Wix vs Godaddy – хто з них “насправді” кращий? (Огляд 2020 року)

За останні кілька років розробка веб-сайтів зазнала значних змін. Більшість розробників веб-сайтів свідомо зосереджуються на наданні різнобічних послуг і в той же час спрощують створення креативних веб-сайтів.


Wix та GoDaddy, обидва – це бренди, які пропонують власних розробників веб-сайтів. Обидва відомих бренду однаково поширені на ринку.

Потрібно згадувати, що і Wix, і GoDaddy надають кілька універсальних варіантів створення веб-сайтів. Однак якщо воно зводиться до одного лише варіанту, то який із них краще?

До цього коротко про Wix та GoDaddy.

Wix, популярна за своєю моделлю freemium, була заснована в 2006 році, а штаб-квартира знаходиться в Тель-Авіві, Ізраїль.

GoDaddy вперше був сформований у 1997 році та має штаб-квартиру у Скоттсдейлі, штат Арізона, США. Обидві ці платформи забезпечують хостинг, а також можливості побудови веб-сайтів.

Тут я переніс би вас через Wix та GoDaddy, щоб порівняти всі аспекти навколо нього.

По-перше, дозвольте мені розпочати це з порівняння найважливішого параметра, який є їх тривалістю роботи.

Час роботи

Перш ніж зробити обережний вибір між Wix та GoDaddy, вам потрібно буде знати, наскільки хорошим є їх тривалість роботи.

Починаючи це з Wix, він не відображає безпосередньо гарантії тривалості роботи на своєму офіційному веб-сайті. Однак у розділі підтримки згадується про їхні сервери та час роботи.

сервери wixЯ використовую Wix деякий час і фіксував їх час роботи. Ось що я знайшов:

Викс часу

Продовження роботи здається вражаючим, а також послідовним. Тут ви можете ознайомитись із оновленнями Wix тут.

Перейшовши далі, дозвольте мені надати детальну інформацію про GoDaddy.

На своєму офіційному веб-сайті GoDaddy дає 99,9% гарантії безперервного часу.

godaddy веб-хостингЯ записав показники безперервної роботи для GoDaddy, і ось, як це виглядає:

безперервний час

Продовження роботи є суттєво хорошим та послідовним. Тут ви можете побачити останні оновлення Godaddy.

Середній час роботи для Wix становить 99,98%, тоді як для GoDaddy це 99,99%.

Зрозуміло, що з точки зору безперервної роботи тарифи GoDaddy краще в порівнянні з Wix і забезпечує гарантію безперервного часу.

Якщо говорити про час роботи та відповіді, то це дзвінок між GoDaddy та Wix. Однак затримайтеся, поки я обговорюю інші параметри порівняння.

Плани та ціни

Далі я порівняю їхні ціни та плани. Wix надає безкоштовний план, який містить рекламу Wix. Ви також можете вибрати один із їхніх преміальних планів.

план віксЦе також містить плани електронної комерції.

Вікс бізнес-планОднією з переваг Wix є те, що ви можете почати безкоштовно і отримати сховища 500 Мб. Плани преміум-класу починаються з 11 доларів на місяць і включають хостинг.

Безкоштовний план Wix – це безперечно перевага, яка надає всі основні можливості.

За допомогою GoDaddy ви можете ознайомитись з їх розробником веб-сайтів із 1-місячною безкоштовною пробною версією. План починається від $ 5,99 / місяць.

план godaddyПлани GoDaddy не дуже дорогі. Це також включає хостинг. І Wix, і GoDaddy надають загалом 3 плани для свого розробника веб-сайтів.

Wix додає ще 3 плани щодо створення веб-сайту для електронної комерції. З GoDaddy ви можете почати дешево порівняно з Wix. Однак GoDaddy дійсно обмежує певні можливості створення веб-сайтів.

Якщо ви помітили, GoDaddy просто надає 1 план електронної комерції. Певним чином, їй не вистачає гнучкості в планах. В основному, він має обмежений вибір планів.

Wix – хороший вибір у тому випадку, якщо ви шукаєте розробку веб-сайтів невеликого масштабу та потребуєте безкоштовного розробника веб-сайтів.

Особливість

Перейдемо далі, дозвольте мені розповісти докладніше про функції в Wix та GoDaddy. У Wix є пакет “все в одному”, який містить створення веб-сайтів, а також хостинг.

Він має безкоштовний план, який підтримує основні розробки веб-сайтів і містить рекламу Wix.

функції wixWix надає 14-денну гарантію повернення грошей на свої преміальні плани. Усі плани преміум-класу включають кілька основних функцій, таких як:

 • Безкоштовний хостинг
 • Підтримка аналітики та SEO
 • Підтримка преміум класу
 • Індивідуальний Favicon

функції wixУ Wix є окремий план електронної комерції, який містить перелік особливостей.

