Windscribe VPN Review: плюси і мінуси після 3 місяців використання!

DailyBeast називає це “онлайн-інструментом конфіденційності, яким ви вже повинні користуватися”. Techradar називає це «одним з найкращих безкоштовних VPN навколо». Покопайте трохи більше, і ви побачите набагато більше похвал.


Windscribe існує лише з липня 2015 року, але за останні два роки він став одним із найвідоміших VPN.

Очевидно, що про Windscribe є багато хорошого шуму, і він надходить у потрібний час.

Його літо 2017 року та безпека в Інтернеті ніколи не були важливішими. Від витоків Снігодена в 2013 році до історій Росія-Трамп, які домінують у новинах, кібербезпека стає все більш актуальною темою для кульмінації, яка зараз є.

І якщо ви вважаєте, що кібербезпека – це велика справа для країн, то краще повірте, що для вас це велика справа – людина, яка не озброєна потужними спецслужбами для захисту.

Звичайно, у вас може не бути закордонним главою держави, який дихає вниз по шиї … але тоді ви знову можете. Існує безліч сторін, які зацікавлені у ваших даних, і навіть якщо їх немає, є безліч причин, щоб зберегти вашу інформацію добре захищеною..

Тож природно, що останнім часом багато людей намагаються знайти доступні способи, яким вони можуть бути безпечнішими в Інтернеті. Windscribe – це один із таких варіантів, який, як ми бачимо, зустрів хороший прийом.

Але насправді Windscribe відповідає міру шуму, який він отримує останнім часом? Давай дізнаємось.

ЗМІСТ

Перейти до читання конкретних розділів, натиснувши наступні посилання

 1. Мінуси
 2. Плюси
 3. Ціноутворення
 4. Особливості
 5. Підтримка клієнтів
 6. Простота використання
 7. Продуктивність
 8. Середня швидкість
 9. Висновок

Мінуси

Гаразд, попередньо. На щастя, тут насправді не надто багато сказати – всі мінуси дуже незначні.

Пропоновані 45 місць безлімітного сервісу звучать набагато краще, ніж 8, які ви отримуєте безкоштовно, і вистачить для більшості, але це все-таки великий шматок земної кулі, який залишається поза межами – переважно Африка та Південна Америка.

Клієнтська підтримка залишає небагато бажаючих, без підтримки LiveChat або телефону, і на їх сайті може бути більше документації.

Windscribe - Без чату та телефону в прямому ефірі

Нарешті, ви матимете справу із середньою швидкістю. Для мене це не велика справа, але для деяких користувачів платна версія гарантує краще.

Середні швидкості, менша, ніж всебічна підтримка клієнтів, і обмежене розташування – основні мінуси Windscribe.

Плюси

Добре, поговоримо про хороші речі.

Почну з чогось незвичайного – служби Windscribe мають індивідуальність. Наприклад, на сторінці завантаження, де Windscribe показує опцію для мобільних пристроїв, є опція для Blackberry… із заголовком під нею написано «просто жартую».

Частина цієї особистості – чесність. На мою думку, Windscribe насправді не перепродає себе, тому ви не будете турбуватися про функції, які ви перебільшуєте у корисності чи потужності, а компанія, схоже, виходить зі свого шляху, щоб поважати конфіденційність користувачів (наприклад: вони не не зберігати журнали активності).

Я думаю, що припуск на пропускну здатність є значним плюсом. Якщо ви користуєтеся безкоштовним VPN, зазвичай очікуєте обмеження пропускної здатності, але, на мою думку, 10 Гб на місяць для безкоштовної версії Windscribe, на мою думку, є досить значним.

вільний вітер

Це простий у використанні і плавно інтегрується з вашим типовим використанням Інтернету, тому простота використання – ще один сильний костюм. Окрім невеликих швидкостей, вона працює чудово, тому я б не сказав, що в роботі є щось не так.

