Огляд VPN CyberGhost 2020 (наші думки після тестування)

Якщо ви подивилися списки найвищих VPN, ви, звичайно, стикалися з CyberGhost.


CyberGhost – це не найбільша чи найпопулярніша VPN, але, безумовно, одна з найвідоміших.

CyberGhost дивно існує лише з 2011 року. CyberGhost підтримує сильне почуття ідентичності як пропагандиста конфіденційності та свободи Інтернету..

Так, всі VPN говорять про це, я знаю. Ну, CyberGhost була першою VPN-компанією, яка опублікувала звіт про прозорість, а всій компанії менше десятиліття.
Отже, це може бути більше, ніж просто показ із CyberGhost.

І незважаючи на те, що він не є найпопулярнішим VPN у світі, він підтримує понад 20 мільйонів користувачів, тож, безумовно, щось іде правильно.

Але ви не можете судити про те, що CyberGhost говорить про себе. На щастя, я вже мало часу використовую CyberGhost, і можу дати тобі повне проходження добра, поганого та дивовижного. Давайте розпочнемо.

Плюси

Почну з добрих новин. Відверто кажучи, це багато, тому я спробую зробити це коротким.

По-перше, CyberGhost має розумні ціни. Деякі люди знайдуть кращі пропозиції з іншими компаніями, але для тих, хто хоче повнофункціональний VPN, CyberGhost – одна з найкращих пропозицій.

По-друге, CyberGhost має безліч особливостей.

Особливості VPN CyberGhost

Зокрема, CyberGhost має багато сильних сторін, що стосуються його серверів, і багато інструментів, які дають користувачам можливість контролювати власний досвід.

Однією з вражаючих речей у цьому є те, що CyberGhost вдається зробити все це, одночасно простий у користуванні. Користувацький інтерфейс дуже дружелюбний, і початківець може оптимізувати свої налаштування CyberGhost (або залишити їх у спокої, якщо вони цього хочуть).

Нарешті, CyberGhost має загалом добрі показники. На мій досвід, CyberGhost був одним із найшвидших VPN, але тут і там є гикавка (і я не впевнений, наскільки це лише мій Інтернет).

Тим не менш, CyberGhost має дуже високу ефективність.

Загалом, CyberGhost дуже добре справляється в більшості аспектів, і це зробило його одним з найпривабливіших VPN на ринку.

Мінуси

Це один із найкоротших списків «мінусів», які я зробив за певний час. Найясніша слабкість у підтримці клієнтів.

Незважаючи на те, що в CyberGhost є система прямого чату та продажу квитків, їм не вистачає підтримки телефону. Це не головна проблема, і багато VPN не мають підтримки телефону, але все-таки було б добре..

До того ж, хоча з представниками все в порядку, база знань / інформаційний матеріал трохи не потребує.

вміст кібергосту за мінуси

З цим немає нічого поганого, але він може використовувати ще якийсь вміст.

Крім цього, я б хотів, щоб в службі підтримки було більше посилань на додаток. Ви можете зробити діалогове вікно зворотного зв’язку чи повідомлення про помилки, але це не те саме.

Тепер, окрім цього, я повинен сказати, що не думаю, що в CyberGhost є занадто багато недоліків, про які варто звернути увагу..

Я скажу, однак, що, хоча ціни хороші за те, що пропонується, пакетів CyberGhost для деяких людей все ще буде занадто багато.

Для тих, хто не проти залишити деякі функції та сервери, ви точно можете дешевше, ніж CyberGhost.

Особливо, якщо вам потрібен лише простий VPN, CyberGhost може бути трохи для вас у тому, що він пропонує.

Якщо ви хочете отримати повнофункціональний VPN, я не думаю, що з CyberGhost щось не так. Але ей, давайте спочатку розберемося у конкретних характеристиках.

Ціноутворення та особливості

Перш ніж ми перейдемо до всього, що пропонує CyberGhost, давайте коротко розглянемо ціну.

