Рідкий огляд веб-сторінок: Правильно керований хостинг для ваших потреб? Дізнайтеся тут

Цей огляд рідинного веб-хостингу було переглянуто та оновлено 18 липня 2019 року.


Більшість відомих хостингових компаній є гнучкими в тому, що вони пропонують: вони можуть надати хостинг для приватних осіб або навіть великих підприємств. Хоча вони можуть бути хорошими, але це, звичайно, означає, що певна спеціалізація може бути втрачена.

Введіть L
iquid Web: заснована в 1997 році, Liquid Web стала провідною торговою маркою в продуктах керованого хостингу. Керований хостинг – це в основному високий клас хостингу: схожий на спеціалізований хостинг, компанія орендує сервери (або серверний простір у випадку VPS-хостингу) для клієнтів, але компанія також обробляє набагато більше, ніж у звичайних варіантах хостингу.

Керований хостинг зазвичай коштує дорожче, оскільки компанія надає набагато більше для своїх клієнтів. Це особливо затребуване малим або середнім бізнесом (також відомим як SMB).

Таким чином, у Liquid Web є лише 30 000 клієнтів (хоча в 130 країнах) і допомагає керувати півмільйона сайтів – нічого в порівнянні з мільйонами великих імен на рахунку хостингу. Але знову ж таки – рідкі веб-пропозиції пропонують керований хостинг.

Іншими словами, якщо у вас є багато, щоб кинути, Liquid Web – це не найкращий варіант для більшості любителів чи людей. Якщо ви керуєте малим або середнім бізнесом, або ви дизайнер або розробник з великими потребами або цифровим агентством – ну, Liquid Web, ймовірно, ідеальний.

То як же працює рідина в цій ніші?

Після тестування Liquid Web протягом декількох місяців я можу сказати, що Liquid Web справді зумів зробити собі чудовий варіант для своєї мети. Однак я не думаю, що це стосується всіх малих і середніх підприємств, тому давайте переходимо до деталей.

Плюси

Почнемо з однієї з хороших новин: чим добре користується Рідка павутина?

Перше, що я хотів би зазначити, це те, що рідина Web має дуже гарні продукти. Серйозно, я б не сумнівався у якості наданої послуги: продукти завантажуються функціями та ресурсами, і вони працюють добре.

Частина цієї якості тягне за собою відмінну підтримку клієнтів. Якщо Liquid Web не має найкращої підтримки клієнтів у хостингу, вона є однією з найкращих напевно.

Оскільки Liquid Web пропонує послуги керованого хостингу, підтримка клієнтів – це все.

керований хостинг та додатки

А хлопчику, чи донесуть вони до цього? Це одна з речей, якими вони пишаються як компанія.

Підключений, але не повністю такий самий простий у використанні: Рідкий веб – це не найпростіший сервіс хостингу, який можна використовувати за своєю суттю та цільовим клієнтом, але все ж такий простий, як отримати більш серйозний хостинг.

Нарешті, на додаток до хороших показників Liquid Web, безпека Liquid Web, безумовно, відповідає золотим стандартам галузі..

Мінуси

Все це звучить чудово – і це є – але це залишає нам один великий недолік: ціна.

Існує не дуже простий спосіб сказати це: Рідка павутина може бути трохи дорогою. Наскільки я переживаю, це головна проблема. Більшість інших аспектів Liquid Web є прекрасними, але ціна, безумовно, може бути обмежуючою для деяких.

Навіть якщо ви пам’ятаєте, що великою ціллю Liquid Web є SMB та клієнти зі строгими специфікаціями хостингу, деякі інші провайдери можуть пропонувати подібні послуги за нижчими цінами.

Я думаю, що справедливо сказати, що Liquid Web важко перемогти, наскільки він спеціалізується на хостингових системах, що управляються преміями. Однак не всім потрібна така преміальна послуга – багато хто може натрапити на товари подібної якості за нижчими цінами.

Іншою проблемою для Liquid Web є те, що він не пропонує спільний веб-хостинг. Це може бути суцільною сумішшю якості рідкого Інтернету, але за більш доступними цінами. З іншого боку, Liquid Web, схоже, не хоче клієнтів, які хочуть спільного хостингу, тому це може не бути проблемою..

Це здебільшого це! Природно, у кожного будуть свої скарги, характерні для того чи іншого плану хостингу, але, в цілому, це основні недоліки для Liquid Web.

Незважаючи на це, Рідка Інтернет буде чудовим варіантом для деяких підприємств, тому давайте продовжувати обговорювати особливості рідкої веб.

Ціноутворення та особливості

Ціни на рідку Інтернет – одне з перших речей, про які люди будуть говорити. Це тому, що зовні рідинна мережа легко є однією з найдорожчих хостингових компаній.

“Зовнішнє” тут є ключовим словом. Пам’ятайте, що Liquid Web не пропонує продукти спільного хостингу, які завжди будуть дешевшими та орієнтованими на тих, хто має більш легкі хостингові потреби..

Якщо ви подивитеся на те, що пропонують навіть великі хостингові компанії, такі як GoDaddy, Bluehost або HostGator, щодо керованих ними продуктів, справи не надто відрізняються. Завжди є деякі розбіжності між продуктами, але загальна Рідка мережа все ще знаходиться в розумному діапазоні.

Хоча сказавши, що… так, досить багато продуктів є на ціні. Виділений хостинг починається від 199 доларів на місяць і продовжує до $ 599 на місяць, наприклад, доступні додаткові спеціальні рішення.

спеціальне ціноутворення на сервер

Незважаючи на деякі ціни, Liquid Web має силу в різноманітті, яке пропонує. Щоб використовувати прикладний хостинг в якості прикладу ще раз: згаданий діапазон цін поширюється на більше десятка продуктів. Ці продукти варіюються від 4 ядер і 16 ГБ оперативної пам’яті (перший рівень) до 20 ядер і 64 ГБ оперативної пам’яті.

Ви можете вибрати один процесор або подвійний процесор, вибрати диски резервного копіювання, які ви хочете, і навіть ви можете вибрати сервери в центральній чи східній частині США або в Європі (хоча останні два мають менше продуктів на вибір).

Рідка Web також має дуже хороші варіанти хмар: Cloud VPS, Cloud Dedicated, Private Cloud або Cloud Sites. Примітка останнього: Cloud Sites охоплює фізичні та віртуальні сервери, які дозволяють легко масштабувати, якщо ви очікуєте зростання.

Хмарні сайти дозволяють вам відвідувати необмежену кількість сайтів, а також виділені хмарні сервери також дуже масштабовані. Я думаю, що продукція Cloud VPS трохи дорога, але функції досить солідні з великою кількістю дискового простору та пропускної здатності SSD, а також необмеженими сайтами, кореневим доступом, CDN тощо.

хмара vps

Приватна хмара – це те, що ви не бачите кожного дня, і це дає тону контролю над хмарним середовищем – відверто кажучи, я не думаю, що існує багато інших чудових варіантів для приватних хмар, пристосованих до SMB.

Рідкий Інтернет також пропонує хостинг для WordPress та WooCommerce. Рідкий хостинг WordPress в Інтернеті дуже хороший, маючи кілька унікальних моментів: автоматичне оновлення плагінів та включення iThemes Sync.

Рідкий персонал Інтернету обов’язково оновлюватиме додатки в окремих середовищах, щоб вони не конфліктували, тому багато хостів не оновлюватимуть додатки, навіть якщо вони автоматично оновлять сам WordPress.

Що стосується iThemes Sync, то це інструмент, який робить управління темами для декількох сайтів набагато централізованішим, розміщуючи все на одній інформаційній панелі. Це не суттєво, але як тільки ви його матимете, ви відчуєте, що раніше щось пропускали.

У будь-якому випадку, хостинг WordPress досить непоганий. Раніше було дорожче, починаючи від 99 доларів і для 10 сайтів.

Але зараз? Тепер це третій рівень. Перший рівень починається з $ 29 на місяць для 1 сайту з 5 ТБ пропускної здатності. Раніше найвищий рівень дозволяв би вам обробляти 50 сайтів, але зараз це обмеження – 25, і це $ 149 на місяць.

Якщо чесно кажучи, це все ще досить пристойний діапазон. Я впевнений, що деякі хочуть більшого плану, який дозволяє більше 25 сайтів – ну, ви можете отримати корпоративний план, який починається з 50 сайтів і складає $ 289 на місяць.

Але навіть перші чотири яруси будуть досить хорошими для більшості людей. А оскільки функції справді хороші, ціни теж є.

Хоча я вважаю, що WordPress, хмара та спеціалізовані хостингові продукти рідкого Інтернету є досить солідними, я відчуваю сумніви щодо хостингу WooCommerce. Так, послуга хороша, але вона починається від 39 доларів на місяць – цей рівень входу обмежує кількість замовлень, які ваш магазин може обробляти до 150 на місяць.

Для деяких це може бути добре, але я вважаю, що це завищена кількість угод, дозволених.

У будь-якому випадку, хоча специфікація може відрізнятись від пакета до пакету, майже всі продукти хостингу включають захист DDoS, CDN, крім інших заходів безпеки та резервного копіювання інструментів.

Остання хостингова послуга, пропонована Liquid Web, – хостинг електронної пошти. У масштабі рідинних веб-сайтів це досить доступно: перший рівень – 1 долар за поштову скриньку на місяць, а потім є ще кілька ярусів, які піднімають долар за поштову скриньку, але мають більше місця та можливостей.

Якщо ви думаєте використовувати поштові скриньки для десятків співробітників, то, можливо, ви зможете знайти кращу угоду з іншою компанією, але якщо ні, то я думаю, що це одна з найбільш цінових функцій Liquid Web..

Загалом, Рідка павутина робить багато. Він пропонує всі звичні речі, які ви очікуєте на хостингу, але ключ від Liquid Web, якщо ви майже гарантовані якісний сервер і надійний розподіл ресурсів.

Це, правда, дорого, але це не буде нерозумно, тому для всіх підприємств – дехто виявить, що Рідка павутина чудово позначилася на оцінці. Але ей, маючи багато функцій, це нічого не означає, якщо ви не можете їх максимально використовувати, і якщо ви хочете керувати хостингом, це управління краще – це добре. Тож давайте подивимось, наскільки простий у використанні рідкий веб.

Простота використання

Як я вже говорив, і як випливає з назви, керований хостинг означає певний рівень додаткової участі компанії. У цьому випадку Liquid Web робить сильний акцент не тільки на доброму догляді за вашими серверами, але і на спрощенні процесу.

Докладно про це я розповім у наступному розділі, але одним із прикладів цього є підтримка клієнтів Liquid Web. Окрім якісного хостингу, інший пункт продажу рідинної мережі (серйозно, завітайте на їхній веб-сайт, і ви побачите, що я маю на увазі) – це зоряне обслуговування клієнтів.

В основному, Рідка павутина має під рукою людей, з якими можна проконсультуватися, окрім надання базової технічної підтримки. Це означає, що якщо, наприклад, ваш бізнес зростає і вам потрібно перерозподілити чи іншим чином масштабувати вашу цифрову інфраструктуру, ви можете легко поговорити з представником рідинної веб-сторінки, щоб виконати роботу ефективно.

Отож, це частина простоти користування Liquid Web. Інший – деякі основні автоматизовані інструменти, які вони включають у свої пакети. Чудовим прикладом цього є їх пакети WordPress. Наявність можливості точного автоматичного встановлення плагінів WordPress та наявності iThemes Sync Pro значно спрощує управління кількома сайтами WordPress, особливо якщо у вас менша команда.

пакети WordPress

Саме це робить конкретніше керовану частину хостингового апарату Liquid Web. Інші платформи можуть пропонувати керовані послуги хостингу, але не вкладають значних коштів у простоту використання, а просто дбають про простіші речі.

Рідка павутина виходить зі шляху, щоб зробити всі свої хостинг-продукти легкими в управлінні. Ще один приємний момент – корисний персонал забезпечує ефективність процесу налаштування.

Зрештою, я б сказав, що будь-який SMB, особливо той, хто має справу з більш складною інфраструктурою в Інтернеті, зіткнеться з труднощами та труднощами складності. Однак Рідка павутина зменшує це настільки, наскільки це зараз можливо.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів та простота користування завжди йдуть рука об руку, але це особливо стосується рідинної мережі. Як я вже говорив: велика частина простого користування Liquid Web і значна частина “керованої” частини хостингу – це відмінна підтримка клієнтів.

Що я маю на увазі під цим? Ви можете вважати моніторинг персоналу та підтримку своїх серверів формою підтримки клієнтів, хоча і базовою для всіх хостингів. Що ж, Liquid Web вкладає (наскільки я можу зробити висновок) деяку додаткову роботу в моніторингу обладнання.

Основна сила рідини в Інтернеті – у представниках служби обслуговування клієнтів. З іншими хостинг-платформами ви звернетесь до представників, якщо у вас є технічні проблеми або питання щодо вашого облікового запису. Ви все ще можете це зробити за допомогою Liquid Web, але ви також можете звернутися до них за порадою або просто загалом отримати більше коштів від свого облікового запису.

Представники є доступними цілодобово через телефон, чат, квиток або службу довідки. Вони гарантують 59-секундний час відповіді на телефон і чат в прямому ефірі. Ось короткий приклад того, як вони вимірювали.

допомогу

допомогу

Добре бачити, що Рідка веб не блефує – вони не означають, що “ви отримаєте автоматичну відповідь за 59 секунд”. У цьому прикладі їм було потрібно лише 30 секунд, щоб відповісти на моє запитання (надано, це було просто).

