Shopify Review – Мій особистий досвід плюсів і мінусів

Підготовка до запуску електронної комерції – це не мале завдання. Незважаючи на те, що має бути прийнято незліченна кількість основних рішень, мало хто настільки важливий, як обрана вами платформа електронної комерції.


У цій статті я запропоную особисту інформацію та огляд платформи Shopify.

Вибір Shopify був непростим рішенням. Незважаючи на те, що на вибір є більше ста платформ електронної комерції, починаючи від автономних (наприклад, Shopify та BigCommerce) і закінчуючи інтеграцією з існуючими сайтами (подумайте, що додатки Woocommerce або eCommerce для Wix).

У цьому огляді Shopify я ознайомлю вас із плюсами та мінусами, а також з елементами, які найбільше виділялися для мене при виборі платформи.

Я також розкопаю інші елементи, які я виявив, коли потрапив у бекенд системи, як, наприклад, налаштування та простота використання.

ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТТЯ

Перейти до читання конкретних розділів, натиснувши наступні посилання

 1. Що таке Shopify
 2. Плюси
 3. Мінуси
 4. Простота налаштування
 5. Розширюється на налаштування Shopify
 6. Як додати продукт у Shopify
 7. Масштабованість
 8. Shopify Порівняння Vs Magento
 9. Висновок

Що таке Shopify?

Shopify – це відома як розміщена платформа електронної комерції, яка забезпечує все, що потрібно власнику бізнесу для налаштування, запуску та керування веб-магазином – єдине, що вам потрібно надати, – це продукт та вміст.

shopify_review

Багатоканальний сервіс, запущений у 2004 році, вирішив прийняти понад 500 000 підприємств у 175 країнах.

Відповідно до випуску за 2017 рік, платформа зростає щорічно середнім рівнем 74%, генеруючи понад 40 мільярдів доларів продажів серед своїх продавців.

Плюси Shopify:

Частина цього зростання (і кілька причин, по яких мене спочатку приваблював Shopify), можна віднести до основних переваг платформи:

 • Простий у використанні: платформу часто рекламують та рекламують як просту у використанні та керуванні, а обтічна центральна панель приладів дозволяє вам дістатися до всього магазину та керувати ним у декілька кліків.
 • Має гарні, професійні теми: Навіть найкращі продукти намагатимуться перейти в некрасивий магазин. Shopify добре відомий тим, що має великий обсяг тем, що реагують на мобільні пристрої, та дизайну, що задовольняє конкретні галузі. Теми Premium доступні для придбання, а також вибір безкоштовних тем. Всі вони професійно розроблені та створені для максимального перетворення.
 • Супер масштабований: Ви хочете забезпечити, що обрана вами платформа зростатиме разом з вашим бізнесом, тому вам не доведеться турбуватися про перехід на іншого постачальника. Шопіфік пропонує масштабовані ціни та функції, які відповідають рівню росту бізнесу будь-якого розміру від запуску до підприємств. Це всеосяжна Рішення для електронної комерції, захищене майбутнім завдяки великій розробці, підтримці та інтеграції сторонніх розробників для розширення набору функцій.
 • Швидкий & Безпека: В якості розміщеного рішення вся безпека сервера охоплюється Shopify. Ваші файли та дані клієнтів захищені на серверах, призначених для управління навіть масовим напливом клієнтів, тому ваш магазин швидко завантажується навіть на мобільних пристроях.
 • Має дивовижне обслуговування клієнтів. Працюючи з іншими платформами, я знаю, що це неприємно мати проблеми через години і не мати можливості дійти до кого-небудь. Комерція працює 24/7, тому вам потрібно рішення, яке пропонує той же рівень підтримки. Команда підтримки Shopify доступна цілодобово.
 • Доступне: окрім прийнятної щомісячної ціни (з двома дуже недорогими планами щодо запуску нових роздрібних торговців) Shopify також пропонує конкурентоспроможні, низькі витрати на транзакцію – нижчі, ніж на багатьох інших платформах та платіжних процесорах. Є навіть вбудований шлюз платежів (Брейнтрі), що дозволяє легко налаштувати та розпочати обробку платежів, як тільки ваш магазин вийде на екран.

