Топ-8 альтернатив PingDom 2020 (Номер №1 є дивовижним)

У своїй попередній статті я ознайомив вас із інструментами, якими повинен користуватися кожен власник сайту.


У цій статті я збираюся поговорити про альтернативи Pingdom.

Я впевнений, що ти погодишся зі мною, коли я скажу:

Pingdom – чудовий інструмент. Але це дорого і постачається з обмеженими можливостями щодо функцій та підтримки клієнтів.

Ну, виявляється, існує багато інструментів (також альтернативи Pingdom), які дешевші, мають більше можливостей, ніж Pingdom, і простіші у використанні.

І в сьогоднішньому пості я збираюся показати вам кілька найкращих альтернатив Pingdom, які ідеально підходять для ваших потреб.

хостинг-таблеткиТоп-8 альтернатив PingDom 2020

 1. Краще Uptime
 2. Dotcom-Monitor
 3. Час обслуговування
 4. Uptime.com
 5. RapidSpike
 6. SiteUptime
 7. Хостинг-трекер
 8. Сайт 24 × 7

1. Краще часу

Краща домашня сторінка часу

Краще Uptime – це, як ви могли здогадатися за назвою, відстежує та покращує ваші номери часу, коли ви зайняті керуванням іншими аспектами свого сайту. Краще Uptime користується великою популярністю серед власників електронних магазинів, які в іншому випадку споживаються управління запасами.

Реєстрація досить проста. Просто введіть свою електронну пошту & телефон та URL-адресу веб-сайту, за яким потрібно відстежувати. Це воно. Тепер, кожного разу, коли на вашому сайті з’являється оновлення або якщо воно зменшується, ви отримуватимете оновлення з перших рук.

Якщо на годиннику Better Uptime щось піде не так, ви отримаєте знімки екрана & журнали помилок з детальними термінами для легкої налагодження. Better Uptime також підтримує інтеграцію зовнішніх служб, таких як Heroku, Slack, Zendesk тощо, а також інтеграцію до календаря для обертання по черзі.

Тепер, щоб поговорити про ціноутворення, є одна гарна новина: вільний план. Безкоштовний план з обмеженими можливостями, такими як безкоштовні сповіщення електронною поштою, 3-хвилинні чеки та 5 телефонних дзвінків. Після цього з’являється план «фрілансер» з необмеженими телефонними дзвінками, 30-секундними чеками та обліковим записом для одного користувача.

Переходячи до планів на високому рівні, “Команда” має 5 облікових записів користувачів, планування викликів, підтримку напівпрофесіоналів та необмежену кількість інтеграцій. Якщо вони не відповідають вашому масштабу, план “Підприємство” становить 150 доларів на місяць & постачається з найкращою підтримкою та можливістю додати додаткових користувачів.

Що мені подобається в кращому часі:

 • Необмежені сповіщення електронною поштою у всіх планах
 • Ескалація інциденту

Завітайте до кращого часу

2. Dotcom-Monitor

Моніторинг веб-сторінок
Dotcom-Monitor – це все-в-одному хмарна платформа моніторингу, яка дозволяє вам контролювати & трекові послуги, такі як SOAP, GET, POST, TCP, ICMP & Сертифікати SSL для управління режимом безперервного часу, моніторингу продуктивності та додаткової функціональності для агентств & підприємства.

На його інформаційній панелі є уніфікована система звітності, ви можете детально оповіщати про виявлення помилки, гнучку службу звітування XML, яка подає API в дані моніторингу в реальному часі, інтеграцію з популярними платформами та навіть монітори сайтів / додатків за межами вашої мережі.

Модель ціноутворення також дотримувалася максимально помірного рівня. Основний план починається з 1,99 дол. США на місяць, що пропонує мінімум 10 цілей. Кожен план включає необмежену загальнодоступну інформаційну панель, інтеграцію SSO, API конфігурації, канал даних XML, підтримку 24/7 тощо.

Не тільки це, але Dotcom-Monitor також було визнано першою компанією, яка запровадила однохвилинний моніторинг, моніторить IPv6 & оповіщення по телефону, моніторинг транзакцій відповідності зображень та реєстратор скриптів моніторингу додатків WYSIWYG.

Що мені подобається у Dotcom-Monitor:

 • Ніяких зобов’язань / Без кредитної картки не потрібна 30-денна безкоштовна пробна версія
 • Служба звітування даних XML в реальному часі

Відвідайте Dotcom-Monitor

3. Сервісне обслуговування: (Моє улюблене)

Службовий час

ServiceUptime дозволяє контролювати ваш веб-сайт з 10 різних місць по всьому світу. Вони мають настроювані частоти моніторингу від 1 хвилини до 60 хвилин. Він пропонує ряд різних служб моніторингу, таких як HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, DNS, POP3 тощо.

