Przegląd Hosting Business Hosting

Często wraz z rozwojem firmy pojawiają się scenariusze, w których hosting współdzielony nie będzie wystarczający. W takich przypadkach należy sprawdzić alternatywne i bardziej niezawodne opcje hostingu.


Większość platform hostingowych oferuje alternatywne opcje hostingu, aby spełnić wysokie wymagania dotyczące wydajności i szybkości. Jednym z takich planów hostingowych jest plan hostingowy Business Hostingera, który koncentruje się na zapewnieniu lepszej wydajności w stosunku do hostingu współdzielonego.

Zacznę od krótkiego przeglądu firmy. Hostinger powstał po raz pierwszy w 2004 roku. Trzeba przyznać, że Hostinger działa w 178 krajach i ma ponad 29 milionów użytkowników.

Hostinger odbył ekscytującą podróż z rewolucyjnym rozwojem, początkowo rozpoczynając swoje usługi całkowicie za darmo. Oficjalnie w 2011 roku powstała marka Hostinger.

Przedstawię szczegółowy przegląd planu biznesowego Hostinger wraz z zaletami i wadami jego usług.

Plusy korzystania z Hostinger Business:

Jak zawsze najpierw omówię zalety używania Hostingera. Zacznę od wydajności i czasu pracy.

Wydajność:

Szybkość i wydajność oraz krótki czas reakcji określają użyteczność każdej platformy hostingowej. Pod względem wydajności ma to dobrą szybkość i czas reakcji, jak pokazano poniżej-

Czas reakcji hostingera

Ma wydajność A +, która jest powyżej średniej prędkości.

Kupiłem biznes hostingowy od Hostinger i monitoruję wydajność serwera za pośrednictwem mojej strony internetowej hostingpill-hr.website. Oto wynik:

hoster pierwszego bajtu

Podobnie test na pierwszym bajcie dał powyższe wyniki, które są dobre pod względem wydajności.

Ceny i funkcje:

Hostinger jest znany z tanich opcji hostingu. W przypadku szybko rozwijających się witryn współdzielony hosting nie wystarczy. Wtedy pomocny jest biznesowy plan hostingowy, taki jak ten dostarczony przez Hostinger.

Hosting biznesowy Hostingera zapewnia moc i niezawodność VPS wraz z prostotą współdzielonego hostingu. Otrzymujesz dedykowane zasoby, które są obsługiwane przez zespół pomocy technicznej Hostingera.

Poniżej znajduje się migawka ceny i funkcji w różnych planach hostingowych dla firm dostępnych tutaj. Jest 3 Biznesowe plany hostingowe:

funkcje
Uruchomienie
Profesjonalny
Przedsiębiorstwo
Miejsca na dysku40 GB80 GB160 GB
Baran3 GB6 GB12 GB
Rdzenie procesora2)2-krotne zwiększenie prędkości3-krotne zwiększenie prędkości
cPanelInnowacyjny cPanelInnowacyjny cPanelInnowacyjny cPanel
Certyfikat SSLWolnyWolnyWolny
Cena £15,90 USD / mies31,80 USD / mc71,55 USD / mies

Lokalizacje serwerów:

 • Manchester
 • San Paulo
 • Asheville

Niezależnie od haczyka, w porównaniu do konkurencji, Hostinger jest niezaprzeczalnie przystępny cenowo.
Każdy abonament oferuje 45% zniżki dla użytkowników, którzy po raz pierwszy korzystają. W dowolnym momencie użytkownik może łatwo migrować ze wspólnego hostingu do biznesplanu za pomocą swojego cPanel.

Plan uruchamiania jest odpowiedni dla wielu rozwijających się witryn o większej skali. Obejmuje to zwiększenie prędkości, menedżer pamięci podręcznej, dedykowane zasoby, monitorowanie czasu działania, instalację 1-Click, codzienne kopie zapasowe, cPanel, bezpłatny SSL.

