Порівняння DreamHost Vs BlueHost – ФАКТИ, засновані на нашому досвіді

Порівняння DreamHost Vs BlueHost – ФАКТИ, засновані на нашому досвіді

Порівняння DreamHost Vs BlueHost – ФАКТИ, засновані на нашому досвіді

DreamHost і Bluehost – одні з найбільших і найбільш шанованих імен у світі хостингу. Bluehost може бути тут гігантом: приблизно з 2003 року він підтримує понад 2 мільйони веб-сайтів, що легко робить його однією з найбільших світових компаній-хостингів..


DreamHost не є суворим, і насправді це старший брат двох (якщо не “більший”): DreamHost був заснований у 1996 році і підтримує понад 1,5 мільйона веб-сайтів з приблизно 400 000+ клієнтами в понад 100 країнах.

Зрозуміло, що на даний момент просте порівняння чисел не допоможе. DreamHost та Bluehost розміщують компанії порівнянного розміру, репутації та популярності.

Тож який краще?

Звичайно, жодне рішення не ідеально підходить для всіх, і різні компанії можуть досягти успіху в різних сферах. У цьому порівнянні я обговорюватиму сильні та слабкі сторони цих високопоставлених хостів стосовно один одного, з особливим акцентом на спільний хостинг завдяки його популярності.

То чого ти чекаєш? Давайте перейдемо до цього!

Зміст

Перейдіть, щоб переглянути конкретний тест, натиснувши наступні посилання

  1. Порівняння цін та особливостей
  2. Простота використання
  3. Підтримка клієнтів
  4. Безпека та надійність
  5. Висновок: Хто виграє?

Порівняння цін та особливостей

Перше, що ми розглянемо – це ціни та особливості цих двох компаній.

Почну з пріоритету: спільний хостинг.

веб-хостинг Bluehost

Загальні ціни на хостинг Bluehost є досить типовими, якщо трохи вище.

dreamhost-shared-hosting

DreamHost пропонує два рівні, які можуть бути щомісячними або щорічними планами. Щомісячні плани не мають низьких цін, але є на більш високій стороні середнього рівня, як можна очікувати. Щорічні плани (на фото) є більш доступними, все ще в межах середнього цінового діапазону хостингу, але, можливо, в нижній частині.

Одразу ж у бітці зрозуміло, що Bluehost має щось більше, ніж вибрати спільний хостинг, але також трохи дорожчий у планах початкового рівня.

Що стосується функцій, важко сказати. Прикро, що покупки початкового рівня не отримують безкоштовний домен з DreamHost, тоді як це за замовчуванням для планів Bluehost.

Обидва хости пропонують безкоштовний SSL, досить стандартний та 1 веб-сайт. Вони дозволяють здійснювати необмежений трафік (що насправді означає нефіксований трафік, оскільки це спільний хостинг!) На найдешевших рівнях, і велике зберігання (і SSD-пам’ять при цьому).

На початковому рівні Bluehost та DreamHost досить порівнянні. Крім того, я б сказав, що Bluehost трохи кращий: вони пропонують все, що робить другий рівень DreamHost, а також трохи більше (як маркетингові пропозиції, експерти зі спаму та CodeGuard Basic). Крім того, у вас є додатковий рівень на вибір.

Перекриття спільним хостингом – хостинг WordPress. Я хотів би зайняти трохи додаткового місця, щоб поговорити про хостинг WordPress, адже DreamHost та Bluehost мають репутацію за те, що вони є хорошими WordPress варіантами.

Що стосується хостингу WordPress, DreamHost і Bluehost – це одні з найкращих варіантів. Власне, і DreamHost, і Bluehost рекомендує сам WordPress.org.

І Bluehost, і DreamHost мають бездоганну інтеграцію WordPress та стабільну продуктивність, а також хороший асортимент функцій з обліковими записами початкового рівня. Крім того, дуже хороші ціни на те, що ви отримуєте.

Зауваживши ціни, у Bluehost є більше варіантів, ніж у DreamHost. У DreamHost в основному є два варіанти хостингу для WordPress, один дуже дешевий, а інший більш дешевий. На відміну від Bluehost, є кілька рівнів для керованого та некерованого хостингу WordPress.

Крім WordPress та спільного хостингу, Bluehost та DreamHost мають більше преміальних варіантів. Давайте коротко розглянемо хостинг VPS.

bluehost-vps-hosting-plan

Вище: плани хостингу VPS для Bluehost.

dreamhost-vps-хостинг

Вище: плани VPS DreamHost.