Мінуси Shopify:

Звичайно, були деякі мінуси, які слід врахувати, перш ніж остаточно зупинитися на Shopify:

 • Обмеження в налаштуванні; Shopify використовує власну мову, а не надає доступ до редагування PHP, як деякі інші платформи електронної комерції
 • Контент-маркетинг – не найкраще – такі речі, як занедбані електронні листи та функціональність ведення блогів, досить обмежені порівняно з платформою на зразок Woocommerce, яка створена навколо управління вмістом.
 • Експорт не настільки простий, як це має бути – Показуйте, що ви заблокуєте, щоб, якщо ви коли-небудь хотіли перейти на іншу платформу, буде деяка робота з міграцією.
 • Shopify обмежує програми на своєму ринку, тому їх набагато менше, ніж вибрати, ніж інші платформи. Користь для цього полягає в тому, що затверджені програми є якісними, регулярно оновлюються та пропонують найкращі функціональні додатки для рідної платформи Shopify
 • Сильно похитнувся до ринків США та Великобританії; платформа не пропонує багатомовну підтримку, тому глобальні вітрини є проблемою. Компанія тільки що додала шість нових мов у 2018 році, але вони все ще перебувають у бета-тестуванні.

Це лише короткий список плюсів і мінусів використання Shopify. Давайте розберемося в ключових областях, найбільш релевантних для власників бізнесу, і те, на що я найбільше важив як під час вибору, так і під час налаштування моєї першої вітрини з Shopify.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Простота налаштування

Якщо ви не дуже підковані, ви хочете вибрати платформу електронної комерції, яка пропонує найпростіший шлях до налаштування.

Хоча у мене є досвід розробки дизайну та налаштування сайту, останнє, на що я хочу витратити свій час, – це налаштування веб-сайту. Ви можете втратити незліченну кількість годин у CSS та PHP.

Однією з найпривабливіших переваг Shopify є простий у користуванні інтерфейс; для розробки спеціального унікального магазину Shopify не потрібен досвід кодування.

Shopify пропонує різноманітні варіанти, тому ви можете вносити корективи та вибирати те, що найкраще підходить для вас, заповнити деякі заготовки, і ваш власний магазин готовий.

Як і все, там ще є трохи кривої навчання, але інтуїтивний інтерфейс Shopify робить все легко доступним і легким для пошуку.

Створення облікового запису

Всього за кілька кроків ви зможете отримати свій магазин в Інтернеті та функціонувати. Shopify пропонує початкову 14-денну пробну версію, яка не вимагає отримання кредитної картки.

Просто введіть свою особисту інформацію, дайте назву своєму магазину, і ви відразу запуститеся на інформаційну панель Shopify за лічені хвилини.

Створення облікового запису

З цієї інформаційної панелі ви можете легко переходити до кожного сегменту вашого магазину.

У розділі Домашня сторінка наведено огляд того, що відбувається з вашим бізнесом. Основна панель приладів, також ваш домашній екран, дає короткий опис продажів, замовлень, розбиття продажів та підкаже, щоб перемістити ваш магазин.

Замовлення

Меню замовлень перенесе вас безпосередньо на сторінку управління замовленнями, де ви можете відстежувати, переглядати та керувати всіма замовленнями, зробленими клієнтами.

Ви навіть можете складати проекти нових замовлень вручну та отримувати деталі про занедбані каси.

Замовлення

Продукція

Кожен магазин електронної комерції потребує продуктів, а меню товарів дозволяє легко додавати та конфігурувати продукти вручну або імпортувати наявний товарний запас, включати відстеження інвентаря та впорядковувати всі ваші категорії та колекції.

покуповуйте продукти, щоб додати

Клієнти

Ви можете відслідковувати дані клієнтів, які розміщують замовлення, використовуючи меню клієнта.

