Shopify vs SquareSpace: порівняння «голова до голови» (2020)

Shopify vs SquareSpace: порівняння «голова до голови» (2020)

Shopify vs SquareSpace: порівняння «голова до голови» (2020)

Незважаючи на те, що я дуже причетний до світів Shopify і Squarespace – створення сайтів, створення магазинів, електронної комерції тощо – я схильний змішувати ці два назви. Чому? Ну, мабуть, тому що я часто бачу рекламу для обох, і вони є двома великими іменами “S” у програмі створення програмного забезпечення.


Хоча ці дві компанії перетинаються, вони також сильно відрізняються. Shopify – найвідоміше комерційне найменування програмного забезпечення для електронної комерції, яке сприяло продажам понад 82 мільярди доларів з моменту заснування в 2006 році.

Squarespace забезпечує просте створення веб-сайтів. Він був заснований у 2003 році. Це може бути не один із найпопулярніших розробників веб-сайтів (у нас немає точних цифр для цих речей, якщо чесно), але це, безумовно, одна з найбільш впізнаваних брендів.

Обидві компанії можуть вимагати, як частину своєї популярності, багато великих імен, які підписалися на їхні послуги. Кілька великих клієнтів Shopify включають компанію Кайлі Дженнер і Nestle.

Ідеріс Ельба та Кіану Ривз під своїм поясом у квадраті простору, зосереджуючись більше на зверненні до творців, є Ідріс Ельба та Кіану Ривз.

Вуа. Очевидно, що Shopify та Squarespace є лідерами у своїх галузях. Припустимо, ці два великі імена повинні зіткнутися – хто виграє?

Звичайно, це не гіпотетично. Веб-сайти майже завжди поширюються на електронну комерцію, що означає будівництво магазинів. Незважаючи на те, що майже всі популярні творці веб-сайтів рекламують функції електронної комерції, Squarespace унікальний за своєю основною увагою на фрілансерів, творців та малого бізнесу..

Отже, є перекриття та цікава конкуренція, яку він створює. Давайте перевіримо це.

Зміст

Перейдіть, щоб переглянути конкретний тест, натиснувши наступні посилання

  1. Порівняння цін та особливостей
  2. Шаблони та програми
  3. Простота використання
  4. Підтримка клієнтів
  5. Безпека та надійність
  6. Висновок: що мені рекомендувати?

Порівняння цін та особливостей

Шопіруйте
Квадратний простір

ПланОсновний ShopifyОсновні
Ціна / міс.$ 29 / міс$ 26 / міс
Необмежена продукціяТакТак
Безкоштовний сертифікат SSLТакТак
Комісії за транзакції2,0%Ні
Цілодобова підтримкаТакТак
Онлайн-магазинТакТак
Подарункові картиНіНі

Розглянемо спочатку ціни та функції, які ви отримуєте за них.

Ціни на квадратний простір набагато складніші по відношенню до Shopify.

Інтернет-магазин цін на квадратні простори

У просторі квадрата є два типи планів: один для електронної комерції та інший для веб-сайтів, і кожен тип має два рівні. Ви можете подумати, що оскільки ми порівнюємо з Shopify, нам потрібно лише переглянути ці два плани Squarespace. Ні.

Ціноутворення веб-сайтів

“Діловий” рівень квадратних просторів для звичайних сайтів також має функцію електронної комерції.

Це означає, що ви фактично можете отримати програмне забезпечення електронної комерції через Squarespace за початкову ціну 18 доларів на місяць. Якщо ви зробите це, ви зазнаєте 3% комісії за трансакцію, але ви можете додавати спливаючі вікна, продавати необмежену кількість продуктів, приймати пожертви, отримувати безкоштовний домен і в основному використовувати повний набір електронної комерції (включаючи відстеження товарних запасів, управління замовленнями, тощо).

Якщо ви хочете використовувати плани “Інтернет-магазину”, ви отримуєте ще кілька пільг на додаток до всього вищезазначеного: ви можете повністю зняти плату за транзакції, отримати необмежену кількість вкладників, отримати доступ до кращих показників комерції, використовувати друк етикеток, отримати безпечний замовлення у власному домені, додайте акаунти клієнтів або підписки та багато іншого.