Одразу біля миші ми виявляємо, що DreamHost має більш широкий вибір, ніж Bluehost, і нижчу ціну на вхід. Насправді навіть вищі два яруси дешевші, хоча я б не радив вибирати рівень VPS, на основі якого він дешевший на кілька доларів.

Сказавши це, ціна входу в DreamHost досить пристойна, враховуючи, що ви отримуєте за це. Єдина проблема, що у мене є, що ви обмежені 1 Гб оперативної пам’яті, і вам потрібно заплатити майже вдвічі більше ціни за 2 Гб оперативної пам’яті. Якщо вам потрібно більше оперативної пам’яті, то перші два рівні VPS Bluehost – це ціни за ціною (особливо порівняно з DreamHost).

Якщо це не є пріоритетним завданням, DreamHost пропонує вам необмежену кількість сайтів, необмежену кількість електронної пошти та необмежений трафік, що досить солідно, особливо для початкового рівня. Обмеження Bluehost тут досить реалістичні і навряд чи можуть вам сильно заважати, але все ще заслуговують на увагу.

Я б сказав, що загальний DreamHost краще для хостингу VPS, але Bluehost, безумовно, може бути кращим варіантом для деяких людей, які шукають суміш між доступною вартістю та ресурсами..

Нарешті, присвячений хостинг – це більше розмитнення. Bluehost уточнив ціни на спеціалізований хостинг, які є чесно доволі доступними та якісними.

bluehost-виділений сервер

DreamHost вимагає, щоб ви спочатку з ними зв’язалися, тому ціни залежать від клієнтів. Однак, загалом, спеціальні сервери DreamHost, ймовірно, будуть ціннішими, ніж Bluehost.

dreamhost-присвячений хостингу

З іншого боку, якщо ви хочете досягти великих можливостей на виділених серверних опціях, Dreamhost виграє. Чому? Справа не в тому, що Bluehost поганий, але Dreamhost дозволяє вам йти набагато далі.

Наприклад, ви можете отримати максимум 12 ядер за допомогою DreamHost, а також 64 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ пам’яті та необмежену пропускну здатність. У порівнянні з 4-х ядерми Bluehost, 16 Гб оперативної пам’яті, 1 ТБ пам’яті та 15 ТБ смуги пропускання, досить зрозуміло, хто краще підходить для серйозних спеціальних рішень.

Отже, підводячи підсумки, де це залишає нас у великій картині?

Bluehost та DreamHost пропонують доступні та якісні варіанти спільного хостингу. Однак я думаю, що Bluehost тут трохи кращий, з більшою кількістю опцій та трохи кращими можливостями, хоча і дещо вищою ціною.

З WordPress, якщо чесно, це не переможець – я вважаю за краще Bluehost в цілому, але це тільки я.

Щодо варіантів вищої якості, я б дав речі DreamHost. Це не чорно-білий виграш, але для хостингу VPS, DreamHost має більше за ціну (за винятком оперативної пам’яті, що, безумовно, важливо), а для присвяченого хостингу DreamHost коштує дорожче, але куди більш масштабований і надає набагато більше… якщо ви можете собі це дозволити.

Простота використання

Простота використання має різне значення для різних клієнтів, але на деякому базовому рівні це важливо. Навіть якщо ви досвідчений користувач, простий у користуванні сервіс економить багато часу. Якщо ви працюєте з командою, сервіс, який простий у користуванні, може вмістити всіх бажаючих.

Bluehost, безумовно, має репутацію, будучи таким популярним хостом, за те, що він простий у користуванні, і їхній сайт це сильно підкреслює. DreamHost також простий у використанні, але є складність.

Є одна цікава область, де я знаходжу значну різницю у простоті використання. Я кажу, що це цікаво, оскільки це дуже незвично, особливо для великої хостингової компанії.

Це пов’язано з панеллю управління: панель управління – це в основному, де ви керуєте всім своїм хостинговим обліковим записом. У більшості хостів панель управління – це програмне забезпечення під назвою cPanel. cPanel майже всюдисущий у хостингу, тому навіть якщо ви змінюєте хости, важливі аспекти управління обліковим записом часто виглядають звично.

cPanel дуже простий у використанні – він створений таким чином. У Bluehost є cPanel.

синій-cpanel

DreamHost цього не робить.

dreamhost-Advanced-cpanel

Хитрий, так? Це багато людей, які не помічають, поки фактично не починають користуватися своїм обліковим записом. Так чи інакше, це не так вже й велика справа.

Я чув дуже багато скарг на панель управління DreamHost, але велика скарга здається, що це не cPanel, не те, що його важко використовувати. Я визнаю, що мені потрібно вивчити нову панель управління, але я також хотів би уточнити, що це не така велика справа.

