Огляд WooCart: Отримайте всі факти перед підписанням (2020)

Огляд WooCart: Отримайте всі факти перед підписанням (2020)

Огляд WooCart: Отримайте всі факти перед підписанням (2020)

У вас є чудова ідея дропшипінгу, яку ви хочете здійснити? Ви шукаєте надійний хостинг WooCommerce, щоб відкрити власний магазин електронної комерції, але не знаєте, який саме може бути для вас?


Якщо ви читали наш огляд Shopify, то ви знаєте, що електронна комерція та інтернет-магазини – це зараз зростаючий ринок, що поступається місцем новій породі підприємців, що займаються дропшипінгом.

Що ж, ви коли-небудь чули про хостинг WooCart WordPress?

Насправді, ми цього не зробили, але в кінцевому підсумку нам довелося прийти в службу і мати кілька слів, якими ми хотіли б поділитися, але спочатку трохи відомостей про WooCart.

WooCart вважає себе першою послугою, побудованою виключно для розміщення / управління магазинами WooCommerce. Він належить компанії під назвою Niteo, віддаленій першій компанії зі світовими членами команди, яка сформувала ідею запропонувати WooCommerce як послугу.

Якщо ви сумніваєтесь у створенні / переміщенні свого інтернет-магазину на WooCart, у нас є огляд, який допоможе вам прийняти рішення. Тож давайте зануримось у…

Продуктивність

Продуктивність часто є барометром якості, особливо якщо мова йде про хостинг. Продуктивність залежить від багатьох речей, таких як сервери, оптимізація тощо.

WooCommerce вимагає рясних ресурсів для швидкого завантаження сторінок, коли в трафіку є шипи. Повільна сторінка може зменшити ваші шанси на конверсію.

Неймовірна продуктивність WooCommerce

WooCart працює на спеціалізованих сервісах Google Cloud, спеціально оптимізованих для хостингу WooCommerce. І якщо ви що-небудь знаєте про сервери Google, вони вважаються дуже високим рівнем і блискавично.

Також кешування – це ще одна річ, яка може пришвидшити ваш сайт, оскільки він зберігає багато даних прямо в браузері. Google Cloud покладається на кешування у всіх своїх додатках, таких як Документи, Gmail, Youtube тощо.

вуакарт

WooCart розміщує детальну аналітику плагінів на панелі приладів. Ці аналітики можуть допомогти вам зрозуміти, які плагіни використовують більшість ресурсів, які потрібно видалити.

Вилучивши будь-які такі плагіни, які гальмували ваш сайт, ви можете знайти подібні альтернативи, щоб випробувати, що на вашому веб-сайті не буде занадто важко.

Неймовірна ефективність для WooCommerce

Більше того, що WooCart також може знаходити сторінки з повільним завантаженням. Таким же чином ви можете знайти конкретні плагіни на цій сторінці та вирішити їх.

Неймовірна ефективність для WooCommerce

Зображення завжди важке завдання для сайту. Ви не можете зайти далеко до сайту без зображень, а отже, бітрейт зображення може визначити його якість, розмір та кількість часу, який сервер знадобиться для їх завантаження..

Тому WooCart має вбудований інструмент для оптимізації зображень, який працює у фоновому режимі у будь-який час, щоб без втрат стискати зображення.

Він також перетворює їх у формат WebP, що автоматично оптимізує зображення до висоти / ширини екрану пристрою для подальшої оптимізації.

WooCart також може похвалитися функцією інсценізації без втрат, як першості у всіх своїх пропозиціях. Це робить його таким великим, що там, де більшість сервісів пропонують базові постановки, WooCart змінює живу версію вашого веб-сайту без втрат дати, що набагато швидше і ефективніше.

Ця додаткова складність часто призводить до втрати даних, яка може бути безладно впоратися. Плюс викликає більше часу та проблем. Тож як WooCart це виправити?

  • Ну, WooCart реалізує клон або дублікат вашого поточного магазину, де ви можете додати або видалити елементи для тестування, перш ніж вносити будь-які негайні зміни в справжній магазин
  • Система WooCart автоматично синхронізує дані про замовлення та клієнта від прямої трансляції до етапу перед оновленням нової версії. Отже, значно полегшується управління вашим магазином.
  • Загалом, ви отримуєте ефективну систему управління веб-сайтами, яка може легко обробляти тестування, обслуговування та оновлення будь-якої інформації без особливих клопотів..