Що робить ServiceUptime чудовим інструментом моніторингу – це той факт, що кожен раз, коли ваша служба перевіряється з іншого місця, і попередження генерується лише тоді, коли в декількох місцях виявлено помилку.

Якщо вам потрібно запустити скрипти на вашому веб-сайті (веб-кукі) для особливих умов, таких як простої, то ServiceUptime – це чудовий інструмент, який потрібно враховувати. Усі преміальні плани ServiceUptime підтримують використання Webhooks.

ServiceUptime має безкоштовний та платний моніторинг, який ви можете вибрати. Безкоштовний сервіс моніторингу дозволяє стежити за однією службою кожні 30 або 60 хвилин; тоді як платні послуги коливаються від 10 моніторів до 110 моніторів залежно від обраного плану.

Що мені подобається у ServiceUptime:

 • Параметри гнучкої частоти.
 • Можливість вибору будь-яких портів у вільному плані

Відвідайте Serviceuptime117 користувачів, які придбали це

4. Uptime.com

Uptime.com

Uptime.com не тільки відстежує тривалість роботи вашого сервера, але й надає суворі звіти про ефективність. Він має необмежену кількість можливостей для моніторингу веб-сайтів і може відстежувати HTTP, HTTPS, Ping, SSH, TCP, DNS, API, транзакції, електронні листи та багато іншого.

Uptime.com здійснює постійний моніторинг протягом однієї хвилини з 30 різних місць. Якщо у вас виникли будь-які збої на веб-сайті, то ви отримуєте сповіщення на вимогу. Ці сповіщення надсилаються через SMS, електронну пошту, push-повідомлення, Twitter або веб-каси.

Це 21-денна безкоштовна пробна версія. Опублікуйте це декілька планів, найпростіший план починається з 15 доларів на місяць.

Усі плани включають моніторинг SSL, підтримку 24/7, моніторинг ping, сканування вірусів та зловмисних програм та реальний моніторинг користувачів.

Uptime.com надає вичерпні дані звітності з продуктивністю сервера, часом відгуку та фактичним режимом роботи. Ви можете перевірити історію тривалості роботи на веб-сайті та отримувати щоденні, щотижневі та щомісячні звіти по електронній пошті.

З кожним планом ви також отримуєте загальнодоступну сторінку статусу, яку можна відображати внутрішньо або на загальнодоступному порталі. Основний план Uptime.com забезпечує 4-місячне зберігання історичних даних. Uptime також підтримує сторонні інтеграції. Ці послуги поєднуються з хорошими посібниками з технічної підтримки у розділі довідки.

Що мені подобається на Uptime.com:

 • Попередження через Twitter
 • Відстежує DNS, сервер електронної пошти, веб-сервер та підтримує IP-адреси та чорний список домену

5. RapidSpike

репідспікRapidSpike – ще одне рішення для контролю за тривалістю роботи вашого веб-сайту. Це стосується 14-денного безкоштовного пробного періоду. У ньому є автоматизована та безперервна служба моніторингу безперервного часу.

За допомогою RapidSpike ви можете додавати нові веб-сайти чи сервери миттєво для моніторингу. У ньому є постійні сповіщення 24/7/365, і ви будете негайно повідомлені у разі будь-якого простою.

Існує декілька способів, RapidSpike надсилає повідомлення. Він може надсилати сповіщення електронною поштою, SMS, голосовими дзвінками, веб-куксами, каналами, що відсторонено, віджиманням, командами Microsoft або офісом 365, PagerDuty, повідомленнями додатків або загальнодоступною сторінкою статусу.

RapidSpike може працювати з інтервалом в 1 хвилину, і якщо ви хочете, щоб це було більш тривалим, це налаштовується.

RapidSpike має підтримку по всьому світу і забезпечує перевірку в декількох місцях, перш ніж надсилати сповіщення про час простою. Послуги поєднуються з кількома правилами сповіщення. Це корисно, коли є кілька зацікавлених сторін з різними інтересами.

Це однаково доступно через настільний ПК, планшет, мобільний телефон або будь-який інший пристрій. Він має консолідований вигляд, доступний на приладовій панелі, який забезпечує відповідні показники часу роботи.

RapidSpike має детальну звітність, включаючи відстеження кожної сторінки. У той же час воно надішле одне повідомлення у випадку виникнення декількох помилок на сторінці. Він може контролювати ping, HTTP та TCP.

Що мені подобається на сайті RapidSpike.com:

 • Велика кількість каналів сповіщень
 • Підтримується моніторинг API, сканування вразливості безпеки та реальний моніторинг користувачів

6.Учас роботи сайту:

SiteUptime

SiteUptime здійснює моніторинг вашого веб-сайту кожні дві хвилини з 8 різних місць, які розповсюджуються на 5 континентах. Він містить декілька варіантів моніторингу, таких як HTTP, HTTPS, DNS, ICMP, POP3 тощо.

