Recenzja WooCart: poznaj wszystkie fakty przed rejestracją (2020)

Czy masz świetny pomysł dropshipping, który chcesz zrealizować? Szukasz niezawodnego hostingu WooCommerce, aby otworzyć własny sklep eCommerce, ale nie wiesz, który z nich może być dla Ciebie?


Jeśli przeczytałeś naszą recenzję Shopify, wiesz, że eCommerce i sklepy internetowe są obecnie rozwijającym się rynkiem, który ustępuje miejsca nowej rasie przedsiębiorców dropshipping.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o WooCart WordPress Hosting?

Właściwie to my też nie, ale w końcu zdarzyło się, że obejrzeliśmy tę usługę i mamy kilka słów, którymi chcielibyśmy się podzielić, ale najpierw trochę wiedzy o WooCart.

WooCart okrzykany jest pierwszą usługą zbudowaną wyłącznie do hostingu / zarządzania sklepami WooCommerce. Należy do firmy o nazwie Niteo, zdalnej firmy z globalnymi członkami zespołu, która ukształtowała pomysł oferowania WooCommerce jako usługi.

Jeśli masz wątpliwości co do utworzenia / przeniesienia sklepu internetowego na WooCart, mamy recenzję, która pomoże Ci podjąć decyzję. Zanurzmy się w…

Wydajność

Wydajność jest często barometrem jakości, szczególnie jeśli chodzi o hosting. Wydajność zależy od wielu rzeczy, takich jak serwery, optymalizacje itp.

WooCommerce wymaga dużych zasobów, aby szybko ładować strony w przypadku gwałtownego wzrostu ruchu. Wolna strona może obniżyć Twoje szanse na konwersję.

Niesamowita wydajność WooCommerce

WooCart działa na dedykowanych serwerach Google Cloud specjalnie zoptymalizowanych do hostingu WooCommerce. A jeśli wiesz coś o serwerach Google, są one uważane za bardzo wysokie i błyskawicznie szybkie.

Również buforowanie jest kolejną rzeczą, która może przyspieszyć twoją stronę, ponieważ zapisuje dużo danych bezpośrednio w przeglądarce. Google Cloud polega na buforowaniu we wszystkich swoich aplikacjach, takich jak Dokumenty, Gmail, YouTube itp.

woocart

WooCart przedstawia szczegółowe analizy wtyczek na swoim pulpicie. Te analizy mogą pomóc w ustaleniu, które wtyczki zużywają najwięcej zasobów, które trzeba usunąć.

Po usunięciu takich wtyczek, które spowalniały Twoją witrynę, możesz znaleźć podobne alternatywy do wypróbowania, które nie będą zbyt trudne dla Twojej witryny.

Niesamowita wydajność dla WooCommerce

Co więcej, WooCart może także znaleźć strony o długim czasie ładowania. W ten sam sposób możesz znaleźć określone wtyczki na tej stronie i je rozwiązać.

Niesamowita wydajność dla WooCommerce

Obrazy są zawsze trudnym zadaniem dla witryny. Witryna bez zdjęć nie może być daleka, dlatego szybkość transmisji obrazu może określać jego jakość, rozmiar i czas ładowania serwera.

Dlatego WooCart ma wbudowane narzędzie do optymalizacji obrazu, które działa w tle przez cały czas, aby bezstratnie kompresować obrazy.

Konwertuje je również na format WebP, który automatycznie optymalizuje obrazy do wysokości / szerokości ekranu urządzenia w celu dalszej optymalizacji.

WooCart może się także pochwalić bezstratną funkcją inscenizacji, która jest najważniejszym elementem wszystkich swoich ofert. To, co sprawia, że ​​jest tak wspaniałe, to że w przypadku, gdy większość usług oferuje podstawową inscenizację, WooCart zmienia wersję witryny na żywo bez utraty daty, która jest znacznie szybsza i wydajniejsza.

Ta dodatkowa złożoność często skutkuje utratą danych, z którą można sobie poradzić. Plus powodując więcej czasu i problemów. Jak więc WooCart temu zaradzi?

 • Cóż, WooCart implementuje klon lub duplikat bieżącego sklepu, w którym można dodawać lub usuwać elementy do testowania przed wprowadzeniem jakichkolwiek natychmiastowych zmian w prawdziwym sklepie
 • Przed aktualizacją nowej wersji system WooCart automatycznie synchronizuje dane zamówienia i klienta z podglądu na żywo do realizacji. Dzięki temu zarządzanie twoim sklepem jest znacznie łatwiejsze.
 • Podsumowując, otrzymujesz skuteczny system zarządzania witryną, który z łatwością poradzi sobie z testowaniem, konserwacją i aktualizacją wszelkich informacji bez większych problemów.

