SiteGround Review: Plusy i minusy po 30 miesiącach monitorowania!

SiteGround Review: Plusy i minusy po 30 miesiącach monitorowania!

SiteGround Review: Plusy i minusy po 30 miesiącach monitorowania!

Ten artykuł został poprawiony i zaktualizowany 3 kwietnia 2020 r.


Ach, SiteGround. Jeśli ostatnio zajmujesz się hostingiem, nie ma mowy, żebyś nie natknął się na tę nazwę.

Łatwo jedna z największych nazwisk na świecie hostingu, może być trochę trudno wiedzieć od czego zacząć.

Przeważnie nie dotarł do wiadomości, pomijając swój sprzeciw wobec amerykańskich rachunków SOPA i PIPA kilka lat temu (jeśli nie jesteście zaznajomieni, to było w dobrym towarzystwie, dołączając do wielu dużych firm internetowych w proteście).

Jeśli pozostanie poza wiadomościami, na pewno nie pozostanie w artykułach i recenzjach. Jest zbyt godne uwagi, aby nie słyszeć, czy jesteś ciekaw tych rzeczy.

W rzeczywistości SiteGround to jedna z największych nazwisk na mojej liście najlepszych dostawców hostingu, obsługująca ponad 2 miliony stron internetowych.

Ale czy większy zawsze jest lepszy? Ile recenzji SiteGround i tak możesz naprawdę zaufać? Co wyróżnia SiteGround na tle innych najlepszych nazwisk?

Oczywiście nie mogę w pełni odpowiedzieć na te pytania, ale mam nadzieję przynajmniej rzucić nieco światła na SiteGround.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o moich przemyśleniach dotyczących tego giganta hostingowego.

Siteground Cons

Jeśli już się do mnie przyzwyczaiłeś, będziesz wiedział, że najpierw zaczynam od złych wieści. Nie martw się jednak! Ta część jest dość krótka.

Myślę, że główną wadą SiteGround jest to, że może być nieco kosztowne. Nie jest udostępniane plany hostingowe są drogie, ale przynajmniej są to rzeczy, w które można zainwestować.

Hosting dzielony to kolejna rzecz, w którą ludzie chętnie inwestują, ale można również oczekiwać, że ceny będą bardziej przystępne. To prawda, że ​​wspólne plany SiteGround są rzeczywiście tanie w porównaniu z innymi planami hostingowymi, ale w porównaniu do wspólnych planów innych firm, SiteGround są nieco drogie.

Poza tym limit 30 GB miejsca na plany wspólne jest dość irytującą wadą. W schemacie rzeczy jest to niewielka wada?

siteground
No tak. Ale biorąc pod uwagę, ile jest oferowanych, czy naprawdę tak trudno jest SiteGround przyznać nieograniczoną przestrzeń dyskową przynajmniej dla kont o najwyższych cenach? Lub przynajmniej więcej miejsca na dysku SSD, jeśli trzeba go ograniczyć?

Poza tym nie mam żadnych mocnych uwag. Łatwość użycia jest czymś, co uważam za dość neutralne i nie do końca oszustwo, ale i tak tu dodam – jest łatwy w użyciu, ale może być nieco bardziej przyjazny dla użytkowników, którzy dopiero zaczynają pracę w świecie hostingu.

Nie tak źle, prawda? Przejdźmy do zabawy.

Siteground Plusy

Jeśli chodzi o zabawę, mam trochę więcej do powiedzenia.

Jeśli chodzi o ceny, fajnie jest zobaczyć coś dość prostego i spójnego z tymi samymi trzema poziomami w różnych produktach hostingowych.

Ponadto normalny wspólny hosting, jeśli możesz zobowiązać się do roku, przynajmniej nie jest zbyt daleko od normy rynkowej. Żadne oferty SiteGround nie są zbyt dalekie od normalnych, a funkcje zwykle sprawiają, że ceny są tego warte.

Funkcje to plus dla SiteGround, który oferuje silny zestaw narzędzi do użycia, z których wiele jest dostępnych z najniższego poziomu konta „StartUp”.

zakup hostingu współdzielonego

Obsługa klienta jest wyraźnym plusem dla SiteGround, ponieważ przedstawiciele są nie tylko responsywni i pouczający, dokumentacja online w bazie wiedzy, samouczki itp. Jest bardzo obszerna i pomocna.