По-перше, багато відомих VPN пропонують безкоштовні послуги разом із платними опціонами. CyberGhost – це не один із них, прошу пробачення. CyberGhost пропонує лише платні плани, але це не зовсім погано.

Це тому, що безкоштовні VPN іноді ризикують мати сумнівну практику конфіденційності. Не варто ризикувати, якщо ваша мета – анонімність в Інтернеті. У певному сенсі CyberGhost є чесним зі своїми користувачами: якщо ви хочете конфіденційність вищого рівня, вам доведеться платити.

У будь-якому випадку, мене більше розчаровує те, що CyberGhost не пропонує більш тривалий пробний період. CyberGhost пропонує лише цілодобову безкоштовну пробну версію, і тоді вам доведеться вибрати.

Це краще, ніж нічого, але недостатньо часу, щоб зробити всебічний вибір. Однак у планів є гарантія повернення грошей на 45 днів, тому не потрібно ризикувати.

гроші назад у кібергоста

Що стосується самих цін, то CyberGhost – це як більшість VPN, пропонуючи більш низькі ціни при більш тривалих зобов’язаннях. Я б сказав, що ціни на CyberGhost є цілком нормальними для планів VPN, якщо трохи з вищої сторони.

Акцент на незначну. Я розумію, що багато користувачів VPN – це не бізнес, а особи з усіх сфер життя, які можуть бути зацікавлені захистити свою анонімність за меншу ціну.

Досить справедливо, але, на мою думку, ціни на CyberGhost дуже хороші за якість функцій, які пропонує CyberGhost.

І в будь-якому випадку деякі рекламні варіанти CyberGhost є досить доступними навіть за стандартами VPN.

Що стосується оплати, CyberGhost є досить типовим для прийому карт, PayPal або Bitcoin (ніяких інших монет, вибачте!).

Тепер, щоб ці ціни перейшли до роботи: CyberGhost може працювати на 7 пристроях одночасно. Деякі VPN пропонують більше, але 5-10 є досить типовим, і я думаю, що 7 пристроїв досить солідні, особливо за ціми цінами.

підключити 7 пристроїв кібергосту

Коли ви користуєтесь ним на одному з цих пристроїв, ви побачите, що сервери CyberGhost є однією з його сильних сторін. Якщо ви переживаєте, що CyberGhost, який в основному працює в центральній Європі, не буде бракувати серверів у вашому районі, ви, ймовірно, помилитесь.

CyberGhost має понад 3000 серверів у 60 країнах. Звичайно, деякі країни мають більшу частку цих серверів, ніж інші, але це все-таки дійсно хороша кількість серверів в країні, тому ви отримуєте величезний рівень вибору.

Ось одна з моїх улюблених речей про CyberGhost: CyberGhost дозволяє максимально просто перейти на найкращі сервери.

В VPN прийнято виділяти кілька серверів, але CyberGhost робить багато для вас, вибравши довгий список найкращих серверів для торрентінгу та потокової передачі..

Для потокової передачі CyberGhost навіть повідомляє вам, які сервери найкращі для потокового передавання, з яких служб. Ви також можете розміщувати закладки серверів і навіть керувати ними під категоріями. Це дуже масштабно.

cyberghost vpn streaming

Окрім можливості перемикання між серверами, ви можете перемикатися між протоколами VPN. Як і у більшості VPN, OpenVPN є типовим, але ви також можете перейти до протоколів L2TP-IPsec або IKEv2.

Деякі VPN пропонують додаткові інструменти на додаток до основ технології VPN. CyberGhost – одна з таких. Найвидатніший,

CyberGhost має вбудований рекламний блок, а також блокатор шкідливих програм та захист від витоку DNS / IP.

зловмисне програмне забезпечення cyberhost

Крім того, CyberGhost має автоматичний перемикач на знищення. Це не в усіх VPN, і я брешу, якщо б сказав, що я справді повинен їх використовувати, але це все-таки чудова функція.

В основному це означає, що якщо ваше з’єднання перестане, деяким програмам буде автоматично заблоковано доступ до вашого пристрою. Це швидкий щит.

Найбільш прості речі, які я майже не вважаю вартими, тому що ви можете вважати їх для найбільш платних варіантів: CyberGhost має політику без журналів і необмежену пропускну здатність..

Я скоро висвітлю продуктивність та безпеку, але коротко: так, це швидко, і так, це безпечно.

Загалом, я маю сказати: CyberGhost так само добре представлений як найкращі VPN, і він має дуже розумні ціни для завантаження. Ви отримуєте безліч інструментів, а найкраще – повний контроль над цими інструментами. Чорт, половина інструментів – це контроль над досвідом.

З цієї причини я можу стверджувати, що CyberGhost є одним з найкращих VPN зараз, і, крім того, має деякі найкращі ціни.

Простота використання

Гаразд, все це звучить чудово – безліч налаштувань та функцій. Woohoo! Але чи не може це бути трохи надмірно?
Для першого користувача це може бути небагато. Однак, я думаю, що більшість людей, навіть початківці, можуть перебувати на борту протягом години (максимум).

Налаштування облікового запису досить просто. Я зіткнувся з деякими старими оглядами, які говорили, що CyberGhost раніше дедалі заплутався в процесі реєстрації, але я думаю, що це вже не проблема, оскільки зараз це можна зробити за лічені хвилини.

По хвилинах я маю на увазі весь процес завантаження програмного забезпечення, реєстрації рахунку, оплати та початку використання VPN. І як тільки ви почнете використовувати VPN, дизайн стає надзвичайно зручним для користувачів.

Дозвольте показати вам, що я маю на увазі. Ось як зазвичай виглядає CyberGhost на ПК.

cyberghost виглядає на робочому столі

Якщо натиснути цю маленьку стрілку поруч із меню, що випадає, це з’явиться.

інтерфейс cyberghost

Це вражаюче управління сервером, про яке я розповідав вам раніше. Ви можете розширити її трохи більше звідси. І ось ви йдете, це ваше повноцінне вікно:

з'єднання з сервером cyberghost

А потім просто натисніть цю стрілку ще раз, і вона повернеться до початкового розміру, де потрібно лише переключити одну або дві кнопки. І, як я вже сказав, CyberGhost дуже допомагає визначити, які саме сервери ідеальні.

Управління обліковим записом та зміна інших налаштувань настільки ж корисні, як і все інше, показане до цього часу.

У мене є лише одна скарга: іноді, коли я відкриваю вікно CyberGhost, воно занадто велике для мого екрана. Мені доводиться змінювати розмір екрана вручну, щоб він міг підходити кожен раз, що дратує, але це не велика справа.

Загалом, CyberGhost досить простий. Різниця між CyberGhost і найпростішими VPN там дійсно лише в кілька кліків.

Так правда, CyberGhost технічно не найпростіший VPN навколо, але це тому, що це не найпростіша VPN навколо.

І я не можу уявити, що скаржиться на це, враховуючи, що CyberGhost дозволяє якомога простіше мати такий індивідуальний VPN-досвід.

Підтримка клієнтів

А-а, а як щодо обслуговування клієнтів? Все завжди може піти не так, і тому необхідна хороша підтримка клієнтів.

CyberGhost пропонує трохи бази знань. Перш за все, його сторінка підтримки пропонує кілька посібників, деякі статті з усунення несправностей, а також деякі статті FAQ. Це не є великим, але дуже підходить для сфери використання VPN.

сторінка підтримки cyberghost

Що стосується безпосередньо контактів із представниками, ви можете зв’язатися з ними за допомогою квиткових систем або за допомогою чату в прямому ефірі.

Так, немає телефонної підтримки, але принаймні ви все ще можете зв’язатись із представником прямо в чаті.

Я знайшов повторення досить корисним, але у мене також не було глибоких проблем із CyberGhost, тому не можу сказати, що я ще повністю перевірив представників із більш складним питанням. Тим не менш, система чату та продаж квитків CyberGhost в цілому може зробити свою справу.

Так що в цілому, про службу підтримки клієнтів не багато чого. Це досить просто – непогано, але не зовсім зоряно.

У той же час, я думаю, CyberGhost працює досить добре, що потреба в надійній підтримці клієнтів дещо зменшується. Що веде мене до мого наступного моменту …

Безпека та надійність

Ось відповідь, яку ви чекали – як реально працює VPN?

Я врятував найкращі новини для останнього, пані та пани. Тому що CyberGhost працює чудово. Деякі VPN пропонують різну швидкість у своїх цінових рівнях, але з CyberGhost будь-який контракт отримає хорошу швидкість.

Тепер мені доведеться це визнати: мій тест на швидкість із CyberGhost був не надто гарячим.

Ось тест на швидкість із CyberGhost OFF.

тест на швидкість кіберберста

А ось тест швидкості з CyberGhost ON.

кібергост на

Так що ви йдете. Очевидно, що швидкість завантаження йшла набагато повільніше. Якщо чесно, це не виглядало дуже точно. Мій Інтернет іноді може бути плямистим, тому я спробував другий раз через кілька хвилин.

швидкість, задана cyberhost vpn

То, можливо, це лише я та мій плямистий Інтернет, а може, CyberGhost просто нестабільний. На мій досвід (і досвід більшості його користувачів) це не так.

У будь-якому разі, я б сказав, що в цілому CyberGhost має дуже надійні показники стабільності та загалом хороші швидкості.

Як бачите, у другому тесті швидкість завантаження була дуже близькою до моєї швидкості завантаження без CyberGhost. Я не можу сказати, що так постійно, але це все одно швидко відчувається.

Що стосується безпеки, CyberGhost пропонує стандартне 256-бітове шифрування AES. CyberGhost також пропонує можливість перемикання між протоколами VPN та має можливість захисту від витоку DNS, як я вже згадував. І звичайно, це все поруч із блоком реклами та блоком зловмисних програм.

Ви також можете заблокувати веб-сайти відстежувати вас та автоматично перенаправляти на з’єднання HTTP. Ці інструменти є чудовими додатками для безпеки, тим більше, що ви можете контролювати ступінь, яким ви хочете захистити Інтернет.

Підсумовуючи, я б сказав, що CyberGhost – одна з найкращих VPN. Його інструменти безпеки пропонують вам додатковий додатковий захист, якщо ви цього хочете, і протоколи безпеки CyberGhost є надійними. Крім того, я, як правило, швидкості CyberGhost вважаю досить солідним, і більшість випадків це одна з найшвидших VPN.

Чи рекомендую я CyberGhost VPN?

Я впевнений, що ви можете вгадати відповідь, але який вирок щодо CyberGhost?

Простіше кажучи, це високоцінна VPN, яка має найкращі характеристики та має високу продуктивність. Користувачі отримують чудовий контроль над своїм VPN-досвідом, оскільки сервери та додатки до безпеки є двома основними напрямками, де користувачі можуть робити як завгодно.

Більше того, все це надзвичайно просто вивчити та керувати ним. Так, підтримка клієнтів може бути трохи кращою, але вона достатня, і в будь-якому випадку, я сумніваюся, вона вам знадобиться.

Ще раз я не можу вам сказати остаточно, наскільки хороша швидкість CyberGhost. Вони мені добре почуваються, і коли я тестую їх, я отримую різні відповіді, що, швидше за все, через мій власний фанкі WiFi.

Я б сказав, що CyberGhost є принаймні на кращій швидкості, щоб бути безпечним, але найчастіше це одна з найшвидших VPN.

Загалом, це не для всіх. Люди, які хочуть просто, дешево VPN, повинні розглянути інші варіанти. Але всі інші повинні рішуче розглянути CyberGhost – це одна з найкращих VPN.

Завантажте CyberGhost зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map