Przegląd TMDHosting (2020): Moja szczera opinia za i przeciw

Co to jest TMDHosting?

TMDHosting jest jedną z najbardziej niedocenianych firm hostingowych, z jakimi się spotkałem.


To może być niewielkie zniekształcenie: dla tych, którzy go ocenili, TMDHosting radzi sobie całkiem nieźle.

Jedyną rzeczą jest to, że niewiele osób naprawdę dobrze przyjrzało się TMDHosting.

TMDHosting nie jest zbyt dobrze znany – nie ma jeszcze nawet artykułu w Wikipedii! Jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę jego wysokie recenzje.

Zanim zacząłem używać TMD, ledwo o nim słyszałem – przypuszczam, że hostował on tysiące lub dziesiątki tysięcy witryn. Liczba jest bliższa 300 000 stron!

TMD bardzo się rozwinęło w ciągu 11 lat, dbając o własny biznes i zapewniając wysokiej jakości usługi.

Oczywiście pojawiają się zwykłe pytania: jeśli nie jest zbyt sławny, możemy zaufać jakości?

Jaki jest haczyk?

Czy ten produkt jest najlepszy dla określonej grupy odbiorców??

W tej recenzji zajmę się wszystkimi tymi pytaniami i nie tylko, korzystając z własnego doświadczenia z TMDHosting.

Nie chcę niczego zepsuć, ale myślę, że ten słabszy powinien uzyskać znacznie większy zasięg niż on – rozważ tę recenzję jako pierwszy krok w tym kierunku.

TMDHosting: Wady

Oczywiście nie mogę po prostu powiedzieć, że TMDHosting jest dobry, nie kwalifikując stwierdzenia.

Jasne, może to być dobre, ale nie może być idealne. Co więc robi źle, gdzie jest słabe?

Moim zdaniem TMDHosting nie ma wielu słabych punktów.

Jednak jego słabości są w dużej mierze skoncentrowane na obsłudze klienta.

Po pierwsze, TMDHosting nie ma wysokiej jakości informacji na miejscu.

Nie jest to całkowicie jałowe, ale baza wiedzy jest w zasadzie stroną z odpowiedziami – jeśli chcesz przeczytać potrzebną odpowiedź, musisz liczyć na to, że ktoś ją zapyta.

baza wiedzy

Możesz też zadać pytanie i uzyskać odpowiedź na pytanie na stronie bazy wiedzy… lub możesz po prostu udać się bezpośrednio do przedstawiciela.

Tak więc brak gotowych artykułów, samouczków wideo i przewodników krok po kroku jest nieco nienormalny i niefortunny.

Ponadto, mimo że pomoc telefoniczna jest ogólnie dobra, nie jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poza tym TMDHosting oferuje niektóre plany hostingowe oparte na systemie Linux i Windows.

Jest to dobre, ale problem polega na tym, że czasami mogą być niespójne z planami Windows – oferuje je tylko kilka produktów hostingowych, a większość z nich to Linux.

W sumie są to jednak drobne skargi.

Rzućmy okiem na rzeczy, które idą dobrze.

TMDHosting: Plusy

Być może zauważyłeś, że większość rzeczy, na których skupiłem się teraz, była nieco ograniczona.

To dlatego, że TMD robi większość innych rzeczy dobrze.

Obsługa klienta jest trochę niepewna. Jednak jeden pozytywny, jeśli ci przedstawiciele są ogólnie pomocni i wrażliwi, a Ty masz trzy możliwości kontaktu z nimi (telefon, czat na żywo lub sprzedaż biletów).

Szkoda, że ​​TMD jest niespójne z opcjami hostowania systemu Windows, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​TMD nadal oferuje całkiem szeroką gamę produktów.

Nadal jest wiele możliwości wyboru.

Co więcej, wiele z nich ma bardzo dobrą cenę. Nie widziałem żadnych produktów, które byłyby znacznie wyższe niż normalnie, a wiele z nich jest poniżej średniej.

Towarzyszy temu fakt, że większość produktów TMDHosting jest dobrze zaopatrzona w funkcje.

Nawet najtańsze, najbardziej podstawowe plany – wspólny hosting i WordPress – oferują mnóstwo funkcji, które nie zawsze są oferowane przez inne firmy.