Chociaż zwykle SiteGround nie jest łatwiejszy w obsłudze niż jakikolwiek inny host, jest wyjątkowo łatwy w użyciu WordPress.

Wreszcie, bezpieczeństwo jest również czymś, co SiteGround robi dobrze, ponieważ wydaje się, że robi dodatkowy krok w zabezpieczaniu danych użytkowników. Ponadto SiteGround oferuje wiele programów zwiększających wydajność.

Ogólnie rzecz biorąc, wiele mocnych stron do omówienia. Nie musisz mi wierzyć na słowo – przyjrzyjmy się dokładniej czemu.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Bezpieczeństwo jest wszystkim i prawie wszyscy z nas obecni w Internecie powinni się martwić, jeśli jeszcze tego nie robimy. Dotyczy to zwłaszcza osób poszukujących usług hostingowych.

Z przyjemnością mogę powiedzieć, że Siteground jest bardzo silny, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Siteground ma czas pracy na poziomie 99,99%, więc nie musisz się martwić, że Twoja witryna ulegnie awarii. Myślę, że to także standard branżowy, ale hej, wciąż jest całkiem niezły.

przegląd siteground

Czas pracy
99,88%
Czas odpowiedzi
585ms

W ciągu ostatnich 27 miesięcy monitorowałem SiteGround Uptime. Tutaj poniżej możesz zobaczyć historię:

 • Mar 2020: 99,92%
 • Luty 2020: 99,99%
 • Styczeń 2020: 99,73%
 • Gru 2019: 99,73%
 • Lis 2019: 100%
 • Paź 2019: 99,97%
 • Wrz 2019: 100%
 • Sierpień 2019: 100%
 • Lip 2019: 99,98%
 • Czerwiec 2019: 100%
 • Maj 2019: 99,99%
 • Kwi 2019: 99,99%
 • Mar 2019: 100%
 • Luty 2019: 100%
 • Styczeń 2019: 99,96%
 • Grudzień 2018: 99,99%
 • Listopad 2018: 100%
 • Paź 2018: 100%
 • Wrz 2018: 99,99%
 • Sierpień 2018: 100%
 • Lipiec 2018: 100%
 • Czerwiec 2018: 100%
 • Maj 2018: 100%
 • Kwi 2018: 100%
 • Mar 2018: 100%
 • Luty 2018: 100%
 • Styczeń 2018: 99,99%
 • Grudzień 2017: 100%
 • Listopad 2017: 100%
 • Paź 2017: 100%

Tutaj możesz sprawdzić szczegółowy wynik uptime.

Siteground zyskuje na plusie, ponieważ wprowadzili innowacyjną bezpieczną izolację kont dla hostingu, więc wydaje mi się rozsądne, że 10 lat później nadal powinni mieć jedną z najsilniejszych izolacji wśród usług hostingowych.

Siteground używa kontenerów Linuksa i zwraca szczególną uwagę na fakt, że poprawki, które wprowadzili do jądra Linuksa, zostały włączone do oficjalnego kodu jądra Linuksa – więc można śmiało powiedzieć, że technologia jest dość aktualna.

Ich monitorowanie serwera jest rzekomo szybsze i bardziej rutynowe niż typowe monitory serwerów i chociaż zostali oni skrytykowani za funkcje tworzenia kopii zapasowych, których wielu użytkownikom brakowało, w 2015 r. Wdrożyli własny system tworzenia kopii zapasowych, który wydaje się dużą poprawą. Mają też sztuczną inteligencję przeciw botom do ataków brutalnej siły.

Nie wspominając o tym, że SiteGround bardzo dobrze dba o swoje serwery.

Oprócz protokołów bezpieczeństwa, SiteGround ma wdrożone, oferuje również wiele aplikacji zwiększających wydajność i zwiększających bezpieczeństwo dla swoich klientów. Omówię niektóre z nich w dalszej części artykułu, ale wzmacniacze wydajności są naprawdę świetne.