Shopify пропонує базовий CRM як частину своєї платформи, тому не тільки ви можете імпортувати клієнтів, ви можете керувати усіма деталями клієнтів із гранули з цього сегменту та переглядати історію їх придбань.

Клієнти

Аналітика

Найбільш успішні бренди електронної комерції приймають рішення, керовані даними. Вбудована аналітика Shopify надає безліч звітів, які можна використовувати для розвитку вашого бізнесу. Це включає:

 • Зберігайте конверсії
 • Середні значення замовлення
 • Повернення ставок клієнтів
 • Продукти з найвищою ефективністю
 • Основні джерела рефералу
 • Звіти про продажі та придбання
 • Звіти про поведінку
 • Широкі звіти про клієнтів

Є навіть маркетингові та фінансові звіти, які допоможуть вам прийняти правильні рішення щодо кампанії, що надають найбільший вплив на вас, і повернути свої інвестиції.

Shopify Analytics

Онлайн-магазин

Це м’ясо вашого магазину електронної комерції, де ви можете налаштувати і зробити свій інтернет-магазин власним.

Онлайн-магазин

Меню Інтернет-магазину дозволяє вам змінити зовнішній вигляд вашого магазину за допомогою лише декількох клацань миші – не потрібні кодові чи дизайнерські навички..

Сюди входить редагування сторінок, додавання блогів, навігація та загальна настройка тем.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Розширюється на налаштування Shopify

Налаштування – це головна частина налаштування будь-якого інтернет-магазину – адже ви хочете, щоб магазин, який представляє ваш бренд, особистість, повідомлення та забезпечував приємне візуальне враження.

Найбільше ви хочете простого дизайну та налаштування. Підхід Shopify до налаштування теми не є абсолютно революційним.

Якщо ви подивитеся на багато платформ електронної комерції, включаючи ті, що є інтеграцією, а не окремими платформами, багато хто пропонує спрощений підхід “клік до дизайну”..

Шукаючи платформу електронної комерції, мені потрібні були три рівні налаштування:

1. Платформа повинна виглядати свіжою, чистою та функціональною поза коробкою. Не повинно бути широкого налаштування, щоб воно виглядало привабливим для середнього клієнта.

Shopify, Woocommerce, BigCommerce та незліченна кількість інших платформ відповідають цій основній вимозі, тому потрібно ще трохи звузити її..

2. Платформа повинна бути легко налаштувати та вдосконалюватись без розробки дизайну чи найму експертного дизайнера. Багато платформ пропонують певний рівень вбудованих тем у складі своїх торгових точок, але багато з них надзвичайно базові з невеликим вау-фактором.

Shopify, однак, має понад 170 спеціальних (професійно розроблених) тем, настільки ж привабливих, як їх легко налаштувати.

легко налаштувати shopify

3. Платформа повинна пропонувати більш глибокі налаштування, коли це потрібно, але не потрібно.

Ось де стільки платформ та інтеграцій не вистачає, оскільки вони обмежують доступ до того, що ви можете змінити та змінити, або їх структура файлів настільки складна, що більшості людей важко навчитися та орієнтуватися, що робить її трудомістким процесом.

Shopify робить подальше налаштування дизайну легким вітром, якщо ви хочете більш глибокого контролю.

Для більшості стартапів та нових інтернет-магазинів основної настройки та розширеної бібліотеки професійних тем більш ніж достатньо для початку.

Але знайте, що ваш магазин може бути дуже налаштований відповідно до вашого бренду та вподобань під час масштабування вашого бізнесу.

Ось чому такі бренди, як Red Bull, Kylie Cosmetics та MVMT Годинники працюють через платформу Shopify.

Додавання продуктів

Візуально привабливий магазин – лише перший крок – вам доведеться завантажувати продукти в якийсь момент.

Після використання Woocommerce, Wix, Volusion та BigCommerce я можу сказати, що я знайшов підхід Shopify до додавання продуктів як найбільш оптимізованого та прямолінійного підходу на сьогоднішній день..

Якщо ви коли-небудь розміщували допис у блозі в WordPress або заповнювали форму в Інтернеті, ви отримали можливість ознайомитись із додаванням продуктів у Shopify.

Додавання товару можна здійснити за кілька кліків; додайте назву, опис, зображення, призначте колекцію, встановіть ціни, налаштуйте інвентар та доставку, і все готово.

Додавання продуктів Shopify

Ви можете швидко додати варіанти до будь-якого продукту і навіть налаштувати основні настройки SEO для кожного продукту.

Якщо у вас багато запасів, процес додавання продуктів вручну може бути втомливим. Shopify пропонує простий імпорт товару щодо CSV-файлу, тому ви можете пакетно завантажувати всі свої продукти.

Вони навіть надають шаблон, що включає зразки продуктів, щоб допомогти вам заповнити необхідні поля.

керуйте своїми запасами

Після завантаження продуктів Shopify надає всі інструменти, необхідні для керування вашими товарно-матеріальними запасами (включаючи відстеження рекламних ресурсів, щоб залишатись над низькою кількістю запасів)

керуйте своїм інвентарем 2

А також центральна інформаційна панель для управління передачами запасів, якщо ви маєте справу з вхідними товарами від постачальників (за винятком виготовлення та продажу власної продукції).

керуйте своїм інвентарем 3

Інші платформи, про які я згадував, пропонують введення товару вручну, а деякі, наприклад, BigCommerce, також пропонують пакетний імпорт продукції.

На мій досвід, з точки зору простого використання, Shopify був найпростішим з точки зору натискання на завершення.

Масштабованість із Shopify

Будь-який бажаючий може запустити базовий магазин Shopify та вибрати один із декількох планів, що пропонують різні функції на основі бізнес-потреб.

Це корисно для стартапів з низьким трафіком та невеликим обсягом замовлень у перші дні.

Оскільки ваш бізнес росте разом із вашою клієнтською базою, охопленням та замовленням обсягу, переключити плани надзвичайно просто, оскільки немає жодного контракту чи підключення до будь-якого з планів.

Масштабованість із Shopify

Під час оновлення плану доступні функції з вашим бізнесом, включаючи:

 • Додаткові облікові записи персоналу, щоб ваша зростаюча команда отримувала доступ та допомагала в маркетингу, управлінні замовленнями, обслуговуванні клієнтів тощо
 • Зниження витрат на транзакцію
 • Додано такі рекламні функції, як подарункові картки
 • Покращені інструменти утримання клієнтів, такі як відновлення відмовилися від кошика
 • Професійна та сучасна звітність та багато іншого

Якщо ваш інтернет-магазин вибухає в обсягах, що є мрією будь-якого інтернет-магазину, Shopify має додатковий план запропонувати максимальну масштабованість.

План Shopify Plus – це рішення для підприємств високого обсягу торгівлі та великого бізнесу.

Shopify Plus не тільки надасть вам неперевершену масштабованість, але й пропонує тип роздрібної торгівлі, який часто шукають через платформи з відкритим кодом, як Magento.

налаштування роздрібної торгівлі з shopify

Масштабованість походить від платформи, яку Shopify розробив для швидкості, надійності та створення попиту. Лише деякі переваги Shopify плюс включають:

 • Більше 10 к. Пікових замовлень на хвилину
 • Гарантоване 99,98% часу роботи
 • Необмежена пропускна здатність та необмежена кількість транзакцій (багато інших платформ обмежують обсяг транзакцій)
 • Рівень 1 сумісний з PCI DSS для покращеної каси та безпеки
 • Інтеграція з ERP та CRM разом із повним контролем коду (основні плани Shopify пропонують обмежену настройку коду)

Переглядаючи інші платформи, я ще не бачив масштабованості на цьому рівні без необхідності широких наборів навичок розробки або розробників під рукою (наприклад, з Magento).

Багато платформ, як-от Woocommerce, просто не мають масштабу на рівні підприємства та більше орієнтовані на стартапи та середній бізнес.

Shopify Порівняння проти Magento:

Shopify та Magento – це дві найпопулярніші платформи електронної комерції, які зараз доступні, і хоча вони обидва дозволяють створити інтернет-магазин, вони дуже різні системи.

Найбільша різниця між Magento і Shopify полягає в коді; Shopify використовує систему кодування під назвою Liquid і є власною платформою, тому існують деякі обмеження в налаштуваннях, які можуть мати місце.

Magento, з іншого боку, заснований на PHP та з відкритим кодом, який пропонує більш широкі варіанти та набагато менші обмеження у налаштуваннях.

Це дає Magento досить необмежену масштабованість, а бренди можуть створювати практично будь-які функції магазину аж до створення абсолютно унікальних розширень.

Недоліком цієї платформи з відкритим кодом є те, що вам потрібно буде мати розробника Magento або серйозну майстерність в налаштуванні PHP, щоб змусити Magento робити те, що ви хочете.

A. Введення продукту

Загалом, якщо ви стежите Magento проти Shopify, Shopify добре відомий своєю простотою використання в налаштуванні, конфігурації, конфігурації продукту та керуванні замовленнями.

Ось чому так багато не розробників вибирають Shopify на більш відкритих платформах, таких як Magento та Woocommerce – це швидше налаштування та найпростіший підхід до зберігання налаштувань, не надто обмежуючи їх.

Magento дозволяє одночасно спрощувати введення продукту та налаштовувати продукти… після налаштування, налаштування та розробки платформи.

Завдяки Shopify ви можете мати свій інтернет-магазин за менше години, включаючи дизайн, налаштування та живі продукти. З Magento це просто неможливо.

B. Інтеграція із сторонніми системами та інструментами

Інтеграція є одним із напрямків, де Magento часто привертає увагу інтернет-магазинів. Це надійний інструмент з тисячами додаткових розширень (як платних / преміальних, так і безкоштовних).

У порівнянні з кількома сотнями основних додатків і додатків із Shopify, і легко зрозуміти, де Magento може взяти на себе роль.

Shopify відрізняється від його ринку – це те, що Magento є відкритим кодом, тобто практично кожен може створювати розширення для Magento без гарантії якості та функціональності (або як довго вони будуть підтримуватися).

Розширення Magento також надають дуже специфічну функціональність, що може призвести до роздуття бібліотеки розширень.

Розширення Magento

Це може бути кошмаром для власників магазинів, які хочуть пізніше перейти на іншу платформу, але знайти ті розширення Magento, які не переносять.

Ви або втратите цю функціональність, або можете закінчитись із дорогим розробником, який намагається повторити втрачену функціональність.

Програми Shopify, з іншого боку, ретельно переглядаються та перевіряються, щоб переконатися, що на ринку доступні лише найкращі програми.

Оскільки Shopify є лідером у галузі електронної комерції, розробники сторонніх розробників, які створюють додатки, майже завжди забезпечують сумісність із Shopify спочатку.

shopify інструменти

Це дає вам найкращий вибір найбільш інноваційних та сучасних інструментів для розширення функціональності вашого інтернет-магазину.

А список доповнень якості постійно зростає, включаючи послуги для розширення вашого магазину, такі як:

 • Маркетинг та акції
 • Інструменти продажу
 • Інтеграція соціальних медіа та соціальних доказів
 • Додатки для доставки та виконання
 • Кращий контроль запасів
 • Бухгалтерський облік та звітність
 • Інтеграція платформи обслуговування клієнтів та управління відносинами з клієнтами
 • Обробка платежів

Хоча інтеграція може не здаватися точкою рішення для нового власника бізнесу, вам потрібні найнадійніші та найефективніші програми, коли ви збільшуватимете свій бізнес.

Власна функціональність Shopify є зоряною, але я знайшов різноманітні інструменти, які дозволили мені додати функції, характерні для мого бізнесу, що підвищили ефективність і дозволили мені змінити Shopify, щоб відповідати моїй бізнес-моделі, а не підлаштовувати свою бізнес-модель, щоб відповідати платформі.

C. Порівняння цін

Стандартні плани Shopify, де розпочнеться більшість стартапів та малого бізнесу, усі розроблені, щоб запропонувати найбільший вибір нативного функціоналу за доступною ціною.

купувати ціни

Порівняйте це із цінами на Magento, і ви швидко побачите різницю у доступності та те, як Shopify орієнтований на підтримку стартапів та зростання малого бізнесу.

ціноутворення на медженто

Хоча Bigcommerce пропонує конкурентоспроможне ціноутворення, є й інші обмеження, наприклад, обмеження доходу – стандартний ліміт плану Bigcommmerce у розмірі 50 000 доларів на рік, а також плюс (найпопулярніший) максимальний розмір плану в розмірі всього 150 000 доларів на рік доходу.

Порівняйте це з Shopify, де всі плани пропонують необмежену кількість продуктів, необмежену пропускну спроможність та Інтернет-сховище та відсутність обмеження доходу.ціноутворення на великій комерції

Інші відмінності між Shopify та Magento

Якщо ви намагаєтеся визначити, чи запускати ваш магазин за допомогою Shopify чи Magento, і ціна не змінила вас в будь-якому напрямку, то врахуйте ці моменти:

 • Вам знадобиться розробник Magento під рукою або будете готові вкласти багато часу, навчившись користуватися платформою – особливо, якщо ви хочете налаштувати її.
 • Ви отримуєте нульову підтримку від Magento, якщо не готові витрачати $ 25 тис. Щорічно на підтримку Enterprise (усі плани Shopify поставляються з підтримкою 24/7).
 • Ви можете розгорнути магазин Shopify менш ніж за 1 тис. Доларів порівняно з 25 тис. Доларів + для Magento разом із спеціальними витратами на розробку.
 • Shopify надає перевагу розробникам за обширну та детальну документацію API – необхідний для тих, хто потребує додаткових інтеграцій.
 • Shopify – це прийняте рішення; Magento вимагатиме інвестицій на сервер, включаючи щомісячну вартість, а також з розробником / компанією, щоб налаштувати інфраструктуру для вашого сервера.
 • Оскільки Magento не розміщений та з відкритим кодом, ви маєте більше контролю над SEO, але знову ж таки, вам знадобиться розробник, щоб налаштувати платформу, і ви можете вибрати нескінченні розширення. Shopify пропонує рідну функціональність SEO, а також перевірені, перевірені SEO додатки на ринку від надійних брендів.

Bubblegum Shopify інфографікиОптимізуйте SEO

Згортання – зробіть покупку своєї платформи на вибір

За час, коли я використовував Shopify для електронної комерції, він швидко став моїм улюбленим порівняно з іншими платформами, які я використовував, включаючи Prestashop, Magento та Woocommerce.

Як початковий старт, який займається роздрібною торгівлею в Інтернеті, пропонує найпростіший підхід до початку роботи та запуск продуктів, просту обробку замовлень та доставку, просте налаштування, доступний доступ до продажу в Інтернеті та безліч натільних функцій, які допоможуть вам просувати та продавати свою продукцію..

Додавання якісних надійних додатків надає будь-якому бізнесу (від запуску магазинів до існуючих торгових мереж SMB) додаткові функції, необхідні для досягнення цілей без значних витрат.

Таким чином, навіть при інвестуванні покращення платформи та маркетингових витрат у вас все-таки є здоровий запас на продукти, які ви продаєте.

Найголовніше, що Shopify пропонує найшвидший і найпростіший запис для отримання магазину в Інтернеті. Створення нового магазину можна зробити за лічені хвилини, а налаштування та завантаження товару може зайняти менше години.

Якщо ви хочете отримати магазин в Інтернеті швидко, з мінімальними інвестиціями, окрім часу, тоді Shopify – найкраща платформа електронної комерції, яка робить саме це.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map