Recenzja 3dcart: Wady i zalety po użyciu! [2020]

Słyszałeś wiadomości? 3dcart wkrótce wypuści wersję 8, aktualizację, która będzie pierwszą poważną aktualizacją dowolnej najlepszej platformy e-commerce w 2018 r..


Cóż, tak jest, jeśli w ogóle słyszałeś o 3dcart. Jeśli chciałeś mieć solidną platformę dla swojego sklepu internetowego, prawdopodobnie spotkałeś się z nazwami Shopify, BigCommerce, Volusion itd..

A kiedy napotykasz nazwę 3dcart, nie jest ona tak często – co daje? Czy w ogóle warto się przyjrzeć?

Odpowiem dla ciebie: tak, absolutnie. Po pierwsze, nadal jest ogólnie uważany za jedną z najlepszych platform e-commerce, a po drugie, wcale nie gardzi tym, co oferuje swoim klientom.

Ostatecznie myślę, że decydującym czynnikiem dla większości ludzi będzie po prostu to, jak się czuje, ponieważ nie brakuje jej tak poważnie w żadnej dziedzinie, że jest to nieporównywalna usługa Shopify, BigCommerce lub jakiejkolwiek innej wielkiej marki.

Uzyskaj bezpłatną wersję próbną 3dcart tutaj.

Więc dlaczego 3dcart?

Cóż, jeśli ich zapytasz, to dlatego, że mają wszystko, czego potrzebujesz i wszystko, czego chcesz. Konfigurowalny, łatwy w użyciu, bezpieczny, bogaty w funkcje, niedrogi… lista przymiotników jest długa.

Chociaż nie możemy przyjąć tego, co mówią za dobrą monetę, 3dcart wydaje mi się w rzeczywistości solidną usługą. Zobaczmy, dlaczego.

ZARYS PRZEGLĄDU

 1. 3dcart Cons
 2. 3dcart Plusy
 3. Ceny 3dcart
 4. Funkcje 3dcart
 5. Obsługa klienta & Łatwość wdrożenia
 6. Łatwość użycia i opcje
 7. Bezpieczeństwo
 8. Wniosek

Ogólnie: Wady

Najpierw lubię złe wieści.

Zasadniczo 3dcart ewoluował przez lata i naprawił wiele swoich poważniejszych wad. Interfejs użytkownika jest jedną z takich rzeczy, która moim zdaniem jest teraz całkowicie w porządku i łatwa w użyciu, ale wciąż pojawiają się pewne negatywne komentarze, więc wymienię to jako potencjalną wadę dla niektórych z was.

Poza tym nie jest to najłatwiejsza do dostosowania usługa – musisz rzucić trochę pieniędzy, jeśli naprawdę chcesz dostać się do drobiazgów i sprawować pełną kontrolę nad szczegółami.

Jedynym innym głównym problemem, jaki mogę wymyślić, jest to, że 3dcart równoważy tak bogatą funkcjonalność, że część tych funkcji jest niedostępna, chyba że zapłacisz dodatkowo.

Nie, nie ma żadnych ukrytych opłat, ale niektóre rzeczy, których możesz chcieć, będą cię kosztować.

W przeszłości wiele wad jest obecnie nieaktualnych i myślę, że wszelkie inne, które wydają się pojawiać – obsługa klienta co jakiś czas jest krytykowana – są bardziej subiektywne niż coś, co wszyscy możemy zgodzić się, jest wadą.

Ogólnie: Plusy

Fajnie, teraz możemy przejść do mojej ulubionej części – dobrej nowiny.

Tak jak powiedziałem, wiele z tego, czego wcześniej brakowało w 3dcart, bardzo się poprawiło.

Motywy są dobrym przykładem: miały tylko kilka darmowych, nijakich motywów. Teraz mają 68 darmowych szablonów, z których możesz korzystać, a także o wiele więcej, za które możesz zapłacić.

Motyw 3dcart

Łatwość użytkowania podam jako plus – może nie wszyscy się zgodzą, ale myślę, że interfejs użytkownika 3dcart jest bardzo prosty i intuicyjny.

I chociaż powiedziałem, że dodatkowe koszty niektórych funkcji są wadą, należy pamiętać, że jest wiele funkcji. Jest to bardzo wyposażony pakiet, nawet z kontem podstawowym.

Obsługa klienta, na pewno wymienię się jak profesjonalista. Oprócz podstawowej obsługi klienta, istnieje wiele dokumentacji i innych zasobów dostępnych w różnych formatach. Większość z nich jest bezpłatna, choć niektóre rzeczy mogą być płatne – mimo to jest bardzo kompleksowa.

Jak zawsze jednak diabeł tkwi w szczegółach. Teraz, gdy masz już pojęcie o podstawowych zaletach i wadach, przejdźmy bardziej szczegółowo.

Ceny 3dcart

Ok, rzućmy okiem na ceny, bo spójrzmy prawdzie w oczy – zalety i wady nie są statyczne, należy je rozpatrywać w kontekście kosztów. Tutaj możesz zobaczyć oficjalne szczegóły warstwowych planów cenowych.

Po pierwsze, podobnie jak inne najlepsze oprogramowanie e-commerce, 3dcart nie ma opłat transakcyjnych ani konfiguracyjnych, i, o ile mogę stwierdzić, nie ma żadnych ukrytych opłat – chociaż jest kilka rzeczy, które będą cię kosztować, które ja Dojdę później.

opłaty instalacyjne

Jeśli chodzi o wielopoziomową strukturę cen, 3dcart niewiele różni się od innych platform e-commerce.

Najniższy poziom, konto startowe, wynosi 19 USD miesięcznie, podczas gdy Basic kosztuje 29 USD miesięcznie, a Plus 79 USD miesięcznie. Pro, czwarty poziom, kosztuje 229 USD miesięcznie.

Plany 3dcart

funkcje
Uruchomienie
Podstawowy
Plus
Zawodowiec
Opłaty za transakcje0%0%0%0%
Przechowywaniebez limitubez limitubez limitubez limitu
Pasmobez limitubez limitubez limitubez limitu
Liczba produktówbez limitubez limitubez limitubez limitu
Cena £19 USD / mies29 USD miesięcznie79 USD / mies229 USD miesięcznie

Jeśli jednak płacisz rocznie, Basic kosztuje 26,10 USD miesięcznie, Plus 71,10 USD miesięcznie, a Pro 206,10 USD miesięcznie. Plany te są bardzo podobne do BigCommerce, Shopify, a nawet LemonStand, z tym że trzeci poziom 3dcart jest znacznie tańszy.

I podobnie jak większość innych platform, najważniejsze funkcje są zawarte w podstawowym planie cenowym, chociaż moim zdaniem 3dcart oferuje więcej funkcji w miarę aktualizacji, które są wspólne dla innych wiodących marek, dla których główną różnicą w aktualizacji jest liczba dozwolona sprzedaż, a nie ilość funkcji.

Ale w zamian 3dcart nie nakłada wspomnianych limitów sprzedaży. W rzeczywistości dla wszystkich kont nie ma opłat transakcyjnych, limitów zamówień, limitów produktów ani limitu przepustowości. Jeśli więc naprawdę masz szczęście z abonamentem podstawowym, wspaniała wiadomość – nie będziesz musiał płacić irytującej opłaty za aktualizację, aby uwzględnić wzrost sprzedaży.

Jedynym głównym minusem jest to, że możesz przegapić niektóre funkcje z konta Basic, a może nawet Plus, i istnieją ograniczenia dotyczące liczby kont personelu: tylko Enterprise ma nieograniczoną liczbę, podczas gdy Basic, Plus i Pro mają 2, 5, i 15 odpowiednio.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli martwisz się, że 3dcart zostanie zawyżony lub nie będzie wart swojej ceny, możesz się zrelaksować – jego cena jest normalna, a nawet nieco tańsza niż standardowa.

Przegląd funkcji

Na pewno jednym z obszarów 3dcart jest jego funkcjonalność.

Teraz, jak już powiedziałem, funkcje te różnią się bardziej w zależności od Twojego planu cenowego niż w przypadku innych wiodących platform handlu elektronicznego, ale nadal otrzymasz dobry pakiet, nawet z kontem Basic lub Plus.

Po pierwsze, wspomniane wcześniej fundamenty – nieograniczona przepustowość, nieograniczona sprzedaż itp. – to wielkie plusy. I tak jak powinno być, otrzymujesz domenę i hosting zawarte w pakiecie.

Więcej drobnych funkcji, nawet w Basicu, będziesz mieć wbudowanego bloga, zamówienia telefoniczne, integrację z eBayem, Facebookiem i Amazonem, sprawdzanie pojedynczych stron i więcej.

Większość funkcji to w zasadzie te same rzeczy, które znajdziesz uniwersalne w stosunku do dobrego oprogramowania e-commerce, ale kilka rzeczy wyróżnia się.

Na przykład 3dcart ma narzędzie do opuszczania koszyka, które jest cudownym narzędziem, które wysyła e-mailem przypomnienia do odwiedzających sklep, którzy dotarli na stronę kasy, ale nie dokonali zakupu. Pamiętaj jednak, że jest to dostępne tylko dla dwóch górnych poziomów.

Pomyślałem też, że pakowanie prezentów to miły akcent, podobnie jak inne specjalne opcje płatności.

Byłem pod szczególnym wrażeniem aplikacji Point of Sale firmy 3dcart, która naprawdę sprawia, że ​​solidna usługa jest bardziej uniwersalna. Może obsługiwać zwroty, potwierdzenia e-mail, rabaty, bony upominkowe, przedmioty niestandardowe, wszelkiego rodzaju karty i wiele innych.

Aplikacja Point of Sale firmy 3dcart

Co więcej, czujesz, że brakuje Ci pakietu, prawdopodobnie znajdziesz w aplikacji: 3dcart zdecydowanie przoduje tutaj, z dużą ilością dostępnych aplikacji. Są zbyt urozmaicone, aby tu wejść, ale ogólnie uważa się to za jedno z

Profity 3dcart. Oczywiście niektóre z nich mogą nie być tanie.

Na koniec, 3dcart absolutnie przoduje pod względem liczby bramek płatniczych, których możesz użyć, na poziomie 200 – znacznie więcej

Shopify lub inna wiodąca marka.

Ogólnie rzecz biorąc, 3dcart jest zdecydowanie pełen funkcji, ale może być konieczne zrzucenie większej ilości pieniędzy, aby uzyskać dostęp do większej ilości.

Łatwość użytkowania i dostosowywania

Wygląda na to, że od przyzwoitego rozwiązania handlu elektronicznego można oczekiwać łatwości użytkowania. Mówiąc najprościej, nie każdy może sobie pozwolić na projektanta stron internetowych lub poświęcić czas na naukę, a wszystkie funkcje na świecie nie mają większego znaczenia, jeśli jest to kłopot, aby nawet uruchomić sklep.

3dcart jest dość łatwy w użyciu i chociaż nie sądzę, że jest koniecznie łatwiejszy niż innych wiodących marek, jest równie prosty (co oznacza, że ​​jest naprawdę prosty).

Zobacz wideo poniżej, aby rozpocząć sprzedaż online w Just Minutes z 3dcart.

Zetknąłem się z opiniami, które mówią, że 3dcart jest nieco mniej przyjazny dla użytkownika i że jest trochę krzywej uczenia się. Myślę, że mogą one być nieaktualne, ponieważ interfejs użytkownika 3dcart wydaje mi się elegancki i łatwy.

interfejs użytkownika

W miarę możliwości dostosowywania myślę, że 3dcart nie jest gwiezdny, ale nie tak bardzo go brakuje. Dostarczone darmowe motywy mogą być moim zdaniem lepsze.

Jednak 3dcart nadal wprowadził tutaj pewne ulepszenia. Kiedyś nie było ich tak wiele, ale teraz mają 68 darmowych szablonów – to całkiem niezła liczba, a różnice między nimi są wystarczające, aby być „prawdziwymi” wyborami.

Jeśli chodzi o pełne dostosowanie, nie sądzę, że 3dcart jest najlepszy. Możesz przejść do bezpośredniego dostosowywania HTML tylko, jeśli masz konto o najwyższym poziomie.

Dla uproszczenia, myślę, że 3dcart da sobie radę. Jeśli naprawdę chcesz wziąć wodze i spersonalizować swój sklep, 3dcart może nie być dla Ciebie, ale jeśli nie potrzebujesz w pełni konfigurowalnego sklepu, wszystko będzie dobrze – 3dcart wcale nie jest taki zły, po prostu nie spektakularne.

Obsługa klienta i wdrożenie

Wszystkie podstawowe rzeczy, których można oczekiwać od obsługi klienta, są tutaj, ale są też fajne dodatki, które zapewnia 3dcarts.

Zespół wsparcia 24/7? Sprawdź oczywiście. Telefon i LiveChat? tak.

Pomijając podstawowe rzeczy, niezbędne są zasoby, które pomogą im we wdrożeniu, a 3dcart ma przewagę nad konkurentami, oferując usługę o nazwie Trener pokładowy.

autokar pokładowy

Zasadniczo jest to zespół ludzi, z którymi możesz zaplanować 30-minutową sesję. Nie są to tylko zaawansowani informatycy, którzy mogą pomóc Ci w konfiguracji, ale są również gotowi pomóc Ci w strategii i dokonywaniu dobrych wyborów biznesowych w Twoim sklepie internetowym.

Nie jest to jednak tylko Onboarding Coach – 3dcart zawiera mnóstwo artykułów z przydatnymi poradnikami, często zadawanymi pytaniami i tak dalej.

Mają także kanał YouTube, jeśli nie jesteś zbyt czytelnikiem, przewodnik HTML, jeśli jesteś przyzwyczajony do HTML i chciałbyś dostosować więcej, instrukcję obsługi, a nawet uniwersytet online.

Byłem zaskoczony przez eCommerce University 3dcart, ale to zdecydowanie klejnot. Jest bezpłatny, ma mnóstwo kursów, seminariów internetowych i wszystko inne.

W rzeczywistości możesz uzyskać dostęp do wielu z nich online bez konta, więc nawet jeśli zdecydujesz się nie kupować 3dcart, nadal możesz użyć ich narzędzi obsługi klienta, aby i tak lepiej przygotować swój sklep internetowy na innej platformie.

Wreszcie, 3dcart zapewnia połączenia ze stronami trzecimi, które możesz wynająć, aby zaprojektować swój sklep, pomóc w marketingu i tak dalej.

Ale szczerze mówiąc, nie wiem, jak dobrze te strony trzecie porównują się z innymi stronami trzecimi, które można znaleźć i wynająć w Internecie.

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że 3dcart zdecydowanie przoduje w zakresie obsługi klienta i procesu wdrażania.

Bezpieczeństwo

Bądźmy szczerzy – bez względu na to, jak pięknie zaprojektowana jest taka usługa lub jak wspaniała jest obsługa klienta, czy też ile masz opcji dostosowywania swojego sklepu, to Twoja firma. Bezpieczeństwo jest niezbędne.

Zasadniczo uważam, że 3dcart nie jest znacznie lepszy niż inne najlepsze platformy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Ciebie i Twoich klientów, i nie jest gorzej.

Ostatecznie 3dcart jest zgodny z PCI DDS, co oznacza, że ​​jest złotym standardem bezpieczeństwa. Wszystko jest na bieżąco, regularnie przeprowadzane są kontrole bezpieczeństwa, wszystkie ważne informacje są szyfrowane i tak dalej.

3DCart zgodny z PCI DDS Plynt Certified

Jeśli naprawdę chcesz podjąć dodatkowe środki ostrożności, możesz kupić kwartalny skan McAfee PCI za 99 USD, a istnieją aplikacje od 3dcart i innych firm, które możesz dodać do swojego sklepu, aby powiązać wszystko, o co się martwisz..

Nie ma tu wiele do powiedzenia – 3dcart jest, o ile wiem, bardzo bezpieczny i niezawodny.

Wniosek

Okej, więc podsumujmy.

Pod względem wyceny 3dcart niewiele różni się od innych wiodących usług, z tym że trzeci poziom jest nieco tani. Jeśli szukasz czegoś znacznie tańszego niż Shopify, 3dcart prawdopodobnie nie jest dla Ciebie, ale jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu standardowych cen, nadal otrzymasz wiele w zamian.

Poza tym jedną z głównych wad jest to, że będziesz musiał dodatkowo zapłacić za niektóre funkcje, a nawet uaktualnić konto, jeśli naprawdę ich potrzebujesz.

Mimo to nadal masz wiele funkcji zintegrowanych z kanałami takimi jak eBay i zakupy Google, niezliczone bramki płatnicze, silna aplikacja POS i tak dalej – to zdecydowanie jedna z zalet 3dcart.

Co więcej, jest łatwy w użyciu i dostępna jest spora liczba darmowych szablonów… chociaż jeśli naprawdę chcesz przejąć kontrolę, może to nie być najlepsza platforma dla Ciebie.

Obsługa klienta to kolejny plus, a wszystkie dostępne zasoby (trener pokładowy, eCommerce University itp.) Naprawdę dają przewagę 3dcart.

Wreszcie jest dość bezpieczny, więc nie musisz się martwić o siebie lub informacje klientów.

Podsumowując, jest to silna usługa, która może nie być dla wszystkich, ale może być łatwa. Ostatecznie myślę, że decydującym czynnikiem będzie to, czy kliknie z tobą, czy nie, ponieważ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz i więcej za przyzwoitą cenę.

Rozpocznij z 3dcart

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map