Він укомплектований функціями та з хорошими функціями. P2P, потужний брандмауер, чудові параметри конфіденційності, генератор захищених посилань та інші речі, я згадаю про комплексний пакет, який легко працює з вашим пристроєм та веб-переглядачем, і багато функцій доступні безкоштовно.

Віндзапис у безкоштовній упаковці

В цілому Windscribe пропонує безліч плюсів: чесний сервіс, пристойний пропускний зв’язок, спрощений інтерфейс та безліч функцій із гідною продуктивністю – те, що робить його хорошим за гроші.

Ціноутворення

Структура цін Windscribe дуже проста і доступна, будь то безкоштовна версія або платна версія. Ви можете переглянути їх цінову сторінку тут.

Перший рівень – “Обмежений”, який є безкоштовним. Однак ви можете використовувати його лише для одного пристрою та лише для 8 локацій. Пропускна здатність становить 10 Гб на місяць, немає конфігурацій OpenVPN, надаються послуги брандмауера, P2P та adblock..

Другий рівень – “Безлімітний”, і його можна купувати щомісяця або щорічно. Щомісячна версія коштує 9 доларів на місяць, тоді як річна версія коштує 90 доларів, що складає 7,50 долара на місяць.

Плани ціноутворення

ВІДВІДИТИСЯ ВІДКРИБО

Безлімітний рівень дозволяє використовувати необмежену кількість пристроїв на відміну від одного, і замість 10 Гб щомісячного розміру або 8 локацій ви отримуєте необмежену пропускну здатність та 46 локацій. Крім того, ви отримуєте конфігурації OpenVPN, а також брандмауер, P2P та послуги adblock, які ви отримаєте безкоштовно.

Я ціную ціни Windscribe – вони не надто ускладнюють речі. Вам не потрібно буде витрачати час на дослідження «правильної угоди», потрібно просто подумати про те, що ви хочете.

І якщо вам дійсно потрібно зробити цей додатковий крок, ви все одно отримаєте багато за гідну ціну.

Особливості

Гаразд, поговоримо про функції та варіанти, які ви отримуєте під час створення облікового запису.

Відразу, коли мишається, у Windscribe є безліч різних версій для різних платформ. Ви можете завантажити його на комп’ютер – ПК, Mac чи Linux – та у веб-переглядачі, для Chrome, Firefox та Opera (вибачте, IE та Safari!).

Windscribe для вашого комп’ютера

Ви, звичайно, можете завантажити його також на телефон, якщо у вас є маршрутизатор iPhone або Android, і вони мають три варіанти генератора конфігурацій.

Windscribe для вашого iphone

Я думаю, що може бути більше варіантів, але реально, приємно бачити, що Windscribe охоплює всі ваші бази.

Ви можете використовувати розширення веб-переглядача та додатки для настільних ПК окремо, але вам, мабуть, найкраще просто використовувати обоє разом (і як скаже вам Windscribe, ви можете також, оскільки це не коштує додатково).

Я вважав, що генератор безпечних посилань Windscribe (також відомий як генератор Secure.link) був досить чудовим. Це акуратний сервіс, який в основному дозволяє вам зайти в посилання та зробити картку звіту для сайту, а також “безпечну” скорочену URL-адресу, яку ви можете використовувати.

Генератор Secure.link - Windscribe

Як вже згадувалося, P2P включений навіть у безкоштовну версію, і ви отримуєте adblock – те, що не є строго необхідним для послуги VPN, але все-таки є привабливим активом.

Існує чудова річ, яка називається круїз-контроль для розширення браузера, яка є унікальною для Windscribe. Він по суті підключає вас до найкращого сервера, який є найближчим до вас. Ви можете увімкнути або вимкнути його та вибрати інше місце зі спадного меню в розширенні.