Це все було на стороні вистави. Підсумовуючи це, WooCart працює на швидких серверах, має аналітику для відстеження повільних плагінів або сторінок та оптимізацію зображення для швидшого завантаження.

Спробуйте WooCart

Легкість використання ціни

Хоча WooCommerce порівняно простий у використанні, є кілька факторів, які варто врахувати перед тим, як зануритися в сервіс, оскільки зазвичай він має криву навчання.

90% всього управління WooCommerce відбувається на його інформаційній панелі. Отже, це все, що ми переходимо, але спочатку є одна дуже цікава функція, яку слід зазначити:

вуакарт

Ви можете побудувати повнофункціональний магазин WooCommerce всього за 3 простих кроки без попереднього досвіду використання сервісу. Які 3 кроки ви запитаєте?

  • Місце назви магазину – саме там ви визначаєте назву, піддомен та місцезнаходження магазину
  • Власник магазину – тут ви можете ввести свої особисті дані
  • Конфігурація магазину – тут ви можете вибрати тему та налаштувати інтерфейс користувача

Майстер магазину WooCart автоматично налаштовує податкові налаштування, локалізацію та валюту після того, як ви вкажете своє місцезнаходження. Отже, заощадите багато часу та клопоту.

WooCommerce без праці

Більше того, WooCart пропонує магазин під ключ, який відображає приблизний ескіз вашої ідеї, все з демонстраційними продуктами. Після цього ви можете просто додати своє ім’я, логотип, продукти та все.

Завдяки цій функції ви можете розпочати продаж своїх продуктів одразу, не турбуючись про конфігурації WordPress.

Зверніть увагу, що ви не жертвуєте налаштуванням жодного з варіантів, але попередньо виготовлені магазини не є новим і впроваджуються майже скрізь зараз.

WooCommerce без праці

Останнє, що варто зазначити, – система електронної пошти WooCart. Він використовує плагін SendGrid, який дозволяє ефективно сортувати електронні листи за допомогою:

DKIM (Ідентифікована пошта DomainKeys) – метод автентифікації електронної пошти для виявлення підроблених відправників та

SPF (Рамка політики щодо відправника), яка не дозволяє спамерам надсилати електронні листи від імені вашого домену.

Тепер поговоримо про ціни на WooCart.

Плани та ціни WooCart

Перш за все, ви отримуєте спеціалізований сервер, 1 магазин, майстер зберігання, постановку без втрат, преміум CDN та щоденні резервні копії, доступні у всіх планах незалежно від ціни. Також ми намагалися змінити валюту сайту, але не змогли знайти спосіб.

Початковий рівень або “Shop” план пропонує 50 000 відвідувань (або пропускну здатність) і 20 ГБ дискового простору при $ 49 / місяць.

Тоді план “Маркет” має 100 000 відвідувань / 40 ГБ дискового простору при $ 99 / місяць, план “Торговий центр” дає вам дисковий простір 150 000/60 ГБ при $ 179 / місяць, і нарешті, план “Супермаркет” має диск 300 000/80 ГБ місця в $ 249 / місяць.

Отже, тут є те, що простота використання нарівні з великою конкуренцією. WooCart дозволить вам пропустити всю суєту і вступити в дію відразу. WooCart пропонує преміум-сервіс із ціною преміум-класу.

Безпека

Безпека частіше за все не помічається, якщо мова йде про WooCommerce. Люди часто забувають, що WordPress WooCommerce часто вразливий і для хакерів, і для сторонніх експлуатацій.

Крім того, завдяки WooCommerce з відкритим кодом, хакерам або спамерам дуже просто отримати код і створити шкідливі продукти.

Давайте перевіримо, що стосується безпеки WooCart:

Легка WooCommerce - WooCart

WooCart поставляється в комплекті із SSL Let’s Encrypt, який дає “S” у HTTPS. Це забезпечує безпеку відвідувача на сайті, а з’єднання – непрохідне.