W przypadku planu profesjonalnego otrzymasz wszystko, co jest częścią planu uruchamiania. Dodatkowo możesz cieszyć się wyższymi konfiguracjami. Ma przyspieszenie 2x. Ten plan jest odpowiedni dla witryn o dużym natężeniu ruchu i witryn e-commerce.

Plan korporacyjny jest przeznaczony dla witryn o dużym zużyciu zasobów. Ten plan zawiera wszystkie funkcje profesjonalnego planu, z wyższą konfiguracją. Ma to 3-krotne zwiększenie prędkości.

Z każdym planem zyskujesz także mnóstwo innych korzyści, które omówię bardziej szczegółowo w dalszej części mojej recenzji.

Obsługa klienta:

Bardzo ważną kwestią do rozważenia na każdej platformie hostingowej jest obsługa klienta. Bez względu na to, jak dobra jest szybkość, wydajność i czas sprawności, jeśli obsługa klienta nie jest wydajna; wtedy platforma hostingowa z pewnością nie przyciągnie klientów.

Na pewno nie chcesz walczyć o wsparcie hostingowe. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Hostinger nie rozczarowuje cię, jeśli chodzi o obsługę klienta.

Hostinger ma opcję czatu na żywo przez całą dobę. Oprócz tego możesz zgłaszać nadużycia, wysyłać je pocztą, udzielać ogólnych zapytań na stronie internetowej.

Zaczekaj, to nie wszystko, mają pełną sekcję witryny poświęconą bazie wiedzy, samouczkom i blogom. Baza wiedzy jest dobrze posegregowana w zależności od tematu i możesz wyszukać dowolny temat tutaj.

Obejmują one większość informacji technicznych i poradniki dotyczące rozwiązywania problemów. To wraz z obszernym przewodnikiem instruktażowym jest niezwykle pomocne dla początkujących.

Aby dokładniej sprawdzić obsługę klienta, zainicjowałem czat na żywo. Rozpoczął się czat na żywo prawie 30 sekund. Chociaż był trochę czasu oczekiwania, wciąż nie było zbyt wiele czasu oczekiwania. Dział obsługi klienta zapewnia szybką odpowiedź na wszystkie zapytania.

hostinger-livechat

hostinger-livechat2

Bezpieczeństwo i dodatkowe funkcje:

Bezpieczeństwo Twojej witryny jest zdecydowanie najwyższym priorytetem. W programie Hostinger istnieją podstawowe funkcje bezpieczeństwa, które są objęte częścią planu.

Zapewnia bezpłatne certyfikaty SSL dla każdego wybranego planu. Uwzględniono także dedykowane IP.Free_SSL_Hostinger

Twoja witryna działa na izolowanej instancji wirtualnej. W ten sposób możesz mieć pełną kontrolę nad zasobami.

W ramach bezpieczeństwa codzienne automatyczne kopie zapasowe są częścią planu. Łaty bezpieczeństwa i aktualizacje są obsługiwane automatycznie.

Hostinger wykorzystuje zintegrowane buforowanie z menedżerem pamięci podręcznej, aby zapewnić ultraszybką stronę internetową. Roczne plany obejmują bezpłatną domenę, podczas gdy większość innych platform hostingowych pobiera za to oddzielną opłatę za doładowanie.

Hostinger monitoruje czas działania w celu szybkiego rozwiązania sytuacji nagłej awarii. Ochrona CloudFlare jest dostępna bezpłatnie. Zapewnia to bezpieczeństwo i ochronę przed atakami DDoS (dotyczy tylko udostępnianych planów hostingu) z korzyściami płynącymi z sieci dostarczania treści (CDN).
Szybkość i czas sprawności są gwarantowane.

Inne dodane funkcje bezpieczeństwa to BitNinja Smart Security. Zapewnia to ochronę w czasie rzeczywistym. Może to zapobiec XSS, DDoS, złośliwemu oprogramowaniu, wstrzyknięciu skryptu, brutalnej sile i innym automatycznym atakom.