Standardowe i WildCard SSL są również dostępne za darmo, regularne kopie zapasowe są bezpłatne, a czasami dodatkowa ochrona jest czasami domyślnie włączona w niektórych planach.

Pełne wyłączenie odpowiedzialności, nie jestem ekspertem od bezpieczeństwa. Niemniej jednak wydaje mi się, że Siteground ma zespół, który naprawdę pracuje nad obroną, silny, który firma szybko wymienia na swojej stronie internetowej, i dzięki temu czuję się znacznie swobodniej dzięki Siteground.

Obsługa klienta

Myślę, że SiteGround naprawdę dobrze sobie radzi z obsługą klienta. Zapomnij o branży hostingowej – obsługa klienta SiteGround jest ogólnie wyjątkowa.

Dlaczego to mówię? Oprócz zwykłych opcji obsługi klienta, takich jak wsparcie telefoniczne, SiteGround zapewnia obszerne zasoby i dokumentację, nawet dla firmy hostingowej.

Istnieje kreator konfiguracji konta, z którym się spotkasz, ale jest też seria webinarów, samouczki krok po kroku i „baza wiedzy” – zazwyczaj setki najczęściej zadawanych pytań i artykuły pomocy.

Tymczasem nie gardzi ludźmi, których zatrudnia: czat na żywo i całodobowa usługa telefoniczna są dostępne do natychmiastowych odpowiedzi, a wysyłanie biletów zwykle daje odpowiedź w ciągu kilku minut.

Gdy kontaktujesz się z przedstawicielem, zobaczysz jego informacje – imię i nazwisko, doświadczenie, mocne strony itp.

Chociaż anegdotyczne dowody mogą cię do tej pory zdobyć, osobiście czat na żywo był bardzo responsywny.

kontakt z podłożem 1

Kiedy zamawiasz czat na żywo, musisz podać adres e-mail i nazwę użytkownika (jeśli nie jesteś bieżącym klientem) oraz swoje pytanie, chociaż denerwowało mnie to, że w twoim pytaniu istnieje limit znaków. Niedługo potem otworzy się strona czatu i powinieneś otrzymać odpowiedź.

kontakt z podłożem 2

kontakt z podłożem 3

Po zakończeniu dyskusji będziesz mieć możliwość przesłania transkrypcji rozmowy na swój adres e-mail, co moim zdaniem było dość wyjątkowe i bardzo przydatne na wypadek, gdybyś zapomniał o tym, co zostało omówione.

Obsługa klienta nie jest dokładnie taka sama między kontami. Konta wyższego poziomu – takie jak droższy hosting współdzielony, hosting w chmurze lub hosting dedykowany – otrzymują priorytetową obsługę klienta. W rzeczywistości wszystko oprócz poziomu podstawowego otrzymuje wsparcie VIP. Na szczęście nawet standardowe wsparcie jest stosunkowo szybkie i pomocne.

Ogólnie rzecz biorąc, Siteground ma bardzo silną obsługę klienta i oceniam ją jako jedną ze zwycięskich cech Siteground. Obszerna dokumentacja online, a także responsywni i pomocni przedstawiciele naprawdę zapewniają Siteground silną funkcjonalność obsługi klienta.

Plany i funkcje Siteground

Uwaga: jeśli przeczytałeś moją recenzję Siteground vs. Bluehost, niektóre z nich mogą Ci się wydawać trochę znajome. Niemniej jednak przejdźmy do struktury cen.

Siteground oferuje wiele opcji hostingu, od usług takich jak hosting poczty e-mail, hosting aplikacji (WordPress, Joomla itp.), Po zwykły hosting.

Główna zmiana cen dotyczy głównych usług hostingowych:

Wspólne plany hostingowe

funkcje
Uruchomienie
GrowBig
GoGeek
Miejsca na dysku10 GB20 GB30 GB
Pasmobez limitubez limitubez limitu
PłytacPanelcPanelcPanel
Liczba stron internetowych1bez limitubez limitu
Cena £3,95 USD / mies.5,95 USD / mies.11,95 USD / mc.

Wspólny hosting, opcje hostingu usług (hosting e-mail, PHP itp.) Oraz hosting aplikacji (WordPress, Joomla, Magento itp.).