Звичайно, деякі вигоди зарезервовані для різних рівнів, але з діапазоном від 18 до 40 доларів на місяць (щомісяця виставляються на рахунку – цінніші, якщо платять щомісяця), Squarespace вдається надати тонну інструментів електронної комерції та пільг.

Тепер для Shopify.

shopify-ціноутворення

Що стосується основних планів, план початкового рівня запускає вас із усього необхідного, а більші плани, по суті, додають певних інструментів та переваг (зокрема, переваг для доставки). Основні функції включають необмежену кількість продуктів та створення замовлень, повне програмне забезпечення для розробників магазинів, коди знижок, канали продажів тощо.

Ви обмежені в облікових записах персоналу, якими можете користуватися незалежно від рівня, і люди першого рівня не можуть користуватися подарунковими картками або отримувати доступ до розширених звітів.

На мій досвід, програмне забезпечення для будівництва магазину, а також продукт, замовлення, купон та створення знижок дуже надійні в Shopify. Ви можете редагувати речі з дуже хорошою деталізацією, і все це виходить із вікна.

Це також стосується Squarespace, на мій досвід – Squarespace не спрощує та не зменшує деталі, якими ви можете керувати у своєму магазині, хоча це не повністю на рівні Shopify.

Квадратний простір пропонує незначну перевагу в тому, щоб мати можливість оформити одну сторінку для замовлення. Shopify не робить, навіть якщо ви використовуєте Advanced Shopify. Це не є великим невдачею, але дивує провідного бренду (оскільки ви хочете зробити його якомога простішим для покупців).

Що стосується доставки, обидві компанії пропонують певні пільги та знижки, але різними способами.

Знижки на доставку Shopify суттєві, до 64% ​​для Basic Shopify і 74% для Advanced Shopify. Хоча вам не обов’язково отримувати ці суми кожен раз, вони суттєві знижки, які роблять привабливішим замовники для замовлення вашої продукції.

Крім того, всі рахунки надходять до друку етикеток доставки, а в останніх двох планах передбачено USPS Priority Mail Cubic – це стягуватиме пакети на основі розміру, а не ваги (за певними параметрами), що може значно знизити ціни для продавців.

Ці речі є частиною того, що надає Shopify такий надзвичайний привабливість для підприємств усіх розмірів. Як коштує Squarespace?

План “веб-сайту” з функціоналом електронної комерції насправді не має попередньо встановлених пікерів для доставки. Однак плани «інтернет-магазину» є: обидва отримують масовий друк етикеток, як у Shopify. Найвищий рівень має розширений калькулятор доставки, який корисний – однак у всіх планах Shopify є калькулятори доставки.

План “Розширений Інтернет-магазин” Squarespace дозволяє автоматично застосовувати знижки на безкоштовну доставку товарів до товарів. Ви не можете встановлювати тарифи на доставку продукту, так що безкоштовна опція доставки буде доступна для всіх клієнтів – це трохи складніше, і вам потрібно бути в розширеному плані, щоб здійснювати контроль над ним найбільш бажаним.

Менш просунуті плани Squarespace дозволять вам створювати знижки, які клієнти можуть застосовувати до доставки – тим самим менше компенсуючи витрати. Це трохи складніше: ви можете прочитати тут для отримання більш детальної інформації.

На жаль, Shopify та Squarespace беруть певні комісії за транзакції. Тези залежать від плану для планування: найвищий рівень Shopify має найнижчу ставку – 2,4% + 0,30 доларів для онлайн-покупок через карту. Ціни відрізняються, якщо ви використовуєте процесор Shopify для особистого здійснення платежів, плюс є плата за використання будь-якого постачальника платежів, крім Shopify Payments.

Квадратний простір бере лише плату за трансакцію за свій Бізнес-план (як уже згадувалося), другий рівень «Веб-сайтів». Будь-який із двох “Інтернет-магазинів” знімає плату за транзакції, тому вам не потрібно йти далеко, щоб їх уникнути.