Funkcje wspólnego hostingu TMD

TMDHosting jest ogólnie dość łatwy w użyciu – w rzeczywistości podoba mi się jego interfejs użytkownika (interfejs użytkownika) bardziej niż kilka innych firm hostingowych.

Wreszcie, TMDHosting ma bardzo dobre bezpieczeństwo, moim zdaniem powyżej standardów branżowych, i bardzo spójny, wysoki czas pracy.

Więc tak, jest kilka rzeczy z tym nie tak i oczywiście musisz dobrze zrozumieć, czego szukasz, ale TMDHosting ma wiele do zrobienia. Ale hej – to była krótka odpowiedź.

Pozwól, że powiem ci więcej o tym, jak się tu dostałem.

cennik

Teraz, gdy omówiłem ogólne pozytywne i negatywne aspekty rejestracji w TMDHosting, chciałbym zagłębić się w coś, co będzie najważniejsze w Twojej opinii: cena.

Czy TMD jest słabsza, ponieważ jest zawyżona, czy też niedoceniana w dawaniu dobrych ofert? Nie jest też do końca, ale odpowiedź jest znacznie bliższa drugiej.

TMD ma konsekwentnie konkurencyjne ceny. Zobaczysz w następnej sekcji, ale funkcje również dobrze się ważą.

Coś, co doceniam w TMDHosting, to to, że daje ci zarówno opcje Linux, jak i Windows. W przypadku hostingu współdzielonego plany Linuksa zaczynają się od 2,95 USD miesięcznie, a nawet do 12,95 USD miesięcznie.

Plany wspólnego hostingu TMD

W systemie Windows różnica nie jest zbyt duża, w zakresie od 3,99 USD do 11,99 USD.

Hosting WordPress ma ceny równoważne z cenami dzielonego hostingu Linuksa.

Hosting w chmurze zaczyna się w przystępnej cenie, od 5,95 USD do 10,95 USD.

Hosting VPS ma zakres od 19,97 USD do 64,97 USD między pięcioma poziomami zamiast zwykłych trzech.

Plany TMD VPS

Opcje hostingu dla sprzedawców rozciągają się między 19,95 USD a 49,95 USD.

Serwery dedykowane znajdują się w dość typowym zakresie: od 79,97 USD do 149,97 USD między czterema poziomami.

Dedykowane plany hostingowe TMD

Ceny te są w dużej mierze rozsądne. Nie wahały się zbytnio i mieszczą się w normalnym przedziale cenowym dla tych produktów, bez wielu wyjątków.

Coś innego, co jest miłe, to kilka produktów, które mają 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ponownie, nie wszystkie: niektóre produkty mają normalną 30-dniową gwarancję.

Niemniej jednak okres, który jest dwa razy dłuższy, jest bardzo przydatny i świadczy o zaufaniu TMD.

Nie zauważyłem też, że pojawia się wiele ukrytych kosztów. Omówię to za chwilę, ale wiele funkcji zawartych w niektórych planach stanowiłoby osobne opcjonalne aktualizacje z innymi firmami (na przykład codzienne kopie zapasowe).

Na wynos jest to, że TMDHosting ma jednolicie niższe i średnie ceny, które są jeszcze lepsze dzięki solidnemu zestawowi funkcji.

Szereg planów jest dostępnych dla potencjalnego klienta, więc jest wystarczająco duży wybór, a ukryte lub nieoczekiwane koszty nie były problemem z mojego doświadczenia.

Krótka odpowiedź: TMDHosting ma bardzo rozsądną cenę i konsekwentnie dostarcza produkty wysokiej jakości za niską cenę (lub przynajmniej niższą stronę średniej).

funkcje

Jakie zatem są te cechy, które sprawiają, że TMD jest tak dobra, szczególnie w tej cenie?

Zacznijmy od udostępnionych opcji hostingu, jednych z najpopularniejszych produktów każdej firmy.

Wszystkie współdzielone produkty hostingowe są objęte 99,99% gwarancją czasu działania, nieograniczonymi kontami e-mail i możliwościami tworzenia stron internetowych (możesz użyć CMS, takiego jak WordPress, Magento itp., Lub dołączonego narzędzia do tworzenia witryn).