SiteUptime дозволяє уникнути помилкових позитивних результатів, підтверджуючи попередження від іншого географічного розташування.

Якщо ви плануєте спробувати безкоштовний інструмент моніторингу веб-сайтів, перш ніж перейти до платної опції, SiteUptime – прекрасний вибір. Безкоштовний план дозволяє встановити один монітор, який перевіряє ваш веб-сайт кожні 30 хвилин. Він також включає звіти про тривалість роботи, сповіщення електронною поштою та панель управління. Розширені плани дозволяють налаштувати до шести моніторів, які перевіряють ваш веб-сайт кожні 2 хвилини.

Що мені подобається в SiteUptime:

 • Статистика моніторингу через XML / RSS

7. Відстежувач хостів:

host-tracker.com

Відстежувач хост – це не лише моніторинг вмісту та перевірка часу відповіді. Вони також включають моніторинг баз даних.

Host Tracker відстежує ваш веб-сайт з більш ніж 70 місць по всьому світу, використовуючи безліч протоколів, таких як HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, SSH, RDP і т.д..

Хостинг Tracker має більше, ніж просто електронна пошта, SMS та телефонний дзвінок, щоб отримувати вас сповіщення. Ви також можете отримувати сповіщення через Hangouts та Skype.

Окрім веб-моніторингу, Host Tracker також дозволяє контролювати навантаження на ваш процесор, жорсткий диск та оперативну пам’ять; і термін дії сертифіката.

Звіти можна завантажувати в різних форматах, таких як PDF, XML та CSV.

Ви можете інтегрувати власну програму з Host Tracker за допомогою їх API.

Статистика хостерів відслідковує, безумовно, можливість врахувати: 8 років у прямому ефірі, 40000+ клієнтів та 200000+ відстежуваних веб-сайтів.

Що мені подобається в хості Tracker:

 • Величезні варіанти попередження, включаючи Hangouts, Skype та голосовий дзвінок
 • Можливе відстеження чорного домену / IP-адреси

8. Сайт 24 × 7

Site24x7

Site24x7 – це всебічне рішення, яке дозволяє контролювати не лише ваш веб-сайт, а й мобільний веб-сайт, мобільні додатки та хмарні активи, що працюють на Amazon EC2.

Нещодавній звіт компанії Fortune зазначає, що мобільний трафік має зростати з 2015 по 2020 рік зі складеними річними показниками 53%. Це підсилює важливість моніторингу ваших мобільних веб-сайтів та мобільних додатків.

Site24x7 відстежує такі послуги, як HTTP, HTTPS, ICMP, DNS, FTP тощо з більш ніж 50 місць по всьому світу. Він також має моніторинг користувача в реальному часі за допомогою показників, таких як тип браузера, місцеположення та платформа.

Що ще? Site24x7 також пропонує моніторинг продуктивності сервера та моніторинг мережі. Він контролює сервери, такі як Windows, Linux, Amazon EC2 та VMware ESX; та мережеві пристрої, такі як маршрутизатори, комутатори, брандмауери та принтери.

Site24x7 має стати вашим вибором, якщо ви шукаєте не просто моніторинг веб-сайтів; наприклад моніторинг мобільних додатків, продуктивність додатків, продуктивність сервера та продуктивність мережі.

Що мені подобається в Site24x7:

 • Може контролювати хмарну інфраструктуру, таку як Amazon EC2
 • Моніторинг мобільних додатків & моніторинг продуктивності додатків для Java, .NET, AWS, Azure, iOS & Android середовища

Підсумок

Краще
Час роботи
Dotcom
Монітор
Сервіс
Час роботи
Час роботи
Швидкий
Спайк

HTTP
HTTPS
ВІДПОВІСТЬ / ПОСТ
Мило
TCP
ICMP
SSL
FTP
DNS
POP3
Пінг
SSH
API
Безкоштовний план
Доступні?
Необмежений10 монітор20 моніторів20 моніторів50 моніторів
Монітор
Частота
3 хв1-5 хвдо 3 хв1 хв2 хв
Попередження viaЕлектронна пошта
СМС
Дзвінок
Електронна пошта
СМС
Електронна пошта
СМС
Дзвінок
Електронна пошта
СМС
Дзвінок
Електронна пошта
СМС
Дзвінок
Докладніше Докладніше

Згадані тут альтернативи дають вам ряд різних варіантів моніторингу веб-сайтів.

Вибір відрізняється не лише з точки зору вартості, але й з точки зору послуг, за якими можна відстежувати, кількості локацій, форматів та показників звітів та механізмів оповіщення..

Подумайте про ServiceUptime, роблячи вибір інструменту для моніторингу веб-сайтів, оскільки він має чудові функції порівняно з іншими.

Будь ласка, прокоментуйте нижче, і дайте мені знати, який саме ви обрали.

Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map