Recenzja Atlantic.net (2020): Czy to najlepszy wybór? Dowiedzmy Się…

Przy tak wielu platformach hostingowych na rynku czasami wydaje się mylące określenie, które z nich mogą najlepiej pasować do twoich wymagań.


Atlantic.net to jedna z takich platform hostingowych, która ma mieszaną popularność. Rozpoczęty w 1994 roku, jest na rynku od pewnego czasu.

Jeśli myślisz o Atlantyku jako o rozległym oceanie, to Alantic.net to ocean rozwiązań hostingowych.

Oferują dobrze rzeźbione funkcje i mają na celu zapewnienie zgodnych z HIPAA rozwiązań hostingowych, które mogą bezpiecznie przechowywać informacje medyczne.

Atlantic.net jest popularny ze względu na rozwiązania chmurowe i hosting wirtualnego serwera prywatnego (VPS). Z wieloma istniejącymi funkcjami jest to opinia, którą czekałem na udostępnienie.

Ma to ponad 15 000 klientów i kilka popularnych marek, takich jak Kia, Puma, Samsung, którzy korzystają z ich usług.

Atlantic.net różni się nieco od większości tradycyjnych platform hostingowych.

Dlaczego to jest inne?

Poczekaj, a ja rozleję fasolę na temat ich usług i wiele więcej.

Dzięki tej recenzji opowiem więcej o tym, co odkryłem w Atlantic.net.

Czas pracy

Atlantic.net to całkowicie hostingowa platforma hostingowa. Ma wiele centrów danych w różnych lokalizacjach. Zapewnia to stabilne i spójne usługi przy minimalnym przestoju.

Atlantic.net jest jedną z niewielu platform hostingowych, które oferują prawie 100% czasu działania. Zapewnia 100% SLA uptime uptime.

Oto, co definiuje ich umowa SLA. Atlantic.net zapewni 100% SLA na wszystkie krytyczne komponenty, pomijając wszelkie zaplanowane czynności konserwacyjne.

Serwery chmurowe pozwalają Atlantic.net oferować stałą wydajność. Zarządzany i dedykowany hosting zapewnia 100% bezawaryjną umowę SLA.

SLA

Ogólnie rzecz biorąc, Atlantic.net zapewnia niezawodne usługi z dobrą wydajnością i stałym czasem pracy. Jak dotąd Atlantic.net dotrzymał oczekiwań.

Pozwólcie mi przejść do przodu i zaprezentować inne parametry dla Atlantic.net.

Plany

Atlantic.net zapewnia usługi hostingowe oparte na chmurze specyficzne dla HIPAA. Zachowują przejrzystość cen.

Atlantic.net ma wiele planów opartych na chmurze, co stanowi prawie 20 rodzajów rozwiązań hostingowych opartych na chmurze. Różne plany spełniają różne wymagania.

Atlantic.net obsługuje hosting WordPress, hosting zarządzany, hosting niezarządzany, hosting dedykowany, hosting oparty na systemie Linux i Windows. Dobra kombinacja planów hostingowych zapewnia szereg opcji.

Każdy plan jest zoptymalizowany pod kątem określonych wymagań, takich jak pamięć, przetwarzanie, pamięć itp. Uważam, że Atlantic.net ma szeroki wybór, jeśli chodzi o plany. Niewielu dostawców hostingu ma tak dobry zestaw planów.

Opcje hostingu

Opłata jest naliczana tylko za używane zasoby. Nie tylko to, ale możesz także dodawać zasoby w razie potrzeby.

funkcje

Jak wspomniałem wcześniej, każdy plan w Atlantic.net jest inny i spełnia określone wymagania. Ma zestaw elastycznych funkcji. Usługi tworzenia kopii zapasowych są oferowane za dodatkową opłatą.

Plany nie mają żadnej konkretnej gwarancji zwrotu pieniędzy, chociaż zapewnia gwarancję usługi SLA.

Funkcje Hipaa

Możesz skalować swoje serwery w dowolnym momencie. Codzienna kopia zapasowa jest dostępna za minimum 1 USD za kopie zapasowe. Plany zawierają adres IPv4. Ponadto adresy IP są dostępne po osobnej cenie 2,19 USD miesięcznie.

cPanel i WHM są dostępne w osobnych cenach. Architektura została zbudowana w sposób zapewniający wysoką wydajność. Pamięć Raid-10 zapewnia, że ​​twoja strona jest zawsze uruchomiona.

Jeśli nie przez cPanel, możesz również skorzystać z wbudowanych Restful API do zarządzania serwerami.

Pszczoła

Pamięć SSD na każdym serwerze gwarantuje dobrą szybkość. Zarządzane serwery pozwalają zainstalować własne licencjonowane oprogramowanie, obniżając w ten sposób dodatkowe ceny.

Atlantic.net obsługuje instalację różnych programów, w tym WordPress, jednym kliknięciem.

Funkcja chmury

Atlantic.net jest jedną z niewielu platform hostingowych obsługujących FreeBSD.

Korzystając z Atlantic.net, nie oczekuj, że dostaniesz zbyt wiele gratisów z jego planami. Większość funkcji, takich jak cPanel, kopie zapasowe mają osobne ceny.

Ponieważ jednak płacisz tylko za to, z czego korzystasz, Atlantic.net nadal nie wydaje się zbyt drogi. Świetne miejsce na początek, jeśli szukasz dobrego połączenia rozwiązań hostingowych.

Być może będziesz musiał wybrać plan, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Wybór odpowiedniego planu może nie wydawać się prosty, jednak ich obsługa klienta zawiera wytyczne na ten temat.

To jest dokładnie mój następny punkt. Pozwól, że powiem więcej o ich obsłudze klienta.

Obsługa klienta

Ponownie tutaj Atlantic.net różni się od większości konwencjonalnych platform hostingowych. Każde z rozwiązań hostingowych ma inne wsparcie.

Obsługa klienta

Atlantic.net, w przeciwieństwie do większości platform, nie obejmuje opcji czatu na żywo dla osób niebędących użytkownikami. Możesz jednak do nich dotrzeć podczas połączenia w określonych godzinach. Poza tym ma wsparcie techniczne na żywo dla użytkowników.

Wsparcie przez e-mail jest dostępne 24/7/365. Zawiera kilka sekcji FAQ dotyczących różnych usług.

E-mail

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego planu, możesz nawet wypełnić formularz wsparcia. Przedstawiciel działu obsługi klienta pomoże ci dostosować najbardziej odpowiednie plany do twoich wymagań.

Formularz wsparcia

W ich wsparciu lubię to, że rozumieją wymagania klientów i dostarczają rozwiązania dla twoich zapytań.

Połączenia, a także e-maile, są zawsze przekierowywane do określonych kanałów wsparcia. Na przykład istnieje osobne wsparcie dla dedykowanego hostingu i kolokacji.

Taka segregacja usług zapewnia szybką pomoc, a rozwiązania są dostosowane do wymagań hostingu.

Bezpieczeństwo

Wspomniałem o tym wcześniej; powtórzę jednak siebie. Altantic.net zapewnia dostosowane plany hostingowe, które są szczególnie zgodne z HIPAA.

Atlantic.net traktuje bezpieczeństwo i niezawodność niezwykle poważnie. Jest to widoczne z zakresu zgodności

jego centra danych mają.

Wspaniale jest wiedzieć, jaki poziom bezpieczeństwa utrzymuje Atlantic.net.

Spełnienie

Chociaż Atlantic.net jest znany przede wszystkim ze swojej zgodności z HIPAA, istnieje kilka innych, które zostały włączone.Funkcje zgodne z Hipaa

Infrastruktura jest bardzo bezpieczna i obejmuje ochronę przed atakami DDoS, wykrywanie włamań, zarządzane zapory ogniowe i uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

PCI

Różne aspekty bezpieczeństwa są całkowicie uwzględnione we wszystkich planach dostarczonych przez Atlantic.net.

Inne funkcje bezpieczeństwa

Atlantic.net zawiera zarówno podstawowe, jak i kilka zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. Dobra lista zgodności z pewnością pokazuje poziom bezpieczeństwa, jaki utrzymują dla swoich usług w chmurze.

Plusy

Atlantic.net ma wiele dobrych funkcji, których możesz nie uzyskać na innych platformach hostingowych.

Chociaż dużo mówiłem o różnych aspektach Atlantic.net, pozwólcie, że streszczę i przedstawię to, co naprawdę podobało mi się tutaj.

 • Uptime z pewnością jest nie do pominięcia, gdy mówimy o Atlatnic.net. Warto zwrócić uwagę na jego 100% SLA dostępności. Jako właściciel witryny nie musisz się martwić o niespotykane przestoje lub awarie. Jej wysokowydajne serwery zapewniają płynne i niezawodne działanie. Tutaj można uzyskać idealne połączenie wydajności i niezawodności.
 • Obsługa klienta to kolejny aspekt dobrze wbudowany w Atlantic.net. Ma dobre wsparcie techniczne. Wsparcie, które jest odpowiednio podzielone, jest jedną z kluczowych atrakcji tutaj. Warto wspomnieć nie tylko o tym, ale również o wsparciu przez e-mail, czat na żywo i telefon.
 • Wszechstronność planu jest dobrze zbudowana w Atlantic.net. Możesz znaleźć wiele planów spełnienia różnych wymagań. Dzięki kompletnemu rozwiązaniu opartemu na chmurze Atlantic.net ma wiele do zaoferowania. Elastyczność planowania jest jednym z głównych zalet, które tu znalazłem. Niewiele platform jest zbudowanych w celu zapewnienia takiego poziomu elastyczności. Co więcej, tutaj możesz wybrać hosting oparty na systemie Windows i Linux.
 • Kolejnym, którego nie można przegapić profesjonalistom jest ich bezpieczeństwo. Podkreśliłem już poziom zgodności, jaki Atlantic.net utrzymuje dla swoich centrów danych i infrastruktury. Są nie tylko zgodne, ale także zapewniają dodatkowe funkcje bezpieczeństwa.

W przeciwieństwie do niektórych platform hostingowych są one całkowicie uwzględnione w planie. Bezpieczeństwo to coś, co Atlantic.net jest prawdopodobnie najlepszym spośród większości platform hostingowych. Warto wspomnieć o ich dobrym połączeniu zabezpieczeń.

Cons

Atlantic.net oferuje wiele rozwiązań, które wydają się być kompleksowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wszechstronność.

Nie jest to jednak idealne idealne rozwiązanie. Atlantic.net ma kilka niedociągnięć, których nie można uniknąć.

Podczas gdy mówiłem o ich zaletach, pozwólcie, że przedstawię też niektóre z ich wad.

 • Atlantic.net pobiera opłaty tylko za usługi, z których korzystasz, co jest dobre. Jednak cPanel lub nawet kopia zapasowa są pobierane osobno. Chociaż istnieje wiele platform hostingowych, które zapewniają je jako gratisy, z pewnością nie dostaniesz go tutaj za darmo.
 • Atlantic.net jest zróżnicowany, jeśli chodzi o plany. Jeśli nie masz cPanel, możesz nadal korzystać z wbudowanych interfejsów API. Jest to łatwe dla użytkowników z zapleczem technicznym. Jest to jednak równie skomplikowane dla użytkowników, którzy nie są technicznie skłonni lub dopiero zaczynają eksplorować platformy hostingowe.

Wniosek: Czy polecam Atlantic.net?

Wreszcie czas na werdykt, więc czy naprawdę polecę Atlantic.net? Jak już kilkakrotnie wspominałem, Atlantic.net oferuje szeroki zakres usług.

Atlantic.net to idealne rozwiązanie dla wymagań hostingowych klasy korporacyjnej, centrów medycznych i podobnych organizacji.

Dzięki temu nie musisz martwić się o czas pracy, wydajność, niezawodność, bezpieczeństwo. Są to kluczowe funkcje każdej platformy hostingowej, a Atalntic.net zapewnia najlepsze rozwiązania branżowe.

Jednak wyzwaniem może być fakt, że nowi użytkownicy mogą uznać to za zbyt skomplikowane. Chociaż otrzymujesz pomoc techniczną od obsługi klienta, nadal możesz znaleźć ten kompleks, jeśli nie masz dużej wiedzy technicznej.

Powiedziawszy to, chciałbym również podkreślić, że Atlantic.net jest dobrym rozwiązaniem, jeśli masz wymaganą wiedzę techniczną. Z pewnością poleciłbym Atlantic.net.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map