Recenzja MVPS (2020): Czy to jest warte twoich pieniędzy?

Zaufanie do usługi, z której korzystałeś wcześniej, jest bardzo ważną wymówką, aby nadal z niej korzystać. Ale czy lojalność sprawia, że ​​wracasz do usługi? Czy nie ma więcej do życzenia i do spełnienia?


Właśnie dlatego wypróbowaliśmy MVPS. Chociaż nigdy wcześniej nie słyszałeś o MVPS, ale ma znaczną rzeszę fanów w Europie, skąd pochodzi.

Teraz obszernie wypróbowaliśmy MVPS i mamy kilka słów do podzielenia się. Dlatego wszystkie informacje zawarte w tym przeglądzie oparte są na naszym osobistym doświadczeniu.

Czy MVPS to nowa najlepsza europejska usługa hostingowa na rynku? Zacznijmy…

Łatwość użycia

Twój zaufany dostawca wysokiej jakości VPS

Łatwość i dostępność znacznie poprawiają wrażenia z użytkowania. Istnieją 2 główne aspekty użyteczności: interfejs użytkownika i nawigacja.

Interfejs użytkownika pozwala nauczyć się, jak przejść próbę & błąd. Sensowne jest, że gdy przejdziesz przez wszystkie przyciski i ikony, możesz łatwo przyzwyczaić się do środowiska.

Nawigacja polega na zapewnieniu użytkownikowi najlepszej możliwej drogi do poruszania się bez zagubienia się w szczegółach technicznych. Nawigacja pomaga również przyzwyczaić użytkownika.

Twój zaufany dostawca wysokiej jakości VPS

Zacznijmy od paska bocznego deski rozdzielczej. Jest prosty i łatwy w użyciu. Masz 2 główne sekcje do obejrzenia inne niż Dashboard / Control panel i Cancel VPS.

Sekcja Akcja służy przede wszystkim do włączania / wyłączania serwera, ponownego uruchamiania, pauzy lub zamykania. Włączenie wszystkich przycisków bezpośrednio na pasku bocznym ułatwia konserwację witryny.

Istnieją dalsze opcje bezpośrednio w „Akcjach”, które ułatwiają nawigację. Możesz ponownie zainstalować system operacyjny, uaktualnić, uruchomić konsolę w celu ręcznego zarządzania, skonfigurować kopie zapasowe, uzyskać wykresy dla różnych statystyk, instalować aplikacje, klonować itp..

Twój zaufany dostawca wysokiej jakości VPS

Następnie przeszliśmy do sekcji Wykresy, aby sprawdzić wydajność. Były 3 mierniki graficzne pokazujące procesor, pamięć, ruch, odczyt / zapis dysku.

A wydajność, jak możesz się przekonać, wcale nie jest zła, szczególnie użycie procesora wygląda stabilnie, a nawigacja była błyskawiczna, co jest pewnym plusem.

Dlatego, aby zakończyć tę sekcję: interfejs użytkownika & prezentacja jest na miejscu. Interfejs był łatwy w obsłudze, a nawigacja była płynna.

cennik & funkcje

Skonfiguruj serwer Cloud VPS

Bez marnowania czasu przejdźmy do wyceny. Możesz zmieniać cykl rozliczeniowy według miesięcznych, rocznych, półrocznych & raz na kwartał, można również wybrać system operacyjny, który ma zostać zainstalowany wcześniej.

Przy cenie 3,00 € / miesiąc plan „VPS ONE” zapewni ci pojedynczy rdzeń, 2 GB pamięci RAM, 25 GB SSD, 1 stronę internetową i przepustowość ruchu o wartości 3 TB, które wystarczą na start lub stronę blogu skierowaną do stosunkowo niewielkiego tłumu.

Plan „VPS BASIC” za 7,00 € / miesiąc jest znacznie lepszą aktualizacją niż VPS ONE. Otrzymujesz dwurdzeniowy procesor, 4 GB pamięci RAM, 50 GB SSD, wciąż 1 stronę internetową, ale przepustowość warta 7 TB. W tym momencie możesz zacząć myśleć o zwiększeniu skali swojego bloga lub uruchomieniu sklepu internetowego.

Podobnie „VPS POWER” ma podwójną liczbę rdzeni, podwójną pamięć RAM, podwójną pamięć, wciąż 1 stronę internetową (która w tym momencie mogłaby wynosić 2) i przepustowość 25 TB.

Nie masz 2 stron internetowych, dopóki nie przejdziesz na dolną wyspę, zaczynając od „VPS SUPER”, który kosztuje 39 € / miesiąc i oferuje 6-rdzeniowy procesor, 16 GB pamięci RAM, 150 GB SSD, 2 adresy IP i przepustowość 30 TB.