Інші засоби зв’язку з представниками аналогічно корисні та чуйні. Хоча система квитків не настільки негайна, я все-таки знайшов відповіді порівняно скоро.

Інтернет-інформаційний матеріал зосереджений у базі знань, на відміну від інших компаній, які відокремлюють базу знань від інших видів матеріалів.

База знань добре організована і дуже всебічна. Основна інформація полягає в тому, що інформація надходить у різноманітних форматах – це не просто звичайні текстові статті – і охоплює здоровий діапазон тем із різноманітними труднощами..

Не всі статті є вичерпними, але деякі є досить детальними.

Ще одна важлива особливість підтримки клієнтів Liquid Web: спеціальні рішення. Якщо один із попередньо встановлених пакетів не відповідає вашому бізнесу, представники, з якими ви консультуєтесь, дуже корисні.

Вони також корисні, якщо вам потрібно змінити службу. Тож я б сказав, що ще однією важливою частиною підтримки клієнтів Liquid Web є процес на замовлення продукту.

Важко зрозуміти, наскільки важлива підтримка клієнтів для Liquid Web – на неї покладається хороша частина його бізнес-моделі. Таким чином, Liquid Web активно просуває підтримку клієнтів, і я думаю, що це гарантовано.

Liquid Web має, мабуть, найкращу підтримку клієнтів у хостинговій галузі (хоча, знову ж таки, це необхідно).

Безпека та надійність

Якщо ви схожі на мене, ви очікуєте, що Liquid Web має гарну безпеку та високу надійність. Зрештою, вони не мають справу з спільним веб-хостингом або особами, які досить розслаблені щодо своїх вимог безпеки.

Рідка мережа Web націлена на їх обслуговування в бізнесі та високооплачуваних клієнтів, людей, які розраховують на жорстке керування обладнанням та найвищий сервіс. Отже, тут вони не могли мати жодних невдач, правда? Правильно?!

Власне, правильно. Рідка мережа Web вдається здійснити ці очікування.

Я звернуся до першого, що ви, мабуть, хочете дізнатись: як працює час роботи? Це дуже добре, як і часи відгуку.

Як керується програмним забезпеченням день у день? Він не надто відрізняється від будь-якого іншого сервісу хостингу від кінця користувальницького досвіду: основні частини є всі, але ви відчуєте додатковий рівень підтримки від компанії. Я не помітив жодних збоїв або несправностей в адміністративному програмному забезпеченні або cPanel.

Що стосується безпеки, дозвольте мені позбутися деяких сертифікатів: Liquid Web сертифікований HITECH (це означає, що він відповідає HIPAA, американському закону про підзвітність 1996 року); відповідність Рамці захисту конфіденційності ЄС та США; Сумісність з PCI; і відповідає нещодавньому загальному Європейському регламенту щодо захисту даних.

Окрім того, Liquid Web використовує міжмережеві екрани та VPN-технології, допомогу у відповідності, запобігання атакам DDoS, захист сервера та захист веб-додатків.

безпека

Рідка Web також пропонує послуги зберігання та резервного копіювання, включаючи резервні копії поза сайтом та хмарні резервні копії, серед інших форм.

Мій висновок щодо безпеки та надійності буде таким: якщо у вас є великі сподівання на Liquid Web, вони, ймовірно, будуть виконані.

Висновок: чи рекомендую я рідку павутину?

Зрозуміло, що з рідинною павутиною відбувається багато. Отже, ось наш момент істини: чи рекомендую я Рідку павутину?

Так … вид. Якщо я цього не робив достатньо разів: Рідка павутина – не для всіх. Якщо ваш бізнес не має ресурсів, щоб взяти управління хостингом у свої руки, Liquid Web – це хороший варіант. Особливо це стосується підприємств із більш складними або просто важчими потребами в хостингу.

Рідка Web – це особливо хороший варіант для торговельних посередників, які можуть бути впевнені, що вони надаватимуть своїм клієнтам найвищу послугу. Це може бути добре для окремих фрілансерів, якщо вони успішні та потребують специфікацій, які Liquid Web забезпечує найкраще.

Це не для любителів або дрібних фрілансерів, які зможуть виграти за допомогою спільного веб-хостингу або навіть дешевших версій керованого хостингу з іншими компаніями. Те саме стосується деяких малих підприємств, навіть тих, хто потребує електронної комерції.

Зважаючи на все це, Liquid Web, безумовно, одна з найкращих компаній, що займаються хостингом, з відмінною продуктивністю, безпекою, функціями та підтримкою клієнтів. Принаймні ви отримуєте те, за що платите!

Відвідайте Рідкі мережі

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map