Додавання цієї функції – це щось для настільного програмного забезпечення під назвою Double Hop, яке при використанні з розширенням браузера дозволяє підключитися до другого місця, щоб додатково приховати ваш трафік – хоча це, звичайно, трохи сповільнить.

Програмне забезпечення Windscribe під назвою Double Hop

У додатку для настільних ПК створено хороший брандмауер – приємний крок, щоб переконатися, що ваша реальна IP-адреса не відображається. Звичайно, ви можете перемикати режими брандмауера, як вам захочеться.

Більше того, ви отримуєте акуратну функцію під назвою “Параметри конфіденційності” для настільної версії, яка дозволяє вибирати між декількома різними варіантами: блокувальник реклами, Антисоціальний, Недоступний та Спліт Особистість.

Відповідно, ці блокові оголошення, видаляють соціальні відстежувачі, видаляють відомі маячки та трекери, які можуть відстежувати різні веб-сайти, а також повертати агента користувача вашого браузера кожного разу при перезапуску веб-переглядача..

Очевидно, що я можу продовжувати, але для того, щоб бути стислими, скажемо лише, що функції – це те, що Windscribe робить добре. Він не завантажений непотрібними функціями, щоб виглядати круто або стильно, але в ньому є все, що вам потрібно, і трохи більше, і все це дуже обтічно.

Підтримка клієнтів

Чесно кажучи, служба підтримки клієнтів Windscribe – це не щось велике. Це непогано, це просто досить середньо.

Я думаю, що вам, мабуть, не потрібна буде велика підтримка клієнтів, тому що користуватися нею досить зрозуміло. Якщо ви не знаєте, що таке кнопка чи функція, часто є зручне пояснення, яке з’явиться просто наведення курсору на зазначений заплутаний об’єкт.

На їхньому веб-сайті є безліч посібників із налаштування для кожного пакета Windscribe, який ви можете завантажити (для браузера, для операційної системи тощо).

Вся справа в тому, що посібниками для операційних систем та браузерів є відео YouTube. Інші формати мають написані та ілюстровані настанови, але загалом ці путівники відчувають себе трохи скупими.

Можливо, це тому, що цільова демографічна група Windscribe вже достатньо обізнана, тому їх не потрібно кодувати – все ж, я думаю, що дещо бракує.

Окрім простих посібників із налаштування, є розділ “FAQ” та параметр “подати квиток”, який в основному є формою, яку ви можете використовувати для надсилання повідомлення команді підтримки.

Я чув, що вони доволі швидко реагують на ці квитки, і що персонал дуже компетентний та корисний.

Однак я думаю, що можна зробити більше – немає жодного LiveChat, немає номера телефону для дзвінка. Звичайно, доступні варіанти допоможуть багато, але для деяких користувачів відсутність LiveChat або номер обслуговування клієнтів буде виглядати пошарпаним.

В іншому випадку підтримка клієнтів є досить освіжаючою – вона не надто деталізована, але є пикантною і відповідає на переважну більшість проблем, про які б запитали клієнти. Весь веб-сайт пронизаний гумором та – головне – чесністю.

Тож загальна підтримка клієнтів не є сильним костюмом і бракує кількох речей, але в цілому я не думаю, що вади є надто серйозними.

Простота використання

Мені сподобалося, як безболісна установка. Я не є найменш знаючим, ні найінформованішим хлопцем, коли справа стосується технології, тому я іноді відчуваю невелику тривогу, коли завантажую речі – що робити, якщо я встановлюю дивні додатки?

На що я згоден?

Тут немає таких проблем. Мій Інтернет навіть не такий швидкий, але розширення для браузера було швидким та простим, а програмне забезпечення для настільних програм так само (зауважте: я використовував розширення для Firefox та програми для настільних ПК для Windows 7).

Windscribe - безкоштовний VPN та блок оголошень - Веб-магазин Chrome

Завантажте для Chrome
Завантажте Firefox

Вам навіть не потрібен електронний лист для створення вашого облікового запису, але будьте обережні – вам буде обмежено 2 Гб на місяць замість 10, і ви не можете скинути свій пароль (однак ви завжди можете додати його пізніше).