Ось одне останнє, що мені варто згадати: дропшипінг. Shopify частково є лідером галузі через те, наскільки легко це зробити дропшипінг. В основному, дропшипінг означає, що ви, власник магазину, матимете третю сторону (керуючи складом, імовірно), доставляйте товар, замовлений клієнтом безпосередньо замовнику. Це означає, що клієнт буде користуватися вашим магазином, але ви не хотіли б упакувати товар самостійно.

оберло-твори

Shopify використовує Oberlo, щоб зробити дропшипінг неймовірно просто. І це працює, чесно кажучи, як диво. Простір квадрата має наслідки: замість Oberlo Squarespace інтегрується з Printful.

інтеграція

Проблема полягає в тому, що ви можете використовувати інтеграцію Printful лише з розширеним планом магазину (найвищий рівень), а люди в Shopify можуть використовувати Oberlo в будь-якому рівні, плюс Oberlo є абсолютно безкоштовним для використання, якщо у вас є обліковий запис Shopify (хоча ви можете оновлення для вищих рівнів Oberlo).

Отже, підводячи підсумки, і Shopify, і Squarespace мають справді хороші функції, а Squarespace взагалі має більш доступні ціни між своїми рівнями. Квадратний простір навіть пропонує деякі інструменти, які Shopify з’являються до наступних рівнів, що може бути більш доступним, і знімає комісію за транзакції на початку.

Що ж стосується доставки, Shopify робить знижки набагато простішими та автоматичними. Користувачі площ простору можуть отримати знижки, і Розширений план може бути кращою угодою часом, але не завжди. Крім того, Shopify абсолютно чудовий для дропшипінгу.

Ці речі є важливими, але, коли ви налаштовуєте інтернет-магазин, зовнішність та додаткові інструменти, які не за замовчуванням, є дійсно важливими частинами функціонування електронної комерції..

Шаблони та програми

Шаблони та дизайн дуже важливі для Shopify та Squarespace – обидва продають себе як чудові місця для красивих вітрин та сайтів. Якщо ви шукаєте електронну комерцію, дуже важливим є Інтернет-магазин, який буде чудово виглядати для ваших клієнтів.

Обидві компанії пропонують широкий вибір шаблонів, і обидві досить непогані.

Shopify пропонує кілька десятків тем, більшість з яких платні.

shopify-теми

Квадратний простір пропонує аналогічну кількість тем, але тут є улов.

квадратичний простір-тема

Проблема полягає в тому, що більшість тем Squarespace призначені для звичайних сайтів. Якщо ви переходите до шаблонів інтернет-магазинів, вибирати можна лише кілька. Ви можете додати магазин до іншого шаблону, але це більше клопоту, ніж потрібно.

На мою думку, і Shopify, і Squarespace мають прекрасні теми. Я б сказав, що я, як правило, віддаю перевагу темам Squarespace і вважаю, що Shopify виглядає трохи схожим – але це суб’єктивно. Оскільки теми Shopify орієнтовані спеціально на магазини, я б сказав, що Shopify виграє для тем / шаблонів.

Однак, що стосується редагування та створення веб-сайтів, я б дав нагороду Squarespace. Це не велика різниця, але Squarespace робить великий акцент на стилі та дизайні, і ця інвестиція енергії повертається дуже добре.

Далі, магазин додатків має унікальне значення, коли ви використовуєте платформу електронної комерції. Приємно дістати якомога більше “коробки”, але на це не завжди можна розраховувати.

Shopify лідирує, коли мова йде про додатки та установки, на мою думку. Squarespace створює багато інтеграцій до платформи, а це означає, що ви не використовуєте магазин додатків для встановлення. Деякі інтеграції включені за замовчуванням, а інші можуть бути включені, якщо ви готові платити.

Ви можете переглянути повний список інтеграцій, які підтримує Squarespace тут, але це досить гідний список. Безумовно, всі популярні додатки та додатки підтримуються Squarespace, і в деяких випадках це може бути реально економічно, коли вони включені.

дизайн-домен-форми

Shopify відрізняється. Shopify має більш традиційну структуру магазину додатків для своїх установок. Це може здатися гіршою справою, але я не думаю, що це – однак, це правда, що часом може бути дорожче.

shopify-appstore

Перевага полягає в тому, що ви можете отримати більше доступу, ніж до Squarespace. Безумовно, більшість того, що вас зацікавило, включено до Squarespace, але магазин додатків Shopify яскраво розвивається. Ви можете знайти більше нішевих інтеграцій, плюс багато популярних іноді безкоштовні.

Зрештою, вам потрібно буде переглянути, які програми, на вашу думку, будуть найкориснішими. Я віддаю перевагу Shopify для додатків, незважаючи на те, що це може бути більш дорогим, але інші можуть знайти Squarespace як простішим, так і доступнішим, залежно від того, що їм потрібно встановити.

Це приводить нас до нашого основного питання: простота використання.

Простота використання

Простота використання – велика угода для компаній SaaS (програмне забезпечення як сервіс). У наші дні все це лють – популярне програмне забезпечення та веб-сайти намагаються бути гладкими, сучасними, чистими та зручними. Зокрема, Squarespace і Shopify справді продають себе як лідери у створенні зручних для творчості інструментів.

Ось, наприклад, Squarespace, рекламуючи його просте управління продуктом:

товарний мерчандайзинг

І це було б рівнозначно Shopify:

легка функція

Обидві компанії досить добре розуміють необхідність простоти використання. На щастя для нас, обидві компанії живуть за власним ажіотажем.

Як Shopify, так і Squarespace входять багато функцій і дозволяють користувачам редагувати речі з високим ступенем деталізації, але робити це одночасно чистими та зрозумілими – більш вражаючий подвиг, ніж можна подумати.

Ось огляд інформаційної панелі SquareSpace

Простір у дизайні легко

і ось огляд інформаційної панелі Shopify

Створення облікового запису

З цього приводу я думаю, що Squarespace трохи краще.

Редагування деталей магазину настільки ж просто і надійно для обох компаній (хоча Shopify є трохи більш поглибленим), але редагування дизайну краще в Squarespace. Це не лише шаблони, до яких ви маєте доступ, але й інструменти та можливості, які ви отримуєте для редагування цих шаблонів.

Щось мені дуже подобається в Shopify та Squarespace, це те, що вони спрощують досвід досвідчених користувачів. Зокрема, обидві компанії дозволяють клієнтам безпосередньо редагувати код, якщо вони захочуть. Це може забезпечити високу деталізацію та контроль, якщо ви чи хтось із вашої команди має знання з програмування.

Недолік тут полягає в тому, що кожен, хто бажає ввести код на Shopify, повинен вивчити власний дизайнерський код Shopify, Рідкий. Досвідчений програміст може це підібрати, але це все-таки більше клопоту, ніж потрібно.

огляд рідини

У Squarespace все, що вам потрібно, знайте популярні мови Javascript та CSS.

js-css

Коротше кажучи, я віддаю кредит обом компаніям за те, що вони полегшують розробникам та досвідченим користувачам повний контроль над своїм сайтом, якщо вони хочуть. Це пом’якшує демпінгові ефекти, які може мати «проста» програма для розробників. Зокрема, Squarespace легше розробникам, які хочуть редагувати безпосередньо.

Зберегти все це разом, як Squarespace, так і Shopify дуже просто у використанні і зберігають ступінь контролю, не жертвуючи великою зручністю використання.

Нюанси цього полягають у тому, що Shopify трохи кращий для поглиблених деталей магазину, а Squarespace – краще для дизайну. Крім того, Squarespace легше для програмістів, хоча і Shopify, і Squarespace зручні для програмістів.

Я б нагородив Squarespace за зручність у користуванні, але все настільки близько, що важко зателефонувати точно.

Підтримка клієнтів

Як я вже робив наголос, навіть “просте” використання програмного забезпечення потребує хорошої підтримки клієнтів. Технічні труднощі трапляються навіть найкращим чином, і навіть досвідченим користувачам може знадобитися швидка інформація на борту нової платформи.

Як Shopify, так і Squarespace мають справді чудову підтримку клієнтів. Однак я мушу сказати, що Shopify проходить додаткову милю, тому я почну з них.