To wszystko było po stronie spektaklu. Podsumowując, WooCart działa na szybkich serwerach, oferuje funkcje analityczne do śledzenia wolnych wtyczek lub stron oraz optymalizację obrazu w celu skrócenia czasu ładowania.

Wypróbuj WooCart

Cennik łatwości użytkowania

Mimo że WooCommerce jest stosunkowo łatwy w użyciu, jest kilka czynników, które warto rozważyć przed zanurzeniem się w usłudze, ponieważ zwykle ma on krzywą uczenia się.

90% całego zarządzania WooCommerce odbywa się na desce rozdzielczej. Dlatego to wszystko, co omówimy, ale najpierw jest jedna bardzo fajna funkcja, na którą należy zwrócić uwagę:

woocart

Możesz zbudować w pełni funkcjonalny sklep WooCommerce w zaledwie 3 prostych krokach bez wcześniejszego doświadczenia w korzystaniu z usługi. Które 3 kroki poprosisz?

 • Lokalizacja nazwy sklepu – tutaj decydujesz o nazwie sklepu, subdomenie i lokalizacji
 • Właściciel sklepu – tutaj możesz podać swoje dane osobowe
 • Konfiguracja sklepu – tutaj możesz wybrać motyw i skonfigurować interfejs użytkownika

Kreator sklepu WooCart automatycznie konfiguruje ustawienia podatkowe, lokalizację i walutę po określeniu lokalizacji. Dlatego oszczędzasz dużo czasu i wysiłku.

WooCommerce bez wysiłku

Co więcej, WooCart oferuje sklep „pod klucz”, który zawiera przybliżony szkic Twojego pomysłu z produktami demonstracyjnymi. Następnie możesz po prostu dodać swoje imię, logo, produkty i to wszystko.

Dzięki tej funkcji możesz od razu zacząć sprzedawać swoje produkty, nie martwiąc się o konfiguracje WordPress.

Pamiętaj, że nie poświęcasz dostosowywania w żadnej z opcji, ale gotowe sklepy nie są niczym nowym i są wdrażane prawie wszędzie.

WooCommerce bez wysiłku

Na koniec warto wspomnieć o systemie e-mail WooCart. Wykorzystuje wtyczkę SendGrid, która pozwala efektywnie sortować wiadomości e-mail poprzez:

DKIM (DomainKeys Identified Mail), która jest metodą uwierzytelniania e-mail wykrywającą fałszywych nadawców, oraz

SPF (Sender Policy Framework), który uniemożliwia spamerom wysyłanie wiadomości e-mail w imieniu Twojej domeny.

Porozmawiajmy teraz o cenach WooCart.

Plany i ceny WooCart

Po pierwsze, otrzymujesz dedykowany serwer, 1 sklep, kreator sklepu, bezstratne przemieszczanie, premium CDN i codzienne kopie zapasowe dostępne we wszystkich planach, niezależnie od ceny. Próbowaliśmy także zmienić walutę witryny, ale nie mogliśmy znaleźć sposobu.

Poziom dla początkujących lub plan „Sklep” oferuje 50 000 odwiedzin (lub przepustowość) i 20 GB miejsca na dysku za 49 USD miesięcznie.

Następnie plan „Market” ma 100 000 odwiedzin / 40 GB miejsca na dysku za 99 USD / miesiąc, plan „Mall” zapewnia 150 000/60 GB miejsca na dysku za 179 USD / miesiąc, a na koniec plan „Supermall” ma dysk 300 000/80 GB przestrzeń za 249 $ / miesiąc.

Stąd też na wynos jest to, że łatwość użycia jest na równi z dużą konkurencją. WooCart pozwala pominąć wszystkie zamieszania i od razu rozpocząć działalność. WooCart oferuje usługi premium w cenie premium.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najczęściej pomijane, jeśli chodzi o WooCommerce. Ludzie często zapominają, że WordPress WooCommerce jest często narażony na ataki hakerów i exploitów stron trzecich.

Ponadto, ponieważ WooCommerce jest oprogramowaniem typu open source, hakerzy i spamerzy mogą łatwo zdobyć kod i stworzyć złośliwe produkty.

Sprawdźmy, co WooCart ma pod względem bezpieczeństwa:

Bez wysiłku WooCommerce - WooCart

WooCart jest dostarczany w pakiecie z Let’s Encrypt SSL, który daje „S” w HTTPS. Zapewnia odwiedzającym, że strona jest bezpieczna, a połączenie nie jest możliwe.

Bez wysiłku WooCommerce WooCart

RODO lub ogólne rozporządzenie o ochronie danych kładzie nacisk na ochronę danych i prywatność we wszystkich krajach europejskich. Chociaż jest to prawo UE, dotyczy również przekazywania danych również poza UE.

Bez wysiłku WooCommerce - WooCart

Codzienne kopie zapasowe są bezpiecznym zabezpieczeniem przed awarią, które można wykorzystać do przywrócenia witryny w przypadku awarii wszystkich innych środków bezpieczeństwa.

Bez wysiłku WooCommerce - WooCart

Tutaj WooCart robi wyjątek od konkurencji. Oferuje rzadką „gwarancję bezhackowania”. Teraz nie zwrócą pieniędzy, ale obiecują naprawić wszelkie możliwe szkody poniesione w Twojej witrynie.

To wszystko dla bezpieczeństwa WooCart. Podsumowując, otrzymujesz SSL, konfigurację RODO, codzienne kopie zapasowe z przywróceniem w dowolnym momencie i gwarancję bezhackowania. Teraz przejdźmy do następnej sekcji.

Obsługa klienta

Wszyscy wiemy, jak przejrzeć tę sekcję od razu, ponieważ kto potrzebuje obsługi klienta? Jeśli WordPress jest tak przyjazny dla użytkownika, to po co potrzebujesz obsługi klienta?

Ponieważ problemy występują nawet w najdoskonalszych miejscach usług. Właśnie tak działa technologia. Niedoskonale. Właśnie dlatego potrzebujemy tych średnich ludzi, aby poradzili sobie z takimi wydarzeniami. Od czasu do czasu każdy może zostać przytłoczony.

Kontakt - WooCart

Istnieją 3 sposoby uzyskania pomocy w WooCart. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną za pośrednictwem aplikacji WooCart, skorzystać z Centrum pomocy lub skontaktować się z kimś w sprawie czatu na żywo. Najpierw sprawdźmy Czat na żywo:

Kontakt - WooCart

Zadaliśmy pytanie w kliencie czatu i czekaliśmy na odpowiedź. Bot poinformował nas, że odpowiedź może zająć do 20 minut. Więc siedzieliśmy i czekaliśmy…

Kontakt - WooCart

… Ale ktoś odpowiedział w niecałą minutę, co było dobre. Przedstawiciel czatu odpowiedział prostą krótką odpowiedzią, która wystarczyła na to, o co prosiliśmy.

Przejdźmy do Centrum pomocy, które jest bazą wiedzy WooCart:

Woo Cart Help

Oprócz posiadania własnego bloga, WooCart ma w pełni rozwiniętą bazę wiedzy, która zawiera osobne sekcje tematów i powiązane artykuły, aby uzyskać pomoc, której możesz potrzebować.

Pomoc WooCart

Kliknęliśmy „Zarządzanie sklepami”, a lista artykułów zawierała tematy, które są głównie streszczone w desce rozdzielczej. Kliknęliśmy „Ustaw domenę”, aby sprawdzić artykuł.

Pomoc WooCart

Teraz sprawdziliśmy kilka innych tematów przed kliknięciem tego i większość z nich była bardzo krótka i prosta, ponieważ bardzo łatwo było je rozgryźć. Ale ponieważ ten temat jest nieco obszerny, WooCart szczegółowo opisał ten artykuł, aby użytkownik mógł go zrozumieć.

Podsumowuje to sekcję obsługi klienta. Czat na żywo jest responsywny, a baza wiedzy działa dobrze.

Wypróbuj WooCart

Wniosek

WooCommerce przeszło długą drogę od samego początku. Widzieliśmy wiele zmian na osi czasu, a WooCart nie jest wyjątkiem. Budowanie wyłącznie do zarządzania i hostowania stron WordPress robi ogromne wrażenie…

… Ale czy warto? A może warto przenieść swoją stronę do WooCart?

Szczerze mówiąc: Jasne.

Funkcje oferowane w tej cenie są na równi z dużą konkurencją. Na pewno warto wypróbować funkcje dodatkowe, takie jak bezstratna inscenizacja. WooCart jest łatwy w obsłudze.

Jeśli masz pieniądze, to WooCart na pewno Cię odzyska. Jeśli nie chcesz złożoności typowej witryny WordPress i potrzebujesz elastyczności, aby się obejść, np. Sklep pod klucz i bezstratna inscenizacja, to z pewnością jest to warte kosztów ze względu na łatwość użytkowania & Ustawiać.

To kończy przegląd. Jeśli chcesz uzyskać więcej opcji hostingu tutaj, sprawdź kilka. Przedstawiliśmy fakty, teraz decyzja należy do Ciebie. Co sądzisz o tym artykule? Czy wypróbowałeś WooCart? Skomentuj poniżej i daj nam znać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map