У будь-якому випадку, я виявив, що він легко інтегрується з переглядом, і ваш робочий стіл не буде турбувати дратівливих сповіщень.

Мені особливо сподобалося, наскільки ефективно розширення для браузера. Піктограма Windscribe у браузері при натисканні на неї відкриває дуже просту панель керування.

Він показує, скільки ГБ ви залишили, а також згаданий я генератор secure.link, який дуже простий у використанні.

Якщо натиснути кнопку збоку на панелі керування, ви можете отримати доступ до більш детального меню, яке може направляти вас до налаштувань вашого облікового запису, налаштувань конфіденційності, довідкової сторінки тощо.

Основна функція VPN – це, звичайно, захист вашої конфіденційності, але Windscribe вживає додаткових кроків, щоб бути ненав’язливим у щоденному використанні, тому є великий плюс.

Оскільки він такий легкий і компактний, я вважаю, що це дуже зручно для використання VPN, що вимикається і вимикається.

Що я маю на увазі, якщо ви не намагаєтесь використовувати VPN для всього свого перегляду – якщо, наприклад, ви просто хочете швидку трансляцію Netflix протягом більшої частини часу – Windscribe чудово підходить для того моменту, коли вам раптом потрібно більше конфіденційності, ніж раніше – коли ви виходите з дому та заходите в загальнодоступну мережу, наприклад, на wifi-інтерфейс кафе чи аеропорт.

Продуктивність

В цілому Windscribe має досить солідні показники.

Це досить типово сказати про Windscribe, але це не надто швидко. І все-таки ви виконаєте роботу просто чудово. Я вважаю це чудово для випадкового перегляду, як-от електронні листи та здебільшого сторінки з текстовим текстом. Відео на YouTube проходили повільніше, ніж хотілося б, але ей – що ти можеш зробити?

В іншому випадку я вважав, що так зручно робити безпечні посилання з URL-адрес веб-сайту, як я хотів, і це було ледве нав’язливим для досвіду перегляду..

Крім того, як і будь-який хороший VPN, Windscribe робить свою роль у захисті вашої конфіденційності, окрім інструментів, які він дає вам. Я маю на увазі під собою те, що вони не зберігають постійних журналів доступу та нічого не використовують для моніторингу своїх користувачів.

Я припускаю, що брандмауер працює добре, оскільки, мабуть, не надто багато скарг на це.
Хоча ви цього не можете бачити, ці речі напевно кваліфікуються як хороші показники: відданість кулуарній конфіденційності користувачів.

Окрім виступу за кадром, щоденне використання повинно бути просто чудовим. Я вважаю це дуже простим і чистим у використанні, і він ніколи не заважав тому, що я хотів робити в Інтернеті, залишаючись швидким для доступу до функцій, з якими хотів спробувати грати.

Не здається, що тут можна багато коментувати, але не будемо йти – це не гарна новина. Ми не дуже помічаємо, коли все йде без проблем, і те саме стосується Windscribe. Але будьте впевнені, він справді працює безперебійно.

Середня швидкість

Я перевірив швидкість вітрового списку перед встановленням, а потім пізніше встановленим. Я маю бачити різні результати, які ви можете побачити на наведених нижче скріншотах.

швидкісний вітрозапис 2

Висновок

Тож, щоб завершити все, Windscribe, безумовно, є надійною послугою. Якщо ви турбуєтесь про те, щоб це було зафіксовано, ви можете спробувати це безкоштовно.

Так, є деякі недоліки, але я не вважаю їх настільки серйозними, щоб переважати всі позитиви, які поставляються з Windscribe … тим більше, що багато переваг доступні безкоштовно!

ВІДВІДИТИСЯ ВІДКРИБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map