Pierwszy to StartUp za 3,95 USD miesięcznie, GrowBig jest drugi za 5,95 USD miesięcznie, a GoGeek jest ostatni za 11,95 USD miesięcznie. Należy pamiętać, że są to ceny początkowe, ale ceny odnowienia są wyższe. Na przykład StartUp odnawia się za 11,95 USD miesięcznie.

Pierwszy to StartUp za 3,95 USD miesięcznie, GrowBig jest drugi za 4,55 USD miesięcznie, a GoGeek jest ostatni za 8,95 USD miesięcznie.

 • StartUp oferuje: 1 strona internetowa, 10 GB przestrzeni internetowej, jest odpowiednia na około 10 000 odwiedzin miesięcznie i zawiera „podstawowe” (czyli podstawowe) funkcje.
 • Oferty GrowBig: wiele stron internetowych, 20 GB miejsca, powinno być dobre na około 25 000 odwiedzin miesięcznie i nagradzać funkcje premium oprócz podstawowych funkcji.
 • GoGeek: pozwala także na wiele witryn, ale daje 30 GB miejsca, pozwala na odwiedzanie około 100 000 użytkowników miesięcznie, a także „Geekly Advanced Features” oprócz funkcji premium i niezbędnych funkcji.

Na początku wszystko wydaje się drogie. Odnowienie za 11,95 USD to trochę za dużo w przypadku opcji pierwszego poziomu, ale biorąc pod uwagę „niezbędne” funkcje, nie jest tak źle.

Hosting dzielony SiteGround

Codzienne kopie zapasowe, Cloudflare CDN oraz SSL i HTTPS są wliczone bezpłatnie od punktu początkowego. To natychmiast ustawia podstawowy plan hostingowy SiteGround ponad większość konkurentów ”.

Ponadto, jeśli weźmiesz pod uwagę liczbę odwiedzających witryny, które są przygotowane do obsługi miesięcznie (pamiętaj, że jest to szacunek) oraz funkcje Premium lub Geeky (które głównie zwiększają wydajność, priorytetowe wsparcie techniczne, bezpłatne przywracanie kopii zapasowych, zgodność z PCI, i kilka bardziej zaawansowanych funkcji), wspólne plany hostingowe SiteGround uzasadniają ceny ich funkcjami.

Pamiętaj, że certyfikaty SSL dla hostingu współdzielonego są domyślnie bezpłatne i standardowe. Możesz jednak w dowolnym momencie przejść na darmową kartę Wildcard SSL.

Limit miejsca na 10–30 GB wyłącza niektóre osoby od samego początku (od StartUp do GoGeek zostanie ograniczony do 30 GB). Uważam za niefortunne, że najwyższy poziom jest ograniczony do 30 GB, ale większość ludzi przekona się, że mogą pracować w ramach tego ograniczenia. Jest to po prostu realistyczne w stosunku do hostingu dzielonego, który z natury ma ograniczone zasoby.

Ale to jedyne ograniczenie uwagi. Jak wspomniano, zarówno konta drugiego, jak i trzeciego poziomu mogą obsługiwać nieograniczoną liczbę stron internetowych, a wszystkie konta otrzymują nieograniczoną liczbę baz danych MySQL. To dość hojne, a jeśli weźmiesz pod uwagę dołączone kopie zapasowe, SSL itp., Opcje hostingu współdzielonego to całkiem niezła okazja.

Ponadto nawet z pierwszego poziomu hostowanego konta hostingu otrzymujesz narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” oraz nieograniczoną liczbę domen podrzędnych i zaparkowanych, które moim zdaniem były przydatne – możesz wrócić do mojego innego artykułu SiteGround vs. Bluehost, aby zobaczyć, jak to się ma do Bluehost, najlepszy rywal SiteGround.

Dwa ostatnie poziomy otrzymują bezpłatny transfer strony internetowej. Możesz to zrobić przy pierwszym abonamencie, ale jest płatny. Jest to przydatne dla tych, którzy chcą mieć pewność, że zespół wsparcia technicznego może zapewnić. Na szczęście, jeśli używasz WordPress, przeniesienie strony bez pomocy technicznej jest dość łatwe (więcej na ten temat później).