Funkcja wspólnego hostingu TMD

Najtańszy plan, Starter, pozwala również na nieograniczone miejsce na dysku SSD, nieograniczoną przepustowość, bezpłatną domenę, wsparcie premium, Let’s Encrypt SSL i więcej.

Od samego początku podstawowy produkt TMD jest jedną z najlepszych ofert na tani współdzielony hosting – wiele firm nie oferuje bezpłatnych domen, nie oferuje nieograniczonej przestrzeni dyskowej, jest droższych lub nie ma twórców stron internetowych. Lub wszystkie te rzeczy.

Inne wspólne plany hostingowe są zgodne z tymi wytycznymi – mają lepszą specyfikację, pozwalają na nieograniczoną liczbę stron internetowych, lepsze SSL, lepszą wydajność i tak dalej.

Są dostępne w normalnych cenach, ale oferują więcej funkcji niż wiele innych firm.

Funkcje hostingu współdzielonego TMD

Hosting WordPress oferuje zasadniczo taki sam zestaw funkcji jak hosting. Nie jest to zbyt zaskakujące, ale niektóre firmy ograniczają funkcje WordPressa inaczej niż funkcje hostingu i cieszę się, że TMDHosting tego nie robi.

Ponieważ hosting WordPress ma również takie same ceny jak hosting, WordPress jest również dobrą ofertą dla TMDHosting.

Hosting w chmurze jest wyjątkowo tani. W rzeczywistości zastanawiałem się, czy może to być trochę zbyt tanie – niska cena, ale także skąpe funkcje. W rzeczywistości opcje chmury TMD są jednymi z najlepszych, jakie znajdziesz.

Najpierw dokładnie przyjrzyj się specyfikacjom, ale 2 rdzenie procesora i 2 GB pamięci DDR4 RAM wraz z nieograniczoną przepustowością i miejscem na dysku SSD za 5,95 USD – to imponujący pierwszy poziom.

Funkcje hostingu w chmurze TMD

Hosting VPS to coś, co staje się „bardziej normalne”. Plany zaczynają się od 40 GB miejsca na dysku SSD, 3 TB przepustowości, 2 rdzenie procesora i 2 GB pamięci RAM DDR4. Przydziały te zwiększają się do 200 GB miejsca na dysku SSD, przepustowości 10 TB, 6 rdzeni procesora i 12 GB lub pamięci RAM DDR4 maksymalnie.

Ceny są niższe od średniej, więc jest fajnie, a ostatecznie zasoby dość dobrze się układają, ale to nie jest nic wyjątkowego.

Hosting dla sprzedawców jest w porządku, ale myślę, że jest trochę bardziej ograniczony niż powinien – zaczynając od 700 GB przepustowości i sięgając 2000 GB, a przestrzeń SSD z 65 GB do 200 GB. Nieźle, ale są lepsze opcje, jeśli kopiesz.

Wreszcie, serwery dedykowane z TMD są dość wysokiej jakości opcjami.

Zaczynasz z 4 rdzeniami procesora, 8 GB pamięci RAM DDR4, 1 TB pamięci i nieograniczoną przepustowością, a możesz zakończyć z pamięcią 2 × 2 TB, 8 rdzeniami procesora i 32 GB pamięci RAM DDR4. Są to również opcje ściśle zabezpieczone, co zwiększa ich atrakcyjność.

Funkcje dedykowanego serwera TMD

TMDHosting nie oferuje żadnych złych ofert.

Najgorszy produkt, jaki otrzymasz, to średnia cena za hosting produktów – bardziej prawdopodobne jest, że dostaniesz coś wartego swojej ceny.
W szczególności hosting dedykowany, hosting dzielony i hosting WordPress to bardzo dobre, dobrze wyposażone produkty.

Hosting w chmurze może oferować kilka dobrych opcji, w zależności od tego, czego szukasz.

Ostatecznie myślę, że TMDHosting oferuje jedne z najlepiej wyposażonych produktów – szczególnie dla mniejszych użytkowników, TMD ma wiele do zaoferowania.

Łatwość użycia

Oczywiście, kto chce mieć mnóstwo rzeczy, jeśli korzystanie z niego jest uciążliwe? Łatwość użytkowania jest ważna, nie tylko po to, aby początkujący mogli opanować platformę, ale także, aby doświadczeni użytkownicy mieli bardzo wydajny czas.

TMDHosting jest zaskakująco łatwy w użyciu. To prawda, że ​​większość firm hostingowych jest ogólnie łatwa w użyciu, ale myślałem, że TMDHosting z jakiegoś powodu będzie bardziej technicznie zorientowany.

Kiedy faktycznie zacząłem go używać, przekonałem się, że TMD jest tak łatwy w użyciu, jak każda inna firma hostingowa.

Jedną z rzeczy, która jest trochę denerwująca, jest to, że może być na tobie mnóstwo promocji – ale to nie jest rzadkie i możesz się ich pozbyć.

CPanel jest zorganizowany podobnie jak wiele innych cPaneli, z szeregiem kategorii, a każda kategoria zawiera różne przyciski i funkcje. To bardzo proste doświadczenie.

Panel TMD

Coś, co jest dla mnie bardzo ważne, to dobry projekt. Przynajmniej czysty i przyjemny design.

Nie chcę poruszać się wokół czegoś, na co nienawidzę patrzeć, i niestety wiele firm hostingowych nie koncentruje się zbytnio na estetyce cPanel lub deski rozdzielczej.

Cóż, na szczęście robi to TMD Hosting. To nic szalonego, ale odkryłem, że nawigacja w TMD Hosting to eleganckie, gładkie i ogólnie pozytywne doświadczenie.

Instalacja i korzystanie z WordPress na TMD Hosting jest szczególnie łatwa, miła niespodzianka.

Ogólnie rzecz biorąc, TMD Hosting jest nie tylko bardzo łatwy w użyciu, ale ma jeden z lepszych interfejsów użytkownika i szczególnie płynną integrację z WordPress.

Obsługa klienta

Oczywiście nawet jeśli TMD jest łatwy w użyciu, mogą pojawić się problemy.

Może po prostu nie możesz znaleźć określonej funkcji lub chcesz dowiedzieć się czegoś, co nie jest określone w witrynie TMD, lub masz problemy techniczne.

Solidna obsługa klienta jest niezbędna. Jak działa tutaj TMD Hosting?

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​TMD jest w porządku. Oferują trzy główne sposoby kontaktowania się z przedstawicielami: czat na żywo, wsparcie telefoniczne i system sprzedaży biletów.
Od razu zauważysz w TMD Hosting to, że są to bardzo pro-life chat.

Mówię to, ponieważ strona TMD jest jedną z tych, które sprawiają, że małe okna czatu na żywo pojawiają się podczas każdej wizyty.

Zasadniczo nienawidzę tego, gdy robią to strony internetowe. Kiedy testowałem jako gość, miałem całkiem niezłe doświadczenia.

Obsługa klienta TMD
Obsługa klienta TMD 1
Obsługa klienta TMD 2

Przedstawiciel działu obsługi klienta zawsze odpowiadał w ciągu minuty (w przypadku dwóch ostatnich zrzutów ekranu to ja odpowiadałem z opóźnieniem).

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​po zalogowaniu obsługa czatu na żywo jest mniej więcej taka sama, jeśli nieco lepsza.

Niektóre osoby wolą znacznie lepsze leczenie, gdy stają się klientami, ale wydaje mi się, że dobra obsługa to dobra usługa.

Jeśli chodzi o informacje na stronie TMDHosting, mają one przede wszystkim bazę wiedzy.

Ta baza wiedzy jest na początku trochę myląca – w przeciwieństwie do innych baz wiedzy, które są zasadniczo uporządkowanymi artykułami i przewodnikami, ta w zasadzie jest stroną z odpowiedziami.

Nadal masz wiele kategorii i funkcję wyszukiwania, ale w zasadzie patrzysz na wiele pytań i odpowiedzi. To wciąż przydatne narzędzie, ale chciałbym, aby ich baza wiedzy zawierała bardziej tradycyjne treści.

Szanse to większość pytań, które będziesz musiał zadać, ale zawsze istnieje szansa, że ​​po prostu nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, ponieważ nikt jeszcze nie zadał tego pytania.

Istnieje również blog firmowy (jak zwykle), ale nie jest to najlepszy zasób dla osób szukających pomocy.

Niestety, TMDHosting nie ma wiele więcej na temat swoich zasobów online – nie ma strony na seminaria internetowe, samouczki wideo itp..

Tak więc, moim szczerym zdaniem, TMDHosting mógłby użyć aktualizacji do informacji na stronie. Nie jest źle, ale jest daleko w tyle za ofertą większości konkurentów na ich stronach.

Z drugiej strony przedstawiciele obsługi klienta TMDHosting są doskonali, zarówno na czacie na żywo, przez telefon, jak i system biletowy.

W rzeczywistości mają jeden z najlepszych systemów biletowych, jakie kiedykolwiek spotkałem: TMD gwarantuje czas reakcji wynoszący 15 minut lub krócej, i to jest prawdą dla mnie.

Podsumowując, chociaż TMDHosting może mieć lepsze materiały na miejscu, ma świetnych przedstawicieli, którzy stanowią ogólnie silny (jeśli niedoskonały) czynnik wsparcia klienta.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Wreszcie musimy zmierzyć się z jedną z najważniejszych rzeczy dla firmy hostingowej, aby odnieść sukces w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności.

Wiele firm radzi sobie wyjątkowo dobrze z różnych czynników, ale mają (proporcjonalnie) rozczarowujące przestoje i / lub nie mówią o swoich środkach bezpieczeństwa. Czy TMD padnie ofiarą tej samej pułapki??

TMDHosting zapewnia nas, że zapewnione środki bezpieczeństwa są więcej niż wystarczające.

To nie wszystko, ale ma to znaczenie, zwłaszcza gdy wiele firm nawet nie mówi o swoim bezpieczeństwie.

Po pierwsze, serwery są monitorowane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i są chronione przez „oficerów stacjonarnych i wędrownych”, protokoły przeciwpoślizgowe, dostęp do karty klucza, dostęp biometryczny, kamery i inne.

Bezpieczna strona internetowa

To imponujące – wygląda na to, że serwery TMD są tak bezpieczne, jak Biały Dom.

TMD gwarantuje również, że każde konto otrzyma najnowsze specyfikacje serwera: macierze pamięci masowej na wszystkie dyski SSD, łączność gigabitowa i procesory Intel najnowszej generacji (aby wymienić tylko kilka).

Uważam to za całkowicie wiarygodne. TMD jest przekonana, że ​​wykraczają poza bezpieczeństwo, a moje doświadczenie to odzwierciedla. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie mogę wymyślić żadnych problemów z TMDHosting.

Podsumowując, mój czas pracy z TMD był doskonały.

Pomimo tego, co TMD mówi o swoich serwerach i centrach danych, TMD nie było dla mnie numerem 1 pod względem dostępności. Jednak zajmuje wysoką pozycję, a także czas reakcji.

Podsumowując, myślę, że TMDHosting ma jedne z najlepszych zabezpieczeń, jakie widziałem, i jest wysoce niezawodny w zapewnianiu wysokiej jakości wydajności.

Czy polecam TMDHosting?

Być może będziesz w stanie zgadnąć, jak brzmi ten wniosek, ale zamierzam to zrobić i tak.

TMDHosting jest niedoceniany i powinieneś z niego skorzystać. Oczywiście są pewne niuanse – nie każdy produkt oferowany przez TMDHosting to świetna okazja. Musisz sam przekonać się, czego chcesz i jak TMD może to uwzględnić.

Jednak na podstawie własnego doświadczenia i wiedzy o branży hostingowej TMD wyprzedza konkurencję. Jego produkty są na ogół niedrogie i pełne funkcji. Działają dobrze i działają dość konsekwentnie.

Poza tym TMDHosting jest łatwy w użyciu i chociaż jego obsługa klienta może zużyć trochę pracy, sami przedstawiciele są bardzo pomocni.

Dodaj do tych wysokiej jakości środków bezpieczeństwa i świetnego czasu pracy, a trudno zrozumieć, dlaczego TMDHosting nie jest bardziej znany.

Nie, nie jest idealny i żadna firma nie będzie optymalna dla wszystkich. Ale mam wrażenie, że TMD Hosting jest bardziej odpowiedni dla większości ludzi niż wiemy. I oczywiście, jeśli nie masz pewności, możesz wypróbować go za miesiąc lub dwa podlegające zwrotowi.

Odwiedź TMDHosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map