Za darmo dostępna jest również ochrona przed spamem SpamAssassin, który jest potężnym filtrem e-mail do blokowania spamu. Spowoduje to wyczyszczenie skrzynki odbiorczej i spamu.

Gwarancja zwrotu pieniędzy:

Hostinger udziela 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Pozwala to z wdziękiem wypróbować różne plany dostarczone przez Hostinger.

30-Day-trial_by_Hostinger

Jednak nie wszystkie produkty podlegają zwrotowi. Niewiele produktów ma specjalne warunki zwrotu pieniędzy, które można sprawdzić w zasadach zwrotów firmy Hostinger.

Łatwy w użyciu:

Ogólnie rzecz biorąc, Hostinger jest niezwykle łatwy w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Nie mają tradycyjnego cPanel, dlatego jest to prostsze dla początkujących. Zaawansowani użytkownicy, którzy są przyzwyczajeni do tradycyjnego cPanel, mogą jednak uznać to za nieco niezwykłe.

Ich pulpit nawigacyjny jest dobrze podzielony na różne opcje, takie jak konta, e-maile, domeny, strony internetowe, pliki, baza danych i kilka innych zaawansowanych opcji.

Hostinger cPanel

Prawie wszystko jest możliwe dzięki ich cPanel. Ich darmowy kreator stron internetowych jest równie łatwy w użyciu. Ma mnóstwo szablonów, które można łatwo wybierać.

Szablony są łatwe w obsłudze, a łatwa w użyciu funkcja przeciągnij i upuść sprawia, że ​​projektowanie stron internetowych jest bardzo proste.

Wady korzystania z Hostinger Business:

Pozwól, że powiem o kilku wadach związanych z korzystaniem z biznesplanu Hostinger.

Wyższe odnowienia:

Otrzymasz najniższą cenę za plany długoterminowe, takie jak 24 miesiące i więcej. Jest to wspólna strategia, z której korzysta większość platform hostingowych.

Ale tak, jest to coś, o czym użytkownicy powinni wiedzieć przed przystąpieniem do konkretnego planu.

Oparty na Uniksie:

Serwery są w pełni oparte na Uniksie i obsługują PHP.

Chociaż Unix jest korzystny, warto o tym pomyśleć w przypadku, gdy szukasz hostingu opartego na systemie Windows lub posiadasz tylko specjalistyczną wiedzę na temat systemu Windows.

Brak tradycyjnego cPanel:

Jeśli zaznaczysz cPanel Hostingera, nie będzie to przypominało tradycyjnego cPanel. Tak więc zaawansowani użytkownicy, którzy są przyzwyczajeni do tradycyjnego cPanel, uważają, że jest to nieco inne w użyciu. Z drugiej strony, ponieważ jest to proste, jest przydatne dla początkujących użytkowników.

Czat na żywo:

Aby korzystać z czatu na żywo, powinieneś być częścią planu Hostingera. Dla wszystkich innych dostępny jest ogólny formularz zapytania dostępny na stronie internetowej.

Większość platform hostingowych umożliwia nowym użytkownikom obsługę czatu na żywo. Tego brakuje w Hostinger.

WNIOSEK:

Hostinger ma kilka zalet w swoim biznesplanie. Ma dobrze dobrane plany dostępne w zależności od potrzeb użytkownika.

Miary wydajności, czasu pracy i czasów reakcji są równie kompetentne. Obsługa klienta jest doskonała dzięki opcji czatu na żywo przez całą dobę.

Kluczową kwestią jest łatwość użycia wokół cPanel. Podobnie ma bardzo łatwy w użyciu kreator stron internetowych.

Wreszcie, każdy plan ma kilka podstawowych funkcji osadzonych jako część planu.

Nie musisz płacić osobnych cen za te funkcje. Oprócz tego funkcje bezpieczeństwa oferowane przez Hostinger są równie dobre.

Rozpocznij z Hostingerem

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map