Alert spoilera: SiteGround wygrywa ten.

W rzeczywistości dostajesz nawet podstawowe oprogramowanie e-commerce z kontem StartUp i wieloma funkcjami dla programistów. Aha, i dostajesz nieograniczoną liczbę kont e-mail nawet dla konta podstawowego, podczas gdy większość konkurentów ma limit na pakiety dla początkujących.

Wreszcie, SiteGround wykorzystuje unikalne, stworzone przez firmę narzędzia bezpieczeństwa, które uznałbym za mocne cechy usługi (wkrótce o nich przeczytasz, pamiętaj o tym.

funkcje
Plan StartUp obejmuje
Darmowy kreator stron internetowych
Bezpłatny CDN Cloudflare
cPanel & Dostęp SSH
Wsparcie techniczne 24/7
SSD Storagen
Bezpłatna codzienna kopia zapasowa
Nieograniczone konta e-mail & DB
Odwiedź SiteGround

Ogólnie rzecz biorąc, wspólne plany hostingowe są dość silne. Ceny są nieco wysokie dla osób szukających wyraźnie opcji budżetowych, ale dla wszystkich innych wspólne plany SiteGround mogą być świetną okazją. Oczywiście to nie wszystkie oferty SiteGround.

Plany hostingowe w chmurze

Na przykład hosting w chmurze zaczyna się od 80,00 USD miesięcznie w czteropoziomowym systemie, który osiąga 240,00 USD miesięcznie,

funkcje
Wejście
Biznes
Business Plus
Super Moc
procesor2 rdzenie3 rdzenie4 rdzenie8 rdzeni
Baran4 GB6 GB8 GB10 GB
SSD Space40 GB60 GB80 GB120 GB
Transfer danych5 TB5 TB5 TB5 TB
Cena £80,00 $ / mies.120,00 $ / mc160,00 $ / mc240,00 $ / mies

Pierwszy poziom zapewnia 2 rdzenie, 4 GB pamięci i 40 GB miejsca na dysku SSD, co uważam za rozsądne, ale szczerze mówiąc, nie najlepsza oferta, jaką widziałem. Jeśli jednak musisz dużo przesłać, dodatek 5 TB jest dość hojny.

Gdy wybierasz wyższe plany, świadczenia stają się bardziej rozsądne. Rozważałbym większość tych ostatnich planów o średniej pod względem danych zasobów w stosunku do ceny, a pierwszy poziom nie jest tak naprawdę świetną okazją.

SiteGround oferuje również niestandardowe rozwiązania klasy korporacyjnej dla zainteresowanych.

Jeśli naprawdę podoba Ci się wydajność SiteGround i ufasz jej, równie dobrze możesz zaufać SiteGround w zakresie hostingu w chmurze. Jeśli jesteś zainteresowany, prawdopodobnie możesz uzyskać lepszą ofertę hostingu w chmurze, sprawdzając inne opcje.

Na szczęście dedykowane plany hostingowe SiteGround nie są złe.

Dedykowane plany hostingowe

Hosting dedykowany zaczyna się od 269,00 USD miesięcznie za pierwszy poziom, a kończy na 729 USD miesięcznie za trzeci poziom, ale ceny (i dostępność takich serwerów) zależą od lokalizacji centrum danych.

siteground dedykowane

siteground poświęcona Azji

Tak, nie będę kłamał: są to duże metki. Należy oczywiście pamiętać, że serwery dedykowane zazwyczaj mają najwyższe ceny.

Kompromis jest prawdopodobnie tego wart. Jeśli poważnie myślisz o zdobyciu serwera dedykowanego, SiteGround ma świetne specyfikacje, a plany cenowe pozwalają na wiele zasobów. Chciałbym, żeby było więcej opcji, ale to drobna skarga.

Lokalizacje serwerów:

 • Chicago
 • Londyn
 • Amsterdam
 • Singapur

Uwaga na temat WordPress

Oprócz głównych rodzajów hostingu oferowanych przez SiteGround, jest coś ważnego, co powinieneś wiedzieć o SiteGround: jest świetny dla WordPress. Tak dobrze, że WordPress.org sam zaleca SiteGround.