Особисто я вважаю cPanel простішим у використанні. Це не тільки тому, що я звик до цього – у ньому є більше зображень та символів, які полегшують швидке натискання та переміщення. На відміну від Панелі управління DreamHost – це переважно текст.

dreamhost-cpanel

Тож, як легко зайнятися затриманням, ви, ймовірно, будете більш ефективними з cPanel, оскільки 1) ви, можливо, вже знайомі з ним; 2) з ним просто візуально легше працювати.

У будь-якому разі, це головна відмінність щодо зручності користувачів на мою думку. Інші пункти більш незначні. І DreamHost, і Bluehost обслуговують недосвідчених клієнтів, і належним чином оснащені ними.

Сказавши це, Bluehost незначно легше, оскільки він особливо орієнтований на людей, які не відвідують хостинг, більше, ніж DreamHost. Як результат, загальний макет Bluehost трохи простіший і простіший.

Моє резюме для зручності використання полягало б у тому, що Bluehost виграє в цілому, але DreamHost не обов’язково важко вивчити – це лише важче і менш ефективно щодо Bluehost.

Підтримка клієнтів

Тепер, коли ми розглянули простоту використання, давайте подивимось на його супутника: підтримку клієнтів. Навіть у високоефективного сервісу можуть виникати технічні труднощі час від часу або, можливо, плутанина, коли справа стосується управління обліковим записом. Підтримка клієнтів є важливою мережею безпеки.

Обидві компанії пропонують два основні типи підтримки клієнтів: методи прямого зв’язку з представниками та інформація чи інший корисний контент на веб-сайті.

DreamHost, по суті, має варіанти чату та квитків, які можна отримати в режимі реального часу, щоб зв’язатися із службою підтримки, які працюють досить добре. Для їх використання потрібно ввійти, що є досить поширеним явищем, але навіть якщо ви забудете свій логін, ви можете попросити квиток на допомогу.

dreamhost-contact-us-форма

База знань DreamHost добре організована та чиста. Як і багато баз знань, вона по суті складається з панелі пошуку та низки тем, які розширяться, щоб відкрити більше статей чи підтемати..

dreamhost-база знань

Хоча я не є найбільшою базою знань, я визнав, що вибір статті DreamHost є розширеним за кількістю висвітлених тем та поглибленим, якщо мова йде про деталі..

У DreamHost також є сторінка форуму / дискусійної спільноти, і хоча вона, безумовно, може бути корисною, вона не така жвава, як деякі форуми на більших сервісах.

У Bluehost, як у DreamHost, є варіанти чату та квитків для контактів з представниками, але Bluehost також має телефонні номери для тих, хто вважає за краще телефонувати. Чат Bluehost настільки хороший, що ви можете перевірити його, навіть не входячи в систему.

bluehost-chat-1

bluehost-chat-2

Не так прямо, як я вважаю за краще, але це те, що ви отримуєте за допомогою чату без входу. Після того, як ви ввійдете, чат Bluehost дуже важливий, як і DreamHost.

Що стосується інформації на місці, то база знань Bluehost не настільки “симпатична”, як DreamHost (це, на мою думку, майте на увазі), але набагато більша.

bluehost-підтримка-ресурси

Існує просто більше статей, які дуже глибоко і постійно посилаються один на одного. Іноді може здатися, що кроляча нора падає вниз, але це, звичайно, корисно і може відповісти на більшість питань.

Порівнюючи службу підтримки цих двох, я не хочу створювати враження, що DreamHost поганий. Представники DreamHost чудові, форум добре, а база знань дуже міцна. Однак у Bluehost є більше можливостей для зв’язку з представниками, однаково хороші показники роботи цих представників та значно розширена база знань.

Хоча Bluehost, можливо, пройшов цей раунд, ми маємо ще один бій!

Безпека та надійність

Останнє, але ні в якому разі не найменше, приходить наша оцінка безпеки та надійності. Наскільки безпечна інформація та послуги хостингу, є важливою частиною самого продукту. І якщо ваш сайт не може надійно працювати більше певного часу, ви, ймовірно, повинні змінитись.

Так як це роблять DreamHost та Bluehost (обидва дуже шануються за свою продуктивність)?

Bluehost має репутацію чудового часу роботи, і на нашому тесті це було здебільшого правдою.

bluehost-uptime

Переважно. Вересень явно був нижче стандартного, а січень міг бути і кращим. З іншого боку, збережено принаймні 99,9% позначки. Не кажучи вже про те, що цей час реакції постійно досить великий.

тривалість сновидіння

DreamHost трохи інший. Незважаючи на те, що для порівняння у нас є менше місяців, здається, що DreamHost в цілому покращує ефективність роботи. Це може бути лише частка відсотка, але втрата навіть кількох хвилин може коштувати клієнтам. Знову ж таки, час відповіді значно вище, ніж у Bluehost.

Це означає, що якщо мова йде про порівняння часу роботи двох наших претендентів, то речі є мішаним. DreamHost в цілому покращує тривалість роботи, але Bluehost все ще має досить хороший час роботи та кращі реакції.

Що стосується фактичного використання хостингової послуги, мій досвід був дуже позитивним для обох компаній. Я присуджую DreamHost невелику перемогу, оскільки гарантія тривалості роботи є сильнішою, але вона все ще досить близька.

Що стосується безпеки, я маю скаргу на Bluehost. Чому? Bluehost не дуже багато говорить. Саме популярність – це хороший показник безпеки, плюс Bluehost пропонує додатки для безпеки, які дозволять зробити ваш обліковий запис більш захищеним. Але це досить основні.

bluehost-безпека

Але це відрізняється від відомостей про протоколи безпеки та інфраструктуру компанії, цифрові чи фізичні. Оскільки ми не знаємо конкретики, я не засуджую Bluehost і кажу, що він має слабку безпеку. Але я скажу, що брак інформації невтішний.

Dreamhost тут кращий, але це не золотий стандарт для розкриття інформації про безпеку. Багато про що розповідає DreamHost, як і Bluehost, – це те, що він пропонує як додатки чи функції. Це, звичайно, важливо, але не все, що ми хочемо знати.

dreamhost-служби безпеки

Тож ми знаємо лише основні речі щодо безпеки DreamHost та безпеки Bluehost, я все ще вважаю, що це досить безпечні хости. Їх якість та надійність – хороший показник, і не було багато історій проблем із безпекою.

Щоб сказати, я б сказав, що і Bluehost, і DreamHost є відмінними, коли мова йде про продуктивність, і, на жаль, невизначені щодо безпеки (але все-таки безпечна ставка). DreamHost може бути дещо кращим у цій галузі, але це не важка лінія.

Висновок: Хто виграє?

Ми висвітлювали багато місця – давайте трохи покрокуємо наші кроки і переконайтеся, що ми всі на одній сторінці.

Якщо це порівняння зробило що-небудь, доведено, що Bluehost та DreamHost – це найвищі хостингові послуги, які заслуговують на свою хорошу репутацію та популярність. Який хост краще, звичайно, залежить від вас, замовника.

Загалом, DreamHost і Bluehost мають дуже хороший час роботи, але DreamHost є більш безпечним у цьому плані (хоча Bluehost має кращі часи відгуку). Що стосується безпеки, обидва, ймовірно, надійні, але ні один не говорить занадто багато.

Їх підтримка клієнтів відмінна, і Bluehost перемагає за підтримку по телефону та більш всебічну базу знань. Я не вважаю, що край Блухоста тут гідний зробити його “вибору”: це добре знати, але речі досить близькі, це не велика проблема.

Що стосується простоти користування, обидва сервіси роблять добре, але Bluehost – безпечніший варіант для недосвідчених. Це передусім тому, що він більше передає новим та недосвідченим користувачам, а також використовує типовий cPanel. DreamHost все ще легко вивчити, але оскільки він має вбудовану програму панелі управління, керування речами може бути дещо заплутаною та менш ефективною.

Як тільки ми почнемо враховувати ціни, особливості та всі вищезгадані фактори, я б сказав, що DreamHost та Bluehost перемагають у різних областях.

Я б рекомендував Bluehost більше для недосвідчених клієнтів, малого бізнесу, які не мають суворих потреб у хостингу, або для всіх, хто потребує швидкого та ефективного рішення. Bluehost, безумовно, є високоякісною платформою, але вона справді переважає в цих сферах і для тих демографічних показників.

DreamHost може дещо заповнити цей простір, але я рекомендую його більше для тих, хто зацікавлений у високоякісних хостингових послугах, а саме VPS або спеціальному хостингу на сервері. DreamHost хороший для масштабування і є надійнішою гарантією на високу якість висівок, якщо ви зацікавлені в найвищих показниках.

Майте на увазі, що Bluehost все ще може робити послуги преміум-хостингу досить добре, а DreamHost як і раніше чудово підходить для спільного хостингу та WordPress. Ви не можете помилитися ні з одним, але вони, як правило, мають сильну сторону в дещо різних сферах!

Не хвилюйтесь, якщо ви все ще не впевнені. Bluehost має 30-денну гарантію повернення грошей, а DreamHost має колосальну гарантію 97 днів, тож ви можете продовжувати тестувати вміст свого серця.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector