Recenzja Amezmo (2020): Czy jest to bezpieczny i godny zaufania host PHP?

PHP Hosting jest często uważany za bardzo niedoceniany ze względu na nieporozumienie, że PHP jest zbyt skomplikowane, aby sobie z nim poradzić lub stroma krzywa uczenia się, ale wszystkie zostały obalone z powodu ogromnego rozwoju i postępu dokonanego przez lata.


Amezmo to jedna z takich usług hostingowych, która sprawia, że ​​hosting php jest super dostępny i przystępny dla wszystkich. Obsługuje wszystkie główne technologie i platformy, dzięki czemu można w pełni wykorzystać jego plan & funkcje.

Rzućmy okiem na Amezmo, aby dowiedzieć się dokładnie, co ma do zaoferowania, a jeśli sam chcesz skorzystać z usługi. Począwszy od…

Łatwość użycia

Amezmo Rozpocznij bezpłatny okres próbny

Czy jest lepszy sposób na przetestowanie łatwości użytkowania niż samodzielne testowanie usługi? Dlatego postanowiliśmy zapisać się na bezpłatny okres próbny, aby zajrzeć do środka. Powyżej widać formularz do rozpoczęcia bezpłatnego okresu próbnego po utworzeniu konta.

Możesz również zobaczyć wszystkie funkcje darmowego konta, takie jak zarządzany hosting w chmurze PHP, wsparcie GitHub / GitLab, zarządzane bazy danych i gwarancja zwrotu pieniędzy.

Instancje

Po wprowadzeniu wszystkich szczegółów byliśmy w serwisie prawie natychmiast, co było szybkie. Tutaj możesz po prostu kliknąć „Uruchom pierwszą instancję” i od razu zacząć pracę. Tak właśnie zrobiliśmy.

Uruchom instancję

Jak widać, możesz wybrać nazwę, którą chcesz zapisać w sieci prywatnej, dedykowaną nazwę domeny i możliwość bezpiecznego udostępniania instancji. Wprowadzamy odpowiednie dane i klikamy „Dalej”.

amezmo Uruchom instancję

W górnej części następnej strony znajduje się informacja, że ​​nasza instancja ma dostęp do wszystkich zainstalowanych wersji PHP oraz Node.js. Następnie możesz wybrać własną wersję PHP, domyślną bazę danych, nazwę użytkownika / hasło i menedżera pakietów redis w celu optymalizacji danych.

Uruchom amezmo instancji

Kliknięcie przycisku Dalej spowoduje wyświetlenie opcji wyboru planu. „Amezmo 256” to darmowy abonament, który możesz rozpocząć od razu lub otrzymać 7-dniowy bezpłatny okres próbny z „Amezmo 512”, który jest abonamentem płatnym.

Dlatego wszystko to jest łatwe w użyciu. Konfigurowanie konta i konfigurowanie preferencji serwera jest proste i zajmuje mniej niż kilka minut. Możesz także kliknąć „Dowiedz się więcej” na każdej stronie, jeśli masz trudności z nawigacją.

cennik & funkcje

Naszym zdaniem wycena jest równie ważna jak wydajność. Funkcje te są najczęściej związane z ceną. Im więcej płacisz, tym więcej funkcji zyskujesz.

Ale ceny mają znaczenie, w których możesz być ograniczony zasobami lub po prostu chcieć prowadzić minimum sklepu internetowego. Najlepsze jest to, że Amezmo ma darmowy plan.

Ceny PHP App Hosting Amezmo

Ale bezpłatny abonament wymaga podania danych karty kredytowej, co nie jest aż tak duże, ponieważ jest to norma w większości firm. Jednak Amezmo oferuje długą listę funkcji, jak widać.

Główne cechy, na które należy zwrócić uwagę w ramach bezpłatnego abonamentu, to nieograniczone wdrożenia z zerowym przestojem za pomocą Git, Smart package manager ™ dla Composer i Node, 1-dniowe przechowywanie danych, zaawansowane parametry serwera oraz automatyczne aktualizacje zabezpieczeń i bezpieczeństwa.

Jeśli jest jedna ważna rzecz, która wyróżnia Amezmo na tle konkurencji, byłaby to integracja z GitHub / BitBucket / GitLab. Więc jeśli jesteś ciężkim programistą, możesz uciec z dużą prostotą.

Kolejną wspaniałą rzeczą jest to, że kolejny plan zawiera wszystkie obecne funkcje poprzedniego planu, co oznacza, że ​​plan „standardowy” @ 8 USD / miesiąc obejmuje wszystkie funkcje planu bezpłatnego i więcej.

Standardowy plan obejmuje funkcje premium, takie jak zwiększona pamięć RAM, nieograniczony dysk SSD, haki wdrażania, 7-dniowe przechowywanie danych, zdalny MySQL przez tunel SSH, nieograniczony transfer sieciowy, do 4 zachowanych wydań itp..

Poza tym, że zawiera wszystkie funkcje zawarte w planie standardowym, plan zaawansowany kosztuje 30 USD miesięcznie i ma najwyższy poziom funkcji, takich jak dwurdzeniowy procesor, 6 domen niestandardowych, dostęp SSH, udostępnianie instancji itp..

Dlatego wszystko wygląda jasno z boku funkcji. Oprócz posiadania bezpłatnego planu cena planów premium wydaje się warta kosztów ze względu na listę funkcji, a w porównaniu z AWS i Heroku, ceny są również przewidywalne.

Bezpieczeństwo & Obsługa klienta

Bezpieczeństwo to bez wątpienia ogromny problem wśród wszelkiego rodzaju usług hostingowych. A jednak jest często pomijane, dlatego wiele witryn jest naruszanych, a ich dane wyciekają.

Serwery PHP dla nowoczesnych aplikacji

Amezmo ma wiele funkcji do walki z takim zdarzeniem. Przede wszystkim Amezmo NIE jest hostingiem dzielonym. W ten sposób otrzymujesz dedykowane zasoby z oddzielnym procesorem, pamięcią RAM i pamięcią masową, co jest bardzo wydajne dzięki odizolowanemu środowisku.

Amezmo lubi być na czele wszystkich wdrożeń PHP, dlatego otrzymujesz wszystkie najnowsze aktualizacje i rozszerzenia w pakiecie. Amezmo monitoruje cykl aktualizacji wydań PHP, abyś mógł zastosować je automatycznie lub ręcznie.

Należy również zauważyć, że tam, gdzie firmy takie jak Digital Ocean i AWS wymagają dodatkowej konfiguracji zapory ogniowej przy każdym udostępnionym wystąpieniu, Amezmo automatycznie konfiguruje zaporę domyślnie.

To wszystko dla bezpieczeństwa Amezmo. Jedynym głównym zabezpieczeniem, jakie otrzymujesz, jest pakiet dołączony do wydań PHP, który jest dobry, ale nie ma się czym ekscytować. Istnieją dodatkowe rzeczy, takie jak automatyczna zapora ogniowa i automatyczny ssl, ale to wszystko.

Następnie porozmawiajmy o obsłudze klienta:

Amezmo oferuje wysoki priorytet i 15-minutową pomoc e-mail / czat w swoich planach wysokiego poziomu. Ale ponieważ większość ludzi lubi korzystać z bezpłatnego abonamentu, właśnie to omówimy.

Instancje amezmo

Darmowy plan oferuje wsparcie przez e-mail, co jest w porządku, jeśli robi to, czego potrzebujemy. Najczęściej e-mail okazuje się być skutecznym rozwiązaniem, gdy masz do czynienia z dużą ilością informacji.

Instancje amezmo

Klikając opcję E-mail, rzucił ten formularz na nasz sposób, który jest obowiązkowy, aby rozwiązać nasze zapytanie. Tak właśnie zrobiliśmy. Wypełniliśmy pytanie, wysłaliśmy e-mail i czekaliśmy na odpowiedź.

Czekaliśmy & czekał, ale w zasięgu wzroku nie było odpowiedzi. Uważamy, że można bezpiecznie zgadywać, że plany premium oferują większy priorytet. Przejdźmy dalej.

Pierwsze kroki w Amezmo _ Amezmo

Oprócz wsparcia przez e-mail, Amezmo ma również świetną dokumentację na swojej stronie internetowej, dzięki czemu możesz nauczyć się bezboleśnie poruszać się po serwisie. Jest łatwy do odczytania i zawiera zewnętrzne linki do tematów do dalszego czytania.

Bazy danych _ Amezmo

Chcieliśmy się jeszcze rozejrzeć, więc kliknęliśmy na Bazy danych. Informacje wydawały się bardzo krótkie i łatwe do zrozumienia. W bazach danych znajdowały się również podtematy, które zostały rozwinięte w serwisie Amezmo.

To kończy bezpieczeństwo & obsługa klienta. Bezpieczeństwo jest co najmniej zgodne, a obsługa przez e-mail & dokumentacja była zadowalająca.

Wniosek

Zdecydowanie największą przeszkodą w obsłudze tej usługi jest niespecyficzne bezpieczeństwo i słabe wsparcie na żywo. Są to dziś dość duże obawy. Możesz uniknąć słabej obsługi czatu, ale bezpieczeństwo jest nadal niezbędne.

Ponieważ PHP jest oprogramowaniem typu open source, hakerzy i phisherzy mogą łatwo dostać się do niego i przeniknąć do Twojej aplikacji / witryny. Więc jeśli pozwolisz, aby aspekt bezpieczeństwa powstrzymywał cię przed wejściem do usługi?

Więc nie. Nie całkiem.

Chociaż słabe bezpieczeństwo jest zagrożeniem. Możesz podjąć wiele ręcznych środków ostrożności i środków, aby Twoja strona była bezpieczna. Ponadto PHP zapewnia dużą elastyczność w tym aspekcie. Jeśli masz trochę doświadczenia z internetem, nie powinno to być zbyt trudne.

Ale co z obsługą poczty e-mail / czatu??

Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi, to nie znaczy, że Ty też nie. W końcu byliśmy na darmowym planie.

Czy więc Amezmo jest warte swojej ceny? Pewnie. W każdym razie istnieje bezpłatny plan, więc zdecydowanie sprawdź usługę.

To kończy przegląd. Co sądzisz o Amezmo? Próbowałeś? Jakie są Twoje myśli? Skomentuj poniżej i daj nam znać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map