WooCart без праці

GDPR або Загальний регламент про захист даних наголошує на захисті та конфіденційності даних у всіх європейських країнах. Хоча це законодавство ЄС, воно також стосується передачі даних і поза межами ЄС.

Легка WooCommerce - WooCart

Щоденні резервні копії – це безпечний засіб безпеки, який може бути використаний для відновлення вашого сайту у випадку, якщо всі інші заходи безпеки не зможуть.

Легка WooCommerce - WooCart

Ось де WooCart робить виняток із конкуренції. Він пропонує рідкісну “Гарантію без злому”. Тепер вони не повернуть гроші, але вони обіцяють виправити будь-який можливий збиток на вашому сайті.

Це все для безпеки WooCart. Підводячи підсумок, ви отримуєте SSL, конфігурацію GDPR, щоденні резервні копії з відновленням у будь-який час та гарантію без злому. Тепер перейдемо до наступного розділу.

Підтримка клієнтів

Ми всі знаємо, що цей розділ пройшов прямо через те, що кому потрібна підтримка клієнтів? Якщо WordPress настільки зручний для користувачів, то навіщо для вас потрібна підтримка клієнтів?

Тому що проблеми трапляються навіть у найдосконаліших місцях обслуговування. Це як працює технологія. Недосконало. Ось чому нам потрібні середні люди для вирішення подібних подій. Будь-хто може раз у раз пересипатися.

Контакт - WooCart

Існує 3 способи отримати підтримку в WooCart. Ви можете зв’язатися зі службою підтримки через додаток WooCart, скористатися довідковим центром або зв’язатися з ким-небудь для Live Chat. Давайте спочатку перевіримо Чат наживо:

Контакт - WooCart

Ми розмістили запитання в клієнті чату і чекали відповіді. Бот повідомив нам, що відповідь може зайняти до 20 хвилин. Тому ми просто сиділи навколо, чекаючи …

Контакт - WooCart

… Але хтось відповів прямо за хвилину, що було добре. Представник чату відповів простою короткою відповіддю, якої було достатньо для того, що ми просили.

Перейдемо до Довідкового центру, який є базою знань WooCart:

Довідка Woo Cart

Окрім власного блогу, WooCart має повноцінну базу знань, яка містить окремі розділи тем та пов’язані статті, щоб отримати допомогу, яка вам може знадобитися.

Довідка WooCart

Ми натиснули “Керування магазинами” і список статей містив теми, які в основному узагальнені всередині інформаційної панелі. Ми натиснули “Встановити домен”, щоб переглянути статтю.

Довідка WooCart

Тепер ми перевірили кілька інших тем, перш ніж натиснути на цю, і більшість з них були дуже короткими та простими, оскільки їх було дуже легко зрозуміти. Але оскільки ця тема трохи широка, WooCart детально розробив цю статтю, щоб користувач зрозумів її.

Таким чином, це підсумовує розділ підтримки клієнтів. Живий чат чуйний, а база знань робить свою роботу добре.

Спробуйте WooCart

Висновок

WooCommerce пройшов довгий шлях від свого початку. Ми бачили, що багато розробок відбуваються за його шкалою, і WooCart не є винятком. Будучи виключно для управління та розміщення сайтів WordPress, дуже вражає…

… Але чи варто того? Або варто перенести свій сайт на WooCart?

Якщо чесно: Безумовно.

Особливості, які пропонуються за ціною, нарівні з великою конкуренцією. Плюс такі функції, як постановка без втрат, безумовно, варто спробувати. З WooCart легко працювати.

Якщо у вас є гроші, то WooCart обов’язково матиме спину. Якщо ви не хочете складності типового веб-сайту WordPress і вам потрібна гнучкість для обігу, як, наприклад, магазин під ключ та безрезультатна постановка, то це, безумовно, варто за рахунок простого використання & налаштування.

Це завершує огляд. Якщо ви хочете отримати більше варіантів хостингу, тут можна ознайомитись небагато. Ми викладали факти, тепер рішення залежить від вас. Що ви думаєте про статтю? Ви спробували WooCart? Будь ласка, прокоментуйте нижче і повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector