Przegląd Host-Tracker: Na podstawie naszych doświadczeń (2020)

Ogólna ocena:

Host-Tracker nie tylko zapewnia usługi monitorowania witryny, ale jest wyposażony w kilka innych usług i może dostarczyć szczegółowy raport dla tych parametrów. Jest to specjalnie zaprojektowane, aby Twoja witryna była niezawodna i bezpieczna przez cały czas.


Zalety Host-Tracker:

 • Zapewnia wszechstronną funkcję monitorowania i monitorowania opartego na bezpieczeństwie
 • Duża liczba lokalizacji serwerów do monitorowania usług
 • Szczegółowe funkcje raportowania
 • Obsługuje API, czarną listę domen / adresów IP
 • Dobra obsługa alertów z obsługą alertów za pośrednictwem różnych mediów
 • Konfigurowalny czas monitorowania, komunikaty o błędach, format raportu

Wady Host-Tracker:

 • Wsparcie nie obejmuje biletów ani czatów. Chociaż nie jest to całkowicie oszustwo, ale warto mieć tę funkcję

Przegląd Host-Tracker:

Monitorowanie czasu działania jest niezwykle istotne dla każdej witryny w celu zapewnienia niezawodnych usług. Nie tylko w celu utrzymania ciągłego czasu pracy, ale także w celu zapewnienia bezpieczeństwa strony internetowej.

Host-Tracker zapewnia całodobowe monitorowanie Twojej witryny. Może dawać raporty określające czas działania i czas reakcji Twojej witryny.

Host-Tracker może wysyłać natychmiastowe powiadomienia w przypadku przestoju witryny lub wykrycia jakichkolwiek problemów z witryną. Może to być problem techniczny lub problem z powodu złośliwych zamiarów.

Dodatkowo Host-Tracker zapewnia wiele innych usług. Na wysokim poziomie Host-Tracker może być uważany za wielofunkcyjne, pojedyncze rozwiązanie do różnych zadań monitorowania.

Łatwość użycia:

Host-Tracker zapewnia łatwy w uruchomieniu i obsłudze pulpit nawigacyjny. Wskaźniki czasu działania można znaleźć bezpośrednio na stronie głównej panelu.

Jego użycie jest dość łatwe, gdzie można dodać strony internetowe do monitorowania czasu pracy. W tym samym czasie możesz edytować konfigurację na podstawie wymagań.

Monitorowanie strony internetowej

Na początek zespół Host-Tracker obsługuje wstępną konfigurację i konfigurację. Można to uzyskać za pośrednictwem wielu lokalizacji. Obecnie istnieje 142 lokalizacje monitorowania.

Pulpit nawigacyjny udostępnia raporty wskaźników czasu działania, które można wybrać dla dowolnego określonego czasu trwania.

Raport łatwości użytkowania

Tutaj możesz skonfigurować osoby kontaktowe i środek ostrzeżenia.
Łatwość użytkowania Kontakt

Menu deski rozdzielczej jest pokazane poniżej:
Menu deski rozdzielczej

Opcja zarządzania Google Ads pozwala uruchomić lub zatrzymać Google Ads w zależności od stanu Twojej witryny.

Aby publicznie wyświetlać stan dostępności witryny, możesz użyć informatorów dostępności. Możesz to dostosować.

Informatorzy o czasie pracy

Twoja witryna mogła mieć zaplanowaną konserwację i na pewno nie chcesz, aby wpływała na twoje rzeczywiste wskaźniki czasu działania. Można to bardzo dobrze wykluczyć, określając planowy harmonogram prac konserwacyjnych.

Konserwacja deski rozdzielczej

W danym momencie możesz sprawdzić dokładne lokalizacje serwerów z deski rozdzielczej. Jest to powszechne, rozpowszechniane i możesz stąd dokładnie wiedzieć, gdzie jest lokalizacja.
Lokalizacja serwera deski rozdzielczej

Ogólnie rzecz biorąc, Host-Tracker jest prosty w użyciu i jest mało prawdopodobne, że potrzebujesz dużej pomocy, niezależnie od tego, czy jesteś technicznie skłonny, czy nie.

Funkcje:

Host-Tracker daje użytkownikom listę funkcji w każdym planie. Zapewnia to bezpłatny, a także 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Bezpłatna usługa wykonuje podstawowe monitorowanie czasu działania w odstępie 30 minut i dodatkowo zapewnia raporty.

Plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. W przypadku sprawdzenia bezpłatnego okresu próbnego, zapewniam cię, a także szereg usług.

Większość planów obejmuje monitorowanie czasu odpowiedzi, monitorowanie treści, niestandardowe monitorowanie błędów / odpowiedzi, monitorowanie bazy danych, planowanie konserwacji, monitorowanie SNMP / Https.

Jeśli potrzebujesz więcej, możesz bardzo dobrze wybrać lepszy plan, w którym uzyskasz również monitorowanie wygaśnięcia domeny, monitorowanie wygaśnięcia certyfikatu. Plany mogą również monitorować wykorzystanie infra, takie jak procesor, pamięć i inne.

Codzienne raporty są szczegółowe, a także są raporty dostarczane w regularnych odstępach czasu ze skonsolidowanymi wynikami.

Dla każdego planu zmienia się interwał monitorowania, a także liczba osób kontaktowych, które można skonfigurować.

Kilka innych funkcji zawartych w bardziej zaawansowanych planach to: monitorowanie DNSBL do czarnej listy domeny lub adresu IP, planowanie zadań cron, monitorowanie transakcji, dostęp do interfejsu API i obsługa konta wielu użytkowników.

Funkcje i powiadomienia
Ogólnie rzecz biorąc, Host-Tracker pozwala monitorować ping, https, śledzenie, szybkość strony, DNSBL. Możesz otrzymywać powiadomienia przez e-mail, SMS, Skype, Hangout lub połączenie głosowe.

Pomoc i wsparcie:

Jest mało prawdopodobne, aby jako użytkownik Host-Tracker był zbyt skomplikowany. Ma wystarczająco przyzwoite przewodniki po kluczowych tematach.

Możesz skontaktować się z obsługą Host-Tracker przez e-mail. Witryna wyjaśnia podstawowe zastosowanie monitorowania czasu pracy.

Witryna jest dobrze pokryta blogami i często zadawanymi pytaniami, które są równie pomocne.
Host Tracker - często zadawane pytaniaDostarczone przewodniki są samowystarczalne i zawierają przegląd usług.

Cennik:

Jak wspomniałem wcześniej, jeśli masz bardzo podstawowe wymagania, Host-Tracker zapewnia bezpłatny plan. Oprócz tego otrzymujesz 30-dniowy bezpłatny okres próbny, który pozwala zapoznać się z większością nieodłącznych usług Host-Tracker.

Najbardziej podstawowy plan zaczyna się od 5 USD / miesiąc. Ogólnie są 4 płatne plany.
Plany
Plany rosną i rosną wraz ze wzrostem. Jeśli wybierzesz plan roczny, na pewno dużo zaoszczędzisz.

Interwał monitorowania jest również odpowiedni, gdy maksymalnie monitoruje interwał 10 minut dla najbardziej podstawowego planu.

Zaletą tych planów jest to, że plan podstawowy spełnia najbardziej powszechne wymagania dotyczące monitorowania czasu pracy. Plany spełniają najbardziej podstawowe i zaawansowane wymagania dotyczące monitorowania.

Werdykt:

Host-Tracker naprawdę robi wrażenie. Jego usługi monitorowania są z pewnością zróżnicowane i zawierają kilka dodatkowych funkcji.

Ma 30-dniowy darmowy okres próbny, co stanowi wielką korzyść wraz z podstawowym bezpłatnym planem. Plany znów są wszechstronne i niedrogie.

Funkcje związane z bezpieczeństwem to kolejny pozytywny aspekt programu Host-Tracker. Poziom dostosowania, na który pozwala Host-Tracker, z pewnością jest wart wypróbowania.

Host-Tracker to wybór, który warto wypróbować i jest to jeden kapelusz, który pasowałby wszystkim.

Odwiedź Host-Tracker

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map