганий у своїх цінах – ціна знаходиться в нижній частині, але вона також не є надзвичайно загальною чи в будь-якій конкретній області. Web.com спрацював би добре, якби ви вирішили ним користуватися, але так би зробили деякі інші постачальники.

Простота використання

Тож, можливо, веб-сайт має нормальні ціни і добре з функціями. Поки що нічого не виділяється. Принаймні, це просто у використанні, правда? Як рекламується?

Це, безумовно, так.

web-com - простота у використанні

Web.com рекламує простоту використання для всіх: розробники можуть використовувати різні мови, ті, хто хоче використовувати WordPress, отримають «безпрограшну установку», а люди без особливого досвіду створення сайтів можуть використовувати наданий розробник веб-сайтів..

Усі ці обіцянки в значній мірі відповідають дійсності. Крім аспектів будівельних сайтів, керувати самим хостингом дуже просто. Ви отримуєте звичайний cPanel і гідну форму навігації. Це досить прості речі, які не потребують великої кривої навчання.

Тоді виникає питання: чи Web.com суттєво простіше, ніж будь-який з його конкурентів? Тоді я повинен був би сказати “ні”. Простота використання веб-сайту, як і більшість інших провідних постачальників, до того, що всі вони досить прості у використанні.

Однак загальна простота веб-сайту – включаючи доступні плани – робить і управління обліковими записами простішим. Справа з меншою кількістю варіантів має свої переваги (іноді).

Тому, хоча Web-all-in-all Web.com не є помітно простий у використанні, це відповідає галузевим стандартам зручності використання, і це важливо.

Підтримка клієнтів

Оскільки веб-сайт не ідеальний, було б приємно бачити справді надійну підтримку клієнтів. Це те, що ми отримуємо?

Е, не дуже. Я б не сказав, що їх підтримка клієнтів погана – я думаю, що основні функції підтримки клієнтів виконуються надійно – але це просто не на рівні з іншими популярними хостинг-провайдерами.

Ваші два основні ресурси є репрезентативними, з якими можна зв’язатися безпосередньо або на місці інформації. Почнемо з першого: ви можете або спілкуватися в чаті з представником, або спілкуватися з ними по телефону.

Основна проблема, яку я маю в чаті в Інтернеті, – це те, що він зловживає копією / вставками та / або ботами. Хорошим прикладом цього можуть бути такі скріншоти (зауважте: ця розмова відбулася ще до того, як я придбав і почав тестувати Web.com, але навіть після того, як у мене був обліковий запис, гірші чати виглядали б схожим):

web-com-chat1

web-com-chat2

web-com-chat3

Як бачите, на повне відповідь на моє запитання пішло майже 10 хвилин. Представник чи чат-бот відповів на мою контактну інформацію з рекламою, і тоді, коли мені довелося повторити своє запитання (вибачення, знехтувавши включити його на скріншот), у відповідь було запит на додаткове роз’яснення.

Чесно кажучи, це було досить ясно в перший раз.

Коли я мав обліковий запис, чати в реальному часі не включали стільки самореклами, але все одно іноді впали б до такого рівня якості. Це не завжди було так погано, але може бути, тому нехай ця розмова виступає як попередження для потенційного поганого чату.

На мою думку, підтримка телефону краща, ніж чат в реальному часі, тому, якщо вам потрібно негайно відповісти на запитання, це може бути хорошим варіантом.

Єдина унікальна річ, на яку може претендувати Web.com, – це те, що у неї є спеціальний набір маркетингових експертів, доступних для консультацій. Чудово, як це звучить, більшість користувачів насправді не користуються цим ресурсом.

Експерти з маркетингу Web.com також багато використовуються для підписки та бортового процесу, але для щоденної підтримки – не так вже й багато.

Що стосується інформації на сайті, то ви в основному матимете справу з базою знань веб.

підтримка web-com

Що може бути унікальним у базі знань Web.com, це те, що в кількох статтях містяться відповіді, що збігаються, що охоплюють різні послуги / платформи Інтернету..

web-com-мережеві рішення

Це не стосується кожної статті, звичайно, лише для тих, хто має проблеми, пов’язані з багатьма службами Web.com.

У всякому разі, база знань непогана. Як і середня база знань, вона охоплює більшість ваших основних питань і навіть кілька дивних проблем тут і там. Я думаю, що це може бути більш поглибленим, але це не кінець світу.

Загалом, я б сказав, що підтримка клієнтів Web.com в кращому випадку посередня. Чати в реальному часі не надто великі, телефонна підтримка хороша, а інформаційний матеріал на місці зробить цю роботу, але може бути більш розширеним та глибоким.

Безпека та надійність

Давайте будемо чесними. Наразі Web.com точно не потрапляє на кожну ноту. Чи буде безпека та надійність благодаттю заощадження?

Е … вид. Почну з доброї новини: Web.com виконує свої обіцянки 99,9% часу роботи.

web-com-один клік

Що стосується часу відповіді, це було не надто погано, але, як правило, це стосується Web.com, це теж не фантастично.

Під час користування веб-сайтом щоденно все відбувається досить гладко. Такі речі, як cPanel або WordPress, працюють так само послідовно, як ви очікували, що вони отримуватимуть будь-який гідний сервіс, але це насправді не кричить “фантастична якість!” наскільки це шепоче «основні стандарти хостингу».

А як щодо безпеки? Ну, чи є я для вас, люди, я не знаю.

Сторінка “про” Web.com була для мене мертвим посиланням. Клацніть будь-які посилання, які говорять про “безпеку” на своєму веб-сайті, на будь-яких сторінках? Вони перейдуть на сторінку планів цін на сертифікати SSL.

Я думав, може, мені щось не вистачає. Ні. Перевірте це: вся частина їхньої бази знань під категорією безпеки нічого не говорить про протоколи безпеки Web.com.

безпека веб-ком

Ми можемо припустити, що веб-сайт має принаймні якась основна інфраструктура безпеки, оскільки їм вдалося обслуговувати понад 3 мільйони клієнтів у всьому світі, що є величезним. Ми також можемо припустити це, оскільки вони витрачають багато енергії як компанія на продаж сертифікатів SSL.

Але це про це, і це не так вже й багато. Окрім того, що дратує те, що мало знати про безпеку компанії, це відображає відсутність прозорості з боку компанії.

Тож ще раз нам залишається трохи хорошого і поганого для Web.com: час роботи хороший, час реакції – гідне, загальна продуктивність програми гідна, але безпека значною мірою невідома.

Висновок: чи рекомендую я Веб-сайт?

Цей огляд був одним з моїх найбільш нейтральних. Кожен раз, коли я знаходжу щось, що мені подобається на веб-сайті.com, я виявляю щось інше, чого йому не вистачає чи погано.

По-перше, у вас обмежений вибір варіантів хостингу на вибір, всі спільні. Однак принаймні ціни на них, як правило, досить хороші, а простота лінійки продуктів має перевагу прозорості.

Хостингові продукти на веб-сайті не дуже забезпечені безліччю функцій, але вони мають великі ресурси та добре інтегруються з популярними CMS. З іншого боку, ви можете знайти ці якості у інших компаній за аналогічними або нижчими цінами, а іноді і з більшою кількістю функцій.

Web.com, безумовно, простий у використанні, але це не новаторський інтерфейс користувача. Підтримка клієнтів просто гаразд – час від часу iffy live chat, хороша підтримка телефону та тепла база знань.

Безпека та надійність лише ще раз підкреслюють професіоналізм: хороші показники, але про безпеку Web.com ми знаємо дуже мало.

На закінчення, я думаю, що Web.com – це…непогано. Малий бізнес, який потребує простого використання і простий сервіс хостингу, який також не потребує конфігурацій сервера преміум-класу, може скористатися веб-сайтом.

Я не знаю, чи рекомендував би я це. Web.com не чудово виділяється в сьогоднішньому асортименті компаній-хостингів, і ви можете знайти хороші речі, які Web.com приносить на стіл без його недоліків, переглянувши інші компанії.

web.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map