Snel.com VPS Огляд хостингу; Після його використання (2020)

VPS хостинг – це приємне місце між відданим хостингом та спільним хостингом. Ви отримуєте силу присвяченого хостингу за ціною спільного хостингу. Snel – одна з таких хостинг-компаній, яка пропонує доступні плани з надійними функціями.


Але сьогодні ми тут поговоримо лише про VPS хостинг для ентузіастів, які планують вступити в нього, але не знаємо, з чого почати. Якщо вам дуже цікаво перевірити плани VPS Snel.com, ви можете зробити це прямо тут.

Давайте тоді перейдемо до огляду, чи не так??

Ціноутворення & Особливості

Ваш власний хмарний VPS з небесними можливостями - Snel.com

Почнемо з великого, Ціноутворення. Хоча далеко не кожен базується на тому, щоб купити щось, виходячи зі свого бюджету, це норма, яку слід враховувати, інвестуючи в щось.

Тепер Snel пропонує доступні ціни з SSD-накопичувачем, налаштування просте & швидко, а номери тривалості роботи зоряні. Snel має 6 планів VPS, кожен з яких має більше функцій, ніж останній.

VPS Jar пропонує одне ядро, 1 ГБ оперативної пам’яті, 100 ГБ SSD, 1 знімок для резервного копіювання та 2 ТБ пропускної здатності при € 9,90 / місяць. Функції можна також оновити відповідно до ваших потреб, і з вас буде стягнуто плата.

Просто так, у вас є прогресування функцій & ціна з кожним планом. VPS Bucket має 2 ядра, 4 Гб оперативної пам’яті, 200 ГБ SSD @ 19,90 € на місяць. Барабан VPS має 6 ядер, 16 Гб оперативної пам’яті, пам’яті 600 ГБ і пропускну здатність 20 ТБ при € 89,90 / місяць тощо.

Останній план – VPS Tun дає вам 10 ядер, які можна оновити аж до 16 ядер, 64 Гб оперативної пам’яті, 1 ТБ місця для зберігання даних, також можна оновлювати додатковими 500 ГБ, але все ще лише 1 знімок для резервного копіювання та 30 ТБ пропускної здатності. Усі коштують цілих 259,00 євро на місяць.

На закінчення, особливості, безумовно, мають значення для ціни. Більшість компаній люблять їздити безлімітно, пропонуючи величезну кількість, але вони часто виявляються обмеженими, але Snel вибирає інше. Однак у кожному плані за замовчуванням доступний лише один знімок, хоча оновлений.

Простота використання

Хмара VPS

Коли ви вперше натискаєте “Налаштувати VPS”, сайт перенаправляє вас на сторінку, де ви можете встановити кількість кожної функції окремо, наприклад, кількість ядер, оперативна пам’ять, накопичувач, пропускна здатність та кількість IP-адрес.

Snel Cloud VPS

Після цього ви можете вибрати ОС, яку потрібно запустити в системі. Як бачите, ви вибираєте лише певні дистрибутиви Linux або інтерфейси CMS, такі як Plesk та cPanel.

Snelcom Cloud VPS

Нарешті, переглянувши короткий підсумок всього, що ви вибрали, ви переходите на сторінку оформлення замовлення для остаточного платежу. Тепер давайте подивимось, що ми отримаємо після реєстрації в службі.

cPanel-приладова панель

Спочатку ми вибрали cPanel як спеціальне середовище, тому ми потрапили на панель приладів, і якщо ви щось знаєте про cPanel, ви можете легко керувати своїм сайтом без зайвих проблем..

Ви можете налаштувати файли, дисковий простір, резервні копії, зображення, бази даних MySQL, електронні листи, DNS тощо. cPanel також підтримує сторонні додатки та додатки для додаткової функціональності.

Таким чином, цим завершується розділ «Легкість використання». Вибрати план і налаштувати його досить просто з великою кількістю варіантів для ОС.

Підтримка клієнтів

Часто не помічається, підтримка клієнтів є невід’ємною частиною кожної послуги, будь то сервіс готелів або веб-хостинг. Без належної бази знань навіть найдосвідченіші користувачі можуть загубитися.

Портал підтримки Snel.com для виділеного та віртуального хостингу

Для початку Snel.com має належну базу знань з різноманітних розділів, таких як “Загальні”, “Мережа”, “Білінг”, “Електронна пошта”, “Початкові налаштування”, “Інтернет-робоча область” тощо..

Як налаштувати реле SMTP за допомогою Sendmail

Ми натиснули першу тему про налаштування SMTP під категорією Електронна пошта, і, щонайменше, це дуже корисно. У статті були детальні кроки з кодом, який слід використовувати в процесі, який чудово підходить людям, які не хочуть вникати в код.

Зв'яжіться з нами

Далі ми спробували їхній режим прямого чату для отримання миттєвої допомоги. Ми розмістили запитання до клієнта чату і протягом хвилини отримали відповідь із проханням пояснити. Час відповіді справді був вражаючим.

Зв'яжіться з нами. Ми тут, щоб відповісти на ваші запитання

Як бачите, після усунення сумнівів представник чату відповів набагато корисною відповіддю. Загалом, послуга чату, безумовно, задовільна і виявиться корисною.

Ще одна хороша річ, що слід зазначити, що клієнт чату – це не лише текст, ви також можете додавати файли (бажано зображення), як скріншоти вашої проблеми, щоб бути корисними для допомоги..

Зараз є також телефонна підтримка, а також підтримка електронної пошти, яку слід вивчити, але для більшості людей підтримка чату – це головне там, де вони приходять шукати відповіді..

Отже, щоб завершити цей розділ, база знань є інформативною, і підтримка чату є задовільною, коли справа стосується вирішення проблем щодо вирішення основних запитів..

Висновок

Зрештою, єдине справжнє питання зводиться до: Чи варто йти вперед & придбати послугу?

Простіше кажучи: Звичайно.

Послуга, безумовно, рекомендується враховувати особливості ціни, опції, які слід вивчити, інтуїтивність, яку можна обійти, і більш ніж спроможна підтримка клієнтів.

Так, ціна може відчувати себе трохи крутою, але не все повинно бути дешевим. Крім того, тут немає укладених контрактів, тому якщо ви не задоволені, то можете просто дозволити термін дії послуги закінчитися.

Це завершує огляд. Так що ж ви думаєте? Чи вважаєте ви статтю інформативною? Ви спробували Vnel хостинг Vnel? Яким був ваш досвід? Будь ласка, прокоментуйте нижче і повідомте нам про це.

Спробуйте хостинг Vnel VPS сьогодні

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map