WordPress to darmowy system zarządzania treścią, który jest niezwykle popularny. Jest popularny, ponieważ pozwala edytować mnóstwo rzeczy na temat Twojej witryny, jest bezpłatny i ogólnie jest łatwy w użyciu nawet dla początkujących.

Brzmi idealnie, prawda? Problem polega na tym, że jeśli korzystasz z bezpłatnego oprogramowania WordPress, najpierw musisz go hostować. Prawie każdy główny host obsługuje WordPress, ale SiteGround stoi ponad resztą – stąd jego zalecenie WordPress. Ale dlaczego to takie wyjątkowe?

SiteGround wyróżnia się tym, że ułatwia rozpoczęcie korzystania z WordPress na SiteGround, niezależnie od tego, czy jesteś pierwszym użytkownikiem, czy osobą przenoszącą witrynę.

SiteGround oferuje bezpłatną wtyczkę, która sprawia, że ​​bardzo łatwo jest przenieść istniejącą witrynę WordPress i zapewnia lepszą obsługę tych, którzy chcą przenieść więcej informacji niż sama witryna WordPress.

siteground wp migrator wtyczki

Dla tych, którzy zaczynają od zera, jest to równie łatwe. SiteGround ma szybki automatyczny instalator do szybkiego pobierania aktualnego oprogramowania WordPress na twoje konto SiteGround.

Gdy to zrobisz, możesz użyć innego darmowego narzędzia, WordPress Starter, aby wybrać niektóre motywy i kluczowe funkcje (takie jak formularze kontaktowe, strony portfolio itp.) – te rzeczy zostaną automatycznie zainstalowane.

Moim zdaniem WordPress jest już łatwy w użyciu, ale może być pod pewnymi względami nieefektywny i wymagać od użytkownika podłączenia wielu różnych części. Dla nowego użytkownika może to być frustrujące i nieefektywne – więc posiadanie Startera WordPressa jest świetnym atutem dla nowych użytkowników WordPressa.

Nawet jeśli nie jesteś nowym użytkownikiem, niektóre inne narzędzia SiteGround czynią go doskonałym hostem WordPress.

zwiększenie wydajności WordPress

Niektóre domyślne ustawienia SiteGround sprawiają, że jest optymalny dla stron WordPress, ale oprócz tego istnieją dodatkowe opcje i narzędzia, które możesz wybrać, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność.

Wtyczka SG Optimizer jest dobrym przykładem: jest uwzględniona w dwóch ostatnich współdzielonych warstwach hostingu i może poważnie skrócić czas ładowania strony. SiteGround ma już usługę supercachera WordPress dla wyższych poziomów, co umożliwia optymalizatorowi SG osiągnięcie pełnego potencjału. Pomaga również w rankingach wyszukiwarek.

Wreszcie, SiteGround bardzo dobrze radzi sobie z bezpieczeństwem i aktualizacjami, nie tylko dla serwerów. WordPress to oprogramowanie, które zwykle obejmuje wiele innych mniejszych elementów – wtyczek i motywów – a wszystkie z nich często wymagają aktualizacji w różnych momentach.

SiteGround bezpiecznie zaktualizuje WordPress i niektóre twoje wtyczki automatycznie, jeśli zdecydujesz się na to, co może zaoszczędzić mnóstwo czasu (zaufaj mi, trudno jest ręcznie aktualizować różne wtyczki co tydzień).

Wszystkie te narzędzia, a także ogólna solidna wydajność SiteGround, są częścią tego, co czyni go jednym z najlepszych hostów dla WordPress.

Ogólnie rzecz biorąc, SiteGroud wygląda dość dobrze w dziale funkcji. To prawda, że ​​ceny wielu różnych planów hostingowych SiteGround wyglądają nieco na wysokim poziomie. W szczególności w przypadku hostingu dzielonego ceny SiteGround są nieco wyższe niż zwykle.

Jednak jeśli nie szukasz konkretnej opcji budżetowej, jakość i funkcje SiteGround sprawiają, że takie ceny są tego warte. Dotyczy to oczywiście hostingu dzielonego, ale szczególnie dotyczy to jego chmury i dedykowanych opcji. A jeśli nie podkreśliłem tego wystarczająco, SiteGround doskonale nadaje się do hostowania WordPress.