Перша причина, чому я кажу це, це тому, що Shopify надає вам доступ до представників за допомогою прямого чату, електронної пошти / системи квитків та телефону. Плюс, на мій досвід, представники були чуйними та корисними.

shopify-chat

Однак це більш ніж ефективні представники. У Shopify є маса ресурсів на місці. Деякі з них – це найважливіші речі, які ви звикли бачити, як, наприклад, база знань (також відома як Довідковий центр).

shopify-help-center

База знань така ж всебічна, як найкраща з них, з величезною широтою тем статті. Серйозно, ви можете знайти навіть свої дивно конкретні запитання в довідковому центрі.

У Shopify є блог, який є досить поширеним, але він має навчальні ресурси, які є більш унікальними та поглибленими. Одним із прикладів може бути Shopify Academy, яка має безкоштовні курси, які можуть стати в нагоді новачкам. Іншим головним прикладом може бути форум спільноти Shopify, який дозволяє вам користуватися великою базою користувачів Shopify і корисний для унікальних проблем або порад.

Іншим буде Shopify Guides – це гідна колекція безкоштовних електронних книг, які мають загальні поради щодо бізнесу та електронної комерції. Два подкасти Shopify схожі, свого роду доповнення для тих, хто цікавиться, і бізнес-енциклопедія – це не те, що я визначаю як особливо корисне, але все одно приємно мати.

Shopify Polaris – це супер поглиблене керівництво стандартами дизайну Shopify. Це відносно невідомий ресурс, але може врятувати життя, якщо ви створюєте сайти для клієнтів (або навіть просто для себе).

Нарешті, Shopify надає кілька безкоштовних інструментів, які можуть стати в нагоді новачкам.

досліджувати-інструменти

Так, так. Ого. Shopify чітко має багато ресурсів, і навіть якщо деякі пухнасті, багато не є. Як на Землі може жити Квадратний простір?

Ну, Squarespace починається з досить хороших представників клієнтів та доступного способу зв’язатися з ними: прямого чату чи електронної пошти. На жаль, поки що немає телефонної підтримки.

квадратний чат

квадратний чат

квадратний чат

Це все добре, адже представники дуже чуйні та корисні через чат або електронну пошту.

Наріжним каменем ресурсів Squarespace є його база знань.

sp-допомога

База знань квадрата простору не настільки поглиблена, як Shopify, але вона все ще досить велика. Він також включає відеоуроки для тих, хто вважає за краще читати.

Squarespace пропонує набагато більше, крім своєї бази знань. Наприклад, у Squarespace є вебінари, блог (знову ж таки, це звичайно) та форум. Мені здається, що форум менш надійний, ніж Shopify, але все ж приємний актив.

Квадратний простір також приносить багато до столу, коли мова йде про підтримку клієнтів та ресурси. Причиною я даю перемогу Shopify, це те, що вона має більше варіантів для контактів з представниками, плюс у неї більше ресурсів, і ресурси, як правило, більш поглиблені.

Тим не менше, Squarespace – це близький другий момент для Shopify, настільки близький, що я не міг би вважати підтримку клієнтів суттєвою різницею між ними в плані привабливості..

Безпека та надійність

Тепер для останнього пункту нашого контрольного списку: безпека та надійність. Мені не потрібно говорити, чому безпека чи надійність важливі для ведення бізнесу в Інтернеті, тож давайте заскочимо.

Жоден з наших претендентів не каже ні про свою безпеку, але це не означає, що їм цього не вистачає. Вони по суті зауважують свої сертифікати на обробку платежів та інформацію про клієнтів, що звучить справді чудово, поки ви не зрозумієте, що це є стандартом (на відміну від чогось вище стандарту).

shopify-pci

Простір квадрату значно кращий у викладенні його практик безпеки, хоча він трохи не вдається.

огляд безпеки

Я пропоную перевірити саму сторінку, якщо ви хочете побачити повну інформацію про себе, але коротка версія полягає в тому, що так, Squarespace вживає всіх відповідних заходів. Брандмауери, внутрішній моніторинг, захищені сервери, протоколи запобігання атакам DDoS тощо.