Вікс-план електронної комерціїПлани електронної комерції надають більшість відповідних можливостей електронної комерції. Це майже так, як вам не потрібні додатки.

Wix забезпечує не лише простий у користуванні редактор, але й дозволяє код Wix, який можна повністю налаштувати.

Редактор Wix забезпечує швидке створення веб-сайтів та надає низку функцій, пов’язаних із шаблонами, SEO, оптимізацією пристроїв, сторонніми програмами та ін..

За допомогою редактора Wix, Wix також забезпечує інтелектуальний дизайн інтелекту, також відомий як Wix ADI. Wix ADI постачається з купою корисних функцій, які можуть інтелектуально налаштувати розробку вашого веб-сайту.

функції wixWix дозволяє попереднє кодування за допомогою свого коду Wix. За допомогою коду Wix ви можете налаштувати зовнішній вигляд веб-сайту та створити інтуїтивний дизайн веб-сайтів.

Код Wix забезпечує деякі дійсно потужні можливості та може підтримувати розширену розробку веб-сайтів. Гнучкість, яку надає Wix, може дуже легко розробити багато складних розробок.

функції wixХоча зазначені вище функції є редактором, Wix також надає ряд інших функцій, пов’язаних з аналітикою, хостингом електронної пошти, управлінням доменом.

У Wix є окремі плани електронної комерції, і це стосується ряду особливостей розвитку електронної комерції, таких як створення сторінок товарів, менеджер магазинів, купони та кілька інших.

Окрім вищезазначених функцій, Wix також надає деякі додаткові функції, що дозволяють продавати музику. Редактор зображень, дизайн блогу та понад 100 шаблонів.

Загалом, я вважав, що Wix підходить для більшості творінь веб-сайтів. Будь то простий або складний, Wix може задовольнити обох однаково добре.

Отже, чи надає GoDaddy подібний вичерпний список функцій?

GoDaddy користується популярністю своїм простим у використанні розробником веб-сайтів. Він підтримує мобільні шаблони, що реагують на мобільні пристрої, та надає безліч інших можливостей у різних планах.

риси godaddyКонструктор веб-сайтів GoCadral GoDaddy – це простий у користуванні конструктор, розроблений спеціально для новачків та людей, які мають менше знань щодо створення веб-сайтів.

Він підтримує основні можливості проектування та надає можливості SEO.

риси godaddyШаблони можна вибирати на основі домену.

шаблони godaddy

GoDaddy надає основні можливості побудови веб-сайтів, тоді як, з іншого боку, Wix забезпечує заздалегідь можливості побудови веб-сайтів.

GoDaddy простий у використанні та запуску, але проблема полягає в тому, коли веб-сайт вимагає більшої гнучкості та складних функцій. Це те, що потребує додатків з GoDaddy.

GoDaddy може бути трохи неприємно використовувати для розширення розробки веб-сайтів, завдяки обмежувальним можливостям дизайну. Сказавши це, GoDaddy є привітним для початківців.

У обох функцій є хороший список функцій, хоча для більш просунутого створення веб-сайтів Wix має кращі шанси в порівнянні з GoDaddy.

Простота використання

Наступним у моєму списку, щоб перевірити – це простота використання. Хоча у нас є функції, доступні в Wix та GoDaddy, ці зручні у використанні?

Дозвольте спочатку надати вам докладніші відомості про Wix. Приладна панель Wix має просту компонування з добре розміщеними параметрами.

панель приладів wixЗвідси ви можете розпочати редагування свого веб-сайту. Редагування веб-сайтів постачається з декількома варіантами, де ви можете налаштувати зовнішній вигляд свого веб-сайту.

Надані параметри у верхньому меню виглядають як підкреслено нижче.

редактор wix

Інші варіанти включають маркетинг електронною поштою, редагування фону, додавання додатків, щоб назвати їх декілька.

Тут є кілька варіантів панелі інструментів. Ви можете змінити вирівнювання за допомогою цих параметрів.

Wix надає можливості заздалегідь розробити веб-сайт із кодом Wix, який можна ввімкнути.

код wixWix дозволяє додавати зображення, відео, галерею, роздільник та HTML-код.

Основне редагування Wix прямо зараз, якщо ви не хочете вивчити їх функції попереднього редагування на основі коду.

Далі дозвольте надати докладнішу інформацію про GoDaddy. У веб-розробника GoDaddy є всі можливості налаштування в крайньому правому куті.

панель приладів godaddyТут ви можете змінити теми, макет сторінки, кольорову схему та шрифти.

Ви можете упорядкувати сторінки відповідно до вашої вимоги або додати додаткові сторінки.

GoDaddy надає варіанти управління SEO, маркетингу соціальних медіа та інших деталізацій.

Для розробки веб-сайтів електронної комерції ви можете побачити інші варіанти магазину.

gd магазин варіантТак само ви зможете отримати попередні маркетингові варіанти.

gd маркетинговий варіантПісля того, як дизайн магазину буде готовий, ви можете встановити інші відповідні параметри електронного магазину.

магазин godaddyВ цілому GoDaddy виглядає надзвичайно просто. Це чудове місце для початку з найменшою складністю.

З іншого боку, Wix надає безліч варіантів, які можуть заплутати, для початку, якщо ви просто вивчаєте розробника веб-сайтів.

Однак якщо у вас є попередній досвід у створенні веб-сайтів, то Wix здасться легким.

Між Wix та GoDaddy, хоча обидва виглядають просто, я мушу визнати, що GoDaddy простіший у використанні.

Підтримка клієнтів

Надалі я розповім про службу підтримки. Дозвольте розпочати це з Wix.

Wix забезпечує окрему підтримку на панелі приладів. Тут містяться посібники, а також відео уроки.

Довідковий центр містить розділи на різні теми.

довідковий центр wixЦе вичерпний перелік вмісту. Wix також пропонує поширені запитання. У Wix немає можливості чату.

У Wix хороша підтримка клієнтів. Далі перевіримо це на GoDaddy.

До GoDaddy можна звернутися по телефону, електронній пошті та чату. Він забезпечує підтримку 24/7. Хоча чат недоступний цілодобово.

Довідковий розділ пропонує широкий розумний підручник з теми.

допомога богиніGoDaddy також пропонує поширені запитання.

godaddy faqWix або GoDaddy майже на рівні, якщо мова йде про підтримку клієнтів. Обидва мають чітко сформульований вміст довідки для надання імпровізованого досвіду роботи з клієнтами.

З обома ви отримуєте багато допомоги від підтримки клієнтів.

Теми та шаблони

У Wix переважно колекція шаблонів. Це мобільні чуйні, а також інтуїтивно зрозумілі.

Є окремий розділ шаблону, який показує мудрі шаблони категорій.

Вікс шаблон

Ви можете знайти шаблони в кількох доменах.

GoDaddy також має величезну колекцію шаблонів, що реагують на мобільні пристрої. Він має понад 16000 тем.

gd шаблонЩо стосується шаблонів, і GoDaddy, і Wix мають універсальну колекцію, хоча Wix надає більш просунуті шаблонні дизайни.

В обох є конструкції, які реагують на пристрій і можуть бути налаштовані значною мірою.

Гнучкість дизайну

Якщо ви хочете візуально ефектні конструкції, то в більшості випадків вам, можливо, доведеться налаштувати його на свій вибір.

Тож наскільки хороша налаштування дизайну за допомогою Wix та GoDaddy?

У Wix є редактор веб-сайтів, який простий, але пропонує безліч варіантів. Це на початку може здатися не дуже легким для початківців. Однак для когось із досвідчених розробників веб-сайтів було б просто.

Wix надає ADI, що допомагає швидко персоналізувати та розробляти веб-сайти. Завдяки цим зручним функціям, Wix також надає код Wix для забезпечення більшої настройки. За допомогою Wix ви можете виконати налаштування рівня коду.

Вікс дизайнЗ іншого боку, початківці вважають GoDaddy простим. Конструктор GoCentral надає можливість зробити сам підхід.

Хоча GoDaddy простий у порівнянні з Wix, GoDaddy не вистачає налаштування на рівні коду та гнучкості дизайну.

Що стосується гнучкості дизайну, Wix, безумовно, перемагає GoDaddy. За допомогою Wix можна ввімкнути деякі розширені налаштування.

Висновок

Я надав крапкове порівняння між Wix та GoDaddy. Отже, хто з них кращий для створення веб-сайтів?

Вибір одного з іншого над іншим може бути непростим вибором. У кожного з них є свої позитиви, які, безумовно, не можна заперечувати.

З GoDaddy це просто і наочно. Ви можете розробити хороший дизайн веб-сайту та забезпечити основні налаштування. GoDaddy дозволяє швидко створити ваш веб-сайт.

Wix, з іншого боку, вимагає базового досвіду і є гарним місцем для початку, якщо ви шукаєте розробки веб-сайтів невеликих масштабів. У нього є вільний план.

За допомогою Wix ви можете створювати кращі налаштування та більш ефектні дизайни.

Тож, що я рекомендую більше?

Між двома, я б продовжував працювати з Wix порівняно з GoDaddy. Можливо, якщо ви починаєте розробляти веб-сайт, то GoDaddy – це варіант, який ви можете спробувати.

Wix підтримує гнучкі та налаштовані дизайни. Отже, якщо це саме те, що ви шукаєте, тоді продовжуйте досліджувати Wix.

Який би варіант ви не ходили, обидва варіанти можуть запропонувати достатньо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map