Wreszcie, plan „VPS MAX” oferuje 12 rdzeni mocy procesora, 64 GB pamięci RAM, 300 GB miejsca na dysku SSD, maksymalnie 4 strony internetowe i przepustowość 60 TB w cenie 99,00 € / miesiąc. Teraz, gdybyśmy wybrali, pamięć i przepustowość mogłyby zostać rozciągnięte na nieograniczony.

Bezpieczeństwo

Najczęściej wszystko sprowadza się do bezpieczeństwa. Jakiego bezpieczeństwa możesz oczekiwać od MVPS? Są dwa sposoby na zapewnienie sobie zaufania:

Twój zaufany dostawca wysokiej jakości VPS

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe to metoda weryfikacji, która wymaga przejścia 2 bram przed uzyskaniem dostępu. Jest to jedna z najczęstszych form uwierzytelniania, ale mimo to bardzo bezpieczna.

Możesz łatwo skonfigurować swój numer telefonu & email Hasło & OTP, hasło & dowód osobisty lub dowolna inna kombinacja nośników autoryzacyjnych.

MVPS - Twój zaufany dostawca wysokiej jakości VPS

Listy dostępu IP można użyć do wprowadzenia adresów IP, które należy zablokować. Te adresy IP mogą stanowić potencjalne zagrożenia, które mogą zaszkodzić Twojej witrynie. W związku z tym nie można zresetować tej ochrony po jej ustawieniu, a także można jej używać w tandemie z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym.

To podsumowuje bezpieczeństwo. Masz ochronę w postaci uwierzytelniania dwuskładnikowego i listy dostępu do adresu IP.

Obsługa klienta

Obsługa klienta znacznie ułatwia życie. Przez cały czas pojawiają się problemy, a użytkownicy szukają odpowiedzi w Internecie. Jeśli sama usługa ma scentralizowaną bazę wiedzy i responsywną obsługę klienta, naprawdę robi różnicę.

Często Zadawane Pytania

Na początku masz sekcję FAQ lub, jak to nazywamy, „Bazę wiedzy”. Możesz uzyskać odpowiedzi na wiele typowych zapytań, takich jak czym są serwery VPS, gwarancja dostępności, zasady tworzenia kopii zapasowych, jakie są automatyczne kopie zapasowe i jak działają i wiele więcej.

Często zadawane pytanie

Mówiąc o odpowiedziach, cóż, są one dość krótkie i na temat. Bycie na rzeczy jest dobre, chociaż nie zawsze. Rozwinięcie określonego tematu jest czasem konieczne, zwłaszcza gdy użytkownik może być nowy w temacie.

Przydałyby się również linki zewnętrzne do powiązanych tematów do dalszego czytania, podobnie jak w przypadku wielu podobnych często zadawanych pytań.

Twój zaufany dostawca wysokiej jakości VPS

Jeśli chodzi o uzyskanie wsparcia na żywo, MVPS ma system biletowy, który może być używany do rozwiązywania zapytań lub możesz również wkleić błędy błędów lub zrzuty ekranu z twojego problemu.

Twój zaufany dostawca wysokiej jakości VPS

Tutaj opublikowaliśmy pytanie dotyczące integralności ich serwerów. Chcieliśmy wiedzieć, czy wszystkie ich serwery były zarządzane autonomicznie, czy też zostały przekazane firmom zewnętrznym, co często jest ryzykownym krokiem ze względu na zagrożenia, takie jak kradzież danych i…

MVPS - Twój zaufany wysokiej jakości dostawca VPS

… Odpowiedzieli w ciągu kilku godzin, a odpowiedź była zgodna z oczekiwaniami: nie są to osoby trzecie zaangażowane. Ale znowu czas reakcji mógłby być lepszy.
To uzupełnia obsługę klienta. Masz raczej połowę dobrej bazy wiedzy i zadowalające wsparcie na żywo.

Wniosek

Wszystkie te informacje pozostawiają nam ostatnie pytanie:

Czy MVPS jest tego wart? Czy warto polecać poza jego wadami? Czy przeniesienie witryny będzie miało znaczenie??

Krótko mówiąc: nie… ale tak.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​obsługa była bardzo satysfakcjonująca. Był łatwy w użyciu, nawigacja była szybka, istnieje szeroki zakres planów z wieloma poziomami funkcji, bezpieczeństwo serwera jest godne zaufania, obsługa działa i …

… Funkcje bezpieczeństwa mogły być, no cóż, więcej, a baza wiedzy mogła być rozbudowana.

Ale hej, żadna usługa nie jest idealna i nie są to wady, które całkowicie rujnują to doświadczenie. Można je naprawić i ulepszyć i miejmy nadzieję, że tak.

To kończy przegląd. Co myślisz? Czy ten artykuł był dla Ciebie pouczający? Czy warto przełączyć MVPS? Próbowałeś usługi? Skomentuj poniżej i daj nam znać.

Wypróbuj MVPS Hosting już dziś

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map