І звичайно, Squarespace і Shopify надають SSL для всіх облікових записів.

Що стосується ефективності, я мав лише хороший досвід роботи з кожною компанією. Сюди входить не просто час роботи та швидкість роботи сайту, але й щоденне використання програмного забезпечення. Я не маю справу з замороженими сторінками, збоями на веб-сайті чи чим-небудь серйозним занепокоєнням.

Ці компанії є обома лідерами галузі, завдяки їх надійним показникам. Що стосується безпеки, Squarespace явно є прозорішим, але я не думаю, що це обов’язково більш безпечно, ніж Shopify.

Маючи на увазі, що Shopify надає послуги деяким найбільшим компаніям у світі (і так, безпека для корпоративних клієнтів, звичайно, буде вище, ніж у звичайних рахунків (тим не менш, справа вказує) і сприяла десяткам мільярдів транзакцій, це безпека ймовірно, досить сильний.

Тож я не можу зробити очевидного переможця з цих двох. Вони обидва дуже добре працюють і, наскільки ми знаємо, досить безпечні.

Висновок: що мені рекомендувати?

Настав час скласти все, про що ми говорили. Що краще – Squarespace або Shopify?

Ми всі знаємо, що немає жодного розміру, який підходить усім, а Shopify та Squarespace чітко мають різні плюси і мінуси.

Обидва вони надійні та надійні. Обидва мають чудову підтримку клієнтів, хоча я думаю, що Shopify займає лідируючі позиції.

Що стосується простоти використання, то вони є чудовими, але Shopify краще в деталях магазину, а Squarespace – краще при розробці сайту. Крім того, Squarespace легше програмістам, які хочуть редагувати код сайту.

Що стосується шаблонів, Shopify має більший вибір шаблонів, характерних для інтернет-магазинів, але в Squarespace загалом є більший вибір шаблонів – вони можуть вимагати додаткових кроків, щоб перетворитися на магазини. Однак дизайн-місткість краще з Squarespace.

Інтеграція Squarespace здебільшого включена в інфраструктуру Squarespace і немає магазину додатків. Це може часом зробити простіше і доступніше, але магазин додатків Shopify має більш дивні виправлення та варіанти (хоча це може бути дорогим часом).

Що стосується ціни та загальних характеристик, речі стають непростими. Простір квадрата, звичайно, набагато дешевший, а діапазон Shopify набагато дорожчий (хоча, на мою думку, він починається з досить прийнятного).

Квадратний простір дуже добре представлений своїми порівняно низькими цінами, які спочатку можуть зробити його кращим. Однак Shopify набагато краще, оскільки забезпечує прості у використанні знижки на доставку, а її ємність набагато краща, ніж Squarespace.

Плюс, Shopify краще для тих, хто хоче масштабувати свої магазини, що пояснює частину цін, а інструменти, які ви вийдете з коробки, можуть бути дуже глибокими, якщо ви хочете, щоб вони були (хоча Squarespace теж не поганий ).

Хоча Squarespace відмовляється від деяких речей, які роблять Shopify дорожчим, ніж це повинно бути, наприклад, розміщення основних функцій на більш високих рівнях та стягнення плати за транзакції, Shopify все ще є загальним сильнішим варіантом електронної комерції..

Я повинен сказати, що в цілому Shopify отримує мою рекомендацію. Для тих, хто продає цифрові продукти, для яких доставка не є основною вартістю, Squarespace може бути кращим. Але для тих, хто планує регулярну доставку та / або у великих кількостях, Shopify – це найкращий варіант. Це також кращий варіант для тих, хто особливо анальний щодо деталей магазину – Squarespace також може бути дуже детальним, але Shopify застосовує дуже практичну суворість, якщо бажає.

Але ей, якщо ви не впевнені, ви завжди можете їх випробувати! Shopify має 14-денну безкоштовну пробну версію, і Squarespace дозволяє вам залишатися на безкоштовній пробній версії, поки ви не будете готові. Іди і виходь туди, мої товариші, що збираються!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector