Повне керівництво для переходу від спільного хостингу до VPS хостингу

Вступ:

Ну що я можу сказати про спільний хостинг? Спільний хостинг призначений для новачків та для стартапів. Коли ви не новачок у світі Інтернету, ви використовуєте спільний хостинг для розміщення свого сайту. Жменька людей ділиться тим самим фізичним сервером, де потрібно лише кілька важких сайтів, щоб з’їсти всі надані ресурси, через що ваш сайт страждає.


Перехід на VPS хостинг є логічним, коли ви переросли як компанія чи спільнота в Інтернеті. Хостинг VPS – це «дорого» і «дуже важко керувати» – це деякі поширені міфи. Ви можете придбати VPS хостингові послуги як мінімум 15 доларів на місяць у таких постачальників, як DreamHost.

Хостинг VPS – Віртуальний приватний хостинг сервера – це віртуальний простір на дуже потужній машині. Це як маленький комп’ютер всередині суперкомп’ютера, присвяченого вашому сайту. На відміну від Спільного хостингу, тут ви отримуєте повний доступ до обіцяних ресурсів. Жоден інший веб-майстер із важким сайтом не може використовувати ваші ресурси. Ваш сайт буде працювати з найкращим потенціалом до тих пір, поки ви не перевантажите хостинг VPS, розміщуючи на ньому все більше та більше сайтів..

Як вибрати хостинг VPS:

Як вибрати хостинг VPS

Вибираючи VPS хостинг, слід завжди пам’ятати про ці речі:

ОЗУ (оперативна пам’ять з випадковим доступом): Найголовніше, на що слід звернути увагу при купівлі хостингу VPS, – це оперативна пам’ять. Важливо мінімум 1 ГБ. 1 Гб оперативної пам’яті забезпечує швидше завантаження сайту та зберігає можливості розширення відкритими.

Час роботи: хоча більшість постачальників послуг стверджують, що вони мають тривалість роботи 99,99%, але перед придбанням послуг рекомендується прочитати багато справжніх відгуків..

Керовані чи некеровані: Це два найпопулярніші плани VPS-хостингу на сучасному ринку. Керований план розібрав усе, провайдер управляє всім програмним забезпеченням, оновленнями, виправленнями та установками плагінів. Некерований план вимагає від користувача встановити Cpanel, а також керувати інсталяцією іншого програмного забезпечення.

Є 3 компанії, які пропонують високоякісні сервери VPS, а саме HostGator, DreamHost та BlueHost. Ось порівняння їхніх планів.

Особливості
ХостГатор
DreamHost
BlueHost
Швидкість.5 основних2 ядра процесора
Зберігання25 ГБ30 Гб SSD-накопичувача30 ГБ SAN
ОЗП512 Мб1 Гб2 Гб
Пропускна здатність500 ГБНеобмежений1 ТБ
ДомениНеобмежений1
IP адреси2 IP1 IP
Ціна$ 11,97 / місяць *$ 15 / місяць *14,99 дол. США / місяць *
Придбайте заразПридбайте заразПридбайте зараз

Як перенести домени:

Якщо ви з нетерпінням очікуєте перенесення вашого домену, наприклад, з реєстру xyz в DreamHost, тоді спочатку вам потрібно буде забезпечити наступне:

 • Поточний реєстр домену не повинен бути затриманий.
 • Домен повинен бути розблокований та використаний.
 • Ви не можете перенести домен, якщо йому не виповнилося шістдесяти днів.
 • Для підтвердження запиту на передачу повинен бути використаний адміністративний обліковий запис електронної пошти, пов’язаний із доменом.

Тепер виконайте перелічені кроки для завершення передачі домену в DreamHost:

Крок 1: Увійдіть до DreamHost Cpanel за допомогою облікових даних для входу.

Сонник

Крок 2: На правій частині екрана є панель меню. Клацніть на “Домен”, а потім на “Рег.передача”.

Сонник

Крок 3: Напишіть доменне ім’я, яке ви хочете перенести на DreamHost, у простір, що примикає до “Передати реєстрацію (-и) домену до нас:” та натисніть “Запит на передачу”.

сонник

P.S: У момент натискання кнопки “Запит на передачу” електронний лист із кодом авторизації надсилається на електронний лист, пов’язаний із доменом, який ви плануєте перенести. Пам’ятайте, що пошта з кодом авторизації діє до 5 днів з моменту створення.

Крок 4: На новій сторінці на екрані потрібно ввести “Авторизований код”, який був створений та надісланий на офіційну електронну пошту, пов’язану з доменом. Вам потрібно заповнити всі деталі WHOIS на цій сторінці.

Сонник

Крок 5: Щойно ви заповнили всю інформацію WHOIS, перегляньте інформацію про помилки та натисніть “Продовжити”.

сонник

Крок 6: Виконайте решту кроків, щоб завершити передачу, а в разі помилок або сумнівів ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів DreamHost.

Робити та не робити, переходячи на хостинг VPS:

Виконайте:

 • Зробіть тест на швидкість сторінки, перш ніж перейти до нового постачальника послуг. Використовуйте Google PageSpeed ​​Insights для проведення тесту до і після переходу на VPS. Таким чином ви можете точно знати, чи переключення на VPS насправді допомогло вам чи ні.
 • Завжди візьміть резервну копію свого сайту. Завантажте резервну копію та зберігайте її в безпеці для подальшого використання.
 • Завжди віддайте перевагу пакетам, які надають значну хостингову площу. Велика пам’ять з випадковим доступом також важлива, тому пам’ятайте і про це.

Не робіть:

 • Не залежати від автоматичного резервного копіювання. Завжди створюйте резервну копію і будьте на безпечній стороні.
 • Ніколи не розміщуйте сайти, що перевищують можливості придбаного вами пакета хостингу. Спробуйте збалансувати розподіл простору та ресурсів.
 • Ніколи не змінюйте деталі WHOIS вашого домену. Також переконайтеся, що ви не залишаєте свій хостинг-акаунт вразливим для хакерів.

Тепер ви готові перенести свій сайт із спільного хостингу на VPS хостинг. Після переходу на VPS хостинг слід почати бачити загальну ефективність роботи вашого веб-сайту.

VPS хостинг – це необхідність, а не розкіш; якщо ваша мережа або спільнота швидко зростає, і якщо ви не переходите на VPS хостинг із спільного хостингу, ви почнете втрачати значну кількість потенційних клієнтів. Зробіть правильний вибір і зробіть свій інтернет-бізнес дотиком нових меж успіху.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map