Łatwość użycia

Słuchaj, łatwość użycia to coś, o czym rzadko muszę komentować. Wynika to z faktu, że łatwość obsługi jest złotym standardem w branży. Prawie każda usługa online, nawet usługi inne niż hosting, celowo projektuje się tak, aby były łatwe w użyciu dla przeciętnego człowieka.

Tak więc łatwość użycia to coś, o czym mówię głównie jako sposób na stwierdzenie, czy firma nie spełnia standardów. Jeśli nie, tak naprawdę nie mam nic do powiedzenia.

Na szczęście dzięki SiteGround nie mam nic do powiedzenia.

Dołączony do tego konstruktor witryn zdobył punkty od innych popularnych konstruktorów witryn i jest dość intuicyjny.

Cała reszta związana z zarządzaniem kontami jest bardzo łatwa i prosta.

siteground-cpanel

Jak wspomniałem wcześniej, aplikacja WordPress Starter jest jednym z przykładów tego, jak SiteGround sprawia, że ​​WordPress jest bardzo łatwy dla początkujących (lub szybki dla osób z doświadczeniem).

siteground wp starterI oczywiście, niezależnie od tego, czy korzystasz ze wspólnego planu za pomocą WordPress, czy kupujesz najdroższy serwer dedykowany, jaki możesz, SiteGround robi wiele zarówno za pomocą automatycznych narzędzi, jak i jego personelu. Obejmuje to utrzymanie i aktualizację samego serwera, oprogramowania, z którego korzystasz bezpośrednio i wszystko pomiędzy.

Jestem pewien, że niektórzy ludzie będą mieli tu i tam pewne problemy z warunkami technicznymi, szczególnie jeśli są nowicjuszami w świecie hostingu, ale przede wszystkim nawigacja powinna być dość łatwa, szczególnie przy tak silnej obsłudze klienta.

Nie chodzi o to, że SiteGround jest wyjątkowo łatwy w użyciu i faktycznie może być nieco bardziej przyjazny dla użytkownika, ale ogólnie nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał z tym zbyt duże trudności.

Wniosek

Ach, więc w końcu jesteśmy – sekcja końcowa! Zanurzmy się w podsumowaniu.

Ceny są nieco zróżnicowane, ponieważ hosting współdzielony jest po droższej cenie, a nawet hosting współdzielony jest po droższej cenie, w zależności od tego, jak długo się zobowiązujesz. Poza tym, jeśli uzyskasz popularną roczną ofertę, będziesz płacić konkurencyjne / niższe ceny.

Funkcje są zaletą dla SiteGround, z silnym pakietem, który jest dobrze rozłożony na trzech głównych poziomach cenowych, chociaż limity miejsca mogą być denerwujące. W WordPress wchodzi wiele najlepszych funkcji i dodatków SiteGround.

Obsługa klienta jest zdecydowaną siłą dzięki tak obszernej dokumentacji online oraz dodatkowo pomocnym przedstawicielom na czacie na żywo, e-mailu i telefonicznej pomocy technicznej.

Bezpieczeństwo jest ostatnią główną siłą SiteGround, ale nadal jest dobrą siłą. Wygląda na to, że SiteGround wykracza poza standardy branżowe w zakresie swoich narzędzi bezpieczeństwa i protokołów.

Łatwość użycia jest czymś w większości neutralnym – nie jest trudna w użyciu, ale może być nieco łatwiejsza dla większej liczby początkujących użytkowników. WordPress jest oczywiście wyjątkiem i jest bardzo łatwy dla początkujących.

Ogólnie uważam, że SiteGround zdecydowanie zasługuje na swoje miejsce jako jedna z najlepszych opcji hostingu.

Nie jest zbyt drogi, przynajmniej nie w przypadku najpopularniejszych opcji, i oferuje bardzo silny pakiet, który powinien pozostawić większość ludzi, niezależnie od ich zakresu umiejętności technicznych, czując się usatysfakcjonowanym